Horoskopy 4. - Duben 2006 pro jednotlivá znamení

Ostatní

Úplněk tento měsíc nastane 13.4 Mars vstoupí do znamení Raka a to 14.4. 1:55hod a setrvá zde do 3.6. 19:31hod Novoluní proběhne 27.4 A Beran (21.3. 21.4.) První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. Vládcem znamení je Mars polarita Yang

Všem Beranům přeji všechno nejlepší k narozeninám !
A vězte, měsíc duben je pro vás velmi slibný po všech stránkách. Pocítíte dostatek sil a chuti prosazovat svá přání a své představy . Minulost necháte za sebou a veškerou energii soustředíte na budoucnost a plánování. Venuše je připravena splnit každé vaše přání. Je to pro vás velmi vhodné období ke stabilizaci v partnerských vstazích a rodině, na pracovišti, prostě všude tam, kde máte nějaký vztahový restík, začněte jednat. Přáno vám bude i ve společnosti, a svobodní Berani - tužte se, protože máte jedinečnou šanci tento měsíc navázat partnerství. Pokud nejste spokojeni v zaměstnání, tento měsíc je vhodný ke změně.Okolo 13.4. se něco začne dít v oblasti vztahů. Toto období nepodceňte, protože nějaký problém, který v uvedených dnech „nakousnete“ v celé podobě vypluje „na hladinu“ během několika příštích měsíců. Zde se nabízí i možnost, že na vás potajmu někdo nevraží, neb ho například provokuje vaše sebevědomí a nadhled. Budete se muset smířit s tím, že né všichni ve vašem okolí vám přejí, ba že dokonce na vás za zády nevraží…takže pokud se dostanete do konfliktu s někým ve vašem blízském okolí, nedivte se, a začněte to řešit a velmi razantně. Do kalendáře si zapište, že od 25.4 do 27.4. máte mírně rizikové dny. Objeví se hádavost, záchvaty bojovnosti, impulsivita. V těchto dnech se díky svojí bezhlavosti můžete lehce dostat do sporů s kdekým. Dny nejsou vhodné ani pro finanční záležitosti. Po zdravotní stránce v tyto dny některé Berany potrápí závratě, nespavost. Dne 27.4. navečer problémy vymizí. Konstelace vám dodá sebevědomí, zvýší váš sex-apeal, charisma, zvýrazní vaši osobnost. Jak se bude blížit konec měsíce, trošku brzděte prosazování svojí osoby na úkor druhých. Bude dobré poslouchat co vám kdo sděluje. Zejména se to týká financí. Ono vás to totiž nakonec stejně stočí k přepočítávání položek na kontě a dumání, jak si jeho stav zvýšit. A vězte, že na něco přijdete, ale to zúročíte až v květnu.

B
Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládce Venuše - polarita Yin
Díky konstelacím budete se svojí energií nakládat rozvážně, šetrně a díky tomu tento měsíc dostáváte i možnost vyřešit nejeden životní problém, ba i bolístku. Důležita je i odvaha a vaše pohotovost reagovat na denní podněty. Když nenecháte nic náhodě, ke konci měsíce budete usínat spokojeností sami se sebou. Dny okolo 13.4 vás upozorní na některé záležitosti ve vztahu k životosprávě, mohou vyplout napovrch i nějaké záležitosti ve vztahu k vašim spolupracovníkům a kolegům. Zde se nabízí možnost, že toto období vás „probudí“ a vy si uvědomíte, že něco ve svém denním režimu musíte změnit. Pro mnohé z vás to znamená spojení své profese s cestováním, někteří se rozhodnou pro studium cizích jazyků. Stanovíte si zá:,–(y a ty se budete snažit dodržovat, a to i v budoucích měsících. Uprostřed měsíce vás ale sebemenší podnět bude vyvádět z rovnováhy. Nedokážete se správně vyjadřovat, vysvětlit nápady, které se vám budou honit hlavou. Špatne se vám bude usínat, a když už usnete, mnohé z vás potrápí „divné“ sny. To vám navodí pocity nespokojenosti. Může se to vyhrotit dokonce i tak, že začnete vyčítat lidem okolo vás sebemenší maličkost, a běda, když se vám někdo postaví, a nebude se chtít podrobit vašim rozmarům. V tom případě asi dojde k „mírné kolizi“… Ve dnech okolo 27.4. se začnete v myšlenkách zaobírat svými city i pocity. V těchto dnech se nebojte citově projevit. Ale naopak se vyhýbejte jakémukoliv jednání s autoritami. Prostě to slovně nezvládnete, a zaděláte si asi na problém. Velkou touha, navíc potřebu jistoty a klidu zaznamenáte ve dnech 1.4 a 2.4. a ke konci měsíce od 27.4. do 29.4. V tyto dny se ale někteří Býci mohou projevovat i umíněně, sobecky. Pokud máte v plánu něco započít, zvláště jestli je to dlouhodobější akce, tyto dny jsou přímo skvělé k realizaci. Takže se řiďte svojí intuicí a energii nasměrujte užitečně, a prožijete krásný měsíc.

C
Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang
Kromě prvních dnů v měsíci a to od 2.4. do 4.4., kdy se budete chovat a jednat, jakoby jste běhali na horkém uhlí, prožijete plodný a do budoucna důležitý měsíc. Mírné záchvěvy netrpělivosti a neposednosti se ještě objeví od 29.4. V těchto dnech si stále opakujte že vám nic neuteče, naopak že spěchem můžete udělat nějakou hloupou chybu. Úplněk 13.4. osvětlí vaši tvořivost, a něco, co jste doposud nechápali, se stane mnohem jasnější. Konečně uvidíte jasnou „cestu“ k nějakému plánu či projektu, a přijdete na finální řešení. Trošku napětí úplněk ale vnese do vaší domácnosti. Projeví se to nervozitou , a váš neklid může být příčinou partnerské rozepře. Po úplňku vás začne opanovat bojová nálada a to se bude promítat do dalších dnů. Výměna informací a názorů může být velmi rychlá a energická, vaše nebo protivníkovy argumenty mohou být pádné a nepříjemné. Vyříkejte si pěkně zostra to, co je ještě potřeba vyříkat ať se to týká čehokoliv. Tím se trošku „vzduch“ pročistí. Čas k hlubšímu zamyšlení vám nesou dny okolo Novoluní. Do popředí vašich myšlenek se dostane dětství, rodný kraj, prostě retrospekce, vzpomínání, ale také velká intuice. Jedná se o odkrývání všeho skrytého, co necháváte jakoby „v zákulisí“. Vypluje napovrch nějaké téma které bude mít souvislost s vaší minulostí. Energii soustřeďte na to vypořádat se s tím, co vypluje napovrch. Bude dobré se vystříhat pasivity a sklíčenosti. Mějte na zřeteli začátek Vašeho nového životního cyklu, který máte před sebou, a nepovolujte příliš uzdu svému podvědomí. Svými výroky si můžete způsobit i nepříjemnosti, zejména pokud dojde na nějaké bolestivá témata.

D
Rak (22.6. - 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin
Milí Raci !
Vaše nálada bude velmi blízká tomu, jak se v tyto jarní dny bude měnit počasí. Prostě si budete připadat jako na houpačce. Ale to v žádném případě neznamená, že se vám nebude dařit. Jen bude důležité nenahrávat konstelacím tak, aby vás citově cokoliv v těchto dnech rozhodilo. Až do 12.4.máte šanci udělat spoustu pozitivních změn zejména ve vztahu k vaší profesi, v zaměstnání, podnikání. Když nepolevíte, sice výsledek uvidite až za několik měsíců, ale bu stát zato ! Ve dnech okolo 13.4. si najděte čas, v klidu si sedněte a vzpomínejte. Bude to to nejlepší, co vám mohu doporučit, protože stejně budete myšlenkama „v dětství“, v duchu se budete vracet k rodičům, do míst kde jste vyrůstali. Vyvstane vám spousta vzpomínek na otce. Myšlenkový návrat do dětských časů ale má i svoje pozitivum. Zklidní vás, a vy si vzpomenete na spoustu lidí z dětství, na které jste už zapoměli. 14.4. vstoupí do vašeho znamení planeta Mars. Její tranzit poznáte na sobě velmi lehce, neb začnete jednat příkře, někteří i diktátorsky, a zde je nutné vás upozornit, že je důležité tyto tendece nepřenášet do rodiny ani do partnerství. Pokud mne neposlechnete, vykoledujete si nejeden konflikt v rodině, protože budete okolo sebe dělat atmosféru tak hustou, že ostatní členové rodiny se budou bát i přejít pokoj…to platí až do 3.6. kdy Mars přejde do následujícího znamení Lva. .Novoluní vám tentokrát nabízí splnění přání, snů, tak si rychle něco přejte…Ukazuje u všech Raků i na důležitost zapojení do nějaké skupiny, kolektivu lidí, na důležitost přátelství. Přehodnotíte nějaký dlouhodobější projekt, plán. Je zde i možnost, že ve dnech okolo 27.4. se změní vaše celkové směřování a vy se začnete soustředít na nějaký jiný cíl. Bude to novum ve vašem životě a pokud z daného směru neuhnete, během několika příštích měsíců zaznamenáte obrovský boom, zejména ve vztahu k vaší profesi, podnikání.

E
Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang
Tranzit - průchod planety Saturn vašim znamení asi dává zabrat nejednomu z vás. Jeho učinek se může u každého Lva projevovat jinak. Ti co si v minulých letech „nezadělali na problém“ možná jeho účinek ani necití, ale ti, kteří podcenily některé věci → Saturn jim to nyní vrací i s úroky. Píšu o tom zde proto, že jako Sluneční znamení potřebujete k životu dostatek sluníčka. Díky dlouhé zimě je váš organizmus oslaben a když k tomu připočtu vliv planety Saturn, je zde možnost, že mnohé z vás občas přemůže stres, a pokud podceňujete pravidelný spánek, mohou se objevit i pocity únavy z přepracovanosti. Okolo 13.4. se může objevit nějaké napětí mezi vámi a sousedy, a pokud máte sourozence, vyhněte se jakékoliv diskusi. Těžko budete hledat společnou řeč, a může se to vyhrotit i v ostrý slovní konflikt.
Doporučuji vám energii, které nemáte nazbyt nasměrovat tam, kde to bude skutečně třeba a neplýtvat s ní v nicotných slovních potyčkách a handrkování. Ve dnech okolo 20.4. si s vámi trošku pohrají konstelace, a to do té míry, že se začnete zajímat o věci mimo rámec normálního vnímaní. Intuice vám bude v těchto dnech napovídat do té míry, že se mnozí pustí opět do hledání nějaké ztracené věci a najdou ji. Mnozí z vás v tomto období začnou nacházet zajímavé souvislosti vztahující se k dětství, otci. Bude ale dobré si hlídat za co utrácíte, neb budete mít pocit, že chcete všechno, a to by mohlo vzbudit závist nejednoho nepřejícníka, což by vám ubralo na enegii. A vězte že ta se vám bude hodit, neb novoluní a dny okolo 27.4. budou soustředit vaši pozornost do oblasti kariéry, profese, zaměstnání. Tyto dny vám dodají ctižádost, dostanete možnost ledacos změnit na vaší pověsti, zvýšit si autoritu, …etc…Vytrvejte v tom i další dny a bude vám to pouze ku prospěchu.

F
Panna (23.8. - 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - Yin
Začátek měsíce nebude podle vašich představ. Ale dá se napsat že záleží na tom, jak „černé“ máte svědomí. Konstelace vám totiž budou vnucovat pocit viny, v duchu si díky tomu mnohé Panny budou dávat sami sobě nepříjemné otázky. Nepodlehněte tomu, a nepřemýšlejte nad tím, co nemůžete ovlivnit.
V počátečních dnech tohoto měsíce si taky dávejte pozor na to, s kým se pouštíte do diskuse. Pocit viny totiž ubere na vaší soudnosti, a tak byste lehce mohly podlehnout „nějakému bludu“. Držte se hesla - důvěřuj, ale prověřuj ! Vyplatí se vám to. Velmi plodné a příjemné dny se vám nabízí okolo 9.4. Konstelace dokonce naznačují výhru, takže si nezapomeňte v:,–(it, nebo alespoň koupit los. Dokonce vám to bude pěkně pákit, tak se dá předpokládat, že nad někým vyzrajete, nebo někoho napálíte.. Dny okolo 13.4. vytáhnou na světlo nějaké emoce a citové prožitky spojené s Vašimi vlastními financemi. Je to pro vás vhodná doba zvážit všechny svoje aktivity okolo peněz. V této otázce se nepřeceñujte, a pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na odborníka. Dny okolo 27.4. soustředí vaši pozornost na cestování, vzdělávání, u některých také na ezoteriku, hermetiku , a třeby i astrologii. Pokud máte v plánu zahájit nějaké aktivity v uvedených oblastech, toto novoluní vám k tomu dává šanci, ba bude vás k tomu pobízet. Pocítíte touhu po neznámém a nepoznaném, a to se týká nejen oblasti cestování ale i vědomostí. U některých tyto dny dokonce znamenají „noví nadechnutí se“ a nalezení nového směru, smyslu životní cesty. Ale v každém případě to bude změna, která významně narušení každodenní rutinu a stereotyp vašeho dosavadného života. Velkou roli u mnohých z vás sehraje cizina, cizinci, …etc

G
Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení je ovládáno Venuší - polarita Yang
Milé Váhy, vy se asi první týden nevyhnete jarní únavě. Lze to zmítnit doplněním energie alespooň v podobě vitamínů, a častého pohybu na čertvém vzduchu. Vyhábejte se stresům, pravidelně odpočívajte a nedejte se zmíst občasným kolísáním nálady - nepodlehněte tomu. Pomáhat vám budou i konstelace, neb pocítíte chuť proti něčemu se vzbouřit, a dokonce se u vás objeví provokativní humor. Dny okolo 13.4. vás budou ponoukat prosazovat jenom svoji pravdu a své „JÁ“. Pokud to přeženete, což se dá předpokládat, narazíte na tvrdý odpor lidí okolo vás. Mějte napaměti, že vás bude ovládat naprostá netolerance vůči jakémukoliv jinímu názoru, a to vždy sebou nese spoustu problémů. Proto ve dnech okolo úplňku nic neřešte, vyhněte se slovním konfrontacím. Čtvrteční novoluní 27.4. → alespoň v začátku, vás přinutí stát rovnýma nohama na zemi, a věnovat se věcem, které jste v minulosti zanedbali. Zejména zvýrazní finance, které nějakým způsobem sdílíte s někým jiným.Proto - a dobře vám radím - zkontrolujte všechny listiny oproti uskutečněným platbám, ať se to týká plateb pojistného, daní. Mohou se objevit i těžší břemena se kterými si budete muset poradit. Okolnosti které díky tomu nastanou vás doslova přitáhnou a Vy tyto otázky budete muset začít řešit. Rada: Nasměruje vaši pozornost k financím, které sdílíte s někým jiným. Využijtu dnů okolo vovoluní k vyřešení ba dokonce k plánům v této oblasti do budoucna. Výsledek se objeví za několi měsíců, ale změny které díky tomu nastanou budou pozitivní a ve váš prospěch. S posledními dny tohoto měsíce se začne zvyšovat vaše intuice a budete překypovat dobrými nápady. A zde pozor milé Panny, zbystřete, neb u mnohých z vás se objeví jasnovidnost, u všech ostatních schopnost rozplétat zmatky a tajemství.

H Štír (24.10. - 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin
Pokud si tento měsíc budete připadat že couváte, tak se ničemu nedivte. Nic vám chybět sice nebude, ale postrádat to bude gradaci, expanci. Jakoby všechno zamrzlo…Tak tomu nepodlehněte, obzvlášte pocitu že je všechno zbytečný. Není, to si s vámi jen konstelace trošku pohrají, což v důsledku znamená, že na veškeréí své aktivity budete muset vynaložit daleko víc úsilí, než jste si zvykli. Bude dobré trošku krotit agresivitu.Vaše schopnost zasáhnout na citlivém místě nebo psychologický nátlak možná kdekoho udolají, ale na vzájemných vztazích to může zanechat dlouhodobé šrámy. Dny okolo 13.4. vám dají možnost nápravy tam, kde jste se dopustili chyb a nasměrují vás k nápravě nepořádků. takže pokud to v prvních dnech v měsíci někde v něčem přeženete, tak tyto dny vaužijte a napravte co se dá, zejména se to týká vztahů. Okolo 20.4. se vše zklidní, a v tomto období máte prostor pro všechny aktivity. A vězte - pocítíte to i v oblasti intimností, a pokud se zpočátku měsíce nebudete cítit zrovna dobře, v těchto dnech se vaše zdraví posílí. Dny okolo 27.4. vás přinutí soustředit pozornost na partnerské vztahy, profesní nebo osobní. Ať už se to projeví jakkoliv, věnujte tomu pozornost, neb se patrně vynoří nějaké důležité téma, které ten konkrétné vztah ovlivní. Může se jednat o pracovní ale i intimní, ale také se může něco začít dít okolo smluv a dohod. Všechny vztahy, které navážete za tohoto období - v intimní sféře budou velmi citové, v pracovní sféře - silné a pevné. V každém případě se bude jednat o výrazné partnerství. Poslední dny v měsíci se řiďte svým srdcem a intuicí, nebojte se jít neprošlapanou cestou. Konstelace posílí odvahu u těch z vás, kteří jsou pro všechno nové, nevyzkoušené a dobrodružné. Tyto dny využijte i k jednání na úřadech, pro podpisy smluv, a u některých Štírů se dokonce naskytne šance na trvalý vztah. Pěkný konec dubna, což ?

Střelec (23.11. - 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang
První dny tohoto měsíce bude dobré ohlídat si svoji výřečnost. Mohli byste se nechtěně strefit do někoho nebo něčeho, co bude špatně pochopeno a než se stačíte rozhlédnout, stanete se terčem pomluv.
Nechte to být, ono se v průběhu dalších dní vyjasní a získáte přehled, kdo to za vašimi zády klepaří.
Pokud máte v plánu cestování, využijte dnů okolo 5.4. Tyto dny jsou ale vhodné i k podání žádosti o zvýšení platu, povýšení. A nezadaní - v těchto dnech máte velkou šanci ! Pokud jste v uplynulém období oplakali „životní lásku", tak nezoufejte, uvidíte - někoho potkáte. Zpočátku to bude plné zmatků, nahodilostí, ale až se to ustálí, tak to může být dokonce partner na celý život. Ve dnech okolo 13.4. kdy nastane úplněk se držte hesla „mluviti stříbro, mlčeti zlato“, neb se vám konečně odhalí, kdože to ve vašem okolí stále okolo vás klepaří. Týká se to prvotně vašeho pracoviště či organizace, jejímž jste členy. Ale je zde varování i pro vás, neb cokoliv v těchto dnech řeknete vy na něčí adresu, někdo to zveličí, slova pozmění a otočí se to všechno proti vám. Posledních 8 dní tohoto měsíce vám přinesou změnu ve vašich denodenních záležitostech a pracovní rutině. Bude dobré se objednat na zdravotní prohlídku, a pokud nejste zvyklí cvičit, a máte to v plánu, tak tento den začněte…Obraťte vzhůru nohama svůj denní režim a rituály, zamyslete se, co vám nevyhovuje, které aktivity vás okrádají o čas a to změňte. Možná že přijdete díky tomu i na to, co vás každý den třeba při vstávání tak stresuje - zbavte se toho ! Je to nejlepší co můžete udělat pro své zdraví a pohodu. Mějte napaměti, že všechny dny tohoto měsíce se mužete dostat nejdále díky vlastní vytrvalosti a disciplíně. A pokud budete respektovat stanovená pravidla, mužete díky nim stoupat jako po schodech.

J
Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin
Určitě vás potěší, že vstupujete do klidného měsíce. Některé patrně ještě první dny dožene nějaký restík z minulých měsíců, ale s tím si hravě poradíte. Mylý nepokoj ve své dušičce zaznamenáte okolo 7.4. Citový chlad, nedostatek něžnosti a dotyků, přepracovávání, nezájem o sex a intimní kontakt, tak to jsou některé možnosti, které na vás konstelace nasměrují. Na straně druhé tyto dny vám nabízejí možnost vyřešit vše, co potřebuje vaši soustředěnost, tak se moc „neutápějte“ ve svých emocích a rozběhněte se po uřadech, zařizujte , vyřizujte…Dny okolo 13.4. vám doslova rozjasní mysl. Uvědomíte si , jaké změny nastaly ve vaší kariéře, okolo Vaší profese. Odstartuje to nějaké události, které se projeví v uvedených oblastech během příštích několika měsíců. Důležité bude nenechat se některými uštěpačnými kolegy vtáhnout do ostřejších diskusí, protože to jednoznačně pro vás musí skončit hádkou, která by se negativně odrazila ve váš neprospěch. Prostě vstupen na pracoviště si v těchto dnech dejte virtuální sluchátka na uši a klapky na oči, a dělejte že nic neslyšíte ani nevidíte. Ve třetím týdnu okolo 21.4. si s vámi vaši blízscí užijí. Přistihnete se při tom, jak schraňujete po celém domě spoustu zbytečností (které by všichni kolem vás asi nejraději vyhodili). Zjistíte, že lpíte na kdejaké drobnosti přímo citově. Dny spojené s koncem měsíce soustředí vaše aktivity k dětem, a všemu, co vám dělá radost. Zvýší se i váš sex-apeal a sexualita, tyto vám přeje i v oblasti rozkoší. A co víc - využijte dny okolo úplňku pro vlastní tvořivost, prostě dělejte co vás baví, věnujte se koníčkům a svým zálibám. Pokud mne poslechnete, budete spokojeni sami se sebou, zvýší to vaši sebedůvěru, a přinese vám to ještě něco navíc → seznámení s člověkem, který má stejné zájmy a pro osamělé jedince i šanci seznámit se s partnerem, který s vámi bude sdílet koníčky a zájmy. Ale pro zadané je tady malé varování - neb milostné dobrodružství " v jiném teritoriu" přinese potíže. Nov nese také šanci těm z vás, kteří se chystají rozmnožit svoji rodinu. Ke konci měsíce se mnozí z vás budou muset rozloučit s někým ze svých známých, který se stěhuje, nebo odjíždí na dalekou a dlouhou služební cestu .

K
Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang
První dny tohoto měsíce se budete divit, co se to s vámi děje. Konstelace se totiž rozhodli změnit od základů radikálně váš náhled na sebe sama. Může se díky tomu změnit i váš postoj k náboženství, jinak začnete chápat rodinu, …děti,…prostě změna životních postojů. Tahle vaše malá osobní vzpoura udiví lidi okolo vás. Vystupovat budete razantně a sebejistě. Bude dobré si dávat pozor při cestování, a mírnit styl jízdy. Protože má na některé z vás stále vliv planeta snů tranzitující vašim znamením, je to mimo jiné i signál nechat si udělat preventivní prohlídku. Pokud budete cítit nějaké náznaky, věřte nic to není, pouze je oslaben váš imunitní systém. Dny okolo 13.4. vás přinutí k zamyšlení nad svým dosavadním životem, co jste dokázali a co jste zanedbali. Uvědomíte si všechny svoje chybné kroky, a okdyž vás možná jejich množství nepotěší, berte to jako zkušenost a šanci se příště podobným neúspěchúm vyhnout. Dny okolo novoluní 27.4. vám odstartují velké události,které se budou týkat Vašeho domova, rodiny a prostředí kde žijete. Do popředí se dostane váš domácí i osobní život, což pro vás znamená spoustu rozruchu. Může se to týkat rekonstrukce bytu, nebo absolvujete spousty návštěv, schůzek, setkání. Protstě dny okolo NOV využijte ke změně ve vaší domácnosti, zejména v těch oblastech, kde cítíte nějakou nespokojenost, nebo máte pocit omezení. Pro některé z vás to znamená i plánování stěhování nebo koupi nového bytu. Protože nad vámi drží v průběhu měsíce ochranou ruku planeta snů, věřte této konstelaci, a to zejména v případě soudních sporů, podepisování smluv. Také si užijete spoustu šťastných náhod a šancí, a to je pobídky pro ty, kteří rádi sázejí. Plánujete-li početí potomka, tento měsíc je vám i v této oblasti nakloněn.

L
Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin.
Vy jste si milé rybky nakročily do velmi úspěšného měsíce. Dařit se bude ale jinak Rybkám narozeným v prvním dekanu a jinak Rybkám narozeným v druhém a třetím dekanu. Rybky narozené mezi 19.2.až 29.2. se rozhodnou první polovinu měsíce relaxovat a čerpat síly. Rybky narozené mezi 1.3. až 10.3. naopak budou plné elánu a chuti po všem novém. Všem těmto Rybkám se vrátí elán a chuť něco dělat, tvořit a příliv energie pocítí i v oblasti zdraví. Rybky narozené mezi 11.3. až 21.3. v uvedených dnech prožijí nějaké zklamání. Ala pochopí, že si svým způsobem vše zavinily sami a přejdou to bez nějakých šrámů. Dny okolo úplňku - 13.4.- už na všechny dekany bude mít vliv stejný, a to doslova mystický. Hlavou se vám začnou honit myšlenky spojené se sexem, ale také okultismem, hermetikou. Někteří se budou zaobírat i financemi, a zde je nutné upozornit na možnost, že se objeví nějaká nesrovnalost právě ve spojitosti s penězi, zejména které sdílíte s někým jiným. Může se také jednat o nezaplacené pojistky, daně,..etc. Dny okolo 17.4., kdy nastane novoluní, soustředí vaši pozornost a aktivity k vašemu domovu, bydlení, rodině, ale také klade důraz na vztahy se sourozenci, příbuznými i sousedy. Pokud vám bude připadat, že pouze zběsile „šlapete do pedálů“, nepodlehněte tomu, neb tímto novoluním něco zasejete, co sklidíte za 2 týdny…Tak se snažte !!! A je toho hodně, co můžete ve dnech okolo NOV změnit. Pokud jste v neshodách se sousedy, sourozenci, tak máte v uvedené dny jedinečnou šanci vše urovnat. Pokus si plánujete nějakou zkoušku, konkurz či něco podobného, nasměrujte termín na období právě okolo novoluní. A pokud se vám cokoliv nelíbí ve vztahu k sousedům či sourozencům, využijte tyto dny a sdělte jim to a pěkně nahlas. Konec měsíce si příjemně užijete s vládcem vašeho znamení. Bude vás příjemně houpat, a nasměruje vás díky snům k nějakému projektu či vnukne vám plán, který uvedete v činnost během několika příštích měsíců.

*

Horoskopy vypracovala
Naďa Šmídová
telefon 603 422 219
e-mail : NADAMAGIC.@sez­nam.cz

http://www.webpark.cz/nadasmidova

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek