Deníček pro zítřek V. část - Osude, já už beru jen štěstí!!!

Snažení

Již delší dobu přemýšlím nad napsáním dalšího dílu našeho deníčku, ale nemohla jsem pořád najít to správné téma. Včera mě to konečně napadlo. Protože včera byl jeden z mých nejkrásnějších dní v životě. Ale pěkně popořádku...

Dnes je to přesně 2 roky, co se ke mně nastěhoval můj miláček. Známe se jen o pár měsíců déle - i když…
Před lety,kdy jsem pracovala v jednom velkém městě,jsme se vlastně taky už znali… On se tam narodil, vyrůstal a pracoval a já našla místo a pronájem po maturitě také tam - ve městě, které je od mého rodiště vzdálené asi 80 km.
Tehdy jsem byla zaměstnána jako asistentka ředitele a jednou z mých povinností bylo i chodit kopírovat potřebné dokumenty. Vyzkoušela jsem několik kopírovacích center, ale nakonec jsem pravidelně chodila do jediného. Pracoval tam totiž krásný dlouhovlasý blonďák, který se tak kouzelně usmíval. I když jsem pro něj byla jen jedna z řady zákaznic, ráda jsem se tam na něj „chodila dívat".
Roky plynuly, mezitím mě potkal jeden nevydařený vztah, který jsme po vzájemné dohodě ukončily rozvodem a já se vrátila zpět do rodného městečka.
A jednou - takhle v únoru - jsem se vydala na pracovní schůzku na romantický zasněžený hrad, který byl nedaleko. Potkala jsem tam človíčka, který v té době byl sice zadaný, ale měl krásné oči. Nic víc, jsem si v tu dobu nepomyslela. Díky společné práci, která trvala dva měsíce se v mém životě hodně změnilo - a koneckonců v tom jeho taky.
Zjistila jsem, že navzdory jakýmkoli předsevzetím, lásce a citu prostě nelze poručit. Po čase se tenhle človíček ke mně nastěhoval a když jsem prohlížela jeho staré fotky, zjistila jsem, že je to ten příjemný a krásný zaměstnanec kopírovací služby, na kterého jsem se před lety chodila „dívat".Dřív jsem neměla šanci ho poznat, protože v té době měl vlasy krátké, ale pořád mi připadal takový nějaký povědomý, jen jsem nemohla přijít na to, kde jsem ho jen viděla…
A teď mi někdo zkuste vyvrátit pravdivost věty, známe snad každému z oblíbeného Mrazíka: Tvůj osud Tě nemine…
I přes častá varování ohledně věrnosti mého přítele, která se mi s odstupem času jeví spíš jako snaha nás od sebe oddělit kvůli závisti a sobectví, jsme spolu. A jsme, troufám si říct, šťastní.
Na společné cestě jsme sice poznali i smutek, bolest a žal, protože jsme se museli rozloučit s malinkatým drobečkem, kterého jsme ani neměli možnost pochovat. Odešel dřív, než jsme si zvykli na to, že budeme tři. Ale dnes už vím, že to, co, jsme spolu prožili, nás ještě více stmelilo. Už jsem si naprosto jistá, že tenhle člověk je stvořený pro mě a já pro něj. Poznala jsem, že i v těch nejtěžších v¨chvílích, kdy by to možná jiní muži vzdali, stál při mně, byl mi neocenitelnou oporou a věřím, že při mně bude stát už navždycky. A včera mi dokázal, že tohle je i jeho přání.
Vrátil se po víkendu z jedné šermířské akce, já na něj čekala u mých rodičů, kde hlídám malou neteřinku. Přišel a řekl, jestli s ním můžu jít ven. Šla jsem, ostatně proč taky ne? Moc rád pro mě vymýšlí stále nová a nová překvapení -s ním nemám šanci ztratit se v nudném a šedém každodenním životě. Překvapení jsem čekala, ale tentokrát se mu to opravdu povedlo.
Došli jsme k autu, cosi tajemně vyhrabal z kastlíku a pak přede mě poklekl se slovy: Vezmeš si mě? A do ruky mi vložil prstýnek.
Nebylo to tak romantické, jak snad každá dívka touží, ale i tak to byl ten nejdojemnější okamžik, který jsem zažila. Neklečel přede mnou namydlený manekýn ve značkovém obleku, ale obyčejný kluk v tričku a kraťasech o kterém vím, že bych ho za žádnou cenu nevyměnila ani za toho nejobdivovanějšího manekýna, protože pro mě je tím nejkrásnějším mužem na světě právě on. Na prstě se mi teď neblýská zlatý prsten s bílým kamínkem, ale ručně kovaný železný prstýnek ve tvaru spirály a já si ho vážím mnohem více, než všeho zlata a diamantů světa. Vím totiž, jak je těžké po nezdařeném vztahu někomu uvěřit a přiznat si, že s tímhle člověkem chci žít už navždycky.
Možná někomu bude připadat hloupé, jak moc pro mě takhle chvíle znamená, ale pro mě to, co se stalo opravdu znamená mnohem víc, než samotný slib na radnici. Pro mě už to, co se stalo, je závazek a vím, že stejně tak to bere i můj přítel. A ta radnice taky jednou přijde, možná dřív, možná později, ale vím, že přijde. Prozatím mi stačí myšlenka na fakt, že už i já někomu patřím a někdo patří ke mně. Už nejsem „jen" rozvedená, už jsem zasnoubená!!! Takže vím, že dnešek je první den mého nového života!
A ze všech sil se mi chce proto křičet: Hej, osude, já už nechci bolest, slzy a žal, já ode dneška beru jen a jen štěstí!!!

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 24.07.06 11:20

VENDULKO!!! Takové překvapení! !!Gratuluji!!! Tak už ses dočkala… To já ještě čekám a snad se taky někdy dočkám. :-)Jinak moc krásný deníček! Je vidět, že Michala opravdu miluješ… Přeji vám moc štěstí a hlavně ten vytoužený uzlíček!

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 24.07.06 11:31

No Vendulkooo!!!! Tak to je parádní novinka!! To teda koukam ;-) Mooooc moc ti gratuluju a přeju krásné přípravy na svatbu, ať už bude kdykoliv!

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 24.07.06 11:31

Je mi cti byt prvni v novem denicku plnem stesti,lasky a odhodlani!

Vendulko,napsala jsi to moc hezky.
Oba mate romanticky konicek a to jak Te Tvuj drahy pozadal o ruku je nahodou moooc romanticky a neni nutny se nutit do role,ktera neni vas styl./manekyn ve znackovem obleku/..
Preju vam obema,at vam zacina timto krasne obdobi plne prekvapeni a stesti!!!

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 24.07.06 11:32

No tak nakonec treti…

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 24.07.06 11:38

Vendulko,

vehnala jsi mi slzy stesi do oci..........­...Mooc gratuluju, a preju jen to nejkrasnejsi, ...........hlavne nekonecnou lasku, porozumneni a duveru

Budte stastni......

Katka

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 24.07.06 11:48

Vendulko, gratuluji, je to krasne, romanticke…preji Vam hodne lasky a porozumeni!!! Jsem moc rada, ze se Ti splnil sen…a ted - budou nasledovat dalsi!!!

 
Vendulka2
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 24.07.06 11:54

Holky,
moc Vám děkuju. Teď jste zase vehnaly slzy do očí Vy mně…
Nepřestávám věřit, že teď už všechno bude vycházet - té smůly jsem poznala na jeden život dost…
Až bude fungovat fotogalerka, tak Vám tam hodím fotku prstýnku. Nedá mi to, abych se něčím tak netradičním nepochlubila :)

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 24.07.06 12:10

Taky mne to napdalo, Vendulko, chtela jsem Ti napsat, at hodis fotecku prstynku do galerky…

Ani nevim, ze je mimo provoz…

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 24.07.06 13:25

Vendulko - to je krasny denicek :-) Jsem moc stastna, ze jsi stastna. Moc a moc gratuluju k zasnoubeni a horim zvedavosti videt ten prstynek. Je to nadhera, umim si predstavit, jak jsi stastna, me kdyz ten muj chlap pozadal o ruku, tak jsem se nekolik dni porad usmivala jak blazen. :-)))) Preji at jste spolu stastni a spokojeni, at vam vyjde vse,co si prejete, vcetne toho nejvetsiho prani. A uz se tesim,az se bude pripravovat vase svatba, protoze je mi jasne, ze to nebude jen tak „obycejna“ svatba, vzdyt te zname :-)

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 24.07.06 13:42

Vendulko galerka už funguje, tak honem sem s prstýnkem :-))

 
Vendulka2
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 24.07.06 14:04

Sluníčka moje,
tak už je prstýnek v galerce.
Pokud jde o svatbu, tak na tu si ještě chvilku počkáte. Možná, že bude až po mimískovi, ale to neva. Na takovou svatbu, jakou chceme teď prostě nejsou korunky. a že nebude jen tak obyčejná?… Tak to jsi Sari uhodla správně. Ráda bych, aby všichni přítomní měli na sobě kostýmy a i když to bude svatba malá, tak to bude dost finančně náročný. No a nejen finančně - netuším, jak k tomuhle přesvědčím téměř osmdesátiletou babičku :)
Jen ještě vybrat tu stpávnou dobu na kostýmy. Sice povětšinou s klukama děláme gotiku, ale taková renesance taky není k zahození - no, na to je ještě dost času…

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 24.07.06 14:09

Vendulko prstýnek krásnej :))) Opravdu netradiční. Jo a je to pořádný prsten :-)

Na svatbu si počkáme, neboj :-) Popelka měla také svatbu v dobových kostýmech a na těch fotkách to vypadalo opravdu krásně :-)) Tak už se těšíme!!

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 24.07.06 14:25

VENDULKO, je to opravdu krásný netradiční prstýnek! Vy jste vlastně celí netradiční - a to je dobře! :-)S tou svatbou si nelam hlavu, u nás to je to samé, taky nemáme zbytečné peníze… Ale uvidíš, že pak to bude stát za to, zvlášť když ji chcete v kostýmech. To bude nádhera! A kde byste ji chtěli? Na nějakém hradě, nebo zámku?

 
Vendulka2
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 24.07.06 14:31

Leni - o místě jsme ještě moc nepřemýšleli, ale na radnici tonejspíš nebude… Moc se nám líbí ruiny starého kláštěra v Dolních Kounicích, ale to je odsud moc daleko, takže asi budeme muset najít něco blíž… Koneckonců i park u nás je moc hezký… Však my na něco přijdeme… Holky, chtěla bych mít tolik peněz, abych Vás tam mohla mít všechny…
Ale to bych se asi nedočkala :(

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 24.07.06 14:36

Vendulko, krásný deníček a hlavně krásné překvapení! Moc gratuluju!!! :-)))
 L.

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 24.07.06 14:37

A prstýnek je moc hezký :-)

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 24.07.06 15:10

Holky, já padám… Musela jsem si uvařit kafčo, abych tu neusnula… Dneska budu muset jít spát brzo, nebo zítřek nepřežiju. A to nás ještě dneska čeká prohlídka toho bytu. Tak se těším, ale bojím se, abych nebyla úplně grogy… Ještěže to je kousíček od nás. ;-)

LENDUL, jak Ty přežíváš dnešek? :-) Ráno jsi psala, že jsi grogy…

 
sslunicko
Závislačka 3826 příspěvků 24.07.06 15:23

Vendulko,dostala jsi mě. Napsala jsi to moc krásně a já se tu rozbrečela. Je to romantické,jaké že ne.
Prostě nádhera,moc ti to přeji!!!!!!!!!!!!

 
Peetulka
Kecalka 125 příspěvků 24.07.06 15:39

Vendulko, to je ten nejkrásnější a hlavně nejšťastnější „Deníček pro zítřek“. Ostatní holky mi jistě prominou.
A pevně doufám, že už konečně ten osud přestane dělat hluchýho a konečně se umoudří. V:,–(ím se, že už má pro vás dva nachystaný pořááááááádnej pytel štěstí!!!!!!
Moc vám to oběma přeju.

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 24.07.06 16:09

Vendulko, to je ale krasny prstynek, presne takovy se k vam hodi, je tak pekne „propleteny“ jako budou vase zivoty :-)

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 24.07.06 18:08

Vendulko, prstynek je moc zajimavy, vubec nezalezi na tom, jestli je ze zlata nebo s diamantem…je venovany z lasky a ma svou symboliku…

Mam Ti poprat od Silemky, je moc rada, ze jsi stastna!!!

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 24.07.06 19:28

Ahooooj holcicky!
Tak za prve uz muzu konecne na net/v patek tady byl muj vymodleny dest,ale s nim taky bourka a pak nesel dva dny net-prekerka/
No a ted jsem mela konecne cas si vas docist.
Musim vam rict,ze jsem se na vas mooooc tesila! A Vendulka navic pripravila takove pekne prekvapeni,v podobe noveho denicku plneho optimismu!

Vendulko,zitra jedete do Prahy,vid.To ma byt vylet nebo nejake zarizovani?

Holky nase tehotny,jak vam je???

Lenul,jak jste dnes poridili?je to zvlastni postup s tim bytem,dala bych na radu nasi pravnicky! A hlavne OPATRNE!

Lenduli,ano,srpen je naaas!!!

Ruzenkooo,jak se mas??

Alinko,Tobe preju tu holcicku,ja vim,ze je Ti to v podstate jedno,ale podle mne je to Karolinka!
Jinak,IVF jsme zatim pustili k vode,davame jeste prostor prirode a na podzim se uvidi..
Jsem rada,ze si to Silemka uziva a verim,ze se BRELA otrasa v zakladech!…

Epi!!!!!!!! Kde jsi??????
Bojim se o Tebe/jeste ze jsi tak dokonale vybavena temi vsemi spreji!/

Jo,cetla jsem,ze kdo zije v okoli vcel,je zdravy jako ripa,nebot vcely maji pozitivni vliv na cloveka.Plati tez pro pejsky a kocicky,kdyz si vam kocka sedne na klin,je to pro vas vyznamenani a hlazeni pejska ci kocicky je velmi zdrave! Ja vim,tema diskutabilni,ale ja tomu verim!
Ikdyz…kdyz jsem u babicky trhala rybiz,nejaka ta vcela nabita pozitivni energii mne desive pronasledovala/prav­depodobne pojala podezreni,ze to potrebuju a budu ji vdecna/,ale ja litala po zahrade a nevdecne jsem jecela..

Holky-chybely jste mi!!!!

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 24.07.06 21:08

Ahooooooooj!!!
Kromě toho, že umírám vedrem, spíš dusnem, tak jsem se na Vás moc těšila.

Vendulko, napsala jsi to moc krásně, přeji ti moc a moc štěstí a aby se ti konečně všechno splnilo. Je to jako krásnej „romanťák“ a prstýnek je úžasný. Originální.

Tizi, já jsem měla zase zážitků!!! Znáš mě!!! Začlo to pátkem, byla jsem pěkně nastartovaná od rána a odpoledne mě dorazil opravář myčky, kromě toho, že můj drahý nebyl doma / a to měl tedy štěstí, to bych se hezky odreagovala - ale nejsem tak příšerná, jak popisuji /, tak mi opravář řekl, že tu myčku sám neponese, tak jsem si hned rozřízla ruku o plech, pak jí postavil a když jsem se ho zeptala, jestli jí zapojí, tak mi velmi otráveně řekl, že prý jo. Pak bylo u odpadu myč. špatný těsnění, to mi nedal, protože NENÍ VODÁK, aby vyměňoval těsnění a zapojoval myčku /máme jí vestavěnou/, zašoupl jí na místo a nazdar. Závada byla vzduchová bublina v systému, což obnáší, že 1 noc si myčka pobyla vzhůru nohama. Zaplatila jsem 900,– a nedala mu ani korunu navíc, když není „vodák“.
A byla na…á!, tak jsem svolala kamarádky na pařbu. Nikdy jsem nepila Mojito, tak jsem si ho dala a měla jsem pocit, že piju vymáchaný kopřivy v citónovým nálevu, ale to asi, protože jsem měla den D. Žádný dojem Mojito na mně neudělalo a žralo mě, že jsem za něj vyplázla 150,– a nedala si radši „campíčko“. No, skončily jsme na pořádný diskotéce! Takže pak jsem byla v pohodě.
Taky jsem se uklidnila, že nejsem tak odporně nesnesitelná, když jsem si přečetla, jak píšeš, že je vyznamenání, když si ti sedne kočka na klín. Moje výborná kamarádka má strašně zlýho kocoura, než jsem ho poznala, tak jsem se ho bála, protože kama.: až k nám přijdeš, tak mu nesmíš čumět do očí, jinak na tebe skočí a kousne tě nebo poškrábe!" Tak když jsem k ní šla, tak jsem měla dost blbej pocit, on je černý siamák, má docela zlý výraz, tak jsem pořád koukala do země a nenápadně sledovala, kde ten kocour je, abych se na něj omylem nepodívala. A najednou sedím a hup a měla jsem ho v klíně, kámoška z toho byla celá pryč.

Jinak stále chodím vybavená s Raidem, dneska ty svi.. pěkně lítaly, že jsem si ten Raid nastříkala radši i do vlasů!!

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 24.07.06 22:54

Tizie, Epi, chybely jste tady a hlavne ty Vase zazitky a povidky…mate pestry zivot!!!

Epi, ja se vzdy tak pobavim, kdyz neco tak krasne popises…!!!

Mojito jsem nikdy v zivote nepila, ani moc nevim, co to je…???

Nekdo tady psal, ze byl na Ucastnicich zajezdu…Ja je taky videla, film byl senzacni, mne se hrozne moc libil!!!

Jinak jeste ted varim zelnacku, dopoledne jsem KO, neda se nic poradne uvarit v tom vedru…ja fakt nevim, jak to dal pujde prezit..!!! Nekdy mam pocit, ze proste ani nevstanu z postele, protoze kazdy pohyb dodava memu telu energii a ta vytvari teplo…

Kdy bude prset???

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 24.07.06 23:14

Alinkoooooooo­ooooooo!!!!
Ty mě taky chybíš, ale až budeš na mateřský, tak si to vynahradíme, doufám, že tě brzy doženu / s tou mateřskou /. Jsem ráda, že se pobavíš, protože sranda musí být. Já ty zážitky PŘITAHUJU!

Všichni tu pijí Mojito, tak jsem si ho dala, abych o nic nepřišla, ale nepřišla jsem opět o nic a vůůůbec nebyla v ničem pozadu.
Mojiti je alkohol. koktejl / bílý rum, limety, máááta, ledová tříšť /a každej, kdo ho pije, tak se při tom slastně tváří!!! Tak z toho jsem usoudila, že jsem přišla o nějakou dobrotu. Nechutnal mi, ale jsem asi zvláštní, protože chutná skoro každýmu. Jinak pak jsem si uvědomila, že jsem ho už pila v Dominikáně, ale tam to bylo zadarmiko, tak mě to bylo jedno a rychla jsem zapomněla, jak byl kyselej.
Mňammmm zelňačka, ty mi děláš chutě, asi si půjdu něco zakousnot. Mně je taky děsně, a to nejsem těhotná, ještě tu máme 26° a v 15°° lilo, ale během hodinky se udělalo takový dusno, že je to na chcípnutí. Tak jsem si dala Muškátek, abych hezky usnula, ale připadá mi to, že bych se musela přiopít, abych polomrtvá ulehla.
Tak papapapapa a opatruj se!!!

 
Mariee
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 24.07.06 23:39

Ahoj vendulko,

moc a moc gratuluji…jsem ráda, že jsi šťastná a chceš jít dál po té cestičce života s úsměvem ve tvářičkách a štěstím koukajícím z očiček…

pusu maruška

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 03:47

Ahojky, u nas je uplne desiny pocasi, ani bych rano nepoznala, ze uz je den, jaka byla tma od vsech tech mraku.:-) A samozrejme prsi.
Tizie- jestli je to o tech vcelach, kockach a psech pravda, tak ja musim byt zdrava jako ripa. V detstvi nas soused byl vcelar a vcel jsme kolem meli az moc, vcetne kazdorocniho rojeni a bodancu jsem taky dostala pozehnane. Kocky a psy jsme doma meli vzdycky a kdyz prijedu k segre i jejich nemazlivy a plachy kocourek se se mnou kamaradi. Ale tady zadny zviratka nemame, bohuzel.
Epi - ja mojito asi taky nikdy nepila - ani nevim jestli jsem to napsala dobre. Tak dobre vedet, ze nemam ceho litovat :-) Posledne jsem si na plazi od manzi lizla Malibu s ananasovym dzusem a to byla dobrutka…

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 06:02

Tak jsem prave poobedvala, mela jsem lunch box, co jsem si koupila v nedalekem obchode…je mi nejak tezko…a abych poskardlila Ruzenku - bylo tam vajicko a vis, ze tady maji radi vajicka polosyrova az syrova, nikdy mi to nevadilo, tak i tentokrat jsem s chuti kousla do vajicka a v tom jsem si uvedomila, ze jsem tehule a toto je pro me jidlo zakazane, tak jsem to zas vyplivla zpatky…fuj, co? Jeste se kolem me nebylo moc lidi. :-)
Jinak zjistuju, ze muj tehotensky stav ma silnou alergii na praci v kancelari, protoze sotva jsem rano usedla na svoji zidli, zacalo me bolet bricho a urcite neprestane dokud nebudu doma v postylce :-)))))

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 06:57

Ahojte berušky!!!

Tak se hlásím opět z práce. Dneska jsem už ale jakžtakž vyspaná, tak snad to půjde…
Epi,to se divím, že Ti nechutnalo Mojito. Mně připadá supr osvěžující, ale je fakt, že za 150Kč by mi asi taky nechutnalo. :-) Já jsem ho měla za 60 a přitom vypadalo fakt nádherně a chutnalo tak, jak mělo… Rozesmála jsi mě s tím, že Ti připadalo, že piješ kopřivy. Úplně jsi to totiž vystihla. :-)))

Tizie,co telenovela u sousedů? Překvapila jsi mě s tím IVF. Fakt vás obdivuju, že se do něho nehrnete!

Sári,vidím, že těhu příznaky se u Tebe pěkně rozjely! Vidíš! :-) Za chvilku tu je další KO… ;-)

V posledních dnech jsem pěkně protivná i sama sobě - na miláčka. Pořád jsem nervní jak pes, ani nevím z čeho. Divím se, že to bere v poho a s humorem, já už bych ho poslala někam… Budu se nad sebou muset zamyslet… To jen tak na okraj. :-)

Včera jsem přišla domů a chtělo se mi brečet. Náš útulný byteček vypadal jako staveniště. Sice ty okna zapravili, ale vypadá to příšerně, musí se to ještě zamalovat a vůbec nevím, jestli to bude dělat ta firma nebo ne. Robča mi tvrdí, že už skončili. Všechno, co bylo přikryté, vypadá OK, ale na zemi se posunuly ty lepenky a krabice a všude je odporný prach a malta. Ani nevím, jak bych to uklidila. Jestli nejdřív tu zem, pak sundat fólie a ještě jednou zem. Nebo sundat fólie, a pak vše uklidit, jenže by se to mohlo rozvířit… Naštěstí se o to postará Robča. Nemusí uklidit všechno, ale aspoň ten největší bordel… Připadám si nemožná hospodyňka, měla jsem to čekat, ale ten bordel je fakt, jak kdyby se stavělo. Ještěže jsme tak důkladně zakrývali aspoň ten nábytek.

Pak jsem šla naproti miláčkovi, že jdeme na ten byt a on se stavil v hospůdce a táhlo z něho pivo jak něco. Byla jsem na mrtvici. Samo že nebyl opilý, ale to pivo šlo v tom horku hrozně cítit, tak jsem do něho musela narvat balíček žvýkaček, aby nebyla ostuda… No co vám mám říct k bytu? Totálně jsme se do něho zamilovali!!!! Majitelé jsou v poho, mladí lidé a sami říkali, že bysme sepsali tu smlouvu o vystěhování atd., což říkala i paní z realitky. Peníze potřebují až tak v listopadu, což by nám vyhovovalo a stěhovat by se chtěli co nejdřív - v březnu, max.v dubnu (takže bych to viděla do konce dubna). Mají syna, který půjde v září do školy a budou ho muset vozit do školy do vesničky, kde staví, dokud se tam nepřestěhují, tak je i v jejich zájmu přestěhovat se co nejdřív… Takže relativně žádný problém… Dokud jsme nezjistili, že miláček má „nádherné" daňové přiznání na 10tisíc (je živnostník), takže si dokážete představit, že hypotéka nepřichází v úvahu. Počítali jsme s tím, že bysme si ji mohli vzít spolu ( když teď pracuji, tak toho využít), ale to nejde se smlouvou na dobu určitou. Musí být buď na dobu neurčitou, nebo 1× prodloužená. Takže mi nezbývá nic jiného, než zajít za švagrovou a škemrat, ať mi tu smlouvu dá po zkušební době na dobu neurčitou, jinak si můžeme nechat o bytu zdát… Nevidím v tom žádný problém, snad by nám mohla takto pomoci… Takže jak jsem viděla ten byt, tak jsem se paradoxně neradovala, ale byla smutná (a protivná), protože jestli to nevyjde, tak mě to bude fakt mrzet a Robču taky… Držte nám palečky!!! Z toho našeho pronájmu bych se musela zbláznit… Včera k nám přiletěla majitelka bytu a začla křičet na ty chlapi, že jako chtěla ty staré okna. Nikomu nic neřekla a podala si na ně inzerát… Myslela jsem, že si dělala srandu, když mi to Robča říkal. Ty okna byli staré, šli špatně otevírat, odlupovala se z nich barva… Už ať jsme pryč!!! :-)

Jinak v pátek jsem chtěla jít ke gyndr., ale miláček si na čtvrtek vymyslel výlet za známými na Lipno, že jsme tam ještě nikdy nebyli a přespali bysme tam. Ovšem jaksi se zapomněl zeptat, co mám v plánu já - třeba že jsme objednaná k holičce, chci jít k dr., do banky, že jsem byla domluvená se ségrou, že přijede… Prostě se to vůbec nehodí a zas by byla aspoň tisícovka v pr… , takže nic. Doufám, že si to rozmyslí. Jindy bych jela ráda, ale ne teď, když toho mám tolik. Navíc zas trošku špiním a pobolívá mě břicho, tak chci k tomu dr. zajít, nevím, co se zase děje. :-( Ale na zánět to nevypadá, nevím…

Zas jsem toho napsala… Ufff. Mám nejdelší příspěvky! :-))) Jen si počtěte! ;-)
 Leňula

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 08:07

Lenulko - to byl teda roman :-), doufam, ze vam to s tim bytikem dobre dopadne. A to ze jsi protivna, kazda obcas jsme, nojo, jsme zensky, tak se nam obcas bouri hormony :-). Na Lipno bych jela, taky jsem tam jeste nebyla…ale je fakt, ze jste to spolu meli probrat, co kdy kdo s kym planuje. My to tak delama aspon na tyden dopredu. Jakto ze mas zas nejake gyn. problemy?

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 08:09

jo, s temi tehupriznaky to zas tak horky neni, dneska mi nic neni, jen si pripadam, ze mam bricho jak kdybych poobedvala slona. :-) Odhadem 5.mesic :-))))

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 08:39

Sari,těhu příznaky typu „cítím se jak v 5.měsíci“ jsou nejlepší! :-)Ale na bříško si zvykej!
Gyn problémy mám zas, že mě pobolívá břicho a špiním. :-(Snad je vše OK, nebo už mi z toho hrábne. Nikdy jsem žádné problémy neměla a teď… :-(

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 09:47

Lenulko a nemuze to byt ovu? No, kdybych v tom 5. mesici fakt byla, bylo by mi hej. :-) Ale to si musim jeste pockat.

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 10:06

OVU asi těžko, Sari. Teď při HA… Myslela jsem si, že když jsem měla tak krásnou mrchu, tak je všechno v poho a teď tohle… To je v pytli, musím zajít k dr.. Bolí mě buď děloha, nebo vaječníky a přitom nachlazená taky být nemůžu, nemám z čeho…
Sari, uvidíš, že až budeš v tom 5.měsíci, tak si řekneš: „Ty jo, to už mám jako za sebou jednu polovinu těhu?“. Ze začátku se to vleče, ale pak Ti připadá jako nedávno, kdy jsi našla //…

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 10:10

Jo a už si připadám jako hypochondr… :-(

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.07.06 10:41

Ahoooj holky moje!!
Tak na uvod chci potvrdit sva slova,ze vcelstvo ma velmi pozitivni vliv na cloveka a kocici predeni v kline je absolutne nejvetsi relax a hlazeni pejska taky!
Takze SARI,EPI,vy jste tutove zdrave jako ripy a navic mate dobre srdce,nebot kdyz se s vami kamaradi dokonce jinak nepratelske zvirectvo,je to opravdu velika pocta!
A vzhledem k tomu,ze vetsina z nas tady ma nejake domaci zviratko,ktere zcela jiste milujeme a ono miluje nas-mame dobre srdce vsechny a JA TO VIM,proto jsem porad s vami!!!!!

Lenulko,Tve protivne nalady naprosto chapu a souvisi to s danou situaci,nevis,co ted bude a kdyz zenska nevi CO BUDE,je to duvod byt nervni,protivna a vztekla,takze jsi uplne v poradku,neboj!
Lenul,my jsme se stehovali 7×-casto jsem nevedela taky do ceho jdeme a byla jsem velmi protivna!!
Posledni stehovani probehlo pred rokem a verim,ze tady uz zustanem/stavba dala desne zabrat/,ale clovek nikdy nevi-je nova doba a jednou tady muzu treba bydlet s milenkou svyho muze/viz sousedi/.Ale to verim,ze se mi nestane,nebot tak tolerantni tedy ja nejsem.

 
ruzena11
Kecalka 361 příspěvků 25.07.06 10:42

Holky, je mi fajn…
umírám horkem, ale dnes už je pod mrakem, takže líp:) jsem ale pořád dost unavená…
Mojito miluju! příjemně kyselé a osvěžující-
SARI nedavno jsem si dala vajíčko, chtěla jsem být hodná a udělat je aspoň nahniličko, no povedlo se spíš naměkko a stejně jsem je (s radostí) snědla - výjimečně.
zato už posledních pár dní se cpu velezdravým černým rybízem, dostala jsem od mámy plnou tašku.

práce v bytě nesnáším - my teď jedem pracovat na dům, přivezou palubky a budem je natírat nějakým jedem proti broukům. tak se mi doufám podaří držet se v dostatečné vzdálenosti a těch 100m2 prken holt bude muset natřít miláček.
a večer mám kosmetiku, už se těším na ten relax.

a hlavně: VENDULKO KRÁSNEJ DENÍČEK!!! moc blahopřeju a drží palce i na ty další štěstí!!. a na vaši svatbu se přijedu podívat na vlastní náklady, protože něco takového si přece nemůžu nechat ujít. :))))))

 
sslunicko
Závislačka 3826 příspěvků 25.07.06 10:55

ahoj Alinko,ptala jsi se mě,za jak dlouho jsem měla výsledky genetických testů.
Tak opravdu za dva dny. Já chodím přímo do jednoho genetického centra a tam to tak dělají. Byla jsem tam i na 3D a půjdu za 3neděle znova!

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.07.06 10:58

Pokracuji…
Alinko,je mile vedet,ze tady nekomu chybim,to potesi a VY mi chybite moc a tak sem chodim jak to jde!
EPI,Alinka ma preci prazdniny tak tady bude hezky s nami a pak uz pujde brzy na materskou a bude s nami daaal,vid Alinko?

Lenulko,na to,ze jsme chteli na IVF jit uz minuly rok to opravdu trochu odkladame,ale ja ted nejak verim,ze by to mohlo vyjit „prijemne v posteli“ behem leta,no a kdyz ne,pujdem do toho! Takze nejdrive v zari se vydam ke svemu milemu doktorovi a na necem se domluvime./za ty roky jsem si na nej tak zvykla,ze se mi po nem docela styska/!

Epi,Ty jsi mne opet velmi pobavila,popisujes ty dramata tak dokonale,ze si to vzdycky dokazu predstavit v pestrych barvach!!

Sari,Ty taky,popsala jsi ten proces s vajickem dokonale!! Nastesti uz s vami nesvacim…
/po epizode"Krasavec s prstem v nose"/…
Sari,jinak,nejsi v tom sama,ja mam taky bricho na 5 mesic,ale u mne je to zatim bohuzel pouze spek..

Vendulka je v Praze,co tam asi dela??

A kde je Helenis???
Martinka asi zase stanuje..
Ruzenka nas jeste nenasla???

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.07.06 11:07

Ahoooj Ruzenkooo,no konecne,porad se nekde loudas…
Vy az se prestehujete do baracku tak tam taky budete mit vcely,vid?Ze jsi to rikala??
To je dobre,budou vas oblazovat zdravim a pozitivni energii!!
Ale bodat by nemusely…

Jsem rada,ze je Ti fajn a hezky se cpi rybizem,pekne si ho utri s cukrem,to je lahoda! Co kolac?? Nechutnal?.....
My ho milujem!

Holky,tak jsem vas tady zase zahltila a hadejte co jdu delat?......
merunkovy knedliky!!!!!

Jo a mochito mi taky prijde dobry a osvezujici…kdovi,co Ti to EPI umichali…

 
ruzena11
Kecalka 361 příspěvků 25.07.06 11:22

AHooj TIZIE!!! :)

já se nikde neloudám!! vcera… ani nevim co bylo včera.. jo, byla práce. jela jsem do Kladna, přes celou Prahu, v autě 39 stupňů:(

Tizie ty máš meruňky??? miluju meruňky:) vámporostou na zahradě, viď. tak ať se ti knedlíky povedou, děláš kynutý?
rybíz mám v koktejlu s mlíkem.. cukr nemusím a černej není tak kyselej. ten červenej na koláč mám promiň ještě pořád v lednici, ale už mám doma cukr, tak na něj taky dojde:))

jo, včeličky tam máme a jsou docela přátelský, nebodají…
ale ta EPI mi dělá starost. ještě že se tak pilně stříká!

byla jsem ráno na krvi a kolem dalších doktorů, no pěkně jsem se prošla a teď jsem úplně hotová. takže si asi dám 20..

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 11:25

TIZIE, přesně jsi to vystihla. Ženské potřebují mít své jistoty… U nás jak není všechno jasné - dořešené, tak nad tím pořád musím přemýšlet a štve, že miláček si s tím neláme hlavu. Je jak flegmoš, ale nevím, jestli to na mě nehraje a ve skutečnosti ho to taky uvnitř nežere. :-)Potřebuji mít prostě všechno jakoby naplánované a přitom moc dobře vím, že to nejde… :-)

Jo, mimochodem, teď mi Robča volal, že o 7hodin uklízí, že nemohl spát. Je to můj miláček! Vypadá to, že přijdu večer do našeho útulného bytečku a ne do staveniště. :-)))

SARI, normálně jsi mi na:,–(ila s tou OVU brouka do hlavy. Ale to přece není možné… Rozlouskne to doktor v pátek (když to bude nějaké moooc špatné, tak i dřív).

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 11:28

RŮŽI, nějak jsem nepostřehla, že jsi měla jít k doktorům… Proč jsi tam byla a co zjistili??? Dej si 20, musíš být z toho horka grogy… :-(

 
ruzena11
Kecalka 361 příspěvků 25.07.06 11:42

LENUL mně taky můj miláček připadá někdy až příliš flegmoň… ale zkus to někdy vzít jako on a uvidíš, jak budeš najednou v pohodě! ono spoustu věcí opravdu nemá smysl řešit dřív, než je to atuální - mít to třeba rozmyšlený, ale ne se kvůli tomu nervovat a stresovat. pak, až to přijde, je stejně najednou všechno úplně jinak… tak hezky v klidu. až to nastane, ono to nějak dopadne :))

byla jsem vlastně jen na krvi a u prakt. na EKG do průkazky… a vlastně ještě u zubaře, ale tam bylo spousta lidí, tak tam někdy zavolám. no vyčerpalo mě to dost :( dala jsem si sváču a jdu spát… :))

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 11:56

Jo, jo, zkusím to. :-) Ale jak se znám… Jsem prostě taková řešitelka, až se mi za to Robča posmívá. :-)))

 
ruzena11
Kecalka 361 příspěvků 25.07.06 12:19

já to dělám tak, že to prostě celý nechám na něm a už se tím nezabývám :)) přece má taky nějakou zodpovědnost za to, jak spolu budem žít… a jestli jemu něco nevadí a je tak spokojenej, tak není důvod, abych se já tím rozčilovala… kupodivu všechny důležitý probémy, co pak nastanou, opravdu vyřeší. :)))

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 25.07.06 12:29

Jak to, že ještě nespíš? :-)Máš pravdu, když něco nechám plavat, tak to pak stejně nakonec vyřeší… Jsou to chlapi šikovní! :-)
Ty tu průkazku bereš zodpovědně. :-)Nebo Ti řekl doktor, ať si zajdeš k těm doktorům? Mně to nepřipomněl, tak jsem tam vůbec žádné razítka neměla. Ups. :-)

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 15:03

Tizie - je mi moc lito, ze jsi kvuli tomu, ze jsem nechutna, prisla o krasne svaciny s nami. Ja uz nebudu, slibuju. :-)
Ruzenko - mnami, cerny rybiz uz jsem nemela …no co jsem tady.
Lenulko - ja ti nechci nasazovat brouky do hlavy, ale nekdy ovu muze probehnout i pri HA, kdyz se nekomu pres HA podari otehotnet? Nebo je pro tebe ta HA slaba, spineni uprostred cyklu pri HA je pry casta zalezitost.
Tizie, naposledy neco nechutnyho, tak necti, jo! Byla jsem cvicne juknout, jak vypada zachodova misa, protoze se mi slusne zvednul zaludek, hned jak jsem dorazila domu. Ale jen juknout, zadny stopy jsem nezanechala. Tak uz to vypada, ze ranni nevolnosti se u me projevuji vecer a nebo jsem opravdu snedla neco spatnyho, co mi lezi v zaludku.
Tizie, uz muzes, to bylo fakt naposledy.

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 15:21

Tak sotva prijdu, uz tu zas nikdo neni :-( Je to nahoda nebo mi to delate schvalne :-))) Jdu se natahnout k televizi, tak pokud nevytuhnu, jeste se zastavim.

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 25.07.06 15:33

Holky pamatujete si na Berundu? Je tehu! v 8 tydnu po IVF a spouste nervu.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Mimoděložní těhotenství v rohu děložním


Reklama