Deníček holek z diskuze Těhule? - 16

Snažení

Výživa a krevní skupiny Naše krevní skupina je klíčem, který odemyká dveře k tajemství zdraví, nemoci, dlouhověkosti, tělesné vitality a emoční síly. Krevní skupina určuje náchylnost k chorobám, je určujícím faktorem naší energetické hladiny, účinnosti, s jakou spalujeme kalorie, naší emoční odpovědi na stres a dokonce snad i naší osobnosti.

Základní shrnutí:

Krevní skupina 0 je nejstarší a základní krevní skupina lidí na vrcholu potravního řetězce, se silným a obyčejným imunitním systémem, ochotných a schopných zničit každého, přítele i nepřítele.
Krevní skupina A jsou první imigranti, donucení nezbytnosti migrace k adaptaci na rostlinnou stravu a zemědělský životní styl s osobností schopnou spolupracovat v přeplněných komunitách.
Krevní skupina B jsou lidé, kteří se přizpůsobili novým klimatickým podmínkám a promísení populací. Představují hledání rovnováhy mezi napětím mysli a požadavky imunitního systému.
Krevní skupina AB jsou vybraní potomci vzácného splynutí tolerantní skupiny A a původně barbarské, ale vyváženější skupiny B.

Otázka osobnosti:

Každý člověk s krevní skupinou 0 má v genetické paměti zakódovánu sílu, vytrvalost, sebejistotu, odvahu, intuici a vrozený optimismus. Původní lidé s krevní skupinou 0 byli prototypem energie, podnikavosti a silného pudu sebezáchovy. Sami sobě věřili. Je to dobrá věc, jinak bychom zde nebyli.
Jestliže máte krevní skupinu 0, měli byste být schopni ocenit tuto dědičnost, protože věci, které vám zlepšují zdraví, inspirují vás a dodávají vám energii jsou velmi podobné těm, které ovlivňovaly vaše předky. Jste silní, protože jste živeni stravou s vysokým obsahem bílkovin. Nejlépe reagujete na těžké fyzické cvičení. Nemůžete-li je provozovat, podléháte depresi, malomyslnosti a přibýváte na váze.
Možná jste také zdědili snahu uspět a vůdčí schopnosti krevní skupiny 0 ? silné, jedinečné a mocné ? doprovázené dobrým zdravím a optimismem.

Skupina A byla původně vybavena pro život v husté koncentraci obyvatel a pro stresy usedlejšího, ale intenzivního městského životního stylu. Tyto určité psychologické rysy by se mohly rozvinout u lidí, kteří musí snášet nároky přeplněného prostředí.
Pravděpodobně nejdůležitější vlastností, kterou musí mít osoba v tomto prostředí, je spolupracující otevřená povaha. Původní lidé s krevní skupinou A museli být slušní, ukáznění, museli uznávat zákony a museli ovládat sebekontrolu. Společnost nemůže existovat, když v ní chybí respekt k ostatním lidem a jejich vlastnostem. Samotářům se v takové skupině daří špatně. Kdyby se vlastnosti krevní skupiny nepřeměnily tak, aby se hodily do zemědělské společnosti, výsledkem by byl býval chaos ? konečná záhuba. Jen díky našim předkům s krevní skupinou A lidstvo přežilo.
Dávní lidé s krevní skupinou A museli být chytří, citliví, nadšení a velmi inteligentní, aby se vyrovnali se všemi nástrahami komplexního života. Ale všechny tyto vlastnosti musely existovat v určitém systému. To může být důvod, proč lidé s krevní skupinou A dokonce i dnes mají sklon mít pevnější systém. Potlačují v sobě svou úzkost ? protože to je to, co dělají, když se snaží vycházet s ostatními ? ale když vybuchnou, mějte se na pozoru. Protilékem na tento děsivý vnitřní stres je jemnější a hloubavější relaxační cvičení, jako je jóga a tchaj-ťi-čchuan.
Zdálo by se, že krevní skupina A se špatně hodí k intenzivní, vysoce exponované vedoucí pozici, ve které krevní skupina 0 tak vyniká. Nedá se ale říci, že tito lidé nemohou být vůdci. Je pro ně však typické, že instinktivně odmítají bezohledné chování současného vůdcovství. Když se člověk s krevní skupinou A dostane do této pozice, snaží se vše rozluštit.

Dávní lidé s krevní skupinou B byli konfrontování s novými zeměmi, neznámým klimatem a promícháváním ras, proto museli být pružní a tvořiví, aby přežili. Krevní skupina B potřebuje méně harmonické uspořádání než usedlejší krevní skupina A, stejně jako méně lovecké účelnosti, která charakterizuje krevní skupinu 0.
Stejné charakteristiky žijí ve všech buňkách krevní skupiny B. Biologicky je tato krevní skupina mnohem pružnější a přizpůsobivější, než skupiny 0, A nebo AB ? méně zranitelná mnohými nejčastějšími nemocemi. Krevní skupina B, která žije v harmonii, pracuje, cvičí a jí vyváženou stravu, je základem přežití.
V mnoha ohledech má krevní skupina B mnoho výhod. Tito lidé mají v sobě prvky duševní, citlivější aktivity na rozdíl od krevní skupiny A spojené s dokonalými tělesnými reakcemi a agresivitou krevní skupiny 0. Snad má krevní skupina B vztah k různým typů osobnosti, protože je díky genetické přirozenosti více vyrovnaná, a proto se cítí méně provokována různými výzvami a konfrontacemi. Umí najít jiný pohled na věc, umí být empatická.
Nyní výmluvná statistika: zatímco lidé s krevní skupinou B tvoří pouze 9% populace Spojených států, asi 30 až 40% milionářů, kteří se jimi stali vlastním přičiněním, má krevní skupinu B. Čínská, japonská a mnoho další asijských společností jsou složeny z vysokého počtu lidí s krevní skupinou B. Čínská medicína ? dávná, přírodní a komplexní, klade velký důraz na vyváženost fyziologického a emočního stavu. Bezuzdná radost (vytoužený stav mnoha lidí na západě) je čínskými lékaři pokládána za nebezpečnou pro rovnováhu srdce. Rovnováha a harmonie ? to je druh medicíny krevní skupiny B.

Lidé krevní skupiny AB se nezabývají detaily. Krevní skupina AB je spojením nervózní, citlivé krevní skupiny A s vyrovnanější skupinou B. Výsledkem je oduševnělá, lehce ?zcvoknutá? povaha, která obsahuje všechny aspekty života, aniž by si byla vědoma všech následků. Tato charakteristika je pro krevní skupinu AB zcela průkazná. Imunitní systém této krevní skupiny je dobře seznámen s téměř každým virem a chorobou na této planetě. Jestliže krevní skupina 0 má vysoce zabezpečenou vstupní bránu svého imunitního systému, krevní skupina AB nemá na těchto dveřích dokonce ani zámek.
Díky těmto vlastnostem dělá krevní skupina AB velmi dobrý dojem a je populární. Je snadné mít rád lidi, kteří vás vítají s otevřenou náručí, nechovají k vám zášť, i když je zklamete, a v každé situaci říkají ty nejdiplomatičtější věci. Není překvapením, že mnoho léčitelů a duchovních vůdců má krevní skupinu AB.
Vzhledem k tomu, že imunitní systém skupiny AB je nevybíravý a nerozlišující, je někdy problémem, že máte z lidí s krevní skupinou AB pocit, že nepatří k žádné skupině lidí.
Pozitivní stránkou krevní skupiny AB je, že tito lidé jsou často považováni za nejúchvatnější a nejzajímavější krevní skupinu. Ale jejich přirozené charisma může vést často k mnohým starostem.

Čerpáno z knihy Výživa a krevní skupiny, Dr. Peter D´Adamo, Catherine Whitney

A jakou skupinu máte vy? Já se hlásím k B neg.
Doufám, že vás můj ?nemiminkovský? deníček zaujal a že jste se o sobě dozvěděli zase nějakou novou zajímavou informaci.
 Milli

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 24.09.04 22:27

Ahoj Milli,
jen jsem se dozvedela o tvem denicku, uz jsem otvirala emimi. Denicek je moc zajimavy a hezky napsany. Bylo to prijemne poctenicko!!!!
Ja vubec nevim jakou krevni skupinu mam.:0(( Vzdycky jsem to chtela vedet, ale nikdy jsem nedarovala krev a nikdy se na to doktoru nezeptala. Uz tolikrat jsem chtela, ale nakonec bylo more jinych otazek a ja na to nakonec vzdy zapomela.
Po precteni denicku bych rekla, ze jsem asi skupina B, ale pripoustim i skupinu AB. Musim tem amikum zvednout procenta. :0)) No a ty miliony zni dobre, asi se budu muset osobne pricinit ;0))))
Jinak me teda zaujala i skupina AB a lehce „zcvoknuta“ povaha.:0))) No ted kdyz vim, ze krevni skupina dokaze o cloveku prozradit jeste mnohem vic, nez jsem si myslela, uz urcite nezapomenu a pri nejblizsi prilezitosti si to zjistim. Jsem zvedava, jestli jsem to tipla spravne. Tvuj denicek jsem si stahla a ulozila, takze jakmile budu vedet jakou tu krevni skupinu mam ve skutecnosti, , hned to porovnam.
Jeste jednou za denicek chvalim a hlavne dekuji za momentalne hodne vitane nemiminkovske tema.
Mej se krasne!
Gabriela

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 25.09.04 07:36

AHOJ HOLKY!!!!

Dneska ráno jsem vstala nějak extrémně brzo a jaksi už jsem nemohla zabrat, tak přece nebudu jen tak ležet v pelechu a zírat do blba, když se můžu zabavit na emimi,že:)))

Milli, deníček je moc pěkný, pěkné téma jsi vybrala. Prostě šikulka.
Co se týče mojí skupiny, tak jsem AB. Jsem holt nejvzácnější. To občas říkám manželovi, aby si mě vážil:))) Pobavila mě ta lehce zcvoknutá povaha, a taky se mi líbí, že teda dělám dobrý dojem a jsem populární. Hned mám z toho od rána dobrou náladu.
Já vím svou krevní skupinu, protože jsem nějakou dobu patřila mezi dárce, ale pak mi přišli na to, že jsem vlastně chudokrevná a že mi to nedělá dobře a tak mi to doktorka zatrhla:((( Ale můj muž už má doma plaketu za dárcovství, tak třeba připívá i za mě.

Jinak Milli, díky, žes mi to s mým cyklem objasnila, trochu jsi mě uklidnila, že mám ještě pár dní čas, tak uvidíme. Teď jsem 16DC a mou BT budu asi přezdívat „líná potvora“, protože dnes ráno opět nestoupla. Ale na tvou radu zachovávám klid a vyčkávám. Ono mi nic jinýho stejně nezbývá. Jinak používám klasický rtuťový teploměr, ale myslím, že i Dede má pravdu, že pokud používá pořád jenom digitální a nestřídá to, tak to taky nevadí a cyklus jí to bude ukazovat.

Lenýsku, škoda, že ta tetka rudá přišla. Ale nesmutni a vzhůru na nové snaženíčko! Tentokrát to klapne, určitě!

Jazzi, já bych si prosila ten receptík na kuřecí, prosííím, prosííím. Můj chlap je totální masožravec, trávu (tak on prosím nazývá zeleninku) on nejí, nebo jen v minimálním množství. Takže masíčkem bych se určitě zavděčila. Jazzi, já jsem to nestačila postřehnout, chodíš pořád do práce nebo jsi na neschopence?

Raduško, ten byt je družstevní a pronajímáme ho oficiálně. V tom domě totiž žijou pěkní práskači a oni by to určitě naprášili. Smlouvu s nima máme na 2roky, ale klidně to můžeš uzavřít i na rok. Jaký jsou náležitosti té naší smlouvy, to fakt nevím, šlo to nějak mimo mě, ale jestli chceš, tak to pozišťuju. Pak se to ohlásilo na družstvu, zaplatil se nějaký poplatek, myslím, že to bylo 1000 Kč a platili to ti naši podnájemníci. A hotovo. Teď už si tam jen občas chodím pro poštu.

Zuzi, prosím si ten recept na lasagne. Já jsem takovej kuchařskej analfabet, tak že bych doma jako překvapila a udělala si kladný body, díky!

Tak nic holky, jdu snídat!

Pa, pa LENNYS

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 25.09.04 10:38

Ahoj Milli,
příště připiš po čem krevní skupiny tloustnou a po čem ne a jaká je vhodná aktivita pro kterou skupinu.
Já tedy nejsem zářný příklad hubnutí s krevními skupinami, protože miluju papáníčko papání, ale dcery si tím udržují váhu a u synka se na potravinovou alergii přišlo až v jeho 4 letech. My se stravujeme doma už 5 let podle krevních skupin a jsme 0 a B, tak to jde nádherně skloubit.
Hezký den přeje Stefinka (B+)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 12:12

Milli hezký deníček, tedy já bych asi do těch krevních skupin zapadla dost dobře jsem A+, manžel také a Peťka samozřejmě taky, jak jinak:-))))Je fakt, že samotářská tedy rozhodně neumím být a cítím se nejlíp mezi hodně lidmi, jinak trpím ponorkovou nemocí, S tím vůdcovstvím je to možná malinko jinak, protože to je taky ovlivňováno znamením v jakém jsme narození. Já i manžel jsme oba lvi, takže asi není co dodat.Kromě toho napadlo Vás holky někdy, že problémy s početím mohou souviset také s krevními skupinami partnerů?. Teď jsem byla u lékaře a po zhlédnutí mé i manželové skupiny jsem se dozvěděla, že to, že ji máme naprosto shodnou i s Rh faktorem může dělat právě tento problém. Pravděpodobnost početí je u těchhle párů prý asi jen deset procent, Takže Petruška je holt obrovská náhoda:-))))Ahojky nepřihlášená Eva2

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 16:00

Ahoj holky,

tak jsem si konecne precetla denicek, i kdyz uz jsem ho jen tak z rychliku videla, ale nestacila jsem ho precist. Milli, pripojuji se ke Gabrielle, ze je fajn, ze je to nemiminkovske tema.
Ja jsem ted koukala na svou skupinu a mam A pozitivni. Krevni skupinu jem se dozvedela teprve pred dvema lety, kdy jsem se musela nechat vysetrit a nechat udelat i rozbor krve kvuli svatbe. Tady ve Francii je to povinne, ale aspon ted vim, jakou mam a nosim neustale pri sobe karticku, kde je skupina uvedena, coz je dobry v pripade nejakeho nestesti.
Lennys - psala jsi o darcovstvi, tak jsem take chtela darovat, ale bylo mi receno, ze kdyz jsem prodelala transfuzi krve, ze pry nemuzu. Tak nevim, co je na tom pravdy, ale od te doby jsem se o to nezajimala.
Gabrielle - jeste se vracim k predeslemu denicku, jehoz napsani mi alespon v necem pomohlo. Po me folikulometrii jsem sla na tu injekci a nejen, ze jsem mela promblem sehnat vubec nejakou sestricku, ale kdyz jsem konecne sehnala kabinet, kde maji permanence, tak jsem tam sla jen s tim pripravkem, co mi mela pichnout, ovsem bez recepisu. Pani se do me pustila, ze mi ji tedy nemuze pichnout, ale ja uz toho mela plne brejle, tak jsem ji razne odpovedela, ze nejen, ze jsem mela problem sehnat nekoho na pichnuti, ale ze jiste dobre slysi, ze nejsem rodila Francouzka a ze jsem to ohledne recepisu opravdu netusila. Tak mila pani hned obratila, ptala se odkud pochazim a rekla, ze vzdy musim mit recepis. Byla jsem sama ze sebe prekvapena, ze jsem se zmohla na nejakou odpoved.
Tak se mejte holcinky krasne
Andrea Dede

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 26.09.04 18:13

Holky,

tak jsem už taky konečně přispěla do naší fotogalerie. Tak se kdyžtak mrkněte.
Pa!
 LENNYS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 18:48

Pa Lennys,

hezke fotecky, ale je pravda, ze kdybych nevedela, ze jsou obe dve fotky tve, tak bych vas v tom svatebnim nepoznala oproti te fotce z dovcy. Ja se taky vdavala v roce 2002, ale v cervnu.
Zatim
 Dede

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 26.09.04 21:34

Ahoj Dede, ona ta svatební není moc kvalitní, je to normální fotka, kterou jsme vyfotili digitálem a šoupli ji do počítače. Ještě jsme tak přepracovali jednu, tak ji zkusím taky pověsit do galerie, třeba nás na ní poznáš líp.:-))))
Zatím pa,LENNYS

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.09.04 07:51

Krásné dobré ráno,
i když tady u nás je zima jak v morně. Plyn nám ještě nezapojili, tak tu klepu kosu a uvařila jsem si kafíčko.
Stefinka - jestli se stravujete podle krevních skupin, určitě znáš tu citovanou knihu a víš, že kdybych chtěla uvést všechno zajímavé, asi by to byl zbytečně dlouhý deníček a nikoho by nebaviho ho číst. Tak jsem přemýšlela jsem jestli bude lepší uvést v jednom deníčku všechno o jedné skupině a v příštím deníčku o další. Ale zdá se mi vhodnější uvést vždy nějakou informaci o každé skupině, aby si všichni přišli na své. Takže pro některý z dalších deníčků mám připravené „doporučené“ a „zakázané“ potraviny, přednosti a nedostatky jednotlivých skupin, zdravotní předpoklady, atd. Jestli se tento deníček ujme, v některém dalším volném budu pokračovat.
Monalisa24 - Raduško, to jsem ráda, že jsi se ozvala. Ty starosti s bytem vám nezávidím. Tak se holka drž a jakmile si uděláš chvilku, nakoukni k nám.
Tak děvčata, šoupněte sem nějakou zprávičku, ať si tu nepovídám sama se sebou.
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.04 11:52

Tady Jaziiiii:-)

Hluboká omluva, že jsem to o víkendu takhle odflákla, ale v sobotu jsme makali na zahrádce a vyráběli plotek a včera jsem byla s manželem v práci, protože potřebovali dodělat zakázku, tak jsem mu šla dělat třetí ruku:-) A pozor, auto, které jsme dělali, pojede mistrovství světa v Sardinii!:-))

LENNYS - jej, doufám, že jsem vás nepopletla, ptala ses mě na neschopenku. Jsem na PN od začátku, jelikož jsem pracovala na ARO, kde je velká riziková zátěž (infekce, RTG záření a jiné pochutiny:-), takže sestry už většinou chodí automaticky na PN. Aspoň tady, v Ostravě holkám občas někteří doktoři dělali problémy:-((

DEDE - jojo, jsem ve Zlíně a už se na ten obchůdek těším:-)
A tej sestře jsi to řekla hezky, ničeho se neboj, přeci nemůžeš vědět, jak to tam chodí, nedej se:-)

A pro všechny masožrouty ten slíbený recepis na kuře na kari!

  • kuřecí prsa na krájíme na nudličky, zakapeme olejem, přidáme na tenké proužky nakrájenou cibuli, lehce osolíme, přidáme trochu vegety, pár kapek sójové omáčky a kari dle chuti ( na dvě prsa aspoń jednu vrchovatou lžičku)
  • takhle naložené maso necháme pár hodinek uležet
  • zprudka osmahneme na pánvi, až se maso zatáhne a pak zalijeme sladkou smetanou a zahustíme trochou mouky rozkvrdlané ve vodě (já hustím i Solamylem), až vznikne krémová omáčka
  • necháme chvilku prohřát a podáváme s rýží (já to ale miluju s americkýma bramborama:-)
  • někdy přidávám k masu i na nudličky nakrájené čínské zelí a nebo to nakonec zasypu pórkem, fantazii se meze nekladou, je to výborné, rychlé a mňam:-)

Dobrou chuť, jo a já jsem skupina 0+, tedy starý silný masožrout, což na mě sedí a na manžela ještě víc:-))) Holky, jak se v těhu nemají jíst uzeniny, já se neudržím a včera jsem sežrala čtvrtku loveckého salámu:-( Ta zdravá výživa se mi nějak nevede či co…:-/

Linda a vetřelec, budoucí masožrout:-)

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 27.09.04 13:32

Krasny dnik,masozruti aj ti ostatni!:):):) (ja sa pridavam k vam, jazzi:))

Vcera som nestihala reagovat,len si precitat dennicek,Millin­ka,velmi zaujimava tema. Az ma to prinutilo rano zajst k doktorke,ved ja vobec neviem,aku mam krvnu skupinu!!!:) Takze az to zistim,hned sa porovnam:) No podla toho masa je to asi jasne:)

Linda,vdaka za recept,hned zajtra ho vyskusam:)

Milli,ako po vikende? Dnes je tu mrtvo,co?Bola som v skole,uz sme zacali,no hroza.

Cez vikend sme boli na tej sesternicinej oslave,bolo celkom fajne,zase sme sa cela rodina stretli pokope. Sesterky nedali pokoj,ze ci uz je prirastok na ceste,co ma miestami zlostilo,ale inak v pohode.

Tak pisteeee…
RAduska,uz sa tesim o tri tyzdne,ked nedas pokoj:)Neviem sa dockat:)

Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.09.04 13:47

Ahoj Zuziku,
už jsem si říkala, kde se touláš!
Dneska je tu jak po vymření. Spoustu lidí má asi prodloužený víkend, tak se to snad ve středu zlepší.
A jak to jde u tebe ve škole? Na jaké předměty jsi se zapsala? Docela by mě to zajímalo, já byla ve škole naposled snad před osmi lety! To je hrůza, jak to letí.
Jak jsi na tom s //?
 Milli

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 27.09.04 13:58

ahoj,

ja som B a teraz neviem ci + alebo -. ale to co vacsina. a teda milionarom nie som :o)

u mna ms dorazila dnes, teda aspon si myslim. vsak ona sa este rozbehne a potom hura do noveho snazenicka, aj ked pochybujem-mam rovnako lenivu bt ako lennys ;o).

zatim
danka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.04 14:08

Tu som,tu som:):):)
Mam Distribucne systemy a logistiku, Poistovnictvo, Manazment inovacii, Marketing manazment, Ohodnocovanie majetku, Podnikatelske riziko. V tomto semestri, v letnom mam dalsich 7predmetov. Vyzera to vselijako,no ale vsak ked som zvladla predchadzajuce rocniky,tento dajako dokopem.:)

Ty si co studovala?
S // to vyzera ako v PIA,zatial nic,som siedmy den po ovu,mam naliate a bolave prsia,37.0stupna kazde rano a kus ma picha v podbrusku. Kedy myslis,ze by som mohla robit test?Lutealnu fazu zvyknem mat 12-13 dni,takze asi o tyzden.. U teba co nove,Moja?
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.09.04 14:18

Ahoj beruško,
já jsem chodila na jazykovku - a je fakt, že v práci uplatním jen tu němčinu a angličtinu, jinak skoro nic. Ta směska tvých předmětů mi připadá děsně náročná. Jak to zvládáš, devče? Já bych na to teda neměla.
S teplotkou to u tebe vypadá dobře, já mám 18DC a 36,9. Testík by se eventuálně mohl projevit už po 10 dnech po oplodnění, ale spíš až ten 14. No já na tvém místě bych to asi nevydržela a testovala bych tak 12-13 den. Uvidíš, že už to tentokrát bude ono! Doufám, že mě pak jmenuješ čestnou tetkou! :-D
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.04 14:32

Milli,sak ja to vidim,ze to tak skonci. Nakoniec budem testovat 12den po ovu a budem sa stvat,ze ci je vysledok dobry.Len nech tam su //,budem spokojnejsia:):):). Ty uz mas podla teplotky po ovu?
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.09.04 15:12

Zuzinko,
dneska ráno jsem měla 36,9 a to je teprve 18DC. Takže buď mám cyklus zkrácený na 32 dnů, což by bylo super, a nebo mi zítra teplotka klesne pod 36,9 a budu zase čekat. Zítra tu máme státní svátek, tak si alespoň ráno přispím. V poledne uvařím chlapům nějaký obídek a asi vyrazím se psem na chalupu trochu prohnat špíčky. Chtěla jsem jít na houby, ale tady je jich tak málo, že je to až směšný, chodit z lesa s pěti červivýma houbičkama na dně košíku. V loňském a předloňském roce jsme sbírali jen hříbky, protože jich bylo tolik, že se dalo vybírat.
Možná taky zkusím zítra tvůj receptík na pirohy, při jeho čtení se mi sbíhaly sliny :-)
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.04 15:29

Hej,Rasto spominal,ze mate zajtra statny sviatok, on z ciech objednava nejake materialy a ze mu ich zajtra ani dnes nevyvezu,lebo je volno.
U nas sa do lesa ist velmi neda,od PIA leje ako z krhly,no aj tak je uz po hubovej sezone. Tohto roku ich bolo menej, no pred 3tyzdnami sme boli u svokrovcov a nasusili 2 stvorlitrove flase,tak snad na vianoce bude dost:)

Tak pevne dufam,ze teplotka sa ti udrzi a „vysledok cakania“ sa dozvieme spolu:):):). A, jasne,ze budes cestna teta,to ja sa tiez k tvojmu zazraku cestne hlasim!:)
Inak, kamaratka mi vcera pisala sms,ze je po roku snazenia sa vo 4mesiaci,tak sa vsetci tesia. Ma 31,cakaju prve babo,mozno preto to chvilku trvalo..
A,Milli,tie pirohy su pre chlapov skvele,moj sa z toho vie poriadne napapat,hlavne,ked nieco vonku robi a je hladny ako vlk:) Tak drzim prsty,keby nieco,napiiiis­sss…:)
 Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.09.04 15:52

Tak už se pro dnešek balím. Ale zítra musím na otočku do práce, přijdou nám opravit okna, takže sem určitě nakouknu.
Co se jídla týká, tak ten můj sní skoro všechno a bez řečí. Ale když je něco obzvlášť dobré, tak to ocení. Nejraději má můj švestkový štrůdl, sekanou a tresku na chilli.
Krásný zbytek dne a zítra papa
 Milli

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 27.09.04 15:55

Lennys,
koukám tak na ty tvoje fotky a musím říct, že jsi fakt pěkná holčina! Hlavně máš krásný oči a štíhlounká jsi taky jako proutek :-))
 Milli

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 27.09.04 19:05

AHOJ HOLKY!!!!

Všechny moc zdravím! Ten zítřejší volný den mi moc bodne, po dnešku v práci jsem vcelku vycuclá, unavená, vypadám hrozně a mám depku! Hrůza! Doufám, že se z té dnešní blbé nálady vyspím.

Ještě že tu píše Milli a Zuzi, jinak je tu celkem mrtvo,že? To je asi opravdu tím skoro prodlouženým víkendem.

Jazzi, tu neschopenku ti celkem závidím, můžeš být doma a seš v pohodě! To je super! Už si představuju, co bych všechno doma dělala. No, asi bych se jen tak poflakovala, občas něco uklidila, hleděla na bednu, seděla na zahrádce, fakt super! A všechno si v klidu nachystáš na mimíska! A jsou na téhle PN taky nějaký vycházky nebo se to u tohohle nedodržuje?
A díky za recept, zkusím to uklohnit a uvidím, jaký sklidím úspěch! Pak se pochlubím!

Zuzi, jak jsi psala, že se tě sestřenice ptaly na přírůstek, u nás je to to samé. Jsem vdaná 2roky, tak jsem to poslouchala celou dobu,ale teď je to ještě horší, protože spousta známých ví, že se snažíme a tak se pořád dokolečka ptají: Už? A já: Néééé! Asi jsme to neměli nikomu říkat, a až oznámit, že se to povedlo. Tak příště budeme chytřejší.

Milli,štíhlounká, to bejvávalo! Musím se sebou něco udělat! Děláme si srandu, že mě to manželství svědčí,a je to vidět na kalhotách,nemůžu je dopnout:))))

A co Andynka? Dlouho tu nebyla! Už oznámila všem svým známým, že budou mít miminko? Andynko, jak to dopadlo?

Takže všem přeju pěkný volný den,užijte si to a odpočívejte!

Pa LENNYS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.04 20:34

Ahojky,

Lennys a Milli - koukam, ze je to vsude stejne, jakmile se dva lidi vezmou, tak zrejme hned musi nasledovat mimi. Ja to mela na taliri taky hodne casto, ale pote, co jsem tem zvedavym dala jasne najevo, ze nekdy jsou tyto otazky hodne vtirave, tak uz se me na to nikdo nepta. A tim lepe. Ale jak psala Lennys, asi by bejvalo bylo lepsi nic o snazenicku nerikat a pak je postavit pred hotovou vec. No jo, jenze to jsme vskutku netusili, ze nam to zabere dva a pul roku!!!

Ja jsem dorazila pred chvili z prace a jsem neschopna neco varit, tak cekame, az nam dovezou pizzu,mnam.
Jinak mi BT stoupla dnes 21DC na 37.1, coz je nezvykle, ale neplasim, cekam do predpokladane MS.
Desty, Radko, Andynko - kde je vam konec??? No, Radka asi jen cte, ale Desty a Andynka, to netusim.
Mejte se krasne
 Andrea

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.04 10:10

Ahoj,

tak dnes tu neni vubec nikdo. Vy se mate, ze je v Cechach svatek, ja jdu do prace, i kdyz jsem puvodne mela mit volno. No, nevadi.
Milli - ty jsi sem aspon nakoukla nebo ne?
Uzijte si volno a zitra pa
 Andrea

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.04 10:20

Ahoj Andreo,
to víš, že jsem sem mrkla. Musela jsem na chvilku do práce, ta chvilka se protáhla asi na tři hodiny, takže čekám, až bude hotovo a mezi tím mrknu každé půl hoďky na emimino. Škoda, že musíš dneska do práce. Tady je počasí tak akorát na nějaké pořádné lenošení. Já se za chvíli snad už zvednu, zajdu k našim pro psa a pojedu na chalupu. Ať ti to v práci rychle uběhne.
Mimochodem, jak to s tebou vypadá? Myslíš, že boudou //?
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.04 10:51

AHOJ HOLKY!!!!

Tak já teď parádně lenoším! Přesně tak jsem si to představovala. Z postele jsem vylezla teprve před chvilkou, v posteli jsem dokonce i posnídala a hleděla ne telku. Vařit taky nemusím, jedeme k rodičům, takže opravdu pohoda.
Takže jen tak sjíždím net, e-mimi, starší články atd. Milli, má už někdo zamluvený další deníček? Já vás za to holky moc obdivuju, já jsem takovej neslohovej typ, vůbec nevím, o čem bych psala,takže zatím o tom jen moc přemýšlím a až mě něco napadne, tak se přihlásím.
Odpoledne třeba půjdeme někam na procházku, je tu sice hnusně,ale ono už asi letos líp nebude.

Dede, ta teplotka vypadá nadějně, co:-))) Tak ještě pár dní a třeba budeme slavit s tebou.
Moje teplotka vypadá už pár dní úplně stejně, pořád kolem 36,5 a to jsem už 19.DC, takže asi nejspíš anovulační cyklus. Chtěla jsem se včera objednat k doktorovi, ale má teď 14dní dovču, tak budu muset ještě vydržet. Ani nevím, co bych mu řekla,pane doktore, nemám ovulaci,co se mnou uděláte? Tak uvidím, třeba to ještě jedno kolo nechám.

Tak nic, jdu pokračovat v lenošení, mějte se fajn a užívejte si!

Pa LENNYS (anonzmní)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.04 12:16

Ahojky,

tak jsem jeste nakoukla nez odejdu. Prave doobedvavam, jsem u dezertu a ctu vase prispevky.
Jinak, Lennys a Milli teplotu mam dnes na 37, ale nechci si to zbytecne malovat ruzove. Samy si asi dokazete predstavit, jaka by to byla radost mit na tehutestu //, ale krome te zvysene teploty nemam zadne priznaky. Pravda pobolivani v podbrisku, ale to muze znamenat i MS. No, je jasny, ze pred usnutim si promitam krasne filmy, jak sve tehotenstvi oznamuju svemu okoli, ale to je prozatim jen sneni. Ale strasne moc moc moc bych to chtela. Ale jak uz jsem psala, neplasim a cekam do predpokladane MS.
Tak zatim, jo mimochodem u nas je nadherne, trochu frisno, ale jinak slunecno, no a ja jdu do prace.
Pa Dede

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.04 12:54

Pekny dnik vam vsetkym!

Tak,ja som zase chvilu studovala,vobec sa mi nechce,nejako som zlenivela. Ale vsak sa do toho dostanem,len to potrva..:)

Dede,ty si o den menej po ovu ako ja,co? To mame este len tyzden,tak uvidime buduci pondelok.:) Mam taky divny pocit,aj ked sa na to snazim nemysliet,nahovaram si,ze sa nam to aj tak nepodari,tak co stresujem. Tiez sa mi teplotka drzi vysoko,uvidime­..:):):)

Idem popracovat,este sa na vas zajdem pozriet,tak niekto nieco pisteeee!:)

Zuska

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 28.09.04 19:45

Ou,tak tu to je naozaj takmer mrtve…Este som nepisala 2prispevky za sebou s casovym odstupom pol dna.. Ale co,dnes mate sviatok,tak si to mozte dovolit,teda,dnes mate odpustene…:)A­le,nech sa to nestava casto,ok?:)

Tak ja idem k milacikovi,uz ma ocakava..:)

Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.09.04 07:30

Hezké středeční ráno,
u nás je překvapivě celkem teplo. Včera jsme oslavili s taťkou svátek a dneska zase do procesu.
Lennys, už se ti nějak hnula teplota? Třeba máš jen malinko delší cyklus. Uvidíš, že to bude OK. Jinak další deníček zatím nikdo zamluvený nemá. Jestli se nikdo nepřihláší, tak něco písnu. Chceš se toho ujmout?
Dede - tak jak? Pořád se to drží nahoře? To vypadá fakt dobře!
Zuzinka - jak je to s tebou, holka? U mě je to nějaké podivné, mám 20DC a z toho třetí den za sebou 36,9. Na OVU je ještě moc brzo, tak jsem z toho nějaká zmatená. Uvidíme zítra ráno (i když tohle si říkám už třetí den :-)).
 Milli

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 29.09.04 08:28

Krasne ranko,bambulky!
Tak snad sa to dnes s vasim prispievanim zmeni,Milli,dame si zalezat,hm?:)

So mnou to vyzera tak neurcito,teplotu mam 5ty den 36.9-37.0, 8my den po ovu,tak uvidime,dokedy sa to podrzi navrchu. Millinka,myslis,ze staci,ak moja teplota vyzera na zaciatku cyklu 36.5, potom par dni 36.4(to je ovu) a teraz 36.7. To na digi teplomeri,tak beriem o 0,2-0,3stupna viac,tak ukazuje obycajny ortutovy.
Dede,som zvedava,ako to s nami dvoma „horucimi“ kandidatkami dopadne:)
Lennys,drziiim prsty…

Dnes po praci zajdem k svojej dr.,uvidime,co mi mudra teta povie..Brrr,desim sa toho..

Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.09.04 08:57

Čauky Zuzinko,
ta tvoje teplota vypadá moc dobře. Určitě to není příliš nízké, ale nemělo by to klesnou pod 36,9. Třeba by ti Dr. mohla vzít krev! Pokud jsi 8 dní po OVU, tak by třeba už něco v krvi bylo. Držím palečky, aby to odpoledne dobře dopadlo a na zítra si o tom připrav referát :-)
Tak to vypadá, že se nám to tu u Zuzinky a Dede začíná rýsovat. Už jsme tu nějakou chvilku neměli novou těhulku. Naposledy Slámička, jestli mě paměť neklame. Takže je na čase, aby jste některá zase nahlásila //.
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 09:06

Tak ja sa dobrovolne hlasim,aj ked ziadne „priznaky“ nemam,len mam ako stale zvacsene prsia,bolia ma bradavky a trosku nafuknute brucho.Uvidim,co na to doktorka..:)
Ty vyzeras uz tiez byt po ovu,hm?Myslim na teba,nech sa v tych tatrach stretneme aj s malou „prirucnou batozinou“:):):)

Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.09.04 09:16

Zuzinko,
při představě, jak se tam spolu setkáváme, každá na zádech ruksak s mimískem, jsem se musela začít smát. Ale je to krásná představa! Věřím, že se nám to povede.
A nejen nám!
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 09:31

Draha,to vobec nie je smiesne!:) Ale bolo by to fajn,uplne by mi stacilo,keby ze dojdem s bruchom ako balon..:)
 Zuska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 09:38

Ahoj verne prispivatelky,

tedy Zusko a Milli - takze teplota dnes na 37.1, ale koukam, ze vy blaznite vic nez ja. Teplotka sice vypada dobre, ale to nic neznamena. Ja uz mela takhla zvysenou BT jeden cyklus, ktery se mimochodem protahl az na 47 dni. Takze neplasme. Ale jak psala Zuska, ja bych na sebe to brime // rada vzala, to mi verte.
Jdu za chvili do prace, ceka me dlouhy den 10.30-20.00. Navic tady ve stredu neni skola, takze se to u nas bude hemzit pubertackama, ktery si potaji kupujou tanga. To jen jen maly vzorek nasi klientely.
Predstavte si, ze vcera jsem mela pocit, ze u nas nakupujou jen same tehule. Hruza videt vsechny kolem sebe tehotne a ja sama nic.
Takze timto koncim. Vy dve se cinte, at je vecer co cist,jo?
Copak nam dela Cipatko a Kulisek???
Andrea Dede

Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 29.09.04 12:21

Milé snažilky a těhulky,tak se po týdnu opět hlásím.Neměla jsem přístup k internetu,protože jsme lítali po šumavských lesích,každý den 11-12km a do toho plavání.No mimoušek měl plno pohybu s maminkou a docela nám to svědčilo.Jinak o mimču jsme o víkendu řekli našim a známím,jé to byla bomba.Kamarádky málem upadly ze židle když zjistili,jak dlouho se nám to podařilo tajit.Mamča ta zase tu noc nemohla vubec spát jak byla vyjukaná,a tak malýmu vymýšlela aspon jméno.Poněvač jsme ji řekli,že to vubec ještě nevíme.A tak ráno když jsem přišla do obýváku a u:,–(ila se ,mamča povídá,jak se má muj vnouček František kope?Docela mě pobavila,a o zábavu má postaráno,rozhodla se že vymyslí nějaké super jméno,haha.Druhá polovina rodiny(z manželovi strany) se to dozví v sobotu včetně našich kluků,tak jsem zvědavá.Jó a taky se začínám pěkně zakulacovat,už bylo na čase.

LENNYS
musím říct že malý bude asi pěkný fotbalista ač je celkem ještě malý,má 550g,kope jako o život.Jde vidět že se mu dobře daří dává o sobě dost znát,dokonce i v tuto chvíli.Nahoře jsem napsala jak to u nás probíhalo,fakt jsem si to vychutnala,bylo to super,ty vijevený obličeje bych ti přála vidět.

JAZZI
To je dobře,že se necítíš unavená,hrozně mě to nebavilo,ani jsem si to těhu na začátku kvuli tomu neužila špíš ho prospala.A jsi doma nebo chodíš do práce?Musíš na sebe dávat pozor at se vám oběma dobře daří.

DELLY
tak to budeme mít doma obě malé raubíře,ale pro tebe to bude změna ženských je u vás už přesila aspon bude mít manžílek partáka.Dělala jsem podle aztéckého kalendáře to pohlaví a vyšel mi tam kluk.A tak jsem už ani v tu holčičku moc nedoufala a taky se mi to potvrdilo.A kdy máš vlastně termín?Já 23.1.

Andynka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 14:10

Kamaratky moje mile,kde steeeeeeee??????

Andynka,tesime sa z „frantiska“,babka ma o zabavu postarane,co?Naozaj si neviem predstavit,ze by som to dokazala s muzikom tak dlho tajit,ale musi to byt super,urcite sa o to pokusime (teda,ak sa drobcek podari):). Davaj na seba pozor,pekne papaj a spinkaj,nech sa ma maly anjelik co najlepsie.

Milly,tak ako?Nebodaj som ta omrzela?Ci vystrasila tymi tatrami?:):):)

Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.09.04 14:39

Uf, tak teď jsem se poprve trochu zastavila od dopoledne. Měla jsem tu nějaké nárazové fofry, ale teď už budu zase nakukovat.
Zuzinko, je fakt, že jsem v Tatrách ještě nikdy nebyla, ale počítám, že to budou napůl Krkonoše a napůl Alpy. No abych byla upřímná, docela se na to začínám těšit. Jen škoda, že jsme všechny většinou tak rozstrkané v různých koutech a máme to k sobě daleko. Co budeš dneska vařit dobrého? Já vůbec nevím. Přemýšlím nad bramboráky nebo možná palačinky na slano.
 Milli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 14:45

Ahojky děvčátka.
můžete mi poradit ohledně měření BT? Měřím první měsíc a nevím, jestli už ovu proběhla, nebo ne.
Tak tedy…
3. DC 36,8
4. 36,6
5. 36,5
6. 36,6
7. 36,6
8. 36,5
9. 36,6
10. 36,6
11. 36,7
12. 36,7
13. 36,5
14. 36,9
15. 36,5
16. 36,6
17. 36,7
18. 36,7
19. 36,8
20. 37,0
21. 36,9

Tuleníčko probíhalo každý den kromě 3.,11. a 17 DC. Navíc mě 18. DC bolelo v podbřišku, jako bych nosila v břiše cihlu a už 3 dny mám velmi citlivé bradavky. Cítím na nich takovou tupou boles i když si vezmu jen tričko a na dotek také bolí.
Miminko si moc přejeme. Ale to asi mi všechny. Také jsem od 14. DC na neschopence. Bolelo mě v krku a pak se mi spustila šílená rýma, ale zvýšenou telotu jsem neměla. Beru Calibrum baby plan.
Moc díky za odpověď
 Gina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 14:48

Ako robis palacinky na slano? Pirohy si skusala? O chvilu sa odoberiem k tej svojej „dobrej tete doktorke“ (mimochodom,roz­myslala som,ze ju vymenim,len neviem,kam by som sa podela..),dnes asi budu pecene zemiaky s tvarohom,mnam. Mama kupila rano karfiol,tak kedze je do vecera v robote,caka ma cistenie minicibuliek a zavaranie ich s tym karfiolom. No co,aspon v zime nebudeme hladovat.. Apropo,ked pozriem do nasej pivnice,mam pocit,ze hladovat nebude cele mesto..:)

Zuska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 14:52

Ahoj Gina!
neviem,ako ostatne „vzdelane“(vsak,Mi­lly:)),ale podla mna bola ovu 13DC,resp. 15DC. Teplotku mas peknu,tak nech sa udrzi aspon 18dni od ovu a mas to iste..:)

Zuska

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.09.04 14:52

Ahoj Gino, řekla bych, že OVU byla 15DC, protože pak už to šlo jen nahoru, i když ten vzestup je dost pomalý. Teď je důležité, aby se ti teplota nahoře udržela. Pokud si ale sebemíň nemocná, ani nemusíš mít horečku, ale tvou BT to může hodně ovlivnit. První příznaky těhu by se měly objevit až po uhnízdědní vajíčka, t.j. nejdřív 5-7 den po oplodnění.
 Milli

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.09.04 15:13

Zuzinko,
ty zavařovaný cibulky mám děsně ráda. Mňam, když jsou na kyselo s trochou květáku a může tam být i nějaká ta feferonka.
Palačinky na slano dělám velmi jednoduše. Udělám obyčejné palačinkové těsto - vajíčko, mléko, hladká mouka, špetka soli. Rychlá varianta - když jsou na pánvi z obou stran upečené, posypu je strouhaným sýrem - nivou nebo obyčejným tvrdým sýrem a pokapu kečupem a nechám na pánvi než se sýr rozpustí.
Vylepšené - po upečení je potřu francouzskou hořčicí, dám na ně plátek šunky nebo salámu, nebo kousek párku, pár plátků nakládaných žampionů (prostě co dům dal), posypu sýrem, zaroluju, vyskládám do malého pekáčku a zapeču. Občas ještě posypu sýrem a pokapu chilli nebo kečupem i navrch. Nebo se to může zalít smetanovuo omáčkou - niva rozpuštěná ve smetana nebo v mléce - když je to moc řídké, stačí přidat tavený sýr.
Na pirožky se chystám o víkendu. Budu doma sama, tak můžu trochu experimentovat. Asi zkusím všechny možné variace. Nejvíc se ale těším na ty sladké - mám doma domácí meruňkovou a třešňovou marmeládu.
 Milli

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 29.09.04 17:15

Ahoj,

Gina, ja by som povedala ze 15dc bola ovu.

Milli, tak ty uz mas po ovu? Dufam ze si to stihla ;o) a zahlasis 2//.

Vy vzdelane ;o), ako vyzera spinenie pri ovu? Ja teda ms nemam nijak raz. Tyzden boli brucho jak pri ms, ale bolo to len 2dnove spinenie, aj to len po brusakoch. Ja som z toho debil. Uz ma to fakt s?

Zatim
danka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 17:41

Ahojte kočenky, tady Jazzi:-)

Já jsem ale lemra lenivá, že se mi ani zalogovat nechce:-(
Omlouvám se za nepravidelnou docházku, ale manžel má tento týden dovolenou, tak toho využíváme a vrhli jsme se na práce na baráčku.

Momentálně tam nahoře řádí s řezačkou a až to všecko pořeže, tak jdem vrtat izolace na stropy:-))
Takže musím konstatovat, že ač jsem doma na PN, tak se fakt nenudím, bylo jen pár dnů, kdy jsem nevystrčila nos ze dveří:-)

ANDYNKA - jejky, koukám, že mrňátko bude mít sporotvní základy ještě z bříška, když má takovou mamču turistku:-))
Už se skoro blížím k první záchytné metě 12.tt, ještě mě trochu trápí ten můj houpací žaludek, ale furt se utěšuju, že už to bude lepší:-) Doufám, že nejsem příliš naivní:-))

DEDE, ZUZINKA, MILLI - moc na vás holky myslím…:-)

Jdu se mrknout, jak pokračuje práce, a podávat aku-vrtačku a kombinačky a hledat šroubky…:-))
A po neděli už zase budu hlásit pravidelnou docházku. Jo a už je nějaký adept na další deníček??

Linda, stavbymajstr:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.04 21:46

Ahoj holky,

tak jste moc nepsaly, ale to nevadi. Ja ted cekam na drahouse, az dorazi z prace a leju do sebe cajik. Ne na poceti. Jen caj s medem a s citronem. Neni mi zrovna nejlip, a ani bych se nedivila, kdybych byla nejaka marodna. Drahous uz je nejakej chciplej pres tyden a az vcera sel k doktorovi a samozrejme, ze stale chodi do prace a u nas v praci je par holek taky dobre nachcipanych. Jo a navic mi roste zub moudrosti a uz druhy den me to pekne boli. Fakt super. ALe nechci brat zadny prasky, co kdyby nam to vyslo.
Mejte se zatim fajn
Andrea Dede

Ps: Nadenko, ozvi se nam, at vime, jestli jsi ty i mimisek v poradku a at se taky dozvime neco vice o vasi svatbe.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 30.09.04 07:26

Ahojky všem,
jak se vám chtělo dneska vstávat? Já jsem byla na svůj budík tak naštvaná, že jsem přemýšlela, jestli ho mám vyhodit z okna nebo ne. Naštěstí zvítězil zdravý rozum nad emocemi a taky to, že zítra je už pátek. Lidi, jak já ráda spím! Manžel je zase ranní ptáče a vždycky o mě z legrace říká, že vypadám ráno jako vydřička. Z pelíšku mi prý kouká jen čumáček :-)
Včera se mi vrátila z nemocnice těhotná kamarádka. Byla hodně dehydrovaná, tak musela na tři dny na kapačky, ale už je to prý v pořádku. Ještě bude tři týdny chodit do práce a pak už nastupuje na MD. Hned bych s ní měnila! No alespoň si tu péči o miminka můžu zatím natrénovat jako teta a pak, až to bude naostro, tak mi to půjde o to líp.
Dancul - mám ti to nějaké zmatené. Normálně mívám OVU kolem DC30, ale tentokrát to vypadá na DC16. UVidím, jestli teplota neklesne, ale zatím se pořád drží na 36,9. To špinění je různé. Hlavně se liší barvou, protože pokud je to jasná červená krev, tak je to krvácení. Pokud je to nahnědlé, růžové apod., tak je to jen špinění. Kdy máš mít MS?
Linda - další deníček je zatím volný. Ujmeš se toho? Já mám něco rozdělaného, ale máme teď na přelomu měsíce trochu fofry kvůli uzávěrce, tak kapku nestíhám. Budu to mít hotové asi až po víkendu, tak bych si vzala č. 18., jestli se o něj zatím někdo nepřihlásí.
Zuzinka - tak jak? Něco nového? Písni, až se sem dostaneš.
 Milli

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 30.09.04 07:31

AHOJ BERUŠKY!!!!

Moc vás všechny zdravím, a jsem moc ráda, že to tu trochu oživlo, na rozdíl od víkendu. To je super.
Včera se za mnou do práce stavila moje kamarádka, těhulka. Je už v pátém měsíci. Oznamovala mi to, že budou chovat, právě když jsme se my začali snažit. A za chvíli už bude rodit! Straně to letí. Tak jsem si jí postěžovala, že nám to moc nejde, zatím, tak mi dala skvělou radu. Prý se na to nemám moc upínat! To mě pobavila! Říkala, že ona byla to samé, pořád na to myslela a pak, když se na to vykašlala a začala běhat kolem dovolené, tak se jim to povedlo. Takže holky, to je rada! Bohužel, u mě to asi moc fungovat nebude! Nemám co zařizovat:-)))) Jsme po dovolené, a s tou jsme se moc nestarali, prostě jsme vzali auto a jeli, bydlení máme v podstatě hotové, zahrádku už teď dělat nemůžeme, takže nevím. Holky, nechcete, abych vám některé něco zařizovala? Leda, že bych brala v práci stále přesčasy, ale to bych byla pak úplně hotová a na nějaký zadělávání miminka totálně bez nálady:-))
Takže jsem to vymyslela tak, že kromě toho, kdy budu tady s váma na emimi, na to vůbec nebudu myslet! Budu myslet na úplně jiný věci, třeba co koupím rodině na Vánoce a kde na to vezmu, kam pojedeme v zimě lyžovat a třeba se začnu opět trochu vzdělávat v oboru. Tak. Pěkně jsem to vymyslela! Teď se tím ještě řídit. Tak mi držte pěsti!!!

Milli, na deníček si zatím ještě netroufám, ale něco mě napadlo, tak uvidím, jak to rozvinu a pak bych se kdyžtak přihlásila, ale teď to zatím ještě pouštím, jo? Jinak moje BT je pořád stejná, 36,5, a jsem 21.DC, takže už se těším (!!!), až přijde tetka a my se začneme znovu snažit. Jsme na tom těma dnama úplně stejně,viď?

Zuzi, tak co u doktorky? Víš něco nového? Informuj nás!

Dede, moc si mě pobavila tím,jak si puberťačky potají kupujou tanga! Musela jsem se smát. A taky u vás ve Francii vypadají tak dospěle? U nás mám občas pocit, že když potkám ty šestnáctky nebo osumnáctky, že vypadají, nebo alespoň se o to snaží, dospěleji než já. Jsou víc namalovaný, super oháklé, tak nějak i víc fyzicky vyspělé. Někdy se až divím, v čem chodí do školy, tílečka, výstřihy, já bych v tom měla trému i někde v nočním klubu. Ach jo, to je dneska mládež:-)))

Andynko, to muselo být úplně super! A babička už vymyslela i jmeno, jo? Tak vidíš, už nad tím nemusíte přemýšlet! Naši byli takhle vyjevení, když jsme jim ozanmovali, že se budeme brát. To bylo zrovna na oslavě narozenin, tak tam byla celá rodinka, takže taky měli všichni šok. Babičky hned začali natahovat, tata otvíral flašu a mamka? Její reakce byla, že nemá co na sebe :))))!
A jak bylo na Šumavě? Vyšlo vám počasí?

Jazzi, ty už jsi 12.tt? To utíká! Za chvíli už budeš mít termín,ne? Tak už se na ty nevolnosti vykašli a pošli je někam k vodě a začni si to pořádně užívat! A ty izolace neflákejte! Mám vám to přijít zkontrolovat?

Koukám, že se nám kromě Naděnky neozvala třeba Loneless, je už pod čepcem?,Slámička, Desty atd… Holky, koukejte nás informovat o všech novinkách! Jsme zvědavé baby!

Nic, holky, jdu snídat, pak se trošku zkulturnit a padám do práce!
Pa LENNYS

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 30.09.04 07:53

ahoj,

milli, to keby som vedela kedy ma prist. ale asi je to mrcha. pak pojdem na kontrolu a uvidime co so mnou. ci sa mi dr podari presvcedcit aby mi dal lieky na ovu :o)
mozno sa ti to nejak, upravilo, neberies lieky?
 danka

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 30.09.04 08:29

Danko,
léky neberu, ale piju krátce speciální bylinkový čaj na podporu otěhotnění. Těžko říct, jestli to zabere tak rychle.
Já jsem po svém Dr. chtěla taky nějaké léky, ale on mi řekl, že prvně musí udělat hormonální profil z krve, aby se těma lékama něco nezkazilo. Takže mám přijít 2DC, 21DC a 30DC. Ale taky se to urychlilo tím, že už jsem si předem vedla kalendář s BT a podle toho určil, že OVU mám, ale problém bude asi jinde.
Dej vědět, jak u Dr. dopadneš!
 Milli

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »