Jak co nejdříve otěhotnět

Tenhle deníček je napsán moderním ženám a kariéristkám, které neponechávají nic náhodě a vše ve svém životě pečlivě plánují.

*

Stejně jako já. Když jsem začala plánovat své otěhotnění, prošla jsem si snad všechny diskuze o tom, jak, kdo, kdy otěhotněl a co mu k tomu pomohlo. Rozhodla jsem se, že všechny ty nápady na sobě vyzkouším, abych otěhotněla co nejdříve, nejlépe hned první měsíc.

Pro začátek shrnu body, které by se měly dodržet:

1. 3 měsíce před početím brát kyselinu listovou

2. 1 až 2 měsíce před početím pít kontryhelový čaj (sypaný), přesně do ovulace

3. Minimálně půl roku před početím nechat tělo vyčistit od antikoncepce

4. Měřit bazální teplotu

5. Sledovat hlen (konzistenci)

6. Sledovat čípek (polohu, tvrdost / měkkost a otevřenost)

7. Používat ovulační testy

8. Sexovat v plodných dnech, nejlépe ob den

9. Po sexu zůstat ležet na zádech nejméně deset minut, kdo dá nohy nahoru, tím líp

10. Prstíková metoda

11. Jet na dovolenou

12. Změnit práci

13. Body č.11 a č.12 jsou nutné k tomu, aby se na „to“ nemyslelo, což je tedy bod se šťastným číslem 13

Tomu, komu se podaří splnit bod č.13 po předchozím plnění bodů č.1 až č. 10, se budu do konce života klanět.

Dodatečný bod: Pokud chcete mít chytré miminko, je dobré jíst hrst vlašských ořechů denně a lososa dvakrát týdně.

Přejdeme tedy k mému deníčku o snažení

Na základě jedné diskuze o tom, v jakém měsíci je nejlepší rodit, jsem si své otěhotnění naplánovala na červenec 2017. Dítě se tak narodí v dubnu 2018. Takže v létě už bude na světě a já se nebudu muset tahat přes léto s pupkem, jako kdybych vybrala třeba prosinec a měla bych rodit v září.

Červenec - měsíc první

S manželem odjíždíme na dovolenou, takže podmínky k početí jsou ideální. Všude jsem četla, že většina lidí otěhotněla právě na dovolené. Přesně do ovulace piji kontryhel, každý den beru kyselinu listovou, mám plodné dny, sexujeme, po sexu ležím s nohama nahoře, praktikuji prstíkovou metodu.

Nevynechám nic, mám ráda jistotu. Po ovulaci mě střídavě píchají oba vaječníky. To musí být těhotenství! Říkám manželovi o každém píchnutí a on mi nosí na pláž tašku s ručníkem, abych z toho závaží náhodou nepotratila. Po deseti dnech odjíždíme zpátky domů. Za dva dny by měl být den očekávané menstruace. Za dva dny si tedy udělám test, to už by na něm mělo být těhotenství krásné vidět. Už se těším na dálnice nebo aspoň na ducha.

Následující den přichází menstruace. O den dřív! No to si snad že mě dělá srandu! Po tom všem! Nechápu, jak mi to ta mrcha mohla udělat! Jsem zmatená, ale vysvětlení nacházím. Díky bohu za internet! Musel to být ranný potrat, o kterém jsem četla. Asi za to může ta zpáteční cesta z dovči, ten autobus se hrozně třepal. Oplodněné vajíčko se do drkotající dělohy nedokázalo uhnízdit…

Srpen - měsíc druhý

Nastupuju do nové práce. To se taky doporučuje, když se člověk snaží. Prý na „to“ pak nebudu myslet. Když říkám „to“, myslím tím těhotenství, ne lorda Voldemorta. :D Když přichází plodné dny, plníme manželské povinnosti. Nohy nahoře a prstíkova metoda jsou samozřejmostí. Čtyři dny po ovulaci vidím na křivce bazální teploty implantační pokles z 36,6 na 36,5 a raduji se…

O osm dní později brečím.

Září - měsíc třetí

Po srpnové menstruaci jedeme s manželem do nemocnice za známou gynekoložkou. „Paní doktorko, můžete mě prosím vyšetřit? Vím, že je brzy, snažíme se teprve dva měsíce, ale chci mít jistotu, že jsem v pořádku. Abychom se třeba víc jak rok nesnažili zbytečně a neřešili to až pak.

Vypadá to, že si paní doktorka pro sebe něco myslí. Je to ale známá, takže mě prohlédne, vezme krev a udělá hormonální profil, či jak se tomu říká. Na ultrazvuku vidí hodně folikulů. Prý to znamená, že s početím nebudu mít problém. Cítím se jako superžena a manžel se začíná bát, že „problém“ je na jeho straně. Jde tedy na spermiogram. Po pár dnech má výsledky. Chce si je nechat vytetovat na paži. Taky je super plodný! Znovu chodí se vztyčenou hlavou a pomalu volá i tchýni, aby ji oznámil, kolik má spermií na mililitr.

Na internetu jsem si našla tabulku, že pokud je styk v den ovulace či den předem, je u zdravého párů cca 30% šance na otěhotnění. 2 x se nám to nepovedlo, napotřetí to tedy vyjde. Není možné, abychom zrovna my byli těch zbývajících 10 %, kterým se to povede až na počtvrté, když jsme oba super plodní. Následují plodné dny, sex, nohy nahoře, prstíkova metoda a dva týdny čekání.

Patříme mezi těch 10%.

Brečím.

Říjen - měsíc čtvrtý

Na miminko se snažím nemyslet. Daří se mi to. Když spím.

Přichází plodné dny a vše, co je k nim třeba. Bazální teplota nestoupá, ovulace se zpožďuje. Ale já fakt nejsem ve stresu! Milujeme se každý den, abychom ji náhodou neprošvihli. Po osmi dnech mi konečně stoupá teplota. Manžel zhubl. Já mám natažená třísla.

Po týdnu mě bolí prsa. To se mi ještě nikdy nestalo! Jsou tvrdá, bolí, i když jen chodím. Mám dva dny zpoždění. Oznamuji manželovi, že jsem asi fakt konečně těhotná. Kupuji Clear blue a těším se na to „plusko“ na displeji. Nechci žádný papírek, chci to mít pěkně digitálně, jsem přeci moderní.

Ráno si dělám test. Negativní. Asi je vadný. V diskuzích zjišťuji, že má citlivost 25 a že ještě existují testy o citlivosti 10. Ty s 25 nerozpoznají těhotenství, pokud se testuje moc brzy. Clear Blue už si nekoupím, ukazuje falešné negativní výsledky…

skok v čase do budoucnosti (o pět hodin později)

Menstruace už té krávě červené jako fakt říkat nebudu!
Brečím.

Listopad - měsíc pátý

Hledám další důvody, jak na „to“ nemyslet. Peču tedy cukroví. Při pečení myslím na to, jak mi ho ujídají děti. Pečení nezabírá. Čtu knihu. Velká kniha o matce a dítěti. Hmmm, blbý výběr. Zdobím vánoční stromeček. Ano, v listopadu. Představuji si u toho, jak to bude hezké, až budeme mít miminko a ono bude vyjeveně že světýlek…

Vzdávám pokusy, jak na „to“ nemyslet.

Tento měsíc jsem si koupila ovulační testy, aby se nestalo co minulý měsíc a já manžela neničila tolik dní po sobě. Ono se vlastně ani nemá sexovat každý den, protože pak prý nejsou spermie zralé (jsem vyčetla v diskuzi).

Ve čtvrtek test vypadá, že může být ještě trochu silnější, takže nejspíš bude úplně pozitivní v pátek tzn. že ovulace bude v sobotu. Nesexujeme, hromadíme spermie. V pátek si dělám test znovu. Test je slabší, než o den dřív. Do pr****e!

Test byl teda pozitivní včera! Ovulace je dneska, ne až zítra! Manžel je v práci. Hrajeme o každou minutu. Čas běží. Manžel je na noční. Volám mu, ať přijede dřív, jinak to prošvihneme! Přichází tedy dřív, zničeny a unavený. Znásilňuju ho. Dvakrát. Pro jistotu. Bránit se nemůže, na to je příliš slabý.

Po devíti dnech přichází nidační špinění. Na internetu nacházím, že v 80% případů je nidační špinění právě devátý den po ovulaci. Po dvou dnech mě nidacni špinění přechází do červené krávy.

Brečím.

Prosinec - měsíc šestý

Chce se mi blít z lososa. Vlašáky už dva měsíce nejím. Z kontryhelového smradu se mi chce blít snad ještě víc než z toho lososa. Na Vánoce ryba nebude. Příští týden bych měla mít ovulaci. Pokud se zadaří, miminko by se mělo narodit v září. Není nic, co bych si momentálně přála víc, než tahat se přes léto s pupkem.

Pokud jsem vynechala ještě nějaký fígl na to jak otěhotnět, prosím napište mi ho do komentářů, ráda vyzkouším. O úspěšnosti vám pak poreferuji. Na to, abych se přestala sledovat, se ještě necítím.

Úspěšnému snažení zdar! :D

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
4774
29.12.17 00:39

Tohle mimo připadá fakt ujetý. Dítě není projekt k naplnění, ta procenta jsou jen statistika. My jsme oba zdraví a těhotenství bylo za rok a půl 1 a skončilo potratem. V okolí nejsme jediní, jedni naši blízcí nemají dítě už téměř 10 let, problém nemá ani jeden z nich.

 • Nahlásit
 • Zmínit
1389
29.12.17 00:53

Doktorce se nedivím, já jsem si něco pomyslela už při větě „otěhotnění jsem naplánovala na červenec.“
Prosím tě, vychladni a až pak si pořizuj dítě. :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit
5409
29.12.17 00:55

:potlesk: výborně napsané :mrgreen:
Za mě tinktura z kotvičníku zemního a jeřábu ptačího. Přeju ať ta kráva červená už nepřijde. :cert:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 01:02

Super vtipné :lol: to klapne :palec:

 • Nahlásit
 • Zmínit
11834
29.12.17 01:14

Holka, díky! Báječně jsem se pobavila :mrgreen:! Propadám zoufalství, protože můj loňský dáreček, místo aby spal, se tady na mě řehtá z postýlky. Tak se od srdce směju taky.
P. S. Osvědčený recept, není nad bylinky, jen je potřeba změnit zpracování - láhev „Jégra“ a dva doutníky mi pomohli ke dvěma těhotenstvím :mrgreen:. Jen nechápu, proč už ho manžel přestal kupovat? :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
3489
29.12.17 02:19

Ze začátku jsem se bála, že to budeš myslet vážně, ale pak jsem se docela i pobavila :-D

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
29.12.17 02:33

Me to pobavilo, radu nemam, ja otehotnela na dovolene po sexu s nohama nahore a uhnizdeni probehlo i v turbulencich v letadle a na podbrisek me tlacil bezpecnostni pas. Mozna zkuste na dovolenou letet :-)
Co si ale myslim, ze lepsi je, kdyz se dite narodi cervenec - srpen. Lip se pak dostava do skolky, nez dite narozene v dubnu

 • Nahlásit
29.12.17 02:59

Já slyšela jinou radu - jak to každému trvá nejméně dva roky, takže proč to nezačít zkoušet raději hned - zrovna se zařizovala svatba, známí nás pozvali na Silvestra a po návratu domů se nám ještě nechtělo spát… No a ono to vyšlo hned napoprvé - byl to docela šok a svatbu už jsem prožila ve čtvrtém měsíci těhotenství, takže za mě nejlepší rada je - že to každému trvá nejméně dva roky a hlavně s těmi dvěma lety rozhodně počítat ????

 • Nahlásit
 • Zmínit
252
29.12.17 04:22

Pobavila jsem se, pěkně napsané :palec: Nicméně přeju, ať se brzy zadaří :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
358
29.12.17 04:30

Fígl na otehotneni bohuzel neni, ale to slyšet nechceš..zkus tedy vědu, začněte s inseminací..spermie si tak zkrátí cestu k vajíčku, i když nemáte problém, tak tato metoda dost párům už pomohla (ale třeba to nebude hned, tak na podruhé, napotřetí) každopádně držim vám palce)

 • Nahlásit
 • Zmínit
594
29.12.17 07:29

Pobavila jsem se, dekuji za denicek :) doufam, ze napises pokracovani, az bude o cem psat ;) kazdopadne, uplne te chapu. Karieristka nejsem (nebo si to alespon o sobe nemyslim), ale mam zrejme podobnou povahu, taky neustale planuji, pro klid duse zkousim vsechny prijatelne moznosti, dopredu si predstavuji ruzne situace.. Vse musi byt dokonale naplanovane, pres to vlak nejede :D my jsme se s manzelem snazili 13 mesicu, pak se zadarilo, bohuzel ale zamlklo a o dva mesice pozdeji jsem nevericne znovu koukala na test (to totiz nebylo v planu, rekli jsme si, ze se nekdriv vezmeme, kdyz to prvni mimco nevyslo a snazit se znovu zacneme az po svatbe). Ted mame krasneho skoro dvouleteho chlapecka a zanedlouho zrejme zacneme planovat sestricku :D

 • Nahlásit
 • Zmínit
21293
29.12.17 07:42

Pobavila jsi mě :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
21293
29.12.17 07:44

@Michelle_M
Já taky. Ale povedlo se jí to. A některým to ani nedošlo ;-)

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 07:52

Super smeju se! jako by si psala o me :D :D

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 08:27

Ja treba nesouhlasim s cistenim tela po antikoncepci. Ja i vsechny me kamaradky jsme otehotneli skoro hned po vysazeni. A i muj gynekolog tvrdi ze je vyssi sance nebot je telo zmatene a pohnojene :palec:

 • Nahlásit
 • Zmínit
2510
29.12.17 08:34

Začátek mě teda vylekal, ale parádně se to rozjelo :lol: já teda těhotním když projdu kolem chlapa, ale zkus ještě štěně :pankac:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 08:54

Moc hezky napsané, jen k těm procentům: Nemůžeš 30% šanci brát jako, že 90% zdravych páru souložících v ideální době otěhotní do 3 měsíců a těch zbývajících 10% další měsíc. Každý měsíc je to pro ten zbytek netěhotných znovu šance 30% (pokud máš tedy správné údaje, neověřovala jsem to). Takže staticky vzato, první měsíc 30 páru ze 100, zbývá 70, druhý měsíc 21 z těch zbývajících sedmdesáti, zbývá 49, třetí měsíc zhruba 15 z 49, zbývá 34 (34 zdravých páru, který vstupují do 4 měsíce snažení, nikoli 10. Zbytek z původních 100, tedy zhruba 66 je těhotných. Ale ve skutečnosti, podle informací, které jsem slyšela já, v té době z těch těhotných tak 4 už zase těhotní nejsou, protože v prvním trimestru je to jen asi 9:10, že to vyjde - mě osobně přijde lepší to mít na vědomí.), no ale tedy statisticky v tom 4 měsíci snažení otěhotní z těch zbývajících 34 zase „jen“ 30% to je zhruba jedenáct. Do pátého měsíce snažení jich vstupuje 23, to je skoro čtvrtina která po čtyřech měsících snažení při plném zdraví a optimálních podmínkách, stále ještě ani nezavadila o miminko.

K těm dalším radám, prý je dobré udržovat fyzickou aktivitu na rozumné míře. Že treba, když žena běhá 15 kilometrů denně, tak to na ní může mít antikoncepční účinky (tělo si řekne „hm, potřebuji běhat, nemůžu se vláčet s pupkem“). To se asi netýká mnoha žen, ale někomu by to mohlo pomoc.

Držím ti palce a moc se těším na další deníčky.

 • Nahlásit
 • Zmínit
491
29.12.17 09:06

Tak minimalne s tou trojkou silne nesouhlasim…nejlip se otehotni po vynechani HA…aneb zapomenuty prvni prasek…takze az ja se zacnu snazit o dite tak sexovat o sto sest od ukonceni posledni pseudomenstruace cca dalsi tri tydny..aspon si to snazeni nesnazeni poradne uzijeme :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 09:14

Pobavila jsi mě :D Naprosto Tě chápu, vím, jak se to v hlavě přehodí, když člověk začne toužit… Ale taky vím, že psychika je mocná a vůbec bych se nedivila, kdyby to u Tebe bylo jen tou blbou psychikou. Nicméně čím se hodit do klidu neporadím, každý to má jinak. Vím, že je trapný co teď napíšu, určitě jsi to už slyšela, ale miminko přijde, až bude jeho čas a „neuhoníš“ to, ani kdyby ses na hlavu stavěla. Píšu to z vlastní zkušenosti… Měla jsem si ale dnes Tvůj deníček přečíst, dnes nastupuji do porodnice a byla jsem dost nešťastná, že to takhle dopadlo, že jsem malou chtěla porodit hezky přirozeně a díky Tobě jsem si vzpomněla na počátky téhle dlouhatánské cesty a jsem blbá! Děkuju :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
Pandulka
29.12.17 09:41

Tak tohle mě pobavilo :lol: Jako bys psala o mně. Taky sem měla naplánovanou velkou akci na červenec, aby to vyšlo v dubnu :D Mnohé měsíce jsou mi silně podvědomé.. :D
Jen bohužel nemám známou doktorku, takže mně po 3 měsíčním snažením poslala s nějakou kontrolou do pr.. že mám přijít za rok :D

 • Nahlásit
29.12.17 09:48

Vtipně napsaný :) Držím vám palce.

 • Nahlásit
 • Zmínit
2830
29.12.17 10:19

:lol: :lol: :lol: Supper, fakt jsem se pobavila :potlesk: Líbí se mi tenhle styl nadsázky a baví mě i komentáře těch, co deniček berou hypervážně a nepochopily ten vtip…Každopádně moc držím palce, ať už to konečně vyjde a bude následovat i vtipné těhotenské pokračování ;-)

 • Nahlásit
 • Zmínit
Smazaný anonym
29.12.17 10:23

Tak…brečím tu…smíchy. Taky jsem to takhle měla. A nic. A pak, když se něco úplně podělalo a to poslední, co bych tak chtěla bylo těhotenství, jsem otěhotněla. Dej se na psaní, to ti opravdu jde. :potlesk:

 • Upravit
3586
29.12.17 10:55

My se snažily 3roky, prošly jsme si každý půl rok spermiogramem a i hormonalnim profilem. Nic nikdy nenašly vše v naprostém pořádku, pak doktora napadlo ze by jsme mohly zkusit profouknout vejcovody a třeba to pomůže. Byla sem na tomto vyšetření 10.10. A mezi 16-18.10. Jsem měla ovulaci hlidanou testy jak dr. poradil, teď jsem 13tt. Takže držím pěsti aby se podařilo co nejdříve si přeješ ale 6mesicu snažení je este stále málo :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
11834
29.12.17 11:02

@LAlezane Humor, nadsázka - znáš to? Doporučuju, velmi příjemné!

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 11:16

Tenhle deníček mě opravdu pobavil, asi proto jak je pro mě aktuální. Já začínám měsíc pátý (snažení, nikoliv těhotenství). Teď když ještě nejsou potenciální plodné dny si říkám, že třeba fakt zvládnu na to tentokrát nemyslet, nedělat ovulační testy, vykašlat se na bazální teplotu. Až přijdeš na nějakou zaručenou radu jak „tomu nechat volný průběh, být v pohodě a neupínat se na to“, prosím zvěřejni co nejdříve, opravdu bych to potřebovala :).

 • Nahlásit
 • Zmínit
11257
29.12.17 11:49

Ahoj,

co mě ještě tak napadá, tak vitamín E (ten jsem vždy brala a obě na první pokus - ale třeba jsem jen moc plodná :mrgreen: ).

snažení zdar, zdar, zdar :kytka: :mavam:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 11:59

Výborně

Umírám smíchy, skvěle napsáno! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 12:34

:potlesk: po dlouhe dobe opravdu hezky a vtipny denicek :-) dekuji. Drzim pesti at se brzy zadari.

 • Nahlásit
 • Zmínit
1828
29.12.17 12:38

Za me - poradnou hypoteku a nastehovat se do nejake ruiny bez kuchyne a koupelny, kde rekonstrukce bude trvat nejmin dva roky.To by bylo, aby se nezadarilo :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
29.12.17 13:24

Pobavilas :mavam:
Já teda neznám žádnou z metod, které uvádíš a zrovna jsem těhotná potřetí, vždy první cyklus po vysazení HA. A přišla jsem k tomu tak, že jsme měli s manželem sex :nevim: :potlesk: žádný nohy nahoru, nevím, kdy mám ovulaci, prstíkovou metodu jsem si kvůli tobě ted vygooglila a :zed: tvl :D :D Speciální čaj ani kyselinu listovou jsem nikdy ani nezkusila… No jím saláty, třeba každý den, ne kvůli těhotenství, ale mám je ráda, tam je tuším kyseliny listové dost ;) Až se teda divím, že vůbec máme děti :pankac:
Přeji brzké otěhotnění! A hlavu vzhůru. Zajděte si do kina, na večeři, dejte si pár skleniček vína a ono to půjde ;)

 • Nahlásit
3395
29.12.17 13:27

A který bod je Jonášova metoda, ta tam jako není? Tak to je prd snažení :mrgreen: Jinak deníček super. Držím palce. První plánované těhotenství bylo taky až po 5 měsících (ale pozor přesně podle Jonasova výpočtu :lol: ) a druhé neplánované bylo samo na první dobrou, tzv. jednou se určitě nic nestane :lol:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1322
29.12.17 13:29

Zdravím, možná by pomohlo to tolik neřešit, když jsem vysadila antikoncepci, žila jsem pořád stejně, stejný denní režim, pila víno skoro každý den, do toho doutníčky, nedržela jsem žádnou stravu, nepila žádný čaje, jediný, co jsem brala, byla ta kyselina listová, ale asi tak měsíc potom, co jsem vysadila antikoncepci no a pozitivní test jsem měla hned další měsíc a jsem v osmým týdnu…prostě jsem si říkala, že to bude stejně dlouho trvat, no a ono ne :-D takže vykašlat se na všechno, to možná pomůže… ještě dodávám, že mi je 31, kdyby si někdo myslel, že po 30 je těžké otěhotnět.

 • Nahlásit
 • Zmínit
224
29.12.17 13:46

Super deníček, v pár řádcích jsem se také našla…peníze za vitamíny a ovulační testy radši nepočítám…práci jsem také změnila, vyšetření jak u mne tak u přítele v pořádku, snažíme se už rok a mimi nikde, po půl roce snažení jsem také ms obrečela, ale dala jsem se dohromady a věřím, že to prostě někdy vyjde, v lednu se budu objednávat na kontrolu průchodnosti vejcovodů, poslední vyšetření a pak se uvidí…držím palce ať se brzo zadaří

 • Nahlásit
 • Zmínit
608
29.12.17 13:50

Ano, ano.. přidávám se k @Janli, jen výběr bylinek byl jiný. U nás zafungovala Becherovka :mrgreen: :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 13:52

Opravdu jsem se pobavila! ;-) Skus ještě Gynex kapky.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Pavlinka10615
29.12.17 14:12

Radu mám, staň se mou kamarádkou, ty s tím problém žádná nemají, otěhotní pokaždé nějaká, ať chce nebo ne a mě zůstanou akorát zavistive oči pro pláč.

 • Upravit
3586
29.12.17 14:14

@jita22 tak v tom mas taky pravdu možná ze nám po 3 letech nepomohlo profouknuti vejcovodu ale barák, rekonstrukce a stěhování v měsíci stěhování a šílenství aby jsme štíhlý dodělat aspoň jeden pokoj pro žití + koupelnu bylo osvědčené :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
441
29.12.17 15:06

Dle internetových zdroju ještě musíš s Juniorem mluvit, to nevadí, že ještě nebyl počat, mluv na něj, aby k vám chtěl přijít. A HLAVNĚ NA TO NEMYSLI! :mrgreen: Držím palce :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 15:28

Skvěle napsané, opravdu jsem se při čtení bavila. Připomíná mi to mě, když jsem chtěla otěhotnět. Nakonec to trvalo rok a dva měsíce než se zadařilo. Také doporučuju Gynex kapky, nevím, zda jsou skutečně účinné nebo je to prostě jen výborné placebo, ale u mě zabraly. Držím pěsti, ať to brzy vyjde. :potlesk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1
29.12.17 16:27

Skvělé :palec: Jako bych četla o sobě :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
3201
29.12.17 16:45

Vtipný deníček. :-D Nejlepší plán je nic neplánovat. :-D

 • Nahlásit
 • Zmínit
5342
29.12.17 16:57

Misty jsem se bavila :palec:

Taky jsem si kvuli praci naplanovala kdy se ma potomek narodit a vyslo to, otehotnela jsem behem mesice. Jedla jsem listovku a trefili jsme se do plodnych dnu. Bylo mi 32, takze uz zadna ranni rosa :mrgreen:

Drzim palce.

Příspěvek upraven 29.12.17 v 17:00

 • Nahlásit
 • Zmínit
Myssicka
29.12.17 17:08

Perfektni denicek, pobavila jsem se. Trosku jsem doufala ve stastny konec, ale ten snad prijde v denicku c. 2.

 • Nahlásit
868
29.12.17 17:14

Nic není tak vtipné, jako chytrý člověk, který se zachová úplně pitomě. Akorát tobě se smát nemůžu, vím, jak moc člověk chce, když na něj skočí „těhotenská horečka“. Tak aspoň jedna rada, která by zabrat mohla: popusť kontrolu nad svým životem. Plodní jste. Vyškrtej doktory, kontryhel spláchni do záchoda a místo sledování ovulace kup dobré víno a soustřeďte se na kvalitní sex. Má-li to být, bude to. A když to nebude ani po roce sexu podle chuti, tak se teprve k doktorům vrať. Někdy je to manažerská hlava, co brání děloze konat její povinnosti;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
1701
29.12.17 17:22

Super, jako snazilka ve stejné fázi a psychickém rozpoloženi oceňuji tvůj humor :lol: :palec:

Příspěvek upraven 29.12.17 v 17:24

 • Nahlásit
 • Zmínit
504
29.12.17 17:44

Tomuhle se nejvíc zasmějou ty, které si tím (většinou s dobrým koncem) prošly. Taky jsem se našla a při čtení jsem se pobavila. Držím palce, ať to brzy klapne :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
11772
29.12.17 18:32

:mrgreen: další fáze je, že přemýšlíš o tom, jestli se ty děti dělají tak, jak sis vždycky myslela, že se dělají, nebo jestli v tom ten čmeláček nemá nějaký fígl :jazyk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.12.17 18:50

Hezky si to napsala, vtipné i když smutné, chápu tě, úplně se v tom vidím. Čím dýl to je, tím horší je na TO nemyslet. My už se snažíme 4,5 roku, problémy veskrz žádné, jen já musím pomáhat ovulaci hormonama. A jak na TO nemyslet, když máš myslet 2× denně na prášek, pak UTZ na ovulaci, inseminace a pak zase 2× denně utrogestan - to fakt nejde nemyslet na TO :mrgreen: Měla jsem už i stavy, že jsem to prostě nechala volně a nic. Ani lázně zatím nepomohly, ale neházím flintu do žita. Protože mi bude 36 rozhodla jsem se, že zkusím žádost o adopci, dost dlouho to trvá a kdo ví, aspoň bude pojistka ;-) Držím palce, abyste tak dlouho nečekali a ty aby ses brzy dočkala těch // :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
M-A
470
29.12.17 19:03

Ja otehotnela prvni mesic snazeni, ale to jsme poctive makali kazdy den minimalne 2×… :roll: :andel: :hug:
Nicmene ja kdyz si ted „planuju“ druhe, taky si vypocitavam kdy bych pripadne rodila a plusy a minusy a ono mit dite v zari neni spatny, aspon co se skolky/skoly tyce :D taky jsem ro chtela stihnout ted v prosinci, ale bohuzel stavime barak tak asz to bude vypadat ze se blizime do konce…
Necetla jsem celou diskuzi, ale co je prstikova metoda??? :oops: :think: :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit