Holky, vyjde nám to

Snažení

Jak probíhaly mé skoro dva roky. Každý den se koukám na nové a nové deníčky, na příběhy holčin, kterým se zadařilo, ale také i na ty, kterým se bohužel ještě nedaří. A tak jsem se rozhodla, že sem přidám, oproti jiným, krátký příběh, a alespoň se z toho trošku vypíšu. O miminko jsme se s přítelem začali snažit v roce 2011. Přítel již jedno dítě z předchozího vztahu má, tak jsem si říkala, že by to mohlo vyjít, i když je mnohem starší.

Po krátkém snažení do srpna 2011 to bylo bez problémů, jenže pak mi vynechala MS, navštívila jsem lékaře, ale žádné těhotenství potvrzeno nebylo, jen bylo zjištěno, že mi vlastně nikdy nepraskne folík, aby došlo k ovulaci. Tak mi paní doktorka nasadila Utrogestan a vše se začalo řešit. Bohužel mi její léčba udělala z mojí MS 14 dní v kuse, 5 dní pauzy, a pak zase MS třeba 14 dní, tak jsem se rozhodla změnit doktora. K jinému doktorovi jsem nastoupila v prosinci 2011. Nasadil mi další léky a do března 2012 to bylo v celku v pohodě, pak se zase objevily problémy, byla jsem opět bez MS, a tak mi byl doporučen Natalart.

Od srpna 2012 jsem navštěvovala Natalart, MS se srovnala a koncem října konečně jsem se konečně dopracovala k tomu, že se mi konečně udělal jeden folík, a tak jsme se okamžitě vrhli na IUI. Bohužel jsem si jako hloupá a nezkušená udělala test docela brzy, tudíž mi vyšel pozitivně. Takovou radost jakou jsem měla, ale čárka po týdnu bohužel zmizela. Ptala jsem se proč a bylo to kvůli Pregnylu. Následoval další negativní test a já jsem myslela, že se mi zhroutil svět.

V listopadu nebyl žádný folík. V prosinci měla mezi svátky laborka zavřeno, takže IUI neproběhlo, snažili jsme se tedy doma, ale v lednu nebylo na testu opět nic. Byla jsem už objednaná na IUI, všechno v pořádku a krásně se tam udělal jeden ukázkový, ale bohužel, příteli umřela maminka, a tak jsem to musela odvolat. Kupodivu ale souhlasil, že se budeme snažit doma.

Jinak holky, kterým to nejde stejně jako mně, nevzdávejte to, já jsem to už bohužel vzdala, nevěřím.

Hodnotilo 10 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
tassenta
Povídálka 33 příspěvků 02.08.13 07:56

Škoda neveřit, jen trošku nad tím nepřemýšlet. to hodně párum pomohlo.

 
Lucia81
Závislačka 4665 příspěvků 02.08.13 08:35

Ahoj, my se taky snazime 2 roky a taky mam nekdy spatne a lepsi dny…nekdy jsem optimista a nekdy zase ztracim nadeji…porad ale mame jeste spoustu moznosti pred sebou…chapu tvoji depku, ale je treba to brat lehce s nadhledem…

 
Bobi.verunka
Závislačka 3263 příspěvků 42 inzerátů 02.08.13 09:05

Nemyslím si, že jsi to vzdala - ta poslední věta totiž přímo odporuje nadpisu deníčku. Zkuste trošku polevit, i když moc dobře vím, že to jen tak nejde.
Snažili jsme se od 1/2011, v listopadu operace přepážky v děloze, v únoru jsem otěhotněla a ve 12tt musela na revizi kvůli ZT, pak zase dlouho nic - až do 3/2013.
Nám třeba pomohla rázná životní změna (koupě nového bytu, stěhování), při které jsme měli tolik práce a starostí, že jsme na dítě ani v nejmenším nepomysleli. Když jsme stáli v novém, nezrekontruovaném bytě a počítali kolik peněz a času bude třeba, aby jsme ho dali podle svých představ do kupy, řekl manžel onu osudnou větu „No, teď bude asi lepší, když to ještě pár měsíců nepůjde.“ Souhlasila jsem :mrgreen:, a za týden jsem mu předložila pozitivní test :srdce:.

Půjde to, uvidíš. Já tomu věřím :palec:.

 
zuzuza
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 02.08.13 09:34

Ahoj, taky musím reagovat, vubec nebes hlavu, super, ze ti vubec rostou folici a muzes na iui, my museli na ivf, já mam pco syndrom a žádnou ovulku, první ivf v ulice negativní, za měsíc se nám zadařilo samo a Mame krásného zdravého syna 3a pul ket, podruhé v reprofitu minim stimulace a Mame doma tritydenniho syna, který má bohuzel teda vrozenou vadu očička a nebude na nej Mozna vidět nebo spatne, ale i tak, na to, ze jsem mela těžkou neplodnost téměř bez ovulace, je zázrak, ze Mame dve děti téměř zdravé, tak neboj, vyjde to, je to jasny, jen to chce čas a treba taky uvf pokud to nepůjde s iui…my se snažili rok a bez Jedine ovulace…,a podívej.

 
Haňulda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 02.08.13 11:05

Málokdy píšu ale teď musím…ať už ti můj příspěvěk něco dá nebo ne, myslím si že jsem přesný důkaz toho že naděje umírá poslední a na každého štěstí čeká… mám za sebou asi 4 IVF kdy jedno zdárné těhotenství, zakončeno smrtí malinké pro předčasný porod následné IVF bez ozvěny… a přeci jsem šťastná… v postýlce mi spinká 10 měsíční chlapeček který na mě krásně volá máma a nehne se ode mne ani na krok… ano ano je adoptovaný :) nelituji nikdy ničeho a ikdyž to vše kolem bylo moc těžké a celá příprava s námi zacloumala nelituji ničeho… takže závěr říká… ať už tak či onak… štěstí se dočkáš :* jen je třeba se uklidnit a těšit se na ten den kdy to štěstí se objeví… :hug: :hug:

 
prcekniky
Závislačka 3009 příspěvků 02.08.13 13:22

Nevzdávejte to…ale já jsem to už vzdala? Divná kombinace :think:

 
jajda32
Závislačka 3173 příspěvků 02.08.13 15:29

Ale prosím tě, já se snažím otěhotnět už 6 let a nic nevzdávám

 
Alllla
Kecalka 378 příspěvků 7 inzerátů 02.08.13 20:13

Věř že naděje umírá poslední…Ono se to lehce řekne ale psychika udělá svoje(vím o tom své)Jak jsem přestala myslet na mimi tak to vyšlo. Přeji hodně moc štěstíčka a ať se brzo zadaří :hug:

 
Serehe  04.08.13 12:49

Všechny vás moc zdravím!!
Dáváte mi všichni tolik naděje!! Pravidelně docházím co 6měsíců na gynekologii a celou dobu bylo vše v pořádku a najednou mi Mudr. říká, že moje vaječníky přestávají fungovat, že mám špatný hormonální profil a vše nasvědčuje předčasnému přechodu :,( :,( :,( Je mi35 let.
Jsem z toho nešťastná a hroutí se mi svět při myšlence jestli kdy budeme mít miminko. Nyní budu krevní testy znovu opakovat a pak se uvidí, co bude dál.
Ráda bych znala váš názor, je možné, že bych měla hormonální profil špatný vlivem stresu? Přítel nemohl 10 měsíců najít práci, já pak měla problémy v práci, do toho špatný spermiog přítele… Je možné, že stres negativně ovlivňuje hormonální profil? Mudr. mi tvrdí, že je to vrozené. Ale zatím mě neposlala k žádnému odborníkovi, usuzuje to ona jako „praktický gynekolog“ a výsledky jen konzultovala v Iscaru, ale všechny informace mám jen zprostředkované… Stejně se nevzdám naděje, že nám to výjde. Všem moc držím palce, ať brzy uvidíte ty nejkrásnější // :hug:

 
riana12
Závislačka 3732 příspěvků 06.08.13 17:08

Serehe namiesto tvojej gyn sa s partnerom vyberte už priamo do Iscare, necakajte, až sa doktorka spamätá, ak vôbec, aby začala konať…

 
Rivushka
Kecalka 132 příspěvků 10.08.13 20:20

@Haňulda krasne napsane a inspirujici…

 
Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 15.01.14 01:07

Je škoda to vzdát.. není všem dnum konec!! Měla by jsi bojovat a nevzdávat se!!!

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama