Jak já toho chlapa nesnáším!!

Rodičovství

Grrrr, taky se vám stává, že máte někdy chuť se vším praštit a najít si kousíček světa, kde budete sama samotinká. Nebo chuť někoho naprosto bezkonkurenčně nakopat do řitního otvoru? Právě v tuto chvíli se tak cítím!

Bože, kolikrát bude muset člověk udělat chybu, aby se poučil? Já jsem asi nenapravitelná. Jinak si to nedokáži vysvětlit. Pochopitelně se jedná o toho mého „mamánka“. Už je mi to trapný to pořád psát do deníčků na netu, ale prostě to ze mě musí ven, abych to v sobě nedusila. Brečím a cítím, že mimísek je z toho taky nesvůj. Bože, jak já toho chlapa nenávidím. Bídák jeden hnusnej, zlej. Už ubližuje dokonce i svému dítěti!

Všchno to začalo dnes, 29. dubna 2010, kdy jsem teda milostivě souhlasila s tím, že se s přítelem (nyní už vysloveně nepřítelem - říkejme mu pan X) sejdu. Moje největší chyba života, kterou si nikdy neodpustím.

Sotva přišel, přisedl si ke stolu a jediné, na co se pan X zmohl bylo: „Páni, ty seš ale sádelnatá“. GRRR!! Fakt sem měla chuť po něm ten Twister a mirindu s tácem hodit a jít do háje. Jakž takž sem se udržela, abych mu jí jednu neflákla a neřekla mu otevřeně do očí před všema těma lidma, že je to naprosto sobeckej ču*ák, kterej není schopnej přiznat to, že bude otcem. Taky sem ho upozornila, že miminko už vnímá a když bude na mě hnusnej, že bude miminko nervózní a vykopávat a rozhazovat ručkama. Pochopitelně mě usadil slovy: „Prosim tě, ty toho naděláš. Jak tohle může něco vnímat. Vždyť to nemá ani mozek.“ Měla sem stále větší potíže se držet v klidu.

Když sem ho poprosila, zda by nebyl schopnej semnou někdy v dohledné době dojít na matriku, abych ho uvedla jako otce do rodného listu dítěte, tak mi s klidem řekl: „Nikam s tebou nemusím. To se dělá až po narození.“ Když sem ho ubezpečila, že se to musí vyřídit ještě před narozením, řekl mi, že stejně neví, zda je dítě jeho. Normálně sem se rozbrečela a utekla odtamtud. Nasedla jsem do nejbližší tramvaje a pelášila pryč.

Už jen po smskách mi psal, že sem strašně urážlivá a že ho to štve. To už sem vážně pěnila do nejvyšší míry. Normálně sem mu napsala, že s ním budu mluvit, až se bude chovat jako nastávající otec a bude ochoten začít přispívat na výbavičku pro dítě. Načež volal vzápětí zpět a vyslechla jsem si spršku naprosto negativních věcí jako: „Vždyť ještě není jisté, že se to narodí.“ „Říká ti něco syndrom novorozeneckého úmrtí? Spí a najednou šlus! Co když se to stane jemu?“.

Chlap v tramvaji, co stál vedle mě jen koukal, jak jsem do toho telefonu spustila: „Víš co? Předemnou nevyslovuj negativní věci. Ohrožuješ tím mě a naše dítě. O nic se starat nemusíš, kočárek mám koupenej, NAZDAR!“ a zavěsila jsem. S telefonem sem mrskla do kabelky, ikdyž jsem měla chuť ho rozšlapat na kousky. Pak už psal jen smsky typu: „No to bych ho chtěl vidět ten kočárek. To bude nějaká rozkládačka ze smeťáku, ne? Vždyť ani nevyděláváš, za cos ho koupila? Ukradla? To já už mám koupenej kvalitní kočárek od známých za pár tisícovek.“ Fuj, normálně jsem měla chuť opravdu za jízdy ten telefon vyhodit z tramavaje.

Naprosto suveréně jsem začala cítit, jak se mi dělá naprosto neuvěřitelně zle od žaludku. Bodavá bolest v podbříšku a pocit na zvracení. Poprvé jsem si uvědomila, jak jsem svým stresem, který vyvolal pan X, ohrozila miminko, které je v tom vše vlastně nevině. Načež další zprávu jsem si přečetla až doma a opět byla plná nadávek a nepochopení. Psala jsem mu totiž, že doma bude miminko nosit pleny látkové a pouze na cesty a na chatě budu používat pleny jednorázové. Takže to se pánovi samozřejmě nelíbilo. Že mě to brzy omrzí, že je na mě zvedavej, jak to zvládnu, a že pleny chtěl kupovat on (k tomu jedinému se přihlásil, že bude platit). Usadila jsem ho odpovědí, že se nemusí vůbec namáhat, protože jsem registrovaná v DM drogerii jako těhulka, takže budu mít u nich na pleny, sunary, přesnídávky atd. slevu. Naštěstí se už neozval, protože já bych další rozčílení asi neustála.

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Laddmie
Závislačka 2971 příspěvků 7 inzerátů 03.05.10 06:50

Nemám slov! Od takového hňupa(promiň :evil: ) na tisíce kilometrů daleko!!!! :pocitac: :pocitac: :pocitac: Milionkrát lépe vychováš své dítě sama než s ním.

 
babčamk
Extra třída :D 12837 příspěvků 03.05.10 08:27

To je tedy opravdu pitomec! Vůbec bych se s ním nebavila, teď te potřebuje mimísek a ten je pro tebe jistě nejdůležitější. Kdysi dávno :lol: jsem zůstala sama s dvěma dětmi, a to bys viděla, jaké jsou to chytré a šikovné holky! Ovšem už je jim 25 a 31, starší teď čeká první dítě. Ale zvládla jsem to a ty to určitě taky zvládneš. Je lepší chlap žádný než idiot. Moc držím palce. Nebyla by lepší nová simka? :think:

 
Kikija
Echt Kelišová 8426 příspěvků 03.05.10 09:08

Opravdu chceš takové hovado uvést do rodného listu jako otce?
Ono dostávat alimenty je fajn věc, ale kde máš jistotu, že je opravdu platit bude?

Drž se, holka :huban: :kytka:

 
Mišulinka
Kelišová 5088 příspěvků 03.05.10 09:10

Ahoj,je to smutný, když otec dítěte se chová jako idiot.a než takovýho na kterého se nemužeš ani spolehnout v nejnutnejších situacích,tak radši asi žádného.od nás s mamkou táta odešel, když mě byli 4roky a brácha byl na cestě a zvládli jsme to.nevím jak je to s podporou tvojí rodiny,kde bydlíš apod.ale vždy se to dá nějak udělat.nebude to snadný, ale určitě to zvládneš!!přeju hodně síly a hlavně zdravé miminko,to je nejduležitější!!!!!

 
fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 03.05.10 09:40

Taky souhlasim, ze takovej sprostej a necitlivej debil by se vubec nemel podilet na vychove ditete, o vsem se s nim budes dohadovat, muze ti to pekne komplikovat kdyz bude chtit. Uplne bych s nim prerusila kontakt a pockala, treba se zacne chovat lip, nic bych po nem nechtela, pokud bys to financne zvladla bez nej. Treba mu dojde, ze je to taky jeho dite a konecne dospeje. Kdyz ne, jenom jeho minus. Lepsi sama nez s hovadem.

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 03.05.10 10:38

Veverko, vykašli se na takovýho idiota. Vyměň si simku a zapomeň na něj. Nic dobrého tě od něj nečeká a ty se budeš akorát stresovat a přenášet to na mimíska. Určitě to všechno zvládneš i bez něj! Držím palce. Kdy miminko čekáš?

 
maaky
Nováček 9 příspěvků 03.05.10 12:18

Veverko, vykašli se na něj. Za to trápení ti takový blbec nestojí. Do rodného listu bych ho ale určitě uvedla. To by se jinak hodně rychle zbavil odpovědnosti. Jednou je to otec, tak ať vidí, že to není jen tak udělat si dítě.
Držím palce, ať to vše zvládneš a narodí se ti zdravé a spokojené mimčo.

 
Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 03.05.10 13:13

Je to …, co dodat, ale pořádně si rozmysli, jak se s mimískem zařídíte, já si nedovedu představit, být na vše sama, živit nás oba, ale znám holčinu, která uvedla otce do RL s tím, že bude na malého aspoň platit, než se vůbec platit uračil to byla doba a pak si najednou vzpomněl a do života jí vlezl s testama otcovství, ty si zaplatit uměl, alimenty jí dlužil, za dalšího půl roku si vzpomněl, že chce malého vídat a pokud to půjde tak do péče, z toho vyplývá, tahají se po soudech.

 
radúna
Extra třída :D 11338 příspěvků 03.05.10 15:39

Veverko, málo co čtu s otevřenou pusou, ale tohle je teda nářez 8-o . Děvče, drž se, potřebuješ teď hodně síly, abys mohla chránit miminko. Zkus si každé ráno ulevit před zrcadlem tím, že si popřeješ krásné ráno a poděkováním za každý den bez takového člověka. Řekni si, že i ta hadra na podlahu má větší úroveň než on. A to má. :-) Zkus mu nebrat telefony, vyměň si kartu, prostě ho vymaž ze života. Aspoň na čas, než se budeš cítit dost silná v kramflecích na to, abys s ním zametla tak jak si zaslouží.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 03.05.10 17:59

Bože bože, je to trouba… :pocitac:

 
klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 03.05.10 19:52

veverko,to je fakt hnus, :pocitac: …není k tomu ani co dodat,…škoda slov…tobě přeji krásné miminko… :kytka:

 
jitka 11
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 2 inzeráty 03.05.10 20:19
FUJ!!!

Takový chlap není k použití. Skus ho vygumovat z paměti- prvně ho nakresli, tak jak ho vidíš, třeba jako :cert:a nebo prase. Potom si vem gumu a do poslední čárky ho ,,vyřid,,.
Také mi pomáhá, když mám nějaký splín nebo se chci uvolnit, když si vykreslím mandaly.
Drž se, přeji spokojené miminko.
Hezké dny
 Jitka

 
Krista
Závislačka 4080 příspěvků 04.05.10 08:12

Milá veverko, na tvém místě bych neváhala ani vteřinu a s tímto debilem přerušila všechny kontakty. Nestojí očividně ani o tebe ani o dítě. Opravdu ti ty alimenty stojí za to ponižování, nervy a stres, který s tím budeš mít spojený? Tohle si dobře rozmysli, po porodu budeš mít svých starostí dost a ještě do toho takovéhle problémy. Jistě tento zmrd by měl nést nějakou odpovědnost, ale nevím, zda jsi dost silná, abys kontakt s ním vůbec zvládla. Věřím, že dokážeš vychovat dítě i bez pana zmrda a jednou mu najdeš opravdového tatínka. Jak bude jednou zmrd zapsán v rodném listě, má mnoho nejen povinností, ale také práv, takže pozor na to!
Přeji ti silné nervy.
Kristýna

 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 04.05.10 23:22

já akorát nechápu když si na něj tak strašně stěžuješ proč se s ním scházíš?? a proč mu vůbec píšeš sms které akorát vyvolávají další dohady

ten člověk je beze sporu debil, ale přijde mi že ho provokuješ

 
blechonik
Kecalka 117 příspěvků 05.05.10 09:01

ahojky, otec meho prvniho ditka byl uplne stejny hulvat. Bohuzel jsem ho moc milovala na to abych mela silu odejit:( ale odesla jsem, kdyz maličke bylo 14dni. To co předvedl byl vrchol. Dnes ma dcerka 5let a vim, ze jsem udelala dobre. S otcem se vidi jednuo za „uherskej“ rok a stejne se ji nevenuje, maximalne ji pozdravi a tim to konci, dcera vi , kdo je jeji tata, takze nema otazky na ktere bych neumela odpovedet. Doma ma hodnyho strejdu a ma pohodovy detstvi. Pa, drzim pesti pro stesti at mas hooodne sil.

 
merett  12.05.10 13:38

s něčím (záměrně píšu s něčíma ne někým, protože to není člověk) podobným mám taky svou zkušenost a vím moc dobře jak se cítíš, já naštěstí v té době nebyla těhoná ale i tak mi dalo hodně úsilí utéct hodně daleko. Ale je to jedinná cesta jak z toho ven, uteč a neohlížej se zpět, budeš se jen trápit a nestojí ti to za to, rodiče ti určitě pomohou a bez něj ti bude líp…

 
Oz
Echt Kelišová 9305 příspěvků 15.05.10 13:14

píp, píp, píp, taková slova tady ani nemůžu napsat :pocitac:

 
pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 16.05.10 14:09

no co na to říct :roll:
snad jen aby sis to s tím zapsáním do Rodného listu rozmyslela ,jak už tady někdo napsal alimenty jsou pěkná věc,ale zároven jako tz povinosti bude mít i práva -tak aby ho nenapadlo tě ještě vydírat tím ,že si požádá o svěření do péče…

 
xmen  26.07.10 13:00

njn, cos čekala? Rozešla ses s ním a to se neodpouští.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama