Naše princezna Ellen má 7 týdnů

Rodičovství

Tak naše princezna je na světě 7 týdnů, má se čile k světu a roste jako z vody, od porodu to strašně uteklo. 29. 1. mi dali naši Ellenku poprvé na prsa, od té doby přibrala 1100 g a vyrostla o 5 cm.

spinkáme
3 komentářů

nádherný úsměv

po koupání

s maminkou
1 komentář

Po příjezdu z porodnice jsem zůstala doma sama pouze s Ellenkou a žádná babička, ani kamarádka my nepomohly. Jedna babička je daleko a druhá nemá zájem. Musela jsem vše zvládnout sama. Bála jsem se, že malé zlomím ručičku při oblékání, že ji nebudu umět utěšit, když bude plakat, byla tak malušenká a křehounká.

Dny letí a vše tak utíká. V sobotu máme vítání občánků. Naše slečinka už kouká kolem sebe a nesmí jí nic utéct, začíná si povídat, už chvilku udrží hlavičku na bříšku, začíná zkoumat svoje ručičky a nožičky. Ty pokroky jsou den ode dne výraznější, a když přišel první úsměv, byli jsme s taťkou úplně hotoví. Naše kytička je kouzelná a hlavně moooc hodná, od prvního dne se v noci probouzí po 5-6 hodinách a přes den po 3-4 hodinách.

Na to, co jsem prožívala v těhotenství, je naše Ellenka moooc hodná, skoro ani nepláče. Stále se s ní mazlínkáme a hyčkáme ji. Venku je už krásně a v kočárku jí je nejlíp, prospí celou procházku. Museli jsme dát od 5. týdne dudlíček, protože usnula pouze přisátá na prsu, trápily nás i prdíky, ale fenyklový čajík je zažene, takže pouze kojím a občas dám malé ten čajík.

Sluníčko nám svítí, tak Ellenku obleču a půjdeme na prochajdu… příště zase dodám další pokroky.

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
katerina-pdy
Nováček 10 příspěvků 17.03.12 23:43

Moc krásně napsané :) také se těším až budeme mít prcka :)ale kdy,to jeste nevime,ale jednou urcite jo :) at roste jako z vody a dela same pokroky :) :potlesk:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 18.03.12 00:47

ano přesně tak čas s dětmi hrozně letí a dětičky dělají pokroky…hezky napsáno a at je Ellenka pořád tak hodná a at vám dělá jen samou radost :mavam: :mavam: :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama