Deníček holek z diskuze Těhule? - č. 30

Ostatní

Všechny se snažíme o miminko a ta naše milostná předehra nezačíná ničím jiným, než... polibkem. Pusa na tvář, něžné polibky... Tohle všechno má společného jmenovatele líbání. Zabrouzdala jsem trochu na netu, našla pár informací v odborné literatuře a s chutí se pustila do práce.

Každá přímo zbožňujeme, když je k nám partner pozorný a dopřeje nám možnost políbení.
Přivítání podáním ruky nebo políbením na tvář jsou dvě odlišné věci a to druhé nás zaručeně potěší víc. Ale ve všech vztazích - partnerských, kamarádských, rodinných - platí „Dávej, ber!“, a proto nesmíme zapomínat i na naše umění potěšit druhé.

Společenská etiketa
Pohyb ve společnosti si občas vyžaduje dodržování určitých zá:,–(. I když se to často mnohým z nás nelíbí, měli bychom dodržovat přinejmenším základy slušného chování k ostatním známým či cizím lidem v našem okolí. K jedním z pravidel je i pozdravení toho, koho potkáte kdykoliv a kdekoliv. Když se vítáme s blízkou rodinou nebo přáteli, tak si většinou podáme ruku a někdy i vyměníme polibky na tváře. Nejpřirozenější je to mezi mužem a ženou, nebo dvěma ženami navzájem. U dvou mužů vám to možná přijde divné, ale proč ne?

Pusu na pusu
Každý z nás vyrůstá v jiné rodině, a tak je naučený na jiné zvyklosti. Někomu je přirozené každého z rodiny políbit při setkání přímo na pusu. Je to opravdu blízký kontakt a proč se mu bránit? Vaše rodina je přece to nejbližší co máte! Až překonáte období puberty, kdy jsou podobné blízké kontakty s těmi, kteří vás vychovali, velké tabu, bude vám to dokonce velmi příjemné políbit někoho na pusu. Pokud jste se naučili líbat na pusu i svoje kamarády, nemusí to být vůbec se sexuálním podtónem či úmyslem sbalit je. Je však pravdou, že s kamarádem či kamarádkou, které při loučení jen nezamáváte a uštědříte jí/jemu vřelou pusu, máte zaručeně intimnější vztah.

Francouzský polibek a to ostatní…
Největší lahůdkou jsou po tom všem francouzské polibky, které musí mít rád každý z nás! Pro někoho můžou být klasikou, ale neměli byste z nich dělat stereotyp. Pro mě osobně nikdy nebudou něčím samozřejmým a obyčejným! Každý jeden si vychutnám až do dna, protože každý jeden je jedinečný. Na začátku každého nového vztahu je takovýto polibek prolomením pomyslné hranice a můžete si po něm říct, že jste zase o krok dál. Vychutnejte si ten první, buďte učenlivá a připravená vždy překvapit. Líbáním si zpříjemňujte intimní chvíle v kině, naznačujte jím vášnivou noc, zkracujte si cestu městskou dopravou, nebo se jednoduše líbejte všude tam, kde to na vás přijde. Pozor, na veřejnosti byste svoje projevy vášně neměli přehánět a otravovat tím okolí. Opravdu není příjemné se v natlačené tramvaji koukat na líbající se dvojici, která si chce navzájem vytrhnout jazyk z krku. Méně je někdy více, a tak vášeň a dlouhé líbání nahrazujte radši veselou hrou, jemným kousáním se a šeptáním tomu druhému něco něžného do ouška. Pokud však docestujete domů a máte na vše úplné soukromí, můžete být k sobě připoutáni celé hodiny.

Při francouzských polibcích mějte oči zavřené a jen si to všechno užívejte. Říká se, že ten kdo při líbání kouká, jenom švindluje. Pravdou je, že polibek si zároveň se sledováním večerních zpráv tak neprožijete. Pokud nechcete večer skončit společným sledováním televize, měli byste to partnerovi nějak naznačit. Zkuste do líbání přidat nové prvky jako jemné okusování rtů svého miláčka, vzájemná hra s jazyky či líbání i jiných částí tváře - nosu, uší, krku. Není možné vytvořit jednotnou a fungující „techniku líbání“, protože všichni máme rádi něco jiného a v tom je to přece nejlepší! Takže přisajte se, zavřete oči, pusťte uzdu své fantazie a zkoušejte. Vaše odvaha bude odměněna.

Retro záležitostí jsou cucfleky. Většina žen je nemá moc v oblibě a za podlitinku na krku svému partnerovi asi nepoděkuje. Pokud se však ženě podaří takovouto rošťárnu provést mužovi, bude na vrcholu blaha. Milé dámy, chcete nechat mužovi svých snů na noc s vámi nějakou památku? Udělejte mu na krku malou památku :)

Kdy se do toho pustit naplno?
Kdy se do bezhlavého líbání můžete pustit i na veřejnosti bez výčitek svědomí? Tak například na svatého Valentýna, kdy krásný romantický večer, počínaje rudou růží a chutnou večeří s vášnivými polibky na konci, budou tím nejkrásnějším projevem lásky. Další šancí je 6. červenec na Světový den polibku, kdy tento svůj koníček můžete využít v mnohých soutěžích.

Ženy líbají lépe
„Dávat ženě polibek je něco nádherného, je to daleko příjemnější pocit, než když se líbáte s mužem. S ženou vám totiž nehrozí škrábance od vousů,“ šokovala americká filmová hvězda Julianne Mooreová. K tomu, že ráda líbá ženy (samozřejmě bez jakéhokoli sexuálního podtextu) se dvaačtyřicetiletá herečka přiznala v jednom televizním rozhovoru a na důkaz své pravdomluvnosti vše demonstrovala.

„Moderátorka Barbara narážela na můj filmový polibek ve filmu Hodiny s Toni Colletteovou. Já jsem se jí jen snažila vysvětlit, že líbání s Toni bylo příjemné, protože měla hladkou pleť a nádherně voněla. Neviděla jsem v tom žádný problém. Cítila jsem se příjemně a nevím, proč bych měla mít z líbání s ženou nějaké výčitky,“ míní Mooreová. Ovšem popírá jakékoli spekulace o tom, že by byla lesbička. „Do muže dokážu být zamilovaná a taky se s ním fyzicky milovat. S ženou si netroufnu na více než polibek, protože mne to jednoduše nepřitahuje. Kdyby měl nějaký chlap tak jemnou pleť a voněl jako ženy, pak by to byl rozhodně můj ideál krásy,“ prozradila herečka.

A jaký máte na to názor vy? Čím jsou pro vás polibky Vašeho partnera a jak často si je dopřáváte?

Hodnotilo 1 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  19.04.05 21:39

doufám,že se na mě nebudete zlobit,když jsem vám vtrhla takhle do deníčku.Raduš napsala jsi ho moc hezky.Já se se svým mužíčkem líbám moc ráda,ale je také pravda,že ho poslední dobou trochu zanedbávám.Nějak mi nezbývá čas ani ta energie.Večer kdy on přijíždí z práce já padám uplně k.o.do postele a na nějaké něžnosti nemám ani pomyšlení.Už se moc těším až bude malý saveček méně náročný a já budu moci našemu tatkovi vše vynahradit.

Jazzi jakpak se cítíš?A co mimoušek,už by se měl vyklubat každym dnem.Držim vám palečky.

Přeji vám všem příjemné snaženíčko,mnoho vášnivých polibku nejlépe s pozitivním výsledkem na testíku,to by byla ta nejkrásnější odměna.

Andynka a Tobíšek 3m

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 20.04.05 07:34

Ahojda berušky,
krásné středeční ráno i celý den.

Máme krásný nový deníček. Radka si dala záležet.

A tak jsem si vzpoměla, jak jsme jeli s manžou domu a na kraji Hradce u silnice stály dvě osoby a neuvěřitelně se cicmaly. A když jsme je míjeli, tak jsem zjistila, že to jsou dva kluci - brrrrrr. Nemyslete si, že jsem proti těmto skupinám nějak zaujatá, to vůbec ne, ale pravdou je, že to vypadalo divně.

No a u nás je toho líbání rok od roku míň a míň a užíváme si ho spíš v soukromí. Nedovedu si představit, že bych třeba míchala maltu a zároveň se před míchačkou s manžou líbala (v duchu se směju, když si to představím). Z těch telecích let jsem asi už vyrostla a zuřivě se líbající dvojce v čekající frontě na autobus na mě taky nepůsobí dvakrát dobře, kór když je jim vidět až do krku.

Hokly a dovedete si představit, až nám děti budou domu chodit s cucflekama? Já vůbec nevím co budu dělat? Jestli budu protestovat nebo jestli budu dělat, že to nevidím. Co budete dělat Vy????

Jo a taky Vám musím napsat, že včera jsem oprášila s manžou kolo a jeli jsme se projet. To je co?
Bylo to fajn, ujeli jsme něco kolem 10km - na rozjezd tak akorát. Dneska mě pěkně bolí zadek od sedla.

Tak pěkně pište, jsem na příjmu
pa Dana

 
Anonymní  20.04.05 09:50

Ahoj kočenky,
tady leje jako z konve, že by člověk byl nejradši zalezený v posteli a spal by. Cestou do práce jsem si koupila do vázy 5 poupat tulipánů a a za 2 hodinky se mi úplně rozvinuly - div nechtějí okvětní lístky opadat. Tak snad mi tu pár dnů vydrží. Tulipány přímo miluju, takže mi dnes zpříjemňují pracovní proces.

Raduš, díky za další deníček, ještě štěstí, že nežijeme mezi eskymáky, ale třeba i tam se dá napsat zajímavý článek o tření nosů.

A co dodám k tématu? Můj manžel nemá vůbec rád francouzáky, takže jistě chápete, že není nad to, ho tím občas pozlobit. Každopádně si myslím, že jakékoliv polibky vášnivější povahy jsou ryze soukromá záležitost. Určitě nepotřebuji okolí demonstrativně ukazovat, jak moc se máme rádi.

V pátek jedu na veletrh do Brna, tak počasí, hezky se koukej umoudřit, ať si to užiju.

Zatím pa.

Květina

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 20.04.05 10:03

Ahojte kočky:-)

Jo tak líbání??:-) Pro mě je to požitek hlavně s někým, kdo to fakt umí, což manža umí:-)
Jinak se připojuju k Dance, že mě občas taky trochu nadzvedávají ty páry, co na veřejnosti skoro natvrdo souloží, přeci jen tyhle věci snad zasluhujou trochu intimity, žejo:-)
Na druhou stranu když se letos udělalo prvně pěkně a já šla po parku, tak málem nebylo kam šlápnout, všude roztažené deky, každá lavička obsazená a všude to vrkalo a cukrovalo:-) Až jsem zamáčkla slzičku, že už mám tohle odbytý, ale jsem přející osoba, tak ať si to užijou, dokud jsou mladí a trhlí:-))

JInak hlášení od nás:
včera jsem strávila půl dne ve špitále čekáním v poradně, abych se dozvěděla, že k porodu to ještě není. Akorát jsem absolvovala KTG, mrně je ukázkové, takže není důvod něco uspěchávat. Dr. to vidí nejdřív tak do týdne, tak jsem zvědavá.

Chtěla jsem vám ještě včera písnout, abych vás zbytečně nestresovala, jenže manža dotáhl z práce ještě jeden počítač, tak se pustil do káblíků a teď máme na stole dvě krávy sedmnáctipalcové a já zuřím. Fakt jsem ještě nepochopila efekt dvou počítačů v jednom malým baráku:-/

Zdravím všechny, u nás dneska hnusně prší a mně se tak nikam nechceee, jenže budu muset. Tak já se jdu překonávat:-)

Pá, Linda+Vetřeleček lenoch:-)

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 20.04.05 10:51

Ahoj kočičky,

tak jsem se přiřítla domů :-) (mimochodem, venku je nááádherně, ale trochu fouká) a hned si pustila PC. Musím využít stavu marodního:-)

Dnes jsem byla u lékařky a nechala jsem se od pondělí uschopnit, ne, že by mě to doma nebavilo, ale přece jen v práci máme fofr a já si klidně hovím doma. Dnes tam máme audit, tak jistě šéfovi scházím:-)

Byla jsem na tom MÚ ohledně zrušení pobytu a hned mě nadzvedli ze židle. Ve smlouvě o podnájmu, kterou jsme těm našim nájemníkům dali, máme jejich vlastnoruční podpis, že opouštějí byt. A oni ještě chtějí doložit podklady od lidí z baráku, že tam skutečně nebydlí!!! Asi mi z toho hrábne, fakt:-(
Pak jsem si vystávla frontu na novou občanku, další děs! Ještě, že už jsem doma. Chtěla jsem jít k sousedce na kafe, ale šla do města, tak jsme se zřejmě minuli. No, tak půjdu vařit. Vůbec nevím co:-(((

No, a já a líbání. Je pravda, že v období puberty jsem se líbala všude:-))) a dělalo mi dobře, když mi spolužačky záviděli kluka:-))). Dnes už jsem z toho vyrostla, ale zase mi moc nevadí, když se mladí líbají na veřejnosti, přeju jim to:-). Mimochodem, onehdy jsme potkali dva staroušky (babičku a dědečka), drželi se za ruce a ten dědeček tu babičku políbil. Bylo to tak kouzelné, že se mi chtělo brečet. Neviděla jsem nikdy, že by můj děda dal babičce pusu.
My to máme doma takové… no, dáme si pusu, když přijdeme z práce, ale že bychom se před synkem „ochutnávali“, to ne! Necháváme si to na večer do postýlky. I když někdy si dáme jen „pusu na dobrou noc“ a jde se spinkat:-)))
Synka vychovávám tak, že dá pusinku mě, dědovi, babičce, sestrám (tetám) při přivítání a loučení. Je to takový můj mazel:-)))

Tak jdu vařit, něco mě snad v té kuchyni napadne, ale PC nechávám zapnutý!!!

Tak papa, Radka

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 20.04.05 13:44

Ahojda berušky,
dnes se hlásím po druhé.

Tak čtu jak u vás pěkně prší, u nás zatím ani kapka.

Květina - tak jak manža? Foukáš poctivě bebínko?

Linda - to jsem ráda, že nejsem sama, kdo říká, že cukrování na veřejnosti má odbytý. Řeknu ti, že někdy taky musím zamáčkout slzu.
Tak Vetřelečkovi se zatím nechce od tebe z bříška? Pěkně ho pohlaď a vyřiď mu, že se u tebe může ještě chviličku ohřát.

Lili - co to je ta „mláka“???

Radka - u nás jsou taky takové pusinkovací ritály, ráno když se probudíme, když se loučíme do práce, když přijdeme z práce a když jdeme spát. Takže mám jistotu, že min. 3-4 pusy denně dostanu.
Povídáš, že Peřík mazlík?! Tak to se máš, doufám, že naše děti (dítě) budou taky mazlíci.

Jo děti, včera jsem měla slabou chvilku a tak jsme s manžou vedli na toto téma konverzaci. Člověk je rád, že ví na čem je, ikdyž pak může být všechno jinak. Zeptala jsem se ho, jestli by ode mě odešel, kdybych nemohla mít děti. On mi pověděl, že jsem snad padlá na hlavu, že je jasný, že by se mnou zůstal. Já bych s ním taky zůstala (v opačném případě). Pak jsme rozebírali darované sperma a vajíčka a samotnou adopci. Zatím to necháváme koňovi, ten má větší hlavu.

Tak jdu zase něco porobit, ale nakukuju.
Dana

 
Anonymní  20.04.05 14:03

Dani, jako manželka čistokrevného Slováka a jako dívčina vyrůstající ve společném Česko - Slovenském státě poblíž hranic se Slovenskem, ti zodpovědně můžu napsat, že mláka je kaluž. A používá se i v přeneseném slova smyslu pro Atlantický oceán - u nás velká louže.
Květina

PS: S bebínkem opečovávám i celého majitele vykloubeného ramena.

 
Anonymní  20.04.05 14:04

Ještě upřesnění:
mláka (slovensky) = kaluž (moravsky) = louže (spisovně česky)

Květina

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 20.04.05 14:21

ÓÓÓ děkuji,
mě to neustále vrtalo hlavou, nikdy jsem tento výraz neslyšela.
Tak a teď už můžu klidně spát (mláka=kaluž). :-)

Dana

 
Anonymní  20.04.05 16:19

Ahojte zlaticka,

Danka - no vidim, ze Kvetina ti to krasne vysvetlila :o) tak dobre by som to ani ja nevedela podat. Ide o to, ze s manzelikom sme boli 2 roky v USA, z toho 1 rok na au-pair (manzel sa staral o 2 deticky, ja o 3). Toto vsetko sme zrealizovali pocas VS, obaja sme mali potrebu oddychnut si od skoly, pretoze ani jedneho z nas vybrana VS nebavila. No a po tejto skusenosti mame stale chorbaka v hlave … a rozmyslame nad kratkodobym zivotom v USA, pripadne Kanade. Samozrejme, isli by sme tam, len keby sme mali poriadnu pracu a to nie je lahke…Manzel sice pracuje v IT, takze nejake tie moznosti by boli, ale … vzdy sa najde nejake ale. Nasim hlavnym problemom je, ze mame 14 rozneho psa, ktory nam postupne zacina senilniet…a urcite by sme si neholi dovolit Koru opustit a dat ju na starost nasim, alebo manzelovym rodicom. Takze nasa emigracia je stale iba v platonickej rovine :o).

Co sa tyka pusinkovania, obaja ho mame moc radi, ale je pravda, ze postupom casu je tych naruzivych chil stale menej…no, ale je to normalne po 7 rokoch.

Kvetinka - do minuleho dennicku som ti pisala o tej Mojziske, ako sa obcas musim strasne moc nutit do cvicenia, ako si na tom ty?

Utekam este cosi dorobit a valim sa domkov, navarit chudackovi choremu manzelovi veceru. Vecer sem este nakuknem.

PS. viem, ze som trapna :), ale hodim nam do galerky este nase male maciatko Biancu, ktoru si o 6 tyzdnom privezieme domov.

Papa Lili

 
Anonymní  20.04.05 20:01

krásný večer holky,
tak vám musím říct, že jsem byla dnes na kontrole u dr, a oznámila mi, že se začíná uvolňovat moje svalstvo a vypadá to na brzký porod, tak doufám, že to prcek ještě chvíli vydrží. TP máme 6.5. podle MS a 11.5. podle UTZ.

Jinak Ti Monaliso musím pochválit krásný deníček, je to super téma. Pro mě polibky od partnera jsou to nejpříjemnější, můžu se líbat hodinu a nepřestane mě to bavit :-)

Lindo - zatím mi od tebe žádný mail nepřišel. Píšu znovu svoji adresu: slamova.P@seznam.cz
Držím moc palečky.

Andrejko, jsem moc ráda, že ti ta laparoskopka dobře dopadla. Držím palečky na brzký úspěch.

Dani - zdáš se mi nějaká smutná v tvých komentářích. Usměj se, všechno bude dobré.

Peťulo - buď opatrná a brzo se uzdrav. Hodně síly do boje s těhotenstvím.

Mějte se všechny moc hezky.

Slámička a Filípek 37+5

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 21.04.05 07:11

Ahoj holčičky,

tak dnes jsem se probudila do počasí nic moc. Naštěstí nikam nemusím (dokonce jsem i Petříkovi slíbila, že dnes do školky nemusí a může být s maminkou doma:-)) ), takže budeme relaxovat.

Je až děsivé, jak ten čas letí. Není to tak dlouho, co nám tu Slámička s Jazzi oznamovaly // na testíku a každým dnem už je čeká ta radostná událost. Holky, hodně štěstíčka, ať proběhne vše v pořádku a bez komplikací a dejte vědět tetkám z emimi :-))), abychom mohly oslavovat.

Tak mrcha pořád přetrvává, a už jsem z toho docela rozladěná, těším se na nové snaženíčko:-))), je to začátek cyklu, tak jsem optimista, jsem zvědavá, jak dlouho budu tentokrát na tu mrchu čekat. Každopádně se chci objednat k Dr. a nechat si udělat nějaké vyšetření, protože tohle přece není normální:-(

Poslední dobou „surfuju“ po netu. Plánujeme s přítelem, že se hned po rozvodu vezmeme, a já pořád nevím, zda se mám podruhé vdávat v šatech nebo v kostýmku:-/, tak se jdu podívat po nějakých modelech.

Zatím se loučím, ale jsem online, berušky:-)))

Radka

 
Anonymní  21.04.05 07:52

Nazdárek holčinky,
dnes mě překvapilo, že ze včerejšího propršeného dne se vyklubalo takové nádherné ráno. To za prvé. A za druhé, že při téhle změně počasí nemám ani náznak migrény. Paralen mám sice pro jistotu v kabelce, ale zatím moje hlavička makovička žádný nevyžaduje!
Mimochodem, už jsem čtyřnásobná teta, švagrové se narodil Jáchym. Včera jsem ho viděla na fotkách a je takový krásňoučký a slaďoučký. Jinak tohle jméno jsem hrozně moc chtěla pro své děti a mrzelo mě, že mě švagrová předběhla. Ale manžovi se stejně moc nelíbilo, tak mě ten rozmar už přešel.

Dani - my jsme měli kdysi s manželem řeč na téma, co druhý, kdyby se jeden třeba ocitnul na vozíku. Samozřejmě, že bychom spolu zůstali. Ale když jsem toto téma kdysi načala se svým expřítelem, tak ten reagoval něco ve smyslu, že neví a že asi ne. Takže jsem moc ráda (a ty určitě taky), že jsem našla takového skvělého člověka jako je můj manžel.

Lili - jo Mojžíška, to je fakt dřina. Mě v úterý dost bolelo v křížích a tak jsem se 2 dny do cvičení pořádně obula a dnes už bolest křížů nikde, zato zadek bolí fest. Asi jsem to cvičení poslední dobou trochu šidila. Takže jsem si dala předsevzetí, že budu cvičit pořádně. A nutit se k tomu musím taky, někdy míň někdy víc a někdy se mi přímo zoufale nechce, ale motivace je silná, viď?
Mimochodem - kočička je moc pěkná. Není nad to, když kočka sedí na klíně a člověk ji hladí a ona krásně vrní. Prý takovýmto způsobem kočka stáhne z člověka negativní energii a jí to vůbec neublíží. A co vše Kora - snese se s novým obyvatelem domácnosti?

Raduš - jů, ty hledáš šatičky na svatbu (gratuluji k tak skvělému plánu), jsem zvědavá pro jaké se nakonec rozhodneš. Zrovna nedávno jsem šla kolem půjčovny svatebních šatů a přišlo mi, že jsem si loni v létě ani moc neužila jejich vybírání (i když si vzpomínám, že jsem toho tehdy měla už plné zuby). Prošla jsem asi 3 půjčovny a ve třetí mi jedny šaty padly do oka a po oblečení jsem se v nich cítila jako opravdová nevěsta. Tak jsem si je zamluvila. Dnes bych to vybírání šatů absolvovala klidně znovu (né že bych se chtěla znovu vdávat) - to jsou takové příjemné starosti kolem svatby.

Slámička a Jazzi - hele aby nakonec Filípek nepředběhl vetřelečka, na to tu nejsme připravené. Ale Radka má pravdu, že ten čas strašně rychle letí. A na dětech to je vidět nejvíc.

Sluníčka, půjdu dělat, že něco dělám a tudíž budu mít stále přehled, jestli tu něco přibylo nebo ne.

Květina

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 21.04.05 08:17

Krásné mrazivé čtvrteční ráno,
tedy Radu, dnes jsi mě předstihla. Zítra už máme pátek, oh jak se těším na víked, potřebuji dohnat spánkový deficit.

Květina - manža je slovák? a jak teď mluví? česky, slovensky nebo československy? a jak mu jde ř? Jsem zvědavá viď?

Linda - ještě se vrátím k těm počítačům, to zřejmě budete mít každý svý!!! Budete taková internetová rodinka. Pak musíte pořídit třetí a bude to dokonalost sama. Budete si mailem psát co je potřeba. Hele tak mě napadá, že by to mělo i své výhody - dovedeš si představit hádku po internetu?

Dede - tak co? jak se hojí bebínko? snad už ti je lépe

Slámička - teda to je fofr, ten čas tak rychle letí. Jak se připravuje Lili na příchod nového člena rodiny?

Lili - třeba se vám sen jednou splní, máš pravdu opustit pejska v tomto věku není správné. A nepiš, že jsi trapná, přeci víš, že zvířátka všechny tady milujem. Nám nic jihého nezbývá než dávat naše čtyřnohé mazlíky do galerky, aspoň že Slamička s Jazzi budou za chvililililičku posílat dětičky.
Jen počkej až si půjčím digifoto, tak vám tam Axičku šoupnu taky.

Radka - téééda Péťa má tak hodnou maminku, do školky nemusí, tak si ten dnešek užijte.
Já kdybych se vdávala po druhé a bylo mi tolik kolik ti je, volila bych šaty. Jen nějaké jednoduché, ale šaty.
Pak nám musíš šoupnout foto do galerky.

Lennys - nezmrzli ti kytičky????

Mám splněný úkol, manža je objednán na spermiogram ve středu v 10 hod.
Tak si cvičte pěstičky na držení.

Zatím ahojda, ale nakukuji.
Dana

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 21.04.05 09:15

Ahojte kočenky:-)

Hlásím se po ránu, neb za chvíli zas utíkám nechat natočit Vetřelečka na monitor.
JInak jsme ale OK, manža včera bříšku domlouval, aby s porodem teda už počkalo až do neděle do večera, jelikož jsem mu slíbila, že o víkendu vyrobím španělské ftáčky s omáčkou, tak že prej abych to ještě stihla ukuchtit:-)))
Tak neděle coby porodní den by se mi taky zamlouvala, ale podle toho, co jsem si zrovna četla od Stefinky o horoskopech, tak jsme si vypěstovali pěknýho paličáka:-))

SLÁMIČKA - jsem hlava děravá, měli jsme občas výpadky připojení a pak jsem na ten mail zapomněla:-/ Hned to napravím!!
KOukám, že to vážně vypadá, že tady budu strašit ještě v jedenáctým měsíci, zatímco ostatní už budou drandit s kočárkama:-))

RADKA - já bych šla taky do šatů, ale záleží, co raděj nosíš. Já se podruhé vdávala ve svých letních šatičkách, tak jsme to už nějak neprožívali, jen jsme si to krásně užili a byla pohoda, to je stejně nejdůležitejší:-)
Ale na druhou stranu nikdy neodolám, když jdu kolem půjčovny, tam mají teď takových krásných šatiček!! Takže volba bude těžká:-))

Ovečky, utíkám do toho špitálu, dneska je tu taky nádherně, ale jsa poučena Květinkou, tak se raděj řádně oblíknu:-)

Hezký den všem a až přijdu, ještě juknu!

Linda+V.

 
Anonymní  21.04.05 09:20

Ty HUSO!Co to tady plácáš, že ses pustila do práce - celý si to opsala do puntíku, četla jsem to před pár dny na atlasu!!! Nesnášim, když někdo něco „obšlehne“ ještě ke všemu celý a pak se pod to podepíše svým jménem!!To nesvědčí moc o tvý inteligenci! Nakukovatelka

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 21.04.05 09:37

Nakukovatelko,
jdi si nakukovat někam jinam, tady na tebe není nikdo zvědavý.
Kdybys skutečně nakukovala, tak bys zjistila, že na konci minulého deníčku je napsáno z čeho je čerpáno.

Já zase nesnáším, když někdo někam vleze a ještě pod to nepodepíše svým jménem! To nesvědčí moc o tvý inteligenci!!!!
 Dana

 
Anonymní  21.04.05 09:45

„Milá" anonymní nakukovatelko,
my tady zase nesnášíme, když někdo někoho uráží. Nám zase až tolik nesejde na tom, jestli to Radka někde opsala nebo sama zpracovávala podrobný vědecký výzkum. Sama na začátku píše, že čerpala informace z internetu. Jistě, mohla uvést přímo odkud čerpala, aby bylo učiněno za dost formalitám ohledně autorství. Ale nám na tom fakt asi moc nezáleží. Bereme to jako určité téma k hovoru.
Jestli je tvým běžným zvykem kvůli různým malichernostem psát takovéhle citové výlevy a urážet lidi, tak je mi tě fakt líto. Mimochodem, tvůj příspěvek taky vypovídá spoustu věcí o tvé povaze. Mimo jiné i to, že jsi se ani nenamáhala podepsat.

Květina

PS: Dám ti jednu radu, jestli máš něco proti článkům našeho deníčku, tak je prostě nečti. A pokud se neuklidníš, tak sem už radši ani nepiš.

 
Anonymní  21.04.05 10:20

Ahojky holky,

teda to jsem koukala, kolik pribylo komentaru, i kdyz jeden bych asi ani cist nemusela. Myslim, ze ,,potrefene huse,, to dojde. No nic, nema cenu to tu rozebirat, myslim, ze vse uz shrnula Dana a Kvetina.

Jinak bebi se hoji, ale je pravda, ze se jeste docela rychle unavim. Zvlast odpoledne to na me vzdycky nejak sedne. Ale brisko uz neni tolik nafoukle, a usinam uz v pohode skoro na brise. Zitra jdu na vytahnuti stehu.

Jo a jeste k denicku. Potesilo me, ze je tady jeden muzsky (manza Kvetiny), ktery nemusi moc francouzske polibky. To je totiz pripad meho draheho. ALe za to si to vynahrazuje neustalym pusinkovanim. A i to mam rada. A nejake polibeni na verejnosti? No, me by to zase az tak moc nevadilo, ale pro manzu je to nejake neslucitelne, lidi a my dva se libajici. Ale neresim to.
Jo, a predstavte si, ze kdyz jsem drahousovi rikala, ze se u nas v cestine rika libani francouzsky polibek, tak docela kouokal, protoze tady ten vyraz neexistuje.
Jo, a jeden z francouzskych zvyku je polibeni na tvare. Takze kamkoliv prijdes, mezi zname, kamarady, do rodiny, tak nejdrive musis obejit vsechny a polibit je na obe tvare. TAdy v Annecy jsou to jen dve pusy, ale treba v Parizi ctyri!!! Sila, co? Ja pro to moc nejsem, takze to dodrzuju tak akorat v rodine a s lidmi, kteri mi jsou opravdu blizci. Ale nevidim duvod, proc bych se mela na kazdeho treba v praci vrhat, kdyz mezi nami neni zadne pouto. Manzovi prijde vzdy divne v Cechach, ze se s kamaradama jen tak pozdravim. I kdyz je pravda, ze asi se dvema holkama se taky polibime na tvar. Tak jsou vlastne tty zvyky tak trochu smichane.

Vcera jsem se docela nudila, tak jsem se pustila do prebirani fotek, tak je mam vsechny pekne srovnane po poradku a jen cekam, az mi manza koupi album. A taky jsem vcera tridila recepty, ktere se mi valely jen tak v kuchyni na policce, tak jsem si je pekne nalepila do sesitu receptu. A je to pekne sklizene. Je to fajn, mit udelane takove ty male vecicky, ktere si furt rikam, ze je udelam atd, ale nikdy mi na to nejak nevyzbyde cas.
Tak se zatim mejte
 Dede

 
Anonymní  21.04.05 18:28

Ahoj holčinky,
zdravím všechny a hlásím se po první poradně. Dneska jsem 8+0, ale těhotenství je asi o dva týdny mladší, což by vzhledem k mým problémům s krvácením po minulé menstruaci odpovídalo. Fazolka tedy zatím vidět není, ale je tam vidět nějaký žloutkový váček, tak to nazvala paní doktorka, a to když tam je, tak je to zatím v pořádku. V úterý jsem začala trochu krvácet, tak jsem hned ráno dostala Ultrogestan a klidový režim, tak se snažím hodně odpočívat, ležet a partner se o mě hezky stará. Dnes jsem byla na kontrole v poradně, přestalo to, tak je to snad dobré. Mám se ale pořád šetřit, příští týden na kontrolu k panu doktorovi u kterého jsem byla v úterý a za dva týdny zase do poradny k paní doktorce. Byla na mě moc hodná, udělala mi ultrazvuk, i když mi ho dělal v úterý pan doktor a měla ho uložený v počítači. Prohlédla mě, dostala jsem těhotenskou průkazku a nechala jsem jim tam asi litr krve. Takže jsem zatím doma na neschopence, ale pro miminko všechno. Hlavně, aby bylo v pořádku. Za chvíli by měl přijít partner z práce, tak se těším, až se mu pochlubím těhuprůkazkou. Když mi teď píše sms, tak nás oslovuje v množném čísle a vůbec se stará, nakupuje mi ovoce a moc se těší. Asi ani nečekal, že by ještě jedno dítě někdy měl. Mluvili jsme i o dvou, abychom neměli jedináčka.
Jinak baštím Calibrum Babyplan, to je v naprostém pořádku, k tomu ten ultrogestan, hodně ovoce a šetřím se a polehávám. Dnes jsem byla chvíli na návštěvě u kamarádky, která má dvouletou holčičku, tak už mám slíbenou spoustu věcí, abych nemusela všechno kupovat, tak mi toho spoustu půjčí, protože než bude mít druhé, tak to chvilku potrvá.
Dneska jsem taky zpovídala maminku a babičku ohledně chorob v rodině. O tátovi bohužel ale nic nevím, tak snad tam nic závažného neměli.
Mějte se všechny moc krásně, děkuji Vám za gratulace a i já všem čekatelkám na // přeji hodně štěstíčka a všem těhulkám zdravá miminka.
Pááá Peťula

 
Anonymní  21.04.05 18:34

Ahoj Květino, víš je rozdíl když někdo čerpá a nebo to okopíruje do puntíku.Tobě to je jedno, ale mě to vadí!Přebrala někomu článek a to se nedělá! Připadá mi spíš, že se"autorka" učila první lekci z počítačového kurzu! Dát ctrl c a ctrl v ještě neznamená napsat deník!! A je opravdu smutný když nemůže čerpat ze svých vlastních zkušeností ! Moje jméno Ti nic neřekne, stejně jako mě nic neřekne tvoje přezdívka, ale jestli chceš můžu být třeba „sněhulák“ ale stejně to tím nic nemění!

 
Anonymní  21.04.05 18:45

Ahoj Květino, čerpat a okopírovat znamená něco úplně jinýho! Prostě „autorka“ ukradla článek a to je sprostý!Připadá mi spíš, že s e učila první lekci z počítačovýho kurzu! Dát ctrl c a ctrl v ještě neznamená napsat deník! Moje jméno Ti nic neřekne, stejně jako mě nic neřekne tvoje přezdívka, ale jestli Ti to vadí, tak jsem třeba „sněhulák“! Já říkala, že Ti to nic neřekne!

 
Anonymní  22.04.05 07:25

„Milý" neomylný sněhuláku,
připadá mi, že s tebou je velmi těžké diskutovat protože převracíš fakta a z mého příspěvku reaguješ jen na jednotlivé věty, které vytrhneš z kontextu. A taky si myslím, že jsi pořád nepochopila, o čem tahle diskuse - deníček je. Fajn, vyjádřila jsi svůj názor, ale poněkud vulgárním způsobem. Možná by naše reakce byla jiná, kdyby tvůj příspěvek do našeho deníčku nebyl podobný vyjádření nějaké hádavé hokynářky. My tady prostě o takové příspěvky nestojíme.

Květina

PS: Odpovídám ti jen ze slušnosti a dále se o tom nehodlám rozepisovat.

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 22.04.05 07:31

Sněhuláku,
co to tady rozebíráš, co to tady plácáš, nechápeš o co na eMimi jde? Spousta holek tady má úplně jiné problémy než se nímat v tom, jestli je článek takový nebo makový.
Kdyby tady byla opsaná Erbenova Kytice, tak to může být každému volný.
Pokud ti to však tak vadí, tak sem nelez a jdi si prudit někam jinam. Třeba tam kde řeší jestli nachumelí nebo nenachumelí na stavění sněhuláků. Tam možná budeš hvězda. Tady doopravdy na tebe není nikdo zvědavý.
Dokážeš se tady ohánět cizí inteligencí, ale nejdřív se zaměř na tu svou, je-li se na co zaměřit.
 Dana

 
Anonymní  22.04.05 07:43

Ahoj Dani, děkuji za podporu. A co tak vykašlat se na sněhuláka? Já někdy nestíhám věnovat se vám, milým holkám, ačkoliv chci, a proto nemám chuť ztrácet čas s někým, kdo není schopen přijmout jiný názor, než jeho vlastní. A náladu na to už nemám vůbec. Přece si nebudeme kazit den. Ať si sněhulák myslí, co chce. Podle příspěvků usuzuji, že bude chtít mít poslední slovo a ještě nás „obšťastní" nějakým svým „úžasným" výplodem své mysli. A proto navrhuji tyto příspěvky ignorovat.

Květina

PS: Za minutku frčím na veletrh, takže tu budu až odpoledne. Holčinky mějte se tady zatím pěkně.

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 22.04.05 08:07

Ahoj Květino,
přesně jsem nad tím přemýšlela, chtěla jsem ti to poslat jako soukromou.

Uži si veletrh.

Dana

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 22.04.05 08:45

Ahojte koťátka:-)

Hlásím se po ránu, neb manža si zapomněl doma služební telefon a od brzkého kuropění mě budily telefonáty:-)

Ke zmíněnému Sněhulákovi se vyjadřovat nebudu, mám na to stejný názor jako vy a netřeba to nějak rozmazávat. Koneckonců něco velmi podobného jsme nedávno řešily u Květňátek, s tím rozdílem, že dotyčná potrefená osoba aspoň měla tu slušnost se podepsat plným jménem. Howgh.

PEŤULA - pěkně fazolku opatruj, koukám, že se má velice dobře, samý vitamínky a klídek:-)
A hlavně nám tu pořádně zaprskej, já nevím, jestli ode mě to prskání je ještě platný, já už produkuju tak maximálně porodní prsky..:-)))

DANA - tak na kdy u vás vypadá akce sádrokarton?? Abych mohla přispívat vysoce fundovanýma radama:-))) A kdy bude fotečka pejsánka??
Btw Gabka se dlouho neozvala, obávám se, že ujídá v zoufalství tomu jejich chlupatému ďáblíkovi ty prášky na stres, takže Gabka v klidu vegetuje ve zdemolovaném bytě a nad tím vším kraluje ta malá rošťanda:-)))

Ovečky, jdu do města pořídit nějaké jídlo, krásný pátek, určitě ještě nakouknu, tak se čiňte!!

Pa, Linda+V. 40+4

Jo Slámičko, došel ti ten mail?Já se u toho vztekala, Centrum má zas nějakou inovaci v poště a odesílala jsem to vážně asi desetkrát, grrrrrr:-/

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 10:36

Ahoj anonyme, pokud jsi to četla od začátku do konce, tak jsem tam napsala, že jsem čerpala z internetu, tak o co Ti jde???

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 10:40

Ahoj anonyme, do puntíku to bohužel není! Přečti si pozorně článek na atlasu a pak tu pruď!!!!!!!!!!!!!!!
Nehledě na to, že je tam i odstavec z časopisu Spy!!!
Tak si jdi urážet a prudit někam jinam, nikdo tu na Tebe není zvědavý!!!

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 10:45

Ahoj berušky,

že se tím anonymem zabavujete. Psala jsem, že jsem čerpala na internetu, není to celé opsané, ale ať si to ten určitý človíček myslí:-))). Bylo tam toho o hodně víc, ale na tom nesejde.
Prostě jsem si myslela, že je to dobré téma, tak jsem to sem šoupla, je jaro, ptáčci zpívají, čeká nás 1. květen:-))), tak nač si to kazit:-)))

Konečně je pátek, zítra začíná v Chomutově den země, tak se půjdeme podívat do Zooparku. Peťulka už se nemůže dočkat:-). Jen doufám, že tam nepotkáme bývalou mého přítele, to bych jistě měla po náladě:-(((

A copak budete dělat o víkendu vy???

V pondělí už jdu do práce a musím uznat, že už se docela těším, doma se docela nudím.
Mimochodem, pořád jsem neviděla Naděnku, asi raději s Peťulkou nechodí ještě ven. Každopádně Vám hned napíšu!!!

Krásný páteční sluneční den!

Radka

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 22.04.05 12:37

Ahojda sluníčka,
tak jsem pěkně nahamaná, tudíž i spokojená a můžu se v klidu vrhnout na nějaký ten komentářík.

Hlásím, že u nás je pěkná zima, dnes ráno dokonce -7. Tak doufám holky, že vám nepomrzli zahrádky.

Lindo máš pravdu, taky jsem nad Gabčou přemýšlela, že se dlouho neozvala a je pravda, že jsem dělala stejné závěry jako ty. Doufejme, že je vše OK a že se brzo ozve.
Sádrokarton až na ten v koupelně hotov. Teď už se psychicky připravuju na ten bordel z toho broušení.
Jinak koukala jsem, že v květňátkách máte na sebe kontakty, takže kdyby něco, tak tam to budou stopro vědět viď? Takže když se nebudeš ozývat, tak budu nakukovat tam. Joj, to se na Vetřelečka těším.

Květina - a jaký že to je veletrh? Předpokládám něco ze stavařiny nebo snad ne?

Radka - jůůů do zooparku? já bych taky šla. Celkem bysme jeli i do Dvora do zoo, ale odkládáme to na dobu až budou dětičky.
Těšíš se do práce!!!! Ty jsi fakt nadšenec, já bych zas byla nejraději doma.

Lennys - kdepak se touláš beruško!!!!

Dede - ráda čtu, že je ti o něco lépe. Za malou chvíli budeš skákat jako Jura.
Radka psala, že se těší do práce, to u nás asi nehrozí co?

Péťula - tak ty už máš těhuprůkazku, moc a moc gratuluji. Jééé já chci takyyy.
Pěkně se opatruj, nakukuj a piš.

Holky před chvíli jsem sestavila jídelníček na víkend.
V so bude čočka s parasem a buličí oko (manža omeletu-volké oko nepozře)
V ne budou smetanové brambory s masem (nevím co mám mrazáku, doufám, že tam mám ještě kotletku).

Tak zatím ahojda
Dana

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 12:50

Danuš, vážně je venku taková zima??? Mě to nepřijde (za oknem:-))… Neee, vážně, mám otevřená okna v celém bytě a řekla bych, že je příjemně.
No, neříkám, že bych neseděla raději doma, ale přece jen člověk přijde mezi lidi. Nemám vycházky, tak tu sedím u netu, hraju si s Peťkou, ale vůbec to neutíká. Dodnes si pamatuji mateřskou… do práce jsem se těšila jak malá holka:-) Ale až budu v práci, tak už se mi bude zase chtít domů:-)
Dnes mi šéf poslal mail:

Radko, děkuji Vám za zprávu.
Hlavně se uzdravte! Práce počká.
To víte u DPH mi chybíte. Budete to muset po mě příští týden zkontrolovat.
Zdraví Vás z BMD a.s.
Jiří Miletín st.

Super, co??? Chudák šéf, takhle se v tom plácá sám:-(. Docela mám výčitky svědomí.

A propós, co je to „čočka s parasem a buličí oko“?

Já jsem dnes udělala rychlovku, bramborový guláš. Zítra jedeme na oběd k panimámě, tak si pochutnám:-) a v neděli uvařím kuře s nádivkou.

Tak zatím ahojky, Radka

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 22.04.05 13:17

Radu,
obyčejná čočka s párkem a volské oko.
Mňammmm

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 14:05

Ahááá, a já si tu lámu hlavu:-)))
To bych si také dala, ale u nás jím čočku jenom já:-(

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 22.04.05 14:16

Tak se hlásím po vycházce:-)

Á koukám, že se tady probírá víkendový jídleníček, já zrovna dotáhla nákup:-)
Tak v sobotu měly bejt španělské ftáčky, ale vyměnila jsem je za dušenou kotletu s hořčicovou omajdou a v neděli, pokud ještě budem držet pohromadě, by se hodily třeba povidlové taštičky.
Takže v sobotu prostě ještě musím být vcelku, to by manža nepřenes, kdyby nebyla omáčka:-)
Btw Dani, ta čočka taky není úplně od věci, tu já taky ráda:-)

JO, u Květňátek dělám spojku, neb mám trvalý přístup na net, takže kdyby něco, tak tam budou taky vědět. A jinak jsem Slámičce poslala svoje číslo, aby taky mohla podávat info, kdyby něco.
Ale doufám, že to nebude nějaká hurá akce, abych nemohla dát aspoń vědět, že jedem.
Tak nám držte palečky, prosím:-)
Jdu péct bábofku.

Pá, hezký víkend všem a už žádné mrazy, já nutně potřebuju sázet!! (jako na zahrádce, ne že na dostihy nebo sportku:-))

Linda+V.

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 22.04.05 14:22

Taky bych potřebovala sázet, ale sázet a vyhrát.

Navnadila jsi mě těma taštičkama, ale nevím co by tomu řekl manža - sladké jednou za uherák.

Radu chceš poslat čočku v ešusu expres rekomando?

Lindo, bylo by to bezva, kdybys nám stihla dát aspoň avízo, že vyrážíte.
A neboj se vlka nic, pěsti budeme držet i na nohách.
A tlačit budeme taky s tebou, takže vše půjde jako po másle.

Dana

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 15:05

Danuš, :-))) jooo, to bych ráda, ale to by chtělo něco ještě rychlejšího, než expres rekomando, aby mi to nevystydlo:-)))

Lindo, drž se!!! Jsme statečný holky, my něco zvládneme, ne? :-))) Myslíme na Tebe všechny!!!

Tak já čekám na miláčka, až přijde z práce… a on nejde a nejde…

K tomu sázení, my sázeli minulý týden, určitě nám vše zmzlo:-/

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 22.04.05 16:40

Ahoj kočky!

Tak se zase hlásím,byla jsem trošku ve stresu, že nic nestíhám. Ale teď už je pátek odpoledne, to už tady asi žádná z vás nebude, ale to nevadí,přesto píšu.
Celej týden jsem měla totálně narvanej,jako obvykle, navíc jsem se v úterý večer dozvěděla, že nám padla ta Francie, což mě dost naštvalo. Prý to cestovce odřekla velká skupina, a tak zájezd ruší. Tak jsem ještě oběhávala jiný cestovky a hledala na internetu něco náhradního, ale nikde nic. Až včera večer jsem našla něco za podobnou cenu ve stejnou dobu, takže jssem to dneska musela objednat a rychle zaplatit, protože to byl last minute. Takže nakonec jedem, odjíždíme 3.května v úterý, 3 nebo 4 dny v Paříži a v neděli se vracíme domů. Už se moc těším. A když už,tak už a už jsme si závazně objednali dovču u moře,jedeme na Djerbu na konci června. Takže mám před sebou samá pozitiva.

Co se týče deníčku,tak je moc pěknej a nějak sněhulák si může kdákat co chce, nás nezajímá,že? A líbání? Můj muž to teda moc nemusí, zato já to miluju, takže občas kvůli tomu máme doma docela spory. Ale když už ho k něčemu takovýmu přemluvím, tak si to pak náramně užívám,protože on to umí moc krásněJ.

Ještě vám chci holky něco pošeptat. Dneska ráno jsem si dělala test,jsem 30.DC a objevila se tam slaboulinká druhá čárečka! Tak jsem na to valila oči,jestli se mi to nezdá a ona tam asi fakt byla. Sice slabší,ale byla. Tak jsem si hned pořídila další testíky a asi v pondělí to zkusím znovu. Uvidíme. Manžílek zatím nic neví, je v práci a vrátí se až zítra, tak to budem spolu ráno prohlížet a prozkoumávat. Jsem zvědavá, co na to řekne a taky jak to bude vypadat v pondělí.

Tak nic, děvenky, pěkný víkend a užívejte!

LENNYS

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 22.04.05 16:48

Ha!!!
Lennýsku, to si jen myslíš, že tu nikdo není, já mám radar na to sednout sem vždycky když se tu děje něco zajímavého!!
Tak já jakože nic, já jen tak, moc ti schvaluju, že zatím nebudeš manžu nervovat a potichu na tebe pro jistotu plivnu pro štěstí…:-)
O víkendu ti radím dělat nějakou práci s kytičkama, to je nejlepší relax:-)
Jejda, tak to já asi o víkendu ještě rodit nepůjdu, abych věděla v pondělí čerstvé info!:-))
Opatruj se, pa Linda

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 22.04.05 16:53

Teda Jazzi, řeknu ti, ty jsi pěknej detektiv!!!!
Relax si o víkendu určitě dám, mám koupený další kytičky, takže se s tím budu piplat a přemýšlet, jak má vypadat ta druhá čárečka:-)
Ty se moc opatruj a kdyby něco, tak nezapomeň na info! Pozdravuj Vetřelečka!

 
Anonymní  22.04.05 18:04

Ahoj Lennys,

tak i kdyz jsi to septala, tak ja to slysela a je to bombasticky!!!!!!!!! Vazne ti to moc preju. A verim stejne jako ty, ze i slaboulinka carka znamena pozitivum.
Moc se tesim na pondelni zpravu. A pripadne na tehuprskanec do Francie.
Pa Dede

PS: Za chvili jedu k sestriccce nechat si vytahnout stehy.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 18:47

Lennys, šeptáš zřejmě moc potichu:-))), ale každopádně Ti moooc držím palečky, aby v pondělí byly // pořádné macatice!!! Dávej na sebe hlavně pozor!!!

Jééé, Paříž, jela bych hned. Já zrovna dneska okupovala stránky Čedoku a také jsem hledala dovolenou. Zatím bezvýsledně.

A mám pozitivum!!! Našel se kupec na prodej bytu v Teplicích!!! V pondělí se jde na družstvo, přepsat byt.
Docela mám strach z falešných peněz:-(((. Jak to udělat, nevíte???

Každopádně krásný víkend, berušky!!!

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 22.04.05 18:49

Lindo, jen nám toho vetřelečka v klídku o víkendu poroď a hned hlas!!! Moooc na Tebe myslím a držím palečky!!!
Ty nám oznámíš miminko a Lennys dvě čárky, to bude supééér!!!
Začíná to tu být dost zajímavé:-)

 
Anonymní  24.04.05 08:47

Ahoj holčinky,
vyjímečně jsem tu o víkendu a dočítám pátëční zprávy. A co to vidím! Lennys, napjatě čekám na pondělí!
Teď mažu se synovcem a neteří na písek, už mi tu nosí kyblík a bábovičky, tak toho dnes asi víc nenapíšu.

Květina

 
Anonymní  24.04.05 20:20

Ahoj holcinky a Lennys,

uz od patku, od te doby, co jsi nam dala na srozumenou, ze to u tebe vypada hooodne nadejne, cekam na rozuzleni. Takze hned, jak udelas testik, tak se pochlub s vysledkem, jo? Jsem az nechutne zvedava!!!!
Jazzi - a co Vetrelecek, stale jeste nechce ven?
Zatim Dede

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.04.05 07:21

Ahoj Dani, poslala jsem ti soukromou zprávu.

Květina

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 25.04.05 07:30

Ahoj holky!

Takže mám za sebou další testování a co byste řekly? Jsou tam!!!!! Dvě tlustice!!!!
Jen doufám, že se mi to celý nezdá.
Testovala jse v pátek, pak ještě jednou s manžou v sobotu a pro jistotu ještě dneska ráno a všechny tři testy byli //.

Takže se dneska objednám k doktorovi,u­vidíme, kdy mě vezme a hlavně, jestli mi může takhle brzo něco potvrdit. Jsem totiž teprve 33.DC,takže to je podle mě asi ještě dost brzo. Ale radši tam zajdu hned takhle na začátku, protože když mi dělal všechna ta možná různá vyšetření, tak se zmínil o tom, že případné těhotenství se bude muset asi podporovat nějakýma lékama. Tak jsem zvědavá.
A pokud to všechno klapne, tak tady kolem sebe začnu pořádně prskat,ať můžeme všechny najednou probírat ty těhu nevolnosti a všechno, co k tomu patří:-)))

Jazzi, co Vetřeleček? Jak to s váma vypadá?

Zatím pa! LENNYS

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.04.05 07:35

Ahoj Lennys,
velká gratulace!!! Vida, Peťula tu začala prskat čerstvé těhuprskance a už se to chytá. Moc moc blahopřeji a budu držet palečky, aby bylo všechno OK. Máš pravdu, radši zajdi k dr. hned i když nebude asi zatím nic vidět na UTZ.

Květina

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 25.04.05 07:35

Ahojda berušky,
tedy tady se to o víkendu hemžilo zajímavými zprávičkami.

Lennys - po tichoučku, po lehoučku držím pěstičky a dnes už je pondělí tak se ozvi.

Linda - takže ftáčky byly, manža měl určitě boule za ušima viď? Tak ještě si tedy počkej na // od Lennys a pak domluv Vetřelečkovi, že už by tedy mohl.

Květina - z veletrhu se vrátila celá. A jak se plácaly bábovičky? Zrovna nedávno jsem hledala říkanku na bábovičky, sousedka začala: otloukej se … no a já taky a pak nás trklo, že to je píšťalka.

Dede - stehy vytaženy??? nebolelo to viď??? fůůůůůůůůůůů foukám bebínko

Radka -(čočka byla mňamozní), ještě si nemocánek a nebo už jsi pracovní síla? A jak se chtělo Péťovi vstávat do školky?

Péťula - tak co bříško? Posílám pohlazení

Slámička - tak jak Filípek??? snad si vezme ponaučení od Vetřelečka a nenechá nás tak dlouho čekat, já už mám nervy jako špagáty. Lili se už taky určitě těší, pak mě musíš informovat o společném soužití, moc mě to zajímá, vzhledem k naší Axičce.

Gabčoooooo, holky slovenský kde se touláte?????

Jinak u nás proběhl pracovní víkend, manža sádroval sádrokarton. Dnes ho bude určitě brousit. Tak jsem zvědavá jestli až otevřu doma dveře jestli se složím nebo zda ten bordel ustojím. J
Já mám vyžehleno a trochu snad i poklizeno a včera jsem konečně rozhrabávala hlínu, kterou mi manža vozil v kolečkách.

Taky vám musím napsat, že mám takového tucha, že zase tento měsíc nic. Začala mi klesat teplota z krásných 36,9 (ne) na 36,7 (dnes). No nic, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

Holky moje mějte se a pište
Dana

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 25.04.05 07:52

Lennýsku,
obrovská, ale doopravdy obrovská gratulace.
Hlavně ať máš celé těhu v poho a to nejkrásnější a nejzdravější miminko pod sluncem.

Tak teď se musím maskovat za monitorem, aby tady nebyly vidět ty krokodýlí slzy, samoržejmě slzy štěstí, že máme další těhulku.

Dana

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »