Deníček pro zítřek VI. část - Dovolená v Brele aneb konečně

Snažení

Tak jsem tady s dalším, jak jsem slibovala, veselejším deníčkem na téma dovolená. Letos jsme se konečně po 4 letech od svatby rozhodli a našetřili penízky na opožděnou svatební cestu čili dovolenou u moře. Ne že by nám čas volna trávený s partou sjížděním vody už nevoněl, ale prostě jsme chtěli změnu, odpočinek a hlavně jet už konečně někam jen ve dvou.

Začaly tedy z mé strany velké přípravy, vybírání a plánování - jsem totiž ten nešťastný typ, co dokud nemá všechno tip ťop vyřízený, nastudovaný, nalajnovaný a nachystaný, tak prostě nemůže být v klidu. Spousta lidí by si asi jen poťukala na čelo, co že to dělám z jedný dovolený, když oni rok co rok jezdí k moři tak samozřejmě, jako my kdysi na prázdniny k babičce…my zkrátka ne a já to vážně pojala jako naše „líbánky" :-)
Po dlouhém srovnávání pro a proti, jsme si konečně ujasnili, co vlastně od dovolené očekáváme - čisté moře, pěknou přírodu, nepřeplněné pláže, možnost procházek a výletů..Tudíž vyhrálo Chorvatsko, musím říct i díky holkám tady z deníčku, které dobře poradily. Za to vám holky moc děkuju. Samozřejmě by bylo krásné i Řecko, ale teď v plné sezoně by se nám to podstatně prodražilo, tak snad příště..třeba už ve třech:-))
Pak už zbývalo jen vybrat místo. Znáte to - hodiny strávené na internetu a ležením v katalozích. Nakonec, když už jsem si řekla dost, jsem natrefila na stránky Čedoku a podle obrázků na velice romantické místo kousek od Brely - JAKIRUŠA, čekala jsem až přijde miláček z práce, co on na to, ale on mi už mezi dveřmi hlásil, že náhodou mrknul na Čedok a že se mu tam moc líbí jedno místo - samozřejmě to stejný, co jako já na to..Hned tam zavolal a měli poslední dvě místa - bylo rozhodnuto, vyřízeno, jen se sbalit a za 14 dní odjet.

O cestovní horečce (tu mám mimochodem vždycky, když jedeme třeba jen na víkend na chatu) a mužským nepochopení ženských nervů z balení mluvit ani nebudu - je přece tak prosté sbalit, tak na co nervačit - zkrátka hádka proběhla i u nás..:-(

Přišel den odjezdu, sedíme v autobuse, starosti nechávám doma, jen mám malé obavy z nevolnosti, tak jsem si pro jistotu zabalila i Kinedryl (jako za mlada):-) a dala ho manželovi do peněženky, protože u ní je jistota, že ji vezme do autobusu..Tudíž v příjemném rozpoložení žádám miláčka o ten malý prášek, ale ouha - jediná věc, kterou měl můj drahý, co se týká balen,í na starosti, zůstala v autě - NO COMMENT, jen jsem si trochu rýpla. Naštěstí většinu peněz jsem prozřetelně měla u sebe já. Tak mi nezbylo než doufat-dopadlo to dobře, jsem už zkrátka velká holka a žaludek už taky něco snese:-)))

Příjezd předčil mé očekávání - příjemné romantické ubytování (jen číslo pokoje 13 mě mírně znepokojilo, ale naštěstí nejsem až tak pověrčivá), krásná příroda, v pozadí hory, které berou dech (aspoň tedy mě), před námi průzračné teplé moře, krásné počasí - těch 10 dní bylo nádherných. Musím říct, že takovou pohodu a klid už jsem dlouho nezažila. Najednou jsem všechny prožité bolístky a problémy hodila za hlavu a viděla jen budoucnost v růžových barvách. S miláčkem to bylo absolutní souznění, ani nepočítám kolikrát jsme jeden myslel na určitou věc a ten druhý to vzápětí vyslovil. Každý den jsme podnikali procházky po promenádě kolem moře, cestou se koupali, blbli jako malí, občas si sedli na kafíčko nebo pivko, dali si výbornou zmrzlinu a povídali si o všem možném. Když se nám nikam nechtělo, jen jsme si lehli na pláž do stínu borovic, četli jsme si nebo hráli karty, miláček mě vozil na lehátku a já si pěkně relaxovala, potom jsme při večeři sledovali jak slunce zapadá za hory a na moři se krásně odráží. I na výlet došlo, zajeli jsme si do Omiše, vylezli na pirátskou tvrz, lodí jsme se projeli po řece Cetině (nádherná řeka obklopená bílými horami pohoří Biokovo), dali si skvělou pizzu - bylo to příjemné.
Pro někoho možná normální, banální věci a maličkosti - pro nás krásná, romantická dovolená.
Když to shrnu - Chorvatsko mě nezklamalo, spíš naopak - lidé příjemní, všude čisto, nádherné moře a příroda, spousta dobrého jídla (hodně zeleniny, ryby, kalamáry, žralok, pršut..), v Brele v porovnání s Makarskou nebo Baškou Vodou výrazně méně lidí, v Jakiruši ještě mnohem méně, ceny nápojů vyšší, ale přijatelný, u jídla ceny mnohem horší, ale měli jsme polopenzi, takže nás to netížilo.

Jediné, co mi chybělo, byli DELFÍNI. Věděla jsem, že tady jsou, ale bohužel jsme neměli to štěstí. Poslední večer jsem seděla na balkoně, dívala se na moře a v duchu je prosila, aby se ukázali - NIC. Ráno u poslední snídaně (na terase s výhledem na moře tak 100 m odtud) najednou koukám a co nevidím - DELFÍNIi - vyskakovali a plavali si - nádhera - napadlo mě, že se přišli rozloučit - byl to pro mě fakt zážitek. A tajně doufám, že nám třeba splní i naše největší přání:-))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 01.08.06 12:56

Silem ty jsi prostě spisovatelka :-))

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 13:02

Kdepak Pavlísku, jen jsem ještě v dovolenkovým rozpoložení :-))) a co u tebe novýho,

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 01.08.06 13:08

Silem čekám na výsledky streptokoků /ca za 5 dní snad už budou/ no a pak jdeme na nový pokus :))). Doufám, že už se zadaří… :-)))

Jinak s těma delfínama - to jsi měla štěstí. To je tajné přání mého manžela, jednou se koupat s delfínama, je to takové jeho „srdeční“ zvíře. My jsme na líbánkách jeli pozorovat velryby (za POUHÝCH 100 dolarů za osobu - vyvalenej smajlík) a viděli jsme jen HŘBET jedné z nich :(((. A to byla zrovna sezona a měly(i)?? se pářit!!!! Smůla no.

Takže gratuluju ke krásnému dovolenkovému zážitku a teď ještě ty // :-)))))))))

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 01.08.06 13:09

Hmmm, si asi nového deníčku ještě nikdo nevšiml…

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 01.08.06 13:13

Jo Silem a ještě jsem ti chtěla říct, že ti to moc sluší na těch fotkách!!! A i to místo vypadá fakt nádherně. Taky už jsem si to poznamenala a třeba až příště my někam pojedeme, tak to zužitkuju :)))

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 13:16

Tak to mě těší PAVLISKU a děkuju..doufám, že ti výsledky dopadnou dobře a brzo se zadaří //..držím pěsti:-)

 
Pavlisek
Kelišová 5798 příspěvků 01.08.06 13:29

Taky tak Silem!! Zasloužíš si to :))

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 01.08.06 13:42

A hele, nový deníček :-) jdu číst…

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 01.08.06 13:45

Silem, nádhera, to muselo být, takhle si představuju líbánky! My jsme svatební cestu taky zatím odložili (od března), možná dáme moře v září anebo příští rok…

 
Vendulka2
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 01.08.06 13:55

Silemko moc krásný deníček
Sluníčka moje, vím, že Vás teď trochuzanedbávám, ale našla jsem v TPP spřízněnou duši. Je to holčina, která bydlí pár kilometrů ode mě a navíc „má na očích“ přítelovu bývalou manželku, která se nás snaží pořád finančně vydírat. Má na ni stejnej názor, jako já, tak prostě máme o čem povídat. Tak doufám, že se na mě nezlobíte.
Pokud jde o vzdálenost od Prahy, tak to fakt nevím… Autem jsme tam jeli něco přes 3 hodiny.
Jinak jedu tam 9.8. na 11.00 (vlak by mi měl přijet v 9.02) - do Brodwaye podepsat smlouvy ohledně natáčení…Večer musím domů, ale kdybyste některá měla chuť třeba jen na chvilku pokecat někde v centru, byla bych ráda. Nevím sice, jak dlouho tam budu muset být, ale snad by se aspoň chvilka našla…

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 14:08

VENDULKO jasně že se nezlobíme, zvlášť když tam máš tak blízkou osůbku a to, že ti hlídá bejvalku taky není k zahození :-))
LENDULÍN to je jasný s tou dovolenou, vy jste teď měli dost práce kolem bytu,říkám si, že čas musí na všechno dozrát (na dovolenou, na mimčo..)

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 01.08.06 14:42

Silemko - to je nadhera…uplne se tam taky vidim. Tak i na ty delfiny jsi mela nakonec stesti. :-)
Holky - smutna nejsem!!!! Jak bych mohla, blaznite?
Tak se zda, ze jsem nasla lek proti nevolnosti - vzdy kdyz to prijde, tak nez dojde na nejhorsi jist. Coz znamena, ze jim jim jim, i kdyz porad nemam na nic chute…To bohuzel znamena, ze za chvili „budu jako domecek“ jak manza mile rika, cimz mysli, ze budu tlusta jako prase.
Vendulko - tak takova kamaradka je potreba…(kdo to je? ja tam ted moc nechodim).
Vzdalenost od Prahy…momentalne neco kolem 10.000 km, tj. kolem 2 tydnu ve vlaku. :-)

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 14:53

SARI ať seš třeba jako panelák, hlavně když bude mimču u tebe fajn:-)
moje setřička je ve 30.tt, má nahoře 13 kg, ale je děsně v pohodě a to je hlavní, určitě to pak shodí a ty taky..
ty nevolnosti moc dobře znám a mě zase jeli jen rohlíky s marmeládou, piškoty nebo koblihy. Piškoty jsem nosila všude a když se mi začal zvedat žaludek, pár jsem jich slupla a ještě existují od Gravitalu takový lízátka na nevolnosti, ale to nevím, jak pomáhá

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 14:54

zase hrubka - jely samozřejmě

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 01.08.06 15:11

No rohliky by mi jely taky, ale nejsou…mnamiii, takovy ty vonavoucky, jeste trochu teply, pekne posoleny, co mamka nosi z obchodu k snidani…slintam jako dobrman.

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 15:24

jak´jsi to tak pěkně popsala, tak si jdu jeden dát, sice ne teplej, ale žaludek pohladí :-)))

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 16:09

SILEMKO, NÁÁÁÁÁÁDHERNÝ­ÝÝÝÝ!!!! Po přečtení deníčku mě „polil pocit štěstí“, jsem tak ráda, že jsi si dovolenou, tal krásně užila!!!
A ty delfíni, tvoje splněný přání, tak to znamená štěstíííííííí!!!!!!!! Delfíni vždycky přináší veliké štěstí!!!!!!

Tizi, nikam jsem nakonec nejela!!! Až přístí týden.

HOLKY, S TÍM MÍSTEM BYDLIŠTĚ od Prahy, jsem to myslela, aby jsme se zorientovaly, jak, kdo to má daleko do Prahy a našly nejideálnější střed!!! Takže se budem posouvat směrem na východ.

Alinko, to je mi jasný, že bydlíš daleko, musí to být pro všechny " TAK AKORÁT DALEKO ", ne že se sejdeme v Praze. Prostě najdeme ideální střed.
Hoď si to do vyhledávače tras - mapy a tam ti vyjedou přibližný km.

Vendulko, ty bláho, ty se nesmíš z TPP ani hnout!!!! To je napínavý!!!!

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 16:25

SILEMKO, krásný fotky!!! Moc se mi líbí!!!

V Bašce Vodě jsme byli na druhém konci, ale my jezdíme vždycky v červnu, tak jsou tam taky pláže poloprázdný! Ale jednou jsme byli v červenci v Tučepech, tam jsou pláže ještě užší, to bylo něco!!! Cizí nohy jsi měla u hlavy, můj drahý na nervy, tak jsme ani dokončili pobyt a jeli domů.

Tak ještě jednou, krááásný deníček a fotky !!!

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 01.08.06 16:26

Sari, klidně buď jako 4+1 s terasou, hlavně ať má mimís pohodlněj pelíšek :-))) Jo a ještě jednou gratulace ke kontrole, sice jsem ti psala v TPP, ale to neva :-)
Tady byl teď parádní slejvák!

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 16:35

Díky EPI, kéž by to tak bylo a delfíni mi to štěstí přinesli..nám všem.
Já to mám do Prahy zhruba 200 km.

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 16:45

nedokončili!?????????­??????????

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 16:57

Silemko, to nekecám, to se stalo, jednou jsem to četla a nebyl to jen jeden příběh !!!
Takhle se jednou někomu něco nepříjemnýho stalo, a pak viděl na moři skákající a dovádějící delfíny a ty mu přinesli do rodiny veliké štěstí!! Nebo jsem to dokonce viděla na Discovery.

Nekoukáte teď na Spektrum, jak tam jde Lidské mládě???? Moooc hezký!!!

Poznamenala jsem si Silemko, 200km.
Já, 140km.
Holky musíme pak najít ideální střed!! Víme o sobě, kde asi bydlíme, tak je jasný, že postup je východ.
Až se všechny sepíšeme, tak udělám seznámek.
Jestli budete chtít nebo máte někdo něco lepšího????? Sem s tím!!!!

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 17:07

jé EPI tak tos mi docela zvedla náladu, třeba se to fakt povede, podle astroložky, mám mít teď na podzim a celý příští rok, nejúspěšnější období za posledních tuším 12 let, tak to jsem zvědavá.
Jinak jsi hodná, že ses ujmula toho srazíku..

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 01.08.06 17:49

Silemko-nadhera! To jak jsi to krasne popsala mne pohladilo a ti delfini se na vas prisli podivat schvalne,jsem si jista,ze vam prinesou stesti!!!!!!

Tak konecne prsi i u nas a docela pekne tak mam velkou radost!

Epi,to je bezvadny napad s tim srazem,uz se tesim!!!
Hlasim vzdalenost 80km..ale pokusim se dojet kamkoli.

Sari vyznela trochu smutne,ale je to urcite jen to,ze nechce nic zakriknout,vid???
Neboj,ted uz bude jenom lip!
Jo a mas stesti,ze jsi slintala jako dobrman a ne jako boxer,to by mne mooooc mrzelo!!!!!!

Alinko..udaje: Raholec,28/ko­zoroh,mimi hleda cestu od ledna 2003

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 17:54

Silemko, já nejsem hodná, protože jsem to četla i viděla a musela ti to říct, co to znamená!!!! Ta astroložka má určitě pravdu a delfínci ti to přišli říct!!!

Ale ten srazík uděláme, co????

Tizi, večer jsem volala máti, nahlásila jí recept z cukety, tak byla nadšenáááá!! Ona si pořád něco dělá z cukety, ale tohle neznala.

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 17:56

Tizi, taaak ty jsi tady!!! Huráááá, právě jsem se chtěla odhlásit. Řáholec, jo??? Tak to je kráásný. To mám k tobě kousek.

Sari se mi taky dneska zdála divná!!! Je mi to podezřelý!!!!

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 18:04

Tizi, ty se zase flákáš kdeeee???

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 01.08.06 18:14

Jsem tady!!!!!!!
Uz hodinu odchazim delat ten nakyp a porad se ne a ne odtrhnout!

Dnes mi odpadne muj kazdodenni ukol-kropeni a zalevani!!! Tak budu zehlit..uz nemame co nosit!
/hrozna manzelka/

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 01.08.06 18:15

Epi,to jsem moooooc rada,ze to mas do Raholce kousek,ale nedavno jsi mi psala,ze to mas daleko,tak jak to teda je??????

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 18:34

Tizinko, tak je to asi 240 km.
Takže srazík bude asi někde okolo tebe, to bych tipovala, aby to bylo pro všechny přijatelný.
Vybereme nějakej penziónek a bude to!!
Kdo nebude chtít, tak pojede domů, třeba??? Nebo jak si to představujete???

Musím odejít, ale večer jsem tu!!!

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 18:37

Tak u nás taky prší - hurááá, tudíž padl volejbal a mě to ani nevadí, protože jsem nějak KO a chce se mi spinkat, teď bych si tak pustila nějakej pěknej filmeček..ale něco dobrýho bych taky snědla (jééé já mám chuť na krupičnou kaši se skořicí)..já dělám „cukeťák“ (je to asi hodně podobný tomu Tizie receptu) - taky se nastrouhá cuketa, 15 dkg tvrdýho sýra, trochu nějaký uzeniny, malá cibule, dá se tam podle chuti česnek, 15 dkg hrubé mouky, prášek do pečiva, sůl, pepř, majoránku, 2 vejce a pár lžic oleje, dobrá je petrželka nebo pažitka, dá se to do vymazaného a strouhankou vysypaného plechu a peče asi 20min. MŃAM

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 18:39

Možná blbej dotaz, ale Řáholec je ten u Jičína?

 
Bebet
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 01.08.06 19:01
:mavam:

Příspěvek upraven 14.12.11 v 23:04

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 19:08

Bebet to jsem ráda, že je nás víc, komu se Jakiruša zalíbila, ani jsem nevěděla, že se jmenuje podle někoho..je super, že jste sehnali tak fajn ubytování, hned bych jela znovu.

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 01.08.06 19:24

Silemko, jsi fakt dobra…hrozne moc se mi libilo, jak jsi to napsala! Romantika, krasna priroda, more, hory…miluji takova mista a jsem rada, ze jste si konecne uzili Vase libanky…

Takze - dekujeme za novy denicek…
Tak se mi zda, ze kdyz nekdo napise denicek, tak se mu zacina konecne plnit to, na co uz dlouho ceka…Saraai - tehulka, Vendulka - je zasnoubena a je ve finale Miss, Silema - jela na vytouzenou dovolenou a mame tady zase Silemu…a ted…???Ted je rada na dalsi splnene prani!!!!

OBYVATELKY DENICKU

Nesnažilky- čekatelky

Leňula (r.85/Zlín/Býk­/19DC) 1/2006 24tt

Snažilky

Vendulka2 (r. 76/Policka/be­ran/S/22DC) MT 04/05 9tt, snazeni od 11/05
MartinaR (ř.78/Vodnář/O­lomouc/11DC) SP 03/05 snažení od 2/2006
Silema (r.76/Znojmo/Stře­lec/18DC) ZT 11/03 7tt, 08/04 11tt, 09/05 20tt, snazeni od 05/06
Helenis (r.80/Praha/ry­ba/S/DC); SP 11/05 7tt
Lendulin(r.74/Pra­ha/V/Blizenec/7DC) 1/2006 22tt
Epi
Tizie (Řaholec,28/ko­zoroh,mimi hledá cestu od ledna 2003)

Maminky

Activ - Lucinka 7let
Alinka - Michálek 5let
Epi - Petr

Těhulky

Activ (Brno/77/lev) ZT 09/05 9tt // 23.1.05 31tt+5
Capinka (r. 78/Strelec/Pra­ha/V); SP 11/05 6tt snažení od 01/06 // 7.2.2006 29tt+2
Leila (r.82/Vimberk/ko­zoroh); ZT 7tt snažení od 11/05 // 12.2.2006 28tt+4
Sslunicko (r.78/Plzeň/lev/) ZT 11/05 9tt, // 25.4. 18tt+5
Alinka (r.74/Vodnář/) ZT 11/05 11tt, // 26.4. 18tt+ 3
Ruzena1(r.74, Praha/37DC), SP 7tt 06/04, KO 19.6. 13tt+2
Saraai (r.77/Japonsko/vod­nar/V); ZT 11/05 8tt , // 7.7.06 7tt+1

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 19:30

Ahoj Alinko, to jsem ráda, že se vám deníček líbí, s tím plnění přání máš pravdu, ty deníčky jsou fakt super, to jsem zvědavá, co se mi splní teď a Lenulce se splnilo bydlení, pokud se nepletu..fakt zajímavý :-))
Jen prosím znovu opravu (já vím, že to není důležitý a že jsem otrava) dnes jsem 23DC.

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 01.08.06 19:31

Silemko…a funguje taky fotogalerie!!! Jsi zlaticko!!! Taky jsem tam musela dat jednu fotku. Priste se vyfotim s briskem.

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 01.08.06 19:36

OBYVATELKY DENICKU

Nesnažilky- čekatelky

Leňula (r.85/Zlín/Býk­/24DC) 1/2006 24tt

Snažilky

Vendulka2 (r. 76/Policka/be­ran/S/22DC) MT 04/05 9tt, snazeni od 11/05
MartinaR (ř.78/Vodnář/O­lomouc/11DC) SP 03/05 snažení od 2/2006
Silema (r.76/Znojmo/Stře­lec/23DC) ZT 11/03 7tt, 08/04 11tt, 09/05 20tt, snazeni od 05/06
Helenis (r.80/Praha/ry­ba/S/DC); SP 11/05 7tt
Lendulin(r.74/Pra­ha/V/Blizenec/7DC) 1/2006 22tt
Epi
Tizie (Řaholec,28/ko­zoroh,mimi hledá cestu od ledna 2003)

Maminky

Activ - Lucinka 7let
Alinka - Michálek 5let
Epi - Petr

Těhulky

Activ (Brno/77/lev) ZT 09/05 9tt // 23.1.05 31tt+5
Capinka (r. 78/Strelec/Pra­ha/V); SP 11/05 6tt snažení od 01/06 // 7.2.2006 29tt+2
Leila (r.82/Vimberk/ko­zoroh); ZT 7tt snažení od 11/05 // 12.2.2006 28tt+4
Sslunicko (r.78/Plzeň/lev/) ZT 11/05 9tt, // 25.4. 18tt+5
Alinka (r.74/Vodnář/) ZT 11/05 11tt, // 26.4. 18tt+ 3
Ruzena1(r.74, Praha/37DC), SP 7tt 06/04, KO 19.6. 13tt+2
Saraai (r.77/Japonsko/vod­nar/V); ZT 11/05 8tt , // 7.7.06 7tt+1

Silem, promin, nevim proc zase tam byly spatne udaje, asi jsem to blbe zkopirovala!!!Jinak muzete vsechny vkladat tu postupku, at to neni jen vecer, kdy tady jsem. Jasne, ze je to dulezite!!!!23DC!!!

Jsem zvedava na to dalsi splneni prani…

A na Lenulku jsem zapomnela…Lenulko, tak jake prani se splnilo Tobe????

Holky, zkontrolujte postupku, co tam mam jeste upravit? Nebo to muzete udelat taky samy…

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 01.08.06 19:59

Holky, musím nabonzovat - KATTY má 22DC a pozitivní těhu test :-))

 
Tizie
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 01.08.06 21:48

Tak to je krasna zprava o Katty!! A takhle brzy,22DC??? Moooc jim to preju a asi „to“ vyslo na dovoleny,takze Silemko…vis co???

Delame marmeladu tak jsem tu jen na skok,ale vratim se!!!!
Musim jit asistovat.

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 01.08.06 22:12

Ahooooj!!!!

U nás se pěkně ochladilo, což mi dost zkazilo náladu a navíc mě děsně honí mlsná!!! Šla jsem si koupit chlebíčky s vajíčkem, ale nekoupila jsem si je, protože, co nenávidím je - když prodavač na něco šahá svýma rukama, ve kterých měl peníze, tak abych se s ním nepohádala, tak jsem radši pryč.

Tizi, tak hezky asistuj!!! A naklusej!!!!

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 02.08.06 03:06

Ahojky, dobre ranko!!!
Tizie a Epi - dejte pokoj, nejsem smutna! Akorat se mi vsechno mota v hlave…jestli tu vubec delaji geneticke testy, vubec nevim, asi mi nebudou delat ani to sijove projasneni, protoze ve 12 tt nejdu na UTZ a o triple testech nic nerikali ani se nic nepise v te prirucce, co jsem dostala…Stve me, ze jsem rekla, ze to do 12 tydne nebudu nikde hlasit, pak jsem povolila po srdicku rodinu, takze tchanovci uz to vedi a ja nejak nemam energii nebo co to oznamovat u nas doma…Hledam tu 3D UTZ, ale nemuzu to najit, tak ani nevim, jestli se to tu dela…teda nasla jsem jednu zpravu z pred nekolika let, ze to jako existuje, ale ze by mi vyjely mista, kde to delaji, to ne. (Ruzenko - kdyz budes mit chvilku, zkus mi na to juknout, prosim) Tak si pripadam, ze sice ziju v Hi-tech spolecnosti, kde se ale na vsechno musi vyplnovat tisic lejster a v mnoha oblastech by se teda meli sakra ucit od „rovijejicich se zemi“ „vychodni“ Evropy. Jo jeste me vcera fakt dojalo, kdyz jsem do tech vsech dotazniku pro tehule vyplnila delku cyklu pred tehu a sestra na to vali oci a rika, ze to je ale desne dlouhy cyklus…no a doktor tvrdil, ze je to trosku delsi :-))))
Ale jsem moc rada, ze mimisek se ma cile k svetu…trochu si na te fotce stoji na hlave, ne? ;-) Dneska uz je asi zase o trochu vetsi…Jezis to budou sakra dlouhy 3 tydny.
Jakypak sraz u Jicina? Raholec sice zni lakave, ale zapomnely jste na me…takze kdyz chcete stred vsech vzdalenosti, ja navrhuju stredni Sibir :-)
Jdu juknout do TPP na Katty.

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 02.08.06 03:17

Koukam do TPP galerky a vidim, ze Vendulka uz trenuje fotografovoani na Miss. :-) Slusi ti to, jsi sexy :-)
Silemce to taky moc slusi, s tim sateckem bych te vubec nepoznala.

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 02.08.06 08:09

Sari, jo střední Sibiř? To beru a vezmu s sebou i manžílka, hrozně se mu stýská po Rusku, byli jsme tam 3 týdny před 2 lety a prý nejlepší dovolená :-) projeli jsme tu evropskou severní část, přes Petrohrad až do Murmanska, celkem 8000 km, včetně sjíždění řeky, národního parku a hor. Hrozně jsem se těšila na překročení polárního kruhu, ale byl tam jen takový nicmoc sloup u silnice :-) Jinak já to mám do Prahy 0 km.

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 02.08.06 09:38

Ahooooooooj!!!

Sari, ty jsi mi byla od včerejška podezřelá, říkala jsem si, že máš asi strarosti!!! Co se ti asi honí hlavou kvůli tomu porodu a tak. To je strašně nepříjemný. A navíc bych nikdy neřekla, co tě teď čeká za lítání kvůli všem testů! V Japonsku?????

 
Epi
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 02.08.06 09:59

TIZI, ahoooooj!!! Poslala jsem ti e-mail, papapa.
Od rána nemám dobrou náladu, je přímoúměrná hnusnýmu počasí, který nás navštívilo!!!!!!

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 02.08.06 11:26

Tak jsem si moc klidu neuzila, dneska mam fakt den. Rano jsem venovala odpadu jablicko i banan, ktery jsem posnidala a uz zase spinim, me fakt slehne. To jsem na dnesni vecer planovala myt podlahu a dalsi chutky toho druhu, protoze zitra a pozitri dorazim domu az pozde a ve stredu jdeme s kamosi na ohnostroj a predpokladam, ze tu zustane nekdo spat, tak to tu potrebuju dat trochu do poradku, nemusi kazdy videt, ze normalne zijeme v chlivku. Navic jsem si na hodine kresleni rozbila misku na michani barvy…to uz bylo na konci, fakt jsem po 3 hodinach byla grogy, bylo mi tam horko, vubec jsem nemela vydrz, ani jsem nemohla poradne udrzet stetec v ruce. No jdu na chvili zalehnout a pak se uvidi, co bude s tim uklidem. Prinejhorsim dam na dvere ohromny zamek a vyhlasim zakaz vstupu.

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 02.08.06 15:27

Teda holky, kde zas dneska vsechny jste? Porad cekam, ze se tu nekdo objevi a asi se nedockam. :-(

 
Silema
Závislačka 2927 příspěvků 02.08.06 15:36

ahojky, tak konečně mám chvilku času, dopoledne jsem se sem nemohla zaboha dostat, při přihlašování mě to ne a ne pustit a až teď jsem zjistila, že jsem zadávala špatně heslo - dávala jsem vesele svůj PIN co mám na kartě…

 
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 02.08.06 15:41

Jo Silemko, tak tam byl zakopany pes? :-)))) Ja se akorat chystam do pelisku a cekam na manzu, az se mi vrati domu, i kdyz to asi hned tak nebude.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama


Reklama