Deníček maminky Sandry a malého Patrička

Rodičovství

Jak to všechno vlastně začalo. Náš Patriček byl absolutně neplánovaný, ale stalo se. Jeho tatínka jsem moc milovana už 3 roky a pak mi začal v bříšku růst Paťko.

Když mi bylo 15 let, milý Paťko, poznala jsem tvého úžasného tatínka Davídka a byla a stále je to láska jako hrom, i když byl tvůj tatínek šílenej stydlivka, nakonec jsme to dali společně nějak dohromady a vyšli si do kina. Ani už pomalu nevím co to dávali za film, tak moc jsem byla tvým taťkou unešená :) Celou dobu mi bušilo srdce tak moc, že jsem myslela že ho musí i slyšet :D

Začínalo zrovna jaro a my s tatínkem rozjeli řadu procházek, výletů a akcí. Užívali jsme si jeden druhého a byli neuvěřitelně šťastní. Uběhlo několik měsíců a dokonce i roků a my byli stále spolu a velice, převelice šťastní. Najednou přišla veliká rána a já nevěděla, co si počít, když mi pan doktor řekl, že se mi do bříška dostal jeden malý lumpík (ano tím lumpíkem jsi byl ty, Patričku). Děťátko jsem s tatínkem určitě chtěli, ale ne takto mladí, ty jsi ovšem náše malé zlobidlo a udělal sis to po svém).

Tátovi jsem uvařila skvělou večeři a vybalila karty na stůl (o tom, že budeme mít miminko a dnes už vím, že to nejužasnější na celém světě i v jiných vesmírech), byl tak překvapený že až po 20 minutách mi řekl, miluji tě! No, doufala jsem že to znamená, že se na tebe těší a taky že jo :) Do měsíce nám zařídil byteček a chodil se na tebe dívat k paní doktorce. Koupil ti úžasnou postýlku a sám ji i sestavil, šikula jeden :) Když nám chyběli ještě 4 měsíce do vytažení z bříška, měli jsme svatbu a já se stala oficiální ženou tatínka :)

Po celých 9 měsíců, co jsem tě měla v bříšku, to prožíval se mnou, hladil si tě, mluvil na tebe a dokonce ti i pouštěl písničky a četl ti. Nastal podzim, venku padalo listí a tvůj tatínek se rozhodl, že si vyjdeme na procházku, tvůj domeček byl už sice obrovský, ale zvládli jsme to :) Večer už mě tatínek vezl do nemocnice, kde ti tvůj krásnej domeček rozbili a dali mamince a tátovi :) Byl jsi překrásný Patričku :-* Teď už tě máme doma 4 měsíce a neskutečně tě milujeme. S tatínkem jste neskutečně sehraná dvojka a oba jste naprosto úžasní.

Tohle celé ti píšu proto, aby jsi věděl, že i když se ti v životě něco nepodaří, měl by si se k tomu postavit čelem, tak jako my s tatínkem k tvému překvápku, které jsi nám nachystal a taky chci, abys věděl, že i když jsme to celé vůbec neplánovali, tak jsi vlastně vznikl z neuvěřitelné lásky dvou lidí, kteří jsou možná ještě mladí a budeš to mít s něma v životě trošku složitější, protože ještě neví, jak na tebe, ale oba si myslí že budou tvými rodiči, kteří tě budou milovat po celý svůj život. Taky chci, abys věděl, že máš toho nejskvělejšího tatínka na celém světě a že by pro tebe udělal cokoliv na světě, že tu bude vždy pro tebe a bude tě chránit, protože je to velice silný muž. Chci aby si k němu vzhlížel a aby tě naučil všechno, co bys měl jednou jako muž také umět a věř, že tvůj tatínek má jen ty nejlepší vlastnosti a proto ho tolik milujeme, viď? :)

Náš Patrik se narodil 3. 9. 2010 ve 4.47 s váhou 3360 g a 51 cm mamince Sandře (18) a tatínkovi Davidovi (19) Vrbovským. Patričkovi jsme vybrali jméno docela jednoduše, podle tatínkova oblíbeného zpěváka Rytmuse (Patrik Vrbovský) :)

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 22.03.11 07:19

Sanďulko, úplně totálně mě deníček dostal! Moc se před Váma klaním, jste nádherná rodina a manželem úžasný pár, tak by to mělo být všude! :hug: přeju moc moc štěstí a ať jste pořád takový jací jste :kytka: :srdce: :dance:

 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 22.03.11 08:10

Nádherný deníček!!! Přeju vám strašně moc štěstí a mějte se pořád tak moc rádi jako doposud. Jste skvělý pár a Patriček ať vám dělá jen a jen samou radost!!! :hug:

 
derenka
Kecalka 379 příspěvků 22.03.11 09:04

Krasnej deniček :palec: spousta lidí ti muže jen tiše závidět :-)

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 22.03.11 09:10

Nádhera! Gratuluju k Patričkovi a celé rodině přeju hodně zdraví, pohody a lásky. Zvládli jste to skvěle! :hug:

 
Tea 24
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.03.11 09:42

tiše závidím, manželovi je 26, a já musím pořád poslouchat jaký je chuděra mladý a že si ještě vůbec nic neužil…

 
Khalmati
Závislačka 3209 příspěvků 22.03.11 11:43

Musím smeknout - před celým děníčkem i před Vámi dvěma!! Dlouho jsem takhle krásný deníček nečetla!!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Heni_Bea
Stálice 62 příspěvků 22.03.11 12:24

Taky mě to moc dostalo, ač jsme na tom obě hodně podobně :) taky mi je 18 a mám skoro 5.měsíční holčičku :) .. tak at se vám daří dále a jste štastná rodinka! :-)

 
Silis02
Nováček 1 příspěvek 22.03.11 13:09
Paráda

Krásný, Sandro. Snad si to jednou váš chlapeček přečte. Má štěstí, že se narodil z takové lásky - ale já myslím, že děti si samy vybírají, ke komu přijdou a že Patrik věděl, co dělá:) Já jsem teda trochu starší než vy (skoro 35) a moje (první) holčička Magdalenka je přesně o 9 dní a dvě hodiny mladší než váš Patrik (12.9.2010 v 6.47), tak mi to přišlo takový milý, to čtení… Mějte se pořád tak rádi a to je nejvíc, co můžete malýmu dát. Pa.

 
oxalka
Kecalka 211 příspěvků 22.03.11 15:56

**Moc gratuluji k Patričkovi, a přejeme clé rodince hodně štěstí:-)
To že jste mladí vůbec nevadí, hlavně že se milujete a malému dáte vše co můžete:-) Je mi 23 a co jsem otěhotněla(Eliška taky přišla neplánovaně, ale o to víc se těšíme) tak stále poslouchám jak jsem mladá… nechápu dnešní společnost, před dvaceti lety když holka ve 20letech neměla miminko a nebyla vdaná tak byla divná a dneska?.....každá která otěhotní ,,brzo´´ tak je nezodpovědná…hrů­ůůza :nevim:
Myslím že nezáleží na věku ale hlavně na přístupu:-)
Přejem hodně štěstí a ať vám Paťa dělá jenom samou radost:-) :pankac: **

 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 22.03.11 21:27

To je moc krasne! Mate muj obdiv, ze jste se k tomu tak postavili a preji jen to nejlepsi s vasim krasnym chlapeckem!

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 22.03.11 21:28

Máš moc krásně napsaný deníček:-) Jste opravdu hodně mladí, ale tak na tom nakonec nesejde, hlavně, že se máte rádi a máte rádi Patrička, je krásnej, gratuluju :kytka: Přeju hodně zdraví a ať vám malý dělá jen samou radost :huban:

 
Pavouk
Echt Kelišová 9432 příspěvků 23.03.11 04:41

Je to mocinky hezky napsanýýýýýý … přeji ať malej dělá jen samou radost … :D …

 
nikil
Extra třída :D 13844 příspěvků 23.03.11 13:57

jééé to krásně napísané!!!at vám Patriček dělá samo radost :-)

 
Sanndra
Nováček 3 příspěvky 26.03.11 16:05

Děkuji moc všem za ty krásné příspěvky :) moc mě to potěšilo a ani jsem nečekala takový ohlas :)Paťko nám roste jako z vody a manžel je užasnej. A na tom že máte miminko kolem 20-ti nic není :) Když se milujete tak opravdu není co řešit :) takže se milujte a množte se! Velký pozdrav všem posílá malý Paťko, Davča a Sáňa :) :srdce:

 
madlenka73
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 28.03.11 18:02

Krásný pohádkový deníček. Gratuluji,že pro vaši rodinku to není jen pohádka ale skutečnost.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama