homeopat - léčba neplodnosti ?

Snažení

ahojte, je mi 31 a také se pokoušímeo mimi s manželem už 7 rok. Prodělala jsem mimoděložní těhotenství, vzali mi levý vejcovod, ...

pak zase objevili celkem dost velký myom na děloze.
Po hormonální 3 měs. léčbě, při které se měl myom aspoň o kousínek zmenšit a tím přispět k lepšímu odstranění - myom začal ještě růst, takže okamžité operace, která proběhla fajn (přitom mi odstranili srůsty na druhém vejcovodu, co mi zbyl).

Čekali jsme další rok, jestli se zadaří a zase nic. Teď mě posílají zase na laparoskopii, prý aby se odstanily případné srůsty, protože není jiná možnost, jak zjistit jestli tam jsou či ne. Rentgen prý není 100 %.
No a jestli se nepodaří pak, nevím, kolik by nám dali času, tak Olomouc. Ještě jsem tam nikdy nebyla a ani se mi tam moc nechce.

Ale teď k tomu, proč tady vlastně píšu a prosím moc všechny o radu. Dozvěděla jsem se o „prý“ hodně známém homeopatovi Mudr. Alexandru Fesíkovi, který by mi „prý“ pomohl.
Prosím, slyšely jste některá o něm, příp. o někom, kdo k němu chodí či chodil. Nebo kdo vůbec má zkušenost s homeopaty. Já o něm tady v Ostravě slýchávám hodně, ale nikdy by mne nenapadlo, léčit se u homeopata. Nevím, nemám zkušenost, ale chtěla bych mu věřit. Prosím o každou radu. děkuji moc

Bonie

Váš příspěvek
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 06.10.04 20:53

Milá Bonie,
v předchozím článku píše Hromix o tom, jak jí pomohla při porodu porodní asistentka s homeopatií, tak se na ní zkus obrátit, snad Ti pomůže.
Přeji hodně štěstí.
Daniela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.04 21:43

ahoj Bonie,
neco jsem nasla na internetu pri hledani na www.google.co.uk
zadala jsem homeopatie v tehotenstvi a je tam nekolik odkazu.Taky jsem slysela,ze pred otehotnenim neni spatne se vycistit a tak pripravit telo na tehotenstvi homeopatikem,po­divej se na GOOGle a zadej treba jen nazev homeopatie.Hodne stesti.
Misa(jen vecna nakukovatelka)

Babulka
Stálice 85 příspěvků 07.10.04 10:34

Milá Bonie,
je těžké najít dobrého homeopata, ale sama s tím mám velmi dobrou zkušenost. Nám se nevedlo otěhotnět přes rok a shodou okolností jsem zkusila léčit alergii homeopatiky a protože homeopat léčí celé tělo a ne jeden problém, tak jsme ve SPOLUPRACI s endokrinologem (kam nás mimochodem poslal ten homeopat) otěhotněli do 3 měsíců. Ale přiznám se, nevěřila bych homeopatovi, který zároveň nevystudoval tradiční medicínu. My teda chodíme s manželem oba k MUDr. Vladimíru Polákovi do N. Jičína a jsme moc spokojeni.
Držím pěsti.
babulka, gábina a tulínek 15+2

Babulka
Stálice 85 příspěvků 07.10.04 10:36

Jo a ještě, teprve minulý týden přišli na to, že i když jsem otěhotněla, tak mám právě endometriozu, o které jsem teda nevěděla. Ale vlivem působění hormonů v těhotenství postupně ustupuje, otázka zní, co bude po…
babulka

Efina
Kelišová 6429 příspěvků 07.10.04 15:05

Ahoj,

je-li to současně i MUDr., tak se není čeho bát. Manžel díky homeopatce (MUDr.) potlačil většinu potravinových alergií vč. žaludečních problémů z toho vyplývajících + sennou rýmu = dobrý homeopat dokáže zázraky.
 Eva

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.04 08:48

Ahoj holky.

Prosím vás, nevíte někdo o nějakém dobrém homeopatovi a lékaři v jednom v Brně, který by se zabýval neplodností? Snažíme se už 9 měsíců a zatím bezúspěšně.
 Majda

Bonie
Stálice 69 příspěvků 12.10.04 12:28

Ahoj babulko,
děkuju strašně moc za všecinky odpovědi, ale Tebe bych se chtěla zeptat ještě na pár věcí (jestli Ti to nevadí). Jinak - ano skutečně se mne vyptával úplně na všechny „boly“ co mám, takže což jsem nevěděla a Ty mi potvrdila, že asi určitě léčí celé tělo, ne jen že jsem tam přišla s neplodností. No on je MUDR. a i když to je rus, věřím mu. Chtěla bych se Tě jen zeptat, jak často jsi ho navštěvovala a jestli bys mi mohla jen ve stručnosti popsat, jak se jí homeopatika. Na webu píší, že nic neprmintového, ani pastu, káva půl hod. před a po NE, jídlo to stejné. Mám 4 druhy kuliček, dávám si je všechny najednou pod jazyk, no snad to dělám dobře. Jinak N.J. zase není tak daleko, abych ho nemohla změnit, ale zase než to zjistím, zbytečně mi utíká čas. Děkuji moc předem, jestli se Ti bude chtít odepsat.
ahoj Bonie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.04 11:33

Milá Bonie,
omlouvám se, že píši až teď, ale nějak jsem se sem koukla až později :o) S tím, jak se berou homeopatika, je to rozdílné. Ale u mne to bylo tak, že jsem je nejprve taky dávala pod jazyk a později jsem je ředila asi v 0,5 dcl vody. Kamarádka stejně, ale až po delší době. Jestli se nepletu, tak jsem 3 x polykala a poté už jen rozpouštěla. Na konzultace jsem chodila nejprve co 14 dní a poté co měsíc. Ale nestálo mě to moc, protože za ty další návštěvy jsem platila i s „léky“ 100 Kč. První sezení stálo tuším 400 Kč.
S tím jídlem je to shodné, ale rozhodně mi nezakázal peprmintové věci, jen teď , v těhotenství, používám homeopatickou zubní pastu, protože po té mi není špatně :o). Když si ji koupíš, nic tím nezkazíš - není vůbec drahá.
Držím pěsti a dej vědět, jestli se lepšíš!!!
babulka

Bonie
Stálice 69 příspěvků 14.10.04 08:50

ahoj Babulko,
no já Ti nevím, volala jsem do lékárny a ti mi tady řekli o tom peprmintu.Ale vždyť to je jedno, tak prostě hoďku před a po nic takového nebudu a je to. No to jsi mě teď šokla s těma cenama za ty návštěny. Představ si, já jsem platila za první sezení, byla jsem tam hodinku, i se 2 lahvičkami „kuliček“ - 800,– a to mi přikázal koupit si ještě v lékárny nějaké 2 další typy a ty byly dohromady necelé 400,–. Mně teda o ty peníze tak nejde, hlavně když to pomůže, zaplatila bych cokoliv, ale je to zajímavé :o))) Na tu pastu se poptám. Jo, taky tam mám jít za 14 dní, což je příští týden, tak uvidím. Nechala jsem si poslat i ten astro kalendář od Jonáše, tak jsem zvědavá :o))) Ty Babulko, ty jsi vážně otěhotněla za 3 měsíce od počátku návštěv u homeopata? samo, že vím, že u mne to může být zcela jiné, ale je to zajímavé. A ještě k němu chodíš, nebo jsi zároveň se zjištěním čekajícího mimiška návštěvy ukončila ? Jestli se Ti bude chtít, tak ještě napiš. ahoj Bonie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.04 11:21

Milá Bonie, čestně, že to bylo za 3 měsíce a kousek. Ale podotýkám, že ve spolupráci s tím endokrinologem. On je ten homeopat opravdu dobrý a poslal mě na všechna odborná vyšetření s tím, co se mu u mě nelíbilo. Rozhodně to není ten typ, co by měl homeopatii za všemocnou. Ale obecně je proti zbytečným hormonům, a tak. Alergie jsem se zbavila téměř úplně. Teď, v těhotenství, je to 100 % pryč.
Teď jsem u něj dlouho nebyla, jen na začátku, kvůli nevolnosti v těhotenství, protože jsem dost shodila (a ještě to těžko nabírám, ale co není, může být :o)))), ale to mi zrovna moc nepomohlo a druhým a třetím měsícem jsem se doslova prozvracela (pardon :o( .
Teda, Bonie, ale penízků do toho dáváš jako želez, to by mě na začátku možná odradilo, abych pravdu řekla… Hlavně, když to k něčemu bude - držím pěsti!
gabka babulka

Bonie
Stálice 69 příspěvků 15.10.04 12:59

ahoj babulko,
jo máš pravdu, penízků jako želez, ale za tu naději to stojí :o) taky jsem se kdysi léčila na endokrinologii, teď to mám prý v pořádku.Nicméně včera jsem byla u své obvoďačky pro všechny lékařské zprávy o těch prodělaných operacích (mimoděložní t., myom) a taky tam je zmínka o bývalé léčbě štítné žlázy a nesu to příští týden tomu homeopatovi. Chtěl to, takže snad z toho něco vyčte (což doufám, je to doktor) a postoupíme zase třeba o kousek dál. Snad. Byla jsem včera u kartářky :o))), no už k ní chodím přes 10 let a hodně mi vždy řekla, většina se i splnila :))) a představ si, že mi řekla, že tam skutečně nějakého léčitele vidí, že teda kolem něho hodně peněz (investovaných), ale že mimi je na konci. Tak Ti nevím, jsou to možná tlachy, ale bylo mi včera hezky. Tak nějak nadějně :o)))) Koupila jsem si taky kyselinu listovou, vyčetla ji na deníčcích snažilkovských těhulek. Volala mi tchýně, že její doktorka toho mého homeopata vůbec nezná, tak co to je za šarlatán. Marné vysvětlování, že se zjevně všichni neznají, tak na to už mi vážně energie nezbývá :))) Děkuji za pěstičky a jestli se Ti bude chtít nebo se něco dozvíš, napiš. Budu ráda. Ahoj Bonie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.05 05:31

Adopted in September, the standards aim to cut carbon dioxide and other tailpipe emissions by 30 percent by 2016. New cars would need to get at least 44 miles to a gallon and light trucks 27 miles a gallon.twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]twinks free pics [xfann.no.sapo­.pt]DAE

Vložit nový komentář