DOTAZY Z LISTÁRNY ZA TENTO TÝDEN

Ostatní
  • missorka
  • 20.08.05

1) TĚHOTNÁ??? 2) NECHCE SPÁT V POSTÝLCE 3) NEVOLNOSTI A NECHUTENSTVÍ V TĚHOTENSTVÍ

1) TĚHOTNÁ???

Ahojky všichni prosím o radu. mám za dva týdny dostat menstruaci a protože s manželem plánujeme druhé děcko tak sem si skusila jen tak ze zvědavosti udělat těhotenský test, ze začátku na něm nic nebylo jenže když sem ho chtěla vyhodit tak sem si všimla že je tam ještě jedna slabá čárka, mimo té testovací a teď si nejsem jistá jestli jsem těhotná, zdá se mi divné že by se to ukázalo dva týdny před očekávanou menstruací. Prosím vás má li někdo stejnou skušenost jako já ať mi dá vědět jak to dopadlo předem děkuji. Katy

2) NECHCE SPÁT V POSTÝLCE

Ahoj Maminky,
moje 8m holčička spí v noci nejčastěji se mnou v posteli.
Když byla novorozeně, pečlivě jsem ji chvilku po kojení dávala zase spinkat do její postýlky. Spala jsem na patře a ona dole a tak jsem v noci lezla minimálně 5× dolů a zase nahoru. Říkala jsem si:„Vydrž!“, bylo to ale stále stejné dost vyčerpávající a tak jsem si jí víc a víc nechávala u sebe nahoře. Pak jsme se přestěhovali a malá má postýlku hned vedle naší postele a tak jsem se těšila, že to bude pohoda, budeme blízko u sebe a já jí budu moci v její postýlce rychle utišit, když se probudí a po kojení jí zase uložit do její postýky. Ale ouha! vůbec v ní nechce spát, i když jí tam přenesu a spí jako špalek, za 20 min se probudí a pláče, nepomůže nic než moje postel. Ve třech se tam trochu mačkáme a tak táta spí stále častěji v obýváku. Trápí mě to a navíc občas slyším, že jsem jí rozmazlila.
Prosím o rady jak naučit děťátko spát zase v postýlce aniž by člověk dělal že neslyší pláč a nebo aspoň o slova útěchy.
Děkuji Jit

3) NEVOLNOSTI A NECHUTENSTVÍ V TĚHOTENSTVÍ

Zdravím čtenářky a moc prosím o radu: jsem 13+3 a trápí mě nevolnosti, nechutenství. Zhubla jsem už 5kg a jídlo nemůžu ani vidět. Když se vidlička s jídlem blíží do úst, už se dávím. S odporem myslím už hodinu před jídlem, že budu „muset“ zase něco sníst. Je to strašný pocit a nedaří se mi ho nijak zvládat (mám velkou oporu ve své rodině a u doktora odpověď nenajdu). Prosila bych paní, která má přezdívku lamargarita, zda by mohla napsat název léku, který brala, aby v sobě udržela nějaké jídlo, popř. i nějaké další podrobnosti. Budu velice vděčná.
Děkuji. Alena

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 20.08.05 23:22

Ad1) No, já nevím. Zdá se mi to divné. Proč sis dělala tt 14dní před MS? Můj Dr. mi kdysi řekl, že na těh.testech se náznak druhé čárky v místě, kde má být, objeví viditelná zóna. Počkej do termínu MS a pak zkus test znovu. Vždyť na těh.testech se druhá objeví minimálně! 10dní po oplození!!!
 Radka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama