Jak jsem našla svou lásku

O životě

Jak mě jedno správné rozhodnutí dovedlo až k mé největší lásce. Byl pro mě normální školní den a měla začínat hodina dějepisu, na kterou jsme se samozřejmě nikdo netěšil. Přišel pan profesor a řekl nám, že pořádá zájezd. Měl to být poznávací do českých vesnic v Rumunsku.

Nikdo jsme se nehlásili, jelikož pro nás Rumunsko nebylo nijak zajímavé. Ale vzhledem k tomu, že opět pan profesor překvapil nečekanou písemkou a já dostala za pět a jelikož to byla jediná známka, kterou jsem tam měla, tak jsem propadala. Byla jsem za profesorem, co s tím uděláme a on řekl, že pokud bych na zájezd jela, tak bychom se mohli domluvit na nějaké lepší známce. Začalo přemýšlení, uvažování a také shánění dobrovolníka, který by do toho šel semnou. Nakonec jsme se s kámoškou Ivetou domluvili, že teda pojedeme. Blížil se termín odjezdu v říjnu 2005, moc sem se netěšila, jelikož představa, že budu bydlet v chaloupce bez sprchy a záchodu byla pro mě nepředstavitelná.

Nastal den D, měli jsme všichni sraz kolem 17 hodiny u vlakového nádraží. Po příchodu ostatních lidí, průvodců, učitelů jsme nasedli do busu, který nám přistavili dva řidiči. Moje kámoška znala pouze jednoho řidiče, o druhém jsme ani nevěděli, že s námi jede. Druhý den po příjezdu do Banátu bych se nejraději otočila, poděkovala a jela zpátky, ale bohužel to nešlo. To prostředí mě šokovalo a ne jenom mě. Dny tam naštěstí utíkaly, jelikož jsme měli program na každý den. Jednoho dne jsme jeli na výlet na místní trhy, jelikož jsme byly otrávené z počasí, tak se nám nikam nechtělo, ale museli jsme. Tak jsme jeli zpátky tak jsme se rozhodli, že už nikam nepůjdeme a zůstali jsme sedět v autobuse.

Přišli za námi řidiči a tak jsme s nimi kecaly. Byly jsme tam docela dost dlouho a slíbili řidičům, že jim pomůžeme s úklidem, ale bohužel jsme musely jít na oběd, který byl nachystaný na 13 hodinu. Po obědě došla Ivetě smska od řidiče, ve které stálo: „kde je ta úklidová četa“. Tak jsme se opět vydaly cestičkou k busu, kde nás už čekali. Krásně jsme si povídali. Ale jen chvilku, protože nás čekala prohlídka kostela s mší. Po prohlídce jsme se sbalily a šli opět za nimi. Tak jsme seděli v autobuse a popíjeli vínečko. Já jsem šla do zadu k záchodu a řidič tam přišel za mnou, už jsme tam zůstali sedět a krásně jsme si sami povídali, byl hodný, něžný a milý. Byla jsem jak v sedmém nebi, když mě nakonec políbil. Všechno rychle uteklo a my musely jít k našim domácím spát, aby o nás neměli strach. Jenže nás šli řidiči doprovodit a loučili jsme se před barákem a oni nás pozorovali z okna, tak jim bylo hned všechno jasné.

Konec zájezdu se blížil a já se už s ním neviděla až na odjezdu. Po cestě domů jsme si celou cestu (když neřídil) psaly smsky. Všechno, ale skončilo po příjezdu do ČR. Myslela jsem si, že už ho nikdy neuvidím. Ale psali jsme si dál aspoň smsky. Napsal mi, že s někým chodí, ale že se nestýkají, to mě zarazilo a už mu nenapsala. Myslela jsem si, že je to týpek, který si na zájezdech užívá a doma má přítelkyni. On pořád psal, ale já nic. Nakonec po několika dnech a snad milionech smsek jsem mu odepsala, on zavolal a že se musíme sejít a vše vyříkat a vysvětlit. Moc se mně nechtělo, ale souhlasila jsem.

Měli jsme schůzku 20. listopadu, přijel pro mě a jeli jsme k zimnímu stadionu, kde jsme seděli v autě a povídali si. Já do něj byla zamilovaná, ale měla jsem z toho strach. Nakonec jsme skončili na zadních sedadlech a krásně jsme se pomilovali. Chtěla jsem se bránit, ale láska byla silnější než já. Od toho úžasného dne jsme se už neviděli, jen jsme si psali smsky. 24 prosince před půlnocí mi došla smska, spala jsem a tak ji neslyšela, přišla druhá a ta mě už vzbudila, napsal mi, že chce se mnou chodit a že se mi omlouvá, jestli mě budí. Pak napsal, že mě strašně chce a čeká na odpověď. Byl to nejhezčí dárek na Vánoce.

V prosinci to bude 5 let, co jsme už spolu a jsem strašně ráda, že jsem nakonec na ten zájezd jela a našla jsem tam svoji největší lásku, se kterou máme společné bydleníčko a teď už i miminko.

Hodnotilo 7 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 17.05.11 08:34

Tyyy jo!!! Pěknej příběh! Hlavně ať Vám to klape!!! :dance: :-) :kytka:

 
Marsi86
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 17.05.11 08:44

to byl tedy osud :hug: hodně štěstí :wink:

 
Haňulda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 17.05.11 08:55

To je jako z romanu..miluji pribehy se stastnym koncem.Tak at vam to jen a jen klape. :palec: :hug:

 
KÁJA92
Povídálka 45 příspěvků 17.05.11 14:03

a pritom stacilo naucit se na dalsi pisemku :-D

 
girlie sage
Kelišová 6258 příspěvků 17.05.11 14:50

Maky, kraaaasny :palec: :palec: a az to jednou budes vypravet Romankovi :mrgreen: :mrgreen:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 17.05.11 15:13

Mě jen napadlo po přečtení :lol: jestli přítel ještě jezdí autobusem? :lol:

Jinak gratuluju

 
makakela
Echt Kelišová 8010 příspěvků 17.05.11 15:40

jojo jezdí ale už ne zájezdy jen linku, aby byl s námi víc doma

 
mucinka2
Nadpozemská drbna 26632 příspěvků 17.05.11 18:51

hezkyyyy.hodně štesti vam všem. :kytka:

 
nikil
Extra třída :D 13844 příspěvků 17.05.11 21:41

krásný deníček :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :hug:

 
finduska
Extra třída :D 13661 příspěvků 17.05.11 22:37

maky krasny :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 18.05.11 09:37

To je moc krásné,uplně jak z pohádky :lol: .
Moc přeji aby vám ta láska dlouho vydržela Gratuluji :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama