Jak jsem poznala vašeho otce

Ostatní

Deníček o tom, jak jsem poznala budoucího otce mých zatím nenarozených, nezplozených a nenaplánovaných dětí. Jednoho dne jsem začala chodit s jedním klukem. Jak to tak bývá, jako každá mladá holka jsem se bezhlavě zamilovala a neviděla ty spousty chyb které měl.

I přes mnoho hádek, bouchání dveřmi a výstupů s rodiči, jen abych mohla být s ním, jsme spolu vydrželi téměř dva roky. Můj bývalý byl velice majetnický, vše muselo být podle něho a snažil se řídit ve všem i můj život a rozhodování. A já mu plně důvěřovala a myslela si že pro mě dělá to nejlepší.

Jednoho dne mě donutil jít na brigádu (zřejmě kvůli jeho neúspěchu s hledáním práce) a za to jsem mu dodnes nesmírně vděčná. Nastoupila jsem na brigádu do jednoho obchodního řetězce, a tam jsem poznala jeho. Byl to kluk kterého jsem znala od vidění ze střední školy. Začali jsme se spolu bavit, flirtovat, prostě jen tak blbnout. A já si začala uvědomovat, jak se ke mně vlastně chová ten můj. Jak se pro mě v podstatě úplně cizí člověk může chovat krásně, zatímco můj kluk by mohl kandidovat na blbce světa.

Došlo k velkému a těžkému rozhodnutí… rozejdu se s ním. Jenže to nebylo tak jednoduché, nikdy jsem se s nikým nerozcházela a bylo mi ho líto. I přes jeho povahu byl docela citlivka a nesnesl žádnou porážku. Abych to zkrátila, po jednom společně probrečeném dni plném slibů jak se všechno zlepší, jsme se nakonec po internetovém chatu rozešli. Nejsem na to pyšná, ale jinak to nešlo.

A tak jsem se dala dohromady s mým vyvoleným. Ze začátku to nebylo jednoduché kvůli jeho bývalé a mému bývalému, ale společně jsme to zvládli a teď jsme spolu více než rok a čtvrtým měsícem spolu bydlíme sami v pronajatém bytečku. Já jsem začala toužit po miminku, ale můj milovaný o tom nechce ani slyšet, že jsem ještě moc mladí. Nevím, jak ho přesvědčit, nemáte radu? :D

Omlouvám se, jestli je můj deníček moc zdlouhavý či zmatený, psala jsem ho poprvé a za názory budu vděčná :-) Děkuji za pozornost, a zase někdy příště :-)

Hodnotilo 5 lidí. Score 1.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
la lupe
Stálice 86 příspěvků 10.11.12 12:42

Radu? Netlač na něj, je to rozhodnutí dvou lidí a mělo by dospět ke shodnému konci. Jinak deníček o ničem, je to spíš na diskuzi…No i když další diskuze na téma:jak ho donu :roll: :think: tit mít se mnou dítě?

 
berry4
Nadpozemská drbna 28326 příspěvků 10.11.12 13:57

No…přeji ti, aby se ti jednou tento deníček vůbec splnil.
myslím si, že na takové úvahy o „budoucím otci“ je asi ještě až moc brzo. :nevim:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 10.11.12 14:42

Hezké, tak ať vám to dlouho vydrží. Jinak rada: do ničeho ho nenutit a hlavně nedělat žádné fórky se zapomenutou antikoncepcí :roll: Prostě k tomu ten chlap musí dozrát :kytka:

 
Miš-El
Závislačka 3068 příspěvků 10.11.12 15:24

Můj manžel tvrdil, že jsme na mimčo moc mladí, ikdyž mu bylo v té době 31 (mě o 9 míň) takže u chlapů je to relativní :-D Ale opravdu lepší je na ně netlačit. Tak přeju ať brzo změní názor :-)

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 10.11.12 16:09

Bacha abys ho „neudusila“. Ja kdyz jsem jeste nebyla pripravena a ex do mne hucel tak jsem mu utekla :?

 
zdendik
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 10.11.12 16:48

Abych to jeste upresnila, antiko neberu uz mesic, pritel to vi, dava si „pozor“. deti se mnou chce ale chce si se mnou pry jeste neco uzit, jet na dovolenou atd:-) zatim sme se dohodli tak za dva roky ale to cekani je proste dlouhy:-) :) :)

 
zdendik
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 10.11.12 17:37

Pardon to nemela být pouze reakce, to měla být odpověď tak nějak na všechno :-)

 
petula84
Stálice 92 příspěvků 10.11.12 21:20

Já když s manžou začala chodit, tak jsem mu oznámila, že bych do tří let chtěla dítě. čas ubíhal, já mu vždy připoměla, že termín se krátí :) Když čas uplynul, stále se na to být tatínkem necítil. Nakonec jsem mu po čase oznámila ukončení antikoncepce a teď je to nejbáječnější táta, jakého jsem si mohla přát. A dokonce už čekáme druhou ratolest :)

 
zdendik
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 11.11.12 07:12

Jak rikam, ja antikoncepci uz asi mesic neberu, pritel to vi, bylo to trochu i ze zdravotnich duvodu. :) jenze pritel si dava sakra velky pozor, takze zatim ani mala nehoda :D mozna je to dobre, az k nam miminko bude chtit tak si to nejak zaridi :) a kdo vi, treba za pul roku za rok zmeni nazor a dockam se driv nez to ted planujeme :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama