eMimino s vaší pomocí oblékne nový kabátek

Ostatní
  • emimino
  • 17.08.09

Čas běží jak splašený a tak slaví eMimino své první velké kulatiny ano, bude mu už neuvěřitelných deset let. Jen díky Vám je slaví ve zdraví a dobré kondici, ale i tak jsme usoudili, že přišel čas dalších změn, protože staré šaty začínají být eMiminu poněkud těsné... Protože chceme aby eMimino těšilo své uživatele víc a víc, aby jim poskytovalo radu, pomoc a přátelství, prostě nejenže chceme abyste se tu cítily jako doma, chceme neskromně i něco víc hýčkat si vás jako na luxusní dovolené :)

Proto jsme se rozhodli rozšířit okruh těch, kteří o eMimino a o Vás pečují - a začátkem srpna jsme navázali spolupráci se společností Webdio, s.r.o., která bude zajišťovat naše technické zázemí - takže je jen na Vás, které změny nám odsouhlasíte a kterým směrem si nás popostrčíte.

Možná jste si už všimly (a ať nezaponememe na tatínky tak i všimli :)), že se Vás ptáme na nový vzhled, fotogalerii, na menu… A dotazů budeme mít ještě mnohem víc. A co za odpovědi nabídneme? Nejprve Vám ukážeme fotogalerii, zcela novou inzerci - bazárek, obojí bude připravené pro Vaše zkoušení během několika dní. A pracujeme i na dalších novinkách - jedna z velkých budou výměnné skiny (vzhled) eMimina, a pak sloučení vlastních fotek, příspěvků, článků, diskusí a inzerátů do jedné přehledné stránky (prostě si všechno své budete moci dát na jedno místo, místečko nebo taky obrplac), takže pro Vás bude vše přehlednější a jednodušší.

Jak jste si už všimly v diskusích nebo v aktualitách, vyptáváme se právě teď na:

Vzhled nového standardního skinu
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Novou fotogalerii
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Nové nápady, co změnit
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Na to, co v menu používáte, a co je tam zbytečné
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama