FILUTOVÉ Z CHYTRÁLKOVA - Šimůnkovo jarní povídání

Rodičovství

Ahoj Filůtkové a mamky, rozhodli jsme se taky poslat deníček, ať to není jen na Verče a tetě Janě :o) Doufám, že jste všichni zdraví, školkujete a užíváte krásného počasí :o). Jsem zvědavý, jestli už je Joko s mamkou v novém bytečku, ony nám to určitě napíšou :o) A taky by bylo třeba jim to tam řádně zkouladovat :o))). Nevíte kam se zatoulala Viky s Ivou? Už jsme o nich dlouho neslyšeli.....doufáme, že jsou vpořádku a že se brzy ozvou!!

Pro zasvěcené jen ve zkratce píšu, že slavný den D proběhl báječně, parádně jsme si to užili a jsme všichni spokojení. Na tohle téma více na chatu a mrkněte zatím na pár fotek do albíčka, myslím, že tady všichni máte přítele na naše stránky. Postupně budem přidávat další :o).

O víkendu jsme byli na chalupě, sice jsme jeli až v neděli, protože na mě v pátek ráno skočil nějakej bacil a já v pátek ráno pšíkal a kašlal, tak jsem zůstal ze školky doma, dva dny se poctivě potil a polykal medicínky a v neděli už jsme mohli jet. Moje paní dr to jen doporučila, že prý mi změna vzduchu prospěje a měla pravdu :o))). Bacila jsme přemohli a dneska už jsem šel hned školkovat :o). Na chalupě už jsem zajel všechny možný stoje, kola a postrkovadla. Už mám i opravenou dřevěnou houpačku, která přes zimu plesnivěla v kůlně :D, tak jí děda vysušil, obrousil a znova nalakoval :D. V sobotu jsme na chalupě našli ztracené štěňátko vlčáka, chtěli jsme si ho s mamkou nechat, ale táta se nedal umluvit a naštěstí si ho vzala jedna hodná paní z vedlejší vesnice. Tak snad se tam bude mít dobře :).

Zítra jedem se školkou do planetária a do mořského světa. Už se mooc těším. Loni jsem byl v mořském světě s mamkou a s taťkou a moc se mi tam líbilo, hlavně žraloci a barevný rybičky :o). Pak vám dám vědět co všechno jsem viděl, zvlášť v tom planetáriu, to nevím vůbec co je…:D

Na červen máme se školkou naplánovaný celodenní výlet autobusem do Dvora Králové na safari, to bude doufám parádní zážitek :D. A na konci května máme pyžamový večer, že budem ve školce přes noc spinkat s paní učitelkama a dětma, budem mít večer divadýlko, pohádky a dobrou večeři. (jsem zvědavá jestli tam vydrží nebo jestli budou volat, ať si pro něj přijdu :o))) p.m.)

Tak to je od nás všechno, nebudem se tu roztahovat ať to není moc dlouhý :o).
Mějte se krásně a pište ať je co číst!
A taky bychom měli už konečně domluvit nějaký ten srazík, Jana v minulém deníčku psala volné termíny, kdy může přijet do Prahy, tak bychom to podle toho mohli nějak zařídit, vždyť nás tu už není tolik!

Páčko Šíma s mamkou

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
David1
Kecalka 287 příspěvků 09.05.06 20:59

Ahoooj Šimůnku a ostatní kamarádi!!!

Taky se těšíme až se dozvíme jak se mají ty naše holky. Obzvlášť jedna princezna se nám dlouho neozvala:)

Týý brďo ten tvůj pyžamový večer musí být to správný žůžo. To by se mi taky líbilo. Škoda, že u nás nic takového není:(( Máme sice taky spoustu akcí, hodně výletů ale pyžamový večer teda nemáme.

Na srazík se teda taky mooc těšíme. Doufám, že se sejdeme komplet. Tak kdo se hlásí???? My jo!!!

Já teď chodím pravidelně v úterý a čtvrtek s mamkou a Fildou na tenis. Díváme se jak Filda hraje. Já už bych teda chtěl taky moc hrát ale prej že je ještě brzo. Tak zatím jezdím jen na kole, posledně mě to už konečně začalo bavit. Taky mě baví fotbal ale ten hrajeme jen občas, s mámou to totiž není jaksi ono:)

Venku je už konečně hezky, to je supeer. Už se těším až budeme chodit na koupák. Koupil jsem si už nové plavky a posledně jsme jeli na takový maličký výlet, tak jsem si ty plavky chtěl vzít na sebe a mámě jsem říkal, že jdu na pláž:)

Tak už končíme, mrkneme se pak ještě na fotky a doufám, že nám mezitím nevyfouknul někdo první místo:))

Pište pište, těšíme se na novinky.
Ahojky David s mamkou Evou

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 09.05.06 21:10

Ahoj Davídku,

to jsem zvědavý, kdy začneš s tenisem. Mamka mě vzala k trenérce loni v září, ale ta mě po půlhodině poslala pryč s tím, že jsem ještě malej a neposlouchám jí. Celou dobu jsem ryl raketou do antuky a používal jsem jí jako lopatu a hrábě :D. Takže prej ať přijdem za rok :D, tak to zkusíme zas v září :D, raketu už mám :o).

Já už jsem taky vybavenej plavkama, mamka si objednávala v Litexu pro sebe a mě taky jedny objednala. Tak doufám, že bude brzo teplo a budem se chodit koupat. Kdyby byl teplý červen, tak bychom se mohli scházet na písečné pláži na Smíchově. Loni to tam bylo pěkný, krásnej bílej písek, lehátka, velký bazén a restaurace se zahrádkou…My bychom to užili tak max v červnu, protože přes prázdniny budem pryč…na chalupě, v krkonoších a 14 dní se budu cachtat v moři na Rhodosu :D.

Pozdravuj Fildu a mamka ať se ozve, někam zajdem!

Šíma

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 10.05.06 09:56

Ahoj všichni,

ostudy se hlásí :))). Tedy mamka je ostuda, ale má veeelikou omluvu - nejen, že toho má v práci nad hlavu, ale poslední týdny jí fakt nebylo moc dobře. A víte proč? Protože má v bříšku miminkoooo! :) Já tedy neustále tvrdím, že to bude sestřička, ale mamka říká, že se to dozvíme, až se narodí.

Jinak v mezidobí u nás všechno proběhlo - Velikonoce, čarodějnice a spol. a k tomu jsem si navíc před 2 týdny parádně rozsekla kořen nosu ve vaně (chtěla umýt dlaždičky a upadla na kohoutek - p.m.), takže jsme jeli do nemocnice, kde jsem si to vzorně nechala sešít. Teď už je tam jen taková malá čárka, na kterou mi budou svítit takovým červeným světýlkem, aby se zahojila a nezůstala mi tam jizva.

A k výletům - se školkou už jsme byli ve skanzenu a zítra jedeme na velký výlet do Plzně do ZOO a na dinosaury. Mamka mi je ukázala na internetu, tak už vím, co nás čeká, a děsně se těším :D.

Za jakýkoli srazík jsem všema deseti (bohužel pro nás připadají v úvahu jen víkendy), mamce už je líp, tak to snad zvládne. Mě už se po vás totiž stejská :).

Musím ještě nechat místo pro mamku, takže končím - všechny vás zdravím a papapa,

Viki, pozítří 3a3/4

Mamka: Holky, omlouvám se, ale poslední dva měsíce jsem fakt jen přežívala. Zvládla jsem ráno vstát, dovézt Viki do školky, sebe do práce, podat pracovní výkon, přijet domů a zemřít :). Ještě, že mi na dva týdny pomohla mamka a Honza se taky snažil (a stále snaží, protože jinak řvu :D). Takovou únavu jsem nezažila, naštěstí se to obešlo bez dalších hrůzných příznaků (kromě neustálého pocitu, že musím něco sníst :).

Naštěstí už končím 12. týden, a tak se to rapidně zlepšuje - doufám, že léto bude v pohodě. Termín mám kolem 20.11. …no, trošku se nám to plánování vymklo ;), měli jsme představu letního miminka 2007 :DDD. Ale zase si říkám, že v mém věku už je skoro zázrak, když se zadaří bez problémů.

Dneska mi držte palce, musím to oznámit šéfovi, který právě teď jakžtakž zalepil díry po 3 kolegyních, které odcházejí na MD před létem. Počítám, že nadšený nebude.

Tak, to je od nás všechno (aspoň to nejdůležitější), jdu zase pracovat :).

Ahojky a díky, že jste na nás nezapomněli, a těšíme se na novinky od vás!

Iva

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 10:11

Ahoj Šímo,
my jsme zatím nepřátelé, tak jsme si poslali žádost o zapřítelování:-)). Už jsme na ty fotky moc zvědaví.
Pak ještě chceme vědět, kdy máme přijít na chat, abychom se dozvěděli víc. Ale rozkvetl šeřík, mamku pálí oči, tak asi u počítače dlouho nevydrží.

Seš super, žes poslal deníček.

Já zatím plavky nemám, i když si o ně vytrvale říkám. K moři mi je mamka asi stejně bude muset koupit. I když jak ji znám, řekne mi, ať jsem ráda, že se zatím můžu koupat nahatá.

Včera byla mamka na zakládající schůzi společenství vlastníků. My jsme měli jet s taťkou na trénink, ale naši se nějak nepochopili. Taťka myslel, že nás tam mamka dopraví, mamka zas, že nás taťka doma vyzvedne. Pak už nebyl čas na nic. Tak mě vyfasoval Filda a byl se mnou a s jedním spolužákem v parku na písku a hlídali mě. (Mamka měla schůzi jen přes ulici, ale stejně byla pěkně nervózní). Kluci to krásně zvládli hodinu. Pak jsem potřebovala čurat a špatně jsem si chytla gatě. Takže jsem byla komplet mokrá i s kalhotkama. Takže druhou hodinu jsem strávila s mamkou na schůzi s holým zadkem. Pak jsem tak i běžela domů, ani jsem nechtěla mít uvázanou mikinu kolem pasu. Už je ze mě vycvičená nudistka exhibicionistka:D:D.

Já na tenis zatím nezačnu. Mamka má kamarádku s dětskou tenisovou školou, a ta jí říkala, že nejlepší je začít až tak v 5 - 6 letech. Tak to nebudeme hrotit. Na podzim se chystám do bruslařské přípravky a s holkama do dětského aerobicu. Mamka už se teď děsí, jak to bude stíhat. Zatím taxikaří jen pro Fildu a i tak je toho požehnaně.

Tu noční školku taky závidíme.

A mám prej vyřídit od mamky, ať už konečně napíšete co a jak toho 27. Kdy a jak se srazíme, jestli vůbec. Jestli máme v Praze zůstat do neděle, nebo co bude.
A taky jsme nakousli tu Frndulčinu chalupu. Nám se prázdniny začínají pěkně plnit. Tak co myslíte? Jeli bychom? Co Marťo?

A ještě poslední věc. Mamka už se ptala v diskusích, ale ještě to zkusíme tady. Nevíte, jak odstranit malůvky propiskou, kterými jsem vyzdobila naši novou (látkovou) sedačku? Čistícím benzínem to nešlo.

Toť vše.
Ahoj Verča

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 10:16

Ahoj Ivi,

POSÍLÁME OBŘÍ GRATULACI!!!!!!!

To máš termín stejně jako ségra (ta má 21.11). To je super, že se vám to tak pěkně povedlo.

S plánováním miminek je to u nás podobné. Chtěla jsem jedno dítě březnové a jedno červnové. A máme listopad:D:D:D.
Ale listopadové děti jsou super, máme to odzkoušené. To jsem zvědavá, jestli to bude ta druhá holčička. Ale vy byste měli určitě krásnýho i kluka:-))

Napiš, co šéf, jestli teda doma zase nezemřeš:D.

Ještě jednou gratuluju.

Jana

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 10.05.06 10:34

Ivi,

připojujeme se ke gratulaci. :-))))))))) Viktorka bude určitě nadšená. Stejně je to úžasný, jak to všechno krásně těhotní. Tak si to krásně užívej, hlavně to, že nevolnosti a únava pomalu odcházejí. Já to mám pořád a stále se to nelepší. :-((((((( A do konce těhu nečekám nic lepšího.

Jana, Karolínka a Neználci 18+0 od sousedů

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 10.05.06 11:43

Hahaha sestro, máš mylné info - já mám termín 26.11.

IVI, moc moc moc gratuluju!

Sylva

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 13:15

Ale na fotce z UTZ je 21.11 a UTZ je přece přesnější. Tak co!!!
 Jana

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 10.05.06 16:21

Ahojky,

díky všem za gratulace, ty došlé i ty příští :). Přesný termín je 24.11., ale Viki se místo 4.9. narodila 12.8., takže bych to brala spíš orientačně :). Honzovi se 24.11. líbí, protože by to byl/a Střelec jako tatínek a kdyby to byl navíc kluk… ;).

Jo, a proč jsem vlastně tady… šéf zachoval tvář, zcela upřímně mi gratuloval (před 2 měsíci se mu narodilo druhé dítko) a nese to celkem statečně. Tak mám ještě pár měsíců na to, abych si to tu nezkazila a měla se pak kam vrátit :).

Tak, a už dneska fakt končím, dodělám práci a valím domů.

Iva

PS pro Janu s Neználky - máš můj neskonalý obdiv, mě totálně ničí jenom jeden malý vetřeleček :). První těhu bylo proti tomu brnkačka.

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 10.05.06 16:53

Ivi, mám velkou radost, že ti konečně můžu pogratulovat veřejně (Jirka se prokecl někdy před deseti dny, když jsem začla mít starosti, zda je u vás vše v pořádku), víš, jak mě prsty svrběly? No a to plánování je přeci správné, ne? Nové zaměstnání, rozjet karieru, naplánovat si dovču a bumprásk - tak to přeci chodí :-)))))Holka, udělalas mi velkou radost, tlemím se tu jak jeliman.
Dokážu si představit, jak to prožívá Viki, to musí být vzrůšo. Jen ty nevolnostě kdyby nebyly, ale co, třeba je to znamení, že to bude kluk jako buk.
Joko vzkazuje, že prý chce taky miminko. Když jsem se zhrozila, že já nechci, tak řekla, že teta nám dá miminko - takže až odnosíš tohle, ještě jedno pro Johanku prosíme :-)))))) Nebo si vem vzor od Jany a zkus to sfouknout obé naráz :-)))).
Pac a pusu a ozvu se ti, neb se něco určo konat bude. Ahoj
 Romana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 17:22

Ahoj Ivo,

obrovská gratulace, to je překvápko :o))). Teď už by snad mělo být líp…dovedu si představit Viky, jak je nadšená :D a zároveň si nedovedu představit Šímu až mu třeba tuto zprávu oznámíme příští rok…
Tak nějak jsem doufala, že třeba i druhý dítka nám vyjdou nastejno, ale trochu jsi moje plánování předběhla :D:D, já pořád chci těhulit až příští rok na začátku léta. Klíďo bych už teď, ale příští rok v červnu se budem stěhovat do novýho, tak to chci ještě zvládnout v klidu :D.
A až se vám narodí ten kluk, tak nezapomeň, že mám doma schovaných spoustu krásných miminkovských klučičích věciček :D:D
Zdravíme Viky a budet hltat další zprávičky od vás!

Pa Martina a lumpajz Šíma :o)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 17:30

Ahoj holky,

tak jsem dneska zašla pro kontrolu s Fildou k doktorovi. Po těch minulotýdenních čtyřicítkách pořád kašle. Tak abych ho na školu v přírodě pouštěla v neděli s klidným srdcem…
Tak prý měl slabý zápal plic, stále nález jako hrom. Dostali jsme 3denní ATB, protože pan doktor moc chce, aby na tu ŠvP jel, že mu to (Fildovi :-)) moc prospěje. Uvidíme v pátek. Zatím je přikurtovanej k posteli, i když se cítí naprosto OK. Na uchlácholení jsme vytáhli Inteligentní Plastelínu, kterou jsme měli nachystanou za vysvědčení. Zatím to zabralo.
Ach jo. :-(( A to už jsme se tak krásně po ránu rozběhali - každý den 10 minut, aspoň kilák to byl určitě:-). Už jsem se viděla zdatná jako kdysi… Ale sama se nedokopu.

Verča má dneska řvací den. Naštěstí aspoň přišel Hynek dřív z práce a vyvezl ji na kole. Doufám, že se vrátí až na večerníček.

Jo a taky nám pan doktor říkal, že byl nedávno v našem starém bytečku kontrolovat novorozenou holčičku. Tak aspoň něco příjemnýho :-)

Ivi, to je vidět, jak ty čerstvý miminka na chlapy působí. Přeju pohodové těhotenství, ať nevolnosti nejpozději do 14 dnů skončí (mně bylo taky s Verčou mnohem hůř než s Filipem).
Verča taky neustále mluví o miminku. No, já jsem od února bez HA, tlak se mi upravil, takže mi ho fakt zvyšovala HA. Tak jen doufám, že se Verči přání nesplní. My už máme odpracováno:-)) I když strejda tvrdí, že první 3 děti dělají na stát a na rodiče až to 4.

Ahoj
Jana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 10.05.06 18:43

Ahoj holčinky moje zlaté, tak jdu nahlásit stav - je neutěšený :-)))
Stěhování z větší části proběhlo, ale synek a jeho patro tak nějak zůstalo viset ve vákuu a tudíž i net a další spoje, zkrátka sere se to. Musím prostě řešit vystěhování, neb čas už tlačí, a zprovoznění nového bytu bude ještě chvíli trvat.
Ale furt jsem optimista a doufám, že částečná kolaudačka by toho 27. 5. proběhnout mohla, možná i s nějakým tím spaním, podrobnosti budu vědět až příští týden, až přestěhujeme patro - jestli se tedy zadaří, pže odborník-původní autor na nás teď nemá čas, prý nejdříve za měsíc, tudiž realizace je na nás, měsíc Filip ani zdejší majitel nevydrží (to předobjednání prý nebylo závazné - no nebylo, má pravdu).
Johanka si vesele školkuje, pořádá nám vztekací záchvaty, že ze školky nepůjde, jupííí. No a školková paní ředitelka na nás nahnala sociálku - nahlásila na obvod, že prý neplatíme školné dva měsíce (chodíme tam měsíc a správná čísla účtů a částky jsme dostali v den splatnosti, takže zaplaceno o dva dny později). Takže zítra jdu dovyřizovat dědictví, pozítří mám návštěvu ze sociálky, a já blbka se vdala, abych se tomuto vyhnula.
Dnes jsem byla na besídce ke dni matek, Johanka to tam vzorně proseděla na podiu - vzorově předvedla jen tanečky, verbálně se projevila jen mlaskáním při ochutnávání holubů - no klasická nuda. V předchozí školce usoudili, že to pro Joko není a byla vyzvedávána před akcemi. Prostě trapárna, Johana vůbec nevěděla, o co jde. Učitelka to nijak nesledovala a paní ředitelka byla spokojena, že jsem dorazila. Na můj dotaz, proč dala hlášku na sociálku, mi překvapeně řekla, že to je přeci vyřízené a ať na to nereaguju, že je vše v pořádku a Johanka taky. No mít kulomet, tak máme dírkovanou paní ředitelku, naštěstí jsem ho neměla a hubu jsem si stihla zavřit.
V pátek paní přijde, takže dám vědět, v kterém děcáku se Johanka bude nacházet :-))))
Ale byteček bude časem možná krásný, právě jsem se dozvěděla, že mám pár desítek tisíc k dispozici od příštího měsíce, takže s tím zařídím snad slušné bydlení a už bude konec všem dluhům a průšvihům.
Poslední průšvih - mou zaměstnanost - nevím jak vyřeším, prababi demence postupuje mílovými kroky a začínám mít obavy nechávat ji doma samotnou, je to otázka tak půl roku. Buď se zlepší, nebo si vážně budu muset zařídit práci z domova, ale to nevím, jak klapne a rozhodně to nebude za ty správné peníze. Tož jsem rozpačitá.
To je vše ze zpravodajství, zůstávejte na příjmu, vyzjistím aktivity v daný víkend a dám vědět, co budeme podnikat my. Jani, myslíš, že bys mohla dorazit na vaše oslavy s utahanými děcky až v neděli odpoledne?
pa
 Romana

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 10.05.06 18:49

Ivi,

moc a moc gratuluju. To je superrrrr! Jsem moc zvědavá, co to bude…já druhé těhu nesla velmi těžce…snad to bude u Tebe lepší.

papa Euka2 alias VABE alias Veronika Adámek a Berunka Ema :-)

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 19:15

Ahoj holky,

tohle je po delší době opravdu veselej a zajímavej deníček :o))))).

Doufám, že to Romčo všechno zvládnete vpoho a na léto už budete mít klídek. A ta sociálka mě dostala…netušila jsem, že opožděně zaplacené školné je důvodem k návštěvě sociálky…:O(. No v každým případě tam tu bábu přežij a dej vědět, co pěkného povídala.....

Ivo, už dvě hodiny se srovnávám s tím, že máš v bříšku mimi a že bych najednou chtěla takýýýý :D, ale nechci to uspěchat, protože pokud by mi bylo nebylo při těhu nejlíp, tak by to šlo se stěhováním dost blbě a tak…a navíc beru HA na srovnání MS, takže přesto se mi to stejně teď nepodaří, že bych si mohla říct, jejda to je náhodička :D:D:D. Takže se budu držet plánu těhotnět příští rok od května a mezitím vás budu sledovat a závidět :D:D. A Ty musíš pravidelně psát co bříško, co Viky a všechno okolo :D:D Říkala jsem to Šímovi, že Viky bude mít doma miminko, že teta ho má v bříšku, což jsem si naběhla, protože na mě byla namířená palba otázek typu proč proč proč a proč já nemám taky miminko v bříšku a kdy tam bude a proč ho může mít Viky a on ne :D. Ve finále mě dostal větou, „ale vždyť můžeš mít miminko, vždyť máš velký břicho“ :D:D, docela mě naštvala a pobavila zároveň ta jeho dětská bezelstnost a upřímnost s jakou to řekl.....no nakonec má pravdu, tak co :D:D

Šíma byl dneska se školkou v mořském světě, přijel nadšenej z velkýho rejnoka, žraloka a z oranžových rybiček, ketrý vypadali jako Nemo :D. Do původně zmiňovaného planetária šli jen děti ze starších oddělení, prckové zbytek dopoledne strávili ve Stromovce a do školky byli přivezeni až v jednu hodinu. Já si hned říkala, co by tyhle mrňata v planetáriu dělaly…

Já jdu vytvořit nějakou večeři, ať maj chlapi co jíst…:).

Pa Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 19:18

Jani, co to je „inteligentní plastelína“?

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 19:19

Romčo,
to jsou teda zase zvěsti!!! Já už bych se asi dívala po jiné školce. Ale je mi jasný, že to není tak jednoduchý.
Oslavy jsem přehodila o týden dopředu, takže jsme celou neděli k dispozici (pokud se nám podaří u někoho z vás přespat, nevím, co jsme u té kamarádky z loňska provedli, ale od té doby s námi skoro nekomunikuje). Přespání a neděli plánuju jen s Verčou, Filipa pošlu do Brna s Hynkem.
 Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 19:29

Haha, pěkně Filda pohlídal Verču :D:D:D

Já si taky myslím, že ten tenis až tak od pěti let, zajdem se tam v září zas mrknout to mu budou čtyři a kdyžtak zas odejdem :D. To bruslení a aerobic je super, ale pro našeho loupežníka jaksi nevhodné :D. Tak ať si Verča začne udržovat linii, jestli z ní bude krasobruslařka :))).

Přítele vám určo potvrdím, až to tady dopíšu, nějak jsem si nevšimla :D, už mám i profi fotky, tak až najdu čas, tak to tam budu postupně přidávat, zatím nestíhám…:o(, týden je teď moc krátkej, když jezdíme o víkendech na chalupu…:).

Toho 27.5. zůstanem v Praze, pokud dorazíte. Co to je za den? okud budete chtít zůstat přes noc, můžete zůstat u nás v našem krcálku :D, nějak se tu složíme, my jsme zvyklí na návštěvy :).

A s tou chalupou to nechávám na vás, jen píšu, kdy to bude možné a kdy asi kde budem :

prvních 14dní v červenci budou na chalupě i rodiče, tak to ne.
22.7.-4.8. jsme na Rhodosu
6.8. - asi 20.8. máme volno, tudíž je možn srazíkovat
poslední týden v srpnu budem v krkonoších

takže pokud se vám nějak podaří se strefit do toho termínu v srpnu, bylo by to super…pokud se to nepodaří, můžem udělat aspoň nějakej víkend v červnu, naši by tam nejeli. O prázdninách jsou tam totiž nakýblovaný každej víkend…

Zatím pa a jdu poslat toho přítele…na chat mrkám skoro každý den, tak se tam třeba potkáme…nebo to proberem všechno až osobně :)

Martina

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 10.05.06 19:50

Dobrá, takže prdím na vše a slavnostně slibuji, že do 26. května budeme mít byteček obyvatelný (proboha, to ja za chvíli, já z toho zešedivím), tudíž se 27. zúčstníme rýžového srazíku a pravděěpodobně uspořádáme na odpoledne Filutí aktivitu a zkusíme vymyslet něco i na neděli, libil by se mi parník, co vy nato?
 Romi

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 20:00

www.plastelina.cz

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 20:02

cokoliv:D:D:D

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 10.05.06 20:09

Ahojky Marti,

to je hezkýýýýý, jak Tě to najednou popadlo, že bys chtěla mít v bříšku taky mimi…a Šíma je filuta :-)) jak se na všechno ptal. Doufám, že jak Šímu trápila ta vyrážka na Michalovi z Kouzlené školky, takže ho to brzo pustilo.
My zvládli už další představení, Adámek byl nadšený, takže další lístky máme na červen…jsme Michalomilovníci :-))

papa VABE (Veronika Adámek a Berunka Ema)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 20:10

Marťo,
odpovídám radši dolů, začíná tady být nepřehledno:).
Nám by se z těch termínů, co jsi psala hodil jen v srpnu. 12.8 jedou děcka s babičkou na týden, takže předtím. Myslím, že to bylo někdy od 6? V červnu už asi máme všechny víkendy naplněné.
My máme 28.6 - 5.7 Chorvatsko, 8.7 - 15.7 - Mohelno, od 12. 8 děti týden s babičkou, někdy mezi Filda na pánské jízdě (bez taťky!!!, strejdové ho chtějí vzít samotnýho). Škoda, že jste pryč na konci července, to zatím nic nemáme.
Ale nejlepší by to bylo v tom srpnu. Taťka bude od 2.8. baseballovat v Havaně, tak se tu budeme nudit .
Jdem mrknout na fotky, link na plastelínu jsem napsala k dotazu.
Ahoj
 Jana

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 10.05.06 20:11

Aojky Romi,

teda to mi povídej, co ta vaše ředitelka blázníí ?!?!? A hned na vás poslala socku??? Bože bože, chudinka Johanka…budeme ji chodit navštěvovat ;-)))

papa VABE

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 20:13

Jo a na to bruslení chodil od 4 let i Filda. Je to přípravka jak pro krasobruslaře, tak pro hokejisty, takže super (teda učili se spíš holubičky, ale rovnováhu hokejisti taky potřebujou). Každopádně se tam Filda naučil dobře bruslit, myslím, že poměr kluci holky byl vyrovnaný.
 Jana

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 10.05.06 20:21

to jo, jenze tam bylo taky spatne nastavene datum, kdy to bylo delane :D
 S.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 21:01

A ještě jednou já:-)

Marťo, fotky vypadají fakt moc pohodově. V Brně lilo, ale vidím, že vám se počásko vydařilo. Krása.

Chcete vědět, kde spala včera Verča? Napřed v pokojíčku, pak zase u nás, pak zase v pokojíčku, pak u nás, už mě to přecházení nebavilo, protože všude mě chtěla mít s sebou. Nakonec prohlásila, že jdeme spát do auta, že doma spát nebude!! A dobrých deset minut (typuju tak ve 4 ráno) se dožadovala spaní v autě, se mnou samozřejmě. Naštěstí se mi povedlo ji ukecat, čekám, co bude dneska v noci.
 Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 21:24

díky :)

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 21:29

Ahojky,

ta vyrážka tenkrát zmizla hned druhej den…
my jdem na Michala teď v sobotu, má premiéru nové show „Michal maluje“. Šíma ho miluje :o).

Zatím pa Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 21:35

Jani, měla jsi jí dát do auta a párkrát objet blok :D. Ve čtyři ráno by určo nebyl žádnej provoz :o)))))))))).

Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 21:41

Ještě jsem si pro jistotu teď zkontrolovala ten poukaz na dovču, takže se skutečně vracíme 4.8., což je pátek. Nechala bych si tak dva dny na aklimatizaci a vybalení a vyprání věcí a na chalupu bychom mohli vyrazit bud v neděli 6.8. navečer nebo v pondělí 7.8. Srazík může být až do pátku 11.8., na víkend pak přijedou rodiče.

Takže konečný termín pro srazík na chalupě je 7.8. - 11.8., tak se hlaste, kdo byste jeli!!!!

Martina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 10.05.06 23:01

Uf, tak jsem si dala tu práci a nacpala jsem do alba profi fotky od fotografa. Jsou o 100% lepší než ty co jste viděli…mrkněte na ně :o)

Martina

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 10.05.06 23:25

Jáááá:-)

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 11.05.06 07:12

Na Johančiný spaní jsem taky zvědavá, zatím spí s námi, její postel zprovozním až dnes, ale nejsou u děcek ještě závěsy, takže ji tam asi spát nepoženu. Každopádně není zvyklá na svůj pokojíček, takže předpokládám, že i když se mi ji podaří uložit do jejího, tak v noci budou capity ťapity návštěvy u nás. Nebo mě třeba překvapí :-)))
S tím autem ale ať to Verča rychle zapomene, ne že bude na srazíku Johanu navádět, tu by stačilo jen trocha naťuknout a hned by to vzala jako bezva nápad :-))))

Termín chalupaření je skvělej, asi bychom i mohli, ale nevím, jak bude s babi, jestli v té době bude v Praze aspoň Filip. A taky nevím, co vlastně s prací. Ale do diáře si to píšu.
 Romana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 12.05.06 09:29

Tak vidím, že po úvodním boomu zase nikde nikdo:-))

Zprávy od nás: Verča už je taky nemocná, v noci ji chytlo ucho, k tomu začíná hvízdat. Dr. tvrdí, že se jí něco rozjíždí. Takže kapem do uší, stříkáme Ventolin a k tomu se snažíme dát dohromady Filipa. Ovšem, jestli na tu ŠvP odjede, to vůbec netuším, protože sehnat jeho paní učitelku je nemožné. Nechápu to, mají do školy jenom jednu linku, tam to bral o přestávce záznamník, v hodině mi řekli, že neví, jestli tam uč. je, ať zavolám o přestávce. Prostě blbákov.
Ach jo,
tak se mějte
 Jana

 
Jirina
Extra třída :D 13545 příspěvků 12.05.06 11:15

Ahoj vespolek,

hlásíme se po delší době lenosti, co u nás nového.

Nejdřív ale velká gratulace Ivě, už jsem si myslela, že si snad druhé děcko schováváš do důchodu :o)))) ne to byla jen legrace, moc vám to přeju a neboj, listopadové děti jsou prima, Hanička je 23.11.

Přišel nám papír ze školky, že obě děti berou - hurá! Zatím co se známe po vesnici, většina známých s holčičkou odpovídající Haničce buď je doma s dalším dítětem, takže ji nevzali, nebo je mladší, takže zatímco pro Jíru už máme ve školce asi 4 známé chlapečky, Hanička pořád neví, „s kým budu chodit do kouky?“ Kámoška, co má holčičku měsíc po Háně a jde v lednu do práce, je zděšená, protože jí holku nevzali, chudák neví, co bude dělat, holt bude muset zaměstnat babičku v důchodu :o( Tak jsem docela ráda, že mám jistotu. A určitě budou aspoň první rok obě děti v jednom oddělení, tak snad se k sobě budou hlásit :o)) Jíra jde už od září, Hanička až od narozenin na konci listopadu.

Co se týče postelí, provedli jsme změnu. Dnes si vzala děti na výlet moje odvážná sestra, takže jsem jim to přestěhovala - nejdřív měli sestavu a la „manželské postele“, ale poslední dobou Jíra Haničku hrozně pošťuchoval a ta pak ječela (no kdo ví jak to bylo), takže jsem se rozhodla je rozmístit oba podél zdi. Uprostřed pokoje nám vznikl obrovský prostor na hraní, doufám, že budou spokojení.

Romčo, ptala se Pavla, jak to máte s bydlením, já vlastně vím jen to, že předěláváte něco v Holešovicích, ale nepochopila jsem, jestli berete i babičku či jak to budete mít. Pavla čeká v létě druhé mimčo, to jsi věděla?

Mějte se fajn a ahoj
Jiřina momentálně bez dětí

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 12.05.06 11:31

Ahojky Filutaci,

jenom zdravim a chci pogratulovat Martine k te stastne udalosti, fotecky jsou nadherne a prostredi jakbysmet!!!

A taky OBR gratulace Ive k mimiskovi v brisku, tesim se na dalsi zlatovlasku … nebo to bude maly princ? At je to jak je to, hlavne at to je zdrave … a SUL termin se shoduje s terminem od dr., tak jsem spokojena … je vas kolem toho terminu hodne, tak se snad nekdo do 24.11. trefi!!!:-)))

Mejte se bajecne

Sulanek a Nika

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 12.05.06 13:03

Ahoj Jani,

no to je tedy radost…tak ať vám to rychle utíká a ať jsou děti brzo fit!

Martina

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 12.05.06 14:05

Ahojky,

jen chci poděkovat Martině za přítele a hlavně pogratulovat! Moc vám to všem slušelo a tobě samozřejmě nejvíc :). Taky dík za nabídku klučičího obléčka, budu si to pamatovat a na oplátku slibuju exkluzivní kolekci holčičkovských hadříků :DDD - ať už je to teď nebo až příští rok ;).

Jiřino, vidíš, vlastně se vystřídáme - ty do práce a já na mateřskou :). Tak hlavně, ať zvládnete tu organizaci - s tvým dojížděním to bude asi hodně napjatý časový harmonogram, co?

Viki se včera dle očekávání vrátila totálně nadšená z plzeňské ZOO a Dinoparku - kromě očekávaných atrakcí (zviřatka a dinosauři) tam taky prováděli archeologický průzkum a Viki našla kost :) a viděli 3D film o dinosaurech. Navíc měli "v hospodě v Plzni řízek s kaší :D.

Romi, koukám, že u vás prostě nějaký pohromy musí být, jinak by to ani nešlo - držím palce, ať to zase zlomíš svým neúnavným optimismem :).

Omlouvám se, pokud jsem na něco zapomněla - těhotenská demence mě pravděpodobně nemine :). Jdu ještě najít nějaký tip na výlet či akcičku na zítra (dokud je venku hezky), takže přeju krásný víkend (a žádný choroby, Jani!) vespolek.

Iva

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 12.05.06 16:06

Jsem jen na skok, takže odpovídám: Babi už je nakonec u nás v novém, jediná má svůj pokojík hotový a zařízený i kuchyňkou. Bohužel jí další stěhování dalo zabrat a senilita zase o kousek poskočila. Proto právě nevím, zda ji budu moci nechávat samotnou. Jestli třeba nebude zapotřebí zbavit svéprávnosti a zůstat doma s ní. No zatím to nehrotím a babi se snaží fungovat, co to jde, některé dny je skvělá, někdy naprosto mimo.
My tam už týden spíme, tedy kromě Filipa, toho i s jeho patrem chceme přestěhovat teď o víkendu. Dnes už tam jede taky spát, protože jsme mu tam odvezli jeho miláška, počítač. A bez toho on noci trávit nehodlá.
Dům je až na dvě partaje už skoro prázdný.

A to o Pavle vím, ale od jejich odstěhování jsem ji nezahlídla a termín jsem si neuvědomila. Tak ji pozdravuj a držím palce za rychlý porod, už ví, co to bude?
ahoj
 Romana

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 12.05.06 18:10

Ahojky,
takže prvně posílám Ivě OOOOBBBBRRR gratulaci k mimískovi. To je úplně super zprávička! Přeju ať už tě ty nevolnosti opustí ať si můžeš bříško krásně užívat.

Martino, já počítám, že Davídka dáme na tenis tak až mu bude pět. Co jsem tak viděla na hodině u Filipa, tak musí vydržet být hodinu soustředěný a poslouchat trenéra. A taky to chce malou fyzičku aby tu raketu vůbec udržel a dokázal odehrávat. My teď přes prázdniny budeme muset s Fildou hodně trénovat, protože trenér říkal, že takhle u malých dětí se musí trénovat furt jinak to zapomenou a začínají pořád dokola. Tak jsem přemýšlela, že občas budu dávat Filipa přes prázdniny do Stromovky na tréninky.
Jo a jestli bude v tom červnu hezky, tak na tu smíchovskou pláž můžeme vyrazit. Loni jsme tam párkrát byli.

Romano už aby bylo komplet přestěhováno co? Já si to ani neumím představit, páč jsem se nikdy nestěhovala. Ale bohatě mi stačí, když se doma např. maluje. Když jsem se „stěhovala“ do Prahy, tak jsem si vzala z Ústí akorát svých pět švestek (pár hadříků) a přijela jsem do hotového bytečku už s miminkem.
A s tou sociálkou jsem to teda nepochopila. To tam máte nějakou vadnou ředitelku ne? To snad ani není možný!!

Martino jestli budete mít čas, tak klidně něco podnikneme. Jo a můžeme poprosit o přítele v albíčku? Díky:)

Já teď jdu hledat co budeme dělat o víkendu. Taťka má volno jenom v sobotu a to má být krásně, tak musíme někam vyrazit. A na neděli taky nevím co s časem, to už bude taťka zase pracovati, tak se nechci nudit doma.

Jani přeju ať se co nejdříve uzdravíte.
My máme momentálně jen odřená kolena ale breku bylo, že to snad slyšela celá Praha:)
Ale ten Viktorčin úraz musel být ošklivý, brr. Hlavně, že už je zdravá a bude to bez jizvičky. No i ten Šímovo pád na příbory zněl hrůzostrašně, ještě že se nic vážného nestalo!!!
Mně zrovna přišlo sdělení od České pojišťovny, že Filípek dostane za svůj úraz (v březnu si ve školce zlomil malíček na noze), že dostane jen šest stovek. Uznali mu to jen jako pohmožděninu těžšího stupně. A přitom na druhou úrazovku (od Nationale Nether.) dostal tři tisíce, tam mu to jako zlomeninu uznali. A přitom ty formuláře psal jeden doktor a všude bylo všechno vyplněné stejně. A to jsem myslela, že tohle mají pojišťovny stejné jen se liší ohodnocení dle bodů. Poslala jsem teda do té ČP dopis se žádostí o přezkoumání, tak jsem zvědavá co oni na to. A taky jsem zvědavá na třetí pojišťovnu, né že by jsme měli ještě třetí úrazovku ale protože se to stalo ve školce, tak má nárok na bolestné. Od ředitelky jsem dostala formulář a školkové děti jsou zase pojištěné u Kooperativy, tak jsem zvědavá jak se k tomu vyjádří oni.
Teď přemýšlím co bych Filípkovi koupila jako takové bolestné:) Nic mě nenapadá:(

Na srazíky se těšíme!!!

Musím pádit dát dětem večeři.
Ahoj Eva

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 13.05.06 13:12

Ahoj Evi,

Filda, když měl tu bouračku, taky skoro nic nedostal. Řekli mi, že má zhmoždění jater, proto si ho nechávali tak dlouho na jipce a na to měl nárok na bolestné přes 7 tis. Jenže propouštějící doktor napsal do zprávy jen zhmoždění břicha, a na to dostal jen 2400. Sice jsme mu za to koupili nový kolo, když starý zařvalo při té nehodě, ale je to takovej šunt, že příště jdem už jen do dražšího a značkovýho. No a pojistku dostal taky jen asi 700,–.

Ivi, já jsem v té záplavě informací úplně pominula ten Viktorčin úraz! To muselo být řevu, ale dětská kůže se hojí rychle, tak snad to bude dobrý. Kolegyně nám líčila, jak ji v dětství přejelo auto (před zraky tatínka) - vlasy do pasu se namotaly do kola a vleklo ji za sebou. Takže ji to skalpovalo a sedřelo úplně celý obličej. A dnes by nikdo nic nepoznal. Je pravda, že se na ni chodili dívat doktoři jako na zázrak přírody, protože jí ani nemuseli dělat plastiku.

V noci měla službu babička (Hynek byl zapíjet další Verunku a já jsem byla oslavovat narozky výše zmiňované kolegyně). Verunka měla parádní krizovou noc, babička si zobla (ale přece mi nebude volat, že). Verča měla horečku, halucinace, zvládly to homeopatiky. Když jsem přišla domů, byla Verunka úplně promočená potem. Tak jsme ji převlékly a od té doby je bez teploty, veselá a hravá :-). Bolí ji klouby, uši, břicho, hlava - asi chřipka.

Teď jsem vypsala odměny pro toho, kdo usne a speciální prémii, kdo usne dřív (to je hrozný, jaký jsou nespavci). Tak to jdu zkontrolovat a začínám balit. Paní učitelku jsem nakonec pozdě odpoledne sehnala, žádný můj mail jí nedoručili, vůbec netušila, že je Filda nemocný. Nicméně ho na ŠvP bere. Tak jsme nadšení. V nejhorším zavolají, ať si přijedem. Navíc je paní učitelka vystudovaná zdravotnice, tak mám klidné svědomí.

Tak už ahoj, máme tu nádherně na ty tři zmrzlý

Jana a dva snad už spící divoši

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 13.05.06 20:59

Ahoj holky,
tak vám musím popsat úrodu tohoto týdne:
Pondělí: Martínek
Pátek: Verunka
Sobota: Pavlíček

všechny tři musel náš tatínek samozřejmě zapít, už ho trošku bolí bříško:-)). Tolik dětí v jednom týdnu jsme ještě neměli.
Tak ať žijou

Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 14.05.06 22:53

Kde jste kdo?
Filda zdárně odjel. V rámci cestovní horečky nastavil během noci 2 budíky, které pak neslyšel, vstával v 5.45, sám si dal všechny věci do kufru a už v 7 byl oblečený na cestu :-)) Je to prostě nervák.
tím pádem si ani nevzpomněl na nějaký Den matek a my taky ne.

Verunka stále kašle - příšerně a má teplotu kolem 38,2 (ani málo ani moc). Ach jo, tak jdou zítra k doktorovi. Já jdu maturovat.

Napište sem někdo, ať to není samomluva.

Dobrou noc

Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 15.05.06 09:13

Tak už má i Verča ATB :-((. Ale sna d se to konečně pohne kupředu. Blbý je, že zítra máme besídku, paní učitelka se možná těšila víc než Verča, až tam bambula odříká celý Kuřátko a obilí. Smůla. Kdyby byla zítra bez teploty, tak bych ji tam možná vzala, ale navíc jsem zjistila, že do 15.OO maturuju, to do 15.30 nemám šanci stihnout :-((.
Ještě napíšu dva samokomentáře a končím s váma!!!!!:(:(:(

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 15.05.06 09:24

Cauky Jani,

jdu te podporit, at to nezabalis hnedka:-)))

Chudak Verunka, takhle se trapit nemoci, ach jo! A te besidky by mi bylo taky moc lito, ja se na zitrek tesim jako male dite:-))) My to teda mame v nejakem kulturaku a bude tam vice skolek, tak to asi nebude takove osobni jako ve skolce samotne, ale i tak se tesim a moc!

A jak ty neses odjezdy na SvP? Ja kdyz o tom premyslim ted, tak mam husi kuzi a rikam si, ze moje dite nikdyyyyy!!!:-))) Vim ze je to blbost, ale kdyz jsem videla, ze skolka odjizdi na SvP, uplne mne zamrazilo … drive nez v 5ti letech ji asi nepustim samotnou:-)))

Tak se dejte rychle doporadku a netrap moc maturanty!

Sulda a Nika

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 15.05.06 14:59

Ahoj Šuldo,

dík za podporu:).

Já nesu odjezdy do ŠvP dobře. Filip se vždycky těšil. I když jsme to měli s problémy. Ve 4 letech onemocněl těsně před, v 5 letech během, takže jsme si ho odváželi domů a až loni všechno zdárně a nadšeně absolvoval. Paní učitelky mají dobré, tak jim důvěřuju. Teď teda napjatě čekáme, jestli se mu nezhorší zdravotní stav, přece jen bude těžké ho uhlídat, aby nedivočil a v sobotu měl ještě nález na průduškách. Snad mu čerstvý vzduch a společnost milované Míšy pomůže :).

O Verči zatím nepřemýšlím, ale kdyby chtěla příští rok jet, asi ji pustím. V 5 letech už určitě. Letos jí stačí týden bez rodičů s babičkou.

Maturantů mi dnes bylo líto, protože jsme třem fakt dobrým museli dát 2 - spolehli se na to, že plynně hovoří a vybodli se na fakta. No jo, jejich smůla. Už jsem skončila, pádím domů za Verunkou. Děda už hlídá od rána, tak ať toho nemá moc.

Mějte se

Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 16.05.06 13:34

Ahojte,
tak vám vypíšu, co všechno Verča bere. Myslím, že by trumfla leckterého důchodce:

Aerius (ten bere každý den, pořád)
Sinupret (bylinné kapky na odkašlávání a uši, bere už týden, jsou mimořádně odporné)
Fenorin (na vykašlávání), bere od pátku
Summamed (ATB, bere od včerejška)
Prednison (kortikoidy, na záchvatový kašel, bere od včerejška na 4 dny)
Ibalgin na horečku a ještě kapem do očí.
Jediné, co jsme vy:,–(ili, je Otobacid do oušek, to už vypadá v pořádku.

dobrý, ne?

Přeléčíme a jdem na homeopatii, tolik chemie už mě přestává bavit.

Mějte se
Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 16.05.06 13:46

Chudak Veru, homeopatika schvaluji, taky ted jimi Niku krmim a jak si pochvaluje, ze ji davam ty male bonbonky:-))) Jenom by je chtela nejmene 3× denne:-)))

A co Filda, drzi se se zdravickem na SvP? Ucitelka je asi bezva, kdyz ho vzala i s koncici nemoci! No uz se stejne vidim jak slzim pri baleni kufricku pro malou princeznu:-)))

Pa a rychle uzdraveni!!!!

Sulda

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 16.05.06 16:40

Ahoj Jani,

téda, vy byste si mohli otevřít lékárnu.....asi bych po vyléčení na tu homeopatii šla, pokud se jí to často opakuje…my z těch výše jmenovaných používáme občas Sinupret, když máme rýmu a ojediněle ten Ibalgin…

Jak píšeš o té Švp, doufám, že se tam Filda uzdraví úplně, že mu změna vzduchu prospěje :o). Já zatím nemám odvahu Šímu někam poslat, i když už mi to byle ve školce nabídnuto…jezdí tady dvakrát do roka na stejné místo. V září na týden a na jaře na 14 dní. Přemýšlím o září, protože mi nabídli, že bych mohla jet s nima, zároveň i jako pomocná síla k dětem. Samotnýho bych ho ještě určo nepustila, je to ještě „mamánek“ :o). Ještě se rozmyslím, jestli s nima v září pojedeme.

Já jsem úspěšně celej víkend proležela, skočila na mě nějaká střevní chřipka, v sobotu dopol. jsme měli lístky na Michala Nesvadbu, takže musel jít se Šímou Jirka :o) a já se držela doma záchodu a endiaronu :o((((. Ale už je to dobrý :o))).

Za chvíli vyrážíme na nákupy a potřebuju sehnat mýmu tátovi něco k narozkám, který má příští tejden a jako obvykle mě nic nenapadá :(. Kdybyste měli nějaký tip na dárek pro pomalu dědkujícího a nervózního pětapadesátníka, tak sem s ním :o)))).

Zatím pa Martina a otravující Šíma nad klávesnicí :(

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »