Dvě malé raubířky

O životě

Ahoj tety, jsme dvě malé raubířky a přišly jsme se vám představit. A proč taky nééé, mamina sem chodí každý den a poctivě si čte jeden deníček za druhým a my se vám také chceme trošku předvést. Jmenujeme se Kamilka a Adélka.

Adélka ještě nemluví tak dobře jako já, ani nechodí, jen si občas uslintne, ale zato umí bezva křičet a když do toho začnu i já, je na mamince vidět, že má opravdu radost, a proto to děláme opravdu často. Mám moc ráda i taťku. Mazlíme se spolu, ale vždycky to skončí jeho probuzením, asi něco dělám špatně…

Občas se na mě mamina zamračí, sem tam i nějaká přilítne, a to si pak opravdu zabrečím, někdy i vzbudím ségru (maminka ze mě má radost) a utíká k ní. To pak mám radost i já, protože můžu vyházet hračky a nikdo na mě nemůže. Uklízet už mě to ale nebaví. Počkej ségra, až vyrosteš, mám pro tebe práci :-)

Taky se ráda koukám na fotky, obzvlášť ty, co má máma v peněžence, a všechny ty průkazky, dají se poschovávat, a pak ze sebe člověk nevypustí ani hlásku, když se vás dospěláci ptají, kde to je. Když je ale najdou, je to trochu malér, hlavně ty, co jim říkáte občanka a taky řidičák. To jsem vám vlastně ještě neříkala, jak umím utíkat, hlavně v obchodě. To ale s mamkou nedělám a s taťkou už vůbec ne, ale s babi je sranda, drží mě za ruku a najednou kouká, kde asi tak můžu být :) Ségra je ještě malá, ta se vozí v kočárku, nebo s mámou klokánkuje, ale až bude chodit, tak babičce utečeme spolu a to bude teprve sranda :-)

Jsme prostě 2 rošťandy, ale máma s tátou nás mají stejně rádi, tak proč nedělat bordel, když to našim vyhovuje? Zrovna dneska jsem si otevřela lahvičku s pitím, a pak jsem ji na sebe nalila a do zbytečku natrhala rohlík, myslím, že se to mamce tentokrát nelíbilo, protože se fakt hodně mračila. Ale pro dnešek toho už necháme, až se Adélka (já jí teda říkám mimí) něco naučí, zase se ozveme. Tak se zatím mějte :-)

Vaše Kami s Adélkou

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
LuciTau  23.05.12 08:41

krásný, přeji hodně radosti :hug:

 
vanuatu
Kecalka 443 příspěvků 23.05.12 08:50

Jůůů,pěkně napsané :pankac: Já mám doma zatím jednu rošťandu…

 
Katysek1
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 23.05.12 08:51

:palec: Výborný! Asi si s holkama užiješ. Já čekám dvojčátka, tak jsem zvědavá, co mě čeká :-)

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 23.05.12 13:03

Krásný deníček :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 25.05.12 18:45

Krásně napsané připomíná mi to moji situaci mám 3letého syna a je hyperaktivní máme to i potvrzené od doktorky takže fakt paráda a druhý syn bude mít zítra měsíc

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama