Holky z diskuse těhule? Jak se žije se třemi syny.

Snažení

Milé ekamarádky,píši tento deníček,protože mě napadlo vypsat se z toho jaké to je mít tři neposedné synky.

Začátek byl přesně dle mých vytoužených představ.S ex-manželem jsme se milovali,jak jinak že,plánovali si skvělou budoucnost a začali pracovat na miminku.Nebudu se dlouze rozepisovat, stačil jeden měsíc a MS se už nedostavila.Radost jsem měla obrovskou ,když mi dr. oznámil,že jsem těhotná .Štěstím jsem skákala tak vysoko jako Sergej Bubka za dob svých největších úspěchů.Otázka všech známých zněla co si přejete?No to je přece jasné SYNA!Měla jsem pro něj totiž už dávno před jeho početím vymyšlené jméno DOMINIK.Jsem ve21tt celá nesvá na UTZ,tak maminko čekáte chlapečka.Já se snad radostí pominu,manža se mnou nebyl a tak mu hned telefonuji budeme mít DOMINIKA.

Roky ubíhali situce se rapidně změnila a já i se synem začala žít nový život s novým tatínkem.Po pár letech jsme dospěli k názoru,že bychom se mohli pokusit o vlastního potomka.Jasně ,že jsme se oba moc těšili,ale tentokrát na HOLČIČKU.Byla jsem manželem ujištěna,že se nemusím ničeho obávat,protože jestli-že si tak moc tu HOLČIČKU přeji budu ji mít.On ví co dělá!Jsem těhu 21t a volám na výsledky AMC ,kde se také dozvím,že se mi narodí zdravá HOLČIČKA.Dobrý den já se chtěla zeptat…,ze sluchátka se ozývá skvělá zpráva miminko je zdravé…no a jeto???,ptám se nedočkavě,KLUK!!!od­povídá mi milý hlas.Sedím a koukám do zdi jako pitomá,KLUK.Chce se mi vážně brečet,moc jsem si dceru přála a ono tohle.Celá naštvaná vytáčím manžovo číslo a oznamuji mu,že ON neudělal HOLČIČKU jak mi slíbil a to se špatně odpouští.Samozřejmě jsem se brzo uklidnila a začala se na našeho zdravého drobečka těšit.No a narodil se TOBIÁŠ.

Náš dráček rostl a mi ač jsme se o žádné mimiko vůbec nesnažili ,osud tomu chtěl jinak ,já celkem brzo opět otěhotněla.Co vám budu říkat i slzičku jsem uronila,vždyt Tobíkovi bylo teprve 9m,ale co když už se povedlo.Radostnou událost oznamuji manžílkovi v den mých narozenin.Jupí­íííííííí vylítl radostí jako raketa od stolu ,má obrovskou radost a konstatuje.Tak teď už to bude určitě TA HOLKA.Věří tomu až dokonce,já tedy nikoli.Jsem připravená na vše.Blíží se den D.Zasvěcené dobře ví,že porod byl šup,šup ani jsem se netrápila a miminko je na světě.Maminko máte chlapečka.Dotřetice všeho dobrého VOJTÍKA.

Jak to u nás vypadá?Jsem tu takový solitér mezi všema těma mýma mužskýma.Všude zakopávám o autíčka a šlapu na kostičky od lega(to bolí).Vzduchem létají kopací míče a ted nově i letadlo.Zachvíli začnu vyvařovat v prádelním hrnci,protože ty co máme budou malé na to množství jídla,které hoši spotřebují.Vy­krademe banku abychom tu neumřeli hlady,protože nato už náš rozpočet brzo přestane stačit.Nepřed­pokládám,že kluci budou chtít v době svého raketového růstu držet dietu aby se líbili holkám.Náš prostřední brouček likviduje vše co mu přijde pod ruce.Skříňky musí mít pojistky,odpadkový koš je super věcička.Co teprve záchod a role toaleťáku,která je roztahaná po celém domě.Nože jsou již na magnetu na stěně kuchyně aby se náš všetečka nepodřízl.Malého brášku nakrmil již jablkem,včas jsem zasáhla a tak se nestihl naštěstí udusit.On se však nevzdává a sleduje maminku,kdykoli se vzdaluji hned přiskočí k bráškovi a nabídne mu nějakou tu dobrotu,naštěstí jsem stále rychlejší a jeho pokusy hatím.Tobík na mě ošklivě kouká,protože nechápu,že se jen bratrsky dělí.Skvělá věc je také sednout Vojtovi na hlavičku nebo přisednout mu aspoň ručičku.Válečný pokřik u nás zní každý den a já jen očekávám co nového prostřední synek vymyslí.Ten nejstarší je chytrej jako rádio a mi rodiče úplně blbý nebo co.Jsme 100 let za opicemi a ničemu vůbec nerozumíme.A proč by měl vynášet koš,když je tady mamka,která všechno tak dobře zvládne.Zouvat si boty je taky pěknej vopruz nechápe kdo to kdy vymyslel.Nemluvě o úklidu pokojíku,taková nehorázná zbytečnost.Hygiena je buržoázní přežitek a zuby by stačilo si čistit jednou za týden.Ale jinak nagelovanej elegán,ochotnej vztávat o půl hodiny dříve aby účes skvěle držel.Nějak mu nedochází,že k tomu aby byl frajer je toho ptřeba víc než jen kydnout gel na hlavu.Nejsladší je zatím Vojtíšek.Zřejmě to mamince chce vynahradit a tak se o svá práva zatím moc hlasitě nehlásí.Jeto jediné mé dítko,které mohu chválit.ALE to ale.Jeto mužskej doroste brášky a mě čeká šichta ,nekonečný kolotoč .Maminka vše zařídí,uklidí,uvaří .Já však věřím,že pokud si budeme rozumět,povídat si spolu,můžeme mít hezký vztah a já se dočkám slov které pohladí po duši, máme tě rádi. Děti dokáží být skvělé,ale jeto hlavně na nás rodičích abychom si na ně našli vždy dostatek času.

Strašně moc si přeji,když jsem se té vytoužené dcery nedočkala ,aby mi kluci v budoucnu dělali radost.Měli co nejméně průšvihů,minuly je obloukem drogy a alkohol.Vystudovali ,byli slušní lidé ,kteří se v životě jednou neztratí.A až dospějí založí své vlastní rodiny,aby na mámu nikdy nezapoměli a vždy se k ní rádi vraceli.

Andynka a zvěř

PS:Abych jim nekřivdila,dokáží se často skvěle zabavit sami a já mohu jít sem mezi vás.Miluji je nadevše a už bych vážně neměnila.

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
magdulka
Kecalka 242 příspěvků 06.10.06 14:54

Mám dvojčata holku a kluka. Když byli mimina říkala jsem si že dva takové kluky jak je ten jeden náš, tak je to úplná pohoda. Malá víc řvávala apod. Kolem mě jsem slyšela hlasy, však počkej až větší, ono se to obrátí. A je to tak. Teď mají 2,5 roku a já si někdy říkám - dvě takové holčičky a je to v pohodě. Samozřejmě že i holka zlobí, ale kluk je zkrátka kluk - mlátit klackem a skákat do kaluží je nejlepší zábava. V ZOO ho nezajímají zvířata ale to aby našel co největší klacek. Taky je to docela velký vztekloun. Samozřejmě bych neměnila, ale jsem ráda, že mám i holku. Ale kdo ví, co se mi bude honit hlavou až budou v pubertě.  

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 06.10.06 15:17

Jéje, to mi mluví z duše!!! A to mám ty kluky teprve dva!!! Přesně toho se však bojím, že když se pokusím do třetice o tu holčičku, tak z toho bude zase kluk jak vyšitej!!!! A stejně jako ty - zatím mi Tomíšek toho svýho „pindíka“ vynah­razuje a je to sladkej miláček!!!! Ale nedělám si iluze! Jen jak trošku povyroste, bude to doma fakt mazec!!!! Klaním se před tebou, že to s třema klukama zatím tak zvládáš!!! On by si jeden řekl, že aspoň ušetříš za parádu, když nemáš tu holku!!! Jenže i z toho mám velké obavy!!! V dnešní době se kluci mnohdy „módí“ víc, než holky!!! Takže nám většinu peněz „prožerou“ a ještě „prostrojí“! :-))))  Holky toho navíc ani moc neprojí, většinou si hlídají „štíhlou linii“! :-)))) Čekají nás fakt krušné roky!!! :-)
Já taky jen doufám, že mi to kluci v dospělosti jednou vynahradí! Budou z nich slušní, vychovaní, úspěšní a hlavně zdraví muži!!! Moc a moc doufám a strašně se bojím, co všechno na ně ještě v životě číhá!!! A kéž by mi jednou nadělili nějakou slaďoučkou vnučku! :-) A ještě jedno neskromné přání - hodnou snachu!!! :-)))
Ahoj
 Monča

 
timeaa
Kecalka 354 příspěvků 06.10.06 19:51

Andynko,
moc krásně jsi to napsala, pobavila jsem se i zamyslela.  Tvůj poslední chlap Vojtíšek vydá určitě minimálně  za pět hodných holčiček dohromady, jaký je to andílek. Já věřím, že děti nám tu péči  vynahradí, ať jsou to kluci nebo holky. Ale je pravda, že se třema chlapama v chalupě se máš co otáčet, to chce obdiv.   Hlavně ať se Vás (i nás) všech drží zdraví a sejdeme se u Skoro-dvojčat, OK?
Timča, Áda a Vítek   

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 06.10.06 20:00

Andy jsem u známých nahlížím jen letmo ale nedá mi to nereagovat!!Super deníček,moc pěkně napsaný.Myslím že já se taky dočkám třech synů-nevím cítím to v kostech,když manža taky    DĚLAL holčičku a je z toho Štěpula!Buď to tedy neumí nebo podváděl :-D
Držte se a já se ozvu,příště doufám už od nás z bytu,děláme rekonstrukci a už jsme více jak 2 týdny na cestách,chjooo.
Tak paaa gabka

 
NiKina
Závislačka 3940 příspěvků 06.10.06 20:08

Andynko, tak tenhle deníček nemá chybu…  

Je o životě…
Renča

 
Gabika  06.10.06 20:49

Andynko,

trošku sa sem votriem, aby som napísala, že som sa skvele pobavila. Mám dvoch synov (27m a 7,5m) a hoci sme povodne boli s manželom rozhodnutí mať tri deti, nejako váham. Presne ako ty som chcela prvého syna, potom sme mali objednané dievčatko… :-D Tak teraz váham, či to máme skúšať dotretice… Manžel by tretie chcel, dosť ma naň prehovára, a asi ma za rok zlomí… tak nám držte palce! :-D

Gabika, Radeček (27m), Martinko (7,5m)

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 06.10.06 21:59

Andynko, nezoufej já měla taky tři syny  a............ po 12ti letech se stal zázrak do poslední vteřinky jsme nevěděli co to je, tak bedlivě si to tajemství střežila, ano je to Eliška Anna. Nejstaršímu synovi bylo 15, druhénu 14 a nejml. měl 12, když se Eli narodila. na echu se mě ptali „a to máte s jedním partnerem?“, když jsem řekla ano, tak odpověď zněla „no tak co jiného byste chtěla?“. Tak jsem byla psychicky vyrovnaná se čtvrtým synem-jmenovat se měl Štěpán. Stejně jsme říkali bude to takové sluníčko, vlastně jako jedináček mezi samými dospěláky. No Elinka je naše štěstíčko, dělá nám jen radost a s bráchy (dnes ve věku 19,5, 18,5 a 16,5) umí pěkně zacvičit. Vždycky říkám i zázraky se někdy dějí. Anulka

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 06.10.06 22:05

Andynko úplně se v tom článku vidím :-)) Máme s manželem dohromady 4 kluky (dva jsou z prvního manželství 14 a 17 let a dva jsou naši 19m a 2m). Vařím zá:,–(ně v největších hrncích a mám pocit že peru a žehlím snad denně. Máme v plánu třetí společný pokus, ale manžel ty holky asi fakt neumí a já už jsem smířená se třetím vlastním klukem :-)) Je to hukot a kdyby náhodou vyšla ta holčička tak bude mít 4 super bráchy kteří jí šíleně rozmazlí a když vyjde kluk tak to bude akorát mužstvo na nohejbal :-))

Jsem sice od Jarňulek ale nedalo mi to nenapsat :-)
Borůfka a kluci

 
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 07.10.06 02:09

Andynko, myslim, ze opravdu neni dulezite co to je, ale ze je to zdrave a to ty jiste taky moc dobre vis. Ja ti docela zavidim, protoze ja bych chtela zase 3 holcicky i kdyz kluk by mi nevadil. Ja jsem si strasne prala oboji, ale od dob co mame Adrienne, tak si toho kluka nejak neumim predstavit. Nevim, jestli je to tim, ze je Adrienne holccika a nad Adrienne proste neni… Treba me to s dalsim tehu prejde a nebo budu mit alespon jeste jedno devcatko. At to dopadne jak dopadne, tak mam stejne prani jako vsechny maminky, ktere sve deti miluji vic nez svuj zivot. A „nezoufej“ jeste neni vsem dnum konec a treba na vas ceka jeste devcatko, ktere k vam bude chtit zavitat tam moc, jako Vojtik.:o))) Kazdopadne jsi moc sikovna, ze je vsechny zvladnes!!!
Gabriela a Adrienne

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 07.10.06 09:20

MILÉ KAMARÁDKY,
moc děkuji za vaše reakce na tento deníček.Jak píše Renča je opravdu jen o životě,Jednou jsem nahoře podruhé zase dole.To zřejmě každá z vás.Já to mám jen trochu jiné,že mě obklopují jen samí mužští(a že jich je) a občas je toho vážně dost i na jednu celkem silnou mámu.Člověk si může 100× přát,ale život to zařídí stejně jen podle sebe a mi už to nejsme schopní ovlivnit.

ANULKO
máš můj obdiv,protože i přes to že jsi měla už 3syny šla jsi do toho rizika znova a štěstí se na vás usmálo v podobě zdravé holčičky.Gratu­luji.Já musím přiznat,že už osud pokoušet nebudu.4syny bych snad už nerozdýchala.

Andynka

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 07.10.06 09:24

BORUFKO
vidím nejsem sama,ale není kolem mě vážně tolik mamin ,které by měli jen ty chlapy .A tak občas když je horší den propadám panice,že život je snad nespravedlivej jen ke mě.Tak ti také moc přeji pevné nervy a pokud to zkusíte ještě jednou tak tu holčičku.

Andynka

 
SylvaL
Povídálka 16 příspěvků 08.10.06 19:53

Poprvé chlapeček, řekla jsem si super, takhle by to bylo ono. Poprvé chlapečka, přišel na svět Míša, radost převeliká. Za tři roky jsem začala uvažovat o dalším děťátku, ač jsem jedináček, přeci jen jsem říkala dvě děti nemusí být špatné. Takže jsme si u tatínka objednali holčičku. Bohužel jedno těhu nevyšlo a pak se nějak nevedlo ale nakonec přeci jen dvě čárečky na testíku dorazily. Začlo ujišťování ze všech stran včetně tchýně - ani si to nemusíš nechat říkat, vždycky u nás je druhá holka, to je jasný, manžel se držel také poznámek typu vím co dělám. No je z toho Patrik a my první v rodině kdo má dva kluky po sobě :-)))) Tak nevím, chtěla jsem ještě třetí, ale teda no i když Ondra je taky pěkný jméno ne? :-))))

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 11.10.06 09:20

Ahojte kočenky.-)  

Jen z rychlíku, dala jsem si za úkol nějaké domácí práce, dokud je hezky a jde to líp od ruky. Takže včera jsem vydrhla ledničku, už si to chudera zasloužila, umyla jsem další část oken, už jen dvě nahoře. Vyprala jsem záclony, naleštila koupelnu a dneska hodlám pokračovat v kuchyni, abych to měla jakože už předvánoční úklid.  

ANDYNKA - deníček ze života:-) Já už jsem tu psala, že pokud manžu zlámu ještě na jedno dítko, tak se druhému klukovi vůbec nebráním, pokud bude aspoň trochu jako Matýsek:-)) I když už občas docela lumpačí, tak to pořád vynahrazuje tím, že je hrozný mazel, a to teda na mě mocně funguje (ostatně asi na všechny ženský, ne?:-))
Bordel z hraček částečně toleruju, ale snažím se Matýska vést k úklidu, zatím to bere jako hru, uvidíme, jak dál. Ostatně manža je taky bordelář velkého kalibru, asi to ti chlapi mají geneticky nebo co..:-)  

Všechny zdravíme, akce dlažba prý snad na konci října, to jsem zvědavá, hlavně jestli počká i pěkné počasí. JO a ještě, slavím drobný úspěch, zasazená travička už leze ven, jsem zvědavá, jak bude příští rok vypadat, dosazovala jsem část trávníku, tak snad z toho nebude nějaké pochybné bejlí.  

Pa, zdraví Linda a Matýsek-uklízecí a bordelizační četa

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.10.06 20:16

Ahoj holky,  

jůů, nový deníček:-)))  

Já se jdu jen pochlubit. V pátek jsme se byli podívat na baráček a dnes si byli zařizovat hypotéku. Schválili nám ji. Zaplatili jsme si odhadce, tak se jen modlím, aby to neodhadl víc, než za tu nemovitost ta paní chce:-/ (známého odhadce máme, ale tohle je přímo odhadce z banky). No, mám radost. Je to baráček na vsi, je tam všeho všudy 10domků, z toho 8 rodin je rodina:-))). Dávají tam lišky dobrou noc:-))).  

Písnu víc až skončí Pojišťovna a přečtu si deníček. ještě že tu Andynku máme:-)  

Tak papa Radka a kluci - Vojtíšek už v pátek slaví 2. měsíce - brrrr letí to jako voda:-)

 
lokynka
Kelišová 5043 příspěvků 1 inzerát 12.10.06 07:05

Ahoj holčinky,
tak moc komentářů tu tedy nepřibývá.
Andynko - napsala jsi to úžasně. Já si vždycky přála holčičku, tu mám, další dítko asi určitě nebude, pouze pokud by se tak stalo „omylem“. A brala bych druhou holčičku, kdybych si mohla vybrat. Ze zcela praktického důvodu).
Jinak Julča už leze, klečí a občas se i postaví v postýlce na vlastní. Je to neuvěřitelné, co roste z toho malinkého miminečkaJe to lumpík a šídlo, koukají jí z oček rarášci, miluje mačkání různých čudlíků, nejlépe na televizi, věži, telefonu, dálkovém ovladači k čemukoliv atd. Fascinuje ji zapnutá mikrovlnná trouba a závěrečné cinkutí, když je ohřáto, je všude, má neposedné nožky, hrozně ráda s nimi kope když leží na zádech a opře si je o nábytek. To jsou pak rány jako z děla. 26. října úž jí bude 10 měsíců. Strašně to letí. Až moc na můj vkus. Připadá mi, že jsem si s tím miminečkem ještě vůbec neužila, už si skoro nepamatuji, jaká byla malá a teď už je z ní taková slečna.
Včera i dorazilo objednané aktivní centrum, z toho je Julča nadšená. Vydržela u toho pěkně dlouho (přes hodinu). Je to jako chodítko, které se tlačí s deskou s různými aktivitami.
Brejlím tu od rána, slečna vstávala po páté hodině a před chvílí ještě usnula, tak jsem si řekla, že je čas vám napsat jak se máme.  

Takže pozdravujte drobečky, pohlaďte bříška a napiště něco, ať mám co číst.  

Peťula a lumpík Julinka

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 12.10.06 13:01

Lindo
jako vždy jsi nezklamala a opět šúruješ,kutíš prostě makáš.Já zvládnu za den tak vyluxovat,mít pořádek v obýváku a kuchyni(jsou spojené),uvařit a ob den vyprat a mám toho plné kecky.Generálku by tenhle barák taky potřeboval,ale vážně mi zatím nějak nezbývají síly ani chut.

Raduš
gratuluji moc ke schválení hypotéky,kolik si budete brát?A držím palečky aby to odhadce moc nepřepálil a nepokazil vám vaše snažení.Jojo kluci nám rostou jako z vody.vždyt nám už budou 3m.Jinak mi spíme skoro celou noc,ten malej prdola se budí jen jednou a to až nad ránem.Tak to vypadá,že už se mu to moc nezkazí,když vydržel s tou klidnou povahou doteď.A mamko kdyby ses na nás jukla častěji vůbec by to nevadilo,ju?

Peto
gratuluji Julča je šikulka.Docela tě chápu,že kdyby jste měli mít ještě jedno mímo šla bys zase do holčičky.Vždyt ty už tam dva raubíře prakticky máš a to vážně stačí.Takže závěr,já si moct vybrat tak tu běhá jeden kluk a dvě roztomilý holčičky.

Květi,Zuzi,Mi­lli,Gabule…kde všechny jste,vy ostudy.Já tu mám tlupu kluků a stíhám na vás juknout,tak honem to napravte!

Andynka

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.10.06 14:57

Ahoj holky,
já nakukuji pořád do starého deníčku a on už je tady pěkně dlouho nový.  Já zatím nemám páru ani o tom, jak se žije s jedním dítětem, ale 3 bych si moc přála. Manža jen 2, takže tajně doufám, že třetí bude spíše jen taková „nehoda“. :-)   Andynko - ty jsi prostě superžena. :-) 3 klučiny na starosti - z toho nejmenší je miminečko, nový deníček… Omlouvá mě aspoň trochu zaneprázdněnost prací a těhuúnava? Zrovna včera jsem se z těhotenského plavání sotva dovlekla domů, potom jsem s manžou chtěla ještě něco řešit ohledně domku. Ale když mě viděl, tak řekl, že to dnes se mnou nemá cenu, ať si jdu raději lehnout.   Radka - tak do baráčku na vesnici, no to je paráda. Vzpomínám si, že jsi tam chtěla, ale kvůli manželově změně zaměstnání to nějak nešlo. Tak to je super.  Jak velký a jak starý domeček to je? A máte k němu i nějakou zahradu?  

Já jsem ještě psala do starého deníčku, že na UTZ bylo miminko v pořádku. A co to bude, stále nevíme. Dr. říkal, že si myslí, že to bude holčička, ale že by to taky mohl být chlapeček. No a prý si budeme muset počkat až na UTZ ve 30tt. Ještě se pochválím, že jsem v neděli po dlouhé době pekla, na přání manžela. Je to smutné, že v mých 33 letech se mi podaří jen každé druhé pečení, ale tentokrát jooo!!!!! Pekla jsem šlehačkovou bábovku. Byla velmi snadná na výrobu a moooc dobrá.  

Tak se loučím a jdu domů, padá na mě zase nějaká těhuúnava a PA nám na profylaxi říkala, že se nemáme přepínat. A PA se přeci musí poslouchat, ne?  

Květina

          
 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.10.06 17:21

Ahoj holky,  

Andynko, napsala jsi to moc krásně, ten deníček:-). Jak píšeš o WC, toaleťáku apod., tak si vybavuju Pitrýska, když tohle dělal:-), toaleťáky jsme kupovali denně, protože je s oblibou házel do WC - vlastně tam házel všechno, záchod ho prostě zajímal:-). Dnes také spotřebuje mraky toaleťáku, prostě mu to zůstalo:-)
Tak… původně jsme chtěli koupit barák v Teplicích za 2,5mil. Kč. Byl dvougenerační - dole 2+1, nahoře 3+1… ale pak nám manželovo sestra říkala, že u nich ve vesnici - ona je to taková rodinná vesnice, bez 2 rodin tam je samé příbuzenstvo z manželovo strany:-))) - se prodává barák. Je to 5+1, nahoře je pokoj, který ale není obývaný asi 10let a vedou do něj stahovací schody :-(  ale to by se udělalo. Sice tam bude práce jako na kostele, ale můžeme na tom pracovat a bydlet, protože spodek nevypadá špatně… jen vymalovat, udělat okna. A cena je 1,3mil. Kč!!! To je zadarmo!!! V pondělí jsme se tam byli podívat, včera jsme byli vyběhávat hypotéku. S tím odhadcem. Jde o to, že když to odhadne na méně, tak nám banka nepůjčí ten 1,3mil. Kč. Půjčí nám jen ten „odhad“. Takže pak bychom to museli řešit penězmi z bytu a nebo by musela ta paní zlevnit. Ale Kája ji zná, vždyť tam vyrůstal, tak v tom problém nevydím. Zadlužíme se na 29let. Platit budeme 7tis.Kč. Takže mi bude 56let a splatíme barák:-). Manželovi bude o 10let víc, tak si z něj dělám srandu, že on už tu nebude a já budu dělat mecheche, když nebudu mít už vůči bance žádný závazky:-))) Ale on bude mít určitě tuhý kořínek po mamince, té bude příští rok 80let a ještě loni jezdila na kole!!! Pak z něj spadla, takže se te´d bojí, ale je to čiperka:-)
Andynko, bavili jsme se s manželem, že bydlet tam, kde vy, tak se nezmůžeme ani na byt! Ohledně hypotéky by nám dali max. 1,5mil. Kč na naše příjmy!!! A to si myslím, že zrovna málo nemáme! Aspoň ne a v tomhle regionu, kde se platy pohybují kolem 13tis.Kč čistého - pro chlapa! A to si vydělám já jako ženská! Manžel má kolem 20tis. Kč.  Je pravda, že z té hypotéky mám vítr, ale pořád si říkám, že za chvíli budeme platit nájem také 7tis. (teď platíme 5,5tis.Kč a pořád je to družstevní byt, není náš…).
Kupce na byt už máme - realitku která vykupuje byty. Nejdřív jsme to dali k prodeji přes realitku a kdybychom na ty peníze hodně spěchali, tak by to od nás ta realitka odkoupila, aniž by měli kupce. Mimochodem, ten realitní makléř je fakt pěkný chlap:-).  

Květinko, ten barák je asi hodně starý. Z výpisu z katastru nemovitostí je r. 1971! To jsem ještě prděla do hlíny:-))). Ale věřím, že až ho dáme do kupy podle našich představ, tak to bude super. Má to velikou zahradu, stodolu, garáž. Ta stodola se nesmí zbourat, jen střechu… ale když se udělá:-), i když nevím, co bych v ní měla:-)))  

No, a Vojtíšek. Je to zlatíčko. V noci se budí jen 1× (i když má někdy noci, že se vzbudí klidně 5×, ale ne hlady, jen si chce povídat:-))) Už zjistil, že má ručičky a strká si je do pusinky, ale do hraček zatím „nemlátí“ a to ho dávám na hrací deku s hrazdičkou:-(. V úterý jdeme do poradny na kontrolní vážení. Už má určitě takových 5,6kg:-))). Je to kus chlapa. Vel. 56 už je nám malá:-).  

Tak já jdu k Vojtíškovi. Už ví, že za chvíli se bude koupat, tak je celý nedočkavý:-)))  

mějte se krásně  

Papa Radka a kluci…

 
zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 13.10.06 08:38

bre ranko..

idem od obvodnej dr.,homeopatika nezabrali,napisala mi augmentin,nevladzem ani dychat ani rozpravat,hrozne kaslem a dusi ma. a na desiatu mam ist na urologiu,nech dako poriesim tu E.Coli,co mam v moci..  len sa modlim,nech to nema nasledky na drobcovi..

nechcem byt pesimisticka,vsetky pozdravujem,stiskam malickych a malicke..

zuzka+drobec 9tt+4

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 13.10.06 10:23

Ahoj holky,  

mám pár vteřin, tak rychle píšu. Včera jsme byli na očkování, opět v pohodě, tak jsem ráda. Musím ještě do krámu pro chleba, tak se snad na chvíli dostanu večer.  

Milli

 
martincka
Nováček 1 příspěvek 13.10.06 10:33

Ahoj holky!
Rada bych pridala svoje pocity a zkusenosti, taky jsem maminkou dvou synku a ten treti ceka az na nas mrkne v unoru. Prvni dite jsem chtela asi spis holku, manzel samozrejme kluka a kdyz se Filipek narodil byl moc pysnej tata. Filipkovy bude 5 let Krystofovi 1,5 a muzu rict, ze druhe ditko jsme chteli oba spis kluka aby se Filipek s braskou vyhral a taky s praktickeho hlediska a tak vubec se nam to nejak vic libilo. Mozna jsme uvazovali do budoucna aj o tretim ditku, ale musim rict, ze urcite ne tak brzo. Kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna byl to pro nas opravdu sok a dlouho trvalo nez jsme si na ten fakt zvykli a taky kapli nejake slzicky, obavy strach jak to zvladnem jak financne, tak fyzicky. Pravdou je, ze ted jsem si ja pro zmenu mozna o trosicku vic prala holku, ale manzel ten mi rozhodne rekl, ze bude radsi za kluka a ze holky stejne neumi:-). Ted uz vime, ze budem jak s te pohadky co meli tri syny a zili stastne..........Ja teda doufam, ze to tak bude a mozna se dockam jednou vnucky, nemuzu ale rict, ze by me to mrzelo nebo, ze by mi to bylo lito. Jsem moc stastna a jedine ceho se trosku bojim je, jak to vsechno zvladnu a taky vim, ze jelikoz muj prvni syn mel 4,5kg 56cm a druhy 4,5kg 57cm nebude ani ten treti nic maleho a ja si to opet „uziju“ az moc. Jsem moc stastna, ze je mam a nevymenila bych ani jednoho ani za tu nejroztomilejsi holcicku na svete, protoze je miluju nede vse a nejak jsem pronikla do toho kuciciho sveta a moc se mi libi. Jsou to proste moje mala princatka, pritulni, hodni a taky nekdy poradni rostaci. A co me hreje na dusi je chvile, kdyz jsou se svim tatinkem. Je na ne tak pysnej a vim ze jim bude tim nejlepsim vzorem. Chci jen proste rict, ze at ma nekdo tri i vic holek, nebo kluku je to prece krasne a kazde to dite je tak uzasnej original, ze neni nutne neceho litovat. Budme radi, ze jsou zdravi to je to nejdulezitejsi a ja taky budu jen doufat at vyrostou ve slusne lidi, jsou stastni a radi se vraci k mamince, ktera je bude milovat do konce sveho zivota. A muzu rict, ze pokud budu mit jen same vnuky nebudu ani trosku litovat protoze jsou stejne milacci nejvetsi. A jeste perlicka na zaver, kdyz jsem manzelovi z legrace rikala, ze budu uz totalni mensina mezi tolika chlapama rekl.,ze si me budou o to vic hyckat. Tak ja uz se moooooooooc tesim:-)
Krasne dny vsem Zuzana

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.10.06 13:17

Raduš
moc děkuji za metříky,ty jsi prostě šikulka.Zatím se nám tedy podařilo tam zprovoznit ty z emimina,ale tyhle určo později také použiji.Jak tak čtu Vojtík je také moc hodný mimísek,tak držím palečky aby to těm našim klukům vydrželo.To víš-že u nás je náramně veselo,ale bodejtť ne,když jsem tu mezi takovou tlupou .držím palečky at vám to s domečkem dobře dopadne a můžete se brzo stěhovat do svého.jestli platíte už ted nájem 5.5tis tak to už těch 7tis není takový rozdíl a vrážíte to do svého a ne do cizího.Platy teda vážně nijak nízký nemáte,vždyt u nás vydělává jen manža,takže toho o moc víc nemáme.jak jsem už psala ted bychom na barák nevydělali.

Zuzana
jak tak čtu taky budeš mít kolem sebe tlupu mužskejch.Já bych ty svý také nevyměnila za žádnou holčičku.ale když jsem byla těhu doufala jsem ,že se nám ta holčička podaří.přece jen je asi více k máme,ty kluci nám spíš utečou.Přeji pohodové těhotenství a zdravého chlapečka.
Holky přeji vám příjemně ztrávený víkend a v pondělí papa

 

Andynka a její raubířové

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.10.06 13:21

Květi
super žena určo nejsem.Zrovna dnes vůbec nestíhám.Zachvíli mám odjíždět k našim na jih a nemám skoro nic zabaleno.V těhu jsem byla také vždycky děsně unavená,ale to poslední jsem měla smůlu,protože Tobík mě moc prospat nenechal.No nějak jsem to zvládla a ted jsou kluci zlatí,protože každý den spí souběžně tak 2-3 hod.  

Andynka

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 14.10.06 09:37

Ahoj holky!  

Tak se hlásíme, zase po dlouhé době, no já vím, jsem fakt strašná.
Tak napřed napíšem nějaké novinky od nás. Musím se vám pochlubit, jak jsem strávila minulý víkend. Skvěle!!!! Měly jsme sraz s kamarádkama z vysoké, scházíme se tak 4× do roka a vždycky je to super. Já jsem se dlouho z pochopitelných důvodů neúčastnila, až teď. Kluky jsem nechala na starost taťkovi, ten si pozval na výpomoc sestru a odjela si odpočinout. Sice jsem domů volala zhruba v hodinových intervalech, ale moc jsem si to volno užila. Seděli jsme u kafíčka, byli v restauraci na oběd i večeři, což už se mi dlouho nepodařilo, dokonce jsme si i zatancovali na diskotéce! A navíc jsem si napustila vanu a hodinu jsem v ní lebedila.
Domů se mi ani moc nechtělo, i když po klukách se mi hrozně stýskalo. A protože to doma zvládli i beze mně, tak už mám naplánovaný další víkend v prosinci.
Co jinak? Matýsek je strašnej rošťák, pořád někde poletuje, teda leze, stoupá u všeho a dělá tany, tany, bere všechno ze stolu, nejvíc ho zajímají ovladače a mobily a samozřejmě televizní program, ten v nestřeženém okamžiku roztrhá na kousíčky, vytahuje žaluzie… Zatím ještě moc neobchází, ale malinké krůčky už zvládne. Už zvládne spapat sám celý rohlík, žužle ho celou procházku, ale nakonec ho přepere.
Mareček je hroznej lenoch. Co nemusí, tak nedělá. Vůbec se nechce přetáčet na bříško! Když do něj člověk trošku dloubne, tak se otočí, ale když leží na dece, tak na to kašle, i když má kolem sebe rozestavěné hračky. Když ho dám na bříško, tak si lehne a leží jak placička, ale když si s ním člověk hraje a dělá blbiny, chrastí hračkama, tak to vydrží pást klidně i deset minut. Je to malá potvůrka. Mám pocit, že si snad pak rovnou stoupne a odejde z deky. Mrzí mě, že si kluci nemůžou hrát spolu, jsou vývojově opravdu hrozně rozdílní, ale snad se to během roku až dvou srovná.
S Marečkovým jídlem pořád hrozně bojujeme. Sní tři lžičky a pak už nechce, takže to do něj musím opravdu tlačit. Navíc pořád celkem dost zvrací, takže je to u nás někdy dost veselé. Ale věřím, že se to poddá a on časem pochopí, že jídlo je pro něj dobré a začne normálně papat.
Za týden už slavíme první narozeniny. Je to hrozné, jak to strašně rychle letí. Přitom úplně vidím před očima, jak jsem ležela v nemocnici, jak jsem kluky poprvé viděla atd.  

Andynko, deníček je fajn, obdivuju tě, jak to zvládáš. Já jsem si strašně přála holčičku, zatím to neklaplo, ale třeba časem. I když, babička mi tvrdí, že by to byl zase kluk, tak že už to nemáme ani zkoušet. Moc bych chtěla česat copánky a kupovat panenky. No, uvidíme.Ale jasné je, že bych kluky za nic na světě nevyměnila!  

Raduš, moc gratuluju k domečku, být ve vlastním je skvělé a navíc se zahrádkou, já bych už fakt neměnila.  

Květi, jak to máte se jménama, už jste něco vymysleli nebo je ještě čas? Kolik jsi už přibrala?  

Zuzinko, držím moc pěstičky, ať se brzo uzdravíš a neboj, všechno bude v pořádku!  

Lokynko, četla jsem u Zimňátek o manželovi, ti chlapi jsou někdy dost děsní, že? Tak snad se brzo vzpamatuje a přestane tě zlobit.    

Pa Lennys a kluci

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 15.10.06 19:33

Lennys
skvělé tak to je super že sis takhle odpočinula.Ono jeto někdy vážně potřeba,dobít někde ty baterie.Hrozně ti závidím,že jste schopnní se takhle scházet .U nás bohužel nefunguje nikdo kdo by to zorganizoval a tak co jsem odešla ze školy jsem už nikoho neviděla.Vidím,že Matoušek je velkej šikulka a dělá obrovské pokroky,Mareček se určo brzo polepší a svýho brášku dožene.Fíííhááá klukům už bude rok.Fakt to šíleně rychle letí.Moc bych vám tu holčičku přála,jestli se o ni jednou pokusíte..

Jinak holky tenhle celý týden má toho našeho největšího raubíře Tobiáše babička na hlídání(sama a dobrovolně si o něj řekla).Tak jsem zvědavá jestli to dobře zvládnou aniž by zešedivěla a mi se neutrápili steskem.Jejky to tu bude šílenej klídek,to se budu asi i nudit,když Vojtík hodně spí a Domča je do 2hod. ve škole.To tu budou zástupy kamarádek na kávičku,nikdo nám ji nebude chtít vylít a i si pokecáme aniž bychom ho museli překřikovat.

Andynka

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 15.10.06 21:08

Andynko,

to máte super že Vám babi Tobíka pohlídá a ještě k tomu týden :)) Naše babi je v plném pracovním procesu,celé dny v práci a moje máti se vdala do Benešova u Phy takže trochu z ruky.Teď si ale tchýně pro Štěpulu přijela v pátek,vzala ho na 2h.ven tak paráda-to se stalo naposledy když mu bylo tak 5m :-O Máme v plánu jí ho tam nechat i přes noc,ještě jsme nebyli co je na světě nikde přes noc,ale cítím že už to potřebujeme-někam zajít,zapařit a tak :-))

Tak Vás prostě obdivuju a trošililinku i závidím že budete mít malého na hlídání…Pááá Gabka

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 16.10.06 06:55

Ahojky Gabule
mamku máme také z ruky mi v Říčanech ona u Písku v j.čechách.Má práci na částečný úvazek a tak pro ni není problém si vzít volno.Jako babi funguje skvěle.Je moc ochotná vnoučátka ohlídat,rozkrájela by se pro ně.Manžovo mamka bydlí kousek od nás,ale jak už totak bývá jsme rádi když si malýho vezmou na odpoledne o víkendu,víc se jim nechce.Jednou jsme se jich moc neptali a hlídali když jsme byli na dovolené v egyptě,ale od té doby jen občas přes den.Určo to s manžílkem musíte vymyslet a někam vyrazit.Ono jeto vážně občas potřeba aby člověk mohl dobít baterie.Vždyt Štěpula je už velký kluk,tak by ho někdy o vík mohla nějaká babi ohlídat.

PS:Vojtík je vážně děsnej spavec,Dnes se vzbudil až v 6h ráno na kojo a stále spí.Tak jsem parádně vyspalá a mohu jít dělat generální úklid.Energie mám nato dost.

Andynka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 16.10.06 10:06

Lennys - ani mi to nepřišlo, jak ten čas letí, a klukům už bude rok! Strašně to utíká. Uvidíš, že za chvíli na tom budou stejně a pěkně si pak vyhrajou.  

U nás vše při starém, počasí za moc nestojí, ale i tak chodíme ven, dokud to jde. Včera jsem čekala návštěvu, napekla jsem štrůdl a nakonec jim to nevyšlo, tak tu mám před sebou hromadu štrůdlíku a nějak se od ní nemůžu odtrhnout :-) Zleva na mě padá hromada žehlení, asi jí budu muset jít nějak zkomprimovat.  

Už se nám asi upravuje spaní, na dnešek spal Matýsek pět hodin v kuse - od půl druhé do půl sedmé. Krásně jsem si odpočinula, tak tu energii musím nějak využít.  

Milli

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 17.10.06 09:08

Ahoj holčinky,
hlásím, že po včerejší kontrole je vše v pořádku. Prý hezky držím a i čípek je dost dlouhý, takže se můžu zítra zase unavit na těhuplavání. Jen mě občas pobolívá břicho jako na MS, ale to bude asi tím, jak tam mrňousek roste. Od poslední kontroly jsem přibrala jen 1 kilo a celkem mám na konci 23.tt +7kg.   Lennys- nic si z toho nedělej, že kluci na tom nejsou vývojově stejně. Děti jsou si prý schopny spolu hrát až v pozdějším věku (zasloužilé matky ti určitě přesněji řeknou od kdy) a do té doby už určitě budou na stejné úrovni.  Jména máme vybraná Justýnka a Adámek. Mně se moc líbí obě, takže je mi úplně jedno, jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka. Co se česání copánků týká - tak ani holčička není zárukou, že se jí budou česat. Třeba mamka se na tohle hodně těšila a pak se jí narodila holka (já), která měla hodně jemné vlásky a stejně chodila ostříhaná na krátko, takže copánky se u nás vůbec nekonaly. :-)   Zuzi- tak co, jak válčíš? Doufám, že už je ti lépe a že se uzdravuješ. Každopádně držím palce, aby tomu tak bylo. A co miminko, byla jsi na nějakém UTZ?   Radka - to je fajn mít domeček - a dokonce zahradu. Tak už je váš?  A kdy plánujete stěhování? Ještě před zimou?  

Tak a já jdu zase něco dělat, neb jsem se včera dopoledne flákala po doktorech, tak se mi tu něco nakupilo.  

Květina    

 
zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 17.10.06 13:21

ahojte vsetky,

nestiham a nevladzem vas docitat..

stale som doma,este zajtra lezim,vo stvrtok uz musim do skoly.. beriem amoclen a pijem vela,vela caju,snad to bude dobre.. len sa velmi bojim,aby lieky neposkodili babo..

idem si lahnut,stale ma dusi a kaslem..

pekny dnik, opatrujte sa.. myslime na vas :)  

zuzka a drobec, 10tt+1 (uz sme dvojciferniii… :) )

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 17.10.06 20:22

Zuzi
nic se neboj,že musíš brát léky.Doktoři by ti nenapsali nic co by miminku mohlo ublížit.Já když byla těhu s Tobiášem jsem brala v prvním trimestru hned 2× ATB i ten Amoclen ,také jsem se bála.Tobík se narodil zdravoučkej.Dů­ležité je abys byla zdravá to je pro mimi nejlepší.
Andynka

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 18.10.06 16:37

Téda holky tady je bídná účast,kde všechny jste?Jak nemám doma Tobiáše jetu šílenej klid a mám děsně moc času na všechno.Např. každý den tu mám nějakou tu kamarádku(dost jsem je zanedbávala).Včera jsem byla v nákupním centru a koupila jsem Domčovi pěknou bundu aby byl frajer a líbil se holkám(i když ty ho zatím nějak neberou)hihi.Zítra razím pro změnu ke kamarádce a v pátek máme vítání,tudíž ten týden mi utíká nějak děsně rychle.K tomu je venku úplně parádní počásko,když opomenu tu kládu po ránu,prostě idylka

Andynka

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 19.10.06 08:46

Ahojte kočenky:-)  

Jen z rychlíku, žijeme, ale dokud je venku jakžtakž, tak po ránu vyrážíme ven a doma se snažím po kouskách dělat hloubkobou debordelizaci.
Všechny zdravíme, KVĚTI - šátek mám pro tebe nachystaný, budeš chtít půjčit i ten baby-vak?
ZUZI - ty koukej pořádně ležet v teple, prolívej se čajíkem a z antibiotik se vůbec nestresuj. Určitě by ti nedali nic, co by v těhu ublížilo a rozhodně je důležité se pořádně přeléčit. Navíc v těhu je trochu otupená imunita, já jsem měla několikrát opar (normálně ho mám tak jednou do roka) a dvakrát děsivou rýmu, kdy jsem čekala, že mi vystřelí uši, jak to strašně tlačilo v dutinách:-)  

Zkusím přes den ještě nakouknout, teď jdeme do města na nákup a zkusit vymámit z bankomatu nějaký halíř. Já už bych tak ráda nakupovala na vánoce, dokonce už mám i vymyšlených pár dárků, akorát ty finance..:-/ Musím platit plavčo, pak 1500,– za čtvrtou dávku Hexa, jen to lítá. Tak jsem si říkala, že jestli se stane zázrak a od nového roku bude ten vyšší rodičák, tak budu jak velký king a zas  si budu připadat jako svéprávný člověk:-)))  

Pa Linda a Matýsek skoro 18m.

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.10.06 08:14

Ahoj holky, opravdu to tu poslední dobou nějak vázne, ještě využíváte babího léta a touláte se po venku?   Radka - ta se asi stěhuje do nového domečku (píšu omluvenku)   Zuzinka - leží doma v posteli  a kurýruje se (taky má omluvenku)   Milli - copak zase zavařuješ? Můj manža donesl domů asi 2kg hrušek, ale chuťově nejsou nic moc. Tak z nich zkusím udělat kompot podle tchýně, ona dělá výbroný - s kolečkem citronu.   Jazzi - pokud mi půjčíš obojí, tak bych vyzkoušela, co mi víc vyhovuje. Jestli ten baby vak a nebo šátek. Ale opravdu nevím, kdy se dostanu k vám do města. I když - manžel je dnes na té operaci a pak bude pár týdnů na marodce, takže předpokládám, že v 1+1 si sem tam polezeme na nervy a nějaký menší výlet by mohl být spestření. :-)  

Včera jsem miminku koupila krásný flanel na povlečení a mantinel do postýlky. Už se těším, až o víkendu sednu za stroj. A ještě tam měli nádherné vánoční dekoračky a celkem levné, takže v pondělí tam asi znovu zajdu a naladím se na vánoce. A taky mám ještě v plánu uplést miminku kabátek a kamašky a v rámci šetření chci většinu dárků na vánoce vyrobit sama. Ale kde na to vzít čas? Tak buď se vánoce ještě tak o půl roku posunou a nebo půjdu od zítřka na mateřskou, abych to všechno stihla vyrobit. :-)  

Tak zatím pa. Jdu něco kloudného dělat.

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.10.06 08:15

A ještě podpis.  

Květina

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 20.10.06 11:09

Hezký sluníčkový den vám přeji.Tak máme za sebou úspěšné vítání občánků.Dětičky byly hodné a vůbec neplakaly.Škol­kováci nám zaspívali ,zarecitovali skoro-starosta nás vřele přivítal do naší obce,uděli jsme pár foto óz a frčeli k domovu.

Zítra nám jsou už 3měsíce naše aktuální míry 5.80kg a 62.5cm.Zatím je Vojtík stále hodný a v noci se budí 1×.Zrovna ted si mě ,ale žádá a dává to dost hlasitě najevo.

Přeji hezký víkend Andynka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 20.10.06 20:14

Květina - hrušky jsem bohužel nesehnala, ale zato měli ve slevě pěkný banány, tak jsem dodělala jablečno banánový :-)) Co prťoušek? Jak dlouho budeš chodit do práce?  

Taky jsme absolvovali vítání občánků, dám do galerky nějaké foto. Bylo hodně dětí, rozložili to na čtyři skupiny po sedmi.  

Vůbec se letos netěším na zimu, jde na mě z toho pořádná deprese. Mám hrůzu z toho, co budeme doma s Matýskem dělat, jestli budou zase dvoumetrový závěje a -20. Asi budu viset na emiminu a na mě zase bude viset to moje mimino :-))  

Zuzka - balíček by snad už měl být na místě, kdyby nedošel do středy, dej mi vědět.  

Milli

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 22.10.06 13:15

Tak jsem vám dala do galerky naše aktuální foto.Dnes je vážně nádhernej den,určo půjdete všechny na nějakou tu procházku.

Milli
moc vám to všem sluší.Ale neumím odhadnout komu je vlastně Matýsek podobný.

Andynka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 22.10.06 21:10

Andynka - jak ty to děláš, že pořád vypadáš tak skvěle? Fakt to nechápu, já bych vedle tebe vypadala jako sedřená čtyřicátnice :-))  

Milli

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 23.10.06 14:50

Ahoj holky,  

omlouvám se za nepřítomnost, ale pořád někde „lítáme“. Ještě nemáme ten odhad z banky, dávají si na čas. Ve čtvrtek a v pátek jsou podzimní prázdniny, tak jedu s klukama k mamče. Moc se těším:-)))  

Jinak, naše aktuální míry ve 2. měsících jsou 5610g a 60cm. Vojtíšek roste jako z vody. Dnes něco nafotím a hodím do galerky.  

Tak já jdu dělat s Petříkem úkoly, a snad se mi podaří ještě sem večer nakouknout a všechno dočíst.  

Zatím papa,
Radka a kluci - Vojtíškovi bylo včera 10. týdnů, děsně to letí:-)))

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 25.10.06 12:11

Ahojte kočenky:-)  

Nic moc účast, co? Asi všichni užíváme podzimu, dokud to jde. Aspoň já teda jo, po troškách dělám pořád hloubkový úklid, včera jsem vydrhla celou linku i zevnitř, tak jsem spokojená, okna umytý, ještě hupnu na knihovnu a všechno vystěhuju a vypráším.
Taky jsme přeryli třetinu zahrádky, už to skoro vypadá jako rovná plocha, ani jsem tomu nevěřila. Na jaře do:,–(íme travičku a bude to ideál:-) Nakonec snad ani nebudeme potřebovat ten kultivátor nebo rotavátor či jakou to mašinu.
ANDY - fakt ti to na fotkách moc sluší, vypadáš jako kluků starší ségra:-)
Milli předpokládám je pořád ponořená do zavařovacího hrnce, Radka má omluvenku, že běhá kolem baráčku, dlouho se neozvala PEŤULA..?
KVĚTINA - jak to vypadá s manžou, už je po operaci?
A jak se daří ZUZCE a drobečkovi? Doufám, že se hýčká doma a zahnala už chorobu.  

JInak dneska v 1:30 v noci nás vzbudilo zběsilé pípání z kuchyně, jelikož Matýsek mi tam pomáhal s debordelizací a při té příležitosti na troubě nastavil nějakou signalizaci:-) Já pak samozřejmě nemohla usnout, řešila jsem naše úvěry, kdo bude Matýska jednou vodit do školky a jak to udělat s druhým dítkem, kterou pohovku si nakonec z katalogu vybrat a samé důležité věci:-))
JInak akce dlažba se prý stihne )to jsem mocně zvědavá, když se má příští týden dost ochladit-himbajs takový pěkný dlouhý podzim a nic, a začnem to dělat a určitě už bude sněžit:-) No ale hlavně když to zvládnem zaplatit a stihne se to. Dáme si to asi jako dárek k vánocům:-)  

A ještě jsem si včera koupila nové botky Mustangy (no ve slevě, neberte to, hlavně když už pomalu nemám v čem chodit:-) A to je od nás vše, hromadně zdravíme a těhulky, podávejte hlášení a fotky pupíků!  

Pa Linda a Matýsek skoro 18m.

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.10.06 12:39

Ahoj holky,
v neděli jsem to asi přehnala s prací a táhne se to se mnou dosud. Šila jsem povlečení a mantinel do postýlky pro miminko a pak na pondělí vařila slavnostní oběd, jelikož se manža vracel ze špitálu. A večer mě tak chytly kříže, že jsem se chvílema nemohla ani pohnout. Přes noc to sice povolilo, ale od té doby je mi pořád na zvracení. Nevím, jestli to má nějakou souvislost s mým nedělním pracovním záchvatem, ale každopádně nic takového už podnikat nebudu. Každopádně dr. mi říkal, že nevolnosti se mi mohou ke konci těhotensví vrátit. Ale ke konci, ne sotva se dostanu za polovinu!!! :-(  A jinak jako tradičně jsem unavená a v práci toho mám až nad hlavu.  

Ale už se móóóóc těším na vánoce. Včera jsem si koupila moc hezkou látku na vánoční ubrus, tak zase asi o víkendu nažhavím šicí stroj. Ale už se budu krotit.  

Jak jsem psala, manžel je po operaci už doma a celý měsíc bude na PN, tak to si ho dosyta užiju. ****
Jazzi - já se už jsem nervózní z toho, že tak krásný podzim už musí snad skončit, nebo to ani není možné. A pak nás ihned může překvapit Martin na bílém koni a po takovém slunečném a dlouhém babím létu by to tedy byl pořádný šok.  

Kdyby mě něco začalo takhle v noci pípat, tak v první chvíli snad ani nevím, co se děje. A ty myšlenky uprostřed noci - to asi není nic moc, člověk je na všechno sám a kolem tma. Já taky tak nedávno špekulovala o našem budoucím úvěru, až jsem se z toho rozbrečela (no, jo hormony) a manžu to vzbudilo. Ale i uprostřed noci mě utěšoval, zlatíčko.  

No nic, musím jít pracovat. Dnes jdu ještě na plavání, už se těším, jak se zase krásně protáhnu.  

Květina

 
NiKina
Závislačka 3940 příspěvků 25.10.06 13:02

holky ahoj,já  moc nestíhám. tak jen ve fofru.  

Registruju Jazzi a její noční plány. Taky se ti v noci nejlíp přemýšlí???   Mě taky - mezi 2-3 ráno nejlíp :-DD
Už se začínáme snažit o mimi, tak nevím, jak to dopadne. NOční kojo se střídavými neúspěchy omezeno, denní též, nicméně MS nikde a křivka BT ukazuje divný úkazy. Navíc dnes, snad někde 5-6 DC nejvýš (odhadem) slabě pozitivní ovulační test…
Asi to nebudu řešit a budeme se příjemně s taťkou množit obden.

 Renča

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 25.10.06 13:18

Ahoj holky,  

správně Linda odhadla, kde se flákám. Dělala jsem švestkovou přesnídávku a myla okna.
To s tím pípáním je dobrý, nám to takhle provedl kluk kámošky, ale naštěstí ve dne.  

Dítko se mi už zase budí, tak napíšu víc večer.  

Milli

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 25.10.06 21:11

Tak jsem oba chlapy úspěšně uložila a mám pár minut pro sebe.  

V poslední době je to u nás trochu chaotický, Matýsek začal přes den nějak stávkovat se spaním. Dřív spal 3× denně pomalu dvě hodiny a teď je to sotva po půl hodince ve stojícím kočáru. Ovšem pokud s ním jezdím, spí půl hodiny, kouká 5 minut a zase spí půl hodiny. Tak to dělám tak, že dopoledne má jen půlhodinku a odpoledne jsem mu ty dvě spaní smáčkla do jednoho - jdu s ním na procházku a couráme se po vsi třeba dvě hodiny a on se krásně prospí. Většinou jde některá mamina s námi, tak alespoň pokecáme. Zato doma mi práce stojí.  

Milli

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 27.10.06 12:03

No nic, vidím, že je na čase přidat nějaký komentář, jelikož to tu usíná. A já vlastně taky. Nějak jsem dnes jako zpomalený film. Kdyby mi tu někdo přistavil postel a řekl: Lehni si a spi! Poslechnu bez řečí.   Milli - tak ty jsi ale hospodyňka. A já mám pořád ty hrušky v ledničce. Teď jak se musím starat o "jednorukého " manžela, jsem nějak zmořená a nestíhám.  

On tedy manža je dost soběstačný, i si něco sám uvaří. Ale nádobí nezvládá. Takže já po příchodu z práce umyji tu horu, co tam, za celý den nadělá, včera chtěl vyprat ortézu, že už ji má zapocenou a furt něco. A na mě jde taková strašná únava, ani ta chůze do práce už není co dřív. Já už se tak těším na mateřskou!!  

Tak to je pro dnešek vše. A holky pište, protože moje pracovní morálka je na bodu mrazu, tak a´t mi to tu dnes uteče.  

Květina

 
lokynka
Kelišová 5043 příspěvků 1 inzerát 27.10.06 18:25

Ahoj holčinky,  

tak nevím, jestli mám omluvenku… Nějak nestíhám. Julča spí dvakrát denně, pokud jede kočár, když ne, tak je jednou padá únavou kolem oběda.
Konečně nám vylezl třetí zoubek - jednička vlevo nahoře. Pěkně Julinku trápí. Ještě není prořízlý celý. Noci jsou strašné, úplně odbourala samostatné večerní usínání a musím uspávat. Jinak by snad ani neusnula. Jak se začala stavět, tak to dělá vždy a všude a úplně nelépe s rudýma očima, rozšmrdlanou nudlí v 10 večererním řvaní. tomu se snažím předcházet uspáváním.
Včera bylo Julče 10 měsíců, strašně to uteklo.ještě nedávno to bylo malé miminko  a teď už tu drandí s aktivním chodítkem (po kolenou, nechodí).
Byli tu teď na prázdniny kluci, tak jsem se ani na net moc nedostala. Julinka mě tu celou dobu tahá za nohavici, stoupla si asi stokrát a mačká enter u číslic. Po:,–(ím ji a v mžiku je nahoře, tak končím a jdu se věnovat.
Ještě naše dovednosti - pápá, podává věci, jak je veliká ukazuje podle nálady, leze jako drak, stojí, sedí, má tři zuby a kudrnaté vlásky po mamince.  

Mějte se krásně  

Peťula a Julinka

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 30.10.06 08:20

Ahojky,
tak nám ten časový posun v tom ranním vztávání udělal docela dobrý hokej.Tobiáš se budí tak kolem sedmé hodiny,tak dnes to bylo v šest,protože asi nemůže chudáček malej pochopit,že mu to nějací chytrolíni posunuli.Vojtík je naštěstí v poho,ten je spavej tak ten spí vlastně skoro pořád.Víkend u nás docela propršel a tak jsme v sobotu na procházce zmokli a včera jsme byli raději zalezlí doma.Děsně tu fičel vítr a do toho déšť.Zato ted nádherně svítí sluníčko,tak to vypadá na pěkný den.

papa Andynka

 
zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 30.10.06 08:41

bre ranko :)  

my sa mame po starom, furt ma napina, no je to aspon poobede  kus lepsie. klop klop. vo stvrtok pojdem na KO, mam cudne sny, tak dufam,ze vsetko bude v poriadku. inak dako nestiham, v pondelok,utorok a polku stredy som v robote a dorabam veci zo stredy poobede, stvrtku a piatku, kedy som v skole.  

dom uz mame zakryty, aj priecky na hornom poschodi uz su zvladnute, muzik robil v sobotu do polnoci. no uz vidno izby :) jak budu. este chceme tento tyzden zabit pojd, a dojde kamarat robit elektricke rozvody.. mame na seba maaaalo casu, az ma to dakedy mrzi, ze som na to tehotenstvo okrem par hodin denne sama :( ale viem,ze ked budeme mat svoooojjjjjj domcek, bude to skveleeeee.. :)  

andy - zvladas to super, vojtik je ukazkove babatko. :) aj moje take urcite bude :)  

kveti - ktory tt si? kedy ti zacalo rast brusko,ze si nezapla nohavice? ja dnes zacinam 13tt a rano som mala problem s nohavicami.. ???!!!! tak tu v robote sedim s rozopnutym gombikom… :-/  

milli - na balicek v sobotu sa tesiiiim, my mame pre vas nachystany jeden vianocny :) budem si potom prosit vsetky recepty na tie tvoje zavaracie speciality, ja som zamerana skor na leco a karfiol s cibulkou a uhorky, to asi babatko nemoze… :-/  

peti - jeeej, vy uz mate zubky :) drzim prsty, nech malicka neni velmi zlostna a nech to rychlo prejde..  

utekam, idem si urobit cajik a zjest MILU :) :) :) mnam.:)  

zuzka

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 30.10.06 12:32

Zuzi, to jsem ráda, že nevolnosti už tě začínají opuštět. A jinak jsi už vykurýrovaná? Mě v sobotu začalo bolet v krku a dnes začínám i ztrácet hlas, takže odpoledne jdu k lékařce, aby mi alespoň řekla, čím si mohu vykloktat. Zatím jsem používala jen vodu se solí, ale vůbec mi to nepomáhá.  

Bříško mi začalo růst až tak kolem 16tt, ale celkem brzy jsem nosila těhukalhoty nebo volnější šaty, protože i když jsem neměla bříško, tak mi dělalo zle, když jsem ho měla v něčem upnuté nebo stažené. A nechtělo se mi pořizovat větší kalhoty a pak těhukalhoty, tak jsem rovnou chodila v těhotenských, i když mi přes bříško byly ještě dost volné. A jelikož jsem měla bříško povolené, tak jsem asi musela vypadat spíš jak vypapkaná, než těhotná. :-) A taky jsem docela brzy přestala spávat na břiše, protože jsem měla pocit, že mimíska nějak zmáčknu nebo tak něco.  

Květina zítra končící 25tt    

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »