Reklama

Holka nebo kluk II

Rodičovství
  • emimino
  • 28.08.01

... jak jsem se dozvěděla co nosím pod srdíčkem a co tipuje rodina

Já a holka nebo kluk II
Přestože se mnozí rodiče raději nechávají překvapit a nechtějí vědět, zda čekají holčičku nebo kluka, já to opět nevydržela a co nejdříve jsem chtěla vědět, co to vlastně bude.
Na ultrazvuku v 19. týdnu jsem ale měla smůlu. Miminko si zakrylo dané „místečko“ pupečníkovou šňůrou a ani mohutné šťouchání čtecím zařízením ultrazvuku do mého bříška, jej nedonutilo, aby se prozradil.
Výsledek jsem se dozvěděla o něco později, na ultrazvuku, který mi byl dělám výjimečně, protože jsem měla pozitivní triple test, takže vedle zjištění, že nejsou vidět žádné vývojové vady mi lékař sdělit i koho to vlastně nosím pod srdíčkem.
Musím říci, že zpráva mě potěšila a že jsem již začala dávno před tímto sdělením nakupovat oblečení příslušné barvy, protože jsem byla přesvědčena, že to bude právě … (vy si ale musíte ještě chvíli na prozrazení počkat).

Jinak musím podotknout, že opět nastala situace, kdy prarodiče si přejí a tipují každý něco jiného.
Z manželovi strany rodiče, bratr i švagrová si myslí, že to bude holka a možná v to i doufají (zatím máme v rodině dvě děvčátka - naši Verunku a neteř Zuzku).
Za to ze strany maminky jsou všichni (rodiče, bratr a jeho dlouholetá slečna) přesvědčeni, že to bude kluk - „vždyť holku už máte“.
Takže za tři měsíce bude rozhodnuto. V každém případě hlavně ať je TO zdravé a ať se TO narodí kdy má a narodí se TO snadno a rychle.


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama