Hubnutí a cvičení po porodu

Cvičení a hubnutí

Vůbec jsem neměla v plánu psát deníček o svém hubnutí a nechci, aby to vypadalo, že se opičím, ale po přečtení deníčku od uživatelka32 a hanickar mi to nedá... Připadá mi, že toho mám s holkami tolik společného, i když je vůbec neznám... :D

Zdravou stravu dodržujeme s manželem už něco přes dva roky, ale já „ujíždím“ na sladkém. Bohužel můj kámen úrazu…

Rodila jsem v září 2015. Prvního ledna jsem ze spíže vyhodila všechny nezdravé věci - sladkosti, tyčinky, chipsy a začala jsem pořádně cvičit. Začala jsem s Jillian Michaels 30 Day Shred. Stále mi do toho přicházelo nachlazení, a tak jsem skončila u levelu 2, který jsem protáhla cca na měsíc. Nicméně i toto se na postavě projevilo - viz mé míry na konci deníčku.

Pak jsem se dala na různé 30denní výzvy - dřepy, prkno, bříško… K tomu každodenní procházky - 2× denně 30 minut - nic extra dlouhého. Doma mám eliptický trenažér - ten bohužel využívám párkrát do roka, což mě velmi mrzí - chtěla bych jej znovu oprášit…

Bohužel od dubna, kdy mé dítě začalo být aktivní, nestíhám cvičit. Ano, mnozí mě za to možná odsoudíte, že je to jen výmluva. Ale v noci naspím max. 4 hodiny (dítě se často budí a vyžaduje kojení), hlídání nemám, manžel je od rána do večera v práci a já mám na krku celou domácnost + zahradu a k tomu další aktivity s dítkem + přestavbu baráku + oslavy atd.

Ale teď zpátky k věci. Nevím, zda je to tím, že jsem se přiblížila ke svým mírám před těhotenstvím, nebo je to mou leností, nebo na to opravdu nemám čas - prostě nějak už nemám sílu, energii najet zpátky na cvičení.

Jasně, že si říkám, že by bylo super, kdybych se v létě nestyděla svléct se do plavek nebo si vzít kraťasy bez toho, aby se lidé nemuseli dívat na můj třepající se rosol na zadku a stehnech, ale vím, že přede mnou je ještě daleká cesta a to mě nejspíš odrazuje… Svého prvotního cíle jsem dosáhla a na další už nemám, protože je tááák daleko…?!

V lednu jsme si s holkami, které chtěly zhubnout se mnou, založily skupinku, která měla za úkol podpořit, motivovat atd. Začaly jsme čtyři. Po měsíci jsme zůstaly jen dvě a po dvou měsících jsem vydržela už jen já sama. To pro mě byla radost, že jsem to jako jediná dokázala, ale na druhou stranu mě mrzelo, že se už nemám s kým podporovat, motivovat atd.

A tak zhodnocuji, přemýšlím… Co se změnilo, že teď již necvičím a předtím jsem to dokázala. A hle, přišla jsem na to.

Ráno jsem si vždy o hodinu přivstala a šla cvičit (na večerní cvičení nejsem)- v té době dítě spinkalo cca do půl osmé. Bohužel teď vstává už mezi 5 až 6 ranní. A vstávat ve čtyři hodiny ráno kvůli cvičení, to bych asi nedala.

Zvažuji možnost cvičit přes den, když mi dítě spí - ale ona spí 2× denně po 30 minutách - to stihnu max. Jill, která mě už lehce nebaví… :-D Navíc v té době zrovna myju nádobí nebo připravuji oběd.

Poslední dobou, kdy mi chybí energie pustit se znovu do cvičení, jsem přispívala do různých skupinek a ptala se třeba na to, zda je možné zhubnout v bříšku a na bocích pouze cvičením na elipticalu, nebo zda můžu zhubnout břicho, když upravím pitný režim a budu pít pouze čistou vodu (neboť abych fungovala, piju poslední dobou často kávu). Takže pokud máte někdo s tímto zkušenosti, budu ráda, když mi v komentářích či soukromé zprávě napíšete svůj postřeh. :-)

A teď již ke slíbeným mírám - měřím 165 cm. :-)

Před těhotenstvím:
Váha: 56 kg
Prsa: 82 cm
Pas: 71 cm
Bříško: 84 cm
Boky: 102 cm
Stehna: 56 cm

V lednu na začátku mého cvičení:
Váha: 61 kg
Prsa: 94 cm
Pas: 79 cm
Bříško: 95 cm
Boky: 105 cm (těsně před porodem dokonce 110 cm)
Stehna: 59 cm

A ke konci května - po několika týdenním cvičení a pak jsem již ztratila motivaci, když jsem dosáhla svého prvotního cíle:
Váha: 53 kg
Prsa: 82 cm
Pas: 70 cm
Bříško: 85 cm
Boky: 96,5 cm
Stehna: 55 cm

Deníček je psaný na rychlo - takže se omlouvám, pokud budu něco psát vícekrát nebo něco nebude dávat smysl.

Holky, jsem připravená i na kritiku, takže hurá do mě! :-) Ovšem ocením i tipy a rady! :-)

Všem přeji krásný den!

Hodnotilo 11 lidí. Score 2.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
happy day
Stálice 97 příspěvků 14.06.16 00:22

Ja ti nevim, ale cekala jsem baculatejsi miry :D

 
Kikuška90
Neúnavná pisatelka 18908 příspěvků 14.06.16 06:23

A Ty ještě pořád chceš zhubnout? Nebo už jen zpevňuješ?? Mám stejné míry jako ty teď na konci května, jsem jen o cenťák vyšší a o kilo těžší. U mě je to v 80% jen o stravě, necvičím teď 4 týdny a postavu mám pořád stejnou. Jsem taky hodně na sladké a i když si teď docela dopřávám, tak se nic nemění.
Musíš přijít na to, co u Tebe je ten „kazič“. Tu vodu určitě, já už minimálně dva roky piju z 95% vodu.
Já mám „problém“ s bokama a celkově se spodní části těla, takže jsem hlavně „jezdila“ na elipticalu, dřepovala se závažím, běhala, dělala výpady. Vzhledem k tomu, že podle mýho už shodit nepotřebuješ, tak se zaměř na celé tělo a dělej komplexnější cviky jako jsou dřepy, přítahy, bench… Prostě neposiluj jen vyloženě jednu část.
Držím palce :kytka: Škoda, že jsi nám sem nehodila fotky jako ostatní.

 
Popelka12
Kecalka 289 příspěvků 4 inzeráty 14.06.16 06:53

Fotky dodám později. :-)
Myslím, že zhubnout potřebuji. Pořád mám pneumatiku na břiše a boky také pořád mám, ikdyž jsem už dost dala dolů.

Také jsem pila jen vodu + Caro místo kávy a bylinkové čaje, ale teď jsem si nějak zvykla na tu kávu… :(

@Kikuška90 Můžu se zeptat, jak často a dlouho jsi jezdila na elipticalu? Případně viděla jsi změny na sobě?

 
Kikuška90
Neúnavná pisatelka 18908 příspěvků 14.06.16 06:55

@Popelka12 Já třeba kafe piju, dvě denně dám, nevidím na tom nic špatného :nevim: Jezdila jsem na něm 5 měsíců a výsledky znát určitě byli, stravou jsem něco málo zhubla, ale tím elipticalem jsem zpevnila.

 
Králičice
Extra třída :D 12732 příspěvků 14.06.16 07:46

Zkus místo Jillian Shauna T. a T25 ;)

 
zuzan
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 110 inzerátů 14.06.16 07:58

Já denně cvicim 40 minut už dva a půl roku od narození malé a cvicim Teda s ní když byla malá ležela vedle mě na dece a teď si prostě vedle mě hraje nebo občas cvičí se mnou. Jako miminko jsem ji občas měla v náručí jako závaží.

To jen k tomu že není na cvičení čas.

 
flicek18
Povídálka 44 příspěvků 14.06.16 08:23

K té motivaci, není dobré si říkat jako cíl třeba zhubnout 10 kg za půl roku, to totiž právě člověka často děsí, vyděsí tě jak dlouho to trvá a jak moc toho chceš zhubnout. Je mnohem lepší si říct, tento týden si obden zacvičím, další týden zacvičím si každý den a jít na to postupně. Pak to člověka tolik nevyděsí. :)

 
celinne
Kecalka 448 příspěvků 14.06.16 08:59

Co já bych dala za tvoje kg před hubnutím..výšku mám stejnou a po porodu jsem už dva roky…obdivuji Vás všechny co dokážete shodit 2kg a víc. Já se zaseknu vždy po těch cca dvou kg..pak přijde MS a vše je v háji..a jede se nanovo :zed:

 
Mollify83
Kecalka 242 příspěvků 14.06.16 09:04

Zkus web blogilates.com. Objevila jsem tuhle praštěnou američanku když mě přestala bavit Jill a spol. Připravuje měsíční kalendáře a má na webu i recepty :D

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 14.06.16 09:16

No to je teda úžasný, fakt skvělý výkon, čtu, že někdo čekal baculatější míry, proč, proboha? Fakt dobrý, štíhlejší pas než před porodem, mně už se to po čtyřech dětech nepodaří. :mrgreen:

 
ančapepča
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.06.16 09:43

Holky a co si myslíte o rotopedu?? Jezdíte někdo??

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 14.06.16 09:45

@ančapepča Já, nevím, co si myslím, ale je to pro mě jediná šance nějak se zapotit ráno, když malý ještě spí. Jinak ještě chodím (nově, asi dva měsíce) třikrát týdně večer běhat, manžel hlídá. Ale ten rotoped, prostě ho mám v pracovně vedle ložnice, když se malý vzbudí, tak holt musím přestat.

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 14.06.16 12:11

Asi tak…kdo chce, hledá způsoby. kdo nechce, hledá důvody :think: trochu mě pobavilo tvých 2×30 minut na procházce - to si neumím představit. Když jsem měla jen jedno dítě, bývaly jsme venku celé dny..jídlo s sebou, kojila jsem i uprosřed pole :lol: ale za den nebyl problém si dát i 10km :nevim:

 
SlecnaSally
Kelišová 6157 příspěvků 14.06.16 12:14

No paráda :palec:
Já začínala na podobných mírách jako ty.Ted jsem těhotná a je super vědět, že to může být dokonce lepší jak před porodem

Díky :kytka:

 
ančapepča
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.06.16 12:47

@Cuarentena já to mám taky tak. Sice teda už mám děti 6 a 3,5 takže vždycky večer je kopnu do pelechu a snažím se jet aspoň půl hoďky každý den. Jinak jsem chodila jednou týdně na alpining ale musím říct, že to na mě bylo docela náročný. Chodím už do práce a vstávám hodně brzy takže mě to spíš unavovalo než dobíjelo. Teď jsem byla párkrát na bodystylingu a baví mě to, tak po létě začnu…

 
HanulkaUH
Kecalka 258 příspěvků 14.06.16 14:00

Ja Vas chapu, taky nemam cas s malym cvicit. A to jsem pred ním cvicila 4-6 x tydne! Jenže kdyz ma clovek na starosti dite, dum, zahradu a jeste pracuje a k tomu ma hyperaktivni dite, tak jsem opravdu stastna, kdyz sebou svihnu v devet k televizi.
Ja to delam tak, ze aspon hodne s malym jezdim na kole. At mam taky nejakou radost z pohybu

 
Blackjackie
Kecalka 130 příspěvků 14.06.16 15:29

Ahoj, v první řadě myslím, že máš krásné míry i váhu, v podstatě jsi drobek…:-) No já taky velice nadšeně po porodu cvičila, pak jsem začla běhat atd a váha šla dolu pěkně. Ale co malé padly 3 měsíce, bud řve, nebo se chce nosit, jsem ráda, že udělám co potřebuju a že si najdu sem tam chvilku na syna, večer padám na hubu a ráno malá vstává po páté…No, nevím, jestli jsou to výmluvy nebo ne, prostě já si radši na chvilku sednu, když zrovna malá spí…Takže je nás víc. A že bych dala malou do lehátka a cvičila a ona na mě bude pěkně koukat, to bych jí musela nejdřív nějak utlumit :-D Taky jsem v motivační skupince, ale už dlouho jsem tam nepřispěla, nebylo jaxi čím :-D

 
Motýlice
Kelišová 5007 příspěvků 14.06.16 15:41

Nechci provokovat, ale neumím si představit, že se s dítětem (dětmi) dá nehubnout. Necvičím vůbec a po obou dětech mně šla kila dolů postupně sama a v jejich roce a půl jsem byla v obou případech 3 kg pod původní váhou. Subjektivně mám pocit, že kmitám jako nikdy. To bych musela jíst opravdu jako dřevorubec, abych to doplnila. Mlsám taky, ale není na to tolik času jako dřív.

 
Luca82
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 14.06.16 16:38

@Motýlice
Tak to Vas muzu ubezpecit, ze se 2 detmi se da nehubnout.
Mam 2 deti - 4 a 2 roky. Na starosti dum, zahradu. Manzel chodi z prace vecer. A ne, opravdu nesedim s detmi u TV. Jsme venku cely den za pekneho pocasi.
Ja jsem treba ukazkovy pripad, ze pokud kojim, telo si drzi vsechno na sobe a muzu se stavet na hlavu a hubnout nebudu.
Takze mi opravdu prijdou vtipne holky kolem, ktere se cpou a hubnou jen kojenim.
To se pak tezko veri, ze nekdo to ma jinak.
Co se tyka cviceni - cvicim. Ale treba o pul druhe rano. Coz tedy neni rozhodne ideal, telo uz ma mit klidovy rezim. Ale nejak nevim, kdy si pres den najit tu chvili. Nase deti si opravdu nejdou hrat sporadane do pokojiku, abych o nich nevedela a cvicit, kdyz vam neustale nekdo visi na noze, rve, potrebuje curat, kakat, pit, jist, vysvetlit teorii relativity, nebo jak cura moucha, take neni to prave orechove.
A chlap prijde vecer, to uz se veceri, koupe, uspava. Ja u deti samozrejme usnu, tak oziju pred pulnoci a jdu se tedy snazit.

 
quinsley
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 14.06.16 17:04

Vždyť jsi hubená, co řešíš 8o
Jestli ses chtěla pochlubit, tak super. Šlo ti to pěkně a jsi štíhlejší než před otěhotněním ;)

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 14.06.16 17:31

Haha, Motýlice, můžu tě ujistit, že se s dětmi dá přibírat snadno. Mám čtyři. Co je to kmitání, když není čas na sport? A když se člověk odbývá v jídle, jí ve spěchu, třeba večer, až má čas? Myslím, že stát se to může snadno a člověk nemusí jíst jako dřevorubec.

Příspěvek upraven 14.06.16 v 17:31

 
N.bříško
Kecalka 263 příspěvků 14.06.16 22:08

Dítě nemusí spát aby jsi mohla jít cvičit. Jaký režim si doma vytvoříš, takový máš. U tebe bych to dělala přesně naopak. Má problémy se spaním, takže až usne, všeho bych nechala a šla prostě spát taky. Do všeho ostatního dítě krásně zapojíš pokud budeš jen trošku chtít. Nehledej výmluvy ale způsob jak to dokázat. :palec:

 
Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 2699 příspěvků 14.06.16 22:57

@ančapepča Já na rotopedu jezdila 5× do týdne 40minut a 5 kg za měsíc a půl pryč :) takže za mě super miluju když si k tomu pustím nějaký svůj oblíbený seriál. Akorát ted nejezdím malej mi nespí bolí ho zoubky a večer padám na hubu :( snad zas brzy začnu

 
ančapepča
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 15.06.16 07:05

@kacenka8 tak to j krásný výsledek. já se snažím každej den aspoň těch 30 minut. přiběhnu z práce, něco poklidím, uvařím nebo žehlím, na rotoped se dostanu ve 20:30 h, jedu, pak se odplazím do koupelny a pak padnu do pelechu :) ty zoubky to je hrozný, taky jsem si užila s klukem. teploty, průjmy a vždycky v noci tak 2 hoďky koukal a kňoural, takže s tebou soucítím. snad bude brzo líp a budeš zase moct frčet :kytka:

 
Popelka12
Kecalka 289 příspěvků 4 inzeráty 15.06.16 07:51

@reinkarnace Tuto větu mi říká i můj manžel, který se sebou nedokázal udělat vůbec nic, tak tohle beru tak trošku s rezervou. :-) A proč jen 2× 30 minut? Protože mi dcera déle nespí a pokud se vzbudí a je v kočárku, začne ihned plakat - déle v něm být nechce, ani když ji dám do „sporťáku“, aby viděla.

@zuzan Já to také tak praktikovala, když se začala batolit. Ale teď vedle mě nevydrží - buď chce, abych si s ní hrála anebo pláče…

@quinsley O pochlubení mi opravdu nešlo. :-) Myslím, že není jaksi čím se chlubit.

@N.bříško Zkoušela jsem to tak praktikovat, ale bohužel. Než jsem zabrala, ona už byla vzhůru. :mrgreen:

Ještě mě napadlo, že můžu cvičit večer, když uspím - cca kolem 20 hod. Ale dcerka se vždy po 30ti minutách vzbudí, tak ji jdu uspávat znovu a zároveň usnu s ní, tak nevím, jestli by to bylo ideální? Jet třeba 30 minut na elipticalu a pak rovnou do postele spát… Nehledě na to, že bych nestihla sprchu…

Jinak všem děkuji za příspěvky, tipy, rady… Něco si z toho určitě vezmu. :-)

 
hanickar
Povídálka 30 příspěvků 5 inzerátů 15.06.16 10:38

Je to fakt sranda, jak všechny máme podobný osud :)..no já jsem se téhle výzvy opravdu chytla a zatím mě to drží, zítra jdu opět na váhu po 14 dnech… :lol: a ty chceš zhubnout na kolik (váha, míry)? Držím palce, ať nás to aspoň do konce června drží! :)

Příspěvek upraven 15.06.16 v 10:39

 
Popelka12
Kecalka 289 příspěvků 4 inzeráty 15.06.16 11:49

@hanickar Já tu soutěž - výzvu na eMiminu našla teprve včera, tak jsem se tam neregistrovala - v polovině měsíce nevím, jestli by to mělo nějaký význam.
Váha by se klidně kolem těch 50 kg mohla pohybovat, spíš míry - pas na 67 cm, břicho 75 cm, boky alespoň 90 cm a u stehen bych byla ráda za 50 cm. :)

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 15.06.16 11:56

@Popelka12 tak brečí no..na to si zvykneš. Já to teď u druhého taky daleko míň řeším…dítě mi řve v kočárku furt, ale co nadělám. Mám starší, ta si chce taky hrát venku na písku apod. no tak si mladší hold pořve :lol:

 
Popelka12
Kecalka 289 příspěvků 4 inzeráty 16.06.16 09:36

@Kikuška90 @Blackjackie @quinsley Bohužel nevím, jak se dá vložit fotka přímo k deníčku, tak jsem se odvážila a vložila foto mé postavy teď do komentáře. Jak vidíte, pořád je co hubnout - ach, ta madla lásky. :mrgreen:
Fotku z ledna mám taky, ale tam by rodinní příslušníci poznali, že se jedná o mě, tak snad chápete. :-)
Je teda pravda, že když jsem se na fotky podívala, řekla jsem si. „Tyjo, já nejsem tak tlustá, jak jsem si myslela!“ - to mě opravdu potěšilo. :mrgreen:

 
ivulunka
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 16.06.16 19:51

@Luca82 Prý vysvětlit jak čurá moucha :lol: :lol: Tak to je dobré. No kdyby se mě na to dítě opravdu zeptalo, tak fakt nevím co bych odpověděla :mrgreen:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 16.06.16 21:46

K tomu dávání si cílů, neříkej si to konečný, co je ještě hodně daleko…dávej si to po troškách, vždycky malý cíl, když ho splníš, zas si vytvoř další :) a nezapomeň sama sebe pochválit a ocenit, když se ti něco povede…ty to dáš :kytka:

 
hanickar
Povídálka 30 příspěvků 5 inzerátů 17.06.16 11:31

@Motýlice
@Luca82
Taky jsem případ kojící matky a že by mi kila šla kojením dolů, to se teda říct nedá. Mám sice jenom jedno dítě a určitě to není takovej stres jako se dvěma prckama, ale pokud se nesnažím, zdravá strava, procházky, cvičení, tak to dolů prostě nepůjde. A jelikož ještě plánujeme další dítě, je mi jasný, že zase jednou budu mít deset kilo nahoře a za dva roky budu zase makat v červnový výzvě..:) :pankac:

@Popelka12
Na fotce máš opravdu hezkou postavu, takovou rovnoměrnou, jen chápu, ty madla jsou nepříjemný. Ale na výzvu není pozdě ani dnes, do konce června máš dva týdny a to se pár kilo shodit dá. Tak pojď do toho :) Já mám zase problém se stehnama, ty mi hubnou opravdu blbě, taky bych ráda třeba na 52cm, ale upřímně to jsem neměla ani na základce :lol: tak uvidíme ;)

 
N.bříško
Kecalka 263 příspěvků 17.06.16 18:34

@Popelka12 pak bych to udělala ještě jinak, cvičení bych odložila do doby než se to se to trošku ustálí (a že to netrvá dlouho) a zatím bych se věnovala zdravé stravě a místo cvičení chůze s kočárkem. Znám spoustu maminek co to daly i takhle, sice delší doba ale výsledky úžasné a dlouhodobé. Pohyb není jen cvičení… víc si po večerech užívej s partnerem… můžeš s dítětem chodit plavat…doma dělej často generální úklidy…to vše spaluje kalorie jako blázen :lol:

ps: Není duležité jaké máš míry ale to že jsi se sebou nespokojená. Mě taky každej řiká že to je dobrý a o to větší mám snad vztek. Nikdo tě nemůže hodnotit pokud není ve tvém těle. A když nechci na koupaliště a kamarádka se na mě soucitně podívá a řekne mi, prosimtě, vždyť já mám taky celulitidu a jdu… no a?? Ona je ona a já jsem já a pokud to mě vadí, tak prostě jím zdravě, hýbu se a něco pro to dělám. 8)

 
naty2989
Kecalka 126 příspěvků 17.06.16 20:27

Ahojky, jako kdybych četla o sobě…sladké je u mne obrovský problém…docela té i tak obdivuji.
Malý mi spí v noci blbě takže přes den jsem tak utshana, ze už delší dobu cvičení Nedávám (Adam je v září narozený,2015 a cvicim na trx).
U mne je třeba problém, ze energii dohanim sladkým. Sama vím, ze je to blbě, ale prostě nemám teď vůbec vůli.
Zkoušela jsem bruslit, ale zase…nejde to, kdyz jsem vzhuru 6krat za noc.
Budu ti držet palce :).
Omlouvám se, ze jsem asi moc psala o sobě, ale jak jsem si to přečetla tak jako kdyby jsem o sobě psala :)

 
Popelka12
Kecalka 289 příspěvků 4 inzeráty 17.06.16 20:43

Holky, dekuji za napady a podporu. :-) Stve me, ze se cely den drzim nejist sladke, nezdrave a pak vecer prijde krize a ja to neustojim… To mam pak pocit, ze ani to cviceni nema vyznam… Ale takhle to mame asi kazda. :lol:

 
Kriss Tina
Závislačka 3484 příspěvků 19.06.16 15:38

Mam to hodně podobný, nejsem vyloženě tlustá (55kg) ale chce to zpevnit, začla sem cvičit nedávno a už sou vidět změny, dá se to i s malym, sedí na křesle a pozoruje mě a směje se mi jak se to namáham, nebo dřepuju a vezmu si ho do náručí, mam tak větší zátěž a on z toho má zase srandu :D

 
Blackjackie
Kecalka 130 příspěvků 23.06.16 09:56

@Popelka12 Ahoj,vypadáš krásně, a máš hlavně krásný rovný nohy. Až budu vypadat takhle, tak budu juchat a chodit se vystavovat na koupaliště :-))) Já stále hubnu - nejspíš kojením - pomalu, ale jistě, vidím to i na váze i na mírách. Ale do tvé postavy mám ještě kus. I tak ale nejsem nespokojená, mám na 164cm 67kg…a ještě aspon 3 4 sundám :-)co mi víc vadí, že mám povolenou kůži, na břiše i stehnech, nevypadá to moc vábně..

 
Popelka12
Kecalka 289 příspěvků 4 inzeráty 23.06.16 17:05

@Blackjackie Děkuji. :-) Já teda moc neřeším, jestli mám nohy rovné nebo do O nebo X… :mrgreen: Ale aspoň mám další pozitivum na mé postavě. ;) Já teď hřeším - bohužel. Dostali jsme svatební koláčky, máme oslavy narozenin a svátků, takže pořád nějaké sladkosti… Tak nový start bude snad jindy.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Porod prvorodičky


Reklama