Deníček holek z diskuze Těhule? - 8

Snažení
  • 17.08.04

Chcete alespoň přibližně tušit jaké dítě nosíte pod srdcem? Nebo na jaké to vypadá? Nebo jaké by mohlo být v příštím měsíci snažení? Stručná charakteristika jednotlivých znamení vám může dát odpověď.

Je ale velice obtížné naškakulkovat všechny děti do dvanácti různých krabiček. Velkou roli hraje postavení Měsíce v okamžiku zrození, může ovlivnit malého človíčka i z více než jedné poloviny.
Přesto určité rysy jsou pro každé znamení shodné.

Vodnář
(nar. 21.ledna.-19.února)

Malí Vodnáři hltají svět všemi smysly i když při tom zdánlivě působí klidným dojmem. Jakmile začne tenhle malý človíček mluvit, zjistíte, že máte doma nadmíru nadané a bystré dítě. Bude vás udivovat.Všechno musí znát a vědět, nad vším přemýšlejí a častokrát docházejí k překvapivým závěrům. To všechno ho zaměstná tak, že nemá ani příliš času na nějaké mazlení s rodiči. To co umí rádi předvádějí ostatním, bývají oblíbení v kolektivu. Miluje neobvyklé předměty a snadno se vznítí pro kdejakou sbírku kdečeho.Povídejte si s ním o všem, co ho zajímá, dopřejte mu svobodu a vaše dítě se vám odmění bezproblémovou a sebevědomou osobností, která se v životě rozhodně neztratí.
Orientační doba pro početí ( 19. dubna ? 18. května)

Ryby
(20. února ? 20. března)
Malým Rybičkám se nechce opouštět bezpečí matčina lůna, proto jejich porod bývá obtížnější a delší. Odměnou jsou však nekrásnější a nejsladší miminka v celém zvěrokruhu. Musíte jim poskytnou maximální pocit bezpečí. I sebemenší ublížení berou jako velkou křivdu. Špatné vztahy v rodině těžko nesou a spoustu šrámů na duši si beru do dospělosti. Mají sklony se litovat, neustále musí bojovat se zklamáním. Mají velký smysl pro fantazírování a jejich hry jsou plné smyšlených postav. Již od přírody je toto dítě zranitelnější a méně průbojné než ostatní. Dejte mu zázemí v rodině a vybudujte jistotu v něm samém a velmi mu tím usnadníte život.
Orientační doba pro početí (19. května -16. června)

Beran
(21. března ? 20. dubna)
Beránek je neuhlídatelným živým dítětem, které ví, co všechno chce prozkoumat a za každou cenu to udělá. Pozor na malé předměty, které může jako batole spolknout.Častěji než jiný znamení inklinuje k drobným úrazům, které ovšem nijak neprožívá. Stačí pofoukat ránu, a milé dítě už je zase v trapu. Miluje fyzický kontakt, jeho citlivým místem je hlava a horní polovina těla. Drbáníčkem ho jistě potěšíte. Dopřejte mu lásku, jinak se jeho výbušná energie zvrhne k agresi a zlosti a netrpělivosti.
V životě je pak plný zodpovědnosti a lásky, musí si však dát pozor na přepracování.
Orientační doba pro početí (17. června ? 17. července)

Býk
(21.dubna ? 20. května)
Nenuťte malého Býčka do činnosti,jeho zdánlivá lenost je jen rozmýšlením toho správného kroku. Je o to houževnatější a vytrvalejší, přemýšlí velmi prakticky, umí si svět vychutnat. Potřebuje klidné a stabilní rodinné prostředí, nedostatek lásky se u něj projeví bezhlavým výbuchy vzteku a vzdoru. Nechávejte ho vychutnávat svět všemi smysly. Miluje jídlo a hračky podněcující více smyslů. Nespěchejte na něj a můžete si být jisti, že vyroste v osobu stojící na pevných základech.
Orientační doba pro početí (18. července ? 17.srpna)

Blíženec
(21. května ? 21. června)
Nadprůměrné zvídavé dítě potřebuje všemu příjít na kloub. Nechte ho objevovat svět a pomožte mu v tom. U jedné věci ale nevydrží příliš dlouho, vždyť támhleto je taky tak zajímavé. Pořád něco vymýšlí a jeho předností je brilantní vyjadřování. Snadno nachází kamarády. Pokud budete tohle dítě shazovat z jeho fantastických výšin, stane se nesoustředěným, povrchním a velmi lehce mu poškodíte sebevědomí a tím mu značně ztížíte vstup do života, protože se bude velmi dlouho hledat.
Orientační doba pro početí (18. srpna ? 18. září)

Rak
(22. června -22. července)
Potřebuje cítit bezpečí rodičovské náruče, není však tak přecitlivělý jako Ryba. Maminka se musí umět do malého Ráčka trochu vcítit, protože má někdy problém s vyjádřením svých přání. Má smysl pro rodinu, takřka mateřské srdce. Rádi pečují o své hračky, později jim klidně můžete svěřit i domácího mazlíčka. Je veselý a jeho smích je nakažlivý. Snadno podléhají různým rozmarům, mění názory. Je pro ně vhodné sportovat, aby cítili sílu svého těla a nepodléhali špatným myšlenkám. Mají vynikající paměť, pozor na křivé slůvko z vašich úst. Vaše dítě se jím bude dlouho trápit. Dejte mu vyrovnanost a věřte, že vytvoří-li si nějaký ideál, bude ho sledovat s velikou vytrvalostí a pílí. Ukažte mu ideální rodinné prostředí, až bude sám rodičem, s uspokojením bude kopírovat váš příklad.
Orientační doba pro početí (19. září ? 19. října)

Lev
(23. července ? 23. srpna)
Malý Lvíček je hravé, veselé a kamarády obklopené dítě. Září jako slunce, miluje pocit vítězství, má vůdčí schopnosti?ideál. Ale pozor! Své vůdčí ideály bude zkoušet i na vás, musíte s jeho výchovou mít trpělivost. Bude vás přesvědčovat, že zrovna tohle mu prostě musíte koupit. Na druhou stranu je velmi sdílný, rozdělí se s kamarádem o poslední sušenku, zastane se slabšího. Nenechávejte ale jeho výchovu ležet ladem, jinak z něj vyroste tyran, náfuka a sobec. V opačném případě o jeho budoucnost nemusíte mít obavy a jen zpovzdálí sledovat, kam až to dotáhne.
Orientační doba pro početí (20.října ? 20. listopadu)

Panna
(24. srpna ? 23. září)
Je to hodné miminko, učenlivé batole a pořádkumilovné dítě. Jsou citlivější na bolest, než jiná znamení. Všechno, co kde uslyší budou donekonečna rozebírat tak dlouho, až věci přijdou na kloub. Milují stavebnice a činnost, která je něčím užitečná a přináší výsledek
Na Vaše okolí můžou působit tichým a nevýrazným dojmem, ale uvnitř už zpracovávají celou situaci tak, že pak v soukromí vyslechnete možná dost překvapivý názor.
Nekritizujte je, vyrostli by z nich suchaři a jízlivé osoby. Sami jsou dostatečně sebekritičtí a dá se říct, že jejich sklon k pečlivosti je někdy až obtěžuje.
Orientační doba pro početí (21. listopadu ? 21. prosince)

Váhy
(24. září ? 23. října)
Váhy jsou vyrovnané a klidné děti. Přinesou klid i do vaší domácnosti. Mívají občas problémy s rozhodováním. Každá z možností jim připadá natolik zajímavá, že je škoda vybrat si jen jednu. Jsou hraví, milují pěkné oblečení, ?neprojektování? dětského pokoje jim s klidným svědomím svěřte. Pevná rodina je základem růstu malé Váhy. Touží být chváleny a roztržky je ničí. Citová chladnost rodičů v nich snadno zcela zničí sebevědomí, stanou se náladovými. Pevná rodina je základem růstu malé Váhy. Jejich Jsou upřímnými a poctivými lidmi, aby dosáhli svého stávají se výbornými diplomaty.
Orientační doba pro početí (22. prosince ? 18. ledna)

Štír
(24. října -22. listopadu)
Malý Štírek je tak silná osobnost, že musíte dávat pozor, abyste nepodlehli jeho kouzlu a nezapomněli určit pravidla hry už od začátku. Jinak se bude dítko domáhat všeho silou. Miluje hlavolamy, záhady, strašidelné příběhy. Dokáže odhadnout člověka zpravidla na první pohled a vidí věci do větší hloubky, než si dokážeme představit. Proto se v dospělosti stává většinou velice úspěšným člověkem. Přesto jako dítě potřebuje mít pocit, že má za sebou sílu rodiny. Rodiče, kteří malého Štírka přehlížejí se dočkají jen a pouze jeho nenávisti.
Orientační doba pro početí (19. ledna -17. února)

Střelec
(23.listopadu ? 21.prosince)
Malý Střelec potřebuje být neustále obklopen rodinou nebo dětskými kamarády. Hltá každé pronesené slovo aby se pak sám stal tím, koho budou všichni s obdivem poslouchat. Je upřímný, čestný a optimistický i ve chvílích, kdy se jeho ideály řítí k zemi. Není to však žádná tragédie, v tu chvíli již je nachystán ideál další. Pokud rodiče příliš poutají toto dítko k zemi, stává se pak vychloubačným. Jeho ideály potřebují alespoň pokus o uskutečnění.
Orientační doba pro početí (18. února ? 19. března)

Kozoroh
(22. prosince ? 20. ledna)
Malý Kozoroh má pevnou vůli a svému cílí podřídí všechno. Jeho vrstevníci se mu mohou zdát příliš nudní, on má vyšší cíle. Poskytněte mu zpestření, výlety, hřejivou náruč. Ač se to možná na první pohled nezdá, v jeho srdci je vždy místo pro slabšího a rád pomůže tam, kde je třeba. Nedovolte vašemu dítěti přemýšlet nad tím, co nemůže samo změnit a chvalte ho za to, v čem je dobré. Bude chtít být ještě lepší.
Orientační doba pro početí (20. března -18. dubna)

Čerpala jsem z různých knih a stručných horoskopů, berte to tedy s rezervou. Každý člověk je jedinečná osobnost, troufám si říct z vlastní zkušenosti, že více než horoskop ovlivní dítě výchova v rodině. Postoj, jaký k němu rodiče měli v dětství ho ovlivní mnohem intenzivněji než ten nejvypracovanější horoskop.
Renča (K)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 07:34

Jejda, nový deníček:-) Už se moc těším, až si ho přečtu!!!

Holky, už máme své fotoalbum! Je pod veřejným fotoalbem s názvem „Holky z diskuze Těhule?“ Takže už se moooc těším na Vaše fotečky!!!

A jen tak mimochodem, včera jsem koupila testík ClearBlue a dnes ráno si „ho“ udělala… a je pozitivní!!! Pořád tomu nevěřím, protože ta čárka je tak krásně vidět, že jsem se ráno rozbrečela štěstím. Dnes jsem 31DC, tak přemýšlím, kdy jít k doktorovi (?), ale asi tak cca 14dní počkám.

No, berunky, krásné úterní ráno!!!

Radka

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 07:38

Hm, Renčo, tak bych řekla, že to na mého synka (Kozoroh) sedí!!! I když možná by tam mohlo být ještě „tvrdohlavý“, protože to on je :-), ale jinak je to skutečně celý můj syn. S tím početím ses také trefila, otěhotněla jsem 16.4.1999 :o)))

Deníček se Ti vážně moooc povedl!!!

Radka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.04 07:48

Ahojky Radusko,

mooooooc ti gratuluji ke //.....Z celeho srdce ti to preju berusko…Vim, jak dlouho jsi se snazila :O)))))))))))
Porad k vam nakukuju a sleduju co se u vas deje…Koukala jsem i na ultrazvuky a ti vasi milackove jsou uzasni!!!!!!!!!!!
Uz se moc tesim az tam prispejes foteckou sveho bobecka :O)))))))))))

Tak at mas pohodove tehu a tvuj bobecek at je zdravy a krasny !!!!!!!!!!!!

Drzim vam vsem moooc palecky !!!!!!

papa Evca + Kubula od Stesticek :O))))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.04 07:48

Ahojky holčičky zlaté!

Monalisa - Raduško, tak já tedy potichounku GRATULUJI ke dvěma //. Taková krásná zpráva v krásné srpnové ráno, hmmmm to je pohlazení po dušičce. Tak ještě tfuj, tfuj, ať je vše tak jak má být.

Renča (K) - pěkný deníček, tak abysme si teď vybrali koho doma chceme, ne? :-)))))))))

Všem přeju krásný den :-)
Nepřihlášená Beruška7 (z deníčku Maru)

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 07:53

Evčo a Beruško,

moc Vám děkuji za gratulace :-))) Ráno se mi třásly ruce, když jsem čekala na výsledek - kupodivu tam byl hned:-) - tak jsem měla šílený strach, že ta potvůrka druhá bude zase slabá - jako předešlé měsíce:-(, ale naštěstí… Já tomu pořád nemůžu uvěřit!!! Ale moc Vám, holky, děkuju!!!
Jakmile budu mít fotečku z UTZ - asi to dřív, jak za měsíc nebude, já totiž nechci zbytečně plašit návštěvou u doktora:-))) - tak ji hned přidám do našeho fotoalba!!!

Radka

karkulka
Kecalka 147 příspěvků 17.08.04 08:02

Raduško,
OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!
Kdo jiný by měl být teď na řadě :-) Konečně jsi se dočkala, moc si bříška užívej a pečuj o sebe i bobíska.

Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 17.08.04 08:07

Ahojky holky,

Raduško zlatííííčko, moc moc moc vééééélikánská gratulace, když jsem si přečetla tvojí zprávu, tak se mi vhrnuly slzy do očí, mám opravdu moc velkou radost, hrooozně ti to přeju. Já řikala, že ty příznaky jsou nějak stejný s těma mýma :-))), hlavně se šetři beruško.

Renčo, super deníček, moc se ti povedl. Tak to mám asi v bříšku Beránka, nebo Býčka ale asi spíš Beránka, takže se mám na co těšit.:-)

To je skvělý, že máme konečně své fotoalbum, moc se těšim na všechny fotečky. Já tam ale bohužel tenhle týden nic nedám, nejspíš se nedostanu ke scaneru k našim do práce. Ale hned jak to pujde, tak tam dám mímíska na UTZ a naší společnou fotku.

Zatím se mějte, musím jít pracovat.
Naděnka a mímísek

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 08:16

Ahojte tehulinky,sko­rotehulinky aj nesnazilky!
Rada by som sa k vam pridala a po takej skvelej sprave od Radky to nemozem neurobit:)
Radko,z celeho srdca ti prajem,nech je vsetko v poriadku:) a ty si stastnou 2nasobnou mamickou.:) Poslala som ti sukromnu spravu.
Krasny den vam,bambulky! (teeeda,moj po tej skvelej sprave urcite krasny bude!:))
 Zuska

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 08:33

pridala som prve fotky do galerie,tesim sa aj na vase obrazky..:)
 Zuska

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 08:46

Ahoj Zusko,

tak Tě oficielně vítám v našem deníčku a zároveň děkuji za gratulaci:-)
Hned si jdu přečíst zprávičku od Tebe!!!

Radka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.04 08:55

AHoj Radko a ostatní snažilenky a těhulky,
Raduško, moc moc Ti gratuluji. Pozitivně jsi mě naladila. Jsem dnes také 31DC, ale zkoušela jsem si dělat včera odpoledne tt, vyšel samo negativně. Byl to jeden z těch levný za 15,–-, ale možná bych mohla vyzkoušet ten clearblue a udělat ho ráno. Teď jsem se zařekla, že počkám do pátku a zkusím ten levný.
Jediný problém je ten, že jsme zkoušeli první měsíc a vlastně nevím, kdy přesně mám MS čekat, protože se to po vysazení HA opožďuje. Taky jsme se nemohli snažit celý měsíc, ale jen do 21. DC,přepadli mě kvasinky. Tak nevím, jestli jsem mohla otěhotnět nebo ne.Byli jsme totiž s manžou na svatební cestě, teplíčko moře. Moc moc doufám, že jsem těhu. Včera jsem si koupila krásnou šatovku s laclem, dá se nosit normálně, je taková pohodlná, ale až bude bčíško, tak se taky krásně unosí. Asi jsem prdlá.
Ještě jednou moc gratuluji a nezlobte se že jsem se mezi Vás tak vetřela.
Jmenuji se Peťula, je mi 24 a jsem něco přes měsíc vdaná. Miminko už si přeju tak dva roky a teď už chce i manžílek, tak jsme se začali snažit. Jsem z Východních Čech.
papa Pěťula

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 09:01

jeeej, aj ja som tu nova, tri mesiace vydata,sice o 3rocky mladsia od teba, no mam rovnaky problem,po vy:,–(eni HA som teraz 1.mesiac a tak neviem,kedy cakat MS..:) Vitam ta tu,medzi svojimi:)
Krasny dnik!
 Zuska

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 09:19

Ahoj Peťulko,

také jsem si koupila před dovolenou, kterou jsem měla koncem měsíce července, takovou šatovku a doufala, že ji „užiju“ i jako těhulka!
Víš, dušinko, já těm levným testíkům také věřím, a řekla bych, že je dnes úplně jedno, zda si koupíš tt za 15,– či za 200,–Kč, ale asi jsem také „střelená“, protože tam píšou, že je to spolehlivé na 99%:-), tak jsem tedy neváhala!!!
Jinak držím palečky, aby dovolená u moře přinesla ovoce:-), budu na Tebe myslet!!!
A gratuluji ke svatbě!!!

Stejně tak Tobě, Zuzi!!! :-)))

A obě Vás vítám v deníčku!!!

Jdu se juknout na Zuzi do fotoalba:-)

Radka

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 09:21

dievcata, asi si poviete,ze som prastena, no aj sa chcem opytat,ci viete nieco vycitat z mojej BT..Takze..
6.den 36,4
7.den 36,1
8.den 36,2
9.den 36,3
10.den 36,2
11.den 36,3
12.den 36,0
13.den 36,5 - den predtym oslava u kamosky a moja prva „opica“,odkedy poznam manzela..
14.den 36,1
15.den 36,3
16.den 36,2
17.den 36,3
18.den 36,5
19.den 36,5
20.den 36,7
21.den 36,4 (dnes)
Myslite ze som mohla mat ovu 17.den? Je mozne,ze aj pri vzostupe teploty je po vy:,–(eni HA cyklus anovulacny? Som z toho jelen..
Ozaj, ak by to bolo mozne,rada by som sa o vas dozvedela viac..O mne asi tolko,ze mam 21,manzel o mesiac 24, sme spolu skoro 3roky, 3mesiace manzelia a prvy mesiac sa milujeme „len tak..,co ked sa podari babo?“..:) Som z Kosic,vychod Slovenska.Studujem na VS, no vzhladom na obtiaznosti skoly by som babo urcite zvladla a veeelmi by sme sa mu potesili. Zatial takto,rada vas vsetky spoznam..:)
krasny den!papapa…Zuska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.04 09:22

Díky za přivítání Zusko. Peťula

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 09:28

Zuzanko,

já BT neměřím, protože ani nevím, jak na to:-) Ale podle toho, co jsem četla, bych řekla, že OVU byla 14DC. Ale raději počkej, až Ti poradí holčinky (kde se dnes vůbec toulají??? Snad nepíšou do starého deníčku:-)).
Ty studuješ VŠ??? Jééé, to byl můj sen, ale bohužel jsem maturovala těhotná a na vejšku potom nebyl ani čas:-(
 R.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.08.04 09:31

Ahoj Renčo,
gratuluji ke skvělému deníčku! Zatím sice nemůžu studovat, jaký bude ten můj mimís, ale dost mě překvapilo, že to opravdu sedí. Já jsem ve znamení panny a jako nejspecifičtější činnost z ranného dětství mi vždycky rodiče zmiňovali stavebnice. Prý jsem po nich doslova šílela, pořád jsem něco musela stavět a sestavovat. Takže můžu potvrdit, že to opravdu platí. No a pak manža, ten je blíženec - i v tomto znamení nemůžu než souhlasit. Přesně to na něj sedí. emu v rozletu nikdo nebránil, takže z něj vyvinul celkem zdravě sebevědomý a velmi oblíbený člověk.
Kdysi se mi dostala do ruky jedna kniha, ve které se rozebíralo podle jednotlivých znamení jaký je kdo podřízený, nadřízený, partner, dítě, dospívající a já nevím co ještě. Byla to pořádná bichle, každému znamení se tam věnovali dost podrobně.
Také samozřejmě blahopřeju další novopečené těhuli :o))
Jak to tak pozoruji, za chvíli tu z toho bude deníček Těhule! a ne Těhule?, takže se musím snažit, abych netrhala partu a nemusela si hledat místo v jiném deníčku pro snažilky.
S tím testováním už to na mě zase leze. Jsem momentálně DC 27 a MS čekám kolem 31-32 DC. Teploty se zatím drží nahoře, ale to není nic nového. Tak uvidíme, ale každopádně teď doma žádný test nemám a vždycky, když jdu kolem lékárny, tak se dívám na druhou stranu :o))
Ještě prosím ty šťastné úspěšné, jestli by jste mi mohly poradit, za jak dlouho jste zpozorovaly první příznaky (kromě vynechání MS, samozřejmě). Díky moc.
 Milli

Lili1
Kecalka 120 příspěvků 17.08.04 09:32

Ahoj Raduska z celeho srdca Ti gratulujem! Musi to byt pre Teba uzasny pocit po takej dlhej dobe cakania!!! Btw. ako si vedela uz vcera ze si tehu? Ja som dnes 25DC, ale priznaky nemam ziadne…Lili

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.08.04 09:34

Ahoj Zusko,
já jsem po vysazení HA měla první MS až po 60 dnech. Pak jsem jí měla po 45, a teď už se mi začíná rovnat na 30-32. Ty teploty si měříš v ústech? To je také dost důležité, ale určitě jsi tohle všechno už četla na www.rodina.cz Já jsem si tam tohle nastudovala, je to tam moc pěkně a podrobně popsané, včetně různých grafů. Jestli chceš, můžu ti pro srovnání napsat svůj graf.
 Milli

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 09:36

U mna to slo tak trochu „samo“, na VS som stale chcela a tak po skonceni obchodnej akademie som sla na ekonomiu.. Nie je to nic strasne, v zapoctovom tyzdni som sa vydavala a po tyzdennej svadobnej ceste u nas na chate (aj tak bolo skvelo:)) za dva tyzdne bolo po skuskach,ide to klop klop hladko.
Mamka mi sice obcas pripomenie,ze nech sa spravame dospelo a zodpovedne a babo nech planujeme po skole,no ja si hovorim,ze by sme to urcite zvladli. Zatial sice byvame u nasich, kedze sme pred 3rokmi postavili veeelky dom,mam dve mladsie sestry a jedna odisla pred tyzdnom na rok do italie, myslim,ze nasi by to tazko niesli,ze im deti tak zrazu odidu z domu. Kedze s Rastom vychadzaju skvelo a za tie tri mesiace sa nevyskytol ziaden problem, asi zostaneme rok-dva u nich a potom huraa na vlastny domcek..
Waw,dajak som sa rozpisala..
 Z.

Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 17.08.04 09:40

Jejda MONALISO to je super zprávička.Vubec jsem nevěděla,že ted čekáš MS,strašně moc gratuluji a držím všechny palečky ať je test na 100%pravdivý!

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 09:40

Milli, budem vdacna za ten tvoj graf..Ja som nebrala HA nejak dlho, len 8mesiacov. No uvidime..A..urcite by bolo super,keby sa to tu zmenilo na Tehule!:)
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.08.04 09:48

Ahoj Zuzi,
takže u mě to momentálně vypadá takto:

5. 36,8
6. 36,7
7. 36,7
8. 36,7
9. 36,6
10. 36,8
11. 36,7
12. 36,4
13. 36,7
14. 37,1
15. 36,6
16. 36,7
17. 36,7
18. 36,6
19. 36,4 (OVU)
20. 36,7
21. 36,7
22. 36,8
23. 36,8
24. 36,8
25. 36,8
26. 36,8
27. 36,8 (dnes)

Ovulaci si potvrzuji OVU testem a běžnou délku luteální fáze (dny od OVu do další MS) mám 12-14 dnů, takže MS čekám o víkendu. Ačkoliv se mi první cyklus po ukončení HA (brala jsem sedm let) protáhl, a další dva byly také trochu delší než obvykle, zatím jsem neměla anovulační cyklus. My se sice snažíme už delší dobu, ale zatím se míjíme - při jedné OVU byl manža v Norsku a při druhé já na Slovensku (to je osud oddělených dovolených :o)) Pokud máš jakýkoliv dotaz, ráda pomůžu.
 Milli

slunicko123
Stálice 55 příspěvků 17.08.04 09:49

Krásné ranko všem,
Renčo…moc moc moc krásný deníček, opravdu to sedí do posledního detajlíku :-))
Díky za hezký deníček. Katuš

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 10:06

dakujem:) asi si tiez kupim tie testy, ak to teraz nevyjde (vlastne nevyslo). My sme teraz nejaky „zhavi“,neviem,ci je to tym vy:,–(enim HA,ale odkedy som ju vy:,–(ila,viac sa mi chce tak ci onak by sme sa do ovu trafit mali (milovali sme sa obden).
Drzim prsty, snad nam to vyjde..:)
 Z.

Lili1
Kecalka 120 příspěvků 17.08.04 10:07

Zuzka, naklepala som tvoje BT hodnoty do www.fertilityfriend.com a vypadlo z toho toto: http://www2.fertilityfriend.com/home/4aa1d

ovu vyzera byt 16 den

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 10:08

Ahoj Lili,

já to prostě tušila:-)))
Né! Dělala jsem si testík, ale pořád jsem tomu nevěřila, nechtěla jsem to tu psát veřejně (mám špatné zkušenosti:-(…), ale po dnešním pozitivním ClearBlue, kde jsou obě // dost silné, jsem to napsala, protože pořád jsem z toho tak trochu… mimo:-))) a nemůžu tomu uvěřit:-)
A s těma příznakama, mě také není vůbec nic:-) Jen jsem nafouknutá a to pořádně, ale jinak pohoda! Ani to bříško mě nebolí!!!

Jak dlouhé máš cykly?

R.

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 10:12

Beruško!!!

Já jsem teď také taková… vášnivě zhavá! :-))) Čím to asi bude?
Každopádně na Tebe budu myslet!!! Hlavně, abys to neměla jako Milli, když vy:,–(ila HA.

Holčinky, za chvíli to tu nebude „těhule?“ ale „těhule!!!“ Moc na Vás všechny myslím!!!
 R.

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 10:14

wow!Na 16.den by som to vobec netipovala..vdaka. Da sa tam nejako zaregistrovat,aby som si mohla tie hodnoty nahadzovat sama?
 Z.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 17.08.04 10:17

Radko, gratuluji ti ke // čárkám. I když jsi na Matýsky zanevřela, tak tvoje snažení stejně sleduji (a určitě i ostatní holky) a moc ti to přeji. Zasloužíš si to. Tak na sebe dávej hlavně pozor a užívej si :-)))))

P.

slunicko123
Stálice 55 příspěvků 17.08.04 10:25

Děvčátka moje milá, moc ráda čtu vaše deníčky…a ráda bych se tak nějak připojila, ale pořád nemůžu přijít na to jak udělám nový deníček, nebo nové téma, poradíte mi prosím prosím ??
Díky moc moc Katuš

Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 17.08.04 10:37

Téééda holky, tady je vás ale dneska nových. Vítám vás.
Holky já jsme dneska totálně mimo, je mi už od rána dost zle, ne že bych zvracela, ale moc do toho neschází, a to jsem jedla v 7h celozrný rohlík a hned za dvě hodiny jogurt, a zatim mi pomáhalo, když jsem jedla trošku ale často. Doufám, že se mi nezačínají rozjíždět ranní nevolnosti. :-((
Naděnka a mimísek

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.08.04 10:41

Ahoj Naděnko,
někde na netu jsem četla, že pokud je těhulce špatně, je to pro miminko, dobré. Prý se maminkám, kterým je špatně, rodí imunitně odolnější děti:o)
Jaký ty máš vlastně týden? 5-6-7?
To víš, musím všechno sledovat, abych byla důsledně připravená, až se to konečně podaří :o))
 Milli

Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 17.08.04 10:45

Ahojky Milli,
jestli to je tak jak řikáš, tak to je dobře, a to ty nevolnosti klidně přetrpim. Pro zdravé miminko všechno.:-) No doktor mi řekl, že jsem 4-5tt, a podle dne početí co si myslím já, tak jsem asi tak 4tt+4 takže pátý týden.
Naděnka a mimísek

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 10:48

joj,co by som ja dala za ranne nevolnosti:) a zdraveho drobca:)
Neboj,Nadi,zvladnes to a odmena bude sladkaaaa..:)
Len sa chcem spytat,asi si pomyslite,ze som totalny nevzdelanec,ale co znamena to +4 alebo ine cislo za tt?
 Z.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.08.04 10:51

Tak už jsem se taky zvěčnila v naší nové galerii. Bohužel je to obrázek v dost nízké kvalitě, ale zase to má výhodu, že tam nejsou vidět moje pihy :o) Já bych tak ráda byla nepihatá!
Taky je tam jedna moooc hezká dívčina, ale bez podpisu. Moc by mě zajímalo, kdo to vlastně je.
 Milli

Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 17.08.04 10:55

Zuzinko, nejsi nevzdělanec já to na začátku taky nevěděla. To +4 jsou 4dny, takže 4týdny a 4dny, pak to pokračuje 4tt+5, 4tt+6, 5tt, 5tt+1 atd. víš?
Naděnka a mimísek

Lili1
Kecalka 120 příspěvků 17.08.04 10:56

Zuzi, ked si kliknes na www.fertilityfriend.com a zadas free charting, zaregistrujes sa, tak potom staci iba kazdy den nahadzovat hodnoty bazalnej teploty, cerv. hlienu, popripade kedy bolo tulenicko :)) mne ta stranka velmi pomohla, aj ked teraz si uz teplotku nemeram, mam toho po 7 mesiacoch fakt plne zuby, nechavam to na nahodku :))

Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 17.08.04 10:57

Taky by mě zajímalo čí je ta nepodepsaná fotka, na který je moc pěkná holka. Už jsem to i pod tu fotku napsala kdopak to asi je? Holky přiznejte se.
Naděnka a mimísek

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 10:59

ahaaaa..Takze sa to pocita od ovu,tak by som mohla byt 0tt+3:))) Ale vazne..Len vydrz to plavanie v rozburenom mori v tvojom zaludku,ono to bude stat za to!:)
 Z.

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 10:59

To znamená, že když máš třeba 18tt+4, tak jsi těhotná 17 týdnů a 4 dny:-)

Beruško, nesmutni!!! Jestli jsi četla celou diskuzi, tak je tam plno holčin, které také smutnily - i já!!! Jednou se to povede, chce to věřit a nemyslet na to. Je pravda, že já na to myslím, když se blíží MS - jsem jak hotová a přeju si, aby to „teď“ vyšlo:-)
 R.

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 11:00

Naděnko, já to nejsem :-)))

Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 17.08.04 11:03

Milli, moc ti to na tý fotce sluší a z těch pih si nic nedělej já jich mám na nose a tvářích taky dost.
Naděnka a mimísek

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.08.04 11:03

az teraz mi doslo,ze pises po slovensky:) Neviem,aj mne to pride divne,no aspon od zaciatku ju merat asi budem,nech viem,ci nejaka ovu prebieha.. Mam len 21 a to vraj este nie je cyklus celkom upraveny,tak uvidime.Tiez to chcem nechavat na nahodu,no pristihujem sa,ze to na nahodu nenechavam..Odkial si,ak smiem vediet?

slunicko123
Stálice 55 příspěvků 17.08.04 11:12

Nazdárek, to jsem já Katuška…nějak tam žádný popisek neuměla nacpat..hihi jsem trochu antitalent :-)))

slunicko123
Stálice 55 příspěvků 17.08.04 11:16

Na tý fotečce ti to moooooooc sluší…:-)

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 11:16

Holčiny,

mě to tu dnes - nemyslím na emimi:-) - vůbec nebaví,nejraději už bych šla domů,ale čas je stále jaksi proti mě:-(((

A kde jste všechny?

Zuzi, poslala jsem Ti soukromou zprávičku:-)

Radka

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.08.04 11:17

Ahoj Radku,
tak jsem koukala na ten popis týdnů a dnů těhotenství a mám dojem, že ty a Naděnka to vysvětlujete každá jinak, nebo jsem trouba a nerozumím tomu. Znamená 18tt+4 17 týdnů a 4 dny nebo 18 týdnů a 4 dny?
 Milli

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 17.08.04 11:18

Zuzinko, já BT měřila za celý rok snažení snad 3× :-))) Zajedno to ráno nestíhám, a za druhé z toho stejně nejsem moudrá:-)))
 R.

Lili1
Kecalka 120 příspěvků 17.08.04 11:18

Zuzi ja som z bratislavy. Aby som sa trosku priblizila :) mam 26 rokov, som skoro rok vydata - pred tym sme s manzelikom spolu 2 roky byvali, dokopy sme spolu 6 krasnych rockov. Toto je nas 7 mesiac snazenia sa o miminko…

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »