Holky z diskuze těhule?! č. 43 - Vzpomínkový: Jak to bylo s

Snažení

Ahoj holčinky, jelikož je minulý deníček kdesi v propadlišti dějin, rozhodla jsem se sepsat deníček nový a zároveň si u toho trošku zavzpomínat.

Úterý, 12.04. 2005 - 06:59:02
MS mešká už 3 týdny, dnes odpoledne jdu k lékaři, tak uvidíme, co se mnou provede. Dělala jsem si 3 tt, v sobotu, v neděli a pak další sobotu. První dva negativní, třetí byl takový divný. Jedna čárka silná a jedna slabá, ale přítel ji taky viděl. Vůbec nevíme, co si o tom máme myslet, protože nevylezla hned po třech minutách, ale až později. Další test jsem už nekupovala. Stejně k doktorovi musím, tak mi to řekne sám, jestli tam je nebo není.

Středa, 13.04. 2005 - 07:32:22
Hlásím se Vám z čerstvými zprávičkami od pana doktora. JE TAM!!!! Má 6 mm a TP zatím vychází podle MS na 1. 12. 2005. Jsme s Martinem moc šťastní.

Čtvrtek, 21.04. 2005 - 18:28:21
Dneska jsem 8+0, ale těhotenství je asi o dva týdny mladší, což by vzhledem k mým problémům s krvácením po minulé menstruaci odpovídalo. Fazolka tedy zatím vidět není, ale je tam vidět nějaký žloutkový váček, tak to nazvala paní doktorka, a to když tam je, tak je to zatím v pořádku. V úterý jsem začala trochu krvácet, tak jsem hned ráno dostala Ultrogestan a klidový režim.

Úterý, 26.04. 2005 - 16:09:38 Špinění zatím přetrvává, je to ale dobré. Na ultrazvuku už byla vidět fazolka s bijícím srdíčkem.

Pátek, 20.05. 2005 - 12:38:05
Dlouho jsem se neozvala a to proto, že od 2.5. ležím v nemocnici. Teď v sobotu jsem byla na ultrazvuku. Miminko bylo v pořádku, hýbalo se, tlouklo mu srdíčko a měřilo 24 mm. Snad mě pustí v neděli nebo pondělí domů. Pořád jsem špinila, teď je to už čtvrtý den dobré, tak snad to nezakřiknu a bude to v pořádku. Podle MS jsem 12 týden, ale podle ultrazvuku teprve končím 10. týden. Tak když bude všechno v pořádku, tak už mě snad pustí domů.

Sobota, 28.05. 2005 - 07:45:58
Ve čtvrtek jsme byli na ultrazvuku. Byl se mnou i přítel. Podle MS jsem byla 13+0, ale podle UTZ 11+2, takže jdeme 9.6. znovu na ultrazvuk. Miminko nám krásně vyrostlo, mělo 41 mm, bilo mu srdíčko a hýbalo se. .
(Někdy v této době jsme fazolce začali říkat Píďa)

Sobota, 11.06. 2005 - 14:46:57
Ve 13. týdnu má Píďa od hlavičky po zadeček 62 mm. 27.6. jdu na krev na vývojové vady. Snad bude všechno v pořádku. Od té doby, co jsem se vrátila z nemocnice se cítím docela netěhotně.

Pondělí, 20.06. 2005 - 16:26:09
Jinak u nás vše v pořádku, jak jsem ale po vysazení toho duphastonu trochu zašpinila, tak jsem raději jela k doktorce a tak ho zase papkám. Začínáme 15. týden. Píďa měl ve středu od hlavičky po zadeček 74 mm.

Pátek, 22.07. 2005 - 07:20:06
Měla jsem teď opět nějaké problémy, ale snad bude vše v pořádku. Stále totiž občas zašpiním. Jsem dnes 19+1 tt a stále musím brát duphaston na podporu těhu. Byla jsem kvůli špinění včera ráno neplánovaně u dr., udělala mi ultrazvuk, miminko je v pořádku, na placentě také nic nevidí, jen ji mám trochu moc nízko, tak to špinění bude možná proto. Ale snad jak bude růst, tak se bude posouvat nahoru.Píďa se měl čile k světu.
Jinak jsem přibrala od začátku těhu 2 kg, tak už mě sestrička konečně pochválila. Změřila pupík krejčovským metrem a všechno je dobrý. Jo a byla tam se mnou maminka, přítel i kluci. Ptali jsme se, jestli je vidět, jaký pokládek v bříšku nosím, ale nebylo to moc vidět. Prý možná holčička. Tak se dozvím možná víc ve 30. týdnu na dalším UTZ.

Úterý, 30.08. 2005 - 12:17:16
Pohyby cítím, momentálně nešpiním, i když to se může každou hodinou změnit, teď se drřím asi 3 dny, tak uvidím, jak dlouho mi to vydrží. Vždycky trochu zašpiním ráno, den nebo dva, pak zase chvíli klid a za pár dní zase. Snad se vysune nahoru a bude klid. Ráda bych rodila normálně. Takže dám vědět, jak jsme dopadli. Už jsem v 25. týdnu. To to letí. Snažím se dát si všechny věci do kupy, abych to měla všechno připravené, kdyby něco. Vždycky když jdu do města, tak si koupám alespoň nějakou maličkost.

Pátek, 02.09. 2005 - 18:10:57
Na kontrole vše v pořádku, ale dneska zase trochu špiním, takže budu odpočívat.

Středa, 07.09. 2005 - 13:42:54
Dneska ráno jsem zase trochu špinila, tak jsem raději zavolala pí doktorce. Řekla mi, ať raději přijedu, že se na to pro jistotu podíváme.Dobrá zpráva je, že je miminko v pořádku, špatná zpráva je, že placenta už překrývá trochu vchod, takže je to jasný. Hlavně hodně odpočívat a nic těžkého nedělat a nenamáhat se. Ptala jsem se, jakou mám šanci, že budu rodit přirozeně a šance ještě je. Ještě se může povytáhnout nahoru.
A ještě jedna skvělá zpráva - viděla jsem CO V BŘÍŠKU SCHOVÁVÁM!!!!!! Paní doktorka povídala, jé, já krásně vidím, co to je, tak jsem se zeptala jestli mi to poví, tak se ujistila, že to chci opravdu vědět, já že ano, tak mi to ukázala. Krása. Říkala, že to je tak jasně vidět, že by se neměla mýlit.
Tak jsem neodolala a cestou od dr. koupila termoobal na lahev v příslušné barvičce. U toho to nevadí, kdyby to náhodou nebyla pravda, ale i já jsem to viděla. Mám takovou radost, že jsme v pořádku, že jsem to v obchodech pěkně roztočila a nakoupila spoustu potřebných věciček, takže budu mít spoustu položek na seznámku odškrtntých.
Takže holčinky, můžete hádat, copak píďa schovává mezi nožičkami.

Čtvrtek, 08.09. 2005 - 16:12:50
já jsem vlastně první pohyby taky cítila někde od 17. týdne. Nebyly to ale přímo pohyby, ale jen takové bublinky a jakoby pravidelne kratke nadskakovani briska - skytani. Dr.i říkala, že ona je v těhotenství také cítila hodně brzy. A že když těhulka nemá moc bříško tak je taky cítí dříve. Já jsem si vlastně do 20.týdne ani nepřipadala jako těhotná, protože jsem pořád měla to bříško,které jsem měla vždycky - tedy žádný lavor, ale normálná postava. Dr. říkala jak jsem krásně štíhlounká a že to je taky proto. A taky jsem se na to hodně soustředila, jsem doma, tak se válím a může se sledovat. Teď už cítím pořádné kopance i jen takové jemné žďuchanečky. Hlavně když si lehnu tak,jak se mu to nelíbí.Ale je to super a moc si to užívám. Jednou už se mi dokonce stalo, že jsem cítila mimi od levého podbříšku a udělala se mi taková vlna až doprava vysoko nad pupík.

Čtvrtek, 15.09. 2005 - 11:16:50
Jinak miminko asi nebude Míša, proběhla diskuze a asi to bude Julinka. Z čehož konečně vyplývá, že to bude holčička. Takže překvápko je venku. Přítel z toho byl velmi v šoku a pořád nemohl uvěřit, že budeme mít vážně holčičku. Přišlo mi to trochu líto, tak i slzička ukápla a on mi na to povídá, proč brečíš, vždyť jsi chtěla holku. No nezabily byste ho? Musel si jít otevřít lahvinku červeného, ale snad už to zkousl a těší se na tu naši princeznu jako já. Stejně si myslím, že až se narodí, tak z ní bude pěkně po… a bude mu úplně jedno, že to není kluk. Pěkně si ho omotá kolem prstu a bude koukat.
No a kdyby se náhodou přece jen narodil kluk, tak to bude Jakub. Na tom jsme se už shodli. Julinka se líbí oběma, ale svátek má 10. prosince a já mám 15. prosince termín, ale už jsem se s tím smířila, že by měla všechno v prosinci. Kdybych měla vybírat jméno podle toho kdy má svátek, tak si asi nevyberu.

Pátek, 23.09. 2005 - 13:50:16
Nešpiním, mimčo kope a 12.10. jdeme na velký ultrazvuk. To budeme ve 31. týdnu. Juj to to letí. za chvilku už budeme mít tu naši princeznu doma.
Jméno je stále nejisté. Julinku navrhl přítel, mě se to moc zalíbilo a teď se ještě nerozhodl. Ach jo. A mě se to moc líbí. Asi ho budu muset nějak zpracovat. Pak ještě navrhl Anežku, Annu a Elišku. Anežka se mi nelíbí, Anna taky moc ne, Eliška ujde, ale Julie se mi líbí nejvíc. Tak uvidíme.

Pondělí, 26.09. 2005 - 12:25:07
Díky bohu nešpiním, vy:,–(ila jsem teď magnesium i ascorutin, tak snad bude všechno v pořádku. Píďu asi přejmenuju na chobotničku, protože mi připadá, že je asi všude. Ale je moc příjemné cítit, jak to v bříšku žije. Už jen 80 dní. Podle metříku. Utíká to jako voda neuvěřitelnou rychlostí.
Mám jeden sen, a to je napustit si teplou vanu a vykoupat se, pěkně si v ní porochnit. Ale to je momentálně nesplnitelné, ale mám na to velkou chuť.

Čtvrtek, 13.10. 2005 - 08:42:38
zdravíme Vás všechny po včerejším ultrazvuku a kontrole. Díkybohu je všechno v nejlepším pořádku. Placenta se vysunula nahoru, takže už nezasahuje přes děložní hrdlo - hurá hurá hurá,
Mezi nožičkama nám nic nenarostlo, takže jsme pořád holčička. Taťka už to taky viděl, tak se s tím bude muset smířit. Včera povídal kamarádovi, že je to fakt holka, takže začíná proces smiřování.
Jinak hrdlo zavřené a dlouhé, hlavička dole a mimi váží 1887 g. Já jsem tedy +11 kg, ale to je jedno, hlavně že se miminku dobře daří.

Sobota, 29.10. 2005 - 18:01:11
Já jsem zase měla trochu problém, začala jsem trochu špinit,Mimi se ale pěkně mrská, vrtí a roztahuje, tak tam je snad všechno v pořádku.
Jak jsem tak špinila, tak už jsem si sbalila tašku do nemocnice a počítala jsem s tím, že mě tam doktorka pošlě a už tam zůstanu až do porodu. Díkybohu mám ještě čas. Tašku jsem ale nechala zabalenou, a před odjezdem do porodnice jen nakombinuju to, co mám v tašce s tím, co jsem dala do igelitky.
Takže teď si užívám těžknoucího bříška. Provedla jsem zase nezbytné měření - 104-104-104 ideální míry a +12 kg. Snad to nebude víc než 15, ale dneska pěkně žeru.
Debata o jménech proběhla, zatím to vypadá na Julii, ale ještě to není černé na bílém podepsené na papíře pro matriku.

Neděle, 13.11. 2005 - 13:21:41
Tak já vás všechny zdravím už zase jako mladá paní. Včera proběhl tajný obřad.inak jdu ve středu do poradny, teď už budu chodit po týdnu. Tak jsem zvědavá, kdy už mi dr. řekne, že se něco děje.
Dneska jsem taky vyplnila papíry pro matriku. Jména máme tedy Jakub a Julie. Doufám, že to tedy opravdu bude holčička Julinka.

Středa, 16.11. 2005 - 18:38:11
Zatím vše v pořádku, na porod to zatím nevypadá. V průkazce mám napsané už CS 3, ale neotvírám se. Sexím máme povolený a porod taky. Julinku jsem na chviličku viděla. Doktorka kontrolovala ultrazvukem, jestli má hlavičku dole. A má, takže se klidně může uvelebit. Blížíme se do finiše.

Středa, 23.11. 2005 - 20:20:36
(Všechno je v pořádku. CS mám 4 a otevřená jsem na špičku prstu, ale čípek není zkrácený. Prý se uvidíme i příští týden v poradně.
Dnes mi poprvé dělali kardiotokograf. Tak jsem si užívala tlukot srdíčka.

Neděle, 27.11. 2005 - 17:06:38
Jinak si s Julinkou užíváme, hlavně to její převalování a boulení se na všechny strany. Už se na ni moc těšíme. Manžel už několikrát oslovil naši malou jako Julinku a to byla nádhera. Moc se mi to líbilo.
Porod si zatím moc nepřipouštím. Sice se to blíží mílovými kroky, ale ještě pořád mi do termínu pár dní zbývá, tak se tím zatím moc nezaobírám a uvidíme, kdy to bude a jaké to bude.

Pondělí, 05.12. 2005 - 17:06:48
Tak u nás pořád nic nového. Žádní poslíčci,prostě nic. Jen mě v noci tak asi 100× vzbudí bolest stydké kosti a to se pak musím nutně odbelhat na záchod, tam mě chytnou kolena, nějak mě začly bolet, odkulím se zpátky do postele a pokračuju.
Už aby to bylo. Pupík si ale moc užívám, s Julinkou si hrajeme na honění nožičky a koucení zadečkem.Vlastně si v pupíku hoví hotové miminko.
Aktuální míry 106-108-106 a + 14,5 kg.

Pátek, 09.12. 2005 - 11:08:20
NIC SE NEDĚJE.
Nález pořád stejný, stejná váha, čípek dlouhý, otevřená na špičku prstu.
A pani doktorka má dneska službu v nemocnici a já jsem tak moc chtěla rodit s ní. Ona ale není zastáncem vyvolávání, pokud to není nezbytně nutné. A 3000,–- se mi za lékaře u porodu dávat nechce. Takže budeme čekat, až se Julince zachce. Asi dneska umyju okna a třeba ji to trošku popožene.

Čtvrtek, 15.12. 2005 - 19:12:35
Tak dneska máme termín. Hlásím se po dnešní poslední poradně. Pořád se nic nechystá. Když neporodím, tak mám 22.12. nástup do porodnice na vyvolání. Chjo. Paní doktorka mě pěkně prohrábla, trošku to zabolelo a začala jsem špinit a trochu mě bolí v podbřišku, tak moc moc doufám, že se to trošku pohne a do pondělí porodím, ať to stihneme do Štědrého dne domů.
Byla jsem taky dneska v práci pro papíry a všichni koukali, jak to že ještě nerodím, jak to že jsem vyběhla schody jak laňka a jak to že ještě řídím auto. Tak když se vejdu za volant a venku není sníh a cítím se dobře, tak nevidím důvod, proč nejet.

Sobota, 17.12. 2005 - 17:31:37
Pořád NIC!!! Ale už vím, co jsou poslíčky. Au au.

Neděle, 18.12. 2005 - 20:17:22
Poslíčci jsou fuč. A pořád nic. Já ty svátky asi vážně strávím v porodnici. Včera proběhla vana, vínko a sexík a Julince se ven nechce a nechce.

Pátek, 30.12. 2005 - 13:23:09
Dneska nás pustili z porodnice. Julinka se narodila 26.12. ve 2:29, měřila 53 cm a vážila 4070 g. Porod mi vyvolávali od 22.12., byla jsem nějaká imunní, 25.12. ve 23:10 mi praskla voda a pak už to jelo. Jsme teď doma asi 2 hodinky, tak jsem jen nakoukla a písla a až bude chvilka, sepíšu, jak se rodí čtyřkilové štěstí.

Středa, 5. 4. 2006 - 21:38:00

Našemu štěstíčku je už 14 týdnů. Je to pořád ten nejskvělejší a nejbáječnější človíček na světě a já jsem moc šťastná, že ji máme. Na 3 měsících měla 6800 g a 62,5 cm, takže nám drobeček krásně roste, mlíčko ode mě jí moc chutná a každým dnem nás překvapuje, co nového zase umí.
Krásně pase koníčky, umí se nádherně smát a dokonce se už i nahlas řehtala, chytá do ručiček hračky, všechno strká do pusinky a úplně nejraději zatím svoje pěstičky, krásně si vydrží povídat a hrát pod hrazdičkou. Dokonce se už i stane, že prospinká celou noc.
Je to taková malá vzorňačka, neprokakává oblečení, ani moc neblinká. A když se na mě usměje, tak jsou všechny starosti pryč a je tu jen ten svělý pocit z toho malého bezbranného nádherného človíčka. Mateřství mě úžasným způsobem naplňuje, dokud to člověk nezažije, nedokáže si představit, jaké to je, být MÁMA ( u nás mamuška)

Příští týden to bude rok, co jsme se s taťkou dozvěděli, že čekáme miminko. Ten rok nebyl vůbec snadný, byl plný radostí, ale i starostí a trápení. Ale všechno dobře dopadlo a Julinka je zdravá a krásná holčička a dělá nám samou radost. Proto jsem si takto dovolila zavzpomínat na net uplynulý rok těhotenství a naroení našeho štěstí.

Vám všem přeji, ať se všechny toho štěstí dočkáte a užíváte si ho, je to dar.

Peťula a báječný človíček Julinka

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
brejny
Povídálka 27 příspěvků 06.04.06 16:31

Ahoj lokynko, napsala jsi to moc hezky. Měla jsem slzy na krajíčku z dojetí.
Přeju Vám všem jen to nejlepší, zdravíčko a taky štěstí s Vaším Štěstím.

brejny - Jitka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 07.04.06 10:20

Ahoj holčiny,

hlásím se jen na skok, že ještě žijeme. Někde jsem chytla dost ošklivé nachlazení a tak jsem zalezlá v pelíšku. V noci nemůžu spát kvůli rýmě a přes den mě trápí kašel, tak jsem z toho hrozně zesláblá. Jen se děsím, aby se v tomhle stavu nerozhodl Matýsek vylézt mezi lidi. To bych asi neudýchala.

Peťula - moc krásně jsi to sepsala. Na tom je vidět, jak to s dětma hrozně utíká.

Běžím zase do postele, ozvu se, až se dám trochu do kupy.

Milli

 
lokynka
Kelišová 5128 příspěvků 1 inzerát 07.04.06 15:55

Millinko,

pěkně se vykurýruj, ale věř, že bys to udýchala. Já jsem to také udýchala a to mi bylo prabídně. Dej si pěkně čajík s medem a citronem a povaluj se doma.

Peťula a Julinka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 07.04.06 18:58

Ahoj kočky,

Peťulko, krásný deníček:-). Jak psala Milli, na dětech je vidět, jak to rychle utíká. Vždyť Peťulka už mi půjde v září do 1. třídy:-)))

Tak - a když jsme u Pitrýska, má plané neštovice. Včera měl dva pupínky, já myslela, že je to z kiwi, které měli ve školce a dnes byl osypaný celý, tak jsme jeli k Dr. Je teď napatlaný tekutým pudrem a vypadá jako indián. Naštěstí ho ty pupínky moc netrápí, takže se neškrábe, ale uvidíme přes noc:-(

Také jsem byla dnes na tom UTZ. A… čekáme chlapečka!!! Pěkně nám toho pindíka ukázal, pak si ho chvíli držel (zrovna, když jsem chtěla fotečku pro tatínka:-)), ale asi věděl, co po něm pan doktor chce, tak ho zase pustil.
Jdu 12.5.06 znovu na ten 3D UTZ, protože když jsem se objednávala, tak sestřička zřejmě nevěděla, co po ní vůbec chci a objednala mě na klasický UTZ. Byla jsem docela zklamaná, jela jsem kvůli tomu 80km:-(((. Ale Honzík - jak ho zatím pojmenoval Peťulka - je v pořádku a má všechno co má mít:-)))

Jdu teď číst pohádky tomu mému marodovi, moooc vás všechny zdravím, Millinko, brzy se uzdrav!!!

Radka a Honzík 22tt+1 (podle dnešního UTZ 20tt+1)

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.04.06 10:52

Ahoj holčinky,

tak jen hlásím stav u nás doma.
Pitrýskovi se to rozlezlo i do vlásků, takže mám co dělat, abych ho uhlídala. Svádí ho to k škrábání:-(((. Má to v těch vláskách opravdu ošklivý. Na tělíčků má snad tisíc pupínků, ale ty nesvědí, takže jsme ráno nastartovali tekutý pudr a mazali a mazali. Taťka Pitrýska hned vyblejsknul, tak vám pošlu do galerky fotečku našeho indiána. Naštěstí přestal kňourat a u:,–(il se k pohádce v TV. Vážně nevím, čím ho zabavit:-(((. Nic nechce dělat, nic ho nebaví. Je protivný až hrůza:-(((. Už abychom měli za sebou aspoň 5dní, ty jsou prý nejhorší.

Z Honzíka se stává malý fotbalista. Pohyby už cítí i tatínek:-))). Včera byl sice z toho trochu „mimo“, že to nebude holčička, ale pak ho to přešlo. Dnes ráno říkal, že je to najednu stranu dobře. Nemusíme kupovat garáže, auta, motorky (máme i na baterie, nabíjecí, která jezdí, houká a svítí dodnes:-), což se divím).
Tchýně si dělala srandu, že se můžeme tak za cca 5let pokusit o holčičku - při naší smůle by to byl další kluk:-))) a hlavně ta dlouhá čekací doba:-(. Myslím, že dvě dětičky stačí až až:-)))

Tak jdu vařit oběd. Mějte krásný víkend!!!

Radka

 
NiKina
Závislačka 3945 příspěvků 09.04.06 11:43

Ahoj kočky!
v první řadě pochválím Peťuldě deníček, je to krásný a člověk si zavzpomíná. To první výročí „vzniku“ či jak to nazvat mi taky přišlo, že to bylo moc náročný a ta náročnost ale byla vyvážena takovou radostí, kterou nemůžeš nikde jinde zažít. Jen v srdci…:-)))))
Ať vám Julinka hezky roste, byla teda macík, týbrďo, čtyři kilča…

V druhé řadě Radušce gratuluju k chlapečkovi, tipovala jsem tě na holčičku, no ale spletla jsem se…TObě to asi bylo jedno, co? Nebo ne?
Za chvilku na nás vykouknou letní vedra a pak i váš šmudlík, a to nedávno byly vánoce, viď?

Je tu nějak chabá docházka? …

Přeju vám krásné dny, já se těším, že dneska ob:,–(ím truhlíky s hlínou a budu sejt a sejt a sázet. Zkouším kanadskou borůvku na balkoně, tak uvidíme. Akorát by mohlo vylízt sluníčko, je zimča. Včera jsme se pekli u tchánovců na slunci, mě bolely oči ještě večer. Fuj.

Dneska jsem sháněla brýle pro prcka. Tak v optice mi bylo řečeno, že do 6 let se brýle nedělají, protože si prý děti mají zvykat na ostrý slunce :-) Optička tvrdila, že se jí to taky nezdá, ale lékaři se nemůžou shodnout. Ostatně pro menší děti je problém, protože nemají vyvinutou nosní kost, tudíž jim brýle stejně nemají na čem držet. Tak nevím.
Ale přijde mi divný nechat malý dítě vejrat do slunce a do ozonový díry…
No nic, mějte se a větší docházka…
Milli, pohlaď pupík a už jsi se zavrtala do zahradničení?
 Renča

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.04.06 14:27

Ahoj holčinky,

tak už jsem se trochu dala dohromady. Pořád se to nelepšilo, tak jsem zavolala do nemocnice na porodní co s tím a tam mi Dr. řekl, ať si vezmu kapičky na kašel, protože jsem se při každém hlubokém nádechu rozkašlala a to by porod nešel, ať mrňous leží sebelíp. Poradl mi Tusil a fakt mi to zabralo. Tak teď už jen tu rýmu a jsme jako rybičky.

Strašně se těším, až budu úplně fit a budu moct vyrazit dělat cokoliv na zahradě. Tulipánky lezou ze země jako o závod, rododendron mě překvapil množstvím nasazených květů - loni v něm byly nějaké breberky, tak jsem ho musela stříkat. Truhlíky už se klepou na hlínu a kytičky.

Včera tu na skok byla tchýňka a prvně viděla záclony. No jasně, že je musela zkritizovat, i když to určitě myslela dobře. Mám tak trochu strach, že se chytneme, až se bude snažit mluvit mi do péče o malého, ale nesmím ustoupit. Jak jste to měly vy?

Milli + Matýsek už jen 28 dnů do termínu!

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 09.04.06 19:50

Ahoj kočky,

jééé, já mám takovou radost, že už si tu nepíšu sama se sebou:-)))

Tak Pitrýskovi je dnes o poznání lépe. Neškrábe se (včera mu manžel koupil v lékárně Zodac, je to proti svědění). Jen mám problémy mu ty pupínky mazat, to je slziček - že ho to studí, štípe apod. Takže u toho do kola opakuju, že se to zahojí, když to budeme hodně mazat.
Včera jsme vzali s klukama do ruky kalendář a hledali jméno pro toho našeho chlapečka. Návrhů bylo dost a dost - dost jsem se u toho také zasmála. Já jsem prostě pro Honzíka, ale kluci si zřejmě myslí něco jiného:-))). Nakonec máme dva favority - Vojtěch a nebo Matěj. Takže budeme 4 měsíce přemýšlet, jak se bude ten náš fotbalista:-) jmenovat.

Milli, fíííha, už jen 28 dní??? Já Ti tak závidím, už bych to také měla takhle „za pár“. Začínám si připadat jako kulička, hlavně se musím do všeho nutit. Tohle je úplně jiné těhotenství než s Pitrýskem. Jsou dny, kdy jsem aktivní až až a pak je den, kdy bych se od rána do večera jen válela. Naštěstí manžel to chápe a nechá mě odpočívat - jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.
Je super, že jsi nakonec zavolala do porodnice a pan doktor Ti poradil! A hlavně, že Tě to přešlo. Ke konci je jistě i „blbý“ kašel dost nepříjemný.

Renčo, jj, utíká to:-) Nedávno jsem to zjistila a už končíme 5. měsíc. Abych byla upřímná, chtěla jsem spíš holčičku, přece jen jednoho lumpíka už doma máme:-))), ale nakonec je to jedno, hlavně, že je štěstíčko zdravé a když to bylo tolik moc chtěné, tak je jedno, zda má nebo nemá pindíka:-)))

Tak já jdu koukat na TV. Dnes dávají Místo v životě. Jsem zvědavá, jak to dopadne s paní starostkou a novinářem:-)))
Indián už je v posteli - zatím bez škrábání a taťka chce dnes koukat na HBO, takže budeme dnešní večer trávit každý v jiné místnosti:-)))

Mějte se krásně!!!

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 09.04.06 19:53

Milli,

teď mě tak napadlo - tchýně a její názory. Já vždy kývu hlavou, ale stejně si to udělám podle sebe:-))). A na kritiku už jsem si zvykla. I kdyby to bylo nevím jak dokonalé, tak se chybička vždycky najde - jak jinak. Booože, doufám, že jednou nebudu takové ke svým snachám:-))))

Radka

 
slamicka1
Stálice 59 příspěvků 10.04.06 10:31

ahoj holčinky,
moc se omlouvám za mou neschopenku na emiminu, ale nestíhala jsem. Má to jeden prostý důvod, každou volnou chvíli, co mi Filípek věnoval, jsem využila na zvelebování zahrádky a okolí domu - jarní úklid, hrabání, setí, nákup stromků a jejich zasazení. Mám radost z toho, že je tak hezky a podařilo se mi udělat kus práce. Manžel má bolavá záda, tak je všechno na mě, ale naštěstí mě to moc baví. Některé dámy uklízí před velikonocemi, gruntují skříně, umývají okna, ale to mě naštěstí nebere, uklizeno mám průběžně, tak to nepříháním. Jinak Filípek je úžasnej, začal říkat Baf Baf, je hotový z naší psí slečny, z kocourka je taky šíleně nadšený, nejraději by ho pořád tahal za ocas a snažil se hladit, ale znáte to, nemá ještě takový cit, tak občas chytne za kožíšek a kocourovi se to nelíbí :-)

Peťulko - moc krásný deníček, úplně mě to dojalo k slzám, taky jsem si zavzpomínala na to naše těhotenství a narození prcka, je to úžasná zkušenost stát se maminkou :-) Přejeme moc štěstí a radosti do dalších dní s Jůlinkou.

Raduš - moc gratuluji ke krásné zprávičce, že budete mít kluka, ti kluci tady pěkně vedou, chudák Jůlča od Peťuli, je tu sama ženská. A jak vzal tu zprávičku Pitrýsek?

Milli - jsem ráda, že jsi se z toho nachlazení dostala, není se čemu divit, že tě bacilky dostaly. Vždyť to počasí tomu nahrávalo. Hlavně teď na sebe dávej pozor, ať máš to svoje štěstíčko v termínu v náručí :-)

A kde se toulá Jazzi?

Mějte se moc hezky, průběžně vás čtu.
Pá SLámička a Filípek zítra 11 měsíců - Vám posílá sladkou pusinku.

 
slamicka1
Stálice 59 příspěvků 10.04.06 10:38

Millinko - já jsem s tchýni problémy moc neměla, ale mrzelo mě, že se malého bála, když se ho snažila pochovat, ani nevěděla jak, no spíš věděla, ale je hrozně tlustá, a Filípkovi se u ní nelíbilo, tak vždycky u ní plakal, to u mé mamky se nikdy nestalo. Taky se mi snažila sem tam radit a říkat, že to a to dělám špatně a to mám dělat tak, ale nenechala jsem si od ní radit, snažila jsem se vše zvládnout sama, ať už to byl problém s kojením, navyknutí na lahvičku atd. Nejvější oporou mi byla moje sestra, která má dvě krásné děti Ládíka 6 let a Klárku 2,5 roku. Vychovala je a zvládla to dobře. Obě děti jsou úžasné.
Takže se neboj, mateřské instinkty ti nastartují úplně samy :-))

Když tak jsme tu my - zdárné maminy, abychom ti pomohly :-))

Pá Slámička

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 10.04.06 13:56

Ahojte kočenky:-)

Žijeme, hlásíme se! Akorát využíváme konečně trochu slušného počasí a dokopala jsem muže na zahradu, takž jsme o víkendu skákali po stromech a prořezávali, hrabali a vázali, příští týden tu budou kontejnery na zahradní odpad, tak je třeba toho využít a vyvézt asi tunu bordelu.
Do toho průběžně po kouskách předěláváme Matýskův budoucí pokojík, já škrábu zdi a manža izoluje strop.
Dveře už máme objednané a koncem května budou, sláva nazdar výletu!

Moc se omlouvám za absence, ale všechno čtu. Navíc nám začalo v rodině narozeninové šílenství, kromě mě jsou všichni na jaře, já nemám ani korunu, tak teda nevím:-))

Moc všechny zdravím a zkusím se po večerech ozvat podrobněji, bříškandy, opatrujte se a nebříškandy taky:-)

Pa Linda a Matýsek, co zrovna kouká do pračky

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 10.04.06 20:55

Ahoj holky,

moc vás všechny zdravím a taky se omlouvám za mou dost dlouhou absenci. Nějak nestíhám, když je pěkně a mám chviličku, jsem na zahrádce, snažím se ji ještě trochu zvelebit . A jinak jsem pořád s Matouškem, hrajeme si spolu, nosíme se , chováme se atd. Večer si PC občas zapnu a něco si přečtu, ale na psaní už pak nějak není energie. Takže sledovat vás sleduju,ale nepřispívám:-(

Jinak je to u nás pořád stejné, doma je jen Matoušek, dufám, že se k nám co nejdřív přidá i Mareček, nechce se mu moc pít a je lenoch, takže to je jediný problém, proč ho zatím nemáme. Ale dneska jsem mu moc domlouvala, snad si to vezme k srdci, už se na něj moc těšíme. Se Šimonkem to na příchod domů v brzké době nevypadá, potřebuje pořád dost intenzivní zdravotní péči, ale to tu moc probírat nechci.

Milli, pokud bych se nedokopala k napsání nějakého dalšího komentáře v brzké době, a ty mezitím porodila, moc ti přeju, ať to všechno dobře dopadne, ať je Matýsek zdravej a šikovnej a ať jste pak brzo spolu doma.

Raduš, gratuluju k chlapečkovi. Jedna cácorka by taky nebyla špatná, ale já teď říkám, že kluci jsou fakt lepší. A navíc, nic není ztraceno a můžete to zkusit znovu!

Jazzi, moc pozdravuj Matýska, přeju ti moc energie při budování jeho hnízdečka.

Manžel na mě volá, musím ho sem pustit, tak se mějte všechny fajn a užívejte pohody!

Lennys+kluci

Jo, ještě speciální velikej pozdrav pro DEDE do Francie.

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 10.04.06 21:01

Ahoj holčiny,

tak jsme zase doma po kontrole a docela jsem ráda, protože mě to chození už docela zmáhá. CS máme 5, SF 35 a hlavička už je sestouplá do pánve, tak by to snad do 3 neděl mohlo být. Prvně mi sestřička natáčela monitor a bylo to hrozně napínavé. Matýsek se občas pořádně protáhl a tak mu hnedle začalo srdíčko pěkně skákat. Držel se v normě - 120 až 160 tepů za minutu. Bříško mi tvrdlo, ale stahy žádné, takže je to zatím dobré. Další kontrolu máme zase 24.4., jestli do té doby vydržíme :-)
Kdyby náhodou nastalo cokoliv neočekávaně brzo, tak mám číslo na Lindu a písnu.

V TV povídali něco o tom, že by na horách a na Vysočině mělo sněžit, to mě teda moc nepotěšili. Už jsem si malovala, jak si šoupnu židli na zahradu a budu popíjet čajík a šmírovat tulipánky, jak rostou.

Jsem z toho dneška úplně grogy, tak jdu dát sprchu a zalehnu.

Milli + Matýsek 37tt

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.04.06 09:32

Krásný den, berušky!!!

Představte si, že jsem včera byla u svého Dr. a dělal mi UTZ (byla tam semnou maminka) a řekl mi, že to vypadá na holčičku:-))) Jsem z toho mírně mimo a jsem vááážně zvědavá, co se nám narodí:-)))

Slámičko a Lindo, také bych chtěla mít zahrádku před domem, to bych tam byla pečená vařená. My máme zahrádku u tchýně, má baráček, tak jsme tam každou volnou chvíli:-), ale teď je Pitrýsek doma, takže mám smůlu. Manžel tam o víkendu byl a stříhal růže a také něco zasel - zeleninka se bude v létě hodit:-)))

Slámičko, Filípek musí být vážně užasnej, když takhle „bafá“ :-))). Pitrýsek na chlapečka reagoval tak trochu negativně:-(((, ale do večera ho to přešlo. Taťka mu domlouval, že si s ním bude aspoň někdo hrát, jezdit závody, sjíždět silnice apod. Tak ho to docela chytlo, že bude mít brášku. No, každopádně nic není definitivní, tak uvidíme:-)

Lennys, to je super, že jsi se ozvala!!! Matoušek už je pěkný šikulka, co? Držím Ti moc palečky, aby jste měli za chvíli doma Marečka a potom co nejdřív i Šimonka. Moc Ti to přeju!!!
A ohledně zkoušení „holčičky“, myslím, že ne:-))) Taťku bych k tomu asi nepřemluvila:-(

Milli, koukej se opatrovat ať si Matýsek ještě u Tebe v bříšku hoví! Já jsem byla na KO včera, vše je v pořádku, tak jsem vždycky tak klidná:-) Myslím, že s tím sněhem to nebude tak horké, klidně si tu židli na zahrádku dej a relaxuj!!!

Mějte se fajn, kočičky, jdu vařit.

Papa
Radka a štěstíčko 22t+5

 
lokynka
Kelišová 5128 příspěvků 1 inzerát 11.04.06 11:11

Ahoj holčinky,

RADUŠKO - u Tvého komentáře jsem se opravdu zasmála, když jsi psala, že to vypadá na holčičku. To jsem vážně zvědavá, co se ze štěstíčka vyklube, jestli parťačka nebo nápadník pro Julču :-))))))))

A holčičku má ještě Gabriela. Takže tu není Julinka sama samotinká. Ale chlapáků je holt převaha.

LENNYS - moc na Tebe a Tvoje chlapečky myslíme a přejeme, ať jsou zdraví a s vámi doma.

U nás nic moc nového, jen mi taťka zase včera vynadal za chování Julči. Že když začne brečet, že se k ní hned nmám hnát, trocha breku nikomu neublíží a že takovýhle škvrně si na to rychle zvykne a že to musí vědět, že vychoval dvě děti.
Pěkně mě tím nabrknul. Julča rozhodně není celý den na rukách. Jasně že ji taky pochovám, ale spoustu času stráví třeba v postýlce a bouchá do řetezu, nebo v naší posteli a tluče do hrazdičky, nebo jen tak leží, kouká a povídá (zpívá) něco.
A tohle období, kdy je mimi malé tak strašně rychle uteče a jelikož už další dítě nechce, tak je to pro mě naposledy, tak mi to přece nic neudělá, když jí budu chovat.
Nemyslím, že bych ji nějak rozmazlovala. Pokud nemá nějaký veliký problém, tak nebrečí.,

Uf to jsem se vypsala.

Ze včerejška mám s Jučou jeden úžasný zážitek. Ležela jsem v posteli, opřela jsem si ji o nohy, takže tak poloseděla a povídaly jsme si. Vyprávěla jsem jí Kuřátko a obilí a Polámal se mraveneček a ona se u toho šklebila a vyloženě NAHLAS řehtala. A vydrželo jí to tak 10 minut.
A pak ještě koukala na sebe a na mě do zrcadla, já se řehtala, taky se začala řehtat a dsně se jí líbilo, že to mimi se na ni taky směje. No je to s nimi sranda.

Mějte se krásně.

Peťula a Julinka

P.S.: Kde je to jaro?

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 11.04.06 11:23

Ahojte kočenky:-)

To by mě šlak trefil, včera večer jsem tu sepsala dlooouhý komentář, ale při odesílání to nějak haprovalo, tak jsem doufala, že to odešlo. No jak koukám, tak odešlo, ale čertví kam:-)
Tak znova.
MILLI - teď jsem několik večerů sepisovala vzpomínací deníček do Květňátek a hrabala se ve starých deníčkách, a tam jsem vyčetla, jak jsme si s manžou těsně před porodem dělali zapíjení svobody:-) Prostě poslední předpokládaný víkend ve dvou, vřele doporučuju:-)
A odpočívej, už nic nedělej, doufám, že počasí se umoudří a to kafe ještě stihneš:-)

My jsme o víkendu udělali trochu pořádek na zahradě, v sobotu tu budou kontejnery na zahradní odpad, tak jsme prořezávali, svazovali větve, hrabali listí a celkově dělali malou generálku.
Ovšem jestli to bude co k čemu, při pohledu na předpověď počasí se obávám, že to zase zapadne sněhem, v červenci vykvetou tulipány a v srpnu bude podzim:-/

LENNYS - tak koukám, že u vás už jste taky vyběhli na zahrádku:-) Nebudeš mít někdy cestu k nám? Ikdyž by to chtělo tak posezení venku, viď. Moc pozdravuj kluky a všem velikou pusu a ať se jim daří jenom líp. Moc na vás myslíme!
Jo a máš doma nějaký ten baby-vak nebo šátek? Jak jsi říkala, že se Matoušek rád nosí, mně to ze začátku hodně pomohlo.

RADKA - ha, takže detektivka pokračuje?:-) Pusu puntíkovanému indiánovi, já si to živě pamatuju, jelikož jsem neštovice obdržela až v osmnácti. Ale dospělí to prý snášejí daleko hůř než děti, je fakt, že jsem ty pupínky měla lautr všude. A když říkám všude, tak fakt:-)) I v oku.
Tak ať se mu brzo uleví:-)

NO a už zas nevím, co jsem chtěla, dneska chca nechca musím ven do toho hnusu, musím se jít ukázat na ortodoncii, ale tentokrát už jen ukázat a za 14 dní dráty dolůů! Jsem zvědavá jak malé děcko:-))

Kočenky opatrujte se, moc děkuju DEDE, že se ozvala, tímto jeden spešl pozdrav přímo do Francie, a ostatním našim ovečkám taky.
Pa Linda a Matýsek (kecka ukecaná, krom svého osobního dialektu už ríká táta, máma, bác a nenene)

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.04.06 15:07

Ahoj kočky,

tak jsem uvařila rychlo oběd - zelňačku a rizoto. Nic jiného mě nenapadlo, protože jsem se k tomu kroku - jít vařit - dokopala dost pozdě. Mám plný balkon věcí na mimi, něco už jsem vyžehlila, polovinu musím zašít :-), takže mám vážně co dělat.

Lindo, jééé, až pošleš ten deníček do Květňátek, dej mi vědět. Ráda si takové vzpomínací deníčky čtu:-). Tenhle napsala Peťula moooc pěkně:-)
K těm pupínkům, my to se sestrou měly jako malý. A mamča říkala, že jsme to měly také všude - doslova:-(. Naštěstí Pitrýska to minulo, na pindíkovi nemá ani jeden - jinak si neumím představit, jak by čůral:-(((

Peťulko, to musela být vážně sranda, když se Julinka na sebe smála:-))). Děti zrcadla milují. I když jsou větší. Malej u něj kolikrát tráví delší dobu než já - a to je kluk:-))).

Holky, kde jste četly vzkaz od Dede? Musím se juknout, nějak mi to uniklo:-(((. Každopádně ji mooooc zdravím!!!
A co ostatní? Čtou nás??? Holčinky, všechny vás moooooooooc zdravím!!!!!!!!!!

Tak já jdu zase něco dělat - bože, ať je to holčička, jinak jsou všechny domácí přáce na mě:-)

Radka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 11.04.06 19:01

Člověku nejde jeden den elektřina a hned jsou tu hromady komentářů :-)

Tak si představte, že ten sníh fakt dorazil! Nad ránem začalo chumelit a přestalo až odpoledne. Takže celkem napadlo asi 8-10cm sněhu. Naštěstí je těsně nad nulou, takže to docela rychle odtává. Doufám, že to neodnesly kytičky, ale zdají se být OK:

Radka - holčička by byla fajn, alespoň bychom měli nevěstu pro Matýska :-)) Jinak zelňačku miluju, ale nějak se mi nedaří. Pošli mi prosím receptík!

Peťula - oni to chlapi asi vidí jinak. Jasně, že trochu pláče miminku neuškodí, ale na druhou stranu není důvod, proč nechat chudinku Julinku brečet kdoví jak dlouho, když jí něco trápí. Řekla bych, že jako její máma nejlíp poznáš, kdy pobrekává jen tak a kdy jí opravdu něco je. To je ten mateřský instinkt, který holt tatínkům chybí.

Jazzi - tak zapíjení svobody? To nezní špatně. Asi si po Velikonocích na víkend naplánuju teplou vanu, něco dobrého do sklenky a trochu manželského špásování :-) To by bylo, aby se ten náš klučina nevylezl podívat, co to máma s tátou vyvádí. Závidím ti tu práci na zahradě, já to dělám hrozně ráda, ale tady v novém budeme zahradu teprve letos pořádně zřizovat (trávník, stromky atd.)

Milli

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.04.06 19:37

Milli,

dám vařit brambory (nakrájené na malé kostičky), steril. zelí (to nakrájím, aby nebylo tak „dlouhé“) a kolečka klobásy. Dám tam kmín a sůl a vařím. Když jsou brambory měkké, tak to zahustím smetanou, do které dám červenou papriku. No a podle chuti dosolím:-)
Je to děsně lehký. Ale teď jsem koukala na TOP TV na pořad ťip ťop a tam ji vařil Martin Zounar. A vypadala výýýborně, já ji takovou nikdy neudělám:-(

Radka

 
slamicka1
Stálice 59 příspěvků 12.04.06 10:57

ahoj holčinky,
užívám si chvíle klidu, Filípek usnul podezřele brzo, už v 10 h dopoledne. Za chvíli bude nahoře a budeme vařit a pojedeme se podívat za babičkou a chci si koupit nové sluneční brýle. Venku vykujuje sluníčko a ty moje staré jsem rozbila v kočárku.

Milli - už to máš za tři týdny, to je neuvěřitelné. Mě vloni taky lékařka ¨říkala, že to bude do deseti dnů, pak zas za týden a nakonec to bylo opravdu na termín. Držím palečky. A můžu se zeptat, kolik jsi nabrala? Už se na drobečka těšíme.

Raduš - máš pravdu, Filípek je hrozně roztomilej, jak pořád do kola mele Haf haf, a opravdu vidí pejska a už to začíná zas opakovat. :-)
No jestli budeš mít holčičku, tak to bude taky fajn, každé miminko je úžasné.

Lindo - věřím ti, že se už těšíš na sundané rovnátka, je to pak úleva. A Matýsek je teda pěkná šikula, že tak hezky povídá.

Už se mi prcek probudil, mějte se hezky, zase se ozveme.
Slámička a Filípek 11 měs. a 1 den

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 12.04.06 12:28

Slámičko, přibrala jsem už 15 kg. Na začátku těhu jsem si říkala, jak budu zdravě a střídmě jíst a přiberu jen tak 10-12 kg, ale tělo si to prostě řídí samo. Doufám, že se celkem vejdu do 16-17 kg, aby to shazování nebylo tak těžké. Ale hlavní je pro mě zdraví a spokojenost Matýska, takže si z váhy nic nedělám.

Radka - děkuju za recept, určitě ho vyzkouším protože miluju cokoliv se zelím. Kdysi jsem v Krkonoších jedla po asi 40-ti kilometrové tůře fantastickou zelňačku s klobásou a byla bych schopná si to po dvou talířích zopakovat :-)) Jak se mají Pytrískovy pupínky? Pamatuju si, že mamka nás hrozně hlídala (měly jsme to všechny tři holky najednou), abychom se hlavně neškrábaly v obličeji a neměly pak jizvy. Dalo jí to dost práce, ale jsme jí za to moc vděčné. V těch 10-11 letech nám to tak nepřišlo, ale později by nás to určitě moc mrzelo.

Tak frčím zase uspokojit hnízdící reflexy :-) Včera jsem převlíkla postele, teď peru a poklízím. K obědu si dám nějakou rychlovku a pak zadělám na zkušební mazanec. Pečete taky někdo mazanec? Co takhle výměna receptu? Beránka zítra koupím ve městě. Sice bych ho mohla upéct, ale v místní pekárně dělají moc dobré, polévané čokoládou. Tak mu jen nalepím hrozinková očička a zavážu na krk červenou mašličku.

Milli

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.04.06 10:08

Krásný zamračený den vám přeji.Tak jsme dorazily minulou noc v pozdních nočních hodinách sem do rodné hroudy.V Egyptě bylo nádherně,příjemných 30°C,pobíhali jsme si tam v tílečku a kraťáskách a večer nás ovýval teplý vítr.Fakt holky to teplo je prostě boží,už aby sem také dorazilo.Měli jsme nádhernou obrovskou, kvetoucí zahradu všude kam jste jen dohlédly,takže kytiček nespočítaně.Jídla a pití tolik,že mám jen za těch 8dní 2.5kg navrh.Dokonce jsem se i potápěla ke korálům a plavala mezi těma barevnýma rybičkama.Pošlu vám pár foteček.

Peťulo
díky za hezký deníček,toto letí s Julinkou ,viď.

Milli
už se ti to krátí,neboj neboj to uteče děsně rychle a Matýsek bude s vámi doma(ne že by teď nebyl).

Raduš
zvládněte dobře neštovice ,ať vás hlavně moc dlouho netrápí a pohlad Honzíka,já si to tipuju spíš na toho mužskýho.A gra­tuluji ke zdravému chlapákovi.

Jazzi
co Matýsek,řádí?Už se také moc těšíš na zahrádku,viď.O ví­kendu začínáme budovat pro kluky velké pískoviště i s pergolou aby měli za teplých jarních a letních dnů kde řádit.Jó a jinak když jsme dorazily do Prahy Kubovo rodiče nám oznámili,že naše dítko si u nich zlomilo ruku takže má Tobík na pacičce sádru,supr jobovka.Moc radost z toho nemám,je trochu ufňukanější,protože mu celkem vadí.No jo holt bychom to asi měli moc růžové.

Lennys
držím palečky at máte brzo doma i Marečka a ten váš třetí lumpík se určo také polepší a bude v pořádku.

Andynka a Vetřeleček Egypťánek 27tt

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.04.06 10:11

Slámičko
no nejsou ti naši kluci rozkošní?Za nic bych neměnila,i když toho má člověk někdy vážně nad hlavu.Chvilku neposedí jsou pořád v pohotovosti a ten bordýlek ten je k nepřehlédnu­tí,dokáží toho vážně už plno.

Andynka

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 13.04.06 18:15

Ahojka kočenky:-)

Jen v rychlosti, chlapi jsou u tchýně a já na deset minut zapadnu k TV, jako by na mě něco chtělo lézt, je mi zima a spala bych:-/ Tak snad to nic nebude, zítra máme jít na plavčo. Spíš to pitomé počasí.

ANDYNKA - vítejte doma:-) To je super, že jste si to užili, to sluníčko a teplo vám teda krutě závidím:-)
ajejda, chudák Tobíšek, co vyváděl? no taky bych z toho nebyla nadšená, vím, jak se cítíš:-/ Ale snad se to brzo zahojí, navíc moje neteř měla taky poměrně malinká naštípnutou nohu. Má odjakživa jaksi méně vápníku, tak je na to docela háklivá, takže sotva začala chodit, už měla sádru a chodit zas zapomněla.
Ale všechno dobrý a rychle to dohnala, tak foukáme na bolístku!

RADKA - poslala jsem ti ještě dalšího mailíka, díky:-)

A jdu odpadnout, papa
Linda a Matýsek u babi

 
slamicka1
Stálice 59 příspěvků 16.04.06 10:39

ahoj holčinky¨,
přeji vám krásné velikonoce a hodně sluníčka a radosti. A´t vás velikonoční vymrskání nebolí.

Pá Slámička a Filípek posílá velikou pusu

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 16.04.06 22:51

Ahoj holky moje,

jsem tu jen na skok:-)

Jdu vám všem popřát krásné velikonoce a bohatou pomlázku!!!

Radka a zbytek rodinky:-)

 
lokynka
Kelišová 5128 příspěvků 1 inzerát 20.04.06 07:48

Ahoj holčinky,
dnes o půl jedenácté pro nás přijede tchán a jedeme do poradny, na nákup, do města, no jsem zvědavá, jak to všechno zvládneme, takže vám snad odpoledne písnu, jak nám to naše zlatíčko vyrostlo a přibralo.

Zatím pááá

Peťula a Julinka 16 týdnů

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 20.04.06 08:07

Holkýýýý, kde jste všechny???

Přeji vám příjemný krááásnýýýý sluneční den. Hned mám po ránu skvělou náladu, jen co se podívám z okna:-)))

Včera jsem byla na MÚ zaplatit poplatek za změnu příjmení pro Pitrýska a do max. 14 dnů by mi měl přijít nový rodný list!!! Jupííí!!! Mám z toho takovou radost.
Včera jsem tak courala po městě a koupila jsem bavlněné pleny pro štěstíčko a termoosušku. Fíííha, úplně jsem zírala, kolik to stojí:-(. Když jsem čekala Péťu, tak 1ks hadrový pleny stál 17,–Kč a dnes 24,–!!! A termoosuška 109,–Kč!!! Ale s potiskem:-))), klasická bílá stojí něco kolem 75Kč, což je tak optimální. No, už dávám dohromady výbavičku pro štěstíčko, za 15 týdnů ho tu máme… letí to jako voda:-)))

Manžílek mi omarodil, zřejmě chytil od malého neštovice (naštěstí ten už je zdravý a dokonce může i do školky:-)), i když pupínky po těle nemá, ale naše dr. mu řekla, že se to určitě rozjede. No… mám radost:-(. Od neděle má horečky, tak se jen děsím toho, kdy mu nesu Paralen. Je horší jak dítě:-))), dělá u toho takové cavyky, že být jeho maminkou tak mu jednu… :-)))))) Ale smysl pro humor naštěstí neztrácí, tak aspoň něco.

V sobotu se chystáme do ZOO parku tady v Chomutově. Je „Den Země“ - je to taková každoroční akce na přivítání jara, přijíždějí sem i slavné osobnosti, takže takový den plný dojmů:-). Jen se modlím, aby bylo krásně, protože už se těším.

A v neděli jedeme k babičce (mojí mamče) na pár dní. Mám v plánu zubaře, a také musím do práce vypracovat DPH - na to mám jen pondělí, protože v úterý už se to musí odevzdat.

Už mi také přišla ta autosedačka, konečně!!! Je to od českého výrobce Bohemia Patron, zn. MIMMO a vypadá přesně takhle: http://www.patron-bohemia.cz/baby/index.php?… a je červená.

Všechny vás moc zdravím, berušky, i jen čitetelky!!! Udělám ze sebe kočku a půjdeme s Pitrýskem ven, je tam vážně krásně a on chce jezdit na koloběžce:-))), naštěstí uvařeno mám, tak žádné zdržování nebude:-)))

Mějte se moooc krásně!!!

Radka a štětíčko 24tt+0

 
lokynka
Kelišová 5128 příspěvků 1 inzerát 20.04.06 08:21

Fíííííííííha, už jen 15 týdnů. To to teda letí, to snad není možný. Uteče to jako voda a štěstíčko tu bude s námi. Kdy jdeš na ten „opravny“ 3D ultrazvuk?

A copak mili, jestlipak už nám nerodí?

A Lennys - už má doma možná Marečka. Jsem zvědavá na zprávičky, jak se chlapečci mají a jak už vyrostli.

Peťula a Juli, vařím a snídám :-)

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 20.04.06 08:27

Peťulko, na ten „opravný“ 3D UTZ jdu 12.5.06, nemůžu se dočkat:-)))

Milli snad ještě nerodí, má ještě chviličku čas:-)

Holčinky, poslala jsem vám všem mailík… moc se mi líbil, tak jsem neodolala. Je to pro zasmání, tak snad se nebudete zlobit:-)))

Ale už fakt jdu něco nakreslit na ten můj obličej, hodiny nějak rychle běží:-)))

Užij si s Julinkou den!!!

Papa R.

 
lokynka
Kelišová 5128 příspěvků 1 inzerát 20.04.06 14:36

Ahoj holčinky,

tak jsme doma z poradny. Julinka má 7450 g a 62,5 cm. Od minule nevyrostla, ale prý měla jinak natažené nožičky, ale jelikož vypadá pěkně, tak si z toho dr. nic nedělá. Hlavně, že pěkně přibrala. Dostala první očkování, tak teď čekám, jestli bude teplota nebo ne.

Jinak si pěkně pobrečela, ale teď už si povídá a směje se. tak snad to bude v pořádku.

Udělala jsem si radost a koupila Julince pár věcí - bryndáček se jménem, lžičky a mističku, plínky a taky tyčový mixer, až budeme dělat baštu. V hypernově měli za 299,–- a použila jsem tu slevu, tak byl za 250,–- super cena.

Chtěla jsem tam koupit také golfky za 765,–- ale bohužel vyprodáno. Smůla.

No já jdu baštit, tak se mějte krásně. Pa

Peťula a Julinka 16 týdnů

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 20.04.06 22:19

Ahojte kočenky:-)

Všechno sleduju, akorát mám pocit, že ty dny jsou čím dál kratší, je to normální?? Sotva se ráno otočím, už je večer, v tom jsou nějaký kouzla:-))

Konečně se jaro umoudřilo, tak si užíváme sluníčka až do alelujá, už mi kvetou tulipány, narcisy už vypadají, že by zítra taky mohly, tak hned je na zahrádku veselejší pohled.
RADKA - týýjo, to tak letí??Kdy máš vlastně přesně termín? A gratuluju Peťulkovi k novému příjmení, myslím, že je na to patřičně hrdý:-)
Pohlaď pupíka, já už jsem měsíc nostalgická jak kráva, za týden má Matýsek první narozeniny..:-)
Už má schované dárky, vedli jsme s manžou v hračkářství spor, jestli je lepší traktor nebo náklaďák-ten to vyhrál:-))
Tak snad se mu to bude líbit.

PEŤULA - no kouká, že Julča je kus ženské:-) A vůbec si z toho nedělej hlavu, že je na délku stejná, ono měřit je v tom korýtku není moc přesné. U Květňátek kdosi jednou říkal, že se mu dítě po dlaší kontrole asi zmenšilo:-)))
My jdem za 14 dní na roční prohlídku, tak jsem zvědavá na váhu, každý říká, žeje Mates hrozně veliký, ale už jsem viděla i větší:-) No je ramenatý po tátovi, to bch moc ráda, aby mu zůstalo, mně se děsně líbí chlapi s tím mohutnějším hrudníkem:-))

ANDYNKA - tak jak se daří Tobíškovi?? A co egypťánek?:-)

MILLI - doufám, že už se jen relaxačně rýpeš v záhonku a popíjíš kafíčko na sluníčku:-) A kdyby se náhodou schylovalo k akci, písni, ju? Telefon na mě máš, tak ti pak můžu dělat spojařku:-)
Opatruj se a užívej si poslední krásné pupíkové dny, pak ti začne nový život:-)

Tak kočenky, mějte se krásně, my zítra plavčíme, tak nevím, jestli stihnu nakouknout.
Jo a ten náš malej truhlík sice už pěkně dlouho chodí kolem nábytku, ale sám se ještě nepouští, to hned jde na čtyři a peláší.
A jak frajer umí po schodech bravurně nahoru i dolů, tak nám tuhle zdrhnul ven!:-)
Já šla s košem a maža mi pak oznámil, žeMatýsek prostě slezl tři schody před barákem a muž ho odchytil až na dlažbě, no ale měl z toho děsnou radost:-)

Tož tak my, všechny zdravíme
Linda a Matýsek, za týden roček

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 21.04.06 00:11

Ahoj Lindo a Matýsku:-),

za týden rok? To také uteklo, viď?

Přesný termín porodu mám 10.08.2006 a nemůžu se dočkat. Doufám, že to bude o chvilku dřív, jestli budou vedra, tak snad padnu:-)))

Jdu už konečně na kutě. Mám toho za dnešek plný zuby, doteď jsem žehlila:-(((

Papa, Radka

 
slamicka1
Stálice 59 příspěvků 21.04.06 11:39

ahoj kočenky,
taky se vám hlásím po dlouhé době, opět nás s Filípkem zkolila rýma a oba naráz, tak s ní bojujeme tak, že jsme pořád venku na sluníčku a užíváme si hezké počasí a kytičky na záhonku. Ani mě to nelákalo sedět u počítače. Jinak se máme moc dobře, prcek zrovna teď spí v kočárku, mě pošťák dovezl balíček. Objednala jsem si zarážky pod dveře, protože ten náš šikula už si nechal dvakrát prstíky pod dveřima nebo mezi dveřima. Leze všude. Už vylezl na třetí schod, ale nevěděl jak dolů, tak jsem mu musela pomoct.
Lindo - tak to je Matýsek šikovnej, že zvládá i schody dolů. Ten náš loupežník pořád pronásleduje kocoura, nejraději by s ním spal v pelíšku.

Raduško - tak to je krásné datum na narození človíčka, bude to lev jako já :-) Také gratuluji Peťovi k novému příjmení. Ten mail byl super, škoda, že k tomu nebyl zvuk.

Peťulo - tak to je Julča opravdu kus ženské, ale tak to má být, aspoň bude všemu odolná a neodfoukne ji vítr. My jdeme na kontrolu za tři týdny - v roce, tak jsem taky zvědavá na jeho míru a váhu.

Millinko - jak zvládáš poslední dny? Ozvi se nám.

Dneska odpoledne jedeme do Znojma do města, musím si koupit nějaké letní capri kalhoty na lítačku po zahradě a taky letní botky, nic nemám. Navštívíme i Baumax a koupím si ještě nějaké kytičky, zjistila jsem, že jich mám málo :-)

Mějte se moc a moc hezky a krásný víkend plný sluníčka.

Pá Slámička a Filípek 11 měs. a týden

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 21.04.06 14:10

Ahoj holky, jen jsem vám chtěla napsat, že jsem živá a zdravá, ale k miminkovskému tématu pořád nemohu za sebe přidat ani to nejmenší. Na cestě za vytouženým dítětem jsem už ušla notný kus, ale zřejmě stále ještě ne dostačující.
Přeji vám krásné jaro a já se z jistých důvodů už těším na léto.

Květina

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 21.04.06 14:21

Ahoj holky, jen jsem vám chtěla napsat, že jsem živá a zdravá, ale k miminkovskému tématu pořád nemohu za sebe přidat ani to nejmenší. Na cestě za vytouženým dítětem jsem už ušla notný kus, ale zřejmě stále ještě ne dostačující.
Přeji vám krásné jaro a já se z jistých důvodů už těším na léto.

Květina

 
Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 21.04.06 15:03

Ahoj holky, jen jsem vám chtěla napsat, že jsem živá a zdravá, ale k miminkovskému tématu pořád nemohu za sebe přidat ani to nejmenší. Na cestě za vytouženým dítětem jsem už ušla notný kus, ale zřejmě stále ještě ne dostačující.
Přeji vám krásné jaro a já se z jistých důvodů už těším na léto.

Květina

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 21.04.06 20:32

Ahojky „ztracená dcééérko“ :-))),

beruško, nesmutni, uvidíš, že se dočkáš!!! Tak moc Ti držím palečky. Je super, že jsi se ozvala a podala o sobě zprávu. V poslední době si tu píšeme jen my - Linda, Peťulka, Slámička, Milli, Lennys a ostatní berušky doufám, že nás čtou:-)))
Také Ti přeji moooc krásné jaro a když se tak těšíš na léto, tak držím palečky, aby Ti vyšlo to, na co se tak těšíš!!!

Dnes bylo venku krásně, holky, co? Byli jsme s Pitrýskem venku, jezdil na koloběžce jako drak a pak jsme chvíli pobyli na písku. Zítra jdeme do toho ZOOparku na tu akcičku, tak se těším.

Manžílkovi už je fajn, dnes byl na kontrole a je práce schopný:-))). Konečně! Ten týden s dvouma chlapama, kteří byli celý den doma, byl nekonečný:-)))

Přeji vám všem krásný večer!!!

Papa Radka

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 22.04.06 13:45

Hezké sobotní poledne vám přeji(zřejmě si píši sama se sebou,ale to neva).Tobiášek padl za vlast a tak mám chvíli čásek.Užíváme si krásného počasíčka,malej pobíhá po zahradě vždy skoro celej den a tak je večer pokaždé jako prasátko,ale děsně spokojený.Je šikovnej a tak ho nemusím pronásledovat,tak i zvládnu lecos udělat nebo chvilku posedět, on vždy za chvíli přijde zase na terasu.Máme tu jedny schody,ale na ty stále vidím i z obýváku tak mu žádná velká újma nehrozí.

Lindo
Tobík tu sádru celkem zvládá,ale je pravda že občas už ho nebaví.A to nemluvím o tom jak jí má zašpiněnou,jenže ono je krásně a nebudu ho držet chudáčka doma.Ted se mi už 4 noc vzbudil a fnuká,tak jen doufám,že to je jen přechodné a až mu ji sundají,že bude zase noční zlatíčko.Egypťánek se má zřejmě dobře, protože mě vesele okopává a to už náramně silně.Navrh mám už 11kg,nechápu kde to stále nabírám,ale přitom nijak mega nejsem tak fakt nevim.Až bude čásek pošlu ty slíbené fotečky.Bohužel k tomu potřebuji manžílka,protože formáty jsou moc velké a on mi je musí upravit a tak ho musím nejdříve k tomu dohnat.Pozdravuj Matýsečka kulíška oslavenečka.

Raduš
tak to je super,že už jste všichni stejnojmení.A i klu­ci už ti vyrazí z bytečku mezi lidičky tak trochu zase odpočineš.Ono jeto příjemný být pohromadě,ale tak chvíli.A co štěstíčko?Tipuješ spíš kluka nebo holčičku?Já tedy asi spíš mužskýho.

Slámičko
koukám,že Filípek je také parádní kaskoš.Ty prťata mají stále moc energie,kéž bychom ji měli také tolik,hned by to bylo snažší.

Milli
kdepak jsi? Už jsi se dlouho neozvala.

Andynka a Vetřeleček

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 23.04.06 15:46

Ahoj holčiny,

tak máme zase konečně doma PC z reinstalace, tak jsem hned nastartovala net a koukám, že tady je pěkná hromádka komentářů, tak to hned přelouskám.

My jsme zatím pohromadě, zítra máme další kontrolu a monitor, tak jsem zvědavá, jestli se už něco děje. Začínám trochu otýkat, hlavně nohy a poslíčci jsou čím dál častější. Pro Matýska už mám všechno připravené, jen musím umýt novou vaničku a srovnat oblečení do šuplíku a můžeme vyrazit.

Zahrádku už mám vypletou - byl to vážně krásný pocit, plazit se mezi kytičkama a škubat plevel. Vždycky mě to tak nějak nabilo energií. Za dva týdny by měla nastoupit firma, co nám bude dělat základ zahrady a dodají to komplet i s rostlinkama, tak se moc těším, že budu mít co opečovávat. Okna jsem myla jen v pokojíčku a tak teď denně chodím na dlouhé procházky - tak 4-5 km, ale samotnou mě to moc nebaví, s kočárkem to bude lepší. Moc optimisticky na mě působí to krásné počasí a taky ten blížící se termín, ale jak každému říkám: kdyby to bylo dneska, nezlobila bych se :-)).

Za chvíli frčíme do města na večeři, manža mě v nějakém záchvatu lásky pozval na „poslední“ večeři do pizzerie, už teď se mi sliny sbíhají.

Hasmandka - jsem ráda, že jsi se ozvala, už párkrát jsem si na tebe vzpoměla, jak se asi máš a co je nového. Za nás dva ti každopádně přeju, aby jsi k tomu miminkovskému tématu měla co říct a to co nejdřív.

Jazzi - holka zlatá, s tebou počítám jako se styčným důstojníkem pro náš deníček. Jak budu mít pocit, že se něco děje, hned písnu SMSku, případně tě požádám o konzultaci. Doufám jen, že to se mnou nedopadne jako s těma filmovýma těhulema, co jim praskne voda v restauraci při večeři :-)) I když při mé smůle to není zase až tak nereálné.

Milli + Matýsek (TP za 14 dnů)

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 24.04.06 09:48

Milli
to je dobře,že ses ozvala.Taky jsem děsně pozitivně naladěná když vidím to krásné počasí.Travička se nám už zazelenala kvete tu už plno kytiček,prostě paráda.To je fajn,že se dobře cítíš a jsi stále aktivní.Mám už zkušenosti a tak můžu říct,že je to dobrá přípravka na porod, mělo by se ti lépe rodit než těm které musí ležet.Jen si myslím,že budeš rodit opravdu až kolem toho termínu,tipuji si ,že Matýsek bude květňátko.U prvo­rodiček je běžné rodit déle než dřív.Samozřejmě to není pravidlo,ale jsi v poho tak to nějak takhle asi bude.Dominik se mi narodil o týden později a to jsem byla také stále aktivní,ale i ten porod byl na prvorodičku dost rychlý a Tobíšek se narodil už o týden dříve a také raz dva.Tak držím palečky at je vše v nejlepším pořádku.

Andynka a Vetřeleček 29tt

 
slamicka1
Stálice 59 příspěvků 25.04.06 15:24

ahoj holčinky
hlásím se vám o pauze, jinak celý den trávíme s Filípkem venku, zahradničíme a užíváme si sluníčka a chytáme bronz. Dnes jsem sázela 9 tůjí, chci mít malý živý plot, aby odděloval posezení od sousedů. Mám ze zahrádky radost, všechno kvete, vysázela jsem si truhlíky a velké květináče kytičkama a kochám se pohledem na ně :-)

Jinak Filípek už zase začal říkat pořád Mama, tak mě to těší. Zkouší se postavit a pustit, ale ještě ho nožičky neposlouchají, tak se hned chytá. Že by průprava na první samotné krůčky :-)

Milli - jsem ráda, že jsi napsala a smekám před tebou, že máš všechno hotové. Taky jsem byla tak nadšená vloni a snažila se na zahrádce udělat, co jsem mohla:-)

Mějte se moc hezky, zase se ozveme.
Pá Sámička a Filípek

 
zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 26.04.06 17:50

ahojte moje zlate,

tiez sa hlasim,ze zijem,no zatial sme s muzikom stale len dvaja,neviem este,ako dlho. Minuly tyzden som odovzdala diplomku,nakoniec sa mi to podarilo dopisat vcas.Zacinam sa ucit na statnice,mam riadnu kopu papierov,popri tom som vcera dorabala dph a cakaju ma ostatne stvrtrocne veci,sa vobec netesim.nech uz je jun.V tyzdni od 22.-26.5. mam statnice,potom uz snad bude volnejsie. Hned po promociach 9.6. som objednana na operaciu so stitnou zlazou,ten odporny nador stale rastie,musi rychlo von. dufam,ze budem v poriadku a vysledok bude dobry. No a potom zaciname stavat domcek,teda, vcera a predvceraom som zacala obehavat veci okolo stavebneho povolenia, do dvoch mesiacov by sme ho mohli mat a zacat kopat zaklady. No a niekedy po tom vsetkom sa, dufam, dostaneme do CAR a zacneme pracovat na detickach. A mozno sa po operacii vsetko da do starych dobrych kolaji a CAr nebude potrebne. Ale to je daleko, uvidime.

Millinka,velmi drzim prsty,dufam,ze posles sms,ked sa bude nieco diat:)

Jazzy, urcite ste uz s Matyskom riadne vyrastli,hm?Este jeden prskanec,prosi­iiimmm,jemu to tak islo:)

Radka,pohladkaj brusko,si krasna tehulka:)

Slamicka,Petu­la,Andynka,Len­nys - nech deticky, prip. bruska pekne rastu a mate z nich len radost.

Dede,snad to citas, tebe jeden specialny pozdrav,casto na teba myslim,ci si ok a ako sa asi mas…

Lili,moja slovenska sestricka,co nove?Dufam,ze vsetko ok,teda,aspon ako-tak.

Kvetina,neboj,bude dobre,vsetky sa raz dockame..Ja pocitam dni,o mesiac su to dva roky,co sme „na zozname cakajucich“…Cas rychlo leti a vela veci zahoji…

Asi tolko o nas,chcela som,nech viete ze zijem, citam vas a velmi sa tesim z deticiek i brusiek.

Este raz,vsetky pozdravujem,krasne jarne dni plne slniecka, usmevov na tvari a radosti…
 Zuzka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 26.04.06 19:42

Ahoj Zuzinko,

posílala jsem ti SMSku, snad ti došla. Moc na tebe vzpomínáme a děkujeme za velikonoční pohled :-) Moc nás potěšil!
Na začátku června na tebe budu určitě myslet, aby operace dopadla co nejlíp a třeba se potom v tom zápalu práce a starostí kolem domečku zadaří, ani nebudete vědět jak. Moc bych ti to přála, protože budeš určitě skvělá mamka.

Dneska jsem byla za lemřičku. Na procházce jsem ušla sotva 3 km a už mi nestačil dech, ale já se nevzdám! Hezky budu chodit a třeba Matese vytřesu :-) Manža si to naplánoval na pondělí 1.5., že by si nemusel brát v práci volno, fakt vtipný.

Honí mě mlsná, něco bych si dala, ale nevím co. Asi půjdu chutě zahnat mrkvičkou nebo jablkem.

Milli

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 28.04.06 10:27

Ahojte kočenky:-)

Já zase absentuju, ale konečně vylezlo sluníčko, tak jsme víc venku, chodíme na zahrádku očumovat kytičky a ptáčky a plánovat letošní vý:,–(bu:-)
Včera měl Matýsek první narozeniny, tak jsem to náležitě ořvala:-))

MILLI - koukám, že si to těhu užíváš jako já, taky tipuju jako Andynka, že vydržíte minimálně do TP a nebo kousek dýl.
Jsem připravená dělat spojařku, hezky relaxuj a těš se, držím palečky a pohlaď pupíka, už dlouho nebude:-)

ZUZINKA - ovečko, na tebe jsem nedávno myslela, to jsi hodná, že se ozveš:-)
Neboj se nic, všechny ti u hromadně budem držet palečky, aby operace proběhla OK a bylas brzo fit. A možná se během rekonvalescence zadaří nenápadně:-)
Moc zdravíme k sousedům a Matýsek posílá poslintanou pusinku (pusinky umí dávat moc pěkně!)

Kočenky, opatrujte se, snad o víkendu nebude počasí taková katastrofa, jak vyhrožoval Karas v televizi. A to mám tolik plánů za zahradě, ach jo.. Potřebujem půjčit kultivátor, ještě máme půl hromady hlíny na přeházení, postříkat plevel, provést záchrannou akci na rododendron-asi má neštovice nebo co.

Pa zdraví Linda a Matýsek 1 rok a 1 den

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 28.04.06 13:42

Hezký i když zamračený den vám přeji.Tak jsem byla na kontrole u gyn. ,vše je v pořádku poctivě se kulatim a úchvatně přibírám.Za chvíli budu pěkná kulička.Za 14dní jdu na velký UTZ,tak jsem zvědavá jak mimi povyrostlo.No počítám,že opět porodím malého obříka,já to ani jinak neumím.Také jsem byla na testech ohleně cukrovky,udělali mi radost ,protože ji nemám,jupíí.

Holky užijte si hezký prodloužený víkend,i když počasí nám bohužel přát nebude.Loučím se a jsem zvědavá jestli ten příští týden tady bude nové miminko.

Andynka a Vetřeleček 29tt

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 28.04.06 13:45

Lindo
jejda já bych zapoměla, dodatečně přeji Matýskovi vše nej nej k jeho krásným prvním narozeninám.A mamčo nebul bude hůř!

Andynka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 28.04.06 15:36

Jééé, Lindo, Matýsek má rok, viď??? Nebo měl? Omlouvám se za zpoždění, ale nějak jsem zapoměla:-(. Takže… přejeme Matýskovi hoooodně štěstíčka!!!

Ahoj berušky,

Dnes jsem byla poprvé na předporodním kurzu. Jsem z toho docela nadšená. Ještě mě čeká 5 lekcí + prohlídka porodního sálu + 2hod. plavání. Stojí to 1100,–Kč a pojišťovny to neproplácejí, ale zase vím, co mě čeká. Jeden porod mám sice za sebou, ale už si pamatuju jen ty porodní bolesti. Dýchat vůůůbec neumím , tak snad mi to k něčemu bude. Příští a pak tu další hodinu tam musím i s manžílkem, budeme se učit prodýchávat kontrakce apod.

Milli, jak se cítíš? Já Ti závidím, že už to máš za „pár“. Začínám si připadat jako koule, a to máme před sebou ještě 3 měsíce.

Tak, to bylo jen tak v rychlosti. Jdu si přečíst vaše komentáře, protože vůbec nevím, na co odpovídat:-)))

Mějte se moc krásně,

Radka a štěstíčko 25tt+1

 
lokynka
Kelišová 5128 příspěvků 1 inzerát 28.04.06 17:55

Ahoj holčinky,

zdravíme, že žijeme. Čtu vás, ale trávíme teď hodně čásku venku, když je tak nádherně.
Zítra máme vítání občánků, tak musím vymyslet, co si vezmu na sebe. Pozvala jsem pak babičku s dědou na oběd. Tak vám poreferuji, tak to probíhalo na vítání a co jsme hezkého dostaly.
Večer pak ještě mám sraz od základní školy, po 11 letech. Tak se těším, že snad na chvíli zaskočím a manža bude hlídat.

Zatím se mějte krásně.

Peťula a Juli

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama