FILUTOVÉ Z CHYTRÁLKOVA - Od Verunky a Filípka

Rodičovství

Ahoj kamarádi, chtěli jsme napsat příspěvek, ale nakonec to radši pošlem jako deníček. Ne že by mamku chytla pisatelská slina, ale už to chce nový :))

Hurááá, nemoci jsou, zdá se, zdárně překonány. Už nekašlem, nesoplíme, jen řádíme.

Ze ŠvP nám v pátek nepřijel Filda, ale indián. Přivezl si nádhernou čelenku s orlími pery, celý víkend jsem ji nesundala, jen chvilkama jsem ji půjčila Ondráškovi. Absolvovala jsem takto pochůzky městem, cukrárnu, holiče (stříhal Filipa, mě zatím ne), baseballový zápas i dědovu oslavu. Všude jsem vzbuzovala úsměvy, lidi se zastavovali a komentovali … dost mě to bavilo. A dokonce jsem byla i ochotná připustit, že je bráškova a že ji mám jen půjčenou. Filda zase celou dobu nesundal indiánské triko, takže jsme byli pěkná dvojka.

V sobotu jsme zahájili grilovací sezónu, u masíčka si snad i děda ty svoje narozky užil (tvářil se, že ho s oslavou obtěžujeme, musel kvůli nám předčasně ukončit tarokový víkend :-)). Masíčko mi jelo jako obvykle a kupodivu jelo i Ondrovi. On totiž MASO vůbec nejí. Ale když tomu dáte jiný název a ještě jdete příkladem, nestačíte se divit :-))).
Taky jsme konečně zkontrolovali tetino bříško, už ze vybouluje, jsme mooc zvědaví:-)). A taky jsme hodně fotili, tak možná šupnem něco do albíčka.

Už se těšíme na příští víkend, jenom už, prosíme, někdo napište, jak to teda bude. My to z Brna můžem těžko nějak organizovat. Rýsuje se nám menší zádrhel - Filda má zápas a nevíme, kdo ho odpoledne vyzvedne a kde přečká do večera. Teprve to začínáme řešit, ale pokud nikoho neseženem, mohlo by to náš výlet ohrozit.

Jinak si žijem bezstarostně, ráno nechci do školky, večer nechci do postele, jedla bych pořád jen něco sladkýho nebo šunčičku. Jsem vzteklina první kategorie a k tomu ukňučenec, ale takový, že už mamce tečou nervy. Já totiž kňučím asertivně - dokud nedosáhnu svého. Teda, o to se snažím. Většinou dosáhnu jen toho, že na mě mamka po nějaké době začne ječet a pak mě odpálkuje :(. Nedávno už se jí taťka ptal, proč furt řve a je tak nervní. Pak s námi strávil jeden večer doma (on teď doma nějak moc nebyl) a řval taky.
A mám novou zábavu. Taťka mě teď v rámci hlídání brává s sebou na trénink. A já nenápadka chodím a píchám prstíčkem do všech chlapů na střídačce a pak na ně hážu okem :-)) Začínám tím být proslulá.

Tak ahoj
Mějte se Čauky
Verča zrzečka (3 roky 7 měsíců)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 15:15

Ukradnu vam prvenstvi???:-)
Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 15:21

Povedlo se:-))

A jen k te sobote strucne …zacina to ve 13h v PRuhonickem zamku, ktery je soucasti parku. Pokud se vam zadari vyhledat Margat, dostanete svatebni oznameni (teda ti, kdo ho nemaji) a muzete vstoupit zadara, jinak za cca 40 Kc za dospeleho. Park je krasny, tak v pripade hezkeho pocasi doporucuji prochazku uvnit. V Pruhonicich neni zadne velke hriste, kde by jsme se mohly sejit hromadne … v parku nas bude hromada. TAky je PRuhonicich par restauraci, ale ne pro davy lidi, bohuzel:-(
Mezi 12-12.30h … az 13h kdy to opravdu zacina by jsme se mely shromazdovat blizko toho zamecku (je hnedka naproti vchodu do parku a udelame z nas hezky spalyr … snad se tam vejdeme:-))) Fotaky a kamery sebou … mam chut vyhlasit soutez o nejlepsi ulovek dne:-)))

TEsim se, ze vas zase jednou vsechny uvidim … i kdyz to nebude asi na dlouho…

Pa

Sulanek

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 22.05.06 15:31

Tak si tu asi zatím uděláme se Šuldou soukromou párty. Já Vám všem tak závidím, že budete u toho. Já bych taaaaak chtěla taky. Ale nemůžu mít všechno, že?

Krásně si to užijte a Šuldo, nápad se soutěží je super. Určitě ho zrealizuj.

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 15:34

Jo a jako cenu dame co?:-))))

Sulda

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 22.05.06 15:37

Nic mě nanapadá. :-((((((((

Ale budu přemýšlet. :-))))))))))

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 15:40

Treba by si mohl vitez za odmenu pochovat a povozit tvoje Neznalky:-)))

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 22.05.06 15:50

To by klidně mohl. Pokud to bude stačit, jdu do toho. Aspoň v tom budu namočená taky. :-)))))))))))
Nebo by mohl na celý den dostat na hlídání Valču a Vojtu a Peťa by měla svatební dar.

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 16:01

Chi, to bych se snazila ulovit nejlepsi kousek jaaaaaaa!!!!!:-))))

Sulda

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 22.05.06 16:02

To myslíš, že bych Ti je jinak nepůjčila? :-)))))))))))

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 16:09

Ty urco jo, ale PEta nevim nevim:-))) Hele a co takhle mit 2 ceny… to by byla motivace:-)))

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 22.05.06 16:26

No tak to je gooool. Hlavně, že je to Filutí deníček a Šulánkovic děvčata tu drbou o 106 :-)))))))) Jsem vás vyhmátla, co?

Ale musím běžet. Em se sápe nahoru.

papa vABE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.05.06 16:38

Jo, mame tady nejaky soukromny mejdan ci co:-))))

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.05.06 09:56

Ahoj Verčo,

chichi, ta vztekatida je asi infekční, já ji mám asi už 14 dní a mamka taky řve (a taťka taky, když je se mnou teď víc času :). Projevy nevole provázím plynulým zvyšováním hlasu a asertivním nátlakem, což mívá za důsledek nasertivní reakci od rodičů. Už jsme ale přišli na to, kde se to ve mě bere. V hlavě mi bydlí skřítek Zlobílek, který mě nenechá chovat se slušně. Už jsem ho chtěla vyhodit do popelnice, do kanálu, pod autobus, ale furt se mrška vrací :(. Tak kdybyste někdo měli recept, jak ho zlikvidovat, budu vám vděčná já i moji nejbližší :D.

Jinak díky tetám od sousedů za rozjetí deníčku :) a informaci o sobotě. Pokud tedy nebude počasí úplně na h…, do parku se s mamkou dostavíme. Tímto apelujeme na tetu Romanu, aby si laskavě přehodnotila priority a dala vědět, jestli budeme organizovat něco extra pro Filuty. Mamka, jak nechodí na chat, ví prdlajs :).

U nás jinak nic moc nového, od června mám novou super hlídací tetu, jmenuje se Denisa a bude mě vyzvedávat ze školky. A i o prázdninách spolu prý pár dnů určitě strávíme, tak se těším. Zatím mi slíbila bruslení, kino, plavání a divadlo… no, nechtěli byste taky takovou? ;)

Uf, už je to dlouhý jako týden, takže papapa, doufám, že v sobotu!

Viki

A něco krátce od mamky: Jani, to Sylvě závidím, že se jí bříško boulí až teď, mě se boulí snad od 6 týdne, mezi 6. a 12. jsem přibrala 4 kila! (hrůůůůza), naštěstí teď se to zastavilo a už dva týdny se ručička váhy nehla. I tak začínám vážně přemýšlet, že pomalu vyměním civilní šatník za těhotenský. Včera jsem si objednala v Quelle letní kalhoty a halenku, tak doufám, že nedorazí v srpnu :).
A k sobotě - myslím, že nás tady odtud bude jen pár - Frndulka, Romana, Anaj a my… Evi, co vy, dorazíte? Ostatní jsou samozřejmě taky vítáni! Vzhledem ke komornosti takového srazíku se můžeme operativně domluvit po telefonu.
Ahojky, I.

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 09:57

Ahojda,

no co to toto tady je za soukromej mejdan :D:D ?
Radko díky za info k Průhonicím, pokud nebudou padat trakaře tak se přijedem určo podívat - i s foťákem :D.

Verčo, díky za nový deníček, tamten už byl mírně chaotický, i když jsme tam asi trhli rekord v počtu příspěvků za poslední dobu :o)))))
Téda tu indiánskou čelenku Ti závidím, já nic takovýho nemám a staršího bráchu taky ne od kterýho bych si to mohl půjčovat :o)))). Doufám, že seženete pro Fildu hlídání a o víkendu dorazíte. Pořád platí nabídka, že můžete nocovat u nás :o).

My jdem zítra na oslavu dědových narozenin, tak se moc těším, když nebude pršet bude grilovačka na terase a potom ňamkovej šlehačkovej pařížskej dort :o).
A hnedle v pátek jedem na oslavu narozenin mojí sestřenice, bude jí sedm. Ještě musíme s mamkou vybrat dáreček :o)

O víkendu na chaloupce bylo fajn. Mám novou zálibu a to lezení na stromy. Mamce se to teda moc nelíbí a hudrá že spadnu a namelu si :o))). Máme na zahradě dva prima stromy, který se rozvětvují hned skoro od země a dobře se po nich leze :o).
V pátek jsme jeli z Prahy dřív a byli jsme nakupovat v Sedlčanech. Máme tam už dva roky vyhlídnutý pěkný dětský krámek s výbornýma cenama, takže jsem zas vybaven, koupili jsme několikery bavlněný tepláky, šusťákovku, klobouk, několikery ponožky, holiny, tenisky na písek a pantofle k moři.
V sobotu jsme pekli buřtíky. Letos už ho zdatně opeču sám a nepadá mi klacek s buřtem do ohně :o)))).
Taky jsme s tátou posekali celou zahradu, tráva teď roste jak zběsilá. Mám svojí dětskou sekačku a vydržím celou dobu lítat za tátou a taky sekat jako on :o). Mamka s babičkou zas sázeli a okopávali, takže tam v létě zas budeme moct sklízet čerstvou zeleninu a ovoce. Letos tam máme tři veliký záhony jahod, ředkvičky, mrkev, cibuli, rajčátka, okurky, lusky, salát, kedlubny, červenou řepu, špenát a nějaký nezajímavý bylinky jako třeba petržel, kopr nebo pažitku :o))). Kdo byste chtěl můžete přijet začátkem července na třešně, letos jsou stromy úplně obalený…kdyby mamky chtěly na koláče, na kompoty nebo na marmošku :o).
Děda uvažuje, že vrchní část zahrady by nechal bagrem srovnat a nechal by tam udělat tenisový kurt. Ta zahrada je opravdu hodně veliká. Nejdřív se spekulovalo o velkém bazénu do země, ale není tam moc vody, tak to nakonec vyhrál kurt. Jsem zvědavý…
V neděli jsem byl s dědou a tátou v lese pálit dřevo a řezat. Mám svojí dětskou motorovou pilu, takže jsem byl pomocník k pohledání :o)))), táta se celou dobu bál, abych nespadl do ohně :o). A našel jsem u lesa hodně konvalinek, tak jsem mamce přinesl velikou kytičku :o).

Před 14ti dny my dělali v Motole kontrolní testy kvůli těm játrům a je všechno vpořádku, prý šlo o nějaké skryté virové onemocnění jater, proto tekrát ty hodnoty byly vyšší. Dr rozhodně už žádnou dietku nedoporučuje - což je jedině dobře:D.

Podařilo se nám ochočit jednoho z našich papoušků - už si sedá na prst a zobe z ruky :o)), ten druhej se zatím ještě pořád bojí.....

No koukám, že jsem se dneska nějak rozepsal…tak si další zážitky nechám ještě do komentářů :o)).
V pátek vás budu informovat, jak proběhla kouzelná noc ve školce…:o)

Tak ahojky a pište!

školkující Šíma a zapisovatel mamka :o)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 23.05.06 10:00

Ahoj holky,

už se k vám přidávám. Včera jsem se celý večer nemohla dostat na emimino!!! Říkala jsem si, že je výpadek, a vy si tady zatím vesele vykecáváte :-)))).

Foťák beru, už se na vás těším. Já myslím, že vozit Neználky by byl pro Verču takový zážitek, že klidně berem:-)). No a Petiny děti bychom pak sfoukly taky. To už je jedno, jak velká školka to je.

A kdepak se flákají Filuti? Omlouvá vás jedině, pokud jste se sem včera taky nemohly dostat:-))))

Zvoní, frčím, ahoj
Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 10:04

ahoj Viky,

hlídací tetu teda fakt závidím…ta si bude s Tebou jen hrát a nemusí dělat nic okolo…to by se mi taky líbilo :o))).

Vztekatidu taky vlastním a projevuje se úplně stejně, pozvolným zvyšováním hlasu až po jekot, kníkot, hukot a pokud nedosáhnu svého tak se dostaví brek :o(. Naši přišli na to, že je v těhle situacích lepší mě ignorovat a dělají, že to neslyší. V devadesáti procentech toho sám nechám, případně se jdu urazit do pokoje :o))).

Ta pa a doufám, že se v sobotu potkáme :o)

Šíma

Ivo, doufám, že v tu sobotu dorazíte, o nějaké organizaci nic nevím, takže bude ke konci týdne fakt asi lepší domluva po tel.
Zdravím všechny a pupíka :o)

Martina

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 23.05.06 10:33

Jani,

Neználky Verunce klidně půjčím a i přivezu do Brna. Mně se po tom městě tak moc stýská, že se už nemůžu dočkat, až tam zase pojedu. :-))))))))))

Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 23.05.06 13:18

Tý jo, tak to byla slušná smršť :-))) Já jsem psala příspěvek, když tady nebyl ještě ani jeden filutí komentář. Taková telepatie se nám už dlouho nepovedla.

Zatím se rýsuje, že by Fildu o víkendu byla ochotná zvládnout babička, takže bychom snad mohly přijet, i u vás, Marťo, přespat. Jenom jsem chtěla vědět, jestli se dostavit rovnou do těch Průhonic, nebo jestli se setkáme už předtím. Já si můžu od Hynka vzít auto, přistavit zpět ho musím někdy večer. Hrají 2 zápasy, tj. asi kolem 18.00 by měli končit.

My jdeme dneska večer grilovat ke kamarádům na zahradu a k tomu je zkolaudovat a oslavit narozky jejich dětí, které jsme lehce zasklili, tak doufám, že nebude pršet.

Tak zatím ahoj, odcházím z práce :-).
Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 23.05.06 13:19

Tak až se nám navrátíte z GB, rozhodně přijeďte na návštěvu. Kdy se vlastně vracíte? Je to v rozmezí dnů, nebo týdnů?
 Jana

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 23.05.06 13:48

Ahojky,

my jsme se sem včera taky nemohli dostat!

U nás taky vládne něco příbuzného té vzteklině, páč na nás mamka taky furt řve. Aspoň, že se nás zastává taťka (ale ten s nimi není celý den sám - p.m.).

Počasí je teď nic moc, takže jsme párkrát museli zůstat doma a to nás pak chytá zlobivka:) Taky jsme párkrát schytali ten pořádný déšť. Teď už nás mamka vozí na tenis radši autem, i když to máme jen kousek.

Filda hraje příští týden velký zápas ve fotbale, prej je to nějaký Mateřinka Cup a Filda je brankář. Tak si teď doma pořád vymýšlí co všechno potřebuje koupit. Asi to jen tak neskončí, protože bude mít svátek a za necelý měsíc narozky. Já jsem důrazně upozornil, že chci taky narozky, tak jsem zvědavej co dostanu za dárky:)

My jsme byli zrovna minulý týden na procházce v tom Průhonickém parku a taky v Dendrologické zahradě. To jsme se teda našlapali. Večer jsme usnuli tak rychle, že ani pohádka nebyla třeba:)

Na srazík se moooc těšíme a samo, že příjdeme. A nepřijede náhodou i Vojtíšek pilůtek????

Musím se loučit, ještě se mi sem cpe mamka:

Ahojky, doufám že srazík bude a že se stihneme domluvit. Já teda nevím kde se v tom Průhonickém parku budeme srazíkovat, protože tam není žádné hřiště. Je to tam tak akorát na procházky. To jsem zvědavá jak to dáme dohromady. A co varianta pro mokré počasí??
Já pořád vymýšlím co koupit tomu Filípkovi k narozeninám, mně příjde že už všechno má:) Prošla jsem už dva obchoďáky a na nic šikovnýho jsem nenarazila:(
Jdu ještě něco tvořit než půjdeme na trénink. To je ale dnes den, mně se chce pořád spát:)

Tak ahoj Eva a David

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 23.05.06 14:05

Jani,

je to v rozmezí dnů. S Kájou letíme 1. června, taťka dorazí se zpožděním autem.

Do Brna se snad dostaneme v létě, Pavel tam má hromadu příbuzenstva, tak se pak ozveme. Taky Vás moc rádi uvidíme.

Jana

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.05.06 15:42

Ahojky,

ještě k té sobotě - bude nás pár, tak se můžeme sejít třeba v dětském koutku v Hypernově (jestli tam je, já nevím) nebo v McDonaldu u pumpy na dálnici v Průhonicích a pak se přesunout hromadně do parku. Není to úplně úžasný řešení, ale nic lepšího mě nenapadá.

Kdokoliv vymyslíte cokoli lepšího, jsem pro :).

Iva

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 16:29

Ahoj Jani,

teď jsem lehce zmatená, že musíš auto vrátit v sobotu večer a předtím píšeš, že byste u nás mohli přespat…myslela jsem, že byste u nás spali v sobotu, že bysme udělali po svatbě ještě nějakou akci a pak že bysme jeli k nám…
My totiž do těch Průhonic pojedeme rovnou z Odolený vody, z pátka na sobotu budem spát tam, pže neteř má narozeniny a v pátek večer bude oslavička.

Doufám, že se dnešní grilování vydaří, tady neprší, i když teplo zrovna není .

Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 16:32

Ivo, ten McDonald by možná byl nejlepší nápad a zároveň bysme to tam sfoukli i s obědem pro děti :o)))). Že bysme si tam dali sraz nějak před polednem.

Taky mě napadlo, že pokud není na odpol. nic domluvený, že bysme mohli odpol. nebo navečer s dětma do Imaxu na Safari, prý je to moc pěkný. Počasí totiž nemá být moc hezký.....

Pište další nápady.....

Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 16:38

blik, teď mi to docvaklo, že Hynek vlastně hraje v Praze…myslela jsem, že auto musíš vrátit večer do brna :o))). takže všechno platí tak jak má :o)

mě dneska vynechte, jsem mírně natvrdlá :o))))

Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 16:48

přikládám sem program Imaxu, odpol. to dávaj třikrát, tak by nám to mohlo vyjít…http://w­ww.imaxpraha.cz/Pro­gram250506.asp

 
Jirina
Extra třída :D 13529 příspěvků 23.05.06 16:56

Ahoj vespolek,

hlásím, že jsem se sem včera taky nemohla dostat, konečně jsem se dokopala připojit večer z domova a prd :o(((

Průhonice si hezky užijte, my máme zrovna jinou akci - kolegyně z práce bydlící náhodou kousek od nás slaví padesátiny a zve nás všechny včetně dětí (máme dohromady 4 prcky) včetně současných a bývalých kolegů na oslavu. Vzhledem k mému plánovanému návratu do práce se docela těším, že ty nové poznám a se starými navážu opět komunikaci.

My teď máme nějak hektické období - tedy spíš manžel - má pořád babičku po nemocnicích, do toho vyřizujeme úvěr a pořád odněkud někam převážíme nějaká lejstra, takže když už má volno, chudák pořád někde lítá a stejně ho nevidíme. Příští týden musí Háňa na očkování TBC a dva dny na to na kontrolu, což při našem bydlišti bude zase půlden zabitý, ach jo.
Vzteky dětí už ani neřeším, spíš bych řekla, že se jedná o vzteky moje (být s dětmi nepřetržitě sama 12 hodin denně to se prostě nedá vydržet), ale když čtu o vašich vzteklounech, zase taková tragedie mi to u nás nepřipadá. Teď si je vzala chvíli babička, tak mám trošku klid na regeneraci nervů.

Ahoj Jiřina na chvilku bez dětí

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.05.06 17:33

Ahoj,
já jsem pro, ale protože má být hnusně (a to bývá v Imaxu narváno), navrhuju do zítřka stanovit konečný počet účastníků a zamluvit telefonicky lístky na 15:50 :). 13:30 nestíháme, obřad je ve 13:00.
Co vy na to?
Začátek seznamu:
Frndulka+Šimon
Bublina+Viki ? ?

Iva

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 23.05.06 20:34

Hlásíme se do seznamu:
Eva + David + Filip

Já myslím, že je to dobrý nápad. Oběd v mekáči jistě děti ocení, my budeme mít vyřešený oběd a kino bude taky super!
Už se těšíme!!!!
Ahoj Eva

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.05.06 21:23

…nehledě na to, že v Happy Meal jsou teď figurky z Divočiny, už máme hada a Viki touží po lvovi či zebře :))).

Zrovna jsem pověsila prádlo a mám toho dneska tak akorát, tož se jdu odvalit do hajan.

Dobrou, I.

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 23.05.06 21:29

Tak to jsem ráda, že se nápad ujal. S těma lístkama mě to taky napadlo, takže je fakt, že by to chtělo zítra, max. ve čtvrtek udělat rezervaci…Ivo, zavoláš tam Ty nebo tam mám zavolat já? Aby jsme to neobjednaly obě :o))))).
My jsme se před hodinou zrovna vrátili z kina, byli jsme s kámoškama a s dětma na Době ledové. Šímovi se to líbilo moc, doma má na dvd jedničku, já tenhle film moc nemusím…
V ukázkách před filmem ukazovali dalších asi 5 dětských filmů co přijdou do kina během jara a léta, tak pak můžem společně vyrazit…

zatím pa

Martina

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 23.05.06 21:33

No, jestli můžu poprosit, tak tam radši zavolej ty, my máme v práci hekťárnu a nevím, jestli se sem zítra dostanu, abych zjistila finální stav účastníků. Předem dík!
A teď už fakt dobrou :))),
 I.

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 23.05.06 21:33

Jojo, u nás je taky mánie… zatím máme hada a lva, tak snad něco přibude do sbírky:o)

A co Johanka a srazík??? Kdepak jste holky??
Eva

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 24.05.06 00:34

Verča a Jana do seznamu!!!

 
Aja99
Kecalka 208 příspěvků 24.05.06 07:16

Ahoj holky,

po dlouhé době se hlásíme-jako obvykle nestíháme..uva­žujeme, že bychom si udělali o víkendu výlet do Prahy. ať vás konečně poznáme naživo o:)) Tak nevím, jestli se „něco“ bude konat i v neděli…ať víme, kdy máme dorazit..pokud bychom dojeli v sobotu, nemáme nocleh…

Více o nás snad napíšeme večer..

Zatím ahoj Andrea a Ondra

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 24.05.06 09:10

Dobře, brnknu tam…

pa M.

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 24.05.06 09:16

Ahojky,

nejdříve přejem všechno nej nej Janě k dnešnímu svátku :o) a posílám aktuální seznámek počtu lidí do sobotního Imaxu.
Pokud se chcete ještě někdo přidat, tak se tam připište dnes do půl pátý, do pěti jsou na tel rezervaci vstupenek a budu tam raději volat dnes.....

Tak tedy:

Martina + Šimon
Iva + Viky
Jana + Verča
Eva + David + Filip

zatím pa
Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 24.05.06 16:52

Tak Imax je rezervovaný, kvůli lístkům tam musíme být půl hodiny před začátkem.

pa Martina

 
Aja99
Kecalka 208 příspěvků 24.05.06 22:35

Ahoj všichni!

Dlouho jsme se neozvali-Ondra asi pochopil, že pokud marodí-maminka zůstane doma..takže od vánoc zvládl-narazit si oko(3 dny na něj neviděl), 2 laryngitidy, zánět průdušek a gastritidu, při které blinkal tak, že skončil dehydrovaný na infekci na kapačce..(v ne­mocnici jsem naštěstí byla celou dobu s ním, takže to snad jeho citlivá dušička zvládla bez větších traumat..)..březen byl obzvlášť „veselý“-pobyt v nemocnici jsem zahájila já(plánovanou laparoskopií),po­kračoval brácha (při angině mu natekl krk tak, že vůbec nemohl polykat), pak mi ruplo v zádech-z toho mě ale Ondra brzo vyléčil svou gastritidou a následným pobytem v nemocnici..Podle toho vypadá naše „školkování“-v únoru 3 dny a teď máme za sebou úspěšné 2 týdny-pak zase kašlal tak,že nám paní učitelka doporučila ho nechat doma o:( Ještě, že máme dokonale fungující hlídací babičku!!

Toť krátké zpravodajství od nás..vztekací scény jsou u nás docela „v normě“-užívá si je asi spíše babička o:))

Pokud byste chtěli podniknout nějaký srazík i v neděli, možná bychom dojeli (snad Ondru do víkendu už žádná nemoc neskolí..).

Dodatečně gratulujeme k mimískovi v bříšku Ivě!! Moc ti to přejeme a tiše závidíme(z několika racionálních důvodů sourozence odkládáme na příští rok-ale už se nemůžeme dočkat!!!).

Romčo, netrpělivě čekáme na aktuální zprávy vašeho zabydlování..nám tento týden měnili okna a mám řemeslníků i úklidu plné zuby o:((

Ahoj Andrea a Ondra (3roky 10měs.)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 25.05.06 09:34

Ahoj Ájo,

my se chystáme v Praze přespat, takže v neděli se určitě můžeme nějak někde vidět. Doufám, že i s ostatními. Romča mluvila něco o parníku, loni to bylo super. Na mé doporučení, ať nic neorganizuje, když má svých starostí dost, reagovala kladně, takže čekám návrhy :-)).
co říkáte tomu parníku po roce? Já myslím, že můžem přijít a koupit lístky, loni jsme myslím taky neměly nic zarezervované.

Jdu si umýt hlavu a valím na výchovný koncert. Dobrá práce, ne? Konec školního roku miluju :-))

Jana

 
Aja99
Kecalka 208 příspěvků 25.05.06 11:48

Ahoj Jano,

parník by se nám moc líbil!! Takže čekáme na reakce ostatních o:))

Andrea

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 25.05.06 16:50

Jen nahlížím a koukám, že mi málem utekl celý deníček.
Hlášky jsou takové, že už jde konečně do finiše a dle toho vypadá i můj časový plán, teď to píšu s ruksakem na zádech a na odchodu :-))))
Právě mi manžel zavolal, že na chvíli vypadlo autíčko, respektive jeho výfuk, takže do zítra je se stěhováním utrum, o to rychleji to bude pak muset proběhnout v zbylých čtyřech dnech - a bordel stále neskutečný. Jestli se dnes a zítra zadaří, tak se objevím v sobotu v poledne na smluveném stanovišti, ovšem neslibuju, pže den na to předávám druhý ze stěhovaných bytů, v úterý pak třetí.
Co se nedělního parníku týká, tak to právě závisí na podobném (předávka proběhně až večer, takže budeme-li hotovi, můžu se dopoledne flákat na Vltavě)
Rozhodně Johanka je pro každou špatnost, já sice taky, ale zdravý rozum mě nabádá „nic nového nerozjíždět“, doba je opravdu hektická.
Zatím pa, mám tu práci, takže bych se měla i zítra objevit, ahoj

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 25.05.06 17:58

Ahoj Ájo,

to jsem ráda, že jste se zase ozvali… vidím, že jste se po dobu odmlky tedy určitě nenudili :(. Doufám, že Ondra už bude v pořádku, já bych všechny nemoci a zranění jednou pro vždy zakázala.

Na neděli nemůžu nic slíbit, máme naplánovanou jednu rodinnou oslavu, takže jen kdyby náhodou odpadla… Škoda, mohly bychom se po těch letech konečně poznat osobně :).

Zatím se mějte krásně,

Iva

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 25.05.06 18:02

Ahoj Romano,

myslím na tebe každý den a hluboce smekám, pokud při tom shonu stihneš i obě víkendové akcičky :). Doufám, že až to bude za vámi, tak se někde V KLIDU! srazíme :).

Držím palce,
I.

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 25.05.06 18:28

Ahoj Ájo,

taky bychom vás rádi poznali, ale bohužel na nedělní odpol. máme naplánovanou rodinnou oslavu, takže jsme k dispozici pouze v sobotu.

Zdravíme Ondráška!

Martina a Šíma

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 25.05.06 18:35

Ahoj holky,

tak jsme před chvílí předali Šímu pančelkám do školky na kouzelnou noc a vyrazíme s Jirkou do kina a na nějakej dobrej dlabanec. :o))))
Máme ho vyzvednout až zítra po obědě. Pančelkám to teda vůbec nezávidím :o), pže tam mají dohromady asi 20 těhle mrňavejch dětí, maj pro ně na večer připravený divadlo, kouzelníka a venkovní bojovku :o))). Když jsem Šímu předávala do třídy, zahlídla jsem tam připravený „švédský stoly“ s hromadou dobrůtek, jídla a pití pro prcky, to jim závidím.:o))))
Když jsme s Jirkou odcházeli, zrovna dvě pančelky připravovaly bojovku, tak jsme za nima šli po fáborech a nenápadně jsme si vždy přečetli úkol :o))))), myslím, že je to bude bavit :o))).
Zítra vám písnu jakej byl hrdina, jestli náhodou nebudou večer nebo v noci volat ať si pro něj naklušu, že chce maminku …ale snad ne jak ho znám…

Krásný večer všem, my si ho jdem užít..:o)

bezdětná Martina

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 25.05.06 19:43

Ahoj holky,
ještě mám dotaz. Měly byste některá místo v autě, že byste nás mohly vzít z těch Průhonic? V tom případě by nás tam Hynek mohl kolem 11 vyhodit a mně by odpadlo bloudění po Praze a cesta z hřiště zpět do Průhonic a pak ještě večerní vracení auta. Ale kdyby to nešlo, tak to uděláme tak, jak bylo původně naplánováno.

Myslela jsem teda původně, že v neděli ještě něco bude. Marťo, nebudu ti v neděli dopo překážet, když máte pak oslavu? Pokud by v neděli už nikdo neměl čas, tak bych mohla jet do Brna večer s Hynkem. Jenom nevím, na kdy máme rezervovaný to kino.

Tak jak to vypadá?

Jana

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 26.05.06 08:47

Ahoj Jani,

pokud vám neva sedět v drobkách ze sušenek, ráda vás odvezu :). Můžu vzít i druhou sedačku pro Verču, protože pojedeme kousek po dálnici…

Iva

 
Aja99
Kecalka 208 příspěvků 26.05.06 09:11

Ahoj holky,

tak jsem včera řešila, jestli bychom zvládli (samozřejmě časově) dorazit už v sobotu..dnes ráno mi Ondra kašlal, tak hnusně,že už asi nemám co řešit o:(

Každopádně bych chtěla (někdy během léta) do Prahy zajet,takže určitě dám vědět a snad něco podnikneme o:))

Zatím ahoj Andrea

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 26.05.06 10:20

Ahoj Jani,

my v tu neděli jedem na tu oslavu až tak po třetí hodině, takže času na vás máme dost a už se těšíme :o)
Já Tě taky můžu vzít autem, ve sklepě bych vyhrabala sedačku která už je Šímovi malá, protože do Průhonic je to po dálnici.
Musela bys mi říct, kde bychom se srazili a kde bysme vás mohli nabrat. Od kolika Hynek hraje?
Kdyžtak mi prosím pošli do SZ Tvůj telefon, abysme se mohli operativně domlouvat nebo jestli pojedeš s Ivou.

Zatím pa

stále bezdětná Martina :o)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »