Jak jsem zdegenerovala

Ostatní

Během mateřské dovolené jsem zdegenerovala. Tuto skutečnost jsem si uvědomila nedávno, když jsem se po dlouhé době vydávám SAMA do blízkého nákupního centra. Devítiměsíčního Ondráška hlídá tatínek. Ihned po vstupu do nákupního centra jsem si začínám zpívat. Malýho to uklidňuje. Setkávám se se dvěma zaraženými pohledy...

Mírně zrudnu, uvědomím si, že Ondra dneska zůstal doma a pokračuji směrem k výtahům. U výtahu se zarazím, otočím se a jdu k eskalátorům. Přece nebudu jezdit výtahem, když kočárek zůstal doma! Jízda po eskalátorech proběhne bez závažnějších incidentů., tak hurá na nákupy.
Chvilku to jde taky dobře, ale za pár minut mě ze zamyšlení vytrhnou další nechápavé pohledy. Už zase nahlas vyvětluju Ondrovi, co všechno musíme dneska nakoupit. Ach jo, oni se lidi někdy dívají divně když s ním mluvím v okamžiku, když tak skutečně je. Ale když si s ním povídám a on tam není, ty pohledy jsou ještě zaraženější. Zbytek nákupu se hlídám a jsem pyšná, že jsem vydržela nemluvit nahlas a nezpívat.
Tento malý výlet je pro mne poučný. Uvědomuji si, nakolik mi Ondrášek přirostl k srdci a změnil moje návyky.
Nevím, jestli jsem někdy dříve trpěla profesionální deformací, ale jsem si jistá, že teď jí určitě trpím.
Pa, mějte se a užívejte děťátek.

Pajina

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 28.08.05 18:47

Neboj,může být i hůř :-).

 
Radina  28.08.05 22:58

Mno, já jsem před šesti lety hledala kluka před obchodem, skoro jsem hysterčila, že mi ho ukradli i s kočárkem a pak mi došlo, že jsem ho nechala doma na hlídání rodičům..... . Je fakt, že to bylo obrovské ponaučení a já jsem s ním přestala chodit do obchodů, kde se s kočárkem nesmělo.

 
Veronika6
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 29.08.05 00:39

Ahoj,
taky jsem se přistihla, že jsem na tom podobně. Akorát už při východu z domu nevím, co mám dělat s rukama - přece se normálně držím kočárku :o)) a taky se není za co schovat..........
No a přebrat tašku a jít na nákup jen s peněženkou a doklady......­.....to je taky dooooooooost velká změna :o)

Veronika

 
Lila002
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 29.08.05 01:02

Byla jsem nakupovat v sámošce, podotýkám, že bez dětí a přesto jsem se neustále snažila, uhoupat chleby, okurky, no prostě nákup, aby náhodou nezačal plakat......Také drndáte nákupní vozíky, ač jste bez dětí?
 Lila

 
Anonymní  29.08.05 12:13

Ahoj holky,myslím,že sme na tom všechny stejně,já si navíc musím dávat strašný pozor,když jedu sama MHD, abych nemávala na řidiče a netiskla tlačítko výstup s kočárkem.

 
Anonymní  29.08.05 21:23

Ahoj holky, jsem jen nakukovatelka, ale musím podotknout, že i já už jsem totálně zdegenerovala. Mám dvě malé holčičky a pokud je nemám neustále u sebe, připadám si jako bezruká. a s tím houpáním nákupního vozíku - tak to je můj případ. dokonce jsem se už několikrát přistihla, že „uspávám“ dítě v kočárku, který mám momentálně prázdný…
takže degeneraci ZDAR!!!

 
Anonymní  31.08.05 08:25

Ahoj holky,
jé to jsem moc ráda, že v tom nejsem sama. Nedávno manžel hlídal naši Simonku (8týdnů) a starší Leonka (3roky) byla na dovolené s mýma rodičema. A světe div se, já si vyšla jen tak do města, už před domem jsem nevěděla co dělat s rukama, kočárek jsem nevezla, Leonku nedržela, no hrůza. Pak jsem došla na zastávku, automaticky jsem nastoupila zadníma dveřma (jako s kočárkem) a při výstupu jsem si samozřejmě dvakrát zmáčkla na řidiče, jako že vystupuju s kočárkem. A ještě jsem se po šalině začala rozhlížet kdo mně pomůže s kočárkem, už jsem si jednoho pána vyhlídla a jdu k němu a pak jsem se včas zarazila, že jsem přece bez kočáru a vystupovat zvládnu sama:-)))

Ahoj Jerrýsek od červenčátek

 
melsi
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 31.08.05 09:04

mi se u prvního syna stalo toto: nastoupila jsem do tramvaje bez něho,protože byl s taťkou,v tramvaji už stály dva kočárky a já se usmála a říkám :dívej,kolik tu máš kamarádů!
Hned jsem se přistihla a červenala až do výstupu za asistence nechápavých pohledů:)

 
Mami
Stálice 58 příspěvků 31.08.05 13:49

To je krásný!!!! Úžasně jsem se nasmála a moc se ne-těším, až na tom budu taky tak. Jsem 24tt a zatím si pořád ještě připadám divně, když si povídám s bříškem. Co mu mám taky vykládat, když nechodíme do práce, tak probíráme, jak myjem nádobí a žehlíme a jak se těšíme na tatínka, až přijde z práce. Až mi to přestane být divný, vím, že je čas se začít hlídat :-)))
Díky a mějte se i s mrňouskama pořád tak vesele

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama