I lekaři se mohou mýlit

Snažení
  • 28.03.06

Chtěla bych se s vami podělit o svá zklamání i nečekané radosti,které mě za několik posledních let potkaly.S manželem jsme se 3roky marně pokoušeli o dítě,po sérii vyšetření se ukázalo,že problém je na manželově straně a lékaři nám sdělili,že dítěte se přirozenou cestou nedočkáme.

rozhodli jsme se proto o umělé oplodnění a yzadlužení až po uši se na třetí pokus radovali z mého těhotenství.Na­rodila se nám krásná holčička.Byli jsme dokonale štastní a smiřovali se s myšlenkou,že to bude naše jediné dítě.Ale naše překvapení neznalo mezí,když jsem jednoho dne zjistila,že jsem znovu těhotná.Skoro by se dalo říct,že ne úplně chtěně,protože naší malé nebyly ani 2roky a já ji ještě kojila.Jsme ted hrozně rádi a věříme,že nám pomohla Vyšší moc.Jsem na začátku 5.měsíce a ještě mě nepřešly ty strašné nevolnosti,ale ta radost vše překoná..Přeji všem párům s podobným osudem,aby nezoufaly,když nad nimi lékaři už zlomili hůl a stále věřili v zázrak.Stále se dějí..


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
bonobo
Povídálka 12 příspěvků 28.03.06 16:19

Moc gratuluji k tak uzasne udalosti, rozhodne to doda nadeji dalsim parum, nam take..Take bych si moc prala zazrak tohoto typu, nam se podarila holcicka na 4.pokus, jsme ale par s problemy na obou stranach.Dceri jsou 3roky a tak bud pujdeme jeste do 5.pokusu a nebo se stane tak nadherny zazrak. Manzel ma dost spatny spermiogram,takze jsme museli vzdy podstoupit IVF-ICSI, muj MS cyklus je velmi nepravidelny.. pry nadeje na prirozene poceti je temer nulova.Dik za tak povzbudive zpravy…

bonobo

 
zdenik
Kelišová 5525 příspěvků 28.03.06 17:19

znam podobny zazrak… muj svagr se pred lety rozvedl, protoze jeho zena chtela mimi, ona byla v poradku ale on nemel vubec zadny schopny spermie - tak si mimi poridila jinde… po 10 letech se seznamil s moji sestrou a hned 3.mesic byla tehu…
 zdenik

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 28.03.06 18:31

Díky za takové povzbuzení!
Jsme s manžou právě ten váš případ, ale zatím buhužel bez šťastného konce(jeden potrat). Momentálně se chystáme na 3.IVF+ICSI. Dr. říkal, že menáme šanci přirozeného početí, takže nám nic jiného nezbývá, ale tvůj příběh pomáhá, snad se nám taky povede 3.IVF, tak jako vám!

Přeji vám i dětem hodně zdraví a lásky! Kati

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 28.03.06 18:40

Já to věděla, že zázraky se dějí!!!
Moc gratulujeme!!!
Ivča a Klárka z Květňátek 2005

 
VerouS
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 29.03.06 10:55

Kamarádka taky prý nemohla přirozenou cestou otěhotnět - byli na 2 UO , které se nepovedly, samozřejmě se zadlužili a pak si našla stresují cí práci a na těhu neměla vůbec myšlěnky a světe div se - teď má měsíční zdravou a krásnou holčičku! Doktoři nejsou vždy nejchytřejší - matka příroda ještě umí příjemně překvapit!

 
DiDula
Nováček 2 příspěvky 29.03.06 12:51

Přeji všem takovéto omyly se šťastným koncem. Mám podobnou zkušenost. Po třech bezproblémových těhotenstvích následoval zoufalý kolotoč marných pokusů, potratů… Je to už deset let, co jsem se rozhodla pro čtvrté dítě… našemu mrňousovi budou brzy 4 měsíce, přišel nečkán, nezván a opravdu nevhod - ale je to samozřejmě zbožňované ŠTĚSTÍČKO.

 
Margaret
Nováček 5 příspěvků 29.03.06 15:08

17.března to byl rok, kdy jsem nechápavě zírala na // na testu, v druhé ruce jsem držela výsledky manželova spermiogramu, kde se psalo, že ojediněle slabě pohyblivá potvůrka se najde, závěr: IVF+ICSI..... Asi ta ojedinělá slabě pohyblivá mrška našla cestu kam měla, Marečkovi jsou 4 měsíce! Přeju všem víc takových šťastných náhod.

 
Mariee
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 29.03.06 17:56

gratuluji a jsem ráda, že píšeš příjemné zprávy, kdy se dějí zázraky. Mslím, že na tento server zabrouzdá plno koček, které se snaží a snaží a snaží nebo čekají a čekají a čkájí na miminko či zázrak. ,yslím, že jim to udělá velililikánkou radost. Nemohu ještě křičet, že jsme také zvítětili nad přírodouteprve 10tt) ale také jsem nemohla přijít do jiného stavu normální cestou…jen jsme čekali tři měsíce než udělají homonální přípravu a já jen počítala každou minutu a den aby co nejdříve 3 měsíce utekly a hle…povedlo se…proto ty které čekáte…věřte zázraky se dějí…
 M.

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 29.03.06 18:17

zázraky se opravdu dějí, už 3 roky si píši s maminkou z Brna jejíž muž je neplodný, mají holčičku z umělého oplodnění a 3 měs chlapečka, který se jim podařil scela nečekaně přirozenou cestou, prý na gynekologii kroutili hlavou jak je to možné.

její manžel je dostatečně pyšný, přirozeně splodil druhé dítě a ještě kluka…

mějte se moc hezky a gratuluji k druhému těhu..
Zuzka+Emily

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 30.03.06 14:32

Jé, to je téměř to samé jak u nás!!! S tím rozdílem, že to bylo v březnu před 4 lety!!! Bohužel tohle první těhu nevyšlo, ale 2 měsíce po kyretáži jsem byla těhu znovu!!! A teď už mám doma 2 kluky - třiletého a tříměsíčního!!! I bez IVF+ICSI, bez kterého jsme dle vyjádření lékařů neměli žádnou šanci mít někdy dítě!!! :) Myslím, že hodně dělá psychika! Jak u ženy, která si to moc přeje, tak i u těch chlapů! Oni se asi chudáci při tom spermiogramu tak vystresují, že bude někdo posuzovat jejich „mužnost“, že jsou z toho pak tááák mizerný výsledky! :)
Ahoj
 Monča

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama