Hříšná Angelika VIII

„No co ti budu povídat. Jakoby mi viděl do hlavy,“ začala Lucie vyprávět Janě sex s cizím mužem, který zažila předešlou noc. „Byl tak hrubý. Podle toho, co jsme si psali předem, jsem čekala, že to bude to pravé, ale tak nějak jsem tomu nechtěla věřit. Ovšem když mě seřezal páskem od kalhot a svázal mi ruce za záda...“

*

Hříšná Angelika I, Hříšná Angelika II, Hříšná Angelika III, Hříšná Angelika IV, Hříšná Angelika V, Hříšná Angelika VI, Hříšná Angelika VII

„To si děláš srandu, ne?“ skočila ji do toho Jana

„Ne, nedělám. Jano, bylo to skvělý! Byl tak sprostej, ale přesně tehdy když měl být. Říkal mi dě. vko… když do mě vnikal, přimáčkl mě do rohu, chytil za vlasy a řekl jen Drž!. Byl tak tvrdý, ale zároveň přesně věděl, jakou sílu má použít a kde. Našla jsem si dneska tři modřiny.“

„A to tě jako rajcuje?“

„Modřiny ne, ale vzpomínky na to, co k nim vedlo. Bylo to tak vášnivé, živočišné a divoké. Nic lepšího jsem fakt nezažila.“

„No aby ti nezbyly už jen ty vzpomínky. Ozval se ti?“

„Ne.“ Lucie najednou změnila tón v hlase „Zatím…“

Lucie doufala, že se ozve. Chlapi to tak přeci dělají. Chtějí po sexu vědět, jestli byli dobří, chtějí pochvalu. A i když si Milan N mohl být sám sebou poměrně jistý, pořád to byl jen ješitný chlap. Lucie spoléhala na tuto všeobecně známou pravdu a už přemýšlela, jak Milanovi N naznačit, že by stála o další schůzku, ale ne tak, jako by se doprošovala. Musí přeci chtít on, musí to být jeho iniciativa.

Odpoledne měla Lucie rande s Jitkou. Pozvala ji na prohlídku koupeného domu. Jitka vařila kávu v improvizované kuchyni, která obnášela skládací stolek, rychlovarnou konvici, která byla zapojená prodlužovačkou do zásuvky u sousedů, a dva malé hrnečky po babičce.

„Přivezla jsem nám do kafe cukr a mléko,“ začala Lucie vytahovat z kabelky dva jednorázové cukříky a malá mlíčka.

Jitka se začala smát. „Tos udělala dobře, jelikož to tu nemám.“

„A ještě jsem napekla,“ vytáhla Lucie eso z rukávu – kupované větrníky.

„Luci…,“ začala Jitka nejistě rozhovor.

Lucie se trochu lekla, Jitka najednou zvážněla. Dívala se na ní a snažila se číst z výrazu její tváře, co se stalo. Najednou Jitce cukl koutek a zčervenaly tváře.

„Asi mám chlapa.“

„No nekecej ty bláho?!“ Lucii poskočilo srdce radostí, které ale vzápětí vystřídala podezíravost. „Odkud je? Kde jste se seznámili? Není to zase nějakej úchyl ze seznamky, že ne? Kolik mu je? Jak vypadá?“ spustila smršť otázek a usrkla kafe.

Poslouchala Jitčino nadšené vyprávění o novém muži v jejím životě a pozorovala, jak je Jitka šťastná. Moc jí to přála. Teď, když koupila tuhle ruinu, chlapská ruka se bude hodit. Pomůže jí nejen silou, ale snad i oporou. Přesně to Jitka potřebovala. Lucii se ale vyprávění o Romanovi tak nějak úplně nezamlouvalo – nacházela jisté podezřelé informace ohledně jeho rodiny, zmíněny byly i nějaké dluhy a proč sakra skoro ve čtyřiceti letech nemá normální práci, ale dělá jen brigádně? Viděla, jak je Jitka z Romana nadšená a nechtěla ji ho hned hanit, tak jen vyslovila přání osobně ho poznat, aby si ho proklepla. Znala Jitku velmi dobře a věděla, že je psychicky, z dlouhodobé absence muže ve svém životě, už vyčerpaná a byla ve stavu tonoucího, co se stébla chytá. Lucie nechtěla, aby Jitka naletěla nějakému vykukovi.

„Nojo, to víš, že vás seznámím, ale né, že ho vyděsíš?“

„Já? Neblázni, vždyť mě znáš,“ usmála se sarkasticky Lucie.

„No právě.“

Když Lucie odjížděla od Jitky, už se stmívalo. Byl to přesně ten čas, kdy je vidět zapadající slunce a naproti němu už vycházející měsíc. Čekalo ji ještě jedno rande, na které se těšila, takže si ve zpětném zrcátku přepudrovala nos, nanesla rtěnku a stříkla na sebe Calvina Kleina, kterého vozila v autě.

„Tak jak, couro? Vyprášil ti kožich?“ přivítal Lucii v hospodě Michal.
Na stole už měla natočenou malinovku a připravený podsedák.

„Už jsem nám i objednal véču.“

„No ty jsi úžasnej, a na co že mám chuť?“

Michal nadzvedl obočí. „Pochybuješ snad o tom, jak dobře tě znám?“

Lucie se posadila, upila malinovky a uznala, že je skutečně zbytečné se ptát. Věděla, že jim oběma přinesou kuřecí řízek s bramborem, bez oblohy.

„Tak povídej. Jaké to bylo?“ poposedl Michal na židli, aby byl blíž, opřel si bradu o ruce, hleděl Lucii přímo do očí a čekal na vyprávění.

Lucii bleskla hlavou myšlenka, jestli mu vůbec má něco vyprávět. Nemá to trochu vycenzurovat? Jak to, že ho to tolik zajímá? Doufala, že bude alespoň trochu žárlit. Michal ale žárlivě vůbec nevypadal. Co když to ale jen předstírá a uvnitř ho přeci jen sžírá žárlivost? Vzpomněla si na sebe, na to jak sama předstírá, jak je nad věcí když ji Michal vypráví své zážitky s milenkami. Vždy ho na oko napjatě poslouchá, ale pod stolem se jí kroutí všechny prsty, ruce má v pěst a žárlivost ji doslova žere za živa. Má to stejně, nebo ne? Proč nad tím vůbec tak přemýšlím? Je to Michal, moje nejlepší kámoška, má Pavlínku, dokonalou přítelkyni. Já jsem vdaná. Nad čím to vlastně přemýšlím a proč? Co vlastně chci?

Přečtěte si pokračování příběhu: Hříšná Angelika IX.

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
5041
14.9.18 07:30

:potlesk: … a příště bych prosila menší prodlevu :lol:

 • Nahlásit
 • Zmínit
7203
14.9.18 07:41

Achjo ,krátké a po dlouhé době :mrgreen: takže zase čekat :zed:

 • Nahlásit
 • Zmínit
855
14.9.18 08:27

chtelo by to knihu! kazde pokracovani ctu jednim dechem :palec:

 • Nahlásit
 • Zmínit
hodinarka
14.9.18 09:38

Super. Bohužel/Bohudík jak, kdyby autorka psala o mně. Jen teda nejsem tak nad věcí jako Lucie.

 • Nahlásit
1401
14.9.18 10:19

Noo… Pořád spekuluji, kam se děj vyvine. Nebude Jitčin přítel právě onen dobrý milenec Milan N.? Dá se Lucie nakonec dohromady s kamarádem Michalem? Bude ještě nějaký žhavý dokonalý sex? A co manžel a dcera? Obávám se, že na odpovědi si budu muset počkat :). Přimlouvám se taky za tentokrát rychlejší pokračování ;)

Příspěvek upraven 14.09.18 v 10:21

 • Nahlásit
 • Zmínit
14.9.18 11:18

Zajimalo by me jestli pises podle sebe :-) podle svych tuzeb a prani a never ;-)

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
14.9.18 11:37

@Citronkalekninka

Celé je to o mně a mých přátelích. Jen jsou změněná jména :mrgreen:

autorka Lucie :kytka:

 • Nahlásit
1728
14.9.18 12:16

no jestli Milan bude Roman, tak mě trefí :lol: ale jestli je to ze života, tak by nemusel..ale s Michalem je to naprd :think: :lol:

 • Nahlásit
 • Zmínit
14.9.18 14:46

Skvělé :) ale dlouhé čekání :roll:
Co udělat delší další pokračování ? :D

Příspěvek upraven 14.09.18 v 14:47

 • Nahlásit
 • Zmínit
8007
14.9.18 21:13

Každý další díl je lepší a lepší :palec: Jen by to chtělo každý týden nový díl :lol:

 • Nahlásit
 • Zmínit
5412
14.9.18 22:16

:potlesk: . Super super super. :palec: :palec: :palec: . Musis nam priste rict presne datum, kdy bude pokracovani. Hlidam pak denicky kazdy den :lol: . Fakt parada :palec: .

 • Nahlásit
 • Zmínit
25901
16.9.18 06:49

Paráda, jen tak dál. Přimlouvám se za pokračování nejpozději za týden. :palec:

 • Nahlásit
 • Zmínit
Huk
614
16.9.18 12:23

@ autorka: život píše nejlepší storky.
Až budu stará rašple, napíšu svoje milostné memoáry :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1401
27.9.18 11:22

Kdy bude pokračování? ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit