FILUTOVÉ Z CHYTRÁLKOVA - Verunčin deníček pražský

Rodičovství

Ahojte kamarádi, tak jsme tu se zpravodajstvím, jak to teda bylo :)).. Na pražský výlet se Verunka těšila strašně moc, už týden dopředu. Hlavně proto, že zase pojede někam s maminkou (sjadkou a mijovanou).

V sobotu ráno jsme se podívali z okna a strnuli - lilo a lilo. A najednou nám došlo, že by se taky v Praze nemuselo hrát a my bychom nikam nejeli, protože autobusem bychom už svatbu nestihli. Naštěstí fungovalo zpravodajství od tety Sylvy. Ta jela do Prahy fikaně už o den dřív aby se na tu svatbu stihla naladit - noc v hotelu, romantika ve dvou, hmmm … :-)

Cesta proběhla bez problémů, v McD jsme se pěkně sešli, poobědvali, děti si pohrály v domečku - Verunka o něm básní ještě teď. Mezitím pěkně vyšlo sluníčko a razili jsme do Průhonic. Povedlo se nám zaparkovat kousek od nevěsty, takže naše princezničky dostaly myrtu - Verunka mohla na nevěstě oči nechat. Následné foto u rododendronů najdete u frndulky v albíčku :-).

Pak už jsme se našli se zbytkem e-mimina a dorazili na obřadní nádvoří. Musím uznat, že park mě nadchl a obřadní místo taky. Romantika sama. Verunka si cestou utrhla sedmikrásku pro princeznu a celý obřad ji dlachnila za zády a nemohla se dočkat mého pokynu, že už může. Obřad byl rychlý, žádné dítě nic neprovedlo, prostě nádhera. Jenom jsme se s tou sedmikráskou nacpaly k blahopřání asi moc brzy, předběhly jsme většinu příbuzenstva - ale Verča byla šťastná. Po blahopřání děti místo občuraly, Viktorka vyrobila hrobeček - nejspíš v ní někde dřímá stará pohanská tradice - svatba a pohřeb při jednom. Zažila jsem to kdysi v Moskvě: na jedné straně kostela svatba, na druhé pohřeb, trochu nás mrazilo, ale asi je to koloběh života…

No to už se začaly stahovat mraky, takže jsme nasedli do auta a vydaly se do centra. Děti v koutku (Verča říká, že jde do kohoutku) a maminky na kafi by neměly chybu, kdyby Eva neztratila klíček od skříňky. Ale všechno se vyřešilo a v poslední minutě jsme doběhly do Imaxu. Ta ulepená podlaha byla fakt nechutná, kino dobrý. Verunka začala hned na začátku kňučet, že se bojí a že chce domů. To mě dost štvalo, já jsem se chtěla dívat. Nakonec se i Verča zklidnila a Safari se jí moc líbilo. Jenom by mě zajímalo, co říkal Davídek. Ten kino prospal :-)) Po kině už děti i maminky mlely z posledního, takže jsme se rozloučily. Loučení proběhlo v slzičkách, bylo toho na ty naše bobky moc.

U Šimůnka Verča pěkně ožila a řádili ještě do devíti. My jsme s Marťou a Jirkou plkali do půlnoci. Moje naděje, že Verunka bude dlouho spát byla lichá - v 6 budíček, ach jo, dospávala bych ještě teď :(.

A protože jsem ještě nikdy nebyla v pražské ZOO, ráno jsme se vydali tam. Ani jsme nikomu nevolali, nevěděli jsme, jestli nás déšť nezažene zase zpátky. Ale vyšlo to výborně. Chvilkama sluníčko, chvilkama déšť (ale to jsme stihli zalézt do pavilonu). Děti se podělily o vozík, Verča se svezla na oslovi. O taťkovi Šimpanzovi prohlásila, že má oči jako náš táta :-). Pak si poručila kynutý knedle a odmítla je sníst (to si vždycky vzpomenu na děti v Africe, opice jedna). A už jsme spěchaly na vlak. ČD mě teda dost naštvaly, že zrušili relační slevu Praha Brno. Ale pohodlí pro Verču za ty prachy stálo.

Doma jsme se stavily ještě na zmrzku a vyzkoušely novou trasu domů - trošku jsme se zasekly na staveništi nad barákem - všude plot - klasická zkratka prodlužovačka, nakonec jsme ten plot musely podlézt, my holky štíhlý :-)))

Přijdeme domů - a tam nikdo!!! Jenom děsnej bugr. Chlapům odpadl baseball kvůli dešti, tak si udělali pěkný odpoledne. Zašli si na bowling a na zmrzku…

Prostě super vydařený víkend, doufáme, že to tak bylo u všech :-))

Mějte se
Jana a Verča

P.S. Marťo, stejně obdivuju Tvého manžela, že se nám tak věnoval. To Hynek by to pojal jako moji akci a domluvil by si něco svého, nejlépe by ani nespal doma, abychom měly dost místa :-)))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 29.05.06 22:51

Tak se dívám, že tam ty y/i padají jak to vyšlo… snad mě nezatratíte. Brala jsem to, že já a Verča jsme 2 baby, a občas jsem vzala na milost nějaké chlapečky… :-)

Před chvilkou Hynek vymyslel zase jeden ze svých pěkných argumentů. Vysvětloval mi, že když tady jezdí na monitoru na snowboardu a já po prkně s žehličkou, vykonáváme vlastně oba stejný pohyb a nemám mu co závidět :-))

Tak se tady mějte, dobrou noc.

Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 30.05.06 09:58

Ahoj Jani, Verčo a všichni Filůtci :o),

přidáváme se ke komentáři, že víkend proběhl super a báječně jsme si ho užili…

Když jsme dorazili na srazík do McD, už tam čekala Viky s Verčou a my s Davídkem a Fildou dorazili nastejno. Verča se ze začátku trošku styděla, ale brzo jí to přešlo a řádila s náma :o). Dali jsme si obídek, pohráli si v domečku a vyrazili do mě známých Průhonic. Bylo tam spoustu dětí, takže to spíš vypadalo jako výlet mateřské školky :o) a moc se nám to líbilo. Bylo to krásný, nevěsta krásná…jen jsem se divil, proč ty princeznovský svatební šaty má na sobě jiná teta a ne zase maminka jako před měsícem :o))). A tahle nevěsta sebou měla krásnýho prince Vojtu a krásnou princeznu Valušku :o))). Po obřadu jsme se nechali všichni vyfotit na hromadné foto a pak jsme ujížděli do kina do Imaxu. Měli jsme ještě přes hodinku čas, takže jsme šli řádit do dětského hlídacího koutku a mamky šli do kavárny na kafčo :o)
Kino se mi moc líbilo, zvlášť ty brejle na očích :o)), myslel jsem, že ti sloni jsou živí a pořád jsem mával rukama před sebou a chtěl si je pohladit :o).
Když jsme se loučili, tak Viky se na mě naštvala, že si odvezu Verču a nechtěla ode mě ani pusu na rozloučenou :( a čím víc jsem se snažil tím víc Viky brečela a hrozila mi pěstičkou a pořád opakovala „Šimone běž pryč“ :o))). Tak snad mi to do příště odpustí, že jsem jí odvezl kámošku :o).

Po cestě k nám jsme tetě a Verče zajeli ukázat náš budoucí byteček jak nám ho staví. Já chtěl vystoupit a jít se tam podívat, ale Verča ne, tak jsme pak jeli rovnou domů :o). Doma jsme s Verčou ještě blbli a hráli si, pak jsme byli společně ve vaně a pak šli společně chrupat :o).
Já vstával ráno v půl osmý, ale Verča už prý strašila od šesti, to teta neměla moc velkou radost :o) a to se mamka ráno bála, jestli je nevzbudili naši uřvaní papoušci :o)
Po snídani jsme vyrazili do ZOO, počasí nám až na jednu delší přeháňku přálo. Měli jsme půjčený dřevěný vozík, ve kterém nás táta tahal nebo jsme si ho s Verčou tahali sami :o). Viděli jsme spoustu zvířátek a myslím, že se tam tetě i Verče líbilo :o). Na závěr jsme si dali oběd a odvezli jsme tetu a Verču na nádraží.
Doma jsem to pak zalomil a odpol. ještě řádil venku na písku. A únava na mě dolehla asi až v pondělí, když jsem přišel ze školky, spal jsem odpoledne celý tři hodiny :o))).

Doufám, že se zase brzo všichni uvidíme, bylo to moc fajn :o)

mějte se krásně, na fotky z víkendu se můžete podívat u nás v albíčku :o).

Jsme zvědaví na Johanku, jak proběhla akce dostěhování, holky ozvěte se ať víme jak jste na tom! A doufám, že už je Johanka zdravá!

Páčko, školkující Šíma s mamkou

P.S. Jani, Jirka je zvyklej, má rád děti, čím víc, tím líp :o))). Na chalupě se k nám stahujou děti z celý vesnice a Jirka s nima chodí na výlety a vymýšlí různý hry, jeho to baví :o). A z vás byl nadšenej! Prý by taky rád holčičku :o))))

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 30.05.06 12:46

:-))) Jo Verča to s chlapama umí :-)

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 30.05.06 13:27

Uff, závidíme, že jste se tak měli.
Nám se stěhování hatilo nemocema, Joko stále nudlí, do školky půjde nejdříve ve čtvrtek. V neděli sklátila choroba kombinovaná naprostou únavou mně, v pondělí dorazil Standa z práce v poledne a usnul na čtyři hodiny a probudil se dokonale zpocený a chřipkující - tudíž správně pochlapsku mrtev.
Před chvílí jsme tudíž dorazili naposledy do Karlína a mám tak ještě čtyři minutky na psaní, pak doteče déšť ze stropu až k počítači a budu muset vypnout, rychle odpojit a přibližně čtrnáct dní se neobjevit (dodnes se z UPC neozvali, kdy tedy dorazej). Jak jsme tu tři dny za stálého pršení nebyli, tak se nám stěhování zjednodušilo, těch pár zbylých věcí, které jsme ještě chtěli vzít, je promočená deštěm proteklým stropem a vrstvou holubích mrtvolek a exkrementů - to si prostě do nového nevememe. Ještěže to k tomu zapojenému počítači nedoteklo, odnesl to jen telefon.
No a zítra předáme klíče a pak už jen zařizovat se v novém - což sice taky není žádná bžunda, starý dům, staré rozvody, na co šáhnu, to křičí po rekonstrukci totální. Ale už to budou jen poloviční nervy. Jen ta vize, že za chvíli už bude klid, mě udržuje jakžtakž funkční.
Uff, už na mě káplo, tak se tu mějte krásně, zkusím se ozvat i v mezičase, když mě někdo pustí na net.
ahoj
Romana a Joko, užívající se naprosto vyklizeného pokoje, kde si konečně smí hrát s tenisáky školku o zeď.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 30.05.06 17:35

To by mě zajímalo, jestli už proběhl týden, kdy jste byli všichni zdraví :-). Doufám, že přes léto a v novém se to spraví.
 Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.05.06 17:43

Holky, kdyby jste chtely juknout na dalsi svatebni fotky, tak v galerce ve Verunka, Adámek a kamarádi … dalsi budou zase caseeeeem.

Sulda

PS: PAr vydarenych neuverejnenych z vasich rad mam taky, tak casem poslu konkretne, jo?

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 31.05.06 11:14

Ahoj Šuldo,
díky :-)
Jana a spol.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 31.05.06 21:31

Ahoj holky,

jdu se pochlubit. Tak jsme si doma mysleli, jakýho máme gramlu neohrabanýho (Fildu) Je fakt, že se už strašně zlepšil, do 4 let byl opravdu jelito. Dokonce se i tatínek začal smiřovat s tím, že z něj mít reprezentanta nebude. Ale ke sportu jsme ho vedli.

No a dneska nám to naše jelítko vyhrálo atletický trojboj mezi základkama - 5 škol, v kategorii prvňáků Filda 1. místo, postupuje do městského finále. Hurááá.

To mi připomnělo Terezku od Stáni, nemáte o nich nějaké zprávy?

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 31.05.06 22:35

Filda je boreeeeeeec!!!!!! Nikdy nepodcenuj sve dite!!!!!!! Ze mu taky moc gratulujeme a drzime palecky v dalsim kole!

Sulda a Nika

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 31.05.06 23:01

Když on byl původně opravdu neohrabanej. Ale od 4 let jde mílovými skoky dopředu. Prý je to u kluků normální, tak se nám to potvrdilo. Ale že by se TAK zlepšil, to jsem opravdu nečekala. Tak se tady teď krocaním (to jste vymyslely pěkný termín). :-)
 Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 01.06.06 13:02

O to vice to potesi, ze?:-))) A krocaneni ja namiste!!!! A jen pro info, ten vyraz snad vymyslela Missorka, u nas se teda hojne pouziva v denicku, proste zdomacnel:-)))

Pa

Sulda

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 01.06.06 21:25

Ahojky,

nejdříve gratulujeme Fildovi od Jany ke sportovním úspěchům, jen tak dál :o)

Jak jste si užili Den dětí? My jsme měli se školkou celodopolední akcičku na cvičáku pro psy. Nejdříve jsme se dívali na přehlídku psů a na výcvik, pak jsme měli s pejskama a dětma různé soutěže a občerstvení. Taky se pokrocaním, že jsem dostal 4 diplomy. 3× za první místo - v běhu s pejskem na vodítku mezi kuželkami - slalom (praxi mám s Pegynou :o) ), za skákání v pytli a za skok do dálky a 1× druhé místo za lezení na horolezecké stěně na rychlost :o).
Doma mě ještě čekalo překvpápko od mamky v podobě pexesa Pošťáka Pata a pak od táty když přišel z práce, ten mi přinesl opravdový velký fotbalový balón a jezdící destu Lego, na kterou se parádně nakládá :o).

To počasí mě fakt štve, musím pořád nosit pláštěnku a jelikož chci pořád chodit ven, tak i holiny :(, ty maj ale zas výhodu, že můžu šlapat v loužích :o))). O víkendu se chystáme na chalupu, tak snad počasí bude o něco lepší.....cestou se zastavíme s mamkou a s taťkou volit, mohl bych třeba způsobit nějaký rozruch ve volební místnosti, co? :o))))))). Já bych teda taky volil, třeba Zemi nezemi, ale taková strana prý neexistuje :o))))).

tak páčko, užijte si víkend a pište, ať víme novinky!!!!

pa Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 01.06.06 22:44

Ahoj Šímo,

to seš teda borec. Mně horolezecká stěna zatím moc nejde.

Den dětí jsme si moc neužili. Ve školce máme celý týden akce. Včera jsme jeli na výlet (mamka na to zapomněla, tak jsme autobus honili po výzvě na poslední chvilku:-)), dneska jsme mezi přeháňkami opékali špekáčky. Zítra bude celý den ve školce obří skákací hrad, tak doufám, že už nebude pršet.

Filda měl nějaký meziškolní baseballový zápas a někdo mu tam ukradl pálku, takže nic moc :-(((.

Odpoledne jsme šli do cukrárny, ale protože tam není dětský koutek, skončilo to jednou rozbitou miskou, nervózními maminkami a znuděnými ksichtíky. Pak jsme šli všichni k nám a to už bylo lepší :-).

A mamka se právě vrátila z divadla. Byla v MDB na Marii Stuartovně, a to byl jednoznačně nejlepší dnešní zážitek a asi i nejlepší představení letošní sezóny. Jestli sledujete Ordinaci, tak Marii hrála Jitka Čvančarová - jako vždy skvělá, ostatní herci jakbysmet.

To je od nás všechno, zatím Čau

Verča zrzečka

 
Missorka  02.06.06 07:18

Frndulko,

pls, pošli mi fotky… :-)

Moc díky!!! Pán Bůh ti to vynahradí na dětech… ;-)

Peta

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 03.06.06 10:58

Kde jste kdo?

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 03.06.06 11:44

Ahoj všichni,

jsem tu jen na skok… Jani, díky za deníček, ty jsi neuvěřitelně akční.

U nás nic nového, minulý víkend jsme si s Viki báječně užily, týden utekl jako voda a tento víkend jsme slaměné, protože taťka nám odjel na celonárodní motorkářský sraz do Plzně. A jelikož mi ve čtvrtek a včera fakt nebylo dobře, rozhodla jsem se, že se budu v rámci možností celý víkend válet. Holt to Viki snad vydrží, zatím je extrémně hodná :). Odpoledne asi zajedeme ke známým na návštěvu - počítám, že budeme pěkně sedět na zahradě a děti si budou samostatně hrát ;) a na večer jsem Viki připravila spoustu šablon na window color. Tak doufám, že mi válecí plány vyjdou :).

Jinak gratulace všem zdejším sportovcům k úžasným výkonům a všechny ostatní taky moc zdravíme.

Iva + Viki (hrající na piáno, pomóóóc) a Vetřelec (16 tt) - od příště děti jenom jako VV :D

 
Jirina
Extra třída :D 13525 příspěvků 04.06.06 11:55

Ahoj vespolek,

i my jsme si užili prima dětský den, dokonce už dvakrát a jeden nás ještě čeká. Přímo 1.6. jsme byli na „velkém výletě“ v Praze - začalo to Hániným očkováním proti TBC, pak návštěvou babičky v nemocnici (většinu času jsme strávili s tatínkem chozením venku, protože jsme zlobili) no ale pak jsme jeli do ZOO. Bylo to moc príma nejvíce se nám líbily opice lemuři, protože jsme mohli až mezi ně, to byli krásní plyšánci. Vydrželi jsme více než 4 hodiny, i Haninka to odťapala po svých. Večer jsme byli parádně unavení a nechali se uložit už v 7 hodin, ovšem do 9 jsme zlobili :o)))

Včera jsme byli na dětském dni v Braníku na nádraží, parádně jsme si prolezli všechny mašinky, poslechli si kapelu a mamka nám koupila nafukovací balonky. Cukrová vata nám nechutnala a další dobrůtky jsme nechtěli, mamka se radovala, jak má skromné děti :o)) Ještě jsme se projeli na drezíně.
Pozn. mamky - mám pocit, že jsem tam zahlédla Magrat ještě s jednou povědomou tváří (snad Missorka? nevím), je to možné? Viděla jsem je jen z mašiny a pak už jsme se nepotkali.

Příští sobotu ještě máme dětský den na Konopišti od mamky z práce. Teda jestli nebude pršet. Předloni jsme tam zmokli a loni kvůli dešti jsme ani nejeli.

Ahoj Jíra a Hanička

Od mamky - já jsem teď nerudná z politické situace a z výsledku voleb. Navíc jsme u nás měli obecní referendum zda stavět či nestavět na dalších částech obce (má tam pozemek ségra a stavět chce) a výsledek je NE, změníme to na ornou půdu, stavět se nebude :o((( tak jsme z toho všichni dost špatní.
Tak ahoj Jiřina

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 04.06.06 15:16

Jirko,

v Braniku jsi mohla skutecne zahlednout Margat s Missorkou a detmi, byly tam!!!:-)))

Sulda

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 04.06.06 19:00

Ahoj ahoj,
dneska už jsem se vypsala ve volebním deníčku, tak teď přemýšlím, co bych sem písla.

Ale byly jsme s Verunkou za barákem u rybníka na kachňátka a potkaly jsme nehorázně drzou kočku na lovu. Vůbec jí nevadilo, že jsme tam, celou dobu byla v lovecké pozici na břehu a číhala, až se některé z kachňátek přiblíží. Kačena kvákala a držela je na vodě, ale evidentně už jim to bylo dlouhý a potřebovaly by si odpočinout. Ta kočka se nám dokonce několikrát otřela o nohy, potvora jedna!! Bylo nám jich fakt líto.

Ivi, doufám, že sis během volebního víkendu odpočinula. Asi byly nějaké erupce, protože Sylva si taky stěžovala, že jí nebylo nic moc.

Ahoj

Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 05.06.06 20:12

Ahojky,

tak se po víkendu poslušně hlásíme :o))).
Počasí nic moc, na chalupě pršelo a pršelo, zima byla, tak jsme se vrátili už v neděli po poledni. Nedělní odpoledne jsme vyplnili nákupama a návštěvou kina, byli jsme na Divočině a moc se mi to líbilo :o).

Zítra má táta narozeniny, tak se chystáme na oslavičku do středověké restaurace, ještě s dědou a babičkou a strejdou a tetou :o), tak se už moc těším, určo tam bude spousta dobrůtek :o))). A následující týden má narozky maminka, takže máme teď slavící období :o)))). A já dokonce od táty vím, co má pro maminku za pčekvapení a neřeknu jí to :o)))), protože je to tajemství :o).

Mamka už zběsile plánuje prázdniny, co kdy kde a jak dlouho :o) a na dny má přesné rozmístění a přesuny a zjistili jsme, že prázdniny opět máme totálně nabitý a že v Praze zas vůbec nebudem. Jen v době přesunů, kdy je třeba rychle během dvou dnů vyprat, vyžehlit, znova zabalit, doma poklidit a zas odfrčet :o).

Ve čtvrtek odpol. jdu na očkování :o(, mamka s paní dr se na mě domluvili, že mě naočkují na žloutenku A :(, tak snad to nebude bolet.....

Dneska tady doma máme na hlídání Pegynku i přes noc, už se těším, že mě v noci bude zahřívat pod peřinou :o).

Mamka jde zítra ráno k zubaři, minulý týden jí vypadla plomba a prý jí zub budou vrtat, teď jsem pro změnu zvědavej já na mamku, jak bude statečná :o)))) (bojim :(, p.m.)

Tak to je od nás ve zkratce všechno, mějte se krásně…

páčko Šíma s mamkou

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.06.06 13:27

Ahoj holky,

jdu se pochlubit fakt báječnou nocí :((((..... Šíma se v půl třetí ráno vzbudil s řevem, že ho bolí ouško, do čtyř jsme vydrželi doma, kdy jsme ucho ledovali a nakonec jsme ve čtyři vyjeli na pohotovost do Motola. Tam jsme čekali na jakéhosi rozespalého doktora skoro hodinu, tam jsou fakt služby :o(((((. Dr za nepříčetného Šimonova řevu, kdy na sebe nechtěl nechat ani sáhnout, konstatoval počínající zánět středního ucha, ale že na píchání to ještě není a že je možný, že se to rozežene. Tak mu dál do ucha nějakou napuštěnou gázu s roztokem, na což Šíma reagoval řevem a chtěl to okamžitě vyndat :((. Dostali jsme kapky Otobacid, který máme kapat co čtyři hodiny, což je boj, protože Šímovi se to vůbec nelíbí a Ibalgin v sirupu. Šímovi se podařilo usnout ráno v půl devátý na hodinu a půl, já spala půl hodiny, takže jsem jak zmlácená :o((((. Uvidíme, snad se to rozežene, poctivě ledujem a Šíma už si na bolest nestěžuje, tak uvidíme jaká bude následující noc......
Takže mi dneska padl dopolední zubař, další termín mají až příští týden, tak jsem nasr…a navíc má Jirka dneska narozeniny, večerní oslava se taky musí zrušit a přesunout na neurčito…ach jo…jdu ho zkusit přemluvit ke spánku, zatím se ale úspěšně brání a využívá výhody, že je těžce nemocen :o))) a nutí mě neustále stavět stavby z lega, pořádat autíčkové závody apod…jakmile se nechci něčeho účastnit , začne fňukat a kňourat, že ho bolí ouško :o(((.
Tak jsem si postěžovala a jdu lepit, právě jsem byla vyzvána jít lepit nastříhané miniaturní kousíčky papíru na čtvrtku :o((((.

Pa Martina a protivnej Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.06.06 15:29

Ahoj Marťo,

to se teda nemáte :((((.
My jsme si otitidy prožili u Fildy jednou za 3 měsíce až do 4 let (než mu vzali mandle). Tak snad se vám to úspěšně rozežene (nám se to teda nerozehnalo nikdy a vždycky mu to prasklo nebo píchali, vždycky obě uši a vždycky to bylo na ATB).
Mám vyzkoušený, že jakmile mu přestane vadit kapání do ucha, je to v klidu. Jenom mě zaráží to ledování, nám vždycky všichni říkali teplo na ucho, babský recept je posekaná cibule na gázu a to na ucho.
Ať jste brzo vyspaní a OK.

Filípek má dneska finále těch závodů, jsem zvědavá, jak dopadl.

Mně se včera podařilo nacouvat na parkovišti do auta. Byla to celkem slušná pecka, vidělo to několik mých studentů, no ostuda… Majitel byl naštěstí velice vstřícný a vděčný za kontakt za stěračem, musím volat na pojišťovnu, ach jo :-(((

Tak zatím čau
Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.06.06 17:56

Ahoj Jani,

tak jsme se před chvílí vrátili z Motola, kde mu to ucho nakonec píchli. Ani asi nemusím líčit, co to bylo za řev…
odpol. totiž usnul, vzbudil se asi po půl hodině, že ho bolí ucho a řičel jak pavián, takže už nemělo cenu na něco čekat…ATB jsme nedostali, prý to nehnisá, jen dál kapat Otobacid a dávat sirup Ibalgin.
Je hned ale znát, že se mu ulevilo, už nefňuká a v klidu si hraje. Tak doufám, že se i v noci vyspí.

Dej vědět jak dopadl Filip na těch závodech!!

To Tě lituje s tím couváním, vím co je toza trapas, taky už se mi to stalo před publikem :o))))., tak ať to vpoho vyřídíš!

Pa Martina a píchlej Šíma :o)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.06.06 19:15

Hurááá, máme stříbro!!!!!!
Filda je druhý nejrychlejší prvňák v celým Brně!!!!!!
 Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.06.06 19:17

To je dobře, že to nehnisalo, to už teď bude dobrý, když to píchli. Já myslím, že dneska už se vyspíte :).
 Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.06.06 20:48

Taky v to doufám.....protože na dnešek jsem spala jenom dvě hodiny a jsem jak mátoha…

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.06.06 20:48

Taky v to doufám.....protože na dnešek jsem spala jenom dvě hodiny a jsem jak mátoha…

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.06.06 20:49

Týjo, tak to je dobrej!!!!
Gratulujeme!! :o)))))

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 06.06.06 22:17

Čauky kamarádi!

Hlásíme se jako ostudy pozdě ale mamka si tu vymyslela nějaké blbosti jako malování, takže jsme tu po bytě nemohli moc běhat a neměli teda moc času. Naštěstí to teď má už částečně za sebou.

Gralujeme všem ke sportovním výkonům, jsou tu samé šikulky. Já teda ještě žádný sportovec nejsem ale pro začátek provozuju šmírink:) Náš Filda hrál fotbalový zápas, hrálo se o pohár Mateřinka Cup a Fildovo třída teda byla na druhém místě, takže taky úspěch a doma mu visí medaile, kterou mu fakt závidím:) Paní učitelka ve školce pořád mamku přemlouvala aby Filipa dala na fotbal, prý byl dobrý brankář ale máma pořád mele svou, že už má ten svůj tenis a že je to lepší než omlácené nohy. Je fakt, že Fildu ten tenis mooc baví, dokonce jsme šli hrát o víkendu na kurt. Teď už zbývá abych vyrost i já abych si taky mohl zahrát. No jak už jsem psal výše, tak okoukané to mám až až. Dokonce jsem si při dnešním tréninku dal pauzičku a na chvilku si schrupnul:o)

Musím taky pochválit svatbu na které jsme tu všichni byli. Byl to super den, jen kdyby máma ten den neměla lehkou sklerózu:)) Svatba to byla vydařená, nevěsta krásná - p.m.

Dnes jsme byli konečně na výletě. Jeli jsme zase autobusem a to konkrétně do Hrušic. Výlet se zadařil. Já už jsem se těšil hodně dlouhou dobu. Když mi o něm mamka říkala, tak jsem jásal a ptal se: „Mami a to pojedeme do Austrálie?“ Mamka se smála a že prej tak daleko ne:))

Šimůnku přeju ať už tě ouška moc nebolí, snad to teď bude už jen lepší. Taťkovi přejeme všechno NEJLEPŠÍ k narozeninám!!

Tady u nás se rekonstruuje naše pískoviště a prolejzky, tak už se nemůžu dočkat až to dostavěj a navíc je teď pořád to ošklivé počasí, tak už to zdržování mě neba:)

A protože už jde mamka na kutě, tak končím. Mějte se všichni hezky a doufám, že se ke mně někdo přidá a budeme se modlit za hezčí počasí, tohle už se vážně nedá vydržet!!!!!

Jo a na závěr ještě perlička, mamka se dočetla v návodu u nové ledničky toto: Jestliže už spotřebič nechcete používat, znehodnoťte ho odříznutím elektrického přívodního kabelu a odstraňte police a dveře, aby se děti nemohly zavřít uvnitř. - no teda tak blbej nápad jako schovat se do ledničky jsem ještě neměl:)) Tak né aby vás to někoho napadlo!!:))

Papa David s mamkou

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 07.06.06 09:49

Ahojky,

tak se taky hlásíme. Nejdřív foukáme Šimonovi na ouško, snad už je to lepší a i teta Martina je dneska vyspinkanější :).

My jsme včera měli ve školce ukázkovou hodinu tanečků, takže mamky a taťkové viděli, co jsme se za celý rok naučili (no spíš naučily, jsme tam samý holky :). Mamka byla nadšená, že jsem zvládla mazurku, základní prvky ča-ča, ptačí tanec a ještě nějaké další, ovšem nejoblíbenější máme všechny makarenu :).

A dneska mám další premiéru - poprvé mě ze školky vyzvedává teta Denisa. Už se na ni těším, protože (citát - p.m.): „Jsem se do Denisy asi zamilovala“ a „Denisa se na mě nebude nikdy zlobit“ :D. Mamka sice říká, že i Denisa se bude zlobit, když budu zlobit, ale já tomu nevěřím. Navíc mi slíbila, že spolu budem chodit do kina, do bazénu, na výlet vlakem, na brusle a vůbec, takže ani nebudu mít čas zlobit, no ne?

Navíc se moc těším na sobotu, jdeme na party organizované z mamčiny práce, a to bude velký. Prý tam bude cukrová vata (ňam!), skákací hrad, spousta soutěží, dárky, motorové čluny, parník, dětská diskotéka atakdále.

Ještě musím nechat nějaké místo mamce, tak zatím končím a zdravím všechny,

Vaše Viki

Mamka: Jani, s tím autem je to nepříjemný, já zase bourala s manželem coby spolujezdcem, což je asi ještě horší. Ale co, nakonec jsou to jen plechy, ne? :)
Jinak hlásím, že víkend jsem fakt proválela a docela si odpočinula. Ovšem vůbec si nedokážu představit, jak budu fungovat, až mi to břicho fakt vyroste :D.
Marti, pozdravuj Šímu, snad už se z toho dostal. Vím, jak ti asi bylo, na jednu stranu děsně líto malého nemocníčka a na druhou stranu hrůza starat se o malého ufňukánka bez nálady… a navíc ještě zrušit oslavu ;).
Uf, píšu to v práci asi na pětkrát, tak radši končím.
Pa, Iva + VV

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 07.06.06 13:00

Ahojky!

díky vám všem za podporu, ouško už nebolí, ale fit zdaleka nejsem. Celou noc už jsem naštěstí spal, takže mamka se vyspala, ale ráno jsem se vzbudil s horečkou. Tak mamka volala naší dr, aby jí řekla co všechno včera v Motole proběhlo a dr se rozčílila, že mi nedali ATB, když je to zánět, když mám horečku.Tak mamka hned ráno pro ně jela, já jsem počkal doma s tátou než jel do práce. Tak mám svoje první ATB :( . Ale chutnaj mi, mamka vždycky ten sirupek vtáhne do přiložené odměřovací stříkačky a já to všechno vcucnu :o), mám je po 12hod.
Teď si teda mamku pořádně vychutnávám, když musíme být doma a skoro pořád si hrajem a malujem, když se mě chce mamka na chvíli zbavit, pustí pohádku. Taky jsme zajeli do půjčovny půjčit nějaký nový neokoukaný .o))). S víkendem mám smůlu, na chajdu se nepojede :(.Aspoň už nekňourám a nejsem protivnej jako včera :o).
Táta už dal mamce předem to překvápko k narozkám, tak to musím bonznout :o). Mamka má novej notebook s datovou kartou a extra připojením, takže s vámi budem letos komunikovat i v létě z chalupy :o))))a budem v obraze. Jinak ho mamka potřebovala k práci.....

Viky, ten víkend závidím, pěkně si to užij!

Davídku, to by byl náhodou dobrej nápad -schovávačka v lednici, nemyslíš? :o)))

tak pa a pusu

marod Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 07.06.06 13:10

Ahoj Šímo,
mamka se teda má, super dárek :-)).
Já myslím, že se paní doktorka neměla co zlobit, on se ten zánět opravdu mohl rozjet až v noci. A proč by ti cpali ATB, když to večer hnisavý nebylo? Verunka sirupky ze stříkačky miluje.

Přejeme taťkovi a kdybychom na to příští týden zapomněli, tak i mamce všechno nej a hlavně zdraví k narozeninám.

Hodně výtvarných úspěchů a mamce pevné nervy:-)) ¨

Verča.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 07.06.06 13:15

Viki,
my jsme tancovali dneska. Dělala si u nás ve školce nábor zdejší taneční škola a vybrali si mě. Ale mamka říkala, že mě tam nedá, protože chci chodit s kamarádkou Adélkou do dětského aerobiku, a to prý stačí.

Mně je to momentálně jedno, mamka mi konečně koupila nový plavky (už je s tím otravuju několik měsíců). Jsou na 4 roky a jsou mi velký, tak teď přemýšlí, jestli je půjde vyměnit, nebo zabere ramínka. Jenže v Kenvelu mají velikosti po 2 letech a ty na 2 r by mi teda určo nebyly. Zatím, do nich balím panenky.

Užij si tu sobotní party i tetu Denisu. Mamka si užívá, že nám konečně přijela Oxana a doma máme opět jako ze škatulky :-))

Ahooj Verča

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 07.06.06 14:46

Ahoj Verčo,

vidíš, ty jsi talent… ale plavky jsou důležitější, to je fakt. Já už taky mám nový, jsou to boxerky a takový topík na zavazování za krkem, takže univerzální velikost :).

A dětský areobik závidíme, budu muset mamku přemluvit, aby se taky po něčem takovým podívala. Díky za nápad.

Pozdravuj mamku užívající si uklizeného bytu, u nás je klasický středeční binec, protože uklízecí Blanka chodí až ve čtvrtek :))).

Pa, Viki

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 07.06.06 20:58

Čau Viki
Taťka stejně říkal, že bych měla mít dvoje, abych se prý opálila. Tak třeba mi naši ještě pořídí něco, jako máš ty. Mamka s tím ale moc nesouhlasí, protože má v plánu mě slunci moc nevystavovat.
Uklizený byt už neplatí, pondělí je dávno pryč :-))
 Verča

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 09.06.06 13:12

Ahojky, kde jste kdo? :o)

Asi jste všichni pryč a užíváte letního počasí…já díky tomu uchu musím trčet doma, protože mám ATB až do středy :(.
Dneska jsem byl na kontrole na ušním, dr mi ouško prohlídla a vyčistila a přidala ještě kapky do nosu a borovou vodu na vyplachování ouška. V ondělí mne chce vidět ještě jednou.
Na procházky prý můžu, jen se nemám vystavovat na sluníčku kvůli těm ATB, takže leda tak ráno nebo večer. Naši jsou rozhodnutý, že jestli to se mnou bude k nevydržení tak odjedem zítra na chalupu :o))), tak to abych pořádně zlobil, ať netrčíme doma :o))))). Tam se aspoň něco děje a je tam babička s dědou :o)

tak krásný víkend všem :o)

Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 09.06.06 20:07

Máš pravdu, Šímo, udělalo se pěkně, tak jsme co nejvíc venku.

Včera jsem byla s mamkou na třídních schůzkách u Filípka (nějak nevyšlo hlídání). A chodíme do parku a do SOS vesničky - tam mají super prolízačky a k rybníku na kačenky. Už jsou z nich poloviční kačeny :-)).

Dneska nás taťka dokonce vzal na véču - máme v sousedství dobrou hospodu s krásnou zahrádkou. Mamce trochu tekly nervy, jsme prý čím dál nevychovanější a neumíme se chovat. Filda prý ve 3 letech jedl jako baron, no tak to se pěkně pohoršil :-). Já jsem pěkně nejedla nikdy.

Taky jsme dneska s mamkou byly ve městě kupovat záclony. Mamka narazila v INKU na slevy, takže máme krásné voálové záclony za 99,–/m. Já jsem prošmejdila celý obchod, dokonce i suterén, kde mají šicí nebo jaké stroje.

Zítra jsme měli jet s mamkou na chalupu ke strejdům a tetám´, ale Ondrášek má angínu, tak teď nevíme :-((( …

Ahoj Verča

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 09.06.06 22:18

Ahoj Verčo,

to si pěkně užíváte :o), já škodím doma, ale už ne tolik. Nevyžaduju už tolik pozornosti jako když mi bylo špatně, a hraju si sám. Postihla mě další vlna legománie :o), takže pořád stavím, jezdím, lítám a dokonce hraju i legácký hry na pc :o))).
Možná, že zítra přeci jen na tu chalupu pojedeme,ještě se uvidí :o))).

pa a pozdravuj všechny :o)

Šimon

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 12.06.06 11:37

Ahojte, kde jste kdo?

Napište, jak jste se měli. Šímo, už seš zdravej? A co dělají odstatní?

My jsme jeli v sobotu na akci Stodola. Naši kamarádi mají na chalupě velkou stodolu a v té dělají každý rok výstavu všeho pěkného, co za ten rok vytvořili (Fotky, obrazy,…). Taky soutěžíme o nejlepší buchtu, máme nějaké téma a vyrábíme pěkné věci.
Letos jsme z měděného drátu tepali šperky. Mamka mi udělala 2 prstýnky a Filda si udělal jeden pro Míšu. A dělali jsme pískové obrazy.
A protože tématem byl čaj, inspirovali jsme se vším dálněvýchodným a z písku jsme vysypávali mandalu (večer jsme ji byli rozprášit ve větru) a rodičové popíjeli másalu (indický čaj). A taky jsme hráli fotbal a pěkně jsme se vyřádili.

Mamka nám slíbila, že budeme spát v autě, ale protože na Vysočině bylo v noci 5 stupňů, vykašlali jsme se na to.
Cestou domů jsme někde ztratili výfuk :(.

Ale ještě jsme v neděli odpoledne stihli Aquapark ve Vyškově. Je to hrůza. Bývala jsem nejlepší plavkyně ze skupinky, ale protože jsem 3/4 roku neplavala, všechno jsem zapomněla a strašně jsem se bála. A strašně jsem řvala.

A protože jsem večer opět odmítla uklízet v pokojíčku, mám na celý týden zakázané sladkosti. Doufám, že na to mamka brzo zapomene.

Tož tak jsme se měli :)

Ahoj Verča zrzečka

P.S. Pozn. mamky: Nemůžete mi někdo poradit, jak na tu potvoru Verču? Odmítá cokoliv uklízet. Všechny snahy bojkotuje a buďto nereaguje, nebo se rozbrečí a odejde. Neuklidí prostě nic, maximálně kelímek od jogurtu vyhodí do koše. Ale třeba oblečení nebo hračky v pokojíčku vůbec. Nepomáhají prosby, výhrůžky, nabídka odměny, prostě nic :( :(

ahoj Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 12.06.06 13:11

Ahoj Jani a Verčo!

Koukáme, že jste si víkend pěkně užili…:o))
U nás už je dobře, sice jsme o víkendu zůstali v Praze, tak jsem před prázdninama aspoň ještě umyla okna, vyprala záclony, převlíkla povlečdnía vyprala deky. Samý nezáživný činnosti, ale aspoň to mám hotový :o))). Šíma už je dobrej, ucho je čistý a zahojený, zítra ráno máme poslední dávku atb. Včera jsme ho vzali už na procházku a odpol s náma jel na nákupy. Konečně jsem pro něj sehnala župan :o) a my s Jirkou jsme si koupili každej dvoje botky :o) a uzavřeli jsme to večeří v pizzerii :o)
Dneska ráno jsem byla u zubařky a docela blbý zprávy :o((((. Minulý týden mi vypadla velká plomba na pětce a dr dnes na rtg zjistila, že mám zánět až u kořenu a že zub musí ven :o((( a rovnou jsme se domluvili, že až se to zahojí tak si tam nchám dát implantát. A druhá věc, po rtg komplet zubů zjistila, že vlevo nahoře mi za osmičkou vyrostla devítka :o))). Jsem asi nějakej exot, prý se to vidí málo :o))), no nicméně ta chytrá devítka tlačí na zub vedle a půjde taky ven :o(((. |Takže mi držte příští týden palce ať to nebolí, jsem děsnej posera :o(((((.

Co se týče toho uklízení, párkrát jsem Šímovi pohrozila, že neuklizený hračky dám do pytle a odnesu do popelnice. Dvakrát jsem tak udělala, pokaždý jsem je schovala do sklepa a účinek to mělo velkej, nejdřív ty hračky obrečel a pak jsem mu řekla, že když si je bude pořád uklízet, tak že mu je popeláři přivezou zpátky :o)))). Tak jsem mu je po pár dnech vrátila a byl šťastnej:o). Po čase se to opakovalo ještě jednou a dneska když protestuje tak rovnou jdu do pokoje s pytlem a to bys viděla jak maká, jediná věc není na zemi, všechno srovná do polic a do beden :o))))))).

tak pa a pozdravuj Verču!

Martina a Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 12.06.06 13:35

Tak to máš dobrý. Verunce už skřítek Pořádníček odnesl pytel s kostkama a bylo jí to úplně, ale úplně ukradený. A když jsem schovala neuklizenou panenku (její nejoblíbenější), tak to taky vydržela týden, ani si nevzpomněla. Prostě si hrála s něčím jiným. Takže tudy u nás bohužel cesta nevede :(((
S těma zubama tě teda lituju.
 Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 12.06.06 21:05

A přidáme se se zubařskýma historkama. Filípkovi trhali v únoru dětskou dvojku, protože mu všechny zuby rostou v druhé řadě. Akce dopadla katastrofálně - hysterický Filip, zubařka v podobném rozpoložení na něho i na mě ve finále křičela… (A to jsme k ní šli, že to umí s dětmi. To sice jo, ale děti nesmí začít hysterčit. Pak je v koncích).
Takže jsem se domluvila se svou zubařkou. Ta sice děti nedělá, ale asi že je Hynkova spolužačka, slíbila, že se na to aspoň podívá a zjistí, jestli má odpovídající kleště. Fildovi jsem řekla, že buď bude hodný u téhle, nebo jde zpátky k té své. Zafungovalo, nechal si zub opíchnout (předtím mu to trhala bez umrtvení i přes skoro 2cm kořen), prostě všechno proběhlo hladce.
Hurááá, trauma odbouráno, slíbil, že příště i tu naši požádáme o injekci a všechno bude fajn :)
Ona s ním taky paní zubařka zacházela v rukavičkách, asi proto, že děti normálně nedělá.

Takže dnes jsme spokojení
Dobrou noc

Jana a Filda bezzubec a Verča, která si pod dohledem babičky uklidila v pokojíčku!!! :)

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 13.06.06 21:39

Ahoj Jani,

já doufám, že to trhání snad nebude bolet, apoň mě o tom dr přesvědčuje :o))). Ale věřím jí, je fakt výborná, dojíždím na jednu soukromou zubařskou kliniku a tam se mnou opravdu zacházej jak v rukavičkách :o)) a ještě mě tam nikdy nic nebolelo. Já injekce vyžaduju vždycky, jsem totiž posera poserovič :o)))))))). Ale stejně se netěším, bude to to totiž určo bolet pak :o(.

tak pa a zdravíme všechny!

Martina a spol. :o)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 13.06.06 22:16

Nebooj, nebude.
Já už si taky nechávám opíchat všechno, i když.. Když jsem tam byla poprvé, nechtěla jsem injekci a ona vrtala a vrtala, až z toho bylo trhání nervu a už tu injekci nemělo smysl dávat. To jsem byla hrdinka.
Ala ta Filípkova dětská zubařka injekce nedává, prý kdyby ho píchla, tak už jí pak neotevře pusu na trhání. Ale když jsem viděla ten kořen, bylo mi ho fakt líto. A to ho ještě seřvala, že už je po všem, tak proč brečí.
My tady kousek máme taky výbornou soukromou. Ale nemá smlouvu se žádnou pojišťovnou a dávat 1500 za každou plombu se mi fakt nechce. Já mám totiž zuby nic moc. Ale ta moje je taky skvělá… No to jsem se zase rozkecala…
Budeme ti držet pěsti
 Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 14.06.06 22:14

Hej hola, je tu někdo?

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 14.06.06 23:36

Ahojky,

tak koukám že si tu pěkně pokecáme s Janou jen ve dvou :D, kde jste všichni?

To máme najednou krásný léto, co? :D, Šíma už je fit, zítra jde školkovat. Maj na terase ve školce nafouknutej obr bazén, tak se těší :o)))

Před chvílí jsme přijeli z večeře, byli jsme ve středověký restauraci a pěkně jsme se všichni našťouchli :o))). Šíma po dlouhý době snědl všechny chody, předkrm, hlavn jídlo a dezert :o)). Konečně jsme se taky sešli celá rodinka včetně rodičů, mýho bráchy a jeho přítelkyně…fakt povedenej večer :o)))). Šíma usnul v jedenáct, tak jsem zvědavá jak se mu ráno bude chtít vstávat do školky.....

Nechcete dát ještě nějakej srazík před prázdninama? My pak 30.6. nakládáme obě auta a mizíme do pryč :o))))

Tak zatím pa

Martina a spící Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 15.06.06 11:47

No vidíš, jak jste ty oslavy zvládli. Tak ještě jednou „Všechno nejlepší“.

Verunka měla včera ve školce olympiádu. Jenže ji den předtím vyzvedával děda a zapomněl mi říct, že má přijít ve sportovním. Takže šla do školky v sukýnce, sandálkách a s látkovou růží ve vlasech :D. Nicméně i s tou růží vyskákala 2. místo do dálky :)).

Jinak včera příšerný den: V tom vedru bez auta, ovšem celý den rozplánovaný na auto, takže strašná nestíhačka. Do toho jsem měla poprvé po zimě letní boty (nosila jsem je celé léto a podzim bez úhony) a udělaly se mi puchýře. Takže poslední pochůzky už jsem chodila bosky. Ale aspoň jsme objevili nové hřišťátko.
Navíc jsem se v lékárně nechala přesvědčit na náplasti Second skin. Prý vydrží všechno. Tak za to odpoledne jsem jich na ten jeden puchýř spotřebovala 5 - všechny se srolovaly :-(((( to jsem si zase nechala poradit :-(

Do středověké restaurace už se strašně dlouho chystáme, jsem zvědavá, kdy to uskutečníme.

ahoj
Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 15.06.06 23:47

Ahoj Jani,

s těma puchýřema s Tebou soucítím, mám pár dní nový boty a mám je taky :o(((.

Šíma už školkuje, takže se všechno vrátilo do starých kolejí. Dneska podobně jako Verča měli ve školce závody - na motorkách, na tříkolkách a na koloběžkách. Dostal diplom a lízátko :o))).

Zítra razíme na chalupu, doufám, že počásko vydrží :o)).Nakoupila jsem maso na grilovačku a buřtíky :o). |Dneska jsme v Obi koupili polohovací lehátka na zahradu, tak už se těším, až se tam vyvalíme :o))). A taky jsme dostali super nápad, objednali jsme si elektronický šipky na chalupu na prázdniny, tak můžem pořádat turnaje :D, můžem se střídat se sousedem, který má v garáži pinčes :o).

Dneska jsem debordelizovala skříně, vybrala jsem hromady staších věcí na léto na chalupu, zvlášť Šímovi, kterýmu jsou všechny věci z loňska krátký. Taky jsem mu přebrala hračky, vyřadila jsem mu igelitku na chalupu a rozbitý letěly hned do popelnice…využila jsem toho, že byl ve školce :o))). Taky jsem při úklidu pokojíčku našla Šimonův baťůžek a v něm totálně shnilej banán, to byl prima smrad :(, netuším, jak dlouho tam byl, ale ten baťoh dlouho neměl :))).

Tak já končím, jdu ještě dožehlit pár věcí…
Krásnej víkend,
 papa

Martina

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 16.06.06 12:57

Holky, psala Veronika od nas z denicku od Sulanku, ze ma 3 volne listky na Michala z Kouzelne skolky na zitrek … t.j. sobota 17.6. na 10.30h v Mestske Knihovne, jeden listek 165,– Kc. Kdyz tak volejte Veronice primo (no asi nemate cislo a verejne ho nechci psat), eventualne vam dam kontakt ja. Listky by mohla predat zitra pred predstavenim.
Ted je na chalupe, takze sama na net nemuze.

Sulda

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.06.06 19:52

Tak konečně už zase on-line. Ale jsme s toho s Joko tak vyjukané, že zatím nezvládám reagovat, navíc musím znovu nastěhovávat nábytek a do nábytku obsahy, pže jsme museli přetahat pár skříní kvůli kabelům - ono je důležité si vše předem důkladně rozmyslet, poradit se s manželkou, a pak to správně po chlapsku podělat. Asi o Standovi a jeho domácím kutilství napíšu knihu.
Zatím se stále zabydlujeme, ale každý den je to lepší a lepší, dnes už mohla Johanka jezdit v kuchyni na koloběžce - najednou vyjukl obrovský prostor. Jinak koloběžka je náš velký objev, nejprve dva dny brečela, že ne kolo, ale kobešku, tak jsme ji vytáhli ze sklepa a teď nám tu stále jezdí přes nohy a v noci parkuje u Johančiný postele - i na záchod jedině koloběžmo.
Jo a Šímo, nebreč, Johanka má za sebou taky dvě probděné noci a čtyři dny na Octobacidu. Bohužel má nedovtipné rodiče, kteří než usoudili, že tentokrát nejde o tlak spousty mazu na dutiny, ale opravdu o zánět, tak ten lupnul a druhý den už bylo ouško skorem čisté.
Holky, mám šílený absťák, ale nejprve ty telky připojit, uklidit po montáži a pak se hned vrátím
ahoj
 Romana

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »