Filutové z Chytrálkova od Vojty z Klacíkova :-)

Rodičovství

Ahojky holky a kluci, předem se omlouváme jestli jste na deníček dlouho čekali, máme asi mírné zpoždění,ale vzhledem k tomu, že Verunka s Filípkem se budou hlídat s babičkou (snad to přežije babi ve zdraví :) a Johanka hodlá přes víkend zdolat půl Prahy ohledně naší historické vycházky, asi budete mít všichni tolik práce, že vám to ani nepřijde :))).

Snad pošleme zrzečkům pěkné počasí aby si rodičové svatbu užili, zatím to vypadá celkem slibně,ale člověk nikdy neví kdy se ty mraky zase zblázní. My plánujeme na sobotu rodinnou Tour de Klacíkov, táta hodlá zagitovat co nejvíce kološlapajících závodníků, prý aby byla legrace. Legrace tedy určitě bude,možná by nebylo k zahození zajistit sběrný vůz, protože někteří jedinci nejsou příliš zdatní. Protože ještě nemám definitivní seznam závodníků, vítěze zatím netipuji, i když samozřejmě očekávám, že mě doveze taťka do cílové hospůdky jako prvního. O poslední místo bude zřejmě velký boj mezi mámou a Terkou, mamka tajně doufá ve vítězství moderní techniky, to v případě účasti našeho dědy na starém nepřehazujícím kole :-) Zprávy o průběhu závodu v přímém přenosu nedodám,budu míst dost práce s povzbuzováním všech účastníků,ale určitě napíšu později.

Ještě jsem vám slíbil napsat,jak jsme si užili oslavu dětského dne,protože pro mě to byl fakt zážitek. Hned u vchodu na stadion jsem dostal na ruku krásnou opici-razítko, moc jsem plakal když se mi asi za dva dny z ručičky umyla, Terezka slíbila že mi místo ní natiskne na ruku slona,ale nějak na to zapomněla :-( Babičce jsem potom vyprávěl,že mě opice do ruky kousala :-)
Na stadioně byla ohromná spousta lidí a hlavně dětí, byl jsem z toho celej pryč, všechny děti se řadily do fronty aby mohly soutěžit, to vážně nechápu.Já se rozhodl pro házení míčků do klokaní kapsy a to hned a okamžitě, jakýpak čekání!! Vzhledem k mé roztomilosti mi to prošlo, ale hodlal jsem házet pořád dokola další balony, ještě že mi dali bonbónek,jinak tam házím dodnes. Na další soutěže už mě naši nevzali,prý jsem ještě moc malý na skákání v pytli a ježdění na kole a tak, ale bylo mi to celkem jedno,dostal jsem totiž od nějaké paní malinký větrníček a měl jsem s ním hodně práce, je to fuška něž člověk přijde na to, proč se to celý někdy točí dokolečka a jindy ne a ne. Mamka mě ale nepustila ani na opravdovýho velkýho koně, ani do skákacího hradu,ani střílet vzduchovkou a dokonce ani k hasičům do auta :-(( Všude jsem chtěl jako Terča,ale máma si trvala na svém, prý jsem ještě moc malej prcek, taková nestoudnost!
Všechny tyhle nespravedlnosti jsem si vynahradil až když jsem se protekčně nacpal do bratrancovo motokáry a nechal se vozit z kopce dolů a do kopečka taky :-) To byla jízda!!! Máma byla celá bez sebe nadšením když viděla jak se řítím z kopce dolů,ale z káry ven mě dobrovolně nedostala! Už jsem si domluvil, že až povyrostu a dosáhnu nohou na pedály,vezmou mě mezi sebe a můžu taky závodit! Myslím,že mamce by se tohle zrovna dvakrát nezamlouvalo,ale já bych chtěl taky mít doma tolik věnců a zlatých hrnečků na výstavě na poličce jako můj bratranec Míša. Jestli chcete vidět,jak taková motokára vypadá, mrkněte ke mě do albíčka,pro ukázku jsem vám tam jednu fotečku nandal.
Poté, co mě násilím odtesali z káry, nebyla se mnou už kloudná řeč.Odmítal jsem svačit a vůbec spolupracovat. Tenhle odpor se mi velmi vyplatil, neboť jsem nakonec poprvé v životě posvačil zmrzlinku,bonbonky a lízátko.A abych nezapomněl, dostal jsem opravdový lítací balónek! Nechápal jsem,proč si ho nemůžu půjčit a hrát si s ním.Měl jsem ho přivázaný ke kočárku,snažil jsem se ho odvázat,ale neměl jsem úspěch. Zato doma mi na něj maminka uvázala dlouhatánský provázek a já si s ním vyhrál,škoda že druhý den už nechtěl balon lítat, že by ho bolela křidýlka?
Prostě to bylo prima odpoledne,škoda že taková zábava nebývá častěji, rozhodně hodlám zařadit do programu přinejmenším častější konzumaci zmrzliny a jiných dobrůteček.

Tak se mějte krásně, všechny vás moc zdravíme a přejeme vám krásné dny plné sluníčka,snad už bude jen a jen hezky,potřebuju uspíšit zrání jahůdek, dneska jsem se rozčílil že už žádné další nejsou, prý jsme s Terkou vypadali jako dvě malé tasemničky,jak jsme se cpali.
Ahóóóóój Vojta (22 měsíců) a mamka Stáňa

P.S.: Po dnešním měření divé zvěře vám musím napsat, že už jsem konečně vyrostl a měřím celých 83cm!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.06.04 13:13

Tak teď mi Verunka vymazala celý komentář těsně před odesláním, tak někdy jindy. Dneska na to nemám podmínky.
Ahoj a užijte si kola.
 Jana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 05.06.04 13:30

Počasí vypadá slibně, tatínek nám zdrhnul do hospody na turnaj, takže hned jak se Johanka probudí, tak vyrážíme směr Letná a Hradčany.
Verunce přejeme radostné mordování babičky, Vojtíkovi úspěšné zmordování maminky a Terezky na kole a v cíli jedno velké zpěněné limo - proč by taky tatínek tolik spěchal, kdyby ne na limonádičku :-)
Víkendu zdar
Romana a Johanka

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.06.04 17:45

Tak, konečně jsou děti pryč a můžu to napsat znovu. Počasí jste nám teda poslali pěkně deštivé, bohužel baseball se v tom hrát dá. :-(
Normální lidi totiž chodí na svatbu na obřad a pak plynule pokračují. Tak to my ne, my jsme šli na obřad, pak jel Hynek odehrát 2 zápasy a teprve poté se opět přidáme k svatebčanům. Byla bych tam sama, ale kromě nevěsty a ženicha nikoho neznám. Na druhou stranu se mi to i hodí (ale to je jenom šeptem), protože se v klidu sbalím na tu školu v přírodě.
Děti zůstaly u babičky celkem ochotně. Verča zezačátku trošku odporovala, ale babička se jala barvitě líčit, kterak jim k večeři udělá tvarohový knedlíky. To ji dostalo. Nakonec mi Verunka pěkně zamávala a už táhla babičku do kuchyně.
Filípek je dneska protiva. Dokonce odmítl dát pusu nevěstě a potupně před ní zdrhl. Včera šel totiž spát až v 11. Končil festival Brno, město uprostřed Evropy a Filípek čekal na ohňostroj. Ten byl sice každý den, ale soutěžilo se na přehradě a tam se nám nechtělo. Včera to ukončovali ze Špilberku a na ten máme krásný výhled. Chlapi se vydali před barák i za deště. Já jsem raději spala s Verunkou, protože mi v břiše nabobtnali gumoví medvídci, co jsem Filipovi ujedla, a nějak mi tam neudělali dobře:-)
Vojto, den dětí jsme letos zasklili. Filípek měl totiž na každý den nějakou akci ve školce, tak se nám zdálo, že to stačí. A s tím balónkem máme taky zkušenosti. Před měsícem jsme jeden přivázali Filípkovi na ruku, aby neuletěl. Jenže ten balonek byl takový neposeda, že se utrhl a odletěl. A Filípkovi zbyly jen oči pro pláč. A špagátek kolem zápěstí…
Užijte si kola a komentáře, natož deníčky nečekejte dřív než v neděli. Leda bychom s Verčou něco smskly.¨
Mějte se všichni krásně, jdeme pařit a zítra s Verčou a deštěm v zádech hurá za 50 školáky!!!
Ahoj Jana
P.S. A gratulujem, žes nám vyrost!!!

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.06.04 20:05

Tak tomuhle říkám užívat si svatby!!! Stále ještě čekám, až skončí zápas.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.06.04 20:06

Tak změna, už prý jede. Ani jsem se nezeptala, jak dopadli. No, snad na té svatbě ještě bude někdo stízlivý.
Ahoj Jana

 
Stanasek
Kecalka 431 příspěvků 05.06.04 22:18

Ahojky prťata :-)

Tak u nás nakonec bylo počasí pod psa, celé dopoledne lilo a lilo,takže jsme se s výletem rozloučili. Ale pozdě odpoledne se přecejen trošku vyjasnilo a tak jsme vyrazili jenom na krátkou projížďku. Musím ještě podotknout že všichni potencionální závodníci se po popisu tratě vzdali předem :-( Krátká projížďka v podání taťky trvala přes dvě hodinky, dovolil nám jenom malou přestávku a to jenom díky mému protestsongu. Kdybych nemusel mít helmu na hlavě a připoutaný nohy,neprotestoval bych vůbec, ale takhle už sem se začínal nudit. Táta prohlásil že příště pojedeme jenom sami chlapi,protože tak nebudeme muset věčně poslouchat kňourání mámy nebo Terezy kvůli kopcům, špatně seřízené přehazovačce, bolavému zadku a nohám. Prostě hrůza, Terka ještě neumí moc ovládat přehazovačku a tak byly neustále problémy a muselo se zastavovat a opravovat. Máma ovšem nezůstávala pozadu,její přes dva roky nejeté kolo taky trošku zlobilo a shazovalo řetěz. Táta říká, že za to nemohlo kolo a že je vůbec zvláštní když řetěz padá při každém větším kopci :-) Prostě to byl prima výlet,ještě že jsme vzdali původní trasu, jinak bychom vážně potřebovali ten sběrný vůz :-))) Jo a abych nezapomněl,limoška nebyla, táta spoléhal na mámu a ona zase na něj, takže korunky zůstaly doma.
Verunce docela závidíme její první školu v přírodě, komu se to poštěstí v jejích letech :-) Bude určitě všemi obdivována a hýčkána,ta se ale má! Snad jí bude přát počasí a mamka to všechno přežije.
Pa pa a těšíme se, co Johanka vyzvěděla zajímavého.
Ahoj Vojta

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.06.04 10:30

Tak svatba byla super. Ani jsem ve víru tance nestihla ochutnat všechny dobroty. Nevěsta měla červené vlasy, korzet, boty a růžičky na bílé sukni.
A dneska se ukázalo sluníčko, tak snad bude celý příští týden.
Ahoj
 jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.06.04 10:34

Ahoj Vojto,
výlet se ti určo musel líbit. nás čeká v létě přímo cyklistická dovolená. mamka spoléhá na toí, že Filípek ji zachrání. Poprvé totiž bude jezdit na svým kole, takže trasy se přizbůsobí jemu. Hurá.
Tak si užívejte, jdeme dopalit posledních pár kousků.
 Verča

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 07.06.04 22:50

Nazdárek Filuťáčci

Tak konečně tu máme pěkné počasí co? To deštivé počasí bylo hrozné, protože jsme byli skoro pořád doma. Jezdil jsem teda kolem baráku na motorce, svou jízdu jsem už zdokonalil. O víkendu taky bráška vytáhnul elektr. motorku. Ta se mi líbila ještě víc, jenže mi nikdo nechtěl pořád šlapat na pedál:o))

V sobotu jsem jel s mámou nakupovat do jednoho obchoďáku, zase ty její samé nepotřebné věci:o) Ale za odměnu, že jsem byl tak hodný jsem se mohl povozit v autíčku. Automat se žvýkačkami už ale neprošel:o)) Zato jsme tam potkali kravičky, jenže se mě asi taky tak bály, že se ani nehýbaly:))

Vojtíšku ty jsi měl teda super oslavu. S tím razítkem tě úplně chápu. Můj starší bráška zase pořád chtěl na ruce nějaké tetování, tak mu máma koupila tetovací fixy a šablony. Teď mu tam ale táta kreslí samé piráty a podobné motivy ale jednou jsem si i já vydobil obrázek. Takové sluníčko. Pak jsem ho každému ukazoval. Měl jsem totiž takové období, kdy jsem si čmáral na ruce:)

Ve středu pojedeme za babičkou, dědou a tetema do Ústí. Jééé, já už vidím to rozmazlovaní a snad budou i nějaké dobrůtky. Každopádně tam bude zábava, jsem zvědavý i na svýho bratrance. Doufám, že už s ním bude konečně nějaká zábava když už mu je půl roku. Já mu přivezu svoje chodítko, tak mu kdyžtak ukážu svojí zběsilou jízdu:o)

Včera jsem se naučil vylézt na vysokou barovou židličku. To víte, lákají mě ty položené věci na baru. Takže si nejdřív přinusu svojí malou dětskou židličku a pak pomalu vylezu nahoru. Škrábu se nahoru jako kocour ale stojí to za to!!! Těch věcí co tam vždycky máme položených. Pak hrdě stojím a mámu málem klepne pepka:o))) Škoda, že mě hned sundavají dolů. Ale to neva, já chodím i na jídelní stůl do chodby. Tam máme takové okénko do kuchyně a tak sleduju jestli se ta večeře správně vaří:o)

Dnes jsem po dlouhé době usnul sám večer v postýlce. Máma měla radost a hned to prý bude zkoušet i další večer. No mám se asi na co těšit. Ach jo.

Mějte se všichni moc hezky, snad se brzy zase uvidíme. Zatím čauky David (ještě 18 m) s mamkou Evou

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 08.06.04 10:11

Tak vám povím, že jsem to asi s tím spaním nějak přehnal. Nejenom, že jsem v postýlce sám usnul ale dokonce jsem tam vydržel spát celou noc a vzbudil se až v půl osmé! To je teda výkon:o) Doufám, že si to máma moc nebere a nebude to chtít vyžadovat každou noc. Já se totiž tak rád tulím:o)) Dnes na mě máma nic zkoušet nebude, to vím. Bude mě totiž hlídat babička, když si naši klidně půjdou pryč, a to vím že se budu moct mazlit a usnu u babí v náručí.

Jinak u nás je to se spaním normálka jako u většiny dětí, vstávám někdy už v půl sedmé, občas vydržím do sedmi a výjimečně i dýl! Tak jako dnes. Jinak kolem jedné hodiny v noci se probouzím a vyřvu si spaní u rodičů v posteli. Pak se probudím ještě k ránu a to dám flašku čaje a spím dál. Ráno vstávám brzo, musím přeci hlídat brášku aby nezaspal do školky:o)

Užijte si sluníčka, dnes tam krásně svítí. Já už mám opálené ruce a nohy:) Tak čauky David.

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 08.06.04 10:44

Ahoj Davídku,
chtěla jsem se inspirovat, ale nevyšlo to. Taky jsem včera zalomila brzy, až příliš brzy, usnula jsem po šesté na gauči. V osm jsem se probudila, vypila mlíko a znovu usnula s mámou v posteli. Máma mi utekla v noci za tvojí maminou na chat a to mi neměla dělat. Jen se rozloučila s tím, že jde něco dělat, už jsem stála za ní a pak ji hezky zaměstnávala do čtyř do rána. Přečetly jsme všechny možné pohádky a říkačky. Naučila jsem se dělat pššššt s prstíkem na puse - to když maminka chtěla zpívat. Ještě teď je postel plná kostiček, plyšáků a dalších hraček. Máma ve čtyři nevydržela a usnula, tak jsem si chviličku zdřímla s ní, ale když se táta v osm vzbudil, našel mě na křesílku u telky, jak sleduju pohádky. Naši právě uvažujou, že bych se měla jít dospat, ale mně se vůbec nechce. Řádím tu jak černá ruka. Tak se zatím měj, já musím jít přebrat mámě prádlo na žehlení - má ho naházené bez ladu a skladu, musím jí ho přerovnat.
Pa
Johanka

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 09.06.04 12:28

Milá Stáňo,
moc ti gratuluji k informaci, kterou zde Vojta zcela jistě ještě pěkně rozmázne. A když už jsme u těch gratulací, není náhodou dnes ten správný den začít s alkoholickým tréninkem? Přeji ti k dnešku, aby tě nepoložila ani třetí sklenička a navrch samé hodné děti a chápajícího manžela :-) A taky spoustu zdraví, ve kterém to přežij.

Jakmile Johanka otevře některé oko, nacpu do ní knedlíka a uháníme za Verčou na Zbraslav, foťák beru sebou, takže zámeckého pindíka zveřejníme (časem, však nás znáte). A taktéž všechny autorizované novinky od Verči a jejích princezen.

Ahoj
Romana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 09.06.04 12:35

jo ještě Zuzko,
jak to u vás dopadlo? Už je Vojtíkovi líp, už jsi uškrtila paní doktorku? Nenapínej nás.
 R.

 
Stanasek
Kecalka 431 příspěvků 09.06.04 22:04

Ahojky Davídku,

Tak včera byl asi nějaký spací den,protože já jsem si taky natáhl spinkání až do osmi hodin,máma chodila bytem po špičkách a šíleně se divila,že ještě pořád spím.Ovšem dnes jsem jí nenechal na pochybách že to byla pouze vyjímka a obnovil jsem vstávání před sedmou.Svítí už sluníčko, tak jakýpak štráchy se spánkem! Já každý večer před spaním mávám sluníčku aby se mu hezky spinkalo, je schovaný za kopcem a přikrytý mráčkama, bez toho rozloučení nejdu spát. Pokaždé na něj zavolám, ať zase brzy přijde, kdyby na nás zapomnělo, mámy by nás nutily pořád jenom spát a to by byla nuda.
Tak pa pa pa,ať se ti ruce a nožky pěkně opalujou a pozdravuj velkýho brášku!
 Vojta

 
Stanasek
Kecalka 431 příspěvků 09.06.04 22:19

Ahojky Romano,

díky za gratulaci, Vojta má zakázáno to tady vyprávět, svátky nijak extra neslavíme. Dárek jsme ovšem dostala v podobě šíleně rozkňouranýho a uřvanýho kluka, kterého jsme oproti původním plánům museli vzít do toho vedra ssebou na nákupy,byl prostě na zabití, v restauraci řval a řval a vztekal se, musela jsem odejít na WC a teprve pak ho babi s tetou donutily sníst oběd :-) Prostě nakupovací idylka,ale koho by bavilo lezení po obchodech a zkoušení kvanta plavek, ze kterých mi žádný nebyly,jak já tohle nenávidim! Buď jsem já nějak mimorozměrná anebo vyrábí jenom oblečky na panenky,nebo nevim,ale nakonec jsem uspěla a tak letos koupání bude,hurá!

A tak se obávám,že dneska padnu za vlast i bez alkoholu,ale přemluvila jsi mě, jdu prohlédnout přes dva roky zapomenuté zásoby!!!! Pro ostatní neznající musím napsat že už konečně nekojíme,hurá,hu­rá,hurá!!!!!

Ahoj Stáňa
P.S.:A těšíme se na zážitky z okukování pindíků,snad vás nezastihly žádný kroupy a mohly jste se v klídku opékat na slunci!!!

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 09.06.04 23:07

To jsme si nerozuměly, já myslela tu informaci o Vojtově nekojení, a pak navázala tím, jak sis to uměla hezky zařídit :-)
Mám Verčiny fotky ze srazíku, takže zítra budou na webu včetně dalších, je tam i pár hezkých Vojtových.
Pindíka jsme viděly, nezmokly, schovaly se, podrobnosti dodám níže.
Pa
 Romana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 11.06.04 01:13

Tak je mi líto, ale naše PC začíná blbnout víc než je zdrávo, odvirovat dostupnými prográmky nechce, jediné, co mi všici doporučili, je format C:. Nevím, jestli se mi zadaří se rychle zase připojit a napsat, jak jsme se tento týden srazíkovali o sto šest a co všechno jsme zažili. Ani fotky se nebudu pokoušet přidat do albíček, protože bych mohla zavirovat i naše oblíbené servery, takže jdu na to a snad se zítra ozvu, kdyby ne, tak jsem trubka a nic neumím a budu muset počkat na nějakého toho sexistického machra :D
Pa Romana

 
Zuzuka
Kecalka 167 příspěvků 12.06.04 00:24

Ahoj holky,
po odstranění Trojského koně z PC vám konečně můžu napsat, jak se dá potrápit malé dítě.

V úterý jsem šla konečně na 18timěsíční prohlídku, tentokrát už jsem se dopředu neohlašovala, aby mi náhodou paní doktorka zase neřekla, že jí není dobře. Na prohlídce mi opět řekla, že je Vojtíšek hubený a jestli vůbec něco papá. No prostě ty samé dotazy, kterými mě trápí už skoro rok. Dohodli jsme se, že uděláme zároveň s testy na mononukleózu, které měli být po tříměsíční rekonvalescenci, také jiné testy ohledně nějaké alergie na potraviny a podobně. Druhý den ve středu jsme šli na odběry opět ze žíly a potom jsme zašli ještě k doktorce, aby Vojtu prohlédla, že v noci kašle.
Zkrátka, vzala to jako záminku a normálně nám napsala žádanku na hospitalizaci do nemocnice. Já jsem vůbec nechápala, o čem to vlastně mluví, dokonce něco říkala o týdnu v nemocnici, prostě jsem jen mlčky odešla z ordinace a na lístečku jsem si přečetla, že žádá ze dvou důvodů a to ze začínající laryngitidy a kvůli NEPROSPÍVÁNÍ. Míra byl v ještě větším šoku a tchýně jakbysmet. Proč posílá dítě bez teplot, jenom kvůli své posedlosti tlustými dítky, do nemocnice. Byla jsem rozhodnutá v nemocnici vůbec nezůstat.
Na ambulanci byli celkem rozumní, kašlik vyšetřili a dali nám na noc čípek, který Vojtíška hodně zklidnil až tak, že spinkal celou noc. Nyní je kašel na ústupu a Vojta se jeví dost zdravě. Ovšem neodpustili nám samozřejmě všechny ty testy, které musí neprospívající dítě podstoupit. Takže mu znovu brali krev ze žíly a už tři dny děláme kolečko po nemocnici a mučíme Vojtíška na RTG a ultrazvuku a podobně.
Vojta si samozřejmě nic nenechá líbit a potom k tomu všemu doktorka napíše do zprávy, že je vzteklý a hyperaktivní. Kdo by nebyl vzteklý po tomhle všem.

Takže dámy, jestli máte některá podobně posedlou doktorku, o čemž pochybuji, tak ji co nejrychleji vyměňte, já už to mám schválené dokonce i od tchýně :-)
Příští týden vám snad budu moci napsat, na co všechno mu přišli.
Mějte se hezky
Rozhořčená Zuzka od Vojtíška pilůtka

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 12.06.04 13:00

Absolutně tě chápu a připojuji se k rozhořčení.
No zaplaťpámbů, že už i tchýně pochopila a souhlasí, u té doktorky už dávno nemáte co dělat. Vojtík možná býval „hubený pejsáček“ po těch střevních virózách, ale teď je to kluk silný, byť štíhlounký. Kdyby neprospíval, bylo by to znát na jeho pohybu a ostatním vývoji. Takže ať se jde paní doktorka bodnout. Ještě dobře, že neviděla Johanku při vyšetření: když se pan doktor chtěl podívat na spáleninu na stehně, odnesl to pěkným kopancem a kousnutím. Ale ten náš se tomu naštěstí smál a chválil mě za výchovu, že na sebe holka nedá šáhnout kdejakým chlapem.
Na druhou stranu buď ráda za to kolečko, aspoň bude jistota, že problém není, že se opravdu jedná jen o tělesnou konstituci a že i ta móňa už je stará záležitost. Nebo třeba přijdou na něco, co zvýší Vojtíkovu odolnost, určitě byste to uvítali. Tak držím palce, ať to všechno trápení ve zdraví přežijete a nechytnete po nemocnicích ještě něco horšího.
Ahoj
 Romana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 12.06.04 21:44

Tak počítač je z větší části uzdraven, Verčiny fotečky naskenovány a nasypány do albíčka. Kristýnka je opět nemocná, má chudinka angínu, Barborka je taky nemocná, chrble a nudlí. Verča si dnes postahovala dva měsíce komentářů, prý se moc těší na čtení. Vzkazuje, že srazík se moc líbil, akorát druhý den obě princezny lehly se střevní chřipkou, naštěstí jen třídenní. No společně jsme zadoufaly, že do dalšího srazíku budou holky zdravé :-)

Fotky a zážitky ze středečního srazíkování budou. Ale až trošku vstřebám ty všechny pindíky :), a taky až bude vyvolán film :-)
Ahoj
 Romana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 12.06.04 22:10

Ahoj Vojtíšku pilůtku,
tak já se vrátím po týdnu a hned si přečti takovéto škaredosti. Nedejte si!!!
Už jsem zvědavá na informace. Ale já myslím, že jsi kluk jako buk a že všechno dobře dopadne.
Verunka zrzečka

 
Stanasek
Kecalka 431 příspěvků 12.06.04 23:09

Ahojky prťata :-))

Tak jsem velmi rozhořčený z dopisu od pilůtků, můj oblíbený kámoš a oni ho takhle trápí a přitom je to kluk jako buk! Vojto, nedej se a pořádně je pokopej a poprskej, jen co se pokusí k tobě přiblížit s jehlou v ruce!!! Máš mojí veškerou podporu, já to nedělám jinak!
Jianak u nás doma nic moc nového není, tedy kromě té velké nespravedlnosti o které se tu už mamka zmínila,jsem z toho natolik rozčílený že ani nemám slov! Prostě mi sebrali moje hami hami prsíčko a už ho nikdy neuvidím :-((( Veškeré moje pokusy byly marné a tak jsem to vzdal a spokojím se po ránu s flaškou kefíru,tu si nechám nesrvírovat pěkně do postýlky a když jí nedopiju, tak zbytkem se pěkně pokropím,ať má máma vzteka!!!
Těšíme se na vyprávění o pindíkách a taky o tom,jak se Verunce líbila ta školajda,snad vám brzy napíšeme, neboť koníci z Troji obtěžují i nás a zdá se, že se jim u nás nějak líbí, prevítkům.
Pa Vojta

Vložit nový komentář