Deníček holek z diskuze Těhule? - 13

Snažení

Jsou ženy, které nosí neviditelnou pásku samaritánek. Odmítají hodné muže, s nimiž by byly v ráji, a zachraňují špatné. Žijí s alkoholiky, hráči, narkomany, budižkničemy. Věří, že je silou své lásky změní. Jsou posedlé dobrem, které se k nim vrací jako zlo?

Obraz ženy, která muže zachrání svou obětavou láskou, není v naší společnosti ničím novým. Vzpomeňte si na pohádky, zajděte si do kina, pusťte si televizi, otevřete knihu? Příběhy se trpícími hrdinkami jen hemží. Třeba Kráska a Zvíře: Kráska si svého zvířecího partnera nejdříve oškliví, ale pak se do něj zamiluje. Síla její lásky ho promění v prince a pak spolu žijí šťastně až do smrti. Víra, že žena může změnit svého partnera, jestliže ho dostatečně miluje, je naší kultuře vlastní. Hluboko v podvědomí máme zakódováno, že máme pomáhat méně šťastným, než jsme sami, a lidem, kteří mají problémy. Pro spoustu žen je lákavé pokusit se proměnit někoho nešťastného v ideálního partnera. Vybírají si násilníky, alkoholiky, lhostejné a kruté muže. Okolí je považuje za světice, ony samy cítí, že s jejich životem není něco v pořádku, ale nedokážou své vztahy změnit nebo ukončit. Jsou to ženy, které ?milují příliš?. Milují své muže tak, že je to fyzicky a psychicky ničí. Jsou samaritánkami na nepravém místě ? pečují o někoho, kdo jim jejich lásku nikdy neoplatí. A mají své důvody.
Na náš život v dospělosti má největší vliv rodina, ve které jsme vyrůstaly. Samaritánky pocházejí z rodin, v nichž bylo něco špatně. Mohl tam být alkoholismus, násilí, incest, závislost na drogách. Nebo to nebylo ani tak strašné ? k tomu, aby se z dívky stala samaritánka, stačí třeba ?jen? to, že otec sice nosil domů peníze, ale nedával najevo lásku členům rodiny; trápil matku nevěrami… A stačí k tomu i: matka, která žárlila na svou dceru, ale na veřejnosti se tvářila, že ji podporuje; rodiče, kteří se hádali a pasovali dceru do role soudce; odpovědnost kladená na dítě příliš brzo; a také neuspokojená potřeba lásky a péče?
Všechny nezdravé rodiny mají jedno společně: nikdy se v nich nemluví o skutečných problémech, ale jen o nedůležitých věcech. Všichni členové rodiny vědí, že nějaký problém existuje, ale tváří se, že tomu tak není. Rodina navenek funguje zcela normálně, ovšem komunikace je omezena. Když člověk nesmí mluvit o tom, co se týká buď jeho osoby, nebo rodiny, učí se nevěřit svým pocitům a úsudkům. Když rodina popírá realitu, začne ji dítě podvědomě popírat také. Tuto schopnost si přenáší do svého budoucího života a později nenaslouchá signálům, které hlásí, že něco není, jak by mělo. Buď jim nevěří, nebo o nich nechce přemýšlet. Vždyť připustit si, že jsme udělali chybu a že žijeme neuspokojivým životem, je tak bolestné! V dětství to taky byla hrůza, když se rodiče hádali, a kdybychom o tom tenkrát přemýšlely, zbláznily bychom se?

A jaké ženy se z nás ve skutečnosti staly? Jaké jsme my?
Nemyslím, že jsem samaritánka (možná před pár lety ano), i přesto, že jsem žila mezi rodiči, kteří se hádali a milenky mého otce si u nás předávaly kliku u dveří. Obdivuji svou matku ? samaritánku, že vydržela žít s člověkem, který k ní neměl úctu, bil ji, nadával a před očima známých, a mnohdy i neznámých, lidí ji ponižoval a urážel. Vždy jsem si říkala, že já takhle prostě nedopadnu, protože můj partner bude člověk, který mne bude milovat, bude tolerantní, nebude alkoholik, drogy pro něho budou jen ?pojem?, a bude milovat svou rodinu ? mně a naše děti.
U prvního manžela se mi to vymstilo, protože mi připadalo, že mám skutečně doma svého otce. Sice mne nebil, ale hádky byly kolikrát horší než ?pár facek?. Přesto jsem doufala, že jsou to jen jeho ?úlety?, že ho změním, že narozením syna bude vše v pořádku a on pochopí, že rodina není jen slovo, ale že je to pouto, které musí být pevné, aby vydrželo mnohdy plno překážek. Jak jsem se mýlila. Těžko chtít po člověku, který není vychován v lásce, aby Vám tu lásku dával. Myslet si, že právě proto by ji měl umět dát, je bláhovost!
Velikou oporu jsem našla ve svém příteli, který mě vytáhl z mého ?zpackaného? manželství, podal pomocnou ruku. Cítila jsem to jako záchranný kruh, po kterém jsem doslova prahla. Vím, že také není pan dokonalý, ale ani já nejsem:-), jeho chyby jsem se naučila přehlížet a můžu s klidným svědomím říct, že jsem šťastná! Hádky jsou u nás spíše kořením, protože se málokdy ?chytneme?. Je skvělým otcem mému synkovi a jen se bojím, že případné rozdíly ve výchově, až se nám jednou narodí to tolik očekávané miminko, neucítím.

A jaké jste Vy partnerky, berušky? Jste samaritánky, či si jdete tvrdě za svým a nekoukáte na potřeby druhých? Ať je to tak či tak, život jde dál a záleží jen na nás, jak ho budeme žít:-)!

Radka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.04 20:51

Ahoj Radko,

diky za denicek, je jen skoda, ze sem ted nakouknes jen touto formou. Jen doufam, ze je vse v poradku, ze je to jen docasna absence.
Tak si tak premyslim, jaka jsem vlastne partnerka. No v hloubi duse doufam, ze ta jedina a nejlepsi pro meho muzicka. Samaritanka urcite nejsem a to diky me rodine, ve ktere jednu uz mame. Bohuzel tuto roli ma moje mamka a je pravda, ze ji v tomto nechapu, ale to si musi konec koncu vyresit ona sama. Uz jednou jsem se vam tu zminovala, ze me vztahy s otcem jsou spise negativni, takze vse, co se delo v me rodine jsem tvrde odmitala a vzdy jsem si rikala, ze ja takhle nikdy nedopadnu.
Potrebuji vedle sebe nekoho, koho si muzu vazit, takze nejakou ,,backoru,, bych vedle sebe nesnesla. Vzhledem k memu charakteru bych toho dotycneho neustale znemoznovala. A i ja cas od casu potrebuju, aby me nekdo usmernil. Nastesti muj drahous, vi jak na to, takze to nikdy nekonci hadkou ci necim horsim.
Nas vztah je neustaly kompromis, ale ktery vztah vlastne neni? A z me strany, i kdyz nejaky ten kompromis udelam, tak to tak neberu, nebot pro to, aby nam to fungovalo dle nasich predstav, pro to musi on i ja vzdy neco obetovat.
A i kdyz cas od casu ,,drzkuju,, jako ze u nas varim , uklizim, zehlim atd. jen ja, tak to stejne delam s laskou a vlastne to chci vsechno delat sama.
Tak to jen ve zkratce.
Krasny vecer. Jdu se nadopovat uz asi za dnesek ctvrtym praskem, protoze brisko stale kvuli MS boli.
Pa
Andrea Dede

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.04 06:39

Ahoj holčiny,
Radko, prosím Tě, jsem tedď strašně nervózní, jestli dostanu MS po vyvolávačce nebo ne. Vím, že jsi na ní byla ale už jsem to nemohla najít v milulých deníčcích. Můžeš mi napsat, za kolik dní jsi ji dostala? Já jsem dnes den a bojim bojim, že nepřijde a já budu muset na další a silnější a vidina miminka se brzy rozplyne.
Díky Peťula

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 07:25

Krásné dobré ráno,
Monalisa24 - Raduško, to je úžasný deníček. Perfektně jsi to tam všechno vypsala. Já se bohužel jako samaritánka při nejlepší vůli označit nemůžu. Nejspíš to bude proto, že se moji rodiče za mé dětství pohádali (opravdu vážně) snad dvakrát nebo třikrát a když jsme se poškorpily se sestrama, tak jsme každá dostali jednu za ucho bez ohledu na viníka a poškozeného - tehdy mi to připadalo nespravedlivé, ale zpětně uznávám, že v chumlu tří dohadujících se holek je těžké rozlišit, čí je to třičko a která řekla jako první, že ta druhá je …
Do partnerského vztahu s manželem jsem před osmi lety vstupovala s tím, že je to pan Dokonalý, že nebude třeba na něm nic měnit. Pak se postupně začaly ukazovat takové ty malé zprvu nedůležité vlastnosti. Tak jsem začala výchovně působit, ale musím objektivně uznat, že jsem se asi tak z 50% přizpůsobila já. Neskutečně šílím z toho, že neustále nacházím vedle lednice máslo, sýr, salám, prostě cokoliv, co si vyndal a neuklidil. Taky bych vylítla z kůže, když najdu vedle dřezu prázdný kelímek od jogurtu a přitom je o pár centimetrů níž odpadkový koš. Jenže na druhou stranu, když jsem byla nemocná, tak vypral kompletně všechno prádlo (nic se při tom neobarvilo ani nesrazilo :-) a vytřel v celém domě. Občas sám od sebe zalije kytky nebo nakoupí. Nejraději mám ty jeho láskyplné výlevy, kdy se mě ptá:" Ale že jsi tady se mnou ráda, viď?", nebo mě ráno pozoruje jak spím a pak mi vykládá, že mi z peřin kouká jen čumáček a palce u nohou (to první je pravda, to druhé ne :-).
V naší širší rodině se vlastně snad ani žádná samaritánka nevyskytuje. Ale byl by tu jeden skoro opak. Moje teta je v padesáti pořád kočka - má skvělou figuru, míry skoro jak modelka, vzdělaná ženská - vedoucí provozu, neskutečně pracovitá a strašně milá. A co jí to bylo platné, když jí manžela odloudila jedna taková …, která je starší, není vůbec hezká, neumí se pořádně upravit, chování má taky pofidérní, ale asi umí zalichotit chlapovi tak, jak to zrovna potřebuje.
Uf, teda to jsem se nějak rozepsala. Tak ještě vás všechny rychle pozdravím a letím něco dělat. Až sem za hodinku nebo dvě nakouknu, doufám, že si tu budu moct přečíst pár dalších komentářů.
 Milli

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 07:26

Ahoj Peťulo,
já jsem byla na vyvolávačce předminulý cyklus a dostala jsem to za tři dny. Normální je dostat to nejpozději do 10-12 dnů po injekci.
 Milli

Bury
Stálice 58 příspěvků 08.09.04 08:14

Ahojky berušky
na samritánku jsem si „hrála“ podle mého názoru příliš dlouho. Můj bývalý začal sázet a já táhla rodinu ze svého platu a pořád jsem doufala, že se všechno k lepšímu obrátí. Bohužel neobrátilo. Nebo teď spíš bohudík. Jinak bych neobjevila svého současného miláčka a budoucího manžela. Říkám si, že všechno špatné je k něčemu dobré. O svého bývalého jsem „pečovala“ čtyři roky a řeknu Vám, že to nebylo k žití. Myslím, že hraje i teď. Tihle lidé se nemůžou podle mého názoru změnit. Navíc má stále pocit křivdy a neustále mě obviňuje, že jsem ho odkopla. Jsem šťastná, že jsem se od něj dokázala odpoutat a teď už tři roky žiju plným životem, čekám miminko, budu se vdávat a jsem nejspokojenější člověk.
Takže holky, nebuďte samaritánky, stejně Vám za to nikdo nebude vděčný.

A jinak co se týká mého bříška - mimísek strašně zlobí a nutí mě vstávat v noci co hodinu a chce se mu čůrat nebo zvracet, Jestli je pravda, že čím víc je špatně tím líp pro miminko, tak to moje bude děsně zdravé. Na váze jsem nepřibrala. Jestli to takhle půjde dál, budu muset jít na neschopenku, protože jsem ráno rozklepaná jak po těžkém flámu. Už aby ty nevolnosti přešly. Je zvláštní, že i při tom jak je mi špatně, jsem šťastná, že se má mimísek tak k světu.
Zatím pá a držte se Martina 6+2

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 08.09.04 08:30

Dobré ranko berušky,
bohudíky musím říct, že jsem si na samaritánku nikdy hrát nemusela a ani nikdo v naší rodině si na samaritána nehrál. Naši se mezi sebou nehádali a když tak tak, abychom to neslyšeli. S manžílkem se známe už devět let a vzatí jsme čtyři, hádáme se jen kvůli obyčejným věcem, takže je to taky spíš takový to kořeníčko, ikdyž musím říct, že před pár lety to takový nebylo, byldleli jsme s manželovo mamkou a hádali jsme se kvůli ní skoro obden, ale to už je naštěstí všechno pryč. Vydrželi jsme to a teď už bydlíme v našem krásném domečku, ktery je sice na stejném pozemku jako ten tchýně, ale můžem se tam zavřít a mít klid.
Myslím, že každý zažil nějaké to trápení, ale jak už jste holčiny řekly, důležité je se umět rozhodnout a začít žít tak jak chceme.

Lenka

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 08.09.04 08:42

Krasne ranko, moje zlate!

Pozeram, ze pravidelne sa tu stretavame uz len nepatrna cast z nas, teda rano urcite.. Snad sa to pocas zimy zmeni..:)

Raduska, napisala si kraaasny dennicek, myslim, ze vsetko do bodky sedi..

V nasej rodine jednu „samaritanku“ mame, aj ked sa pred pol rokom rozhodla odist od uja, dovtedy to bolo hrozne.
U nas doma to bolo a je stale viac-menej pokojne, oco aj teraz mamku postiska, da pusu a aj ked sa obcas „chytia“,je na nich vidiet, ze sa maju veeelmi radi. Od malicka som si priala mat aspon take manzelstvo ako maju moji rodicia a postupne si zacinam uvedomovat, ze moj manzelik sa veeelmi podoba na mojho ocka, co sa vlastnosti, povahy atd. tyka..
Ja v ziadnom pripade samu seba za samaritanku nepovazujem..S man­zelikom sme si hned od zaciatku povedali, ze ak budeme spolu komunikovat, tak sa veci daju zvladnut a zistili sme, ze spolu naozaj zvladneme vsetko. Boli tazke chvile, take, v ktorych si uvedomite, ze „aha, to je ten, ktory chcem aby bol otcom mojich deti..“,ako pisala Milly s tym pranim pocas choroby.
Spoznali sme sa cez sms, potom po case sa stretli a vlastne ani neviem ako, islo to samo. Nemyslela som si, ze by bol niekto viac ukecany ako ja, no zistila som, ze taky chlap existuje, tak som ho viac nepustila prec:).

Ako napisala Radka, vsetko je o komunikacii medzi dvoma ludmi a ak sa naozaj chce, tak sa da..:)

Prajem vam dnes krasny dnik, ja som ostrihana a dala som si uplne inu farbu vlaskov ako som mala,takze som dnes nova sa na vase komentare!:)

Zuska

Veron
Kecalka 123 příspěvků 08.09.04 08:44

Radusko,

to jsi napsala vsechno moc kranse a hlavne jsi me donutila k tomu, abych se zamyslela nad tim, jak jsem vlastne do ted zila, v jake roli jsme se nachazela. Musim rict, ze mam za sebou 2 vztahy, ted mam treti a ty dva predchozi byly opravdu strasne.
S prvnim klukem jsem zacala chodit v 17,5 a byli jsme spolu 2 roky. Ze zacatku to bylo krasne, nosil mi kytky a darecky, byl mily, ale po asi pul roce, kdyz byly Velikonoce a prisel me vymrskat k mym rodicum, prisel strasne opily. Tankrat jsem to omlouvala, ze je to opravdu jen temi Velikonocemi, ale nebya to pravda. Byl cimdal tim casteji opily a porad v hospode. Strasne dobre se ucil, byl premiant, na gymnaziu odmaturoval se samyma jednicka a na vysoke byl taky vyborny student. Jen ten alkohol ho vzdycky tak strasne zmenil. Nemela jsem ale silu se s nim rozejit, mysela jsem si, ze ho strasne miluji, ale to jsem si prave jen myslela. Byla jsem z toho nestastna. Nevedela jsem, jak ho donutit k tomu, aby se zmenil. Nevim proc jsem to tenkrat povazovala za reseni, ale zacala jsem hledat pochopeni u jinych chlapu. Co bylo na tom nejhorsi, byli to jeho kamaradi. Vsechno se mi to vymklo z rukou a ja jsem se do toho zamotala uplne silenym zpusobem. Kdyz jsem ho pak jednou tahla v 5 hodin rano z hospody a v 6 mela jit do prace, uvedomila jsem si, ze tohle nemam zapotrebi, ze mam prece narok na stastnejsi zivot a lepsi nez je tohle. Obetovala jsem se a uplne k nicemu. Takze tim dnem jsem ukoncila jednu epizodu sveho zivota. Zbalila jsem si veci a vratila se ke svym rodicum. S kufry a ubrecena jsem stala prede dvermi domu mych rodicu a citila jsem se strasne volna a stastna. Tak to byl muj prvni kopanec .
A aby toho nebylo malo, tak asi zapul pul roku jsem se dala dohromady s klukem z Pardubic. Psal mi krasne basne, strasny romantik. Obcas mi vsak prislo, ze to prehani, ze me asi ani tak nemiluje, jako ze jsem pro nej spis droga. Premlouval me k tomu, abychom spolu zacali chodit asi pul roku a ja jsem nechtela. Mela jsem pocit, ze mam chlapu plne zuby a zadne vztahy nechci, ale ten natlak byl tak velky, ze jsem nakonec podlehla. Kdyz mi psal basne, ze jsem svetlo jeho zivota atd. a kdyz jsem ho nechtela, tak si cigaretou vypalil me inicialy na ruku, mela jsem chvili pocit, ze jsem pro nekoho konecne dulezita a potrebna, ale zase to byla chyba. Bylo to fajn urcitou dobu, ale kdyz jsem se pak prestehovala do Pardubic, vsechno se zmenilo. Drzel me porad doma, nechtel me nikam pustit, abych neprisla do kontaktu s jinymi lidmi. Sam treba odjel na 3 dny na ryby s kamarady a mel zamcel u nej v byte a ja jsem tam trcela. Brecela jsem a kdyz se vratil, tak me jen serval. Kdyz jsem chtela od nej odejit, tak mi vyhrozoval, ze si neco udela. Nakonec jsem to nejak uklidnila a odjela jako na navstevu ke svym rodicum a uz se za nim nikdy nevratila. Poslala jsem jen klice v balicku a konec. Psal, volal, vyhrozoval, ze si pro me prijede, ze patrim jen jemu. Zmenila jsem si tel. cislo a cekala, co se stane, jestli se nahodou nektery den neukaze u nas doma. Pak pres moji kamaradku zjistil i moje nove tel. cislo (pry ji tenkrat vyhrozoval) a zase me zacal bombardovat sms. Za nejakou dobu me seznamila moje sousedka z baraku s jejim bratrem a s tim jsem do dnes. Nechtela jsem ho, mela jsem opravdu strach z kazdeho chlapa a hlavne mam problem do dnes s tim, ze nedokazu verit. Ani po 2 etech sve lasce neverim uplne, jsem z toho zoufala, protoze to vnasi do naseho vztahu nepokoje a rozepre, ale pereme se s tim. On chape, ze jsem bohuzel stratila duveru v druhe a musim ji zase najit a to bude trvat asi dlouho. Nicmene, ten dotycny z Pardubic jeste ted, po takove dobe pise a stezuje si a dokonce mi tvrdil, ze je nemocny, a ze potrebuje moji lasku atd. Dodnes mi vycita, ze jsem mu zkazila zivot, ze uz nikdy zadnou zenskou nebude mit a nechce mit. Moje dobra kamaradka chodi s jeho bratrem a vzdycky, kdyz mi o nem pise, tak si rikam, ze jsem stastna, ze jsem od nej utekla. Stal se z nej alkoholik a opravdu je sam jen se svoji zavislosti na alkoholu.
Tak to jsou moje dva vztahy, diky kterym jsem ve svych 23 letech ponaucena.

Veron

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 08:56

Zuziku,
jakou jsi si dala barvu na vlasy? Já se jdu nechat ostříhat v pátek. Mám skvělou kadeřnici, která pracuje od 14:00 až do noci, takže se můžu klidně objednat až po práci.
Tak nám pak dej příležitostně nějakou fotku do galerie, ať vidíme, jaká je z tebe kočka :-)
 Milli

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 08.09.04 09:03

Millinka, to ta moja kadernicka je tam len do piatej, co ja ked skoncim o stvrtej velmi nestiham, ale vcera som vzala pol dna dovolenku…:) Mala som vlasy takmer po pas, viac menej kvoli svadbe, aby sa dali pekne vycesat.
Chcelo to trosku zmenu a tak som sa po 4mesiacoch odhodlala. Mam vlasy tak nad plecia, postupne zostrihane, ale kedze sa mi mierne prirodzene tocia, niekedy naozaj zurim..:)
Ozaj, sak my dnes mame 4mesiace od svadby:):):):):)
Jaaj, teraz mam „divoku ostruzinu“, no chytila mi dost na tmavo, tak to vyzera ako tmava borievka. Ale da sa. Ak budem mat foto, hodim do galerie..:)Snad sa nezlaknete:)
Ty si co chces dat na vlasky, Milly?
Som sa chcela este opytat… Niektore ste spominali tu ovulacnu tycinku alebo take nieco ako test na zistenie ovu, ja som obehala vsetky lekarne v meste a maju len test Rapipreg za 120Sk, co sa mi zda dost na to, ze ich treba viac…hm?
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 09:03

Veronko,
to je teda hrůza, čím jsi si musela projít. To já jsem proti tobě ve vztazích úplný žabař. První kluk v 17 byl jen spíš takový lepší kamarád, druhý byl jen na krátko a třetí je manža :-) S jedním bývalým - je místní, se občas potkám, tak se pozdravíme a zase jdeme. Ale mít z někoho takhle strach, to by mě asi strašně trápilo. Myslím na tebe beruško.
 Milli

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 09:12

Zuzinko,
já mám od června melír, takže se nechám jen ostříhat. Jakmile mi vlasy trochu poporostou, začínají se mi taky vlnit a už z toho neudělám rozumný účes.
Jinak já jsem zkoušela ovulační testy, které vypadají přesně jako těhu-testy. Jeden byl za 45 Kč a v lékárně mi je objednali. Byl od firmy www.abena.cz
Těch testů je pro začátek potřeba víc - tak 4-5 ks. Já jsem si jich koupila pět, ale stačily mi jen tři, protože zároveň měřím i teplotu, takže jsem testovala až když jsem podle délky předchozího cyklu a mírného klesání teploty předpokládala OVU.
Pokud bys u vás ty testy nesehnala, mohla bych je koupit tady a poslat ti je poštou.
 Milli

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.09.04 09:16

Dobré ranko, holky:-)

Raduš, skoro mě až mrazilo, když jsem to četla…

U nás bývala samaritánem asi mamča a vydržela to dvacet let. I když asi s velkým sebezapřením a hlavně kvůli nám, dětem. Jenže můj tatík spíš potřeboval být trošku podpantofloidní a tak nakonec zakotvil u ženy, která ho pod ten pantofel narvala.
Mamča se znovu vdala a je to vztah jako z červené knihovny:-)
Já ani nevím, jak jsem se chovala ve svém prvním dlouhém vztahu, který byl i manželstvím. Můj ex byl takový maminčin mazánek a já jsem se tomu podvědomě bránila. Když došlo na lámání chlebna, taky jsem si užila vyhrožování, jeho pokusů o sebevraždu a agrese i lítosti a odprošování. Ale když jsem odešla po skoro osmi letech, tak strašně se mi ulevilo:-)
Teď se snažím neopakovat staré chyby a možná až moc úzkostně se bojím, aby to náhodou nedopadlo zase nějak pitomně. )
Takže samaritán asi určitě nejsem, ale jsem ochotná se obětovat pro někoho, kdo se obětuje pro mě…:-)

Linda

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 08.09.04 09:59

Berušky, prosím vás, za jak dlouho se na tom glucophanu objeví ten výsledek, jak dlouho to necháváte nasáknout?
Dík Lenka

eva2
Kecalka 162 příspěvků 08.09.04 10:38

Úha, jsem zpět.Teda Radko já to přečetla jedním dechem,deníček je moc hezký. Takže ke mně .U mých rodičů to vše fungovalo jako kolečka v orloji,zapadaly do sebe každým zoubkem a zapadají do teď. možná, že je to tím, že táta neměl svého tátu za jeho chování k jeho mámě moc rád.Rád se napil, a neodolal ženám. Toho všeho se můj otec jako muž i jeho dva bratři dokázali vyvarovat, všichni se shodují v jednom,že by to svým ženám a dětem nemohli udělat, znali to z dětství. Někdy to sice mezi mými hádkami taky zaskřípe, ale pohádají se a je to ok alespoň si poví co chtěli mezi sebou mamka je občas výbušný tvor.Já díky mojí mámě a tátovi, jsem byla vychována k samostatnosti, a ke kompromisu, ale také si pro:,–(it své.Tudíš být rovnocenná v manželství a nedělat ze sebe samaritánku, která vše táhne sama a opečovává toho druhého. Zaplaťpánbůh to vychází, protože jsem našla hned na poprvé partnera a to svého muže, který samaritánku nepotřebuje.Podržet občas potřebuje každý z nás, ale to co já dám svému muži to dá zase na oplátku on mě a jsem ráda. Někdy to taky zaskřípe, a děsně na sebe řveme, ale pak je sladké usmiřování a malá ví, že to někdy jinak nejde než s tou itálií.Pak většinou taky zasáhne i ona má to dovoleno, a je ticho.(dva lvi v rodině jako manželé je bomba,ale já si nestěžuji)Myslím si, že největším vzorem na manželství bude rodina jinak to nevidím, protože já na alkoholika, nebo agresivního muže nenarazila. Mám zakódován takový vnitřní hlas v duši, jakmile jsem se s někým seznámila tak mi vnitřní hlas řekl, že je s tím člověkem něco v nepořádku, a musím říct, že vnitřní hlas nikdy nelhal.Mé kamarádky a sestřenice nikdy na mé varování neslyšely, a také bohužel dopadly dost bídně,ale myslím si, že vlastní vnitřní hlásek měly také, ale nevaroval je včas.Takže samaritánka nejsem, a ani být nemůžu, potřebuji rovnocenného partnera, o kterého se mohu opřít, jinak bych ho asi poslala k šípku, nemám ráda slabochy a to bohužel méně sebejistí muži, kterým vládne alkohol a agrese jsou. Eva2

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 08.09.04 10:52

Cauuuu Evi! Ako bolo v dalekej zemi?

My mame dnes typicke jesenne pocasie, ja ho mam velmi rada, len keby som sa dnes neobliekla tak „na leto“ a nemrzla sa teraz.. No uz len 5hodiniek:)

Z.

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 08.09.04 10:55

děvčátka, potřebuju malinko poradit, ten proužek je tak po pěti minutách světle zelený, je to OK?
včera ve 12 byl žlutý, takže by to vypadalo na OVU?

Lenka

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 08.09.04 11:05

Milly, dakujem za ochotu, tento cyklus to necham tak a ak to do buduceho mesiaca nezozeniem, poprosim o pomoc. Este raz DAKUJEM:):):) No, snad tie testy uz nebudem potrebovat..

S tebou to ako vyzera, Moja?MS nikde?Netestu­jes?Kolky den si po ovu?To vyzera viac ako nadejne…:)
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 11:12

Zuzíku,
já už začínám být trochu napnutá, ale bojím se to zakřiknout. Momentálně mám 49DC a z toho 15 den vyšších teplot po OVU. Pokud se tyto teploty drží vysoko 16-18 dnů, tak už by to mohlo být ono. Včera jsem měla 37,0 a dnes 37,3, takže to neklesá, spíš naopak. Ale s testováním ještě počkám. Mám poslední testík, tak ho asi vytahnu v pátek ráno a hned pak budu referovat! Jsem z toho dost nervozni, protože jsem poslední tři dny malinko špinila, ale jen tak symbolicky. Snad prý je to normální, ale sama víš, jak dovede člověka každá maličkost vyplašit. Takže mysli na mě a já budu myslet na tebe,jo?
 Milli

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 08.09.04 11:21

Hej, poznam to.. Ja som minuly cyklus myslela, ze to vyslo a ona potvora MS dosla taka silna, aka doteraz nebola. Vsak uvidime,co nam tento mesiac prinesie. Poctivo sa snazime, teda, skor je to o tom, ze sa chceme, nutit nas netreba:), tak dufam,ze to pride. Ty si skusala aj tie Glukophan pruzky?
Ta tvoja teplotka je skvela, ked sa udrzi do Pia, urcite testuj, to by mal byt vysledok jasny..:)Velmi na teba myslim, nech to znamena to, co myslim:)))).
 Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 11:26

Já jsem ty „cukrovkářský“ proužky nezkoušela, ale už jsem si o nich taky něco přečetla. Prý se při OVU zbarví do zelena (že prý se při tom vylučuje z těla cukr, tak asi proto) a mimo OVU jsou žluté. Jinak jsem zkoušela jen ty testy jak jsem psala. Ale údajně by ty Glukophan proužky měly být levnější, takže asi proto to někdo radí jako náhradu za testy. Já jsem se zatím vždycky mohla spolehnout na měření teploty, jenže to je dlouhodobější záležitost.
 Milli

Veron
Kecalka 123 příspěvků 08.09.04 11:33

Holky,

tak jsem vcera delala kolacky se svestkama a ted si na nich pekne pochutbavam v praci. Uz teda uplne funim, protoze jsem prejezena, ale byla to basta.
Takze Vam vsem preji dobrou chut k obedu.

veron

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 11:39

Veronko,
pošli mi koláček prosím! Já už padám hlady a na oběd jdu až za hodinu. Včera jsem zase běhala okolo stavby (obrazně :-) a připadá mi, že ta práce nemá konce. Buď budu muset jít na oběd dřív, nebo se tu za chvíli zakousnu do klávesnice, posledních pár dnů si připadám jak Otesánek.
 Milli

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 08.09.04 11:58

já jsem si dnes přinesla k obídku, cuketovou polívku, dostala jsem ji od tchýně a prý je moc dobrá, tak jsem na ní zvědavá, jestli bude dobrá pošlu recept

Lenka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.04 13:06

maru, pekny dennicek. ja teda nie som zena samaritanka. vybrala som si hadam toho najlepsieho na svete. uz pred 10rokmi mu patrilo moje srdce (on o tom nevedel)

lenka, mnam mnam. zevraj v egypte ju robia fantasticku :o)

mili, pri merani bt kedy prebehne ovu. v tom bode uplne dolu? alebo az ked to nasledne stupne.

ivi, mne je tiez jak pred ms. ble ble. to je fakt ze ziaden rozdiel tam nie je. vsetko sa to totiz deje v tom samom mieste. tak drzim palce.

danka

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 08.09.04 13:16

holky budu držet pěstičky ať vám to vyjde

jinak ta polívka je lehká, udělá se jíška, do ní se nastrouhá oloupaná cuketa a zbavená jadřinců, mrkev a pěkně se to povaří do zhoustnutí, pak se přidá trochu mléka nebo smetany, rozmixuje a dochutí podravkou, nebo něčím takovým, dobrý jsou k tomu osmažený kostičky housky nebo chleba
fakt je moc dobrá, doporučuju

Lenka

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 08.09.04 13:20

tak bambulky, ja som po obede, mnam mnam mnam, boli palacinky s kuskami ananasu a marhul, poliate vanilkovym kremom a sypane cokoladou…MNA­AAAAM!:):):)
Aj vy mate ten problem, ze sa vam po obede nechce pracovat?Ja som taaaka unavena, kava mi robi zle, tak si dam len
Calibrum babyplan a huraa do praace..

Zuska

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.09.04 13:20

Tady koza rohatá, Jazzi blbá:-)))

Tak jsem právě zjistila, jak jsem vám pěkně poslala kytku do galerie, božínku to jsem ale trdlo:-(( Takže vše napraveno, už jsem si to zkontrolovala a ta kytka tam fakt je:-))) JInak jsem vám omylem poslala naše svědky, ehm..nedá se to nějak smazat??

Linda, technický typ:-)

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.09.04 13:38

Danko,
při měření je OVU ta nejnižší teplota - tehdy je třeba se snažit. Bohužel se to občas zjistí až podle následujícího dne, kdy teplota rapidně stoupne a to už je na tuleníčko pozdě. Takže pokud máš jeden den 36,4 a druhý den 36,9 a drží se tak i následující dny tak OVU byla ten první den.
 Milli

eva2
Kecalka 162 příspěvků 08.09.04 16:01

Ahoj Zuzko, v Bangkoku bylo jak jinak děsný vedro, ale já díky práci vůbec nevylezla z klimatizované budovy, a s tchánem to bylo taky fajn. Jen na cestě do USA jsme měli problémy u floridy, turbulence byly docela fujtajbl i žaludek se mi poroučel. S tchánem jsem pak letěla ještě do německa do Frankfurtu, kde jsem ho vyhodila doma a jela obratem domů.Jsem utahaná jako kůň obecný, ale rodina to sama přežila docela slušně, i Peťka. Jen jako obvykle pes utrpěl šrámy z boje, napíchl se na rezavý hřebík do nohy , jak se pral s prknem a má to celý zhnisaný. Miláček to ani nezjistil.Nějak mám pocit, že z té staré dobré gardy nás všech tu zůstávají nejvíc ty nové a nás nějak ubývá, nebo se mi to snad jen tak zdá?ahojky Zuzko hezký den Eva2

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 08.09.04 16:23

Holčiny razím domů, zítra pááááááá

Lenka

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 08.09.04 16:51

AHOJ HOLKy!!!!

Všechny moc zdravím v novém, samozřejmě suprovém deníčku. Snažila jsem se psát už včera, moc jsem se rozepsala a když jsem byla u konce, tak se mi to celé smazalo. Pěkně jsem se vytočila. Ale pustila jsem se do toho znovu, celé jsem, to sesmolila znovu a při odesílání se mi to co, no opět ně¨jakým záhadným způsobem smazalo. To jsem už fakt byla na vývrat a nebyla jsem schopná ještě něco psát. Takže doufám,že dnes to bude OK.

V naší rodině naštěstí žádná samaritánka není, vyrůstala jsem v naprosto pohodové domácnosti, naši se měli moc rádi, sice se občas pohádali, ale kde ne? a myslím, že jim to vydrželo doposud. Co se týče mě, tak myslím, že s drahouškem máme celkem vyrovnaný vztah, kde není nikdo extrémně dominantní a nikdo podpantoflák. Máme se rádi a to je důležité, takže se celkem tolerujeme a chápeme se, svoje koníčky, záliby atd. Prostě v pohodě. Ale tak je to asi u každé z vás,že?

Jazzi, chtěla bych ti ještě dodatečně pogratulovat ke svatbě. Promiň, ale dřív to fakt nešlo Včera jsem to zkoušela sice dvakrát, bez úspěchu, takže ať vám to klape a ať mimousek pěkně roste.

Jinak já jsem dneska 26DC, takže mršku nečekám o víkendu, ale mám takový neblahý tušení, že to asi opět nevyšlo. Nevím proč, ale tak nějak to cítím v kostech. Uvidíme.

Mějte se holky zatím fajn, kdyžtak večer ještě nakouknu.

Pa, pa LENNYS

loneless
Kecalka 107 příspěvků 08.09.04 17:39

Ahoj holčiny, jsem tu zase jen OPET na skok, jsem po Dr., v praci jsem se stavila vytisknout si maily a nový deníček :o))
Jsem trošku v citovém rozpoložení, pobrečela jsem si.. Viděla jsem totiž nádherně ze všech stran pindika miminka kterého právě dnes nosím 16tt ! Hrozně jsem věřila a přála si holčičku, takže se s tím musím emočně srovnat.. Zítra jdu koupit modré hadříky a začnu se těšit pro změnu na Denise? Dominika? Na Agítce nebo Alexandře budeme muset zkusit zapracovat o pár let později..
Jinak všechno je v pořádku, moč také.. Mimí nám ukázalo krásně obličejík, propínalo nožičky a šermovalo ručkama, spočítali jsme mu prstíky.. :o)) Vzali mi ještě krev na triple testy a změřili tlak.. Další ko mám zase za 4 týdny..

A k šatičkám.. :o)) vybrala jsem nádherné bílé.. několikavrstvenou sukni se spodničkou s obručí a tesný korzet, ktery rysuje tvar prsou.. a zavojík :o)))

Holky papa, jedu k rodicum pro pejska, byl tam na prazdninach…

Andrea (Loneless)

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 08.09.04 17:53

AHOJ LONELESS!
Gratuluju ke klukovi! Aspoň bude moct chránit svoji mladší ségru! To je velká výhoda. A bude ji moct dohazovat svoje kamarády! Takže se máš na co těšit!
Moje kamarádka teď čeká svoje druhé, první má kluka a mermomocí chce vědět pohlaví ještě před narozením. Moc si totiž přeje holčičku a kdyby to byl kluk, tak prý potřebuje čas na to, aby se s tím vnitřně smířila! Ale vypadá to na holku!
A kdy máte svatbu? Šaty jsi určitě vybrala ty nejkrásnější, co tam byly, viď? Tak už se těším na fotky!
Pa LENNYS

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.09.04 18:07

Tak ještě dneska naposledy já:-

LONELESS - ovečko, hurá, hlavně že je všechno v pořádku:-) Ségru mu vyrobíte, kluk ji bude chránit a holka ho nebude terorizovat, protože bude mladší:-)) A jméno mu tu klidně vymyslíme, dej hlasovat.-)))
A jak ti je? Je ti ještě tak zle nebo už to přešlo? A co bříško, nějaká fotečka by nebyla?? Povídej, přeháněj, plosím..:-)

LENNYS - děkuju moc za přáníčko a poslyš, s tím, že si nepřipadáš těhotně, to vůbec neber vážně. Však se vrať o pár deníčků zpátky a vzpomeň na mě, já jsem s tím totiž napoprvé vůůbec ale vůbec nepočítala:-) Bylo mi normálně jako před MS, akorát že MS nikde a místo toho 35 DC dvě čárky jak Brno:-) A to jsem prosím pěkně případ, kde by se daly předpokládat komplikace:-)

A holky snažilky, abych vás potěšila, tak (sice je to ještě jakože tajné), ale moje kamarádka po hormonální léčbě a cvičení Mojžíšové dneska napsala, že je na dovolené a načůrala si pod smrčkem v horách dvě čárky:-)

Hezký večer vám přeje Linda

Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 08.09.04 18:15

Raduško
moc hezký deníček,já se za samaritánku ani zdaleka považovat nemůžu.Svého muže nadevše miluji,ale užije si se mnou své.Život mě už dost vyškolil a tak na sobě dříví štípat nenechám.Někdy jsem asi i dost nesnesitelná,pos­lední dobou asi častěji hormony se mnou cloumají,někdy jsem zase k sežrání.Hodně věcí si dělám po svym a do málo čeho si nechám mluvit.Ale jinak jsem úplnej andílek.

Loneless gratuluji ke klukovi,neboj to přejde a začneš se na něj moc moc těšit.Já si to samé užiji příští týden řeknou nám copak se skrývá v bříšku,bude to po Amnio takže 100%jistota.Taky si moc přeji holku,kluka už mám,ale mě je tak nějak jasný že to bude další mužskej,ach jo.Vím,že s tim člověk nic nenadělá.Bóže já když vidim ty sladoučké ružovoučké věcičky uplně se rozplívám.
Mějte se moc hezky at mimísek pěkně roste.A ještě jsem ti chtěla říct,že ten ultra neni taková jistota,mé kamarádce říkali celé těhu,že je to určitě holka,bimbáska vubec neviděli a 8.8.04 se jí narodil Honzík.

Andynka 21tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.04 18:23

Ahoj kočičky,

jsem ráda, že se vám deníček líbí, i když mnohým z Vás naskakuje husí kůže:-). Pravda je, že mě také naskakovala, když jsem byla kolikrát svědkem hádek mých rodičů, ale už je to minulost, mamina je „šťastně“ už 8 let rozvedená a má teď skvělého přítele (i když pravdou je, že si ho mamča dost rozmazlila, takže zřejmě u té samaritánky stejně skončila:-), protože kolem něj lítá a snaží se ho „převychovat“. On je totiž typický maminčin mazánek, snad je i na pupeční šňůře:-)).

Berušky, já začínám mít deprese z toho bytu. Je to 14dní na netu a jediný zájemce, který se byl podívat v sobotu, není schopný vyjádřit se, zda to bere či nikoliv. Byt v Teplicích sice máme, ale bohužel na něj nejsou korunky:-(. Proč sakra nejsem bohatá? Dnes jsme oběhávali banky kvůli půjčce. Příteli by ji dali bez problémů, ale problém je ten, že je ve výpovědní lhůtě, kterou podal koncem srpna,protože v listopadu nastupuje do jiné práce - tudíž pro půjčku nevyhovuje!!! A mě to nedají, protože jsem stále vdaná, tudíž by mi musel „spoludlužit“ manžel. No, to se „nečapu“, ten mi nic nepodepíše, ani kdybych se na hlavu stavěla:-(. Začínám šílet a už vidím, jak v listopadu oba nasedáme do vlaku směr Teplice a začne dojíždění:-(. To mě asi šlehne!!! Jak dlouho trvá takový prodej bytu? Vím, že už jsem s tím asi otravná, ale fakt je toho na mě nějak hodně:-(.

Dede, dušinko, neboj!!! Já nezanevřela na emimi, jen prostě nestíhám:-(. V práci fakt makám:-), doma brouzdám po netu a pořád hledám nějaké řešení s tím bytem. Připadám si jako blbec:-(. Jinak jsem začala poctivě měřit BT, dnes druhý den a pohoda! Zatím jsem měla včera i dneska 36.7 a jsem dnes 5DC:-), jsem jen zvědavá, jak dlouho mi to měření vydrží:-).

Berušky, myslím na Vás na všechny, ale omluvte mou indispozici:-(. Fakt čtu vše poctivě, ale bohužel nestíhám reagovat:-(. Jste moje holky, že jo?

Krásný zbytek večera,
Radka

PS: No, v sobotu se nám vdává Naděnka, chci se na ni jít podívat, ale nevím, jestli to není hloupé. Vždyť se neznáme osobně, jen vedle sebe bydlíme ve vchodě:-))).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.04 19:08

Ahoj holčiny,
huráááá MS dneska přišla, takže až skončí, tak začnu bumbat čajíček. Calibrum Babyplan beru až skoro 2 měsíce a na radu lékaře mám začít měřit BT. Ale nevím, jestli se to měří i při MS nebo až potom. V předchozím příspěvku Radka psala, že je 5 DC a už dva dny měří. Tak buď má MS 3 dny, nebo se to měří i při MS. Poradíte mi některá??? Dostala jsem to přes den v práci, tak bych mohla začít až zítra ráno, tak bych to potřebovala vědět.
Jsem ale moc šťastná, že mi přijela, i když v příštích měsících bych raději našla //.
Mějte se moc moc krásně, jdu uvařit obídek pro manžílka na zítra, hodím si sprchu a hurá do postýlky, ať jsem na zítřek vyspalá.
Mějte se krásně a díky za odpověd. Budu ještě průběžně nakukovat, jestli některá odpovíte.
Papa Peťula

eva2
Kecalka 162 příspěvků 08.09.04 20:00

Raduš dám ti jednu obchodní radu, když ti někdo přijde jako zájemce na byt nesmíš být hned nadšená, ale dělat drahoty a říct, že už máš dva zájemce a potřebuješ aby se co nejdřív vyjádřil, funguje to na stoprocent, dokonce se i stává, že ti nabídne i o několik tisíc víc jako zálohu, aby mu to někdo nevyfoukl. Ahojky Eva 2 touho času směr postel:-OOO

Lenysek
Kecalka 170 příspěvků 08.09.04 20:12

Ahojky, já ho měla zelený hned. ale taky jsem ho min. měsíc měla zelený 2 dny za sebou, pokaždý zbarvený jinak intenzivně. Chce si to vyzkoušet.

Lenysek
Kecalka 170 příspěvků 08.09.04 20:24

Peťulo, teplotka se měří až po MS. Radko - zkoušela jsi dát inzerát do Tipservisu? Ja když jsem sháněla před 3 lety byt a volala jsem na inzeráty, tak všechno už bylo dávno prodaný nebo zamluvený, to je divný, že se žádnej zájemce neozval. A když jsme byt pronajímali, tak jsme taky dali inzerát na takovej ten informační kanál na kabelovce a volali lidi ještě po 2 měsících.
Mili, držím palečky, vypadá to hodně nadějně.
Jinak já toho ve vztazích taky moc nezažila, měla jsem 3 tříměsíční a pak spíš jen takové chození nechození nebo hodně krátkodobé a nynějšího přítele mám v pátek dva roky a doufám, že bude poslední. Když jsme se poprvé viděli, tak mě v životě nenapadlo, že se za ním odstěhuju a budu s ním chtít mít mimi a jak to dopadlo.
Tak pa
JO, Pe'tko, měř každé ráno ve stejnou dobu hned po probuzení, nevstávej. A měř !dole", je to lepší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.04 21:05

Ahojky,

tak uz jsem si vas precetla hned odpoledne,ale odepisuji az ted.
Petulo - ohledne mereni BT, tak ti asi ne vsechny rekneme to same. Mej jeden gyndar rekl merit i pri MS a pak ma soucasna gyndarka az po MS a zacit klidne az sedmy ci osmy den po MS. Tak si pak vyber. Ja zacinam az tak sesty den (stalo se mi i zacit az devaty, nic se tim nezkazi), merim denne v 6.40hod a ,,dole,, Pouzivam digitalni teplomer, coz mi par holek nedoporucilo, ale ja si i s nim vystacim a ovu podle nej urcim. Takze to necham na tobe.
Milli - hele nemas uz nejake velke zpozdeni? Ze by? Drzim palecky.
Lindo - prvni fotku s kytickou jsem opravdu nepochopila, tak jsem dnes nasla vysvetleni. Kyti byla moc hezka.
Evo2 - ty uz asi ted spinkas, ale jsem rada, ze se tady cas od casu ukazes. Asi jsi to uz cetla, me ceka 22.9. mereni foliklu, tak uvidime, co to da. A co vy, jak jste na tom?
Radko - je, to je fajn, ze jsi se ozvala, aspon nebudu v kazdem prispevku zadonit po tve pritomnosti, kdyz vim, co je za tim. Hodne trpelivosti s byteckem, uvidis, ze to dopadne dobre.

Ja ted chodim na emimi jen odpoledne, protoze tento tyden delam kazdy den od 8.00 do 16.30 a pristi tyden znovu, tak jen procitam odpoledne prispevky.
Mejte krasny vecer
Andrea Dede

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 08.09.04 21:53

Ahoj holky!

Tak dnes ještě jednou. Večer jsem se dívala na Přátele, na novou sérii, jsou fakt super. Koukáte taky? Já v telce sleduji tohle a v sobotu večer ještě Sex ve městě, jinak mě tam nic moc nebere.

Veron, četla jsem o těch tvojich chlapech a musím říct, že sis teda opravdu něco prožila. Muselo to být strašný, když tě zamkl doma a pak vyhrožoval. Vůbec si to neumím představit. Hlavně ti přeju, aby to tentokrát byl ten pravý a všechno vám vycházelo, tak jak chceš!

Zuzi, chtěla jsem se ti pochlubit, že ty okna jsem přes víkend opravdu umyla. To koukáš, co? No, já taky, že jsem se do toho nakonec pustila. Každopádně, jestli chceš, tak ti přijdu pomoct s těma tvýma. A tobě se kroutí vlasy? Mě taky, ale úplně šíleně.Úplně prstýnkovatě. Dřív jsem z toho měla trauma a pořád si to rovnala, což vypadalo mimochodem úplně šíleně, ale teď už tomu nechávám volný průběh, ať se kroutí, když chcou.

Milli, když už máš takový zpoždění, tak to třeba něco znamená, ne?:))) Co asi? A ty teplotky, ty taky nejsou k zahození, taky by se mi líbily. Tak držím pěstičky a ohlaš nám v pátek po testování //!

Jazzi, díky za povzbuzení! Nalila jsi mi nový elán do žil. Takže už se těším na víkend, až mrška nepřijde. Díky!!!!!

Andynko, nedá mi to, abych ještě dodatečně nereagovala na to, že jsi psala, že o tvém těhotenství zatím skoro nikdo neví. Jsi fakt dobrá, já bych to asi tak dlouho tajit nedokázala. Musíš nám pak popsat, jak na to reagovali všichni okolo. Budou asi pěkně v šoku, co? A bříško si nějak zakrýváš nebo je zatím tak maličký?

Raduško, s tím bytem je mi to líto. Momentálně teď žádnej byt v Chomutově nepotřebujem, ale jinak bysme se určitě zašli podívat!:))) Taky je to od nás celkem dálka, vlasrně skoro přes celou republiku! I ten srazík, kterej jsi navrhovla minule, bych si dala říct, ale mohl by se uspořádat někde u nás na Moravě, že jo holky?
A v sobotu ode mně moc pozdravuj Naděnku, a popřej jí i za mě, ju? Já jsem to nějak nestihla :((( Pak nám musíš poreferovat, jak jí to slušelo!
A ještě ti přeju, aby ti to měření BT dlouho vydrželo! Minule, když jsi psala, že začneš měřit, tak ti to vydrželo nad jen 3 dny, ne?:)))Tak držím pěsti!

Dede, a kde vlastně v té daleké Francii pracuješ? Využíváš svých diplomů?

Tak holky, asi jdu na kutě. Takže dobrou!
Pa, pa LENNYS

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 08.09.04 22:31

Dobry a hezký večer všem, tak konečně jsem se dostala na net.
Dnes byl strašný den - ráno jsem v 9:00 odjela k lékaři an velký UZ. Šla jsem hned na řadu: Naše Cipátko váží 463 gramů a je už to veliký cvalíček. Říkala jsem, že nechci vědět pohlaví a že kdybych to z pana doktora tahala, tak ať se nenechá umluvit:-)))
Viděla jsem srdíčko, mozeček, ldevinky, močáček, páteřku - no rpostě to stálo za to. a máme to na kazetě - lepsí nez Bondovka:-)))

Pak jsem šla s kamarádkou - těhulkou do města na oběd a kus potlachu. Od 13 hodin plavání, pak jsem do sebe investovala šla na manikuru a mám teď super nalakované nehty na nohou i rukách:-))) Dnes jsem si to zasloužila.

Teď sedím u netu, oči se mi klíží, ale honem to ještě dpísnu a pujdu spát.

Komentáře si přečtu zítra, dnes jsem zvládla deníček - a moc se mi líbí !!! Raduško, posílám ti 1*.

Desty a Cipátko 22+2tt

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.09.04 07:30

Dobré ráno holčiny,
tak jsem zase rychle přeběhla všechny nové komentáře od včerejšího odpoledne.
Monalisa24 - Radunko, škoda, že bydlím tak daleko, hned bych se na tu Naděnčinu svatbu zašla podívat s tebou. Bohužel mě v sobotu čeká sbírání brambor, takže mám o zábavu postaráno. Ovšem pak máme velkou dvojoslavu narozenin, takže si to vynahradím. Co tvoje maminka?
A jak to vypadá s námi snažilkami? Já hlásím 50DC a teplotu 37,5 - ráno jsem myslela, že špatně vidím, předevčírem bylo 37,0, včera 37,3 a dneska tohle. Takovéhle teploty se mi drží už 16 dnů, tak bych zítra riskla ráno ten test. Ale taky jsem dnes ráno našla 3 kapičky čisté krve. Snad to bude jen nějaký pozůstatek po včerejším tulení. Jinak si pořád připadám jako po opici, motá se mi hlava a to čím dál víc. Každopádně se to vyřeší do úterka, protože jsem se objednala na půl druhou k Dr. na kontrolu.
 Milli

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 09.09.04 08:29

Krasne ranko,bambulky!

Milly, to vyzera skvelo!!!:):):) Ja by som testovala asi uz vcera,jak sa poznam..:) Vydrzis??? Drzim prsty!:)

Ja som vcera sla do mesta s manzelikom,pri­pomenut si to 4mesacne „vyrocie“,dali sme si horuce maliny a sli rychlo domov, nejako sa rychlo ochladilo,skoro som zamrzla. Doma nas cakali nasi,oco robil veceru z diviny, taku polovnicku specialitu a div sa svete, ja som nejako pri veceri vypila flasku cerveneho vina, tak sa mi potom krutila hlavka a zase sme sa milovali az „do vydechnuti“:) Rano som si nasla par modrin na rukach,teda, odtlacky draheho celuste,dnes ma boli cele „ja“…Ale,stalo to za to:).
Inak,som DC15,zajtra-pozajtra cakam ovu,tak drzte prsty:)
A,ozaj,este sme stretli kamaratku,cela ziarila,dostala cez prazdninove brigadovanie zasnubny prstienok od polovicky, v lete chystaju svadbu,tak sa tesime. No,mozno na nu pojdeme uz traja..:)
Krasny dnik vam prajem!!!:)
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.09.04 08:43

Zuziku, údajně se často zadaří po takovýchto dýcháncích - dobré jídlo a vínko. No uvidíme co nám nahlásíš za 14 dnů. Jinak ty horké maliny mám taky moc ráda a včera tu byla celkem zima, takže by se večer bývaly hodily.
 Milli

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 09.09.04 08:45

Milly, držím palečky, ale myslím, že už ani nemusím ne?
Zuzi a tobě taky, vypadá to, že jsme na tom stejně, podle BT bych měla mít OVU zítra, ale podle glucophanu už asi dnes, protože včera i dnes jsem měla čtvereček zelený, včera míň, dneska víc, ale úplně temně zelené to není, ale někde jsem četla, že to můžou ovlivnit i spermíci, tak si pro jistotku dnes koupím ovutest a včera jsme se s tátou pořádně tulili, nenecháme nic náhodě, ne? :-)))))
Berušky přeju všem hezký den, málem jsem vás zapomněla pozdravit.

Lenka

Veron
Kecalka 123 příspěvků 09.09.04 09:20

Ahoj holcinky,

tak teprve ted se mo podarilo to vsecicko precist. Ja hlasim 17DC a pristi stredu jdu na injekci. Asi posledni, pak kdyz nebudu tehu me ceka vysetreni. Os brezna se snazime a porad nic, nic, nic. Abych pravdu rekla, tento mesic jsem to pekne flakala. Nemerila jsem BT (tu jsem nemerila zatim jeste nikdy), ani jsem si nepocitala DC, abych asi tak nejak trochu tusila, kdy mam OVU a tak se mozna stalo, ze jsme se s milackem vubec ten den nemilovali, protoze posledni dobou usinam driv nez moje draha polovicka. Ten porad sleduje hokej a fotbal a me to vzdycky uspi. Takze jsme se milovali asi ob den, je mozne, ze jsme se do OVU vubec netrefili, ale kdo vi :-)))
Vcera jsme byli v posilovne, trochu se protahnout. Super jsem se zapotila.
Dnes bych si chtela udelat radost, tak pujdu do mesta a koupim si nejake kalhoty. Strasne jsem zhubla a uz nemam co na sebe, vsechno na me planda, hruza, takze budu porizovat novy satnik, asi.

Veron

Veron
Kecalka 123 příspěvků 09.09.04 09:26

Milli,

tak usilovne na Tebe myslim, ze jsem Ti nakonec zapomnela napsat. Ma intuice mi rika, ze to klaplo tento mesic, urcite. Doufam, ze zitra rano a prijdu do prace a otevru si emimino, budes hlasit //.
My jdeme s milackem pristi tyden v sobotu na svatbu a tak nejak by zrovna mela dojet tetka, ale ja ji nechciiiiiiii­iiiiiii, ne ne ne. A za dalsich 14 dni jdeme na dalsi svatbu. Jezisi, ja uz bych se taky vdavala.

Veron

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »