Jak jsem skládala autodráhu

O životě
  • marra
  • 12.11.11

Aneb jak někdy v rodině chybí chlap. Konečně jsem se uklidnila a řekla si, že se s vámi podělím o mou dnešní akci s autodráhou. Dědeček nám přivezl fungláč autdráhu pro kluky.

Celí natěšení balíček převzali a s prosíkem v očích ji po MNĚ chtěli složit. Nu což, řekla jsem si, proč bych to nezvládla. Ale už můj instinkt mi říkal, že výrobce tučným písmem Made in China nevěstí nic dobrého. Po rozbalení obsahu jsem dostala mírný šok, tolik dílků jsem snad viděla naposledy, když se mi podařilo rozbít vázu a já se ji snažila slepit. Začala jsem tedy skládáním největších dílků a už při prvním zasouván do sebe jsem zjistila, že je zapotřebí větší síla, tak jsem ji tedy použila a dílek letěl na druhý konec pokoje, mezitím mi náš čokl dílek ukradl a odnesl k sobě do pelechu, a když jsem ho slušně žádala, ať mi ho vrátí, začal blafat, že co si jako myslím. Nakonec jsem s použitím pravítka dílek z budy vytáhla :) Základ autodráhy jsem složila. Ha jsem dobrá.

Poté přišly na řadu různé serepetičky, jako plot (nebo co to je), vlajky a různé podobné hovadiny. Musela jsem se asi po hodině nadechnout, vypálit tři cigárka, nechápu proč výrobci dělají ty zasouvací čudlíky tak miniaturní, když to tam vůbec nejde vrazit. Tak jsem vytasila manikůrní nůžky a čudlík po čudlíku roztahovala. Nakonec jsem to zdolala a plot byl postaven. Pak ty pitomé vlajky. Jak mám asi vědět, že samolepka, která byla přiložená, se má nalepit jen na tu tyčku a slepit k sobě? Dalších deset minut v háji, jelikož jsem si myslela, že přece samolepka vlajky patří na nějaký čtvereček plastu (toť má inteligence).

Už se mi zdálo, že kluci budou za chvíli fičet s autíčky, když vtom jsem si všimla, že mi něco zbylo. To něco bylo černé a byl toho hodně. Podle návodu(který jsem samozřejmě vytáhla až skoro na konci), jsem zjistila, že jsou to nějaké zarážky, které patří na dráhu, aby se nerozjížděla, super. Takže celou dráhu rozložit a mohla jsem začít znovu, práce celkem na 1 hodinu a 20 minut, stopla jsem si to. Vykouřená skoro půlka krabičky. Když už jsem si myslela, že to mám, tak jsem holky zjistila, že ta zas… autodráha nefunguje a autičko se ani nerozjede, no nejeblo by vás? Chytla jsem celou autodráhu, narvala ji do tašky od Kauflandu a zítra jim ten čínský vynález omlátím o hlavu. Už nikdy ,prosím nikdy, mi dědečku nenos domů něco, co má víc jak tři dílky. A nebo si to teda slož sám.

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 12.11.11 09:54

Mrro a máš tam baterky? :mrgreen: Taky je potřeba ten jazíček s pod auta ruzně zvohejbat a strčit do té drážky autodráhy a pak by to mělo jezdit:-)

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 12.11.11 10:29

No, naše maminka nám taky jednou stavěla autodráhu…měla u toho vzteka jako čert, hodinu zkoumala, proč to nejede až přišel z práce táta a oznámi jí, že baterky vyndal, potřeboval je do foťáku. Tu melu co následovala si nedovedete předtavit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
marra  12.11.11 12:27

Kamco ty si srandista :mrgreen: samozrejme baterky byly na svem miste,a dokonce sedelo i plus minus,dnes mi ji prodavacka vymenila,vzala jsem auto na dalkove vladani,tak zatim jede :lol: :lol:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 12.11.11 13:19

Marro no já tě znám :mrgreen: ale nedávno dával dohromady podobnej krám muj chlap a dopadl ještě huř než ty,takže nespoléhj že chlap v tomhle nějak exceluje.Naše skončila s dvěma urvanejma pacičkama a jedna zatáčka rozpulená na pul :mrgreen:
Stejnak to leží ve skříni proto že koukat na to jak to jezdí déle než 10 minut je na bohnice

 
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 12.11.11 14:05

:lol: Jé, to jsem ráda, že v tom nejsem sama!! :lol:
Můj muž takové věci vždycky strašně chce- pro naše kluky samozřejmě :roll: , ale jakmile to doneseme domů, pokládá to přede mne, že na to nemá trpělivost! :zed: :mavam:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 12.11.11 19:07

No ty wole, já koupila autodráhu pod strom. :zed: To zas budou Šťastné a veselé :roll: :mrgreen:

 
marra  12.11.11 20:00

Gino:Veselé Vánoce :lol: :lol: :pankac:

 
Jura007
Neúnavná pisatelka 18319 příspěvků 12.11.11 20:55

Marro, úúúúžasný..... :lol: No co, aspoň máš zkušenost. Takže teď víš, jací jsou ti modeláři úchylové, když se v tomto vyžívají. (A jsou i jiné modelové prasárničky…)
Pro ostatní maminky malý tip: zkuste příště shánět autodráhu značky ITES - to je ta převlečená ex československá, co si sní hrávala moje generace. Pořád se vyrábí… a každý tatínek/dědeček vám ji složí a i opraví poslepu.

 
marra  12.11.11 22:19

Juro modeláři,jsou uchylove,dve minuty u skladani letadylka,a vezou me do bohnic :lol: :lol: ale obdivuji Vas,jste fakt machri :pankac: :pankac: kdyz ja se ji ptala jestli maji nejakou ceskou,a ona rikala ze uz od prelomu ne :lol: :lol: prej je cinani pohltili :pocitac:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama