FILUTOVÉ Z CHYTRÁLKOVA - Verunčin deníček srazíkový?

Rodičovství

Ahoj ahoj, Nevydržely jsme to až po víkendu a píšem hned. Začala nám sezona, dnešek jsme strávili všichni na hřišti a zítra zas. Takže se mamka konečně podívala na rozpis extraligy. A máme tu pro vás termíny, kdy taťka hraje v Praze a mohli bychom se s ním svézt. Tedy termíny na srazík. (Pokud máte zájem :)).

Hned příští neděli 29.4
Potom v sobotu 27.5 (ale to by se nám asi moc nehodilo, protože děda slaví osmdesátiny, ještě uvidíme, kdy bude oslava)
Neděle 15.7 Ñeděle 27.8

Tak se vyjádřete, jestli by se vám to někdy hodilo, nebo jestli to bude lepší jindy a my se budeme muset dopravit samy.

Zážitky z víkendu popíšeme po víkendu:-))

Verunka zrzečka (3,5r) a spol

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 23.04.06 10:10

Hola hola!
Kde je kdo? Deníček už tu visí od včerejška. My jsme právě vystříhali tisíc papírových mincí Fildovi do školy a míříme na hřiště na Open Day - prasátko, turnaje, tombola…

Verunka už několik týdnů chodí a pořád se ptá: „A proč jste chtěli zrovna nás? A proč jste nechtěli jiný děti? A proč jste chtěli chlapečka a holčičku, kteří si neuklízí v pokojíčku? .....“ Vůbec nevím, jak na to přišla a proč jí to vrtá hlavou.

Tak pěknou neděli
Jana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 23.04.06 16:44

O deníčku vím, ale je tu zmatek nad zmatek, doufám, že zítra nebo pozítří bude více klidu a napíšu, co a jak u nás
 Romana

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 23.04.06 18:35

Uff, tak jeden zmatek vyřízen, Johanka je právě ve vaně a je oškubaná skorem na kluka, nebo spíše na filmovou Johanku z Arku :-)) Prostě aby se jí drdol lépe vešel do přilbice, tak je na hodně krátké pážátko a vypadá v tom zase sladce, a to i při nalévání vody z vany rovnou sousedům pod námi do lustru.
Taky díky tomu zase troška ztloustla, už to není to rozcuchané rozevláté vyžle, ale zase maminčino baculaté ňuňátko No možná ne jen účesem, ale třeba i dvěma talíři maminčiny koprovky.
Na fofrsrazíku s Frndulkou zaskočil můj nádherný pubouš, tož jsem zvědava na Martininý komentáře.
Jdu to zvíře vyhnat z vody a zjistit, co jsem tam vlastně spáchala.
pa
 Romana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 23.04.06 21:10

27.5. by jste meli v Praze super tematicky srazik … nekdo se totiz vdava:-)))

Verunka mne dostava temi otazkami, je bombova:-)))

Ro, ty jsi oskubala roztomilou Joko??? No to je trestne!!!:-)) Jsem na ni moc zvedava! Jak se ji libi v te nove skolce? A co vase vztahy, uz se obrousily se skolkovym personalem?

Mejte se bajo

Sulda a Nika spinkalek

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 23.04.06 21:16

Chi chi,
naše zvěřena byla taky ve vaně a spáchali opět velkou potopu. Akorát mě štvou, že se už nechtějí koupat spolu. Ne že by se styděli, ale že si to prý dostatečně neužijou. A to máme teď větší vanu než na Hogrovce.

Vy jste měly fofrsrazík? Musím se podívat do albíček, jestli nebude nějaká fotoreportáž.

U nás se víkend nakonec vydařil ke všestranné spokojenosti - i když to tak napřed nevypadalo. Podařilo se mi sladit Filípkův pobyt na hřišti s Verunčiným nepobytem - kamarádka je nemocná, a tak se tam Verča šíleně nudí. Dneska byl nakonec Filip celé odpoledne SÁM pod dohledem kamaráda na baseballu a my jsme odfrčely popřát babičce a dědovi k 35. výročí svatby. Byl tam i Ondra, a to je pro Verču větší lákadlo.

Jsme zvědaví na Johanku ňuňátko. Verunka se pro změnu trošku vytáhla a už to není ta baculatice jako bývala. I když pupek má pořád královskej.

Hlášky:
V pátek se mě Verča ptala v Carrefouru: „Mami, proč je ta paní tak stará?“ Já: „Protože každej je napřed mladej a pak starej.“ Verča: „A proč teda ještě neumřela?“
Paní sice stála vedle nás, ale tvářila se kamenně. Leda, že by byla i tak hluchá…

Dobrou
Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 23.04.06 21:18

Já vím, ale zatím se mi moc nedaří přesunout taťkovu oslavu na další týden. Přece jen se narodil 26.5 (a ještě k tomu 1926 - má super datum). Ale pracuju na tom.
 Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 23.04.06 21:21

Jani, no jo, to se fakt narodil dost nevhodne:-))) Moje segra je 24.5. … a holt ma smulu, v sobotu s ni neslavim nic:-)))) Pravda, tohle asi neni v tvych rukou, navic takove velke vyroci!!!

Stejne se tesime, treba to vyjde!

Pa

Sulda

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 23.04.06 21:34

Jani,

já už to chci navrhnout delší dobu, pokud by si se chtěla občas přijít na pokec k nám do deníčku, určitě budeš vítaná.

A z té Prahy si nic nedělej, já tam taky nebudu. :-(((((((((((

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 23.04.06 21:40

Jani,

no to je super napad a u nas jste Filutacky vitane vsechny, co jste zbyly!!! Deti mame stejne temer na stejno … a ted s temi dalsimi vlnami uz je to vlastne i jedno jak jsou stare:-)))

Sulda

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 24.04.06 06:38

pche, copak 27.5. - to je profláklé datum.
Ale my tu máme jedno utajené hnedle tuto sobotu, A chystala se sešlost, takže Janin nedělní termín vypadal velmi zajímavě. Jenže se to nějak zvrhává a zadrhává. No uvidíme dnes a zítra, jak a co bude. Každopádně by nějaký srazík byl potřeba.
 Romana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 24.04.06 08:49

Holky,
dík za pozvání. Ono to tak nakonec možná dopadne. Dívala jsem se k vám na fotky a holky jsou super, obě vlásky jäk princezny. A Nika na bruslích - úplně jí je závidím :-)
Zatím ahoj
 Jana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 24.04.06 08:51

Nic nevím, dožaduji se okamžité nápravy!!!!!! Prosím mail!!!!!
Můžem taky přijet v sobotu a v neděli odjet s Hynkem. (Ale jen pokud by stále platilo Martinino pozvání).
 Jana

 
Jirina
Extra třída :D 13532 příspěvků 24.04.06 21:30

Ahoj vespolek,
už jsme dlouho nepsali, tak jdu něco sesmolit.
Jaké jste vlastně měli Velikonoce? My bohaté na „kočuládku", jak říká Hanička. Ráno hned po probuzení jsme začali v našem pokojíčku nacházet dobrůtky, beránek filuta se letos pořádně vyřádil. Každý jsme měli v bačkůrkách čokoládového beránka a zajíčka a v každé ponožce jedno čokoládové vajíčko. Oblíkli jsme se tentokrát celkem ochotně (co kdyby v oblečení ještě něco bylo), další část nadílky jsme našli v koupelně (fidorka jako podložka pod kelímek) a na chodbě v autosedačkách. V obýváku jsme pořádali doslova dostihy, beránek to poschovával kde se dalo (v kočárku pro panenky, do židličky, pod bryndák, pod polštářek…), kousek zapomenuté nadílky jsem objevil ještě odpoledne. Jen jsem byl zklamaný, že nic nebylo v nočníku (jako loni), ale zato bylo aspoň maličké vajíčko pod ním :o)
Pak pro nás přišel děda se strejdou (tatínek byl bohužel v práci) a šli jsme koledovat. Mamka původně nechtěla pustit Haničku, že prý holky koledovat nechodí, ale neuměla jí vysvětlit proč, takže šla taky. Místo pomlázky si nesla Háňa řehtačku. Obešli jsme pár domků v sousedství, kde lidi znám, tam jsem řekl koledu, jinak jsem mlčel jak zařezaný. Výsledkem byl plný košík dobrůtek, které máme ještě asi tak na měsíc.

Jinak provádíme samé neplechy, třeba jsem z krbové římsy sundal mamčiny olejíčky do aromalampy, otevřel je a pak jsem se královsky bavil, když se s nima Hanička pomazala (pozn. mamky - naštěstí jen skořicovým). Také jsme byli na návštěvě v Poděbradech, kde je naše prababička na léčení po operaci srdíčka. Ze všeho nejvíc jsme si zamilovali hotelový výtah :o)) Vám městským se vám to asi bude zdát legrační, ale my jsme nikdy výtahem nejeli, protože v našem okolí se vyskytují pouze jednopatrové domy, takže jsme jezdili sem a tam a užili si to parádně. Byli jsme i na obědě v restauraci a chovali jsme se „celkem" slušně, akorát ke konci už z nás měla mamka trošku tiky :o)) Pak jsme ještě byli v kavárně a já si dal postupně tři zmrzky, škoda, měli tam asi osm příchutí, ale ostatní už mi rodiče nedopřáli. Bohužel už tam nepojedeme, protože za týden se nám babička vrací, ale zase si jí víc užijeme, protože mamka jí slíbila, že se o ní bude v rámci rekonvalescence starat nějakou dobu u nás.

Svátek jsem oslavil hezky, dort jsem sice moc nechtěl, zato Háňa do něj byla celá říčná, protože byl posypaný barevnými „hovínky", které s mamkou kupovala a chtěla si sníst všechno sama a půl hodiny se vztekala, když jí to nechtěli dovolit. Nejlepší dárek byl od babičky dětská míchačka na písek, ta je vážně super a vydržel jsem si v ní míchat celé odpoledne. Pak jsem dostal kolo (poděděné po kamarádovi), na kterém mi to sice docela jde (má vzadu vodící tyč, díky které mě rodič drží a pomáhá udržovat rovnováhu), šlapání mi taky šlo, ale párkrát jsem to zkusil a raději se vrátil na tříkolku, protože se bojím, prostě se na mě musí pomalu. Jo a v Poděbradech jsem si vyhlídl prima popelářské auto, i maličké popelnice má, jen bohužel ten krám měl v neděli zavřeno, takže mi ho babička slíbila koupit a doručit dodatečně. Mamce se zdálo, že kolo zadarmo není dostatečný dárek, takže jsme ještě dneska byli vybrat knížky, jedna je se skládankou a ta už mi jde hezky skládat, v druhé jsou zvířátka a tak se ode mne mamka dozvěděla, že mláďata od krávy a spol. jsou „kravičátko, koníčátko a ovečátko" :o))

Ještě nám obec nadělila k Velikonocům novou klouzačku a houpačku, prostě minihřiště, které máme hned za humny, takže jsme tam hodně často. Akorát je to lepší dopoledne, kdy jsou tam jen miminka (ty mám moc rád), odpoledne tam překáží větší děti a těch se bojím a stydím.

Mějte se prima a ahoj
Jíra

P.S od mamky: Já jsem se byla po dlouhých čtyřech letech podívat v práci, pomalu je načase přemýšlet o návratu. Nastínila jsem jim svá očekávání, nikdo mi nic nevyvracel, dokonce ani to, že bych chtěla nastoupit už od září na 3 dny v týdnu, abychom se s manželem (pracuje šestnáctky obden) vystřídali u Háni, kterou pochopitelně vemou do školky až od narozenin. Samozřejmě mi nikdo nemohl nic slíbit, těžko říct, jaké bude místo volné za půl roku, ale měla jsem z toho docela dobrý pocit, kupodivu i se šéfem - Francouzem jsem se anglicky domluvila a lezlo to ze mne líp než kdy předtím (a to jsem 4 roky nekvákla). Začínám se docela těšit, s těma zlobidlama doma je to už někdy fakt neúnosné, hlavně mě ubíjí to, že chtějí každý něco jiného (když pominu chvíle, kdy chtějí totéž a perou se o to) a je jim velmi těžko vyhovět, takže se neustále dohadujeme „kdo z koho". Taky mě potěšilo, že lidi, co mě pamatují, mě radostně vítali, takže snad to dobře dopadne a od podzima už budu taky zase zaměstnaná.
Ahoj Jiřina

 
David1
Kecalka 287 příspěvků 25.04.06 10:12

Ahojky všem!

Jééé budeme srazíkovat. To už se moc těšíme:))) My můžeme kdykoliv. Máme sice v plánu jednu návštěvu v Ústí ale snad se netrefíme do stejného termínu. Zatím ale ještě nevíme kdy budeme moct jet.

Dodatečně přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU Jírovi a Vojtíškům (doufám, že nás čtou oba).

Já byla s Davídkem u zubaře minulý týden a máme jeden kaz:(( U čtyřky nahoře. Máme přijít za tři měsíce na kontrolu a pak se uvidí, možná že se to pak bude vrtat. No to jsem zvědavá jak tohle David ustojí:o)

Ke kadeřnici jdeme dnes, tak to vezmu Davídkovi na nějaký letní sestřih. Doufám, že nebude moc vyvádět, posledně se totiž ostříhat nechtěl. Včera když jsem mu říkala, že půjdeme ostříhat vlásky, tak říkal že teda jo aby pak nevypadal jako příšera:))

U nás Velikonoce nebyly nic moc. Já byla nemocná, bojovala s angínou a teplotama (snažila jsem se to ustát bez ATB, nedělají mi dobře, ale doktorka si furt mele svou:)) Takže veškerou péči přebral taťka. Dopadlo to dobře, vajíčka jsme měli, pomlázku taky a kluci byli docela hodný. Jednou je vzal oba na večeři do restaurace, to mě docela překvapil:o)

Davídkovo strach ze zvířátek pomaličku ustupuje. Když měli výlet do Toulcova dvora, tak si tam hladil králíčka, pak u nás venku si pohladil i jednoho pejska a včera měli ve školce drezůru psů a hladů a ty si hladil taky. A pejsky venku na ulici zdraví:)) Tak snad už to bude lepší a lepší.

Už budu muset končit, mám ještě nějakou prácičku tak ať to stihnu.

Ahoj Eva

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 25.04.06 13:43

Ahoj Romy,
vrátil se mi mail, máš plnou schránku :-)).
Bylo v něm, že co kdybychom dneska přišly všechny na chat třeba kolem 22.00 a domluvily se? Budu číhat.
Platí pro všechny srazíkáře!!!!!!!!!!­!!!
 Jana

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 28.04.06 00:26

Ahoj Filůtci,

trošku to tu s mamkou flákáme, ale vy víte proč :o)))) a příští týden to určo napravíme. až bude klídek :o)))).

U nás se krom té velké akce vyskytlo ještě pár novinek, rozbilo se nám definitivně naše staré autínko, tak taťka s mamkou přivezli nové a velké a mě se moc líbí a jsem děsně důležitej. Je to Renault Scenic nový model, takže konečně máme pořádný velký rodinný auto na všechny ty naše neustálý tašky, kola a krámy okolo :o)))).

Momentálně neškolkuju, pže ve školce pro změnu řádí spála a protože naši nechtěli, abych se náhodou nenakazil před tou důležitou akcičkou, tak pendluju mezi babi a dědou :o), což se mi dost líbí, pže mě pěkně rozmazlujou a maj na mě pořád čas :o). Byli jsme s dědou na motokárách, v kině na Době ledový a jinak vegetím na terase nebo na zahradě, když už je krásně teploučko, děda vytáhl pískoviště a všechno moje potřebný zahradní vybavení a na terase se zas úžasně hraje fotbal a kříduje :DDD. Tato havaj mi ovšem na konci týdne skončí a v úterý pošupajdím do školky :o).

Velikonoce proběhly dle očekávání, byli jsme na chalupě, koleda se zadařila, vykoledoval jsem plný košík a to jsem neobešel ani celou vesnici :o)))). Pár fotek je přidaných v albíčku.

Verčo, moc se těším až přijedete a až vás konečně poznám!!!

Kdepak se nám zatoulala Viky?Už dlouho jsem o ní neslyšel.....

Zdravím Johanku a tetu a závidím stěhování do novýho bytečku, držíme vám palečky ať to všechno klapne bez stresů!

Jinak zdravím samo, že vás všechny…Davídka, Jíru, Vojtu…a těším se na nějakej srazík, už bychom se konečně měli domluvit :o)))))

čauky Šíma s mamkou

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 28.04.06 11:00

Ahoj Šímo,

tak my v sobotu bohužel nepřijedem. Mamka se musí postarat o Filipa, když má taťka 2 zápasy. Prý by ho nezvládl vyzvednout a obstarat po návratu. Navíc to vypadá, že mají málo aut, tak ho asi budem muset (Fildu) i zavézt na zápas do Třebíče. Prostě nám to ti chlapi pěkně kazí, nemůžem si nic naplánovat.
Ale určitě na vás budem myslet a těšíme se na fotky!!!!!

Mamka pořád organizuje přeložení dědových 80tin, zatím se buzenstvo nedohodlo. Ale snad to vyjde a toho 27.5 e uvidíme. Jestli ne, tak za váma přijedem jindy.

A jak to vypadá v létě s vaší chalupou? Nebude nějaká akcička místo té loňské neuskutečněné?

Zatím ahoj a pěkně si to zítra užijte

Verča a spol

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 28.04.06 16:06

Ahoj Verčo,

s chalupou to není vůbec špatnej nápad, musíme ale plánovat víc dopředu :). Buď by to šlo nějaký víkend v červnu nebo pak asi až v srpnu, v červenci budem 14 dní na Rhodosu a v srpnu týden v Krkonoších a jinak na chalupě, pokud se ještě nenaplánuje něco dalšího. Ale letos to musí určo vyjít :o))))!!!!!

Včera jsem měl parádní úraz, zlobil jsem a spadl jsem do otevřené myčky, když jí mamka uklízela a nabodl jsem se na vidličky a nože. Naštěstí jsem se neprobodl, ale pěkně jsem si rozříznul ruku od podpaží až k lokti. Nepřejte si vidět tý krve a toho řevu. Naštěstí to na šití nebylo, mám to zavázaný a už je to dobrý. Jako odškodný jsem dneska dostal velkej bagr :o))))).

Mějte se krásně a zítra na nás myslete :o))).

Pa Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 28.04.06 23:01

No Šímo,
ty seš teda expert!!!! Nabodnutí na vidličky a nože:D:D My máme v myčce příborovou zásuvku nahoře, takže to naštěstí nehrozí. Až zas bude mít někdo kecy, že byla drahá, hned použijeme váš případ:D:D:D

V červenci i v srpnu bychom mohli v druhé půlce. Na přelomu června a července jedu s mamkou a babičkou do Dubrovníku, pak hned s mamkou na dámskou jízdu a od 12. srpna nás na týden někam bere druhá babička. Mezitím jsme vaši :-). V červnu je mamka v práci a dovolená ve školství nehrozí :-((.

Mějte se zítra
Verča

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 28.04.06 23:04

No šímo, to sis teda pořídil super kvádro, zafačovanej skorem až ke krku - těbuh. Ale hlavně že to dobře dopadlo
 Joko

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 29.04.06 12:31

Ahoj holky,

tak rodinná oslava je přeložena - taťka oslaví nejdřív s širším příbuzenstvem a až pak s nejbližší rodinou. Takže se snad po dlouhé době zúčastní již všemi odepsaný (co se týče rodinných oslav) Hynek :-)).

Z toho plyne, že 27.5 se chystáme do Prahy.

Jana (a asi i Sylva) a spol.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 29.04.06 12:36

Jo a zápasy byly kvůli dešti zrušeny, takže jsme klidně mohly jet. Takhle do dopadne vždycky. :-(((
Tak jdu s dětmi odpolende na Dobu ledovou. Aspoň měly motivaci k úklidu pokojíčku. Nic jinýho se v tom hnusu dělat nedá.
V neděli bychom měli jít na čarodky, to jsem zvědavá, jestli se vyčasí. Verča už si chystá garderobu na růžovou čarodějnici. Opižlala jsem jí ofinu - tentokrát to vyšlo jako to stříhání plotu. Že já jsem to nenechala na kadeřnici, stejně tam půjdu s Filipem.
Tak ahoj

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 29.04.06 12:50

tak to se na vas tesime :))

market a delfinek

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 29.04.06 12:50

Nermuť se, ono je to stejně na draka, tady je děsně a Johana včera běhala ve školce po zahradě jen v tričku, takže je pěkně nastydlá.
No a tak přes veškeré slibování sedíme doma u kamen, já toho zneužívám k balení a je mi smutno - z ošklivého počasí, s frkající Johany a z toho, že mám absenci - je mi trapně, ale Johanu nikdo nepohlídá, s prababi ji nechat nemůžu, chlapi makaj v novém. Snad mi bude odpuštěno.

Ale ten další termín se rozvíjí slibně, zkusím příští týden vymyslet nějaké podrobnosti.

Ahoj
Romana

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 30.04.06 16:01

Tak jak trávíte deštivý víkend?

Nám sešlo úplně ze všeho a dost se nudíme. A Filip dost prudí, potřeboval by fyzickou aktivitu, nejlépe štípat dříví, nebo tak :-). Je to s ním hrozný a jak se nudí, strašně to s ním mlátí. A jestli to není prebubertální stav, ale povaha, tak potěšpánbu. Dnes to vyvrcholilo vzkazem na papíru „Táta je vul“ (Když ho nechtěl pustit k počítači na hry - a to má Filip na měsíc zakázanej počítač.)

Včerejší Doba ledová Verunku zklamala, protože si myslela, že uvidí jedničku. Nějak nechce pochopit, že bych asi nevyhazovala 3 stovky, když to má na počítači :-).
Verunka mi pro změnu ostříhala palmu, dostala pěkně přes prsty s vysvětlením, že kytičku to bolelo asi tak. Řvala jak tur a práskala dveřmi… Prostě už z nich nemůžu, Ať UŽ JE HEZKY!!!!!!!!!!!

Hynek si odjel koupit boty, abychom měli klid na návštěvu. Jenže návštěva nakonec pobyla jen na skok, protože mají jedno dítě nemocné. Ach jo.

Tak jsem si tu pěkně postěžovala.

Mějte se.

Už se těším na zprávičky od Frndulky

Jana a pár zlotřilých divochů

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 04.05.06 22:04

Ahoj ahoj?
Kde všichni bloudíte? Napíše ještě někdo něco?

U nás nic moc. Filda přišel včera ze školy, že ho bolí hlava - a měl 39C. Pak i 39,8 a celou noc. No, dneska už je to o něco lepší, jen ho pořád bolí hlava. Tak snad z toho bude jen krátká viróza, prý tady teď řádí dvoudenní. Verunky se asi dotýká, že brášku opečováváme, tak pořád chodí a vymýšlí si, kde ji co bolí. Aby byla stejně dobrá jako on.

A jak to teda uděláme toho 27.5? Do Prahy se chystám. Hynek hraje 2 zápasy na Tegole (musím zjistit, kde to je), takže mu seberu auto a máme celý den.

Jana a spol

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 05.05.06 10:31

Ahoj Jani,

je tu nějak mrtvo :(. Zdravíme Fildu, ať je z toho brzo venku. Domluvte si toho 27.5., když bude srazík, zůstanem v Praze, když ne, pojedeme na chalupu.....
Zrovna zuřím, před námi naplánovaný prodloužený víkend na chalupě, počasí jedna báseň a Šíma se ráno vzbudil, pšíká a pokašlává a je docela unavenej. Tak nevím, jestli máme odjet dneska nebo počkat do zítra jak se to vyvrbí přes noc. Mluvila jsem s dr, klasicky mi doporučila Mucosolvan, Sinupret a kapky do nosu. Teplotu nemá, tak fakt nevím.
Nejhorší je, že Šíma vnímá odjezd na chalupu = lítat celý den venku a těžko mu budu vysvětlovat, že tam pojedem a že bude ležet doma :(. No uvidím ještě, nejradši bych jela už dneska.....

Tak pa, krásný víkend a vyhlašujeme válku bacilům :D:D:D!!!!!!

Martina a Šíma

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.05.06 20:11

Marťo,
já s nějakou akcí v Praze počítám. Kdyby nebyl srazík, minimálně se půjdem se ségrou podívat na Missorku. Tam se beztak srazíme všichni. Ale hlavně bych vás chtěla všechny vidět.
Myslím, že auto budu mít k dispozici, do Prahy přijedem kolem 11 (pokud dobře počítám). Tak se můžem někde setkat, pak jet do Průhonic, nebo naopak. Navrhujte.

Douvám, že Šíma bude v pohodě. Náš doktor by vám řekl, ať rozhodně odjedete. Cokoli lepší, než městské ovzduší. Lítá toho teď strašně moc.

Jinak před námi se rýsuje taky super víkend, taťka bude všechny 3 dny na hřišti, Filda ještě teplotuje, takže s ním musím být doma :(. Fakt se nám to vydařilo)

Mějte se

Jana, Verča, Filda (už je lepší)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 09.05.06 14:27

Ahoj ahoj,
chodí sem ještě někdo? Jestli má cenu, abych vůbec smolila nový deníček.
Myslela jsem, že se aspoň domluvíme, co podniknem toho 27. Vypadá to, že bychom nakonec mohly v Praze zůstat až do neděle. A jestli se vám nechce psát, tak aspoň napište, kdy mám přijít na chat. Že bychom si pokecaly tam :-).
 Jana

Vložit nový komentář