Eviščin deníček - Že by miminko na cestě?

Těhotenství

Právě jsem se zaregistrovala. Nevím pořád, jestli píšu správně a nevím, jestli bych neměla psát spíš do Snažilkovských deníčků.. Doufám, že ne :o) ..

Už podruhé se u mě nedostavila menstruace.. Poprvé mi vyšel doma negativní těhotenský test.. Takže jsem naběhla k paní doktorce, tam mi udělali nový těhotenský test, který vyšel pozitivní.. Dle výsledků z krve jsem se ale dozvěděla, že těhotná nejsem. Sestřička v ordinaci mi tudíž píchla do zadku injekci a šla jsem.

Dnes jsem byla u paní doktorky podruhé.. se stejným problémem. Nedostala jsem to a těhotenský test mi doma vyšel negativní.. Doktorka řekla, že se tedy podíváme, jestli nemůžu mít nějakou cystu.. Udělala mi ultrazvuk, pak mi udělala i vnitřní ultrazvuk a prý, že tam něco miniaturního vidí (3 mm).. a že mě tedy pošle rovnou na krev. V poledne jsem si volala pro výsledky a sestřička mi sdělila, že hladina hcg je zvýšená a že bych asi měla být těhotná.. Ať si zavolám zítra k doktorce a domluvím se na dalším postupu..

Trošku se bojím uvěřit tomu, že jsem opravdu těhotná. Já? Už těhotná?? O miminko se snažíme o září, ale nijak výrazně.. Navíc tento měsíc byla k otěhotnění jen jedna jediná příležitost.. Tak že by?

Takže se (snad) hlásím do klubu a budu ráda, když mi napíšete, co si myslíte vy? .. Fakt jsem těhotná? :o)))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 22.11.06 20:09

Evi vítej, já bych řekla že těhu jsi :-))))

Borůfka od Jarňulek

 
Efina
Kelišová 6429 příspěvků 22.11.06 20:52

Ahoj,
taky doufám, že ti můžu gratulovat k těhu :-)  

Já se brzy dozvím, zda se přidám také do řad těhulek… a někam se třeba i zařadím :-)  

E.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama