Deníček Fantagiro a ostatních snažilek II

Snažení
  • Fantagiro
  • 02.09.03

Ahojky holky mojéééé :)) tak už je tu zase nový týden a tak musíme napsat nový deníček. Nemůžu uvěřit tomu jak krásně se nám to rozjíždí. Je to parááááda :)) Tak jen tak dál. To je zima, co ? Na mě už začíná padat podzimní unava a začínám mít depku. Nemám ráda podzim, když prší je vlezlo a všude je bahno. Jo takový ten podzim , kdy svítí sluníčko, je krásné barevné listí a je realtivně teploučko, tak to můžu :)) .

Takhle si už ted připadám jako nějaký eskymák zmodralých barev. Pokud bych si ráno v autě nezatopila, tak bych asi dorazila do práce s rampouchem u nosu. Takže chodím podle toho i nabalená. Sice ne tak jako jedna ženská, kterou jsem dnes viděla z auta, když jsem jela ráno do práce. Představte si, že měla už dlouhý zimní kabát a kozačky !!!! To mi připomíná, že bych si měla taky na tuhle zimu koupit nové. Na těch starých mi totiž minulou zimu upadl podpatek. Takže jsem byla jak v té reklamě na mentos, ale ten druhý tam festově drží tudíž jsem ho nemohla utrhnou, takže jsem pajdala jak Harbě Pejrak :-)))

Jinak tento víkend byl u nás opět ve znamení hádek a udobřování a hádek a udobřování. Pořád stejný kolotoč. Holky já snad dám na modlení až on tu školu dodělá. Tohle je fakt o nervy. Kdybych si pořád neříkala : " Bud klidná , nic neřeš, ted to stejně nemá význam " , tak bych ho už asi dávno nakopala do zadku. Je to občas pěkně nesnesitelné.Jak já bych si přála mít doma normálního ideálního chlapa :-))) Bohužel vím, že takovýto ideál neexistuje. každý má holt něco, no !! Ale řekněme si to narovinu : " bez nich by byl ten život na houby " :-))) No nemám pravdu ?

Uspěšně léčím streptokoka :-)) Sice mě ty prášky pěkně otravují život, ale co mám dělat. Spát s práškem " tam" není fakt nic k závidění :-))) Ale už jen 3 prášečky a bude klid. No nebude vlastně, protože pak bych to zase měla tak nějak dostat. Ach jo. To je o nervy :-))) Jak já se těším až to jednou nedostanu :-)) s tím, že na testu se mi objeví dvě // . To budu skákat snad dva metry do výšky ( ale radši ne, abych si to miminko nevyklepala :-))))) ) Jsem blázen, co ? Ale jedna moje známá taky tak uvažuje. Byla na IVF a když jí tam implantovali to vajíčko, tak říkala, že se bála jít i vyčůrat, aby ho nevyčůrala :-)))

tak a ted jednotlivě :

KIKINKO : beruško naše, všechny Ti držíme palečky, aby byl příští týden u doktorky úspěšný. Rozjela jsi u nás v deníčku rozmnožovací akci, tak jsem zvědavá kdo padne další. Myslím, že v tomto boji bychom se hlasily všechny :-)) Halvně na sebe bud ted opatrná a hodně odpočívej.

MOLLY : ty zase hodně papej ať trošku přibereš, aby se to miminko mohlo uchytit :-)) To není rada,a le máš to povinné !!! :-)) Budeš nám referovat co jsi už všechno snědla.

MISSORKO : seznámek je báječný. KOukám, že tam budeme neustále přidávat nějaké kolonky. Je bezva, že už o sobě alespon něco víme :-)) Moc děkuju spolupracovnice :-))

KAJDULKO : jsem ráda, že se Ti u nás líbí a doufám, že u nás vydržíš. Každopádně Ti přeji miminko co nejdříve :-)

SANDRINE : když to na Tobě poznali už i v práci, tak to musí být už něco :-)) Asi, když člověk takhle hodně touží po nějakých věcech, tak je to na něm vidět. Tak se holka snaž ať se už konenčně něco děje.

MELISKO : čauves zádvodnice. Tak co jsi dneska zase zbourala ? Nějakého babetistu ?? :-))))) nééé promin. to byla jen sranda. Hele já chci taky pracovat do tří !!! to je pěkně nespravedlivý :-)))

PEPIGABA : holka, na chlapi v práci se vyprdni a pořid si mimi :-)) Držíme palečky.

týýý jo já už nevím na koho jsem zapomněla. Jo ještě JITY, DINY , MARKYTKA , RADKA holky taky Vás zdravím. Piště piště :-))

Jo a holky třeba bychom si mohli potom taky nechat zřídit nějakou fotogalerii a můžeme tam dát naše fotečky nebo si je můžeme poslat mailem. To záleží jen na našem rozhodnutí. Jen si myslím, že to není špatný nápad vědět kdo je kdo. Tak si to nechte projít hlavou :-))

zatím papa Vaše princezna Fantagiro :-))) ( Kačka )

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.03 19:33

Tak a jsem první!!! Teda radši bych držela to Kikinčino prvenství :-), ale tohle taky není špatný. Moc chválím nápad s fotogalerií, akorát mi teď šrotuje v hlavě, jestli vůbec seženu nějakou schopnou fotku, abyste se všechny nevyděsily… :-)

My měli skvělej víkend, spoustu návštěv a taky jsme pokračovali v „přestavbě“ budoucího dětského pokoje (jak my oba shodně říkáme - Musíme s tím u Vojtíška pohnout :-))) Já mám ale svědomí čistý, říkám si, že čím víc to bude u Vojtíška rozestavěný, tím dřív se určitě nějaký mrňous přihlásí, protože mimina milujou nečekaný situace :-)))

Nakonec jsem chtěla tak trochu sentimentálně napsat, jak je pro mě důležité, že tady všechny jste. Od té doby co vás „znám“ mi hned přijde to čekání na mimíse daleko veselejší… Takže díky všem a pište, ať máme co číst…

Krásný nový týden přeje
Missorka

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.09.03 19:59

Ahojky Fantagiro a ostatní snažilky:)

Musím vám oznámit, že jsem po Kikince druhá, které dnes vyšel // testík:)

Jsem šťastná a přitom se bojím, za týden mě čeká doktůrek, tak snad mi těhu potrvdí.

Jinak jsem testovala hrdinně 2 dny před očekávanou MS a ta těhu čárka tam naskočila okamžitě:)

Brečela jsem, smála jsem se a v podstatě to samé dělám doteď:)

Manžílek je šťastnej, pořád se usmívá, posílá mě odpočívat, na oslavu jsem mu udělala tvarohové švestkové knedlíky a myslela jsem, že je nedodělám, jak se mi houpal žaludek. Stát mě opravdu nedělá dobře:)

Test byl Unimarkt vaničkový, doufám, že je to spolehlivý testík a že neukazuje falešnou pozitivitu, to by mě kleplo. Příznaky mám také…ale psychika dokáže divy, to známe všechny…

Za týden si dovolím vás poprskat, když to dopadne dobře a hlavně…až bude za mnou 12tt, tak si póřádně oddychnu:)

Jo a holky, zatím nechci, ale až to bude jisté, dovolím si založit ten můj vysněný deníček : Květnová miminka:) Kikinko, držte se a půjdem spolu, ju? Kdo se přidá snažilky?:)

No, zatím nebudu předbíhat, držte nám palečky prosím:)

Vaše Diny

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.03 20:05

Největší gratlace, Diny!!!!
Teda holky, vy jste to tu pěkně motivačně rozjely… nesmíme se nechat zahanbit. Takže, Dinunko, pevně doufám, že testík byl spolehlivej, a že jsi teď fantagirovská těhulkovská dvojčička!!! A až to budeš mít potvryený - dej vědět - zaktualizuju seznámek. :-))
Hrozně moc štěstíčka přeje
 Peta

ataner1
Povídálka 48 příspěvků 02.09.03 20:51

Ahojky holky!
Už jsem se konečně rozhodla vám něco napsat. I já jsem snažilka, i když v září ne. Se svýn zlatým manželem se už pokoušíme třetí měsíc, i když nikdy jsme se tomu nebránili a nikdy jsme se nesnažili. Asi to píšu dost komplikovaně. Všem, kterým to vyšlo, moc blahopřeji a přeji aby to bylo podle vašeho přání. Fantagiro a Tobě patří obrovský dík za tento deníček. Na to já bych odvahu sbírala obrovsky dlouho.
ataner (Renata)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.03 22:32

Od:Janinka
ahojky všechny snažilky, tak moooooooc gratuluji k těma nááádherným čárečkamá, jááá chci taky a jako první se hlásím na to plivání!!!!Chci pořádnej plivanec!!:-)
Já čekám na MS a poté začnu stimulovat na své první IVF, ráda vás budu informovat o svých pocitech a zážitcích, snad bude o co stát, kéž by to vyšlo!!!! Je dobře, že jsou tyto stránky, číst, že v tom není sám a že je někdo, komu se podáří …
Tak ještě jednou vše nejlepší Dianko, a všem ostatním, velkou trpelivost v dalším snaženíčku!!!Papa, Janinka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.03 06:49

Ahoj, držím palce, ale ak to už raz vyšlo pozitívne, tak tam už niet čo meniť :-)
Ja som mala dva testy negatívne a čuduj sa, už som v 8 TT. Drž sa:::

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.03 06:51

Ahojky Janinko, přeju hodně štěstíčka, a budeme držet palečkyyyyyyyyyyy…
 P.

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 07:35

Ahoj DINY
No to je super… obrovská gratulace pro tebe a to malé vajo uvnitř tebe… to jsi měla odvahu testovat takhle 2 dny před MS? Včera jsem koukala, kdo je zrovna další na řadě a chtěla ti popřát ve čtvrtek štěstí, aby MS nedorazila. A ty už jsi nás takhle předběhla… ale příjemně. TAk si užívej těhulkovství a bud opatrná.
Markytka.

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 07:36

JANINKO:
Určitě to jednou vyjde, musíš doufat… držím všechny palečky, které mám, aby ti to vyšlo. A vítej mezi námi…
Markytka.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 07:47

Ahojky holky,

teda vy jste se rozjely už takhle po ránu ? :-)) No to je báječný !!

DINY : mooooooc Ti gratuluji. Koukám, že už jsi druhá. Hlavně bud ok a příští týden nám hned nahlaš co říkal doktor.

MISSORKO : To já taky budu hledat nějakou fotku, protože já se strašně nerada fotím a tak vypadám na všech jak dement z jedličkárny ( nic proti nim ) :-)))

Hoky všem Vám držím palečky, aby ty MS nedorazily a vy jste měly všechny dvě // .
Já se sice nesnažím, ale už jsem jí dostala :-( a ještě ke všemu o dva dny dříve. Ach joooo :-(

tak zatím čusky busky :-))
Fantagiro

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 07:49

Ahoj holčiny…
FANTAGIRO, tobě opět obrovský dík za tento skvělý deníček, ani nevíš, jakou nám způsobuješ závislost. Jen jsem přišla do práce, tak hádej co bylo první… pustit počítač a hned emimino… a tam deníček…
pro VŠECHNY:
koukám, že se nám to tu teda pěkně rozjíždí… asi nás Kikinka pěkně nakazila, ale je to jedině dobře… takže další na řadě podle seznámku je PEPIGABA, SANDRINE, a pak hned já a po mě MISSORKA, no holky, přeci je v tom nenecháme samotné ne? Co kdyby jsme taky postupně hlásily //… já jsem tedy pro.
Mějte se krásně, a už vidím, jak to tu bude zahlcené příspěvky, až se dostanu k PC, budu se snažit co nejčastěji.
Markytka.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 07:53

Cauky Markytko,

děkuji za pochvalu deníčku. Jsem moooc ráda, že Vám způsobuju závislost. to je přece účel, ne ? :-)) Taky to bylo první co jsem udělala , když jsem dorazila do práce.

Hele , aby mi tu v deníčku někdo zůstal, když vy jste se rozhodly všechny otěhulkovat :-))) No furt tu mám Melisku :-)) Já ale doufám, že i když se Vám dvě čárky objeví, tak sem stejně budete chodit. prosím prosím !!! :-))

Fantagiro

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 03.09.03 08:04

Ahoj Diny,
strašně moc gratuluji, zatím teda potichounku, abych mimíska nevyplašila :-) a věřím, že testík je spolehlivý a ukazuje správně.
Zatím pá
Meliska

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 08:10

Ahojky ATANER ,

tak to Ti budu moc držet palečky, aby Vám to třeba v říjnu vyšlo :-) Určitě se to jednou povede neboj. A moc Ti děkuji za pochavlu deníčku. Udělalo mi to obrovskou radost. Děkuju :-)

Jo a vítej mezi náma :-))

Fantagiro

Papri
Nováček 4 příspěvky 03.09.03 08:14

Ahojky holky,
už ten Váš deníček potajmu nějakou dobu čtu a moc se mi líbí. Včera jsem konečně našla odvahu a zaregistrovala se, ale protože zatím nejsem snažilka, tak jsem se nechtěla do diskuze moc zapojovat. Ale dnešní deníček je opravdu skvělý - samozřejmě i díky těm //.
My se snad začneme snažit příští rok, ale kdyby bylo na mě, tak už bych chtěla mít v bříšku taky nějakýho mimíska třeba hned. Jenže musíme ještě trošku umořit dluhy a dokoupit pár věcí do bytečku.
Ale už se moc těším až budu taky snažilka, ale doufám, že nebudu snažilka moc dlouho.
Mějte se hezky a přeji Vám všem moc moc //
 Jana

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 08:18

Ahoj Jani,

to vůbec nevadí, že nejsi aktivní snažilka. My se taky budeme snažit až příští rok a vedu tenhle deníček …hih…Jsem ráda, že se Ti líbí.
Takže sem k nám klidně můžeš chodit a psát nám své nápady a poznatky atd…

Fantagiro

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 03.09.03 08:19

Ahoj holky,
vy jste se zase pěkně rozjely :-).
Mě od rána bolí pěkně bříško, ale MS to není. Včera jsem si dala malou topinku s vajíčkem a dneska pěkně trpím :-(. Tak doufám, že mě to do oběda přejde :-).
Nejraději bych se naložila teď do horké vany a bylo by po bolení.

Ataner, Janinko: vítám vás u nás, ať se vám tu líbí :-)

Missorko: co jsi měla na sobě, když jsi chodila na ty kurzy břišních tanečků? Nám napsali, že si máme vzít tričko, legíny nebo sukni, cvičky nebo teplé ponožky a vodu. Ale nevím co je lepší, jestli kalhoty nebo sukně. Co myslíš?

Fantagiro: neboj, mi tu spolu budeme válčit dál :-)). Já se odsud jen tak nehnu, mě se nezbavíš :-))). Holky k nám sem určitě budou nakukovat a další se budou přidávat.

Papri: vítej taky mezi námi, hele další předsnažilka, to je paráda, že jsi se odvážila k nám přidat .-)

Meliska

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 08:27

No to doufám, že ty se odsud nehneš. Stejně to mají zakázané všechny. Musí sem alespon občas nakouknout.

Hm, tak to mě taky bolí ale bohužel od té MS :-( Trpím jak kotě. Uvažuju o tom, že si nechám na ten rok ještě předepsat HA. Třeba už budu ok. Ale takhle trpět každý měsíc nehodlám. Bolí mě bříško a taky záda. Nejradši bych zustala doma v posteli.

Jsem zvědavá co budeš vyprávět o těch břišních tancích :-)))

fantagiro

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.03 08:41

Teda Markytko, super nápad, veźmeme ty // podle seznamu :-)) skvěle vymyšlený… :-))
 P.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.03 08:44

Melisko,
měla jsem dlouhou sukni a tričko, myslím, že je jedno co máš na sobě, protože stejně zjistíš, že ve všem vypadáš, no, jak to říct … zajímavě, když tancuješ :-)))
 P.

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 08:45

FANTAGIRO
To ti přísahám, že sem budeme chodit, teda alespon já. Protože ty // se povedou částečně i kvůli deníčku, protože je to tu strašně skvělý.A ještě tě potom nakazíme, počkej, že nebudeš už chtít čekat další rok.
Jen tak mimochodem, dnes se mi zdálo, že mám miminko, a kojila jsem ho, no byla to tragédie, takový divný, pořád jsem nebyla schopná ho nakrmit, a mělo hlad, ale nebrečelo. Takový divný sen, nevím, neměla jsem ani plínu na utření kolem jeho pusinky, ani postýlku, kam ho uložit… no doufám, že takhle nedopadnu.
Měj se krásně šéfko:-)
Markytka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.03 09:00

Nazdar všechny moje kočičky,
Teda vy už jste se rozjely, jen co je vidět J). Na úvod mi dovolte poděkovat hlavně Fantagiro, že se o nás holka tak vzorně stará a pořád na nás myslí, že jo holky, souhlasíte se mnou??? J) Deníček je prostě super, super, super!!! Každopádně velká obrovskáááááááááááá gratulace Tobě DINY ( i když já to musím prozradit, vím to od tebe už od včerejška, ale pěkně jsem mlčela, abys to mohla holkám sdělit sama osobně). Takže ještě jednou moooooooc gratuluji a jsem ráda, že v tom nebudu sama. Každopádně bych si přála, aby nás takhle přibývalo každý měsíc a proto jestli mi to doktorka potvrdí, tak budu prskat bacily jen co budu moct J) Samozřejmě do deníčku jdu s tebou, ale určitě zůstaneme i u Fantagiro, že jo? Bylo by mi moc moc smutno. Takže Dinuško drž se a příští týden se podělíme s ostatníma o naše zážitky od našich doktůrků. Bože jak si přeji, aby bylo vše v pořádku?!
Jinak vítám mezi námi další přírůstky a jsem ráda, že se tak pěkně rozrůstáme J)
A na závěr všem našim holčinám, které jsou momentálně v očekávání držím pěstičky ať už se brzy můžeme těšit na další skvělé zprávičky v podobě dvou //.
Krásný den Vám všem přeje Kikinka
P.S. jsem ráda že vás tu všechny mám J)

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 09:06

A už to tu zase jede :-))) To je moooc dobře.

KIKINKO : moc děkuju. Uplně mě to chytilo za srdíčko jak jsi napsala to o deníčku. Mám z toho obrovskou radost.

MARKYTKO : kdyby to bylo jenom na mě , tak já bych čekat už vůbec nemusela. Klidně bych se začala snažit už ted, ale chci respektovat i to co si přeje přítel.
Jinak díky za pochvalu. :-))

Fantagiro

molly
Kecalka 115 příspěvků 03.09.03 09:16

Ahojky Holčiny!!
Tak Už mam konečně ten seznámek a jsem ráda,aspon mam trochu přehled.Jen mě trochu zabolelo,že mi se snažíme nejdýl.No,ale co,jednou to vyjde.
FANTAGIRO:nový deníček je super,ostatně jako vždy :-). S těma fotkama je to dobrý nápad,ale fotku taky zatim nemam(ale kvůli vám se pujdu vyfotit :-)))
A myslim,že se nemusíš bát,že tu zůstaneš sama,mě se taky jen tak nezbavíš :-(
Jo a dnes jsem ještě nic nejedla,protože jsem šla hned na EMIMINO :-)))
MISSORKA:my máme taky volný pokoj a je plný krámů , já si pořád představuju,jak ho zařídíme.Včera jsme byli v ikee a já už vybírala nábytek pro mimčo.Už aby to bylo a já mohla i nakupovat.
DINY: MOOOOOOOOC gratuluju a přeji ti at ti to doktůrek potvrdí! Já si taky přála mít mimi v květnu,ale boužel to už nestihnu :-( (já sama jsem květnová) Ale i když založíš svůj deníčem,budu tě tam navštěvovat a myslim,že nebudu sama :-)
ATANER:hurá nová snažilka. Vítám tě tu a přeji brzo toho mimíska.
JANINKA: moooc na tebe budem myslet,aby ti to dopadlo dobře a ty jsi měla to nejkrásnější bříško plné toho nejkrásnějšího miminka :-)
Budu ráda,když nám o všem povíš!
Jinak tě tu taky vítám.
MARKYTKA:doufám,že já vás budu taky následovat v tom vašem plánu,že všechny otěhotníte.Já chci takyyyyyyy,ale to my všechny,chce to trpělivost (to říká ta pravá :-))
PAPRI:tak tě tu taky vítám a přeji ti,aby ti to rychle uteklo a mohla jsi se začít aktivně snažit o mimi.
Snad jsem na nikoho nezapoměla.Mějte se krásně a znáte to:„myslete pozitivně“ :-)))
Zatim Pa Molly

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 03.09.03 09:31

Třeba by to nebylo špatné si HA na ten rok předepsat. Bolesti by jsi měla určitě menší a třeba by se ti zmenšily i ty potíže, co občas míváš. Aspoň já co beru HA, tak žádné nemám, musím to zaťukat. A přeju ti ať vyhubíš toho streptokočka :-)). Ježdění je v pohodě, ale včera jsem viděla tu moji babetu :-)).
Meliska

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 03.09.03 09:32

Ahoj holky - vy jste teda pilňuše pilný!!!- v 9,20 už 21 vzkazíků - no jenom doufám, že tuhle stránku nezahltíme ((((((((((-:

Včera jsem psala ještě do starého deníčku, že se k vám hlásím, tak nevím, jestli jste to ještě četli - tak se raději hlásím ještě jednou.

Missorko - včera už jsem ti nějaké údaje o sobě do seznámku posílala - ale vrátilo se mi to jako nedoručitelné, tak to dneska zkusím znovu.

Diny - moc gratuluju - zatím jenom potichu a moc držím palečky, aby to u doktora dobře dopadlo a zazněla tam ta krásná věta - ano jste těhotná. Mně se to bohužel zase o měsíc odkládá, protože včera mě zastihla ta rudá mrcha. )))))))-:

Fantagiro - jestli jsem to správně pochopila - tak asi vím čím s přítelem procházíš, i když na vlastní kůži jsem to nezažila - nebo teda správně bych měla napsat, že to znám z druhé strany - já jsem studovala VŠ přitom ještě chodila do práce a tak velmi dobře znám, jak jsem byla protivná a nepříjemná na všechny z mého okolí. Člověk ani nechce, ale já vím, že jsem byla nenaladěná a vyklepaná ze všech těch zkoušek a tak. Vím, že to není lehké, ale musíš to vydržet - můj přítel - v současnosti už manžel to taky se mnou vydržel a i když vím, že si to tady nepřečte, tak mu moc děkuju. Teď se mu těch 5 let snažím vynahradit a náš vztah je o moc lepší. A tak držím palce, ať máš hodně trpělivosti a všechny chmury, ať jsou zapomenuty někde hodně daleko a vy jste spolu v pohodě!!!

Jinak všem přeju moc hezký den

Tif

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 09:34

Ahojky Molly,

tak koukej šupajdit pro nějaký papu. Víš, že jsem Ti říkala, že máš pravidelně jíst.
Jsem ráda, že tu se mnou zustaneš. Neboj i Tobě se podaří za chvíli dvě // . Moc Ti držím palečky a ty to moc dobře víš.

tak se drž.
papa Fantagiro

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 09:37

Ahojky TIF ,

tak Tě tu u nás moooc vítám. Další nový krček, to je mooc fajnový.
děkuju, že jsi mě alespon takhle povzbudila s tím mým přítelem. Je to s ním opravdu na palici,ale já to ted toleruju. Pokud se bude takhle chovat stejně i když už tu školu dodělá, tak pak teprve budu dělat nějaká opatření :-)))

díky díky díky :-)

Fantagiro

Meliska
Kecalka 194 příspěvků 03.09.03 09:39

Díky moc, asi si taky vezmu sukni a tričko a boty ještě uvidím. Mám jedny přímo na tréninky a jsou ještě slabší než cvičky, nechce se mi tam moc běhat v ponožkách.

Tak v pondělí vám holčiny poreferuju, teda jestli se budu moc hýbat.

Missorko byla jsi z toho namožená?

Meliska

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 03.09.03 09:53

Moc díky za přivítání!

Ještě jsem se neodhlásila a nazapojila do pracovního procesu, takže se ti ještě jednou napíšu - opravdu to studium je hrozný stres a kdo to nezažil, tak to nepochopí. Musím říct, že si se mnou můj manžílek hodně vytrpěl - snad o tom jak to bylo hrozné je, že jsem odmítala i sex - tak to bylo hrozný - měli jsme období, kdy jsme se milovali i jednou za měsíc - docela síla co )))))))))))))-:

Sice tvého přítele neznám, ale věřím, že až nebude mít starosti se školou, tak to bude lepší - no teda jestli se zase nevrhne na kariéru, ale to už pak budeš vědět, co dělat!!!!

Zatím se měj moc hezky - jsem moc ráda, že jsem vás tady potkala!!!!

Tif

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 09:57

Asi jsi měla taky docela zajímavý období při té škole. Já si myslím, že ten stres je hodně hnusná věc a na každýho holt působí jinak. Já věřím tomu, že se znormalizuje až dodělá tu školu.

Jinak já jsem už zapojená do pracovního procesu, ale tady jsem skoro furt :-)))) Jsme tu totiž banda závislaček.
Tak doufám, že sem rychle zapadneš :-))

Fantagiro

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 10:01

Asi to tak udělám. Protože tohle je dost síla. Cyklus mám sice pravidelný,ale s HA mi to chodilo přesně na minutu. tak uvidíme. Co bereš za HA ?
Ty jsi viděla tu svojí babetu ? no to jsi asi musela dostat záchvat smíchu, ne ? :-)))))) Nebo se ten chlap zase tak lekl, když Tě viděl ? A vzal nohy a babetu na ramena a zdrhal :-)))) Já mám z Tebe záchvat smíchu.

Fantagiro

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 03.09.03 10:02

Závislačkou už jsem - jak vidíš (((((((((((((­((((((((((((((((((((((-:
Možná už jsi to tady psala a nebo možná ne, ale chtěla jsem se zeptat, co studuje tvůj přítel??? To víš jsem holka zvědavá ((((((((-:
 Tif

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 10:20

Tak to mě těší, že už jsi závislačka.
Přítel studuje Právnickou fakultu.

fantagiro

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 03.09.03 10:47

Ahoj holky,

konečně jsem se k Vám dostala - ráno tady oxidoval šéf a teď mi zase pořád přes rameno nakukuje moje zvědavá kolegyně. Ale ať si, kašlu na to - teplota se mi teď drží na 37,3 - snad je to dobře (pořád si říkám, že mám třeba jenom teploměr, kterej měří vysoko).

FANTAGIRO: předně, bez ohledu na případný těhulkovský se nechystám opustit tvůj deníček - je mi tady moc dobře a mám vás ráda (bóže já jsem patetická). Co se týče HA, jestli jsi v pořádku, tak si ji nech klidně předepsat a netrap se zbytečnými bolestmi. Všechny, které znám, si HA chválí právě proto, že výrazně ulevuje od bolestí při MS - a já sama jsem kolikrát zapomněla že nějakou MS mám, protože mě nebolelo absolutně nic.
Doma máte trošku Itálii co? Ale to taky není špatný. Vem si kdybys měla doma nějakýho bačkovu, to by ses asi dost nudila. Takhle se pořád něco děje. Ony hádky nejsou vůbec špatný (pokud si neříkáte nějaký hnusný věci) - vyčistí se vzduch, vyříkáte si to a pak to usmiřování ..... My se hádáme minimálně, protože manžel se tomu vyhýbá jako čert kříži, jenomže pak se problémy kumulují a jednou to bouchne (hlavně u mě) - dost tvrdě pracuju na tom, aby říkal naplno co si myslí i kdyby se mi to nemělo líbit.
Se streptokokem měj trpělivost - ještě se párkrát vyspíš a zbavíš se ho nadobro :-)

Kdo navrhnul ty fotky? Je to dobrej nápad, ale já zatím potřebuji zůstat v anonymitě - Vám samozřejmě pošlu cokoli, ale jde nějak zabezpečit, aby nám do nich nikdo nepovolaný nelezl? A navíc jsem antitalent a nevím, jak se taková fotka posílá :-)

MISSORKO: tak vy tvoříte Vojtíškovi pokoj? U nás se dětskému pokoji říká U Juráše. Strašně mě to baví.

DINY: mooooc gratuluju. Takže už máme druhou těhulku, výborný - jestli to takhle půjde dál, tak se k vám třeba připojím … ne nechci nic zakřiknout, stejně odletím … Jestliže jsi si dělala test dva dny před plánovanou MS a byl naprosto přesvědčivě pozitivní, to teda musíš mít hormonů jak blázen. Nejsi ty náhodou už ve druhým :-) ? Ale to bysmě upřeli Kikince prvenství, že jo :-)

PAPRI, ATANER, JANINKO, TIF: vítejte a něco nám o sobě napište.

MELISKO: taky jsem uvažovala o břišních tancích ale zatím je to jenom takovej nápad. Hrozně se mi to líbí - ty pohyby jsou tak strašně ženský a exotickou hudbu já moc ráda. Možná se taky někam vypravím - tady v Praze funguje myslím nějaký klub od Azíza nebo tak nějak - posílají nabídky mailem a podle jejich fotek je to tam moc fajn.

Já už zase půjdu na chvíli něco dělat, jsem tady jak pod drobnohledem. Snad se ještě stihnu připojit kolem poledne a pak určitě po třetí hodině, to už budu konečně sama. Je sice fajn, že tak moc píšete, ale přestávám se orientovat. Dnešní ráno jsem si musela vytisknout a bylo to na 10 stran !
To jsem zvědavá, jak to tady bude vypadat v poledne :-)

Sandrine

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 10:56

Ahojky Sandine,

Já vím, že HA je v tomto směru fjan. sama jsem jí už brala 3 a půl roku, ale pak jsem jí musela kvůli té operaci slepáku vy:,–(it a navíc jsem pak měla nějaké komplikace, ale ted je to už ok a nechám si ji znovu předepsat. třeba až jí příští rok vy:,–(ím, tak se to třeba povede hned na první pokus. Ježiš kéééž by. :-)))) Jinak pokud se Ti takhle drží teplotka, tak to vypadá holka dooost nadějně. Jo Itálii máme dost silnou. Ale talíře ani nic jiného zatím vzduchem nelítá :-))) Jo to usmiřování je pak krááásný :-)))))
Ty fotky to byl můj nápad. Ale taky si říkám, že by bylo lepší mít nějakou svojí galerii. tak si je můžeme poslat třeba mailem. Takhle to uvidíme jen my. Co ty na to ?

Teda ty lidi v tý práci jsou pěkně otravný, co ? moooc Ti držím palečky, aby jsi neodletěla. Musím juknout do seznamku kdy vlastně ......

tak zatím čusky
fantagrio

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 10:57

SANDRINE:
Tvá teplota je určitě Ok, já mám ted 37,1 a MS mám dostat 16. Takže uvidíme.
Měj se, jdu na oběd, MArkytka.

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 03.09.03 11:31

Ahojky holčiny,
hurá konečně jsem se dostala k emiminu. Já už nemohla skoro ani dospat (závislačka jsem tutová), ale hned po ránu mě šéf zahltil „zcela neodkladnou prací“ a tak jsem musela makat, ale trpěla jsem, nový deníček je tam a já ho ještě nečetla. Dneska mám na sobě konečně novou uniformu (tu hasičskou) a vzhledem, že jsem tady jediná ženská, tak jsem sklidila pochvalu (i od šéfa), že mi to sluší a jsem sexy a bla, bla… a prý hlavně ať nepřiberu. Chi, chi, chi, kdyby věděli to co my tady víme holky zlatý všechny, tak by jim určitě spadle čelist. Jinak mě to za týden čeká, jestli jo nebo ne, radši si nekupuji ani test (teda zatím), abych to radši nezakřikla. Ale nevím nevím, byť jsem se usilovně snažila,a ráda.Zatím mě bolí prsa a mám je větší, ale to já mívám skoro vždycky ( ale sama sebe přesvědčuji, že to je jiná bolest, vždyť to znáte). I jinak jsem asi střelená, protože mám po Kačce schované věci, tak jsem se jima v neděli probírala a mazlila a manžílkovi říkala co nemáme a musíme koupit a jak to zařídit v ložnici. Sklidila jsem pouze udivený pohled a komentář, že věcí máme jak na čtyřčata, ale to nejdůležitější (hemžátko v bříšku) zatím nemáme. Ha a to ještě neví, že jsem po všech kamarádkách rozjela akci, že je třeba mě zásobit miminkovskými věcmi. jsou to holky praštěné a tak se mi sešlo několik postýlek a kolíbek, fusáku na zimu, stoliček na krmení, o oblečení ani nemluvě, teď už je to na desaterčata. Jo a jen tak, my dva jsme přes čtvrté koleno nějaké příbuzenstvo rodina a v našich rodinkách vžda byly dvojčata a trojčata, ale v současné generaci se to zatím nikomu nepodarilo, tak jsme prý žhaví kandidáti, mě by teda piclo, ale manžílek říká proč by ne, teda to bych chtěla vidět.
Kačka včera zase nastoupila do školy, už je druhačka, a tak začíná kolotoč, ráno škola, odpoledne úkoly a kroužky (hraje na flétničku a chodí tančit a do skautu)a hlavně vysvětlování, že fakt musí (teda loni se mi to moc nedařilo).

FANTAGIRO: Deníček je fakt moc super, moc se ti povedl. S přítelem to bude v pohodě, holt ti chlapi to nějak moc žerou jo a umí se soustředit pouze na jednu věc. A máš pravdu je to tak, ono se to občas nedá s nima, ale ani bez nich.

DINNY: MÖÓÓÓÓÓÓc gratuluji k //, jak já ti holka závidím. Ono to vypadá, že se tady chztá nějaká epidemie, jů já chci být taky nakažená. tak hýčkek hemžátko v bříšku a pozdravuj ho od nás.

MARKYTKA: To víš, že se těma hočinama dvoučárkovýma nedáme a určitě se k nim brzo přidáme, už se těším.

A vítám všechny nové snažilky.
Papa Pepigaba

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 03.09.03 11:31

Holky - všeznalky,
mám na vás jeden dotaz - včera jsem byla v lékárně, kde jsem si chtěla koupit listovku - kterou jsem si sama naordinovala, protože jsem si někde přečetla, že by ji měli jíst i snažilky. Ale jake bylo moje zděšení, když mi pí. lékárnice řekla, že je jenom na předpis, protože se s ní může člověk předávkovat - ale já jsem jí minulý měsíc v jiné lékárně koupila ve volném prodeji. Tak teď nevím- nemáte někdo nějako lepší povědomost, jak to s těmi vytamíny je??? Myslela jsem si, že tím nic nezkazím, když budu užívat listovku, vitamin E a jód (ten protože se moje mamka léčí se štítnou žlázou) - ale včerejší zjištění mě trochu uvedlo do rozpaků.
A pak mám ještě jeden problém - předem se omlouvám, jestli budu moc otevřená - předevčírem jsem v 26 DC (tak jak by to mělo být) začala trochu špinit, včera bylo o něco silnější - myslela jsem si tedy, že odlétám na MS, jenže kdyby to bylo normálně, měla už nejpozději dnes mít silné krvácení, ale ono se nedostavilo - je to jenom tak trošku - bohužel žádné příznaky těhulkovství nemám - dokonce mě tenhle měsíc ani nebolí bříško - jako obvykle a tak nevím - možná, že plaším zbytečně a do večera, nebo zítra normálně na MS odletím, a že se mi to jenom trochu zpozdilo jak bych hrozně moc chtěla být těhulka, ale docela ráda bych znala váš názor - myslíte si, že mám ještě doufat a jít si koupit test - fakt se bojím, že bude zase negativní a mě chytí depka. A nebo mám jěště s testováním počkat jak to bude dále probíhat a zatím zůstat v blahé naději.
Díky za váš názor - dám na vás - možná to z mého příspěvku není poznat, ale jsem docela inteligentí mladá žena, no ikdyž s tím mládím ((((((((((((((-: je mi (26) ((((((((((((((-:
 Tif

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 03.09.03 11:34

Jééééééééé holky - já si stydím - samozřejmě, že vím, že vitamíny a né jak jsem to napsala v předchodím příspěvku.

Fuj fuj fuj - omlouvám se!!!!!!!! i za případné další chyby, ale píšu to v rychlosti z práce, aby mě nikdo nepřistihl
 Tif

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 11:40

Čauky Pepigabo :-))

to jsem ráda, že jsi se tady taky ukázala. ta uniforma Ti musí fakt seknout. Sice nevím jak vypadá, ale uniformy jsou sexy :-)) To je mi jasný, že chylapi v práci asi slintaj, co ? he he he to musí být prča je pozorovat.
Tak Ti budu moc držet palečky, aby jsi neodletěla.

U nás v rodině jsou dvojčata. táta je z dvojčat a dědí se to prej přes koleno, takže to čeká bud mě nebo mýho bráchu a nebo moje sestřenky. To jsem fakt zvědavá. Nedovedu si představit jak bych to zvládala.
Ale bylo by to dvojnásobné štěstíčko :-))

tak zatím papa
fantagiro

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 11:45

Ahoj TIF
Takže k prvnímu dotazu: Stalo se ti naprosto samé co mě. Taky jsem si v jedné lékárně koupila kys. listovou a když jsem si šla po využívání do druhé, tak mi řekli, to co tobě, i o tom předávkování. Ale prodala mi jí. Ale asi naposledy, nevím, bud to teda můžou prodat, nebo nemůžou. A né, že mi řekne, že to musí být na předpis a že se můžu předávkovat a stejně mi to prodá. Tak ti nevím…
A k tvému špinění… no, holka, nechci dělat plané naděje… ale asi budeš další dvoučárková… pokud se ti tohle nestávalo nikdy dřív a ted je to takové „podivné“ a hlavní krvacení nikde, pak bych se přiklonila k tomu ,že je to jen špinění a budeš možná těhulka. Vždyt můžeš mít i normální MS a být těhotná. Natož takhle, když jenom špiníš a jindy jsi měla MS tak jak jsi popisovala.Fakt nechci plašit (jsem děsná), ale myslím, že se asi budeš brzy hlásit s //.
A s testováním bych počkala, abys nebyla zbytečně zklamaná, protože to ten test ještě nemusí zaznamenat (příliš brzy) a těhule můžeš být, tak aby ses zbytečně nestresovala. TAk ještě počkej třeba 2 dny, bud se MS rozjede, a pokud ne, tak bych testík tak v pátek udělala - toť můj názor…
Měj se moc krásně a držím ti palečky, aby ti to vyšlo, a bylo to, co si obě myslíme :-))))))
Markytka.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 11:46

Ahojky Tif,

to je v pohodě. každý se jednou překlepne :-))))

K těm vitamínům. Moje kamarádka , která čeká mimi bere listovku a kupuje si jí normálně v lékarně, ale je možný , že třeba ted nějakou novotu zavedli. ikdyž to se mi zdá divný. Vždyt je to normální vitamín, který můžeš získávát i z potravy a je obsaženej ve všech vitamínech určené pro těhotné. Takže si myslím, že zkus jinou lékárnu.

No a k tomu špinění bych řekla, aby jsi tomu nechala ještě pár dní volný průběh. Bud se to rozjede na plný pecky nebo budeš třeba takhle špinit a to může znamenat, že jsi těhulka a MS je jen velmi slabá. Každopádně se nenervuj a vyčkej tak 3 dny. To je moje rada jak bych se zachovala asi já.

snad jsem Ti alespon maličko pomohla.
Fantagiro

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 03.09.03 11:49

Ahoj Fantagiro, tak ta uniforma je modrá, ale jinak nic moc na obměňování, pořád stajná, ale kdybych neodletěla, tak chodím zase ve svém. ti by se tady zase bavili…
Ani já si neumím představit, jak bych zvládla dvojčata nebo i vícerčata (jenom to ne), doma už nám Kačku a navíc můj „pokročilý věk“, to by asi nebylo dobrý. Bohatě bude stačit jedno hemžátko, to bych si nadělila pěkný dáreček k narozkám, já je mám 14.9. a odletět bych měla 10.9.Už aby byl příští týden, njhorší je to čekání, to se táhne hodně pomalu. Jo a večer jsem si dala super horkou vanu, to bylo žůžo. Čusek Pepigaba

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 11:49

FANTAGIRO
Nevím, jestli jsem tě pochopila dobře, ale píšeš, že je táta z dvojčat, a dědí se to přes koleno a že to čeká tebe nebo brášku…
Ale já vím to (teď teda co je správně…) že se to dědí ob generaci… A můj DĚDEČEK byl z dvojčat, tudíž to hrozí mě, nebo mé sestře. V tom případě bych řekla, že u tebe to hrozí až tvým dětem, nebo bratrovo dětem… Slyšela jsem to mockrát a vždy takhle, že prostě OB generaci, tak teda nevím… HOLKY poraďte, co o tom která víte? Já totiž žiju s představou že mi dvojčátka hrozej, ale neumím si představit je mít. JE to blbý napsat, ale prostě chci jen jedno mimčo a druhý až pozdějí a né 2 najednou.....
Markytka.

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 03.09.03 12:06

Ahoj Markytko,
fakt se to s velkou pravděpodobností dědí přes generaci, ale příroda dělá někdy kopance. Jo u nás ze všech stran (jak ze strany mých, tak manžlových rodičů) jsou ob generaci dvojčata, ale i trojčata (doufám, že se to nenásobí= tj. šesterčatahi,hi). Takže dvojčata ti hrozí a o sobě už radši ani nemluvím. musím s tebou úplně souhlasit, i já si moc přeji jenom jedno mimi, protože i tak je to občas neskutečná fuška (ale, když se ten brouček na vás usměje, hned mu neprospanou noc odpustíte) a nekončící péče. Tk snad se mi to splní a tobě taky, držím palečky.
Pepigaba

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 03.09.03 12:13

MARKYTKO ,

mě to zase všichni vysvětlují tak, že když táta a jeho sestra jsou dvojčata , tak že jejich děti by mohli mít zase dvojčata. Protože naši dvojčata neměli. takže to vlastně je ob generaci. Koukám, že všude se to vysvětluje jinak. Já jsem se do toho každopádně zamotala :-))))
To je jedno. Prostě nějak to bude :-))

Fantagiro

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.03 12:17

Byla jsem úplně mrtvá!!! Používaly se tam svaly, ketrý jsem snad nikdy neměla a nemám :-)) Ale bylo to skvělý! Pak poreferuješ, ne? :-)
 P.

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 03.09.03 12:32

Fantagiro, Markytko,
holky moc díky - hnedka jsem veselejší - tak já teda budu ještě chvíli doufat.
Běžím si zkusit do jiné lékárny koupit listovku a nevzdávám se naděje.
Ještě jednou, holky, moc díky!!!
 Tif

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 03.09.03 12:35

PEPIGABA
No určitě nám to jednou vyjde, neboj, ať už je mimčo jedno, nebo 2… A ty budeš očekávat odlet 10. tak budu držet palečky. Dala bys mi 11. hezký dárek k narozeninám, kdybys napsala, že máš // :-))
Jinak manžílkovi hrozje taky Dvojčata, tak jsem si dělala taky srandu, aby jsme neměli najednou 4. To ale v žádném případě… to bych nechtěla už vůbec. To bych si nechala udělat redukci max. na ty 2. (To už přemýšlím vid, ještě ani těhu nejsem…)
Tak hezký den…
Markytka.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »