Hlásí se další snažilka

Ostatní

Zdravím všechny snažilky a nejdříve Vám všem přeji aby se to Vaše snažilkování co nejdříve změnilo ve šťastné těhotenství.

V březnu to budou 2 roky co se s přítelem snažíme o mimi. Asi se snažíme špatně, protože těhotná stále nejsem. Nemusím Vám povídat, že má psichika je na bodu mrazu. Naštěstí jsem našla tyto stránky, které mi dodávají sílu a také spojení s domovem. Bydlím totiž na jednom malém ostrůvku v Řecku.

Z našeho intimního života se stal hon za dítětem a taky jsme se oba začali více uzavírat do sebe. Což není vůbec dobré. U lékaře jsme zatím ještě nebyli, můj přítel jít nechce, říká, že Bůh ví co dělá a až bude chtít Bůh. Tyto slova nesnáším.

Ale už jsem ho nalomila, tak si snad co nejdřív zajdem na nějaké vyšetření. Přítel moc o tomto tématu mluvit nechce, prý ho tím stresuji. Je pravda, že je hodně citlivej, na chlapa až moc. Každou mou menstruaci uroní slzičku. Kouká do všech kočárků a nad miminkama se rozplývá, ale nechce si připustit, že bez lékařské pomoci mít miminko asi nebudem.

Je pravda, že já mám z vyšetření taky strach. Né jen z toho že se můžem dozvedět špatné zprávy, ale nemám tu k řeckým doktorům vůbec důvěru. A taky místní nemocnice je stará, špinavá, zakouřená ( pro místní je samozřejmně luxusní, pro mě né )

Také mi nejspíš klesá inteligence, protože diskusi pod články jsem našla teprve před týdnem ( na stránky chodím asi půl roku ). No není se co divit, v hlavě mám jen mimi.

Napsala bych víc, ale nechám to na příště, protože jsem už 2× napsala dlouhý článek a ani jednou se mi ho nepodařilo odeslat. Po prvé zmizel při nádhledu a podruhé byli v nádhledu jakési hieroglifi. Už jsem na tom opravdu špatně, protože jsem obrečela i to, že ten článek nejde odeslat.

Přeji Vám všem, ale opravdu všem, aby jste co nejdřive drželi v náručí Vaše zdravé miminko.

Snažilka Jitkula

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Ditta77
Závislačka 4189 příspěvků 03.02.08 17:08

Jitkulko ahoj-tyhlety pocity, které si tu popsala známe všechny......Teda všechny, které se snaží o miminko déle......
Přijď k nám na diskuzi „Snažilky“-moc rády tě mezi sebe vezmeme......Ono se to opravdu líp snáší, protože jenom my tady si můžeme říct všechno.....To okolí to málokdy chápe.....A ta­kovéty řeči-jako-no jo ty na to moc myslíš a hmm asi se málo snažíte..a neboj ono to přijde-to fakt člověku moc nepřidá........

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 03.02.08 17:57

Ahojky, jménem všech holek z Psychiky tě zvu k nám do deníčku. Pod názvem Psychika snažilky, teď zrovna tuším 18. část, najdeš holky, které smýšlejí podobně jako ty, jsou tam dokonce i děvčata, která žijí v cizině, dokážeme si poznadávat na nepřízeň osudu, probrat jak se která cítíme a třeba si i poradit. Rozčiluje nás věta: Nemysli na to… Ono to jednou příjde…  stejně jako tebe, moc dobře vím, jak dokáže rozesmutnit a naštvat „dobře míněná rada“ příbuzné nebo kamarádky, která samozřejmě otěhotní na první pokus. Rozebíráme tam spolu i naše drahé polovičky, vymýšlíme na ně taktiky, radíme se o svoje zkušenosti… Myslím, že bychom ti pomoct mohly, tak pokud budeš chtít, zavítej mezi nás. Možná už jsi něco od nás i četla…
Filipina z Psychiky snažilky

 
AjaSean
Povídálka 47 příspěvků 03.02.08 19:45

Ahoj Jitkulko :-)
Jsem tez z denicku od Filipiny a ani nevis jak Ti rozumim! Take jsem mimo domov, duveru k doktorum nemam, snazime se jiz rok a pul a vysledek bohuzel zadny :-(
Hlavne se nevzdavej, daly jsme se na vojnu, tak musime bojovat…jsme na jedne lodi, tak prijd mezi nas :-)
 Aja

 
brebta
Povídálka 16 příspěvků 07.02.08 14:35

Ahoj a moc tě zdravím. Vím že to nemáš lehké tam na „druhým“ konci světa, ale snad se ti podaří přemluvit přítela. Musí pochopit, že bez pomoci doktorů taky můžete čekat do nekonečna. Mě se taky nedaří s přítelem normální cestou otěhotnět. Takže asi vím jak se cítíš. Jituš, hlavně hlavu vzhůru a přeju ti hodně štěstí. Musíš být co se týče rozhovoru se svým přítelem opatrná. Chlapi nemají rádi, když je někdo do něčeho nutí. Uvidíš, že dostane rozum :-) Měj se krásně.

 
Jitkula
Kecalka 312 příspěvků 09.02.08 14:06

Ahoj Brepto, díky moc za podporu. Občas mám pocit, že ten můj snad nikdy rozum nedostane, to budem dřív v důchodu. Ne, ne už mu to konečně dochází, jen se s tím musí vyrovnat a přiznat si to. To mu bude asi ještě chvíli trvat, ale už je to na dobré cestě, takže co se chlapa týče, tak je to velký pokrok. Je pravda, že mužský a ženský pocity  a smyšlení  jsou rozdílné. Nakonec i chlap to pochopí, ale jen k tomu potřebuje víc času a nesmí být k tomuto rozhodnutí nucen . Je pravda, že já jsem dříve chtěla vše hned řešit, ale rychle jsem přišla na to že tudy cesta nevede a musím mu nechat čas. Pouze opatrně nahlodávat, aby věděl, že má nad něčím přemýšlet a neusnul na vavřínech.
Tak pa

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama