Hra na plodné a neplodné dny

Těhotenství

Nebudu zde popisovat, jak se tato hra hraje. Všechny snažilky a snažilkové ji dobře znají. My ji hrajeme obráceně. Je to naše jediná ochrana... nutno podotknout, že krajně nespolehlivá.

Neustále na WC, večerní plácání pátého přes deváté, lépe řečeno „neskutečné přežírání“, rapidně klesající míra mé inteligence a schopnosti vyjadřování se jako normální svéprávný člověk… to je zatím jen malý výčet příznaků toho, co mi před týdnem potvrdil malý modrobílý papírek.

Že je něco „jinak“ jsem začala vnímat už dva dny po večeru, kdy jsme se měli s manželem hodně rádi… jak bych tak řekla. Protože nemohu brát kvůli zdravotním komplikacím žádnou hormonální antikoncepci a pryž s mým mužem oba souhlasně odmítáme, jediné, co zbývalo jako ochrana proti početí byla „hra na plodné a neplodné dny“. Tato hra nám věru vycházela. Celého třičtvrtě roku :mrgreen:

Vzhledem k tomu, že jsme se měli hodně rádi dva dny po ovulaci, ta možnost, že jsem otěhotněla nad námi visela. Na druhou stranu vzhledem k našim mnohaměsíčním neúspěchům před dvěma lety jsme si mysleli, že až se jednou rozhodneme o druhé mimčo snažit, nebude to až tak jednoduché. Představila jsem si manželovu lehkou nadváhu, ty vagóny bůčku, co za celý svůj život už sežral, těch kamionů vykouřených cigaret a alkoholu vypitého za posledních 12 let… naděje, že to půjde hladce velká nebyla.

Přesto mi den ode dne ten vtíravý pocit, že mi tam uvnitř roste malý živůtek, víc a víc nedal pokoj. Byl až otravný :-D Den před očekávanou MS jsem s manželem o této možnosti a o tom, co v hloubi duše cítím, mluvila. Položila jsem mu dvě otázky. „Byl bys rád, kdybych byla těhu?“ „Nevim, asi jo“. „A byl bys radši kdybych těhu nebyla?“ „Bylo by to tak lepší“. Byla jsem trochu zklamaná, a tak jsem asi spíše kvůli němu doufala, že ta má intuice není žádná intuice, ale prachsprostá sugesce. :mrgreen:

V pátek 2. 12. 2011 jsem si udělala, nečekaje na příchod MS, těhotenský test. Bohužel, krom otlačené zadele od prkénka, na němž jsem dřepěla celé tři minuty, se nestalo nic. Hypnotizovala jsem ten malý úzký papírek a doufala, že tam druhá čárka bude… ale i že tam nebude. Nebyla. Odešla jsem za dcerkou, pak jsem zavolala mému muži, že je test negativní a mimi se nekoná…

Jenže… zaposlouchala jsem se znovu do své dušičky a ta mi ani po tomto zjištění nepřestala říkat: „máš tam mrně!“. Na test, který stále ležel na prázdné ruličce od toaletního papíru na WC, jsem se šla asi po půl hodině podívat. Začala jsem ho různě otáčet, zkoumat, na světle, v šeru… v šeru! 8-O Ty *ole, tam je duch! Sundala jsem si brýle, chodila s ním po domě a vždy tam, kde bylo trošku přítmí, jsem viděla nepatrného ducha.

Sakra, ale je to po limitu! Hupsla jsem do obou mých milovaných skupin tady na eMimču a okamžitě plašila, „Co to znamená? Tak jsem těhu nebo ne?“ Test v sobotu, neděli i pondělí mi mé tušení, dalo by se spíše říci „vědění“, potvrdil. Čárka sílila a od soboty se rýsovala již v limitu 3 minut. :dance:

Manželovi jsem to říci nechtěla. Žil v tom, že těhotná nejsem a bylo mi tak lépe. I jemu. Navíc ve mně stoupaly hrozné pocity viny, že jsem tehdy řekla, že „může“, že je to bezpečné… když nakonec nebylo. Styděla jsem se. Bála jsem se reakce. Hrozně! Navíc, teď se nám to vůbec nehodí. Ano musím to tak hnusně říci - rozestavěný barák, bez peněz, Verča je ještě malá, a další a další důvody, proč teď mimi nemít. Sesype se. Jako správnej zodpovědnej chlap se mi tu sesype, až si to všechno uvědomí, a já krom sebe ještě budu muset sbírat jeho.

I přes to, že jsem se cítila hodinu před plánovaným oznámením jako před maturou(děkuji Monny za online podporu), tlouklo mi srdce, chtělo se mi brečet atd., nakonec jsem mu to to pondělí večer řekla. Začala jsem omluvou za to, že mi věřil a já to takhle podělala… dál jsem pokračovat nemusela. Jeho oči se změnily v něco tak nádherného, něco, co jsem viděla jen dvakrát v životě - když se narodila Verunka a když jsme se brali.

Jakmile ze mě dokázal po chvíli odlepit své nejromantičtěji a nejlíbezněji vykulené oči a vzpamatoval se, řekl mi, že v tom lítáme oba, protože neví, kde jsem vzala, že jsem mu tehdy řekla, že „může“ , že on si pamatuje, že jsem si tím nebyla jistá. Oba si ten osudný večer jak je vidět pamatujeme jinak, a mně to akorát přidělalo starosti :mrgreen: Povídali jsme si do 3. do rána, on u toho vypil lahev rumu :lol: (skoro vůbec poslední rok nepije, a tak mu to vlezlo do hlavy prakticky hned :mrgreen: ), a i když nenávidím, když je opilý a musím na něj koukat, tentokrát to bylo jiné. Celou dobu se na mě díval tak zbožně, probrali jsme první poslední, dostala jsem od něj tolik povzbuzení a podpory, kolik jsem opravdu nečekala. Byl to výjimečný večer.

Možná vůbec nezajímavé, i když nás to zaujalo, je, že on mě požádal o ruku nevědomky na apríla a já mu řekla o miminku na Mikuláše :mrgreen:

Jako správná hysterka se testuji denně. Čárka pořád sílí! :dance: Příští týden jdu na prohlídku, a tak věřím, že uvidím malý váček, a po Vánocích už i srdíčko. Nepochybuji o tom, že tam uvnitř to malé je. A že by snad nebylo v pořádku? To si nepřipouštím. Pověrčiví nejsme a i když to ví jen pár našich přátel, a rodině to chceme oznámit až po první prohlídce, nebojím se svěřit s mojí-naší malinkatou radostí tady vám. Ačkoli je to hodně předčasné.

Včera se mě ptal, jestli už je mu to podobný :lol: Tak říkám, že jestli ano, tak mám asi ještě pořád růžový brejle na nose :-P Vyhledala jsem mu na netu velikost plodu v 5. tt, a na můj popis, že má mrně jeden celý gram a že je veliký asi jako sezamové semínko, mi odpověděl: „jako to na housce?“ :mrgreen: Je roztomilej! :srdce:

Držte prosím našemu sezamovému semínku palec :-D …sice přišlo do doby nelehké, ale nepochybujeme o tom, že to zvládneme. Důležité je, že se všichni tři milujeme. Už si ve svých srdíčkách děláme místečko i pro čtvrtého. A kdyby to náhodou nevyšlo, nevěřím, že po tomto všem s druhým mimčem budeme čekat až do třetích narozenin naší dcerky, ačkoli původní plán takový byl :-D

Děkuji ohromné podpoře holek z Říjňátek 2010 a Nevěstám 2011 a přeji všem Srpňátkům 2012 (aby těch letopočtů nebylo málo :mrgreen:), aby se ti malí prďolkové pěkně uvelebili a za 8 měsíců se narodilo hodně krásných, silných miminek :srdce: :hug:

Hodnotilo 15 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 09.12.11 05:34

:hug: :hug: Tak to jsem ráda, že už můžu oficiálně gratulovat :huban:

 
neddo
Závislačka 3398 příspěvků 09.12.11 06:54

Miru, opět povedený deníček :palec: a s krásným obsahem :dance: Držím semínku moc palce :hug: :*

Příspěvek upraven 09.12.11 v 06:54

 
Pesee23
Závislačka 3826 příspěvků 09.12.11 07:22

vyborne napsane! Gratuluji a drzim pesticky, at je vse v poradku!

 
Kima-o
Závislačka 4886 příspěvků 09.12.11 07:34

úplně mě to po ránu rozněžnilo :) dneska bude hezký den - děkuji :D a moc gratuluji! ať jste všichni 4 šťastní! :kytka:

 
nodysek
Kelišová 6439 příspěvků 7 inzerátů 09.12.11 07:38

Čekala sem, kdy o tom napíšeš deníček :lol: i když sem ten příběh už slyšela, opět sem měla slzy v očích, držím pěsti ať jde všechno hladce a ať tam je ten chlapeček :kytka:

 
giraffe11
Závislačka 4441 příspěvků 09.12.11 07:44

Hezký deníček, gratuluji. :kytka: Ať semínko pěkně roste. :hug:

 
Mína13
Generální žvanilka 20807 příspěvků 09.12.11 07:44

jejdáááá, no to je překvapení :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

moooooooooc gratuluju :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
TornadoLou
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 09.12.11 07:59

Miru-ja tu prave takemu byvalemu semienku pustam kolotoc nad postielkou… Mam slzy v ociach a spominam na den ked som este len ja vedela ze tam vo mne je :-)
Prajem ti nech za 8 mesiacov drzis v naruci krasne zdrave mimino…

 
Motýlková
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 09.12.11 08:04

Teda:) tak gratuluju a držím pěsti, ať se ze semínka vyvrbí chlapeček, ať máte páreček :* :srdce:

 
sterezie  09.12.11 08:08

Velká gratulace! :kytka:

 
Barushe  09.12.11 08:29

Taky jsem čekala na deníček jako Nodýsek :lol: Miru, ještě jednou gratulka a dostala jsi mě do fáze, kdy se už teď těším na druhý sezamový semínko :pankac: :mrgreen:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 09.12.11 08:46

Hodně štěstí a zdraví.Krásný deníček.Hezky napsaný . :kytka: :palec:

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 09.12.11 09:02

Miruško gratuluju :kytka: :kytka: :kytka: opět krásný deníček :-)

 
ashlee  09.12.11 09:08

gratuluji :kytka:

 
Peitra
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 09.12.11 09:08

Ahoj Miru, 2.12 jak píšeš, že jsi uviděla na testu ducha, já byla na své první prohlídce. Už nám tlouklo :srdce: Jakou já měla radost? Ale pár týdnů předtím… Jsme na tom vesměs podobně. Kupujeme pozemek, bude se stavět, do toho problémy s úvěrem. Jenže ještě před termínem MS jsem se cítila tak nějak jinak. Měla jsem tušení, nějakej červík mi cosi napovídal. V první den zpoždění přišel na řadu test. A byly tam // jak malované. Pravděpodobně datum oplození 2.11. Přítel měl přijít až večer, po telefonu jsem mu to říkat nechtěla. Jak já se bála. Věděla jsem, že se to prostě nehodí :oops: Jenže jak jsem to večer a v slzách, které jsem už nedokázala zadržet, vypustila z pusy, tak on se rozsvítil jak stromeček. Prý všechno zvládneme, mám být ráda atd. atd. … Náš mimák by měl přijít na svět na přelomu července, srpna, tak uvidíme kdy se mu zachce. Držim nám palce, ať vše dobře dopadne… A určitě jo. Čtu tvoje deníčky pravidelně a určitě si to zasloužíš :palec:
PS: Máš skvělýho manžela

Příspěvek upraven 09.12.11 v 09:10

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 09.12.11 09:21

krásné… držím palečky (my jsme květen 2012 :) )

 
Somier
Kelišová 5305 příspěvků 09.12.11 09:23

Miru, nevim,co k tomu říct, i když to už dávno vim, tak mi to stále hřeje u :srdce:
to malý se neptá, zda může přijít, ono prostě přijde, když chce :kytka: a ať je doba těžká nebo ne, vy to zvládnete, zvládli jste toho už tolik, že tohle Vás už jen posílí :*
držím Vám všem palečky :palec: a těším se na info z první kontroly :hug:
kočko užívej si to a ať jste zdraví :hug:

 
Hromnice
Závislačka 3361 příspěvků 09.12.11 09:34

Miru moc a moc gratuluju :hug:

 
Mia82
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 09.12.11 09:38

Miruš- moc, moc gratuluji :hug:

 
neprrihl. hotaru  09.12.11 09:57

Manželovi jsem to říci nechtěla. Žil v tom, že těhotná nejsem a bylo mi tak lépe. I jemu. Navíc ve mně stoupaly hrozné pocity viny, že jsem tehdy řekla, že „může“, že je to bezpečné… když nakonec nebylo.

miroslavo, já tě fakt nechápu…VLASTNÍMU manželovi se stydíš říct, že jsi těhotná a tady na veřejném portálu to hned vyslepičíš?? trochu divný, nemyslíš??? :?: stejně tak jako se to chystáš oznámit rodině…vždyť si to tu můžou přečíst tady už klidně teď, uvědom si, že emimino je veřejný web, a ty jseš tu dost profláklá…fakt mě tvoje naivita dostává :roll:

 
Kathula  09.12.11 10:22

Moc hezky napsane, cetla jsem vic tvych denicku, i kdyz jsme se „osobne“ nikde nesetkaly, jsi mi ze stylu psani strasne sympaticka - gratuluju k seminku a at hezky roste ;) :srdce:

 
Monjie
Generální žvanilka 22975 příspěvků 09.12.11 10:25

hele ty taky, vitej do klubu!:D

 
Lencaaaa
Závislačka 4152 příspěvků 09.12.11 10:39

Jééé tak to moooc gratuluji. Věřím, že všechno bude v pořádku a vy to všechno spolu zvládnete :-). Rozdíl necelé 2 roky bude super děti si budou rozumět. Sice to bude možná trochu náročnější ale uvidíš že to zvládnete. Já si taky říkám kdy druhé miminko… 3 roky se mi cekat nechce ale uvidime jak se to maskytne.
Ještě jednou moc gratuluji, zvedla jsi mi náladu takhle (skoro)) po ránu :-).

 
Hanzlici  09.12.11 10:44

Jéé, takovouhle hrou jsme taky k malé přišli :-) gratuluji :-)

 
zzuzzinda
Kecalka 271 příspěvků 09.12.11 10:47

Gratuluju a držím palce vám všem i malému Sezámkovi :) Mě v kočáru chrupká srpňátko 2011 :)

 
consi
Kelišová 6882 příspěvků 09.12.11 10:48

Miru gratuluji :kytka: Už se zase těším na miminovský deníček, tentokráte už otrkané druhomatky :D

 
Alyss
Extra třída :D 10471 příspěvků 09.12.11 10:50

Gratuluju!!!!!
Včera to byly přesně 4 roky,co jsem měla termín porodu s prvním synem:)
A včera to byly přesně dva roky ,co jsem vyhodila „negativní“ test do koše se slzami v očích ..ale jelikož to ve mě taky hlodalo, po chvilce jsem se šla kouknout a hádej co? :mrgreen: (Viz metřík ;) )
Takže věřím,že to vaše sezamové semínko, tam určitě je :kytka:

 
Bikis
Závislačka 4553 příspěvků 09.12.11 10:51

Miru, díky, že jsem si mohla zase poplakat!!!! :pankac: :mrgreen: Moc držím palce, a věřím, že vy zvládnet všechno!!!!!! :hug: :palec:

 
Jana1940
Stálice 69 příspěvků 09.12.11 11:11

Moc gratuluji!!!
Máme doma také Říjňátko 2010 a včera (den před plodným dnem) jsme se s manželem taky měli rádi :srdce: , ale úmyslně :D , tak doufáme, že se to povedlo. A když ne, tak snad někdy příště. Původně jsme chtěli děti tak o 2,5 roku, ale touha je větší než plány :D
:hug: :hug: :hug: :hug:

 
Fima
Nadpozemská drbna 28750 příspěvků 09.12.11 11:13

Krásný deníček! Moc gratuluji a ať semínko krásně roste. :kytka:

 
JanaK88
Závislačka 4281 příspěvků 09.12.11 11:13

Gratuluji :srdce:

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 09.12.11 11:26

Miruš, zlatíčko, děkuji za zmínku :mrgreen: :hug:
Jinak tedy nutno podotknout že jsi mě rozbrečela tím tvým stylem popisu Davida a jeho „emocí“ .. A moc moc moc ti gratuluji :hug: :hug: :hug: :hug:

Příspěvek upraven 09.12.11 v 11:27

 
kathystar
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 1 inzerát 09.12.11 12:06

Miruš velikánská gratulace :kytka: .Ale docela překvápko :mrgreen:

 
neddo
Závislačka 3398 příspěvků 09.12.11 12:31

Hotaru, je tohle třeba? :? Prostě měla Miru trochu strach, co je na tom? :nevim: A nemyslím si, že celá rodina od Miru je na emiminu :roll: Asi nad tím přemýšlela, než to sem napsala, ale ty jsi nejspíš u psaní svého rejpavého příspěvku nepřemýšlela 8)

 
lenička m
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 09.12.11 12:33

Krásně napsaný deníček, uplně jsi mě dojala s slzičkám, je krásný jak držíte při sobě :srdce: přeji zdravé „semínko“! :kytka:

 
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 09.12.11 13:08

Miruš- gratuluju!
A přeju Vám třem + semínku hodně štěstí!!
A chválím deníček- opět velmi povedený, sice né tak vtipný jako obvykle, zato je plný něhy a lásky!- úplně mne dojal. :kytka: :palec:

Příspěvek upraven 09.12.11 v 13:09

 
TessAg  09.12.11 13:13

hurááá, gratuluju!!! :hug:

(já to s tím testem měla stejný… :mrgreen: )

 
Mrs.G
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 09.12.11 13:17

Miru…moc a moc gratuluju… :hug: :* :srdce:

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 09.12.11 13:32

Moc vám gratuluji :kytka:

ps. jinak příště doporučuji nehormonální tělísko :mavam:

 
Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 09.12.11 13:35

Teď teda nevím, jestli jste tu hru vyhráli nebo prohráli - ale výsledek je parádní! Gratuluju :palec:

 
momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 09.12.11 13:37

Gratuluji :potlesk: :potlesk:
a obdivuji,jak to vše berete hopem :palec:

 
monuline
Kelišová 6054 příspěvků 09.12.11 13:59

Jééé..moc hezky napsaný deníček…umíš krásně psát.. :kytka: :potlesk:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 09.12.11 14:29

Ahoj holky teeeda vás tady je :mrgreen: :hug: Moc děkuji za reakce, překvapilo mě kolik lidiček mi fandí a kolik z vás tenhle deníček(ačkoli jste se u něj asi neřezaly smíchy :lol: ) potěšil.

K příspěvku Hotaru. Ano měla jsem strach mu to říct, a pokud člověk čte pečlivě, má tam i jasné vysvětlení, co mě ke strachu vedlo. Manžel to ví od pondělí a s deníčkem jsem čekala až jak bude nebo nebude druhá čárka na tt sílit. A protože je už skoro stejně silná jako první, nevidím důvod proč o tom nenapsat. Nežiju v pohádkách. Báje a pověry respektuju pouze v knihách a v televizi. Já žiju v reálném světě a na to, jestli ten drobek bude dost silný rozhodně nemá vliv to, jestli to řeknu dřív, než se běžně říká. Na nějaká zakřiknutí opravdu nevěřím. Prostě buď silný je a nebo ne. :-D Naše rodina skýtá celkem 7 členů(krom nás tří). Ti, kteří mají internet o pozitivním těhu testu samozřejmě ví a myslí na nás až půjdeme příští týden na kontrolu. zbytek rodiny-4 lidi-obě babičky a tety internet nemají a těm chceme vše říct až po vyšetření. Rozhodně vím, proč jsem deníček napsala a psala jsem ho v plném vědomí… a i kdyby se to babičkám doneslo…tak co? Copak je někde předepsáno, že jim musíme oznámit těhu nějakým originálním způsobem? :mrgreen:

Vím že tam ten drobek je, jsme propojeni…roste…mám důkaz na testech a moc se těším k doktorovi. Strach nemám. Možná to zní lehkovážně a naivně, a možná se mi moje neoblomná jistota vymstí, ale má mateřská intuice mě ještě nikdy nezradila. Proto na ni spoléhám. :D

 
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 09.12.11 15:00

já se teda trošičku řezala..pekně napsané, a moc vám gratuluju

 
Any11
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 09.12.11 15:23

Gratuluju (a zavidim) :kytka:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 09.12.11 16:14

Juuu Miru… Tak to gratuluji strašně strašně moooc :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: opět překrásný deníček :srdce: ;)

 
Jahudka84
Kelišová 6587 příspěvků 09.12.11 16:26

Moc krásně napsané :potlesk: Slzy dojetí se mi tu koulí jako hrachy :-)
Moc gratuluju a přejeme semínku, aby klíčilo jak divé a vy jste to všechno zvládli ;-)

 
Afrodité
Kecalka 215 příspěvků 09.12.11 16:27

Gratuluji! Moc příjemný deníček, i slzu jsem zamáčkla. :kytka:

 
Žanysek
Závislačka 3259 příspěvků 09.12.11 17:06

gratuluji a držím pěstičky

 
Kataa
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 09.12.11 17:30

Panejo, krásně napsaný, to já slzu zamáčknout nedokázala… :) držím pěstičky :palec:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama