Jak jsem poznala svého prince

O životě

O tom, jak jsem poznala (doufám) toho pravého. Bylo mi necelých 24 let. Měla jsem za sebou dost nevydařené manželství a ještě víc nevydařený vztah, který vznikl po rozchodu s manželem. Bylo to pro mne tak stresující, že jsem v tu dobu byla už dva roky sama a na nový vztah jsem se necítila.

Můj přítel David

Tehdy jsem nastoupila do nové práce jako barmanka. Hned mou první směnu o mě projevil zájem jeden ze stálejších hostů. Byl mi sympatický, ale opravdu jsem se necítila na to, abych si s někým začínala. Snažila jsem se to ctiteli vysvětlit a navrhla jsem, že se můžeme scházet jako přátelé a všemu nechat volný průběh. Až čas ukáže, jestli si k sobě najdeme cestu. Ctitel Honza s tím souhlasil.

Bohužel, asi jsme měli odlišné názory na to, co znamená scházet se jako přátelé. Neustále měl snahu mne líbat a vodit se se mnou za ruku. Vždy jsem ho upozornila na mé pocity. Vždy se omluvil, že to ví, ale moc o mě stojí. Už jsem zvažovala ukončit naše stýkání. Ale nakonec jsem se rozhodla dát mu ještě jednu šanci.

Když jsme se zase jednou sešli, nejprve jsme zakotvili v baru, kde jsem dělala. Byl víkend a to znamenalo, že na mém pracovišti byla diskotéka. Mně se ale nelíbil styl jeho hraní, a tak jsem poprosila, zda bychom nemohli jít jinam. Nabídl, že půjdeme do hospůdky, která byla hned vedle. Majitelem byl jeho kamarád. Souhlasila jsem.

V té hospůdce byla uzavřená společnost. Ten majitel popíjel se svými kamarády. Ale protože Honza byl jeho dobrý kamarád, byli jsme vítaní. Sedělo tam asi sedm lidí. Honza mě začal představovat a to jako svou přítelkyni. Tím mě jen usvědčil v tom, že nemá smysl nadále pokračovat v našich schůzkách, ale rozhodně jsem to nechtěla řešit tam před neznámými lidmi. Mlčky jsem tedy přijímala nabízené ruce na seznámení, až jsem došla k NĚMU! Byl na chlapa celkem malý a silnější postavy. Ale hned se mi zalíbil. Dozvěděla jsem se, že tato oslava je právě díky němu. Dříve bydlel u nás ve městě, ale odstěhoval se do Ústí nad Labem, a teď po delší době přijel na návštěvu, a tak se to radostné shledání muselo zapít.

Honza mne opět představil jako svou přítelkyni a udělal si docela slušný trapas. Představil mě totiž jako Janu. Po mém udiveném pohledu se rychle opravil na Petru. David (onen sympaťák) dostal záchvat smíchu. Znělo mi to jako rajská hudba. Když jsme odcházeli a Honza mě šel doprovodit domů, nedokázala jsem nic jiného, než vyzvídat na Davida. Dodnes se divím, že Honzovi nic nedošlo.

Honza věděl, že nemám svého syna doma, a tak se drze zeptal, zda by u mě nemohl přespat. Razantně jsem to odmítla a řekla mu, že se s ním dál již stýkat nechci, protože nerespektuje mé rozhodnutí být jen přátelé. Vypadal zklamaně, ale musel se s tím smířit.

Když jsem měla další šichtu, přišel ke mně do baru David. Rozzářily se mu očka.„Jé, ty tu děláš?“ zeptal se. Po mém přitakání mi řekl, že on po dobu své návštěvy brigádničí v té vedlejší hospůdce, kde jsme se seznámili, a tak až mu skončí směna, přijde na pivko za mnou.

Jeho návštěvy pak byly už pravidlem, a vždy mě rozpustile pozdravil:,,Ahoj Jano Petro." Rád si sedal ke mně a povídali jsme si. A já ho začala mít plnou hlavu. Najednou jsem už cítila, že bych byla na vztah (s ním) připravená. Jenže jsem nevěřila, že bych mohla také zajímat já jeho. Za tu krátkou dobu, co jsem Davida znala, jsem vypozorovala, že holky se na něj vysloveně lepí, přestože není ideálem krásy. Něco z něj ale jednoduše vyzařovalo a ženy to přitahovalo. Proč by kluk, který si může vybírat, měl mít zájem zrovna o mě? Proto jsem ani nedávala najevo, že bych měla zájem. A ani David se nijak neprojevoval.

Jednoho dne jsem byla venku se svou kamarádkou, která Davida též velmi dobře znala. Procházely jsme se po parku a čekaly, až mi zavolá můj ex, že si jde pro syna. Přitom jsme si povídaly, a já se svěřila s tím, že jsem se do Davida nejspíš zamilovala. Kamarádka mi radila, „ať do něj jdu“. Sdělila jsem jí své obavy.

Když si syna vzal jeho otec, přemýšlely jsme s kamarádkou, kam půjdeme. Hodila jsem na ní psí kukuč.,,Pojď za Davidem. Dneska je v práci." Souhlasila hned.
David měl v hospůdce jen pár lidí, takže se nám mohl věnovat. Vždy když odběhl obsluhovat, kamarádka do mě šťouchala, ať se nějak rozhoupám, že se na mě nedá dívat, jak Davida hypnotizuji. Odmítavě jsem zavrtěla hlavou. Fakt byl i ten, že jsem neměla zkušenosti s „balením“ chlapů, protože jsem to byla vždy já, kdo byl „sbalen“. Kamarádka mi řekla, že z něj zkusí nenápadně dostat, jestli bych měla šanci. A tak za ním začala chodit na bar když točil pivo a povídali si. Cítila jsem se trapně. Dělalo mi pak problém se mu podívat do očí. Nevěděla jsem, co mu kamarádka řekla.

David se mě pak začal ptát na můj život. Mimo jiné se zeptal, jestli jsem stále s Honzou. Vysvětlila jsem mu, že ne a ani jsem s ním nikdy nebyla. Časem se do hospůdky nahrnulo více lidí. David za mnou přišel a řekl:,,Hele, když jsi taky ta hospodská, nemohla bys mi pomoct? Rozmnožilo se mi tam špinavý nádobí a já ho nestíhám mýt. Nespláchla bys mi to?" Z legrace jsem se zeptala, co za to. S úsměvem odpověděl: „Pusu.“ Samozřejmě jsem proti nebyla. A opravdu, sladkou odměnu jsem dostala.

Nádobí jsem umyla ještě několikrát a vždy mi byl odměnou polibek. Když už jsem dostávala pusu asi po desáté, změnilo se to v líbání a mně se podlomila kolena.
Ten den jsem odcházela domů jak omámená. Nemohla jsem se dočkat dalšího dne, kdy jsem měla jít opět za ním. Ale doma mě přepadla nejistota. Co když to David nemyslí vážně? Co když jsem jen holka na to, aby si užil? Co když chce nezávazný vztah?

Druhého dne jsem vcházela k Davidovi do práce s nejistotou. Bude tak sdílný jako včera? Hned na přivítanou mi dal pusu a pak řekl: „Proč jsi přišla sama?“ Nechápala jsem, s kým jsem ještě měla přijít. Očekával snad, že za ním budu chodit s tou kamarádkou? Vysvětlil to ale záhy: „Čekal jsem, že přivedeš toho svýho klučinu. Abych věděl, komu mám dělat náhradního tátu.“ Tato věta smazala veškeré mé pochyby a slíbila jsem, že ho přivedu hned následujícího dne.

Kluci si padli i hned do oka. Milánek měl strejdu od první chvíle rád, ale je pravda, že asi první tři dny jsme se potýkali se žárlivostí. Synovi vadilo, když jsme si dali pusu. David ho uplácel dobrůtkami. „Když ti dám džusík, můžu dát mamince pusinku?“ Syn vždy souhlasil. Až jednoho dne řekl: „Tak jí tu pusu dej zadarmo, když se máte rádi.“

No a tím bylo vyhráno :-) David se k nám brzy nastěhoval a do Ústí se již nikdy nevrátil. Dnes už žijeme ve čtyřech, protože jsme Milánkovi pořídili bratříčka Davídka, který za pár dní oslaví své první narozeniny :-)

Hodnotilo 33 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
sweetpretty
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 23.04.13 06:27

Hezké čtení po ránku, ať se vám v životě všem daří! :kytka:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 23.04.13 07:12

Krásnééé :kytka:

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 23.04.13 07:18

Preji hodne stesti ;)

 
Peťka111
Kelišová 5038 příspěvků 23.04.13 07:57

Pěkný deníček :)

 
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 23.04.13 08:01

Se tu tlemim jak blba :mrgreen:…krasnyyy :andel:…(OT:fotkou jsi si jista? takto na net?)

 
JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 23.04.13 08:38

NADHERNE :kytka:

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16438 příspěvků 23.04.13 08:38

Taky se tu culim jak trotlik, moc prijemne ranni cteni…at vam to klape :kytka:

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 23.04.13 08:46

No pěkný, taková romantika. :kytka:

 
mirink
Kecalka 347 příspěvků 23.04.13 09:02

Moc hezké, ať se máte v životě jen dobře :potlesk:

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 23.04.13 09:35

Hezký deníček :) Moc vám to přeju :kytka:

 
svycarka
Kelišová 6844 příspěvků 23.04.13 09:51

Jeee to bylo sympaticke cteni, priznam se, ze zacatek mi prisel ponekud pubertalni, ale vysledek je moc fajn :palec: Tak at se dari rodinko ;)

 
Alllla
Kecalka 378 příspěvků 23.04.13 10:22

Hodně štěstí:-)

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 23.04.13 10:24

Moc krásný příběh, přeju aby vše nadále klapalo :hug:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 23.04.13 15:00

Když sem si přečetla nadpis jen mě napadlo brr to zase bude sladák, raději nečíst :mrgreen:,ale kojim a nedalo mi to :mrgreen:

Tak teda musim uznat že opravdu příjemné čtení a celkově velmi pěknej příběh :potlesk:.Přeji spoustu štěstí, lásky a všeho co k tomu patří..
:srdce: :srdce: :srdce:

 
tygra
Kelišová 5445 příspěvků 23.04.13 15:03

Krásný příběh :hug:

 
G12  23.04.13 16:38

Příběh hezký, ale příteli to nevadí, že je veřejně na internetu? :think:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 23.04.13 17:00

Happyend :palec:

 
verulicek  23.04.13 17:56

Čtení pěkné, jen nevím, co by řekl třeba můj manžel na to, kdybych někde na web nalepila veřejně jeho fotku a ještě s příběhem, který se ho týká… :cert:

 
Anonymní  23.04.13 18:15

Hezký příběh a to že sem dala fotku partnera, proč ne, nemá se za co stydět.
Vašich dětí se taky neptáte, zda můžete vyvěsit jejich fotky kdekoliv na netu a velmi často ještě s holou prdelkou :) Já bych se víc bála vyvěsit své miminko.
Přeju hodně štěstí rodince.

 
Sluníčkonesvítí
Kecalka 357 příspěvků 23.04.13 18:55

@G12 Ne, nevadí. On sám takhle kolikrát něco zveřejnil i s fotkama.

 
claraclara  23.04.13 19:59

Mně připadá moc žlutej :lol: :lol: :lol:

 
nepř. G12  23.04.13 20:22

Ok, třeba já nedávám nikoho. Soukromí je pro mě dost důležité a kvůli práci to také není vhodné. Proto jsem se ptala :kytka:

 
Mamiška13
Kecalka 464 příspěvků 24.04.13 09:57

Hezký :srdce: to je jak z nějakýho filmu :) ať se daří :hug:

 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 24.04.13 22:36

Juuu moc se mi libil cely denicek :hug: Taky bylo hezke od tveho starsiho syna, kdyz rekl ze muze libat maminku kdyz ji ma rad :dance: :srdce: kraaaasa :D

 
Sluníčkonesvítí
Kecalka 357 příspěvků 24.04.13 22:55

@Elusa2 bohužel jsem zapoměla při psaní deníčku pár věcí dodat jako třeba to, že i já jemu jsem se líbila od první chvíle, ale považoval mě za přítelkyni toho Honzy, a tak mu nechtěl lézt do zelí, ale chodil se na mě aspoň dívat, a proto jeho návštěvy v mé práci. A další věc, kterou jsem zapoměla doplnit je to, že ta kamarádka, když s ním mluvila o samotě ho neoťukávala, jak mi říkala, ale na férovku na něj vybalila, že jsem se do něj zamilovala :-D No, a on už pak hledal jen způsob, jak mě „sbalit“, a vymyslel to s tím nádobím :-D

Příspěvek upraven 24.04.13 v 22:56

 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 24.04.13 23:26

@Sluníčkonesvítí juuuu tak to je super, ze jste si padli do oči oba dva :D :hug: A jinak gratuluji taky ke kamaradce ze vas dva takhle dala dohromady :pankac: kdo vi jak dlouho by vam to trvalo :mrgreen: at vam to klape :hug: ja jsem taky krasne zamilovana nebo jsme zamilovani a je to nadherneeeee :dance: :srdce:

 
Sluníčkonesvítí
Kecalka 357 příspěvků 24.04.13 23:29

@Elusa2 Ano, je to krásné a gratuluji též :-) Jinak přítel mi řekl, že hned jak by se dozvěděl, že s tím Honzou nejsem (což by jednou určitě přišlo), tak by do mě stejně hned šel :-D Asi jsme si prostě byli souzení.

 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 24.04.13 23:34

@Sluníčkonesvítí dekujiii :hug: tak drive ci pozdeji by jste k sobe prisli :D :hug: Ono uz je to asi souzeno kdo s kym a nekdo ma to stesti ze se zamiluje a nekdo zije cely zivot bez lasky :( takze at nam to hezky klape a tobe ditka hezky rostou a me brisko :D :mrgreen:

 
meduzza
Echt Kelišová 8509 příspěvků 28.04.13 00:11

Hezký deníček, ráda jsem si ho přečetla. Jsem si potřebovala po jednom filmu zvednout náladu a tohle pomohlo, se tu usmívám a představuji si jak jste spolu začínali. Ať se vám daří :kytka:

 
Sluníčkonesvítí
Kecalka 357 příspěvků 28.04.13 00:35

@meduzza Tak to jsem ráda, že můj deníček někomu zvedl náladu :-) Byl to moc hezký začátek. U všech minulých partnerů to šlo vždy tak nějak samo, ale v tomto vztahu bylo svým způsobem hezké to, že jsem si musela počkat a ze začátku jsem po něm toužila, ale neměla ho- pokud mi rozumíš.

 
kolmenka
Závislačka 3145 příspěvků 05.05.13 19:24

Krásná romantika. Přeji vám dlouhý a šťastný život plný lásky.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama