Jak jsem se bala bolesti

Porod

Ahoj těhulky! Je to už 6 měsicu co jsem porodila moji krásnou a zdravou dceru.

Ale vše mi pripadá jako by to bylo včera,myšlenky jsou ještě čerstvé a ani ne tak bolestivé jak jsem se bála.

Začnu od začátku moje těhotenstvi až na pár menšich problému probihalo v pořádku,citila jsem se dobře.Ja i muj manžel jsme se na naše vytoužené miminko moc tešili!

Že ani jsem nepostřehla že muj čas se už pomalu bliži.Termin jsem měla 11.5.04 ale bolesti a cely kolotoč začal už 30.4.04.
Ráno když jsem se probudila mi odtekl krvavý hlen,nejdřív jsem se lekla co se děje s mým mimi.Ale během dne začali přibývat bolesti zad a nohou,už jsem věděla že dnes nebo zítra bude moje malé na světě,jak já se těšila!ale zároven moc bála boletí a všeho co se bude dít.
Ještě navačer jsme jeli s manželem pálit čarodějnice.Ale večer ve 23hod už byly bolesti tak silné že jsem řekla a jedem.

Manžel byl celou dobu u mě a snažil se mi pomoct od bolesti jak jen to šlo,co nejvíc pomáhalo bylo stříkaní teplé vody na kříž.Abych upřesnila měla jsem křížové bolesti.
Kolem 2hod mě sestra propíchla plodovou vodu a začaly pěkné stahy a tlačení.Nejhorší bylo pocit na tlačení a vy tlačit nesmíte.
Ale vše se dá vydržet a než jsem se nadála tak už jsem byla dostatečně otevřená a mohla jsem jít na sál.Třikrát zatlačit,nastřih(ten jsem vubec necítila)a ještě jednou zatlačit a mimi je venku,samotný porod nic není oproti bolestem před porodních.

Ale stejně ikdyz jste hodně unavené a oni Vám položí malé stvoření na břicho tak je to ten nejlepší lék na všechnu bolest.Těd už je bolest minulostí a klidně bych plánovala další miminko.

Přeju všem aby neměli z porodu strach a byly klidne a vyrovnané.

 Váš příspěvek
 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 15.11.04 18:10

Ahoj a přeji nádherné dny s holčičkou. Ať ti roste do krásy a oběma hodně lásky a štěstí.
Stefinka

 
Markina
Kecalka 401 příspěvků 17.11.04 00:48

Mila manzelko ;),
svuj porod mam teprve pred sebou, ale z Tveho vypraveni mam hezky pocit :) a vubec se porodu nebojim. Rekla bych ze ses pri prvni fazi porodni zachovala statecne a porod zvladla na 1*, gratuluji!! :)

Tobe i malinke preji hodne zdravicka, lasky a hodne krasnych spolecnych dnu cele Vasi rodince !

S pozdravem Markina 23+5

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.05 01:58

UNIVERSITY PARK A large, beautiful purple flower is disappearing from the states streambeds and marshlands at an increasing rate, and thats a good thing. The plant is purple loosestrife, an exotic but invasive weed that is on Pennsylvanias Noxious Weed List.d&b credit reports [tbep.org]dre­amcast games [www.java.org.ar]dental plans inc [www.plusmedia.es]display fridges [www.mediadoresenred.org.ar]debt negotiators [cookie.trainin­gvillage.gr]50 year [cookie.trainin­gvillage.gr]84 month auto loans [kelso.gov]elec­tric cookers uk [netclub.kmu.e­du.tw]dvd brenner [tbep.org]vw accessories [www.vue.org]counselor [www.coretek.org]atkin diet [www.mediadoresenred.org.ar]vente console [www.coretek.org]fluggesellschaft [www.panasianrep.org]american financial services [www.java.org.ar]dvd express [www.knightsports.co.jp]opt out [kelso.gov]cos­metic surgery [www.wheeling.com]the franchise [www.robo-one.com]getdataback [www.plusmedia.es]web site [www.wheeling.com]candle gift baskets [www.pergaminovirtual.com.ar]home dvd players [www.java.org.ar]kitchenaid [kelso.gov]z71 [www-ensimag.imag.fr]hac­king credit cards [www.cultural-baggage.com]5.12 [www.plusmedia.es]alicia keys concert tickets [www-ensimag.imag.fr]a­labama employment [www.hands-on-healing.com]scottsdale fashion [www.vue.org]croisiere [zc2zc3.st]anti aging ärzte [www.java.org.ar]gamble games [netclub.kmu.e­du.tw]history of craps [www.hands-on-healing.com]boobs [www.mediadoresenred.org.ar]fluglinie [www-ensimag.imag.fr]sin­gle premium [www.wheeling.com]tecnik [www.vue.org]online contents [www.hwired.com]hawaiian cruises [www.plusmedia.es]david bowie concert tickets [kelso.gov]mini disc players [www.hwired.com]droit [www.pergaminovirtual.com.ar]car entertainment [www.wheeling.com]nursery [www.cultural-baggage.com]webhosting [www.cultural-baggage.com]un email [www.mediadoresenred.org.ar]gift baskets wholesale [www.deliziepandellorso.com]report [www.cultural-baggage.com]free email service [www.anpu.es]DAE

Vložit nový komentář

Všechny deníčky uživatele

Nikol ma Filípka

Stastny konec