Já se u porodu snažil a ona na to kašlala

Rodičovství

Otec mojí dcery je nezodpovědný lhář a táta mojí dcery je ten, který mě drží nad vodou. Jsem pyšná maminka nádherné holčičky Kačenky. Za nic na světě bych ji nikomu nedala a chci pro ni jen to nejlepší.


2 komentáře

Její otec, říkejme mu třeba Dan, je nezodpovědný lhář, který o sobě říká, že je nechtěný otec a on přeci Kačku nikdy nechtěl a před rodinou je to tatínek, který by se rozkrájel. Ve chvíli, kdy řekl: „Já se u porodu snažil a ona na to úplně kašlala“, mi došla trpělivost.

Výbavičku, těhotenské oblečení, doktory, dopravu, stravu, vše jsem si musela zařídit sama, nedal mi ani korunu. Malá se narodila v září a on mi za celou dobu dal 5000 Kč, a to možná i přeháním. S žalobou jsem pořád otálela a teď toho lituji, jak nejvíc můžu.

Sepsala jsem dohodu o svěření dítěte do péče a rovnou i o výživném, s částkou jsem čekala na Danovo vyjádření. Když se malá narodila, chtěla jsem alimenty 3000 Kč a říkala jsem si, že je to hrozně moc, a on mi na to řekl, že je mu hrozně blbé mi dávat jen 3000 Kč, když vydělává tolik peněz (ale nedal mi skoro nic :D ).

Na otázku: „Kolik tam mám napsat?“ mi řekl: „Kolik chceš?“ Tak jsem si řekla o 10 000 Kč měsíčně, no to jste měli vidět ten jeho výraz, byl k nezaplacení :D Následovala přednáška o tom, že 10 tisíc mi dávat nebude, že jsem se zbláznila, že jsem úplně na hlavu atd., atd. „Napiš si tam 5000 Kč“ Napsala jsem, podepsali jsme to a odešel.

Malou viděl po dvou měsících a jediné co řekl, bylo: " ta je ale tlustá". Jela jsem na soud, podala jsme dohodu. Našla jsem si přítele, třeba Ondra, známe se už nějakou chvilku, hned si malou zamiloval a chová se k ní opravdu krásně. Jsem hrozně šťastná a nejšťastnější jsem byla, když mi řekl, že chce být pro Kačku táta!

Ještě nedošlo ani předvolání a telefon – Dan!
„5 tisíc je hrozně moc, já ti tolik dávat nebudu, normálně se dává 3.“
„Když jsem chtěla 3 tisíce, bylo ti to málo.“
„To jsem si myslel, že to mezi námi bude jinak.“
" Jak mezi námi, nejde o nás. ale o tvoji dceru."
"Kačku do toho netahej.“

Předvolání nám stále nedošlo, peníze mi stále žádné nedal a o to vidět malou ani nemá zájem. Za jeho rodiči jezdím, nechci jim malou odpírat, miluji ji a malá má babičku a dědu.

Kaččin táta nás miluje a dává nám to, co potřebujeme v těžkých chvílích a já i přes tohle všechno jsem konečně šťastná, že mám rodinu, kterou nemusím předstírat.

Hodnotilo 10 lidí. Score 2.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 30.11.12 01:15

To je vuuuuůl. :hug:

 
Lynette
Echt Kelišová 7668 příspěvků 30.11.12 06:58

Já bych radila tohle. Jeho rodičům bych řekla, že vzhledem k tomu že jejich syn ti neposílá žádné peníze, tak nemáš na benzín a tedy za nimi nemůžeš přijet a hotovo. Když řeknou že tedy na návštěvu přijedou oni, řekni jim že teď řádí chřipky, že jejich syn neposlal žádné peníze od jejího narození a tak jsi neměla na očkování a že kdybys ty nebo malá onemocněla tak za léky a vyšetření u doktora dáš peněz hodně a že se radši tedy uvidíte až v létě. Že kdybys měla ty peníze tak bys tomu pochopitelně nebránila, ale že ty si peníze netiskneš, jsi doma na mateřský a vzhledem k tomu, že jejich syn dodnes neposlal na malou ani korunu jsi finančně zcela odkázaná na sociální dávky. Když ti budou chtít dát peníze oni, nebuď blbá a ber.

Příspěvek upraven 30.11.12 v 06:59

 
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 30.11.12 07:36

@Lynette proč by to dělala? Píše, že jim malou nechce odpírat a že malá má babičku a dědu a že jí mají rádi. Platit má otec dítěte ne prarodiče

 
Lynette
Echt Kelišová 7668 příspěvků 30.11.12 07:55

@chelsea001 No odpírat jim ji nechce ale je to jejich syn a jejich vnouče. Situaci znají. To jim není trapné dělat jakože je vše v pořádku? Rodiče platí za chyby svých dětí a děti platí za chyby svých rodičů - tak to prostě je. Rodiče se na něj naštvou a domluví mu a bude to. Nebo mu nedomluví a zaplatí za něj a je to. Nebo je jim pár tisíc měsíčně cennější než vnouče a pak no comment.

 
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 30.11.12 08:26

@Lynette

Koukam, ze znas uzly v jeji rodine lepe nez pisatelka. Nejsi kartarka? :))

 
myšanda26  30.11.12 08:43

Je to pitomec. S tím už bohužel nic nenaděláš. Je fajn, že jsi našla malé tátu a že ji neupíráš prarodiče. Oni za to nemůžou a malá taky ne. Do prarodičů bych si rejpla leda kdyby měli řeči že jejich synek je dokonalý. Jinak nevidím důvod, pokud jí vidí rádi, proč si dělat zbytečně zlou krev.

 
Petulka II
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 30.11.12 08:45

Tak tohle je silná káva!!! :nevim:

 
helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 30.11.12 09:07

Milá pistelko,

pokud má ex velké výdělky a najednou nechce uznat dohodu na 5.000kč at mu výši určí soud a možná dostaneš ještě víc.+ podej si výživné na sebe pro neprovdanou matku to je do 2let věku dítěte.
Všechny alimenty musí doplatit zpětně - bude to jako dluh.Soud mu to určí jako splátky ale jak jednou nezaplatí už ztrácí výhodu splátek a musí to zaplatit celé najednou.
Musíš být tvrdá jde o vaše dítě…
Také máš nárok na náklady spojené s těhotenstvím, výbavou a slehnutím :-) to si podej taky.
Držím palce a nevykašly se na to :-)

 
archienka1
Kelišová 5159 příspěvků 30.11.12 09:49

@Lynette ale tak přece nevíš, jak on to má se svými rodiči, jak to tam funguje… ato že jim nepůjčí dítě dokud z něj nevytáhne prachy mi přijde drsný, třeba s ním rodiče nic nezmouhou a být biti na úkor synových výstupů mi přijde blbý

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 30.11.12 09:58

Nemám slov, to je fakt vůl ten chlap :zed:

 
Siisule
Kecalka 407 příspěvků 30.11.12 10:08

Některý chlapi maj v hlavě prostě duto…

 
martas0608
Povídálka 42 příspěvků 30.11.12 10:13

Jestli má babička s dědou zájem, nikdy bych jim nebránila…u nás to tak funguje s dětma z prvního manželství, tatínek na baterky, ale to neznamená, že jsou takový i prarodiče :-)my si občas i voláme co a jak, vždycky mají starost co s dětmi je, jestli něco nepotřebují, nebo jestli si je na víkend mohou vzít :-) ale je pravda, že už jsou velký, u Kačenky to zatím nejde…

 
Lynette
Echt Kelišová 7668 příspěvků 30.11.12 10:13

@archienka1 No dodržet to nemusí ale za zkoušku podle mě nic nedá. Každopádně s epřikláním k řešení uživatelky helenkynai :pankac:

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 30.11.12 10:49

@Lynette promin, ale z tvych prispevku je mi zle. Autorka denicku ma s rodici otce ditete asi hezky vztah. Chce k nim jezdit, chce aby se vidali s vnoucetem.. to je prece uzasne, malo kdy to takhle funguje. Proc lhat, delat naschvaly?
Ty je znas? JAk muzes vedet, ze delaji, ze je vse v poradku? Nikde tu o tom nic neni. Treba je to take trapi a treba o tom, ze syn neplati nic ani nevi. Ja vubec nechapu proc by za nej meli neco platit 8o.
Autorka denicku tu napsala o prarodicich jednu jedinou pozitivni vetu a co ty si z toho dokazala vyvodit :roll: neskutecne

 
Lynette
Echt Kelišová 7668 příspěvků 30.11.12 10:56

@lucie.t Mně je zase zle z toho, že otec dítěte na něj nepřispěje korunou, jeho rodiče to nechává evidentně klidné, nikdo to neřeší. Tohle se dá řešit dvěma způsoby - buď trknout do jeho rodičů s tím, že možná na něj budou mít vliv a on platit začne, nebo to řešit přes úřady, soudní cestou. Než to hnát před úřady zkusila bych ty rodiče. Kdyby to nikam nevedlo, teprve pak bych to začala řešit přes úřady.

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 30.11.12 11:15

@Lynette to je blbost. pres urady to musis resit v prvni rade, neni na co cekat. jedine soudni rozsudek ti zaruci penize, nejake reci a sliby nemaji zadnou cenu a vahu. Autorka tu nepsala, jak se k tomu rodice stavi, jestli to s nima probirala, tak neni nutne je tu ocernovat a psat, ze je to nechava klidne, a ze jim par tisic bude prednejsi nez vnouce. Ano, asi by bylo dobre si s nima o tom promluvit (promluvit ne vyhrozovat), mozna by na syna mohli mit nejaky vliv a mozna taky ne. Soud jiste brzy probehne a autorka denicku dostene penize pro dite. Vyhrozovanim, lhanim a delanim naschvalu by zbytecne pripravila dceru o prarodice. Oni evidentne o vnucku stoji, maji ji radi. Nema smysl je trestat za chovani syna.

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 30.11.12 12:01

@lucie.t Žádné rozhodnutí soudu ti nezaručí peníze!!!To je nesmysl. Už se mi zaručuje 4 roky po 2500,– a nemám nic!!!

 
Amys
Neúnavná pisatelka 18987 příspěvků 30.11.12 12:06

Novou milující rodinu ti moc přeju a alimenty se nějak vyvrbí, neboj. Hlavní je, že jsi teď šťastná!!! :hug:

 
kandyta
Kecalka 133 příspěvků 30.11.12 12:13

Měl úžasnou přítelkyni a dceru a vykašlal se na ně.. fakt nechápu takovýhle chlapi :- Drž se a užívej si.. :) Však on se určitě našel ten, který si vás bude vážit a bude vás mít rád :)

 
Minki
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 30.11.12 12:35

Postupuj tak jak psaly holky, buď naprosto nekompromisní a peníze musí opravdu zaplatit zpětně. Máš velké štěstí, že je tu „Ondra“…a nejsi sama a konečně malá tak aspoň bude mít TATU když ten biologicky bude jen na papíru a odpovědnost aspoň platební by měl nést.
Pro Lynette - zajímalo by mne, jak by jsi reagovala kdyby to byl tvůj syn. Matka je jednou matka a je moc těžké vzdát se jen tak syna nebo dcery (když nepostupují správně).....jako to jsem zažila ve svém okolí jen jednou, kdy se máma vzdala dítěte, a přijala snachu za svoji a syna zapudila. Připadne mi tvůj postup velice tvrdý… :zed: :zed:
a pisatelku v tomto obdivuji jak chce pro dítě mít i prarodiče :kytka: :kytka: :kytka:

 
Lynette
Echt Kelišová 7668 příspěvků 30.11.12 12:49

@Minki No kdyby se můj syn takhle choval tak mu já i jeho tatínek řekneme něco pěkně od plic - protože hajzlíka jsme teda nevychovali. Určitě bychom ho chtěli tvrdě srovnat i kdyby mu bylo 40. Kdyby se to minulo účinkem, tak bych se za něj strašně styděla, zklamal by mě a asi bych už s ním nedokázala mít hezký vztah a podporovala bych vnouče a jeho mámu a to i v závěti.

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 30.11.12 13:06

@Jůlinka T. to ze ti jen tak slibi nejakou castku je prece jeste min. pokud mas soudni rozhodnuti, muzes se branit, podat zalobu, dosahnou exekuce z platu..

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 30.11.12 13:10

Ženy krásné moc děkuju za příspěvky. Jinak s jeho rodiči se vídat chci hlavně kvůli malá ale i kvůli sobě - jsou na nás hodní jenom to jaký je jejich syn asi nezmění. Určitě to nechce hrotit tak, že bych jim malou neukázala, vždycky malé něco koupí, poptají se jestli máme Nutrilon a plínky a není problém. Oni s tím, že Dan neplatí neudělají boužel nic. Jeho otec jej co vím tak seřval, že spolu nemáme křečka ať si to uvědomí a, že jsem jediná normální kterou si domů přivedl.. ale stejně to ním nijak nehlo. Udělá ze sebe chudáčka, jak chtěl s náma být a jak já jsem nechtěla a, že mu vždycky řeknu, že nic nepotřebuju - což není pravda ale je to jen slovo proti slovu a já si pak připadám, že si tam jezdím jenom stěžovat. Je to mladý blbeček co ty peníze raději vrazí do pařby kamarádama :nevim: Já jenom nevím jestli mám čekat až si nás předvolají k soudu kvůli té dohodě - kde Dan podá samozřejmě odvolání protože už mu to najednou připadá moc ( podle mě kvůli tomu, že ví, že někoho mám ).. nebo jestli můžu teď podat nějakou žalobu? já se tady v tom vůbec nevyznám ani nevím kam se mám jít zeptat. :nevim:.

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 30.11.12 13:32

@Lynette
Nesouhlasím a tím, ze by měla dceři brát právo na prarodiče. Takove vydírání je nechutne.

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 30.11.12 13:32

Na socialce- odbor pece o dite ti urcite poradi. jak uz tu padlo mas narok nejenom na vyzivne, ale i na penize pro neprovdanou matku. i tady na emiminu urcite najdes spoustu rad a pribehu.

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 30.11.12 13:34

@labilniveverka
Myslím, ze to děláš a prarodiči dobre. Oni za to nemuzou. A nemeli by platit za chyby svých děti.

 
MLD20
Kecalka 166 příspěvků 30.11.12 13:56

By mě zajímalo jak se jako snažil u porodu??! to jako měl porodní bolesti a malou vytlačil on nebo co?!..no povedený tatínek, to Ti přeji pevné nervy, ale jak už tu bylo psáno, pokud víš, že má velký příjem nech o výši výživném rozhodnout soud a nepodepisuj s ním žádnou dohodu…švagrová podepsala s ex dohodu na 5000kč měsíčně(jelikož jí bývalý vyhrožoval, že bude žádat o střídavou péči) a pak se dověděla, že návrh soudu byl 10000kč měsíčně

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29693 příspěvků 8 inzerátů 30.11.12 14:18

„Otec“ je teda blbeček. Můžeš být ráda, že jsi pro dcerku našla tátu. Jen se prosím tě nesnižuj k tak trapnému vydírání, jako ti radila Lynette. Buď ráda, že děti mají dědu a babičku.

Příspěvek upraven 30.11.12 v 14:19

 
mladámamča
Povídálka 40 příspěvků 30.11.12 14:55

Byla bych opatrná, co se týče toho, že jsou hodní… Jen ty víš, jak to mezi váma je, tak by do toho neměl nikdo kecat, každopádně vlastní dítě je podle mě vždycky nejvíc… Jestli jim synáček něco nakváká, třeba se to změní, ale tím nechci říct nic víc než že bych byla optrná… Jestli přispějou alespoň občas alespoň něčím je to lepší než nic ;-)
V každém větším městě fungují občanskoprávní poradny, které jsou zdarma, zkus vyhledat pomoc tam :-) a rozhodně se přikláním k názoru podat žalobu a to co nejrychleji… Sama sis dítě neudělala a to jestli on se na vás vykašlal a choval se jak vůl a prachy cpal do volných chvílí a večírků s kamarády ti může bejt jedno stejně tak jako jemu, že sis našla někoho jiného a lepšího pro tvou dceru i pro tebe :-)

 
zavjej
Kecalka 314 příspěvků 30.11.12 21:22

Jj, moje máma taky chtěla řešit výživné přes rodiče mého táty když jsem byla malá a hlásili se ke mne, potom co to před babičkou vyslovila přestala nás navštěvovat. Neviděla jsem ji víc jak 20 let. Už do té rodiny patřím jen příjmením. Mrzí mě to, nic s tím neudělám. Takhle to taky může dopadnout, když svými problémy začnete zatěžovat někoho, kdo vůbec nepotřebuje hrát roli soudce.

Příspěvek upraven 30.11.12 v 21:23

 
Domcus1
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 30.11.12 22:42

@Lynette precetla jsem tvuj prispevek a napadlo me jedine slovo, a to hodne sproste…V tomhle ohledu si ostuda zen, a to opravdu…

Pro autorku: Bohuzel se stalo, ale prarodicum ji neodpirej, byla bys sama proti sobe a buduj novy krasny vztah :) Preju jen to nejlepsi, tobe i prckovi :hug:

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 30.11.12 22:46

Já za ně ráda jsem, ikdyž sem je poznala až 2 dny po porodu :D.. ale zavolají jestli je malá v pořádku, zeptají se jestli něco nepotřebujeme no nemůžu si na ně stěžovat a to jaký je jejich syn neovlivní :nevim:. V pondělí si zkusím zajít na tu socku a zkusím to vyřešit, když s dohodou najednou nesouhlasí :nevim: to je tak když mu začnou napovídat kamarádi. :nevim: Stejné to bylo i když jsem byla těhotná první, že mi pošle peníze a po debatě s kamarádem už to najednou nebylo jeho dítě :zed: Fakt nevím jestli se mu smát nebo jestli brečet :nevim: Tak mi v pondělí držte palec prosíím

 
pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 30.11.12 23:59

Si rozumna zenska a suhlasim ze odpierat dietatu starych rodicov by bola blbost ;-)
snad sa biologicky tatinek dostane do normalu a bude platit a moc ti prajem aby ti to s novym priatelom vyslo ;-))

lynette zenska sledujem tvoje prispevky v roznych diskusiach a je mi z teba stale viac a viac zle, tolko zloby a vypocitavosti som uz davno nevidela, staci jedna ako ty a sudia nas podla toho vsetky, skoda slov.. snad je to vekom a dostanes rozum :roll: :roll:

 
Lynette
Echt Kelišová 7668 příspěvků 01.12.12 08:03

@pata308 Zloby a vypočítavosti? Nepřeháníš to trochu? Já jsem třeba zbrklá v soudech ale to ty taky a narozdíl od tebe na základě nějakých příspěvků na internetu neposuzuju ostatní. Ono totiž dost záleží na situaci. A to, že bych se třeba v tomto případě zachovala takhle, mi ještě nedává nálepku zlé a vypočítavé osoby. Takže buď tak hodná a přestaň mě tady posuzovat na základě pár reakcí. Neznáš mě. Pokud ti je z mých příspěvků tak strašně zle, tak je prostě nečti a přestaň sledovat co kde píšu - to už je nemoc. Já jsem tady pečená vařená a k tvému jménu si nejsem schopná vybavit jediný příspěvek. Takže buď máš fantastickou paměť a jsi schopná ke každému profilu tady přiřadit hned několik příspěvků, které dotyčný dřív napsal, nebo mě tady sleduješ jako nějaký stalker.

 
zoviad
Ukecaná baba ;) 1775 příspěvků 01.12.12 09:59

Ach jooo jsem ráda za to co má :( držím pěsti s přítelem ;)

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 01.12.12 10:02

@Lynette ty vado to snad ne, vnimas vubec co pises? ty si dokazala, z jedne pozitivni vety v tomhle denicku, usoudit, ze prarodice zajimaji jen penize, delaji, ze se nic nedeje, nechava je to klidne (nikde o tom nebyla ani zminka) a ty je takhle odsoudis. A pak napises, ze podle psispevku neposuzujes ostatni? ten tvuj soud byl naprosto mimo, to se potvrdilo i v prispevku autorky denicku.
Neznam te a nebudu te soudit, ale z tvych prizpevku je opravdu citit zloba a jakasi ublizenost. To opravdu nemyslim zle, treba je to jen tim, ze jsi zbrkla (jak pises)
Ja sama mam take spatne zkusenosti v tomhle smeru. Ex- problemy s alkoholem, nasili. on i jeho rodice meli zajem o malou hlavne pred okolim, aby vypadali dobre. Ale ani na zaklade me zkusenosti neodsuzuji ostatni expartnery a prarodice

 
mladámamča
Povídálka 40 příspěvků 01.12.12 16:09

Já nevím, proč se všichni pouštíte do Lynette, je fakt, že já bych to asi nenapsala tak natvrdo, ale její příspěvek (myslím druhý příspěvek této diskuze, nijak ji nesleduju) je docela i logický…
Nikde jsem se nedočetla, jak to mají od sebe daleko, ale přijde mi fér, aby jezdili jednou oni, jednou ona s malou.
Když to srovnám s námi, manžel má prarodiče a za dobu co spolu jsme (3 a 1/2 roku) se nestalo, že by zvedli telefon a pozvali nás k sobě. Pokaždý voláme, jestli maj čas a můžem se stavit. Když tam přijedem, všechno dobrý, jsou hodní a pohostinní, není problém, ale mrzí mě, že nás nepozvou, připadám si pokaždý, jak kdyby jsme tam volali a žádali o audienci… Čímž si nechci hrát ani na soudce ani na nic jiného, jen chci říct, že se mi nezdá, že by její příspěvek byl hanebný a ostuda žen, ale pouze realistický a věcný, nic víc. Je fakt, že osobně bych to uřízla za tím: „nemáme peníze, nepřijedem“ a když řeknou že přijedou tak fajn, není problém o to spíš, když přijedou s nutrilonem nebo s plínama, že :-)

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 01.12.12 16:48

@mladámamča proc?
Za jeho rodiči jezdím, nechci jim malou odpírat, miluji ji a malá má babičku a dědu. tohle je jedina veta o prarodicich v denicku. Veta v pozitivnim smyslu. reakce Linette byla uplne mimo. ona neradila, at prarodice jezdi za nima, ale at ona nejezdi tam, a kdyz budou chtit poriject oni, at se vymluvi, ze radi chripky a nema na ockovani. To je slusne receno pekne hnusny.
Ex je vul, o tom neni pochyb, ale delat kvuli tomu prarodicum naschvaly, lhat a znemoznovat kontakt, zvlast kdyz o to prarodice stoji a maji o vnucku zajem, je pekna hloupost.

 
Senseye
Kecalka 140 příspěvků 02.12.12 20:33

Kacku do toho netahej 8o debil!

 
Bábrdl
Neúnavná pisatelka 16301 příspěvků 03.12.12 10:22

@Lynette: Ty jsi přeci…úplně jiný pák než máš na obrázku. :zed:

Já jsem ve stejné situaci jako prarodiče v tomhle příběhu. Syn je skot domácí, opustil exsnachu i s malým vnukem a ještě udělal dluhy. To já zaplatila část jeho dluhů, aby exekutor snaše neodvezl kočárek a postýlku. A snažím se jí i finančně vypomáhat, když to jde. Synáček platí velký kulový. Ale kdyby se mě snacha pokusila vydírat - zaplať, nebo vnuka neuvidíš, nevím, co bych dělala. „To by byl pěkný hnus, co radíš. A co takhle, jak prarodiče přijedou, ve dveřích je ober o hotovost a šperky, jinak je nepusť dál.“ :poblion: :poblion: :poblion:

 
Bábrdl
Neúnavná pisatelka 16301 příspěvků 03.12.12 10:23

Holky, díky, že většina má rozum a neodstřihávala by ze msty dítě od babičky a dědy :kytka: :kytka: :kytka:

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 03.12.12 22:50

Táááák ženy krásné, na sociálce mi paní řekla, že boužel budu muset počkat na soud kvůli té dohodě, na kterém se ex sice odvolá protože už s tím nesouhlasí a já pak budu mít možnost se k tomu víc vyjádřit :-/ ale taky jsem zjistila, že 12.1.13 - pokud se nebude nic do té doby dít - ho můžu udat na policajtech.Tak mi nezbývá než čekat

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama