Deníček holek z diskuze Těhule! č.29

Snažení
  • 08.04.05

V čem jsou muži jiní než ženy Tuky Ženské tělo má 22 až 29 procent tuku, tedy 2x více než mužské. Ženský hormon estrogen způsobuje výraznější ukládání tukových tkání na prsou, v bocích, hýždích a stehnech. no vidíte, nemůžeme za naše oblé tvary, může za to estrogen.

Únava Ženy jsou náchylnější k únavě než muži. Zčásti to souvisí s funkcí imunitního systému, který častěji inklinuje k autoimunitním reakcím namířeným proti vlastnímu tělu. Mnohem více se však na ženské únavě, podrážděnosti a nespavosti podepisují hormonální změny. Ženy se také na rozdíl od mužů musí vypořádat s důsledky těhotenství a porodu a navíc pak dlouhé měsíce dohánějí spánkový deficit způsobený bděním u novorozenců a kojenců.

  • Jazzi a Slámičko dopřejte si teď hodně spánku, ať ten deficit máte brzo překonaný. Já si ho čerpám do zásoby už teď, ale vždycky ho někde promrhám.

Účinky léků
Zjistit rozdíly v působení léků na ženskou a mužskou populaci není lehké, neboť léky se testují téměř výhradně na mužích. Výsledky u žen by mohly být zkresleny výkyvy hormonální hladiny. Navíc nelze u žen během testů vyloučit počínající těhotenství, což by mohlo mít negativní dopad na plod. Dalším rušivým vlivem je užívání HA. Obecně se předpokládá vyšší citlivost ženského organismu na léčiva než u mužů.

  • takže až nám manžílci řeknou, že jsou pokusní králíci, tak na tom asi něco bude. Někdy to doma taky slýchávám, především, když manžovi dávám ochutnávat různé potraviny, aby zjistil zda jsou ještě poživatelné

Intelektuální schopnosti
Anatomické rozdíly se týkají i stavby mozku. Obecně se má za to, že muži lépe čtou z mapy a ženy vynikají ve verbálních dovednostech. Muži dokážou spíše najít cestu nebo sledovat určitou trasu, při zapamatování orientačních bodů však obvykle vedou ženy. Muži mají obvykle navrch i v matematické argumentaci, ženy jsou však lepší počtářky.

  • proto doma držím kasu já

Řeč
Dívky se zpravidla naučí dřív mluvit a rychleji zvládají gramaticky správné struktury. V dospělosti tyto rozdíly nejsou tak markantní. V oblasti verbální paměti (zapamatování slyšeného vyprávění, textového odstavce nebo seznamu jednotlivých slov) jsou rozdíly o něco patrnější.

  • a proto až budete své drahé polovičky posílat na nákup, tak jedině se seznamem

Smyslové vjemy
obecně vzato jsou ženy vnímavější na smyslové podněty. Kromě zraku dokážou ostatními smysly rychleji reagovat než muži. Mají lepší sluch a jsou citlivější na hluk.Předčí muže rovněž čichovými a hmatovými schopnostmi a výzkumy také ukázaly, že mají vyšší citlivost na všechny chuťové vjemy. Pokud jde o zrak, ženy citlivěji vnímají červenou část spektra a dovedou rozlišit více odstínů modré. Muži naopak vynikají na ostrost vidění a dovedou lépe rozeznat drobné předměty.

  • a pak se bavte s manželem o odstínech modré na vymalování ložnice

Čerpáno z časopisu 100+1

Zbytek rozdílů si nechám do dalšího deníčku a to na dobu, kdy ho budeme zase hledat.

Tak co? Jste rády, že jste ženami? Nebo byste s těmi našimi chlapy měnily?
Moje kamarádka s oblibou říká: „Já bych chtěla být chlap, mají život mnohem jednoduší, ale jednu věc bych si chtěla nechat a to - rodit děti.
Je pravda, že v určitých věcech mají život o něco pohodlnější, ale.......

A jak jste na tom Vy????

anonymka Dana

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 09.04.05 22:56

Hurááá, jsem tu první:-)))
A teď se začtu do článku od Dany.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 09.04.05 23:03

Tak jsem tak přemýšlela o rozdílech mezi mužem a ženou. Nejlepší příklad je to asi na mě a na mém příteli:-))) Těch rozdílů je několik…

No, co se týká tuků, tak jsme na tom asi oba stejně:-), s tím rozdílem, že příteli se to ukládá jen na bříšku:-) a mě všude :@)
Tak si říkám, že kdybych se měla pozastavit nad vším, tak musím dát Daně za pravdu. Je to skutečně tak.
Možná bych tam dala rozdíly v případě nemoci. Jistě váš „drahý“ při pouhém nachlazení umírá, musí se léčit:-), vy ho obskakujete, ale při nachlazení nás samotných, jako bychom na sebe „nedbaly“. Dál chodíme do práce, staráme se o rodinku… Možná to mají muži jednodušší, ale rozhodně bych mužem být nechtěla. Ono postavit dům, za:,–(it strom a zplodit syna není také jistě žádná sranda:-)))

Tak, a teď odbočím. Koukaly jste na Miss? Čekala jsem přesně tohle pořadí. Nelze se divit, že vyhrála dcera Žilkové - Agáta - sice se umístila na třetím místě, ale přece… No, misska se letos docela líbila i příteli a to je co říct, pokaždé má nějaký komentář:-)))

Kočky, přeji Vám příjemnou noc!!!

Radka

 
Anonymní  11.04.05 07:52

Ahoj kočenky,

Dani, zajímavý a hezký deníček. Na rozdíly mezi muži a ženami narážíme se svým drahým dnes a denně.
Já bych ale určitě se svým manželem neměnila. Ale myslím si, že třeba mapy umím číst docela dobře, když to spojím ještě s tím, že ženy si lépe zapamatují orientační body na mapě, nemohl si manžel najít lepšího navigátora na cestách. (Však jsem za to byla pochválena před nastoupenou jednotkou při naší předloňské cestě Francií.)

Radko - tebe si pamatuji z dob, kdy jsem diskusi jen četla. Po vzoru Dany napíši pár údajů o sobě, abys se lépe zorientovala mezi novými tvářemi: věk 31, vdaná budu v létě přesně 1 rok, o mimi se snažíme cca rok a půl. Pro ty, kdo mě neznají jsem tedy typická kariéristka, která odkládá rodinu na pozdější dobu. Opak je pravdou.

Holčinky, dnes mám dost fofry, za hodinku máme poradu a odpoledne frčím na služebku na Slovensko a musím si na to ještě přichystat nějaké materiály. Proto jen tak stručně.

Takže pište, pište, ať se mám po dnešku čím uklidnit.

Květina

 
Anonymní  11.04.05 08:50

AHOJ HOLKY!!!

Tak ještě v rychlosti něco napíšu, nž odfrčím do práce, ať tu není nuda.

Dani, deníček se ti povedl, a musím říct, že ve všech bodech souhlasím. A jsem moc ráda, že jsem ženská, chlapi to asi mají v životě jednodušší, ale přece jenom, my jsme to lepší pohlaví. Myslím, že jsme takové cilivější a můžeme toho za život více prožít, co se týče emocí. Ať už je to mateřská láska, láska k partnerovi a nebo přátelství. Zkrátka jsme v tom takové více otevřené. Chlapi prostě musí být tvrďáci.

Co se týče víkendu, tak byl docela v pohodě. Bylo sice pěkně hnusně, ale to mi zase až tak nevadilo, aspoň jsem nemusela mýt okna, jak jsem si tiše předsevzala. Včera jsem si zase trošku obstarala zahrádku, za:,–(ila další kvítečka,vyhodila ven oleandr, tak doufám, že to jaro nebude mít nějaký výkyvy a všechno mi to nezmrzne. Večer u nás byli známí, měli jsme naložený maso, tak jsme ho grilovali,ňam,ňam, moc jsme si pochutnali.

Raduško, jsem ráda, že jsi zase zpátky u nás v deníčku, doufám, že vydržíš:-))) Moc jsem na tebe myslela toho 10.3., protože jsem měla zrovna narozky, takže mi to datum nemohlo vypadnout a čekala jsem, s jakou se ozveš. Takže nejprve musí být úplně ukončený rozvod a pak tam můžete znovu?Ale třeba se to do té doby povede i bez jejich pomoci:-)))
Jo, četla jsi deníček, kterej psala Eva2? Jestli ne, určitě si to přečti,stojí to za to!

Květino, vidím, že máš před sebou zae náročný pracovní den, tak ať pěkně utíká a nech si síly na cvičení Mojžíšovky:-)))

Dede,už jsi zpátky z dovolené?

Jazzi, tak jakej byl víkend, doufám, že jsi už iopravdu jenom odpočívala a žádný natírání, broušení,stěhování…

Kočky, musím letět, ať nepřijdu hned v pondělí pozdě.Zatím pa!

LENNYS

 
Anonymní  11.04.05 10:53

Ahojky,

tak jsem zpet z dovolene a ta laparka se blizi. No, ale po pochvale, kterou na me pela jeste v minulem denicku Jazzi, to bude brnkacka, ze? Haha.
No nic, precetla jsem vsechny komentare z minuleho denicku, i ty z noveho, ale samotny denicek jeste ne, tak se vyjadrim pozdeji.
Vcera jsme dorazili z dovolene, ja tedy jeste dva dny volna mam, kupodivu zadny telefonat z prace se nekonal, k memu velkemu prekvapeni, ale tentokrat bych tam stejne nesla. Drahous je v praci, vubec se mu tam nechtelo a ja dam trochu do kupy bytecek.
Jo, zitra jdu na tu imunologii, tak si nedovedete predstavit, co tomu zase predchazelo. Jelikoz uz trosku vim, jak to tady ve Francii funguje, tak jsem do laboratore zasla jeste pred odjezdem (a dobre jsem udelala). Musela jsem se objednat a bylo mi receno, ze pred odberem musime mit styk tak 8-12hodin. Takze jdu na odber zitra v 9.00, tak musime vydrzet neusnout tak do pulnoci. No, ja to jeste zvladnu, ale uz vidim manzu. Ale tentokrat to bude bez stresu, nejde preci o oplodnovani, ale jen o jeden z mnoha odberu. Az mi udelaji odber, tak si jeste odbydu odber krve (kvuli te me transfuzi) a pak uz to snad bude vse. Jo, jestli teda neni pozde, jestli treba uz nebudu mit po ovu, to bude ten odber k nicemu a budou mi ho muset delat znovu. Pani v laboratori na me koukala dost divne, kdyz jsem ji rekla, ze den odberu je 15.DC, ze prej je to moc pozde. Haha, to nevi, ze me cykly jsou tak nepravidelne, ze se muzou pohybovat od 30 az do 36 dnu (extrem 47 dnu), takze co je potom 15.DC. No nic, byla bych rada, aby to vyslo tak akorat, aby to pan doktor vedel uz pred operaci.
Vcera jsem volala do Cech, tak mamka z toho byla cela paf, ze jdu na laparoskopii a mrzi ji, ze je tak daleko, ale drahous ji uklidnil, ze on tu prece bude.
Jo, jedna jobovka, tata je v nemocnici. Ma vysoky tlak, tri dny mu v kuse tekla krev z nosu a tento tyden podstoupi veskera vysetreni, ale zatim nic kloudneho nevi. Je to divny, ale i presto, ze nase (ne)vztahy jsou prapodivne, tak jsem z toho trochu spatna, ale snad to bude v pohode.

Tak to je neco malo ode me.
RAdko - tak uz jsi opet mezi nami, to je dobre. A plne s tebou souhlasim, ze nedelas tt. Obe o tom vime sve, ze?
Lennys - uz jsem opet tady, az do ctvrtka, pak o me tri dny neuslysite, ale hned jak dorazim z nemocnice, tak dam vedet.
Jazzi - krasne jsi to tady o nas shrnula pro Radku, aby byla v obraze. Jasne a strucne, to bylo na jednicku, fakt.
Tak zatim
Pa Dede

 
Anonymní  11.04.05 11:00

Ahoj Dano,

jeden prispevek special pro tebe. Ted jsem docetla denicek a opet jsem se utvrdila v tom, ze byt zenou je pro me osobne prijatelnejsi.
Co se tyka reci, tak v tom opravdu manzu mnohonasobne predcim a aby si neco zapamatoval, tak to je pro me predem prohrana bitva. I kdyz, nekdy me az prekvapi, kdyz na me vybali neco, co jsem povazovala za davno zapomenute.
A co se tyka tuku, s tim nastesti problemy nemam. K manzelovo velke zavisti, muzu se futrovat cim chci, mezi jidlem po jidle a nepriberu, ale on jo a to hlavne na brise, ale jde do sebe. Poctive cvici, hlavne to brisko. Ale co neni, muze byt. Zvlast, kdy vidim svoji mamku. Ale to uz zalezi asi jen na me vuli.

TAk jeste jednou se mejte, ja jdu spachat hygienu, ale budu tu cely den.
 Dede

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 11.04.05 11:59

Jůů, deníček, hurá sláva!! A báječný, pobavila jsem se:-))

Všechny zdravím po víkendu, taky u vás bylo tak hnusně??
Jak jsme měli krásně naplánovaný na sobotu odvoz nepořádku ze zahrádky (hromady prořezaných větví, staré sudy po bývalých majitelích a podobně), tak jak na potvoru celý den lilo jak z konve. Já byla vzteklá a napružená jak pérko, chudák manža si to odnesl:-/
Sudy byly ještě bonusově svařené k sobě, takže mi chudák v tom dešti lítal se sekerkou, mlátil do sudů hrubou silou, oba jsme byli od bahna, zmoklí jak slípky…no báječná sobota.
Aspoň jsem mu za to udělala koupel a dobrej oběd, já být na jeho místě, tak sama se sebou vyběhnu, jak jsem byla protivná:-))

K deníčku - Dani, můj estrogen je na mě ais nesmírně hodný, taky jsem ten typ, co sežere všechno a nikde to není vidět:-) A manža to kompenzuje, ten teda taky vyluxuje ledničku, ale na něm to následky má.
Je pravda, že některé ženské vlastnosti a projevy bych u sebe v klidu oželela, například nálady při hormonální bouři, to jsem fakt na zabití. Ale jinak jsem jako ženská spokojená:-)

LENNYS - neboj, žádné domácí práce mimo praní se nekonaly, bruska už je schovaná ve sklepě:-)) Jen jsem přesazovala sazeničky a plánovala zahrádku.
Možná dneska natřu futra, ale to je jen takový nápad..:-)))
Grilované masíčko, mňamky, už se taky těším, až to půjde u nás venku, krom toho že počasí ještě nic moc, tak máme před barákem hromadu dřeva v místě, kde má stát grill. S tím je třeba něco radikálně udělat:-)

RADKA - jé, plochý monitor, furt manžu lámu, až nám jednou doslouží tenhle, abychom do něj šli taky, hlavně jako úspora místa. Jenže on na něj není zvyklý, to bude na dlouhý přemlouvání:-)
Btw máš zajímavý cyklus, tak aby to chtělo takhle vydržet, co ty víš..:-)

DEDE - který den že to máš nástup, jsem hlava děravá..? Budem tu kolektivně držet pěsti, nic se neboj:-)

KVĚTINA - i ty naše workoholičko:-))
Jak to vypadá vlastně s tím vaším domečkem?? A prosímtě v jezírku bude teda labuť nebo kachna, to je důležitý detail..?:-))
Já jen že jsem šla nedávno zas kolem toho místního bordelu, co má takovou šílenou zahradní architekturu a vždycky se tam u plotu klátím:-))

Tak, kočenky, jdu se podívat po nějakém obědě a trochu si povykládat se žehličkou, zítra mám odpoledne kontrolu, tak držte palec, budu hlásit, jak jsme na tom.

Ještě juknu, zatím pa,
Linda+V. 39+0

 
Anonymní  11.04.05 12:46

Ahojky berušky,

tak šéf odešel na oběd, tak se vrhám na net:-), abych Vám napsala jen pár slov…
Dnes mám pocit, že nestíhám vůbec nic. Od rána tu piju studený čaj… brrr… Snad teď budu mít chvilku na teplý.

Jinak Vám děkuji za přivítání:-), Květinko a Dano, určitě se brzy poznáme:@)
Lennys, doma také nemáme plochý monitor, mám ho v práci. Domů bych ho chtěla, ale jsem asi jediná:-(((, snad jednou toho svého chlapa přemluvím a dočkám se.

Dede, ano, s testíkama máš pravdu, raději nepokoušet osud.

A kde jste všechny? To jsme jediné v deníčku???

Květinko, jeď opatrně, ať jsi v pohodě a Vám všem ostatním příjemný zbytek pracovní doby!!! Já jdu dnes ve dvě, už aby to bylo:-)

Večer se přijdu podívat, teď si jdu dát již zmíněný „teplý“ čajík.

Tak papa,

Radka (nepřihlášená Monalisa24)

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 11.04.05 15:35

Ahojda berušky,
hlásí se tentokrát přihlášená Dana.
Nemohla jsem se za boha u taťky přihlásit, stále mi to plivalo heslo zpátky.

Jak tak koukám tak s estrogenem bojuji hlavně já. Měla bych ho zabalit a poslat Milli, jak pak na tom asi je kočka naše. Lennys ta stále píše jak lítá cvičit, tak ta má estrogen asi pod kontrolou, co?

Radka - jůůůů tak ty už doma jednoho rabíře máš, tak doufám, že budou veselé historky. My jsme na Miss sice nekoukali, jen o reklamě, ale řeknu Ti, že ten můj chlap taky nenechá na hokách nit suchou. Člověk se chvilkama diví, že si mě vzal. Asi když vidí ty modelky, tak by měl strach, aby mu vůbec uvařily. A jak říká moje mamka, nejhorší chlap je nenažraný chlap. A něco na tom bude. Jóó a hned typoval č.3 asi se mu líbili její vnady.

Květina - služebka na Slovensko, to bude výlet. Tak ať dobře dorazíte tam i zpátky. Teď Ti tak přemýšlím, dovolená se Ti už taky blíží viď ?

Lennys - tak o víkendu jsme na tom byly stejně, akorát, že já měla mýt okna u mamky. Tak z toho taky sešlo. Tak jsem jí aspoň přesála a utřela prach. Grilování Ti tiše závidím, ale co my jsme už minulý týden opékali špekáčky a bylo to moc fajn. Jenže s tím grilem jsi mi připoměla sousedy, když jsme makali na stavě jako mourovatý, tak jsme jen viděli jak se u sousedů táhnul gril na zahradu a pak to začalo. Já za míchačkou s lopatou v ruce a rypákem u nich. Pane to byla vůně. A jak to vypadá, tak letos to nebude jiné.

Dede - stále na Tebe myslím a už teď Ti držím pěstičky. Neboj s tím jak na Tebe tady všechny myslíme, to musí dopadnout dobře. To by bylo aby nebylo. Taky jsi tady nakousla stěhování a teď nevím, jestli jsi už něco prozradila a já to nepostřehla a nebo jestli jsi tajemná jako hrad v Karpatech.

Linda - tak nad Tebou jsem taky v so moc přemýšlela. Tak nakonec jste i v tom dešti makali, to jste tedy nadšenci. U nás nic neklaplo ani malování ani okna, ale za to má mamka ve sklepě přidělaný skříňky. Tak má aspoň pocit, že něco chlapi uděli. Táta teda s nataženou pusou (chtěl jít na ryby), ale je to.
Podle Tvého vzoru bych si měla taky promluvit se žehličkou, ale dneska to určitě neklapne, zatím si pokecám s pračkou, no to za tou haldou prádla už nebudu ani vidět.
Taky jsem překontrolovala Tvé foto, bříško máš na 1 s * a ještě 3× podtrženou. Tak Vetřelečka za mě pěkně pohlaď a vyřiď mu, že už může. Když už takovou dobu nemáme žádnou těhulku, tak můžeme mít rovnou miminko.

Holky dneska mi volali, že jsem udělala chybu v daň. přiznání, sekla jsem se o celých 14 kč. Tak mi pošlou to co jsem si vypočítala a těch 14,– tam bude ležet, jóóó jen kdybych o těch 14,– okradla stát. To by mi přišel dluh i s penále.

Jdu se balit, ať taky táhnu domu.
Mějte se fajn a zítra
 Dana

 
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12.04.05 04:16

Ahojte holciny!
Danus moc hezky denicek. U nekterych pasazi jsem se hooodne nasmala predstavila jsem si manzu.. Napriklad odstevec REC a zapamatovani si slyseneho vypraveni :o))) Nevim jak u vas, ale u nas je tohle kapitola sama pro sebe.

Lindo ty jsi moooc krasne popsala muj nynejsi zivot. No ale predstav si, ze nase princezna dostala ridky pripad z hustym behanim (prujem) a taky zvraci. No a protoze uz to trva 5 dni, tak jsme dnes jeli na veterinu. No to by jsi neverila, co nam tam rekli. Tak pry je nase slunicko stresovane (jinak receno psychicky ji tyrame) a jeste jsme ji uhnali. No je myslela, ze me porazi. Fakt jsem mela co delat, abych mile pani doktorce nevrazila Maggie do naruce a nenechala ji ji aspon na jeden den, aby si udelala predstavu o tom, kdo je u nas tyrany. Jestli je totiz nekdo stresovany, tak ja:o))) Vzdyt to nase kvitko v jednom kuse vymysli nejake lumparny. Manzel se vzteka, ze ji rozmazluju, ale podle doktorky je stresovana. No co by jste na to rekli?:o))) Dostali jsme nejake prasky a pokud pry nezaberou, tak mame za 2-3 dny prijit zpet. No, ale to nam ji uz hadam odeberou a zavolaji na nas ligu na ochranu zvirat. Ja az do ted uvazovala, ze zavolam nejakou ligu na ochranu panicku na Maggie, ale ted se nad sebou asi budu muset vazne zamyslet. Mozna - jestli ji nevystresovalo to, ze ji dosel ten tolaletni papir, kdyz ho naposled vymotavala do WC…
Taky ma byt pry v klidu 12 - 24h. To me taky velice pobavilo, protoze je naprosto nerelne udrzet ji v klidu 5 minut natoz cely den (to ostatne pani doktorka videla sama) - jedine ji drzet pod narkozou.
No a za tyhle odborne rady a postrehy, jsme vyplazli $100. Tak takhle my si ted uzivame.
Mejte se krasne a ja jdu do Maggie nacpat nejake ty prasky (to budou asi nejaka sedativa :o)))
Gabriela

 
Anonymní  12.04.05 06:59

AHoj holčinky,
zdravím Vás všechny při úterním ránku, přišla jsem dneska do práce dříve, tak mám chvíli čas Vám napsat. Po nemoci nějak v práci nestíhám a vůbec nemám čas nakukovat a už vůbec přispívat. A co je u mě nového? MS mešká už 3 týdny, dne odpoledne jdu k lékaři, tak uvidíme, co se mnou provede. Dělala jsem si 3 tt, v sobotu, v neděli a pak dalčí sobotu. První dva negativní, třetí byl takový divný. Jedna čárka silná a jedna slabá, ale přítel ji taky viděl. Vůbec nevíme, co si o tom máme myslet, protože nevylezla hned po třech minutách, ale až později. Další test jsem už nekupovala. Stejně k doktorovi musím, tak mi to řekne sám, jestli tam je nebo není. Tak si na mě dneska v 15:30 vzpoměňte a držte mi pěstičky, ať máme štěstí.
Mějte se krásně a pááá Peťula

 
Anonymní  12.04.05 10:03

Ahojky Krasky,

tak se vam hlasim po odberu hlenu (na tu imunologii) a po vysati krve. Pani byla prijemna, to vzdycky potesi, jen se moooc divila, ze tu imunologii delam az ted, po trech letech. No, to ja se taky divim. A navic mi to nedoporucila ani ma gyndarka, ale ten prijemny pan doktor z nemocnice. Tak si ted kladu otazku, jestli se o me vubec ta ma gyndarka pekne stara. Jestli opravdu dela vse nezbytne pro me otehotneni. No ono je vzdycky lehci najit nejakou ,,obet,, a vsechno to spatne na ni hodit, ze? Ne, stejne k ni budu i nadale chodit, ale asi se budu muset sama pidit po veceh, ktery ona sama nenakousne. A vzhledem k tomu, ze toho tady vyctu spoustu, tak se snad neco dozvim i od ni.
Za chvili vyrazim na nakup, do Carrefouru. Nakupuju na dva tydny. Cim mene musim do obchodu, tim lepe se mi dari. A navic, pristi tyden by to asi neklaplo, tak aspon manzovi usetrim jeden nakup.

Petulo - tak ze by zase jedna tehulka, tady mezi nami? Bylo by to fajn, co? Aspon bys na nas neco naprskala. Drzim ti palce a dej nam urcite vedet, at je vysledek jakykoliv.

Jo, k tomu nasemu stehovani. Zatim nemame podrobnosti, protoze drahous nema podrobnosti ohledne toho noveho mista. Reditel uz mu volal, ze ho bere, ale nemuze mu prozatim rici kdy. Takze to muze byt rychlovka, treba za tri tydny, ale taky treba az za dva mesice. Manza je moc spokojeny a roztrubuje to do celeho sveta, ale ja jsem v tomto smeru trochu opatrnejsi. Ani jsem to nerikala nikomu v Cechach. ALe tak nejak podvedome se na to pripravuju. A je super, jak vetsina z vas krasne zareagovala ohledne me prace, ze se ji konecne zbavim. A asi ano. Mohla bych tedy pozadat o prestup do jineho H&M, v miste noveho bydliste, ale mam neco jineho v planu. ALe to si zatim, s vasim dovolenim, necham pro sebe.

Tak holcinky, piste piste.
Lili - jak to vypada s tebou a tou tvou laparkou?????

Pa Dede

 
Anonymní  12.04.05 11:07

Ahoj kočičky,

tak máme v deníčku miminko!!! Sice ne první, ale máme!!!

Naděnka (snad si na ni pamatujete) se dnes v 1:50hod. stala maminkou chlapečka Péti. Mrňousek váží 3600g a měří 51cm.
Ještě jednou moooc gratuluji!!!

A jak se jinak máte při úterku? Včera jsem si nějak popletla jména:-))), Lindi a Lennys, holky, promiňte!
Gabrielko, téééda, Ty máš ale doma asi veselo, co?

Peťulo, budu držet palečky!!!
S Dede sice o testíkách víme své, viď Dede?, ale přesto na Tebe budu myslet, dej hned vědět!!!

Tak jdu zase něco dělat, ale v době přestávky, tj. kolem 12hod. se sem určitě mrknu.

Radka (opět nepřihlášená:-) Monalisa24)

 
Lili1
Kecalka 120 příspěvků 12.04.05 11:10

Ahoj dievčatká,

zdravím vás všetky v novom týždni a dúfam, že skončí tak rýchlo ako po víkende začal. Ešte som nečítala denníček, ale čoskoro to napravím :)

Takže teraz iba narýchlo : Radička teším sa, že si opäť medzi nami a tichúčko ti držím všetky palčeky.

Dede - no tak ty už máš za sebou imunológiu - ja som mala ísť tiež dnes, ale Dr. v centre má práve tento týždeň dovolenku a tak si musím ešte mesiac počkať. Čo sa laparky týka - nejako sa neviem odhodlať. V poslednej dobe som v strašnej depke - najhoršie je, že nemám konkétny dôvod (teda, samozrejme okrem mimča)…mám chuť vykašľať sa na prácu, presťahovať sa za veľkú mláku…proste hocičo, len aby som nemusela zachovať súčasný stav. No proste som úplne rozbitá.

Problém je, že keď sa vykašlem na prácu, prídem o služobné auto a príjem, ktorý potrebujeme, aby sme si mohli zobrať hypotéku a začať stavať domček. Takže mi z toho skôr vychádza to sťahovanie do kanady/usa.

Katastrofa, z extrému do esxtrému.

Babuľky utekám na obedík, zatiaĺ sa majte krásne.

Lili

 
Anonymní  12.04.05 12:15

Nazdárek kočulenky,
Děkuji vám, že jste na mě tak myslely během mého včerejšího hektického pracovního dne.
Ze Slovenska jsem se vrátila až večer a u Mojžíšové jsem už téměř usínala. Ale dnes ráno jsem si opravdu slíbila, že večer už půjdu spát dřív než v půl dvanácté, protože to vstávání v 6 ráno mi fakt jde čím dál hůř.
Před chvílí jsem se dozvěděla dost špatnou zprávu o našem vyhlídnutém pozemku. Ach jo, už jsem se tam viděla v domečku s manželem a dětičkami. Holt se nedá nic dělat, budeme se muset poohlídnout někde jinde. Manžel je z toho ještě víc nervózní než já, dům nemůže stavět, ani :,-(it strom, aspoň kdyby ten syn (nebo dcera) se podařil, ale to zatím taky nic.

Dede - s tou imunologií je to zvláštní. Třeba v ČR je praxe, že se toto vyšetření obvykle provádí až po jednom neúspěšném umělém oplodnění. A pak se třeba přijde na to, že právě v tom je problém a nešťastný pár nemůže přijít lékařům na jméno, protože mají zbytečně vyčerpaný jeden hrazený pokus. Na druhou stranu, když jsem byla u svého dr. s tím, že nám to nejde, alergie na spermie byla jedna z věcí, které zmiňoval. Jinak ti budu držet palce, aby ti laparka dopadla co nejlíp.

Dani - dovolená se nám blíží. A pojedeme na ni, pouze pokud se mi podaří přežít cyklovýlet 1.5. Jak už jsem psala, trasa je dlouhá 80 km a celkové převýšení (teď už to vím přesně) je 2200m. Ale dobrá zpráva je, že nás budou doprovázet 2 mikrobusy a kdyby náhodou někdo (Květina) už nemohl, tak může nasednout a zbytek trasy dojet na 4 kolech. Mimochodem o nedostatku estrogenu se u mě taky nedá mluvit, takže cyklistice 3× hurá.

Peťul a Radko - už by některá z vás mohla objevit //. Ať tu je zase nějaká těhulka. Linda za pár dnů porodí. Tak koukejte hlásit // dřív, než vetřeleček bude na světě. :)

Lili - docela tě chápu. Co se týká práce, tak já se někdy těším na těhotenství jako na vysvobození. Ale na druhou stranu jsme se já ani manžel nenarodili se stříbrnou lžičkou v ústech, takže kromě zaměstnání dělám ještě občas i doma. A řeknu ti, že kolikrát si musím představit (skoro až zhmotnit) ty peníze, které za to dostanu, jak se mi do projektování doma nechce. Bohužel úplně zhmotnit se mi je nepodaří nikdy, vždycky musím čekat, až mi je někdo vyplatí.:-)) A taky jsem se za svůj život mockrát potkala s tím, že věci, které moc chci, nikdy nemám hned - vždycky jich sice dosáhnu, ale musím se obrnit trpělivostí - kolikrát ani netuším, kolik trpělivosti v sobě najdu. Asi je to moje karma nebo co.
Ale Lili, pokud cítíš, že je čas na nějakou změnu, tak do toho. Budu držet palce!
Možná, že jsem něco zasklila, ale nerozumím tomu, proč se chceš stěhovat do Kanady nebo USA? Je to jen kvůli změně nebo kvůli rodině? Jestli se ptám hloupě, tak mi to prosím promiň, ale fakt tomu nerozumím.

Gabrielle - vaše Maggie a stresovaná? To je divné, že tak z ničeho nic. Možná, že byla stresovaná z veterinářky, ale podle toho co píšeš, tak ani to ne. Mimochodem, podařilo se ti do Maggie dostat nějakou tu pilulku?

Tak a teď si jdu zase něčím zasloužit výplatu.

Květina

 
Anonymní  12.04.05 12:25

Květinko,

je pěkné, že mi přeješ //, ale jak jsem již psala, na zázraky nevěřím:-(((
Ale děkuji. Mimochodem, dnes jsem 54DC, o jeden den jsem překročila svůj rekord ve zpoždění. No, uvidíme. Počkám tak týden a pak si zkusím koupit testík:-)

Holky, kde jste dnes všechny???

Radka

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 12.04.05 13:59

Ahojda berušky,
honem chvátám se svou troškou do mlýna.

Gabča - Ty mě se svými komentáři snad nepřestaneš nikdy bavit. Vaše psina by se hodila k nám do rodiny, myslím, že by si s Axou velice rozuměly a jen by plánovaly co zničit teď a co až potom. Řeknu Ti, že mi doktor-ka říct, že náš pes je stresovaný, tak se tam asi zhroutím. Jediný kdo by potřeboval psychologa jsem já, protože někdy to je fakt na mašli a asi víš o čem mluvím. Teď jsem se celkem nasmála u našich, mají bíglici. Táta povídal jak šel domu a Betyna ho venku vítala pak běžela k brance a tam seděla a ani se nehla, spíš se začala krčit. Tak šel na zahradu a tam brambory co o víkendu zasázeli, byly vyoraný. Málem měl infarkt.

Péťula - 15:30 přestávám pracovat a držím pěstičky.

Dede - tak zase kousek máš za sebou. Kdy budeš mít výsledky. Plány pěkně kuj, ale až je dokuješ, tak nám je prozradíš viď?

Lili - tak Tvé pocity plně chápu, taky mám někdy chuť hodit všechno za hlavu. Jenže nemůžu, peníze malé - splátky velké. Jediným pracovním řešením je mateřská a jak vidíš, tak to tak rychle taky nevyřeším. Nezbývá nic jiného než zatnout zuby. A jak tak koukám, tento problém nás má víc.
Ještě moc prosím o vysvětlení jednoho slovíčka, nevím co si mám pod ním přestavit. .........za velkou mláku… nevím co je to ta mláka.

Květina - jůůů, takový kolový výlet, to bych vzdechla hned v prvním kopci. My jsme si konečně teď o víkendu převezli kola od našich, kde jsme je měli v azylu. V neděli jsme byli na návštěvě u kamarádů a manžovi se dostal do ruky autoatlas a hned naplánoval trasu a nahlas říkal jen kilometry. Martina s Vaškem se tak chechtali a Vašek mi povídá - poslední číslo jsem zaslechl 80, no a z manži pak vypadla 100. Tak jsem se ho zeptala, jestli se mě chce zbavit. Martina s Vaškem opět vychechtaný, že by prý byl z Honzi mladý veselý vdovec. Stejně se ale těším až někam vyrazíme. Kvůli stavbě jsem na kole neseděla ani nepamatuju.

Radka - ppššššttt držím pěstičky, třeba to klapne.

Jéééé bylo by prima mít tady další těhulky.

A tak mě napadá, že Jazzi se nám nepřihlásila ve své obvyklé době. Tak to buď domlouvá žehličce nebo jinému domácímu spotřebiči a nebo že by.........

Taky Vám musím sdělit, že včera jsem udělala doma úplný prdlajs, tak musím máknout dneska. Jo jo se sousedama se krásně kecá, ale práce doma stojí. Teď bych je měla pozvat, aby mi šli pomoct.

Zatím ahojda Dana

 
Anonymní  12.04.05 14:12

Ahojky,

tak jsem zase tady, aby se Radka nedivila, kde vsechny jsme. Nakup mam uspesne za sebou, ted zazivam obidek a mam cele odpoledne pro sebe, ale nic v planu.
Lili - holka moje, zazen tu depku!!!!! Ja vim me se to rika, vid? Ale jak jsem cetla v jinem denicku, cely zivot je vlastne jedna velka depka. I u me se nekdy objevi, ale je pravda, ze asi cim dal tim mene. Asi je to i tim, ze ted me ceka ta laparka a po ni budeme zase o neco chytrejsi. Nejhorsi je totiz nevedet. Byla jsem jako ty, taky jsem to stale oddalovala a rikala si, ze se nam urcite zadari a ono ne, ty mesice tak nejak rychle plynou. A jak tak nad tim premyslim, tak vlastne vim, proc se mi tam tak nechce. Kdyz opomenu to, ze nebudu u sebe doma, tak je to hlavne z toho duvodu, ze se hrozim toho, ze mi reknou, ze to je proste nepruchodny a ze nikdy nebudeme moci mit mimiska. To je asi vazne extrem, ale uz chci mit ten ortel za sebou. A jak pises o stehovani, to je opravdu velikanska zmena. A sama vis, ze ze me mluvi zkusenost. Nelituji, to v zadnem pripade, ale ty zacatky jsou fakt hodne krusne. A k tomu jeste starost s otehotnenim v cizine, no proste zadny med. Ale je samozrejme jen a jen na tobe zvazit vsechna pro a proti. Kazdopadne verim, ze za par dnu budes srset jen dobrou naladou.
Kvetina - je to divny s tou imunologii. Jak jsi psala o tom, jak to chodi v CR, tak to je docela darda, ale ono asi fakt zalezi hlavne na pristupu doktora. Me osobne v mem pripade zarazi to, ze do me laduje tuny hormonu na radnou ovu, ktera tedy pote opravdu radne probiha, ale k cemu mi to je, kdyz se potom spermijky zarazi v hlenu a nemuzou dal, ze? Treba to neni muj pripad, to jeste nevim, ale fakt me to dnes zarazilo. Kam razite na ten vylet na kolech 1.5.?
Nadenka -velikanskou gratulaci k chlapeckovi a at vam prospiva. Netusim, budes-li mit moznost to cist, ale treba ti to vyridi Radka. Mimochodem ja CHCI TAKY.
Tak zatim
 Dede

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.04.05 17:58

Milá Dede,

Naděnce to vyřídím:-)
Je až děsivé, jak rychle to uteklo, těch devět měsíce. A také to, že je tu tolik těhulek.
Kam vůbec všechny zmizely? Budeme muset zase udělat seznam. Někde ho v PC mám:-)

Holky, dnes mi radila mamina, nesoustředit se na to a vyrazit na dovolenou. Ono to potom prý „jaksi“ vyjde samo. Tak ať už je léto, sluníčko pálí… a ono se to všechno povede!!!

Teď se pokouším dostat do banky a pořád mi to tu něco instaluje, ach jo:-(((

Zatím papa a příjemný podvečer!!!

Radka

 
Anonymní  12.04.05 18:18

Ahoj holky!!!

Tak jenom v rychlosti a zkratce, neb musím za chvilinku letět na angličtinu. Ale abyste viděly, že na vás myslím a pořád vás kontroluju. Budu se snažit si zítra ráno přivstat a napsat delší komentářík! Sice to ranní vstávání absolutně nesnáším, ale co byxh pro vás neudělala, že?

Radka nám tady do diskuze vnesla novej náboj, však se taky dneska s komentáříkama roztrhl pytel, oproti ostatním dnům, to je super:-))) Raduš,díky!!!! Musím ti říct, že tvůj cyklus má dobrou délku, třeba bude úspěšně zakončenej:-)) Držím pěsti.

Jazzi nám tu dneska chybí, tak třeba se už malej Vetřeleček klube na svět. Uvidíme!

Dede, takže další vyšetření je za tebou. Teda, postupuješ pěkně! Na tu laparku na tebe budu moc myslet, kdy nastupuješ? Vím, že je tam nějaký datum 15.4., ale nevím, jestli to už budeš mít za sebou nebou teprve před sebou?

Nic, babulky,musím frčet, ať nepřijdu, jako obvykle pozdě a zítra se určitě ozvu!

Pa LENNYS

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.04.05 19:57

Lennys, tak to tedy děkuji za kompliment, ale nemyslím si, že bych do deníčku vnesla nový náboj:-), vždyť jsem dřív byla pravidelnou navštěvovatelkou a náboj jsme dávaly jedna druhé:-)))
Můj cyklus má skutečně extrémní délku. Ale co mě udivuje, nemám žádné bolesti v podbříšku, ani mě nebolí prsa „ze stran“, jen trochu bradavky, ale jinak se cítím v pohodě. No, uvidíme.

Holčinky, nechci vypadat hloupě, ale kdo je tu všechno těhulka a kdo snažilka, či kdo už má miminko? Jak jsem tu tak dlouho nebyla, tak vůbec nemám přehled.

Jdu se teď dívat na Rodinná pouta, je to předposlední díl, tak jsem zvědavá, jak se to vyvrbí:@)

Krásný večer a papa zítra!!!

Radka

 
Anonymní  12.04.05 20:08

Tak jeste jeden komentarik.

Radko - ted je nas tu poskrovnu, ale pokusim se to shrnout a predem se omlouvam, jestli jsem na nekoho zapomnela
Tehulky: Jazzi, Slamicka
Snazilky: Dana, Lennys, Gabrielle, Dede,Lili, Kvetina, Zuska (ale ta uz o sobe nedala dlouho vedet)
Maminky:Nadenka, Andynka, Andrea Lonelles
Sanzilky ci tehulky??? Petula, Radka (tedy mozna ty)

Urcite jsem nekoho zapomnela, ale je tezke si vzpomenout na nekoho, kdo sem jen tak nakouknul.
TAk zatim
 Dede

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.04.05 22:07

Jééé, Andynka už je také maminkou??? O Lonelles vím. No, já jsem jistě pořád snažilka, protože… však víš, proč:-)

Dnes jsme měli s přítelem rozhovor ohledně tt. Také už se mu moje zpoždění zdá dlouhé, ale rozhodli jsme se, že zatím testovat nebudeme. Klidně si ten týden ještě počkám. Čekám už skoro 20 měsíců, tak o těch +/- sedm dní… to už nás nevytrhne:-)))

A kam se všechny holky rozprskly??? Že by šly do jiných deníčků?

Tak koukám na hodiny a říkám si, že bych měla jít pomalu do postele, ale nějak se mi nechce. I když představa ranního vstávání je děsná.

Tak přemýšlím, po kolikáté už dnes přeji příjemný večer??? :-)))

A mimochodem, berušky, můžu si zamluvit další deníček? Ráda bych po dlouhé době zase „něčím“ přispěla, i když zatím nemám inspiraci, tak doufám, že se mi v teplých dnech určitě nějaká naskytne.

Tak krásnou dobrou noc všem přeje
Radka

PS: A koukejte se tulit:-)))

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 13.04.05 07:25

Zdravím Vás po ránu, musím navázat na mé ranní zprávičky.

Radka - další deníček je Tvůj. Souhlasím s Lennys, doopravdy jsi sem vnesla zase něco nového a to je prima.

Rozpis je správně a naše Dede na nikoho nezapoměla. Snad jen na Mili, ale ta se teď s námi na chvíli rozloučila. Ale doufám, že nás aspoň sleduje. Jo a občas nám sem hvízdne zprávu nesnažilka Pája.

Lennys - čekám jestli si přivstaneš a něco nám napíšeš. Pokud budeš ráno vypadat jako já, tak to asi neklapne. Já měla dneska totální krizi, prosila jsem o smilování..­.............­... a tak sedím práci, holt žádný zázrak.

Jazzi - pískni nám zprávičku, každá Tvá absence v nás vzbuzuje podezření na rozdvojení!!!!!

Tak pěkně pište, budu nakukovat.

Zatím pa pa Dana

 
Anonymní  13.04.05 07:32

Ahoj holčinky,
hlásím se Vám z čerstvými zprávičkami od pana doktora. JE TAM!!!! Má 6 mm a TP zatím vychází podle MS na 1. 12. 2005. Jsme s Martinem moc šťastní. Byli jsme to hned večer říct nastávající babičce a prababičce. měli jsme tam sice jen až dnes kvůli penězům na byt, které nám maminka s babičkou půjčí, ale tak jsme to pěkně sfoukli najednout. Museli jsme se domluvit na splátkách, tak jsme jim to řekli hned.
Koupila jsem Martinovi doutník, protože říkal, že jestli to je pravda, tak si ho koupí, tak ani nepotřeboval slova. Máme z toho velkou radost.
Všem posílám těhuprskanec PPPPPPPPPPPPP­PPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKK­KKKKKK
Páček Peťula

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 13.04.05 08:31

AHOJ HOLKY!!!!

Tak plním, co jsem včera slíbila, sice se to ranní vstávání trošku opozdilo a navíc jsem se teď ještě musela podívat na včerejší Rodinná pouta, ať vím, o co jde a nejsem out.

Takže teď hlavně PEŤULKO, ohromná gratulace!!!!!!!!!!­!!!!!!!!! Je to super a moc ti to přeju. Hlavně ať všechno klape a jste všichni v pohodě. Perfektní je, že máme zase po pěkně dlouhé době jednu těhulinku. Takže Peťo,hezky se teď opatruj a doufám, že nás tady všechny v co nejbližší době nakazíš.

Musím vám napsat, co se nám včera stalo. Byli jsme oba s manžou ráno doma, šli jsme do práce až na později. Já jsem vstala dřív a snídala jsem si pěkně v pohodě, pak vstal manžíleka a protože je tak trošku punťa, tak si všiml, že se nám v kuchyni na zemi povaluje trošku zaschlýho bahna, tak na mě hned vyjel, proč tam chodím v botech, když zrovna včera vytíral. Začala jsem se bránit, nejsem trdlo, abych chodila ve špinavých botech po domě. Hned nato jsme si všimli, že jsou otevřené dveře z kuchyně do zahrady, myslím tím, jako klika nahoře a zabouchnutý dveře (doufám, že tento můj popis chápete). To jsme přičítali nedělní návštěvě, kdy tu byli naši známí s malinkou dceruškou, která asi jak šmejdila po domečku, tak si s tou klikou hrála a my si toho pak už nevšimli. Další podezřelý bylo to, že jsme měli úplně jinak poskládané boty před dveřama a další, že manželovi chyběli v peněžence úplně všechny peníze. Ano, už určitě tušíte, někdo nám v noci vlezl do domečku a z kuchyňské linky vzal ty peníze z peněženky. Poznali jsme to pak i podle blátivých stop na plotě a ve hlíně. Takže jsme volali policii, sejmuli otisky atd., navíc se ten samej chmaták snažil vloupat i k sousedům, ti však na rozdíl od nás měli všechno pozamykaný. Takže super,že? Naštěstí se nám nic jinýho neztratilo, nic jsme totiž už na lince neměli a on evidentně nešel nikam dál, jinak by ze stolu v obýváku zmizel třeba foťák, nebo moje kabelka. Takže teď budeme kupovat buď psa nebo nějaký bezpečnostní zařízeníJ))

Raduš, co se týče toho seznámku snažilek, těhulinek a maminek, myslím, že Dede už to vše objasnila. Rozhodně nás tady už není tolik, jako když to tady začínalo a přibylo tu 50komenářů denně.Holky tak nějak postupně přestaly přispívat .Je nás tady hrstka, ale navzájem se všechny už docela známe a je nám spolu fajn. Andynka má chlapečka, jmenuje se Tobiáš a dokonce má někde v galerii i fotečku.

Tak co, Dani, mákla sis včera doma, jak jsi slibovala? Mě tu stojí koš s prádlem na žehlení už asi 3.týden a pořád se zvětšuje, asi se do toho vrhnu, jakmile nebudeme mít v čem chodit.J

Květino, je to škoda, že ten váš pozemek nevyšel,ale určitě na vás někde čeká lepší! Uvidíš. A ten syn nebo dcera už jsou určitě taky někde na cestě!

Lili, zahoď deprese za hlavu! Já vím, dobře se mi to radí, minulej týden mi taky jedna seděla za krkem. Takže něco hezkýho na sebe, něco dobrýho, sladkýho do sebe a úsměv na rty! A bude líp.

Dede, jaký bylo včerejší volný odpoledne? Užila sis?

Holky, dnes večer jdu na kosmetiku, už se moc těším, až se tam zase zrelaxuju. Úplně to tam miluju. Ale teď zž za chvilinku musím do práce, takže se tu pěkně čiňte a já nakouknu zase večer.

Pa LENNYS

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 13.04.05 08:44

HURÁÁÁÁÁ máme další těhulkuuuuuuu!!!!!

Péťo moc a moc gratuluji, přeji pohodové těhu a pak to nejkrásnější a nejzdravější miminko.

Já mám takovou radost - tak a teď musím zamáčkout slzu štěstí.

Užívej si rostoucího bříška a pohlaď ho za nás za všechny

Dana

 
Anonymní  13.04.05 09:10

Peťulko, moooc Ti gratuluji!!! Hlavně teď na sebe dávej pozor!!!
Nepřihlášená Radka

 
Anonymní  13.04.05 09:23

Krásné „ráno“ holčinky,

tak už máme po poradě a já se hned vrhám na emimi:-)))
První úsměv na tváři mi vykouzlila zpráva od Peťulky, že je těhulka. Jééé, já chci takýýý:-). Peťulko, moc držím palečky, abys Ty i uhnízďující se mimísek byli v pořádku!!! A budeš marodit nebo dál chodit do práce?

Dano, díky:-))) Na nový deníček se z chutí vrhnu. Dřív, když deníček začal, tak se posílal každých - myslím - 5dní nový. Jak to máte teď?

Lennys, téééda, ještě, že se Vám nic neztratilo! Jistě to nebyl profesionál, ale třeba nějaký puberťák. Pokud se Vám neztratilo nic jiného… hlavně, že jste v pořádku!!! Koukejte se s manžílkem hezky zamykat. Já, než jdeme spát, proběhnu celý byt. Jsem v tomhle děsná. Užij si večer kosmetiku spojenou s relaxací. Byla jsem na kosmetice jen jednou, ale musím Ti dát plně za pravdu, je to super!!!!

No, a já Vám také napíšu, jak jsem se dneska zasmála s Petříkem. Pospíchali jsme ráno do školky a on má vždy po ránu tolik otázek:-)
Dnes jsem se ho ptala, jestli už má ve školce nové kamarády (jak jsme se stěhovali, tak musel změnit školku) a on na to, že ano, prý Davídka. A já povídám: „A je Davídek hodný?“ A Petřík, že jo, ale že je jiný. Tak jsem se už v duchu usmívala, co z něj vypadne. A malý povídá: „Víš, maminko, on má hnědý obličej a ručičky, jako cikánek.“ Asi to cikánek bude, nezkoumala jsem to:-), ale jak dokáží být děti bezprostřední.
Je to malý rozumbrada:-)))

Dnes jdu z práce ve 13hod., už aby to bylo. Pak hned musím pro malého a budeme dnes „lítat“ po městě, máme toho dost na zařizování.
Kdyžtak se tu ještě dnes dopoledne ukážu, jinak mě čekejte s komentářem večer.

Krásný den všem, berušky!!!

Pa Radka (no,jak jinak - nepřihlášená:-)))

 
Anonymní  13.04.05 09:32

Ahojky,
Radko, zatím plánuji chodit do práce, jen jdu dneska dřív a do pátku si beru dovolenou, protože mám rýmu a není mi moc dobře, takže raději to udělám takhle.
 Peťula

 
Anonymní  13.04.05 09:59

To Ti schvaluji:-)))

 
Anonymní  13.04.05 10:06

jen jsem to musela říct kolegyni, která schvaluje dovolené, protože se na mě dívala velmi divně, když jsem říkala, že mi není dobře, tak chci dovolenou. Pak už mě chápala, když jsem řekla proč. a slíbila, že to zatím nikomu v práci neřekne a nechá to na mě až budu mít těhu průkazku a buduvědět víc. Za 14 dní v pondělí jdu krev a pro průkazku a ve čtvrtek do první poradny.
 Peťula

 
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 13.04.05 10:08

Petulo velikaaaaaaa gratulace. Tehulka uz tu byla potreba jaksul.
Tak preji pohodove tehu a krasne zdrave miminko!!!!
Gabriela

 
Anonymní  13.04.05 10:13

Ahoj holčinky,

Peťulko - velká gratulace ke //!!!!!!! To je paráda, že na nás bude někdo zase prskat těhubacílky! Konečně někdo protrhl po dlouhé době ten řetěz snažilek - teď budeme určitě těhotnět jedna za druhou. Zkusila jsem si představit, jak jste asi šťastní, no super! Tak se hezky šetři a pořád si říkej, že teď nic není přednější, než to mimi.

Lennys - tak to je síla, když si představím, že by někdo šmátral po našem 1+1 (zvlášť když manžel není doma), no fuj! Já třeba i třikrát za večer zkouším, jestli mám zamknuto, protože se mi už několikrát stalo, že jsme spali v noci odemknutí. Z venku máme sice kouli, ale pro šikovného zloděje to není žádný problém. Ale to jste měli opravdu štěstí, že zloděj nešel dál, než do kuchyně.

Radka - jo, jo, z dětí občas vypadnou takové věci, že se člověk nestačí divit. Pozoruji to na synovci a neteři, jsou jako houby, nasávají každý sebemenší podnět z okolí, kterého si dospělý ani nevšimne.

Jazzi - kdepak se nám touláš? Ty, taková pravidelná přispěvatelka? Že by nám už Vetřeleček chystal překvápko???

A co Lili - už je líp?? ozvi se nám!

Včera jsem zabrousila za svou kamarádkou, která prodává ve zlatnictví a řeknu vám, měli tam nádherné stříbrné náušnice. Není nad to, vyhlédnout si lék na eventuální depku.

Zatím pa.

Květina

 
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 13.04.05 10:43

Danus,
prihoda s bramborama je taky dobra:o)))) Byt u toho jeste nase Maggie, tak byly brambory nejen vyorane, ale i sezrane, protoze ten nas maly stresor miluje varene i syrove brambory.Az budou vasi potrebovat sklidit urodu, tak ja vam poslu Maggie na peazdniny a oni to spolecne s tim vasim zmaknou:o))))
Musim rict, ze prasky jsem do ni dostala, ale jedine zabalene v kolecku kureci sunky. Doktorka radila dat ji to do jidla, ale to se teda neosvecilo. Ono taky neni divu, protoze ma dostavat polovicni davku jidla nez obvykle a jeste ji rozdelit na 4×. Normalne sni porci velikosti veke pastiky, takze kdyz ji ted dam pulku a jeste to rozdelim do 4 davek, tak je tam pak vic prasku nez jidla:o)) Ne vazne, on jak to v tom uciti, tak prestane jist a to i pres to, ze pred tim 24h nic nejedla. Ten salam zhlta tak, ze si ani nestaci vsimnout, ze je tam nejaky prasek ;o)) Dostava 2× denne dva prasky (kazdy je jiny a jsou to jen kousky tabletek-rozdelili nam to hned na vetrine, podle jeji vahy). Jsem rada, ze uz to zabralo (hned po prvnim dnu byl klid, tak snad to bude OK. Horsi je to s predepsanym klidovym rezimem. Pres den sice spala, ale zato vecer byla jak z divokych vajec. Litala po byte, jak utrzena z retazu. No asi to s tim klidem uplne nepochopila:o))) Zitra nam maji z veteriny volat, jak se ji dari:o))) Porad cekam, jestli nas jeste nenavstivi nejaka psi socialni pracovnice:o)))

Radus, Petrik je hlavicka:o))) Je sranda, jak to ty deti umi „podat“.

Tak ja letim, neb nas stresor je vzhuru a vrci na neco do tmy jak prastena - to bude manza radosti cely bez sebe az ho vzbudi :o((( Sla si projistotu sednout na havu (jen nevim koho tim chce chranit;O)))

Jo, maminky jsou taky Delly a Desty - obe maji chlapecka.Delly - Adamka a Desty - Daniela a nebo naopak?:o(((
Gabriela

 
Anonymní  13.04.05 12:59

Ahojky holky,

tak to je super novinka.
Petulo - velikanska gratulace a malinka zavist, ale ne ta hnusna, ze bych si rvala vlasy, to ne, ale jen takove to smutne konstatovani, ze ja chci taky. No asi jako vsechny ostatni holcinky.

Pisi jen ve zkratce, jdu za chvili do prace, jak me se tam nechce, ale vim, ze to utece rychle. jdu tam o neco driv, protoze si chci jeste koupit neco na sebe do te nemocnice, moc toho doma nemam. A nevyuzit slevu 25% to by byla skoda, ze?
Jinak vse v pohode, ani moc nestresuju, volala mi rano kamaradka, tak se ptala, jak jsem na tom. Tak cim vice se to blizi, tim jsem nejak vice v klidu. No, uvidime v patek, ze?
Vcera vecer jsem si naordinovala :,-(omasochisticky vecer pred televizi. Asi si rikate, ze uz blaznim, ale napisu vice vecer, ted nestiham. Koukala jsem na dokument ,,Mimi, ktere zmeni muj zivot,, Haha, sam nazev mnohe napovida, ze?
Tak zatim a vecer nakouknu
 Dede

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 13.04.05 13:51

Ahojte kočenky moje:-)

Jéje, to jsem tomu dala, když jsem neposlala pravidelný příspěvek:-)))
Tak vás asi ještě zklamu, ale žádné drama za mou absencí nebylo, Vetřeleček je ještě furt tam, kde má být a zrovna spolu trávíme špagety.
Včera jsem měla kontrolu, tak jsem tu šmírovala a chtěla se ozvat, jenže jak jsem pobíhala mezi vanou a fénem, najednou jsem zjistila, že nestíhám, tak jsem vypálila ven. A když bylo tak hezky, tak jsem pak pocourala po městě, vyzvedla manžu, pak tu byli švagři a pak už manža zasedl k PC a já k TV..:-))
Kontrola byla OK, v nejbližších hodinách to ještě nebude, po neděli už jdu ale do rizikovky, protože budu po termínu. Aji bych se tam ještě ráda podívala, neb doufám, že zas budu mít UZ a aspoń bych věděla, jak jsme velicí a jestli nebudu tlačit slona.

Od včerejška mi za krk taky sedla jakási předporodní depka nebo co, asi už začínaj pracovat hormony. Prostě se bojím, jak to zvládnu, zas mám pocit, že se netěším, do toho že nemáme dost peněz, krize na středním východě, hladové somálské děti, a všechny bolesti světa mám na zádech..:-/
Je to šílené, jak dokáže vlastní tělo zradit:-))
Ale nějak se s tím porvem, co naděláme. Ještě že se tady člověk může vykecat:-)
Já to přemůžu, už mám plán, je třeba umejt koupelnu a vyluxovat…:-)))

Ó, vyslovuju velikou pochvalu za příspěvky!!
Velikánská gratulace NADĚNCE k prďolkovi a PEŤULCE k fazolce!!! Hurá sláva, takový čerstvý závan tu byl potřeba, není boha, aby se na to nechytly holky čekatelky!!

RADKA - ten tvůj malý mužský je pěkný číslo:-) Mě tyhle bezprostřední komentáře dokážou vždycky tak odzbrojit, že nevím, co těm dětem říct:-)
Testování ti schvaluju všema dvaceti (vlastně čtyřiceti:-). Btw jestli to není moc osobní, jak to máte s tím tvým ex..? Myslím vypořádání a tak, aby vám to už nedělalo problémy..

DANA - vyorané brambory, šikovný pejsáček:-))
Já bígly moc ráda, ale známá mě ubezpečila, že klamou tělem, Že maj takový ten neodolatelný kukuč, ale dokážou být pěkní prevíti, tak na tom asi něco bude:-))
A že místo kola kolujete na stavbě…co si budem povídat, vydrž, barák za to stojí a mladý jste. Navíc už toho taky máte spoustu hotovou a v:,–(ím se, že Floridu nebo Maltu ani ostatní letoviska mezitím nezruší:-))

KVĚTINA - jen z toho tvého popisu vašeho cyklovýletu mi vstávají moje vetché vlasy na palici, já bych sedla do autobusu za první zatáčkou v Horní Dolní:-))
Mě teda kolo moc nebere, já nejsem vytrvalostní typ. Ale včera jsem stála před výlohou s těma inlajnama…ach jo. NO třeba vyhrajem sportku nebo se k nám přihlásí bohatý strejček z Emeriky..:-)

LILI - ojoj, taky smutníš?To je asi nějaká tlaková vlna nebo co:-/
Beruško, všechno zlý zas přejde, člověk občas potřebuje nový náboj, viď?
Ale moje zkušenost je, že jak je člověku takhle a neví kudy kam, tak se zaručeně něco objeví, co ho zas nasměruje.
Tak vydrž, posílám ti kousek pohody od nás:-)
Včera mi vykvetly dva tulipány a krokusy, kdyby ti to pomohlo, tak je půjdu vyfotit, ju?:-)

DEDE - jéé, já chci taky slevůůů:-)) Pořádně provětrej peněženku, jejda já bych taky utrácela, ale nemám co, to je bída:-((
A to ještě nejsem na té almužně od státu, to zešílím:-(

Kuřátka, na koho jsem zapomněla, omlouvám se, jdu naleštit tu koupelnu a kdybych se zítra ráno nestihla ozvat, tak jsem u zubaře, raděj hlásím předem!!:-))))

Hezký den všem přeje
Linda+Vetřeleček spokojený po špagetách

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 13.04.05 14:09

Ahojda berušky,
tak jsem tu s odpoledním komentáříkem.

Jazzi se nám stále nehlásí, nedalo mi to a nakoukla jsem do květňátek, tam ještě včera psala, že by to k nám už nestihla???
Já jsem tak napnutá, bylo by to pěkný mít po dlouhé době těhulku a zároveň i miminko.

Radka - Petřík to tak krásně podal, není nad dětský rozhovor. To člověk jen kouká co z nich vypadne, no aspoň se s ním nenudíš. V kolik hodin vstáváte do školky?

Květina - tak kdy si jdeš pro náušničky? Je to bezva nápad, léčit si depku ve zlatnictví, zkusím to doma navrhnout.

Gabča - prášek zabalený do šunky, tak tomu věřím, že zblajzla ani o něm nevěděla. Naše psina je tak nenažraná, že prášky poliká sama a když se jí nechce, tak jí stačí dát prášek do piškotu nebo do sýra.

Dede - máš rechrt, nevyužít 25% slevy by byl hřích. Tak si něco pěkného vyber. Do nemocnice nastupuješ v pátek?
Dede s tou závistí Tě plně chápu, myslím, že každá snažilka a to i já, jsme na tom úplně stejně. A jak říkáš je to ta zdravá závist, snad se taky dočkáme. A ty až budeš po laparce, tak budeš mít vymetenou cestu a půjde to jako po másle neboj.

Lennys - téééda zloději a já furt nadávám, že manža zamyká. Já se otočím venku a už se domu nedostanu. Ještě když jsme bydli v pronájmu tak se nám podařilo spát i s pootevřenými hlavními dveřmi. Naštěstí nás nikdo neukradl ani nevykradl.
Jo a s tím prádlem jsme na tom úplně stejně, taky mě ta hora straší, ale já se jí nebojím ho ho ho. K žehlení se dostanu asi taky až v momentě, že nebudeme mít co na sebe.
A u našich se pracovalo neboj, jak jinak.

Péťula - pěkně se vykurýruj, ať má mimísek zdravou maminku.

Holky já si už připadám jako neschopná, další den a já se doma k ničemu nedostala. Furt s manžou někde vymetáme a já nestíhám. Dnes jdeme k sousedům na Snowborďáky (snad se to tak píše). O víkendu by měli přijet naši, tak to si od mamky vyslechnu, budu to muset dát doma ještě do kupy, aspoň trochu.

Mějte se fimfárově a zase zítra
Pa Dana

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 13.04.05 14:18

HURÁÁÁ Linda s Vetřelečkem se hlásí a stále 2v1.

Holka tak to vidíš, teď když jeden den nenapíšeš komentář, tak už tady panuje miminkovská nálada. Tak dobře my ještě chvilku počkáme. Hlavně teď když jsi mu tam poslala ty špagety.

Pa Dana

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 13.04.05 19:50

Krásný večer, kočičky,

tak jsem se dostala konečně k netu. My se doma skoro pereme, kdo tu bude první:-)
Miláček si dnes koupil nějaký časopis o počítačích s CD, tak to chce hned prubnout. Nooo, bude si muset počkat, teď jsem tu já:-)

Dnes jsem si byla konečně nahlásit trvalý pobyt do Chomutova a hned jsem byla v šoku. Jak jsme pronajali na půl roku byt, tak si sem ti nájemníci na základě smlouvy na DOBU URČITOU!!! nahlásili trvalý pobyt a stále ho tu mají:-(. Paní na evidenci obyvatel mi poradila, že mám podat žádost o zrušení trvalého pobytu, tak jsem to tu hned sesmolila a v pondělí si půjdu znovu vystát tu děsnou frontu. Ach jo, jak já nemám ráda úřady a čekání:-(((

Také už vím, kdo je u Petříka ve školce ten „hnědý“ Davídek. Je to Vietnámek. Dnes jsem ho byla vyzvednout a pro Davídka tam přišla „babička“, tak Peťulka hned hlásil, že je to Davídek. No, na jmenovce u své značky má sice nějaké Xon Ring… :-))), ale je to prostě Davídek:-) Docela mě to uklidnilo.
Také jsem si dnes udělala radost, koupila jsem si jarní sáčko:-), to budu ale kočka.

Lindo, tak já budu tiše držet palečky, aby bylo vše v pořádku! Neboj se ničeho, vím, že myšlenky na porod teď, když se Ti blíží termín, jsou. Také jsem si tím před více jak 5-ti lety prošla. Měla jsem děsný strach:-), navíc jsem chtěla mít otce dítěte u porodu a kvůli chřipkové epidemii ho tam nepustili, takže jsem byla jak Alenka v říši divů, vůbec jsem netušila, co mě čeká a to jsem byla předplatitelkou (a jsem stále) Betynky, časopisu pro maminky, kde je dost užitečných informací!
Hlavně teď nezvedej nic těžkého a na mytí koupelny atd. se raději vykašli a vrhni se na to až po 6-ti nedělí!
Jinak ohledně Tvé osobní otázky:-). S mým stále ještě manželem :-(, máme vše vyřešené. Jak majetkové vyrovnání, tak to ostatní. Nechápu, proč to tak dlouho trvá! Neustále posílám k soudu urgence a oni zřejmě, když vidí jen mé jméno, tak mě posouvají na konec řady. Asi už mě mají plné zuby:-))) Ale počítám, že to každým dnem přijde, protože jsem už psala i ombudsmanovi, tak uvidíme.

Kočičky, ten můj chlap tady na mě hází oči. Nejdřív jsem si myslela, že chce mě, ale on chce jít k PC. No:-), jsem někdy trochu naivní.

Přeji vám krásný večer!!!

Radka

 
Anonymní  13.04.05 21:01

krásný večer holčinky,
tak jsem se konečně zase dostala k pc a dokonce si i přečetla poslední deníček. Dani, povedl se ti, jsem ráda, že patřím mezi ženské pokolení :-)

Peťulo - velikánská gratulace k tak pozitivní zprávičce, hlavně dávej na sebe v prvních týdnech veliký pozor, každý bacil může miminko ohrozit. Držím palečky, mám z toho ohromnou radost.

Lindo - už jsi v termínu, no to je děs, jak to všechno rychle uteklo. Hlavně ať se pak Vetřelečkovi chce rychle z tebe ven, ať netrpíš a máš porod rychle za sebou a můžeš se jen radovat z malého tvorečka v náručí.
Jinak už mi zuby nebolí, to byl jen takový šok, jak mi je sundali. Fixní aparátky jsem měla přesně rok, ale celkem dva roky mi trvalo celkové rovnání od prvních trhání zoubků.
Napíšu ti soukromou zprávičku s mobilem.

Jinak jsem s Filípkem v pořádku, dnes jsme byli na monitoru, a máme ho ukázkový, prý do učebnice :-) V pátek přecházíme do 37 tt.

Mějte se holčičky moc hezky, opatrujte se, já se zas ozvu. Snad se mi to podaří a budu brzo připojená online na internetu. Bude to v blízké budoucnosti.

Všechny vás zdraví Slámička Filípek 36+5

 
Anonymní  13.04.05 22:02

Ahojky,

tak jsem to v praci prezila, ale utikalo mi to nejak moooc pomalu.
Dana a Jazzi - holky, tu slevu 25% mam na veskere nakupy u nas. To je jedna z tech vyhod, proc delat v H&M. ALe stejne jsem koupila jen to nezbytne, pyzamo, kalhotky (normalni, protoze doma mam vyhradne tanga kalhotky), podkolenky. Kdybych nesla do nemocnice, tak bych to nekupovala, ale je pravda, ze se to neztrati.

Jo, jak jsem psala o vcerejsim :,-(omasochistickem veceru, tak neco malo detailu. Byly to reportaze o rodinach, jedna s jiz sedmi detmi a osme na ceste, jedna s chlapeckem a trojcatka na ceste, lesbicky par s mimcem na ceste a svobodna matka, ktera adoptuje. Samozrejme, ze jsem to desne prozivala, uznavam docela blby napad na neco takoveho koukat, ale nedalo mi to. Pri vsech porodech husi kuze a neodbytna otazka v hlave,,Proc ne ja???????,, A pak me tez dostala ta rodina s osmi detma. Pri nataceni to udajne byl posledni potomek, ale pak pri zaverecnem slove, o tom, jak se vsem dari, hlas komentatora rika, ze ta a ta je tehotna s devatym mimiskem. No proste sila. Ale dnes uz je to pryc, ale je mi jasny, ze tyto porady nejsou v dohledne dobe urceny pro me.
Tak holcinky, jeste na vas juknu zitra a od patku mam utrum. Ale je to pro dobrou vec.
Zatim pa
 Dede

PS: Strasne moc se bojim, ze mi doktor rekne, ze jsem sterilni. To by se mi asi zhroutil svet. Ale zase na druhou stranu si rikam, ze uz by se toto ukazalo pri rentgenu vajecniku. No je celkem zbytecne spekulovat.

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 14.04.05 09:35

Ahoj berušky,
krásný čtvrteční den a zítra už máme pátek!!!

Radka - teda netušila jsem, že do pronájmu se dá dát trvalé bydliště a to i na základě smlouvy na dobu určitou. Myslím, že úřednice šlápla pěkně vedle a ty teď s tím máš akorát starosti.
Tak Davídek je vietnameček, přemýšlela jsem jaká rasa z toho nakonec vyleze, napadl mě i černoušek.

Dede - zažeň své myšlenky někam do kouta, jasně, že by se to ukázalo už při rentgenu vaječníků. A ničeho se neboj, ty jsi holka silná a uvidíš, že to všechno zvládneš levou zadní. Miminka už čekají frontu, jen se trochu hádají, které k tobě půjde a po laparce k tobě příjde - neboj. Vždyť budeš jedna z těch nejlepších mamin pod sluníčkem. Tak se drž a jak budeš moct, tak se ozvi. Myslím na tebe.

Slámička - tak tobě se to už taky pěkně krátí, než se naděješ, tak budete doma 4 (ty, taťka, Filípek a Lili :-) ). Jsem ráda, že máš vše OK. Už abys byla připojená a mohla nakukovat častěji. To víš, musíme vědět co nejdřív kdyby se Filípkovi už chtělo na svět. Kdybys měla čas, mohla bys nám vyfotit bříško, které teď za nás pěkně pohlaď.

Linda - tak mě tak napadá, že tohle možná bude poslední víkend, který budete trávit ve dvou. Tak si ho pěkně užijte a taky pohlaď pupík.

Včera jsme byli u sousedů na těch Snowborďákách a užlili jsme si bezva antikoncepci. Péťa nebyl dobře naložený a šíleně se vztekal. Nechtěl jíst a pak ani spát. Jako kdyby tušil, že rodiče se chtějí dívat na televizi. No řeknu vám, že bych to asi psychicky nevydržela a pár mu jich nandala na zadek (to se mi to kecá co?), aby měl proč řvát. Na můj vkus k němu lítali často (po každém zakňourání) a bylo doopravdy vidět, že se jen vzteká, že mu jinak nic není. Když se k němu přišlo, tak najednou měl velice rozchechtáno. Jen se odešlo, tak během 2 minut byl řev. Při jídle se vztekal tak, že chtěl rozkovat misku z čokoládovou kaší, no to skutečně bude něco na mě. No ono mě to časem třeba přejde. třeba otupím. A to byl tak neskutečně hodný miminko.

Mějte se a pište Dana

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 14.04.05 12:35

Teda holky, kdepak se dneska touláte?
Můžu si tu kecat tak akorát sama se sebou.
Zachraňte mě.
 Dana

 
Lili1
Kecalka 120 příspěvků 14.04.05 16:57

Ahoj Dani, ja som tu :o) ale mam dnes tak strasne vela prace, ze vo bec nestiham citat komentariky zo vcera a predvcera…bola som zase v prahe a cele dni sme meetingovali a kedze viaceri mame zalubu v internetovani pocas porady, tak nam sef zakazal nosit si tam pocitace a tak to vacsinou iba pretrpim.

Nemozem ani na nikoho reagovat :o( musim si najprv precitat komentariky. Tak zatial …lili

 
Lili1
Kecalka 120 příspěvků 14.04.05 17:00

Ahoj Dani, ja som tu :o) ale mam dnes tak strasne vela prace, ze vo bec nestiham citat komentariky zo vcera a predvcera…bola som zase v prahe a cele dni sme meetingovali a kedze viaceri mame zalubu v internetovani pocas porady, tak nam sef zakazal nosit si tam pocitace a tak to vacsinou iba pretrpim.

Nemozem ani na nikoho reagovat :o( musim si najprv precitat komentariky. Tak zatial …lili

 
Lili1
Kecalka 120 příspěvků 14.04.05 17:01

Dokelu zase dvakrat…prepacte

 
Anonymní  14.04.05 17:36

Tak jsem tady, drive jsem nemohla, skoncila jsem v 16.00, pak jsem se courla po meste s kamoskou, ktera se dnes vratila z dovolene, tak jsme chtely pokecat, kdyz uz se zase od zitrka neuvidime.
Mimochodem, opet jsem utracela, i kdyz ne u nas, koupila jsem si dalsi kabelku, latkovou, pruhovanou, no proste takovou veselou letni. To si dodavam kuraz a rozptyluju myslenky.
Moc vas tady dnes nebylo, tak ani neni na co reagovat.
Nakouknu jeste vecer a zitra behem poledne mi drzte palecky a hned, jak budu moc, tak vam vse napisu, jo.
Mejte se krasne
Dede (dnes jeste statecna)

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 14.04.05 17:46

Ahojte kočenky:-)

Dneska se zas hlásím opožděně, já jsem poslední dobou celá taková opožděná:-))
Absolvovala jsem zubaře, drátky OK, kousat můžu, takže další :,-(omaso se bude konat až po šestinedělí.
Pak jsem pocárala po městě, když bylo tak hezky a jela jsem se mrknout po dlouhé době do práce. NO a tam jsem nějak zatvrdla, takže jsem doma až teď:-)

DEDE - ničeho se neboj, na žádné blbiny ohledně sterility a podobných výmyslů nemysli. Výhodou tohohle vyšetření je, že pokud tam najdou nějaký problém, tak ho rovnou můžou odstranit jedním vrzem a bude to.
Moc ti budem všichni držet palečky a dopadne to dobře, uvidíš:-)
Btw ty výsledky z imunologie nebo co to bylo naposled, kdy budeš vědět??

DANA - jojo, poslední víkend ve dvou, taky nás to napadlo…Takovej divnej pocit to je:-)
Uděláme si zapíjení svobody:-)) Teda v našem případě spíš zajídání, včera jsme koupili kýbl zmrzliny, vyrobím nějakou mňamku a budem vychutnávat klid.
To byste nevěřily, co se v těch posledních dnech honí hlavou za hovadiny:-)))

RADKA - ty mě chápeš, viď?:-)
Btw to je ale fakt divné, že jim dovolili si přihlásit trvalý pobyt, taky mám pocit, že nějaká ouřada udělala pěknou botu:-(
Taky jsem před pár měsíci odhlašovala bývalou majitelku našeho domečku i s dcerama, jelikož oni bydlí taky v pronajatém. A jaksi se zapomněly odhlásit, kdyby nám nepřišel účet na odpadky na její jméno, tak o tom snad nevíme. Některý lidi za tohle na odstřel, lítání jsem z toho měla akorát já:-/

SLÁMIČKA - dneska už doktorka zmínila i sundavání rovnátek, tak jsem zvědavá, kdy to bude. Ještě mi budou dostavovat dva zuby, mám je jakési nedomrlé a malinké:-)
Asi mi ty dráty taky budou nějakou dobu chybět:-))
DRžím palečky do finále a kdybyste byli připojení z domu, bude to supééér, pracujte na tom usilovně!!:-)

LILI - a ty tolik nepracuj:-)

Dneska jsem večer slaměnka, manža si vyrazil užít té svobody na bowling, tak já jdu najít něco dobrého k jídlu a užiju si to po svým:-)

Pa, opatrujte se, zdraví
Linda+V., pupík proklatě nízko:-))

 
Anonymní  14.04.05 18:01

Ahoj holky!!!

Tak zase dnes večer nakukuju, Dani, nebála ses tady sama celej den? Skoro jo, že?

Já mám dnes za sebou den blbec, od rána migréna jak blázen,takže jsem se po neúspěšné alternativní léčbě dle Jazzi nacpala všema možnýma práškama, abych mohla v práci fungovat. Lidi dnes navíc všichni byli takoví otravní,protivní a naštvaní (nebo že by se mi to jen zdálo?). Každopádně ještě že už je tenhle den skoro za náma!

Večer ještě jedu k našim, jejich kočce se narodily koťátka, mimochodem, nechcete někdo? A tak je jedu obdivovat.

Dede, zítra na tebe budu myslet,ať je to všechno v pohodě a klidu. Myslím, že potom už tě nic nezaskočí a // budou na totata!

Jazzi,nerodíš už náhodou? Nebo tě manžílek nechce pustit k PC?

Raduš, ptala ses na deníčky.My jsme je teď většinou nechávali dlouho, dokud byli aspoň trochu dohledatelný.Pak nějakej dobrák,kterýmu se to již nechtělo hledat někde na konci Emimina, tak něco zpytlíkoval. Ale jestli se toho chytneš, tak klidně novej deníček každej týden:-)))) Takže už se na ten tvůj těším.

Pa LENNYS

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama