Jak je to u nás

Deníček je o tom, jak se poznala a jak žije úplně normální rodinka...

Jak je to u nás

S manželem jsme se poznali před 13 lety na vesnické zábavě, kde jsme s kamarádkami slavily úspěšné složení maturity. Láska na první pohled to přímo nebyla, rok jsme se čistě kamarádsky scházeli a potom zapracovala chemie a my spolu začali chodit.

Nejdřív jsme spolu trávili víkendy u rodičů, protože jsem studovala v jiném městě vysokou školu a po jejím ukončení jsme se nastěhovali do menšího bytu. Po roce přišla romantická žádost o ruku na dovolené v Itálii. :-)

Svatba byla do roka a do dne v rodinném kruhu a s pár přátel a byla přesně taková, jakou jsme chtěli. Sice pár lidí mělo tendenci nám do toho mluvit, ale my se nedali a udělali si vše, jak jsme chtěli my. Vlastně my si všechno děláme, jak chceme, poradit si necháme, ale konečné rozhodnutí je vždycky na nás. V tomhle mám v manželovi opravdu oporou.

Po sedmi letech vztahu se nám narodila dcera. S ní se všechno změnilo. Manžel byl hrozně starostlivý, se vším pomáhal, hrál si s ní… Byl úplně jiný, znovu jsem se zamilovala. :-) Dokonce jsem ho musela vyhánět do hospody, :-D aby s námi neseděl pořád doma.

Po roce a půl jsme se rozhodli, že chceme ještě druhé dítě. Zadařilo se hned druhý měsíc. Za dalších 9 měsíců se nám narodil ještě klouček. První rok sice skoro nespal, byly dny, kdy jsme s manželem byli úplně vyřízení, ale jednoho dne začal normálně v noci spát. :-) A vydrželo mu to až dodnes.

Teď jim je 4 a 2 roky. Občas dokážou pěkně zazlobit, ale vůbec si nedokážu představit, že bychom je neměli. Pro mě se s příchodem dětí úplně změnil partnerský vztah, začala jsem si manžela mnohem víc vážit. Sice jsou občas dny, kdy bych nejradši sbalila kufr a jela někam hodně daleko si odpočinout, ale asi bych se hodně brzo vrátila, nevydržela bych to bez nich.

Manžela a děti bych nikdy nevyměnila, tak snad nám to vydrží až do smrti. ;-)

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6867
30.1.19 12:14

Ahoj,
je to krásně obyčejný příběh. Jako román by to moc lidi nebavilo, ale jako život je fajn. Ať vám to vydrží a máte ze života i z dětí co nejvíce radosti!

  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
31.1.19 17:29

Já se přiznám, že ti závidím. Takhle jsem si vždycky představovala svůj život. Než jsem zakotvila s milovaným manželem, zvládla jsem několik vážných vztahů, stěhování a zaměstnání. Hrůza.

  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.19 18:59

@Lidym já jsem ráda, za to co mám doma, i když každý den není růžový, neměnila bych :) doufám, že jsi také spokojená :kytka:

  • Nahlásit
Anonymní
31.1.19 19:00

@Premek_Orac díky :kytka:

  • Nahlásit
2502
31.1.19 19:25

Ano, jsem. Byla to láska na první pohled. Také mám chvíle na rozvod, ale když se dívám okolo, tak s jiným mužem bych nevydržela. I ty 2 děti máme.

  • Zmínit
  • Nahlásit