Z hříšnice počestnou budoucí matkou

Člověk v mladém věku často udělá kotrmelce, za které se později stydí, ale už je nemůže odestát. Když mi bylo 23 zamilovala jsem se do svého profesora. Byl ženatý a byl o 30 let starší než já. Když se otočím zpět, vůbec se nechápu...

Z hříšnice počestnou budoucí matkou

Stalo se to jednoho večera na umělecké soutěži, kam nás pan profesor doprovázel. Byla jsem soutěžit poprvé a pan profesor mi napsal sms zprávu, jestli nechci večer před soutěží přijít k němu na pokoj na skleničku. Byl vždy přátelský, i když přísný, a mě v tu chvíli ani nenapadlo, že by mohl chtít něco víc, než jen přátelské popovídání, ačkoli zvláštní energie z něho sálala vždycky.

Čapla jsem s sebou kamarádku Janu, i když jí to pozvání nepatřilo, a šly jsme obě. Večer probíhal docela klidně, nenuceně jsme si všichni povídali. Najednou se však Jana zvedla, že je příliš unavená, že jde spát. Podívala se na mě, jestli jdu taky! Dodnes nechápu, že jsem nešla, odešla tedy sama a já s panem profesorem osaměla. Po chvíli, už si ani nevzpomínám jak, mě chytil a začal líbat. Bránila jsem se, ale stejně neodešla, za chvíli mě pustil a sáhl mi mezi nohy. Chytila jsem ho za ruku, že to nechci, povolil tlak a zeptal se mě, jestli nechci teda alespoň namasírovat záda. Já blbec naivní, pitomej jsem svolila!

Masíroval mi záda, krk šíji, jeho doteky byly zkušené a tak strašně příjemné, že jsem najednou zatoužila, aby si dovolil víc. Dovolil si víc! Za chvíli jsem měla znovu jeho ruku v rozkroku stáhl mi kalhoty, za chvíli kalhotky a ani jsem nevěděla jak, svlékl se sám a vnikl do mě…
Líbilo se mi to, i když jsem byla trochu v šoku. Odešla jsem do pokoje za Janou, byla jsem rozcuchaná, ale přesto, i když se mě na to zeptala, nic jsem jí nepřiznala. Měla jsem strach. Ale muselo jí to být jasné, nebyla hloupá.

Druhý den se soutěžilo. Vůbec jsem nevěděla, jak se mám k panu profesorovi chovat a v prvním kole jsem úplně vybouchla. Druhý večer mě lákal na pokoj znovu, ale to už jsem nikam nešla. Po návratu ze soutěže jsem přerušila studium a odjela pryč za hranice. Pan profesor mi psal, že nechápe, co se stalo, že by to mohlo být mezi námi hezké. Psal velice zkušeně, srdceryvně a dnes vím, že i manipulativně. Nechala jsem se zmámit! Při návštěvě Čech jsem se s ním vyspala znovu a při každé další návštěvě znovu a znovu.

Po dvou letech jsem se vrátila zpět do Čech, nebyla jsem schopná svůj románek ukončit. Vždy, když jsem se o to pokusila, mě znovu přesvědčil, abych v tom pokračovala… Až se nakonec objevil ON! Ten pravý! To on mě zbavil divného kouzla, které mě halilo po tři roky.
Začal mi nadbíhat a ačkoli jsem ho odmítala, vždy mě chtěl znovu vidět. Byl pozorný, ale nijak přehnaně. Byl šikovný, milý a hlavně mladý a svobodný. A měl mě skutečně rád. Jeho slova nebyla pouhá slova. To, co říkal, myslel vážně a od srdce.

Je to rok, co jsem dokázala profesora nadobro opustit. I když jsem si vyslechla ještě spoustu keců o tom, jak mě miluje a rozvede se a chce se mnou dítě, dokázala jsem tomu odolat díky mému novému příteli a skutečné lásce, kterou jsem k němu cítila a cítím. Dnes spolu bydlíme, jsme šťastní a zrovna nedávno jsem zjistila, že čekáme miminko.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1269
12.10.20 10:02

Ach, ty laňko ve spárech lovce, oběti v tenatech zlého manipulátora…

No heleď, jako povídka by to chtělo trochu nadhledu nebo jít do toho patosu víc, na hranici směšnosti. Kousek tam ještě chybí. A malinko ti haprují reakce postav - když nechci, tak si po hrábnutí do rozkroku nenechám masírovat záda… A když chci, tak těžko můžu tvrdit, že zpětně nechápu proč…

  • Zmínit
  • Nahlásit
2954
12.10.20 21:29

Bylo nebylo…

  • Zmínit
  • Nahlásit
16879
13.10.20 01:51

@elibro ono hlavne, jak clovek cte, co anonymni zakladatelka vyvadela v „mladi“, tak si mysli, ze to bylo minimalne dekadu dozadu. A ono pred rokem!?

  • Zmínit
  • Nahlásit
1741
13.10.20 07:41

Omlouvám se, i na mne to působí jako fikce, a to mám sama zkušenost s „vilným profesorem“. Z názvu jsem čekala příběh plný sexu, drog a lumpáren, děvče, co mělo „jen“ „románek“ s vyučujícím bych za hříšnici neoznačila :). Pokud je to přece jen podle pravdy, čekala bych nějaké větší memento, popis manipulativního jednání dotyčného i vlastní cestu k prozření, aby naivní a nezkušené holky neprodělaly podobnou zkušenost. Jediné, s čím se ztotožňuji, je to „divné kouzlo“, kterým manipulátoři umí vládnout a které překoná opravdová láska :).

  • Zmínit
  • Nahlásit