Jak jsme k našemu štěstí přišli

Těhotenství

Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, myslela jsem si, že je to nějaký hodně blbý vtip. Tatínek miminek byl mým nejlepším přítelem, kterému jsem mohla 100% věřit a vždy se na něj spolehnout. Kdybych měla problém, vrátil by se kvůli mně i z dovolené. Nikdy jsem ale nepočítala s tím, že bychom mohli být rodiči společných dětí.

Abych to tak rychle shrnula, když mi bylo 16, měla jsem nutkání se osamostatnit, nebydlet už s rodiči. Možná proto, že jsem pocházela z více sourozenců, bydleli jsme sice v RD, ale připadala jsem si, že jsme hlava na hlavě a já chtěla mít svůj klid. Rodiče mě i sourozence vždy vedli k tomu, abychom se nebáli práce, učili se, protože, když v životě něco chceme, nebude to zadarmo a bez práce. Od 15 jsem chodila na brigády a peníze si šetřila, na diskotéky jsem moc nechodila, a když už jsem šla, moc jsem neutratila. Na dovolené jsem jezdila s rodiči, mělo to tu výhodu, že mi ji zaplatili a já si mohla peníze dál šetřit :-)

Když jsem našim sdělila, že bych chtěla bydlet sama, kupodivu mě podporovali. V naší vesnici byl zrekonstruovaný objekt, kde bylo mnoho bytových jednotek, bytů k pronájmu. S rodiči jsme se domluvili, že oni mi zaplatí nájem a já si zaplatím ostatní výdaje, byla to férová nabídka. Na obědy jsem stejně chodila domů, maminka na to byla zvyklá a automaticky vařila i pro mě :-) Nijak jsem se od rodiny neodtrhla, trávila jsem s nimi pořád spoustu času, jen jsem chtěla mít vlastní klid a naučit se postarat se sama o sebe.

V tom samém objektu bydlel právě nastávající tatínek Pavel. No, jak bych to popsala. V prvním patře byla nalevo i napravo stejně dlouhá chodba a na každé té straně 4 byty, takže vždy, v každém patře po 8 pokojích, jen v přízemí to bylo jinak, kvůli technické místnosti, zasedací místnosti atd. :-) V tom prvním patře jsem bydlela já a naproti mě Pavel. Jinak už nikdo, jen na té druhé straně. V celém objektu, protože byl starý, se nesmělo kouřit, muselo se chodit ven, na takovou krásnou terasu, zasazenou v zahradě plné květin, keříků, a bylo tam i jezírko :-) Já jsem kuřačka nebyla, ale ráda jsem si tam chodívala sedat, bylo tam příjemně. Pavel tam chodil kouřit. Ze začátku jsme si vykali, ale dlouho to nevydrželo :-D Mě bylo 16, mu 20. Strašně moc jsem se zamilovala. Byla jsem najednou taková jako by zamlklá, nemohla jsem mu říci, že ho miluji a začala jsem se mu vyhýbat. Pak mě to ale po pár týdnech přešlo a dělala jsem, jako by se nic nestalo.

Začali jsme se čím dál víc důvěrněji poznávat. Během necelého roku se z nás stali nejlepší přátelé. Věděli jsme jeden o druhém všechno, opravdu všechno, i nejintimnější věci, věci, za které jsme se třeba styděli, věci, které nevěděl nikdo jiný. Já jsem dospívala a cítila, že je to nejkrásnější vztah na světě. On si pak ale našel přítelkyni. Nemohla jsem se na něj zlobit, byli jsme přece jen přátelé.

Našla jsem si tedy taky přítele. Moc nám to ale nefungovalo, on byl takový divoký, já spíš klidnější. Pořád mě do něčeho nutil a přemlouval. Já jsem se kolikrát kousla, ale když jsem pak chtěla něco já, třeba výlet na kole, čekalo mě zklamání. Začal na mě být zlý, nadával mi, že stojím za prd atd. To se Pavlovi ale nelíbilo, tak si s ním promluvil. On se pak jednoho dne sbalil, odešel a víckrát se neozval. Co mu tenkrát Pavel řekl, jsem se nikdy nedozvěděla. Od té doby měl ale i on sám ve vztahu problémy. Jeho přítelkyně mu moc zazlívala, že se mě zastal, že se se mnou přátelí. Přitom ona sama měla spoustu kamarádů, se kterými trávila hodně času. A i když někam vyrazila s Pavlem, věnovala se kamarádům. Nepodvedla ho, jen jim věnovala svůj čas. Jejich vztah vyšuměl do ztracena.

Náš vztah s Pavlem zase sílil, poznali jsme, že jeden druhého podržíme i v tom nejtěžším období. Bylo to přátelství, o kterém jsem vždy jen snila. Najednou jsme spolu začali trávit ještě více času, zvala jsem ho na obědy, na večeře, jezdili jsme na zmrzlinu, chodili na procházky, zůstávali jeden u druhého po večerech a dívávali jsme se na filmy, pili pivo nebo víno a bylo nám spolu dobře. I když jsem do něj byla kdysi zamilovaná, v tu chvíli mě nejvíc hřálo to, že je to můj opravdový přítel a na nějakou lásku jsem nemyslela.

Bylo mi 18 a on pro mě připravil krásnou oslavu, v okruhu přátel a rodiny. Nevěděla jsem, jak mu to vrátit, cítila jsem takový ten pocit uvnitř, že jsem něco dlužná. Když byla zima, zaplatila jsem pro nás dva prodloužený víkend přes Nový rok v Jeseníkách, protože jsem věděla, jak moc rád lyžuje. Byl to nejkrásnější Nový rok v mém životě. Neměla jsem žádné představy o sexu, akorát se mě potom všichni vyptávali, jestli něco bylo. V ten čas jsem si uvědomila, že málokdy to je tak, že není sex. Další silný důkaz toho, že jsme nejlepší přátelé.

Čas plynul a my si další rok v létě vyrazili na třítýdenní dovolenou do Chorvatska. Chtěli jsme mít vše po svém, a tak jsme si jen našli apartmánek, kde byly dvě ložnice, taková společenská místnost a kuchyňka s jídelním koutem. A terasa. Bylo to moc krásné, první rok otevřeno, apartmán ještě skoro nepoužívaný :-) Po prvních čtyřech dnech jsem si nějak uvědomila, že bych možná chtěla náš vztah posunout dál, že marně čekám na to, až si najdu chlapa, ale možná ten chlap, co ke mně patří, je právě vedle mě. Měla jsem ale strach, abych tím nezničila naše přátelství. Přemýšlela jsem, jak to udělat. Ten večer byl zvláštní.

Byla zrovna bouřka a nedalo se nikam jít, tak jsme seděli doma a popíjeli vínko a zajídali ho sýrem, salámem, zeleninou. Když jsme byli bez zábran, začali jsme se bavit právě o tom, jestli nezkusit posunout vztah někam dál. Dozvěděla jsem se, že Pavel na to myslí už právě od toho Nového roku. Byl to pro mě šok, že to tak dlouho vydržel. Bylo to zvláštní. Nešlo zvednout se a jít do postele. Na to jsme byli moc dobří přátelé. Nemělo cenu chodit kolem horké kaše. Prostě se to stalo :-) Byla to další nejkrásnější chvíle v mém životě. Takový zvláštní pocit jsem po tom měla. Chvíli jsem se cítila vinná, nevím z čeho. Pak to ale přešlo. Zbytek dovolené jsme si užili. Když jsme se vrátili domů, nijak jsme nedávali najevo, že se něco stalo.

Čas šel zase dál, na veřejnosti jsme se chovali pořád stejně, chodili spolu na makrely, na pivo, navštěvovat rodiny, jezdili na víkendy, v zimě na hory, v létě k moři. Nikdo se nás na nic neptal, asi si každý myslel, že jsme prostě dál jen přátelé – ve svém okolí a volném času jsme samozřejmě měli spoustu dalších přátel a netrávili jsme čas jen spolu. Po večerech jsme spolu ale čas trávili, přespávali v jednom bytě, oddávali se milostným vášním :-)

Když přeskočím čas, ocitám se v říjnu 2011. V létě jsme kvůli práci k moři nemohli, a tak jsme si to chtěli vynahradit a letěli jsme právě v říjnu na Kubu. Tahle dovolená nám dala strašně moc. Ve všech směrech. Zjistili jsme, že už nechceme nic tajit. No ne tajit, mi nic netajili. Spíš jsme zjistili, že prostě chceme být spolu. Že chceme vztah. Dovolenou jsme si užili ještě víc, než jsme chtěli – netušíme, jestli se ještě někdy do Karibiku podíváme. Když jsme se vrátili domů, zašli jsme za paní domácí s tím, že chceme větší společný byt. Oba jsme měli 1+1. Přestěhovali jsme se o byt vedle do 3+kk. Bylo to něco neuvěřitelného, krásného. Všem jsme oznámili, že jsme do toho praštili :-D Reakce byly převážně pozitivní – nečekaně po těch letech :-D

V prosinci 2011 jsme se rozhodli, že na Nový rok vyrazíme na Slovensko do Tater. Byl by to vydařený Nový rok, kdybych nezjistila, že jsem doma zapomněla další plato antikoncepce, kterou jsem měla začít užívat 3 dny před návratem domů. No bomba. Jenomže co teď, sex jsme chtěli mít. Nezbývalo nic, než se spolehnou na taktiku „udělat se ven“. V tu chvíli mi to přišlo v pohodě, ale s odstupem času jsem se musela smát tomu, jak jsme nezodpovědní. Jak jsem se vrátila domů, volala jsem svému gynekologovi, co mám dělat. Doporučil mi, aby antikoncepci do menstruace nebrala a chránila se jinak. Menstruace se dostavila, sice opožděně a jen taková hodně slabá, ale byla tam. Hurá. Doktor mě ale přeci jen chtěl vidět.

Myslela jsem si, jak je vše v pohodě a pak to přišlo: „Denisko, budeš maminkou (chodím k němu od 15 a vždy mi tyká :-D)“! Já na to vzápětí jen: „A do prdele!“ Pořádně jsem si to ani neuvědomila. Doma jsem to Pavlovi nemohla říci. Vždyť on by mě zabil. Váhala jsem nad potratem, že bych ho podstoupila, aniž by to on věděl. Byla by to ale hloupost tohle mu zatajit. Navíc se ve mně hnulo to, že já jsem byla nezodpovědná a zaplatit za to má to malé? Po týdnu ode dne, kdy jsem se to dozvěděla, jsem to řekla Pavlovi. Očividně ho to zaskočilo, ale koutkem se usmíval. Co ten úsměv znamenal opět dodnes nevím. Když se mě zeptal, co bude dál, jen jsem řekla, že nechci dítě vychovávat sama. Na to odpověděl: "Neboj se, nebudeš.“. Obul si boty, vzal klíč od auta a někam odešel. Byl pryč až do večera, byla jsem strašně zoufalá.

Vrátil se, donesl mi velikou kytici květin, čokoládu, šampaňské bez alkoholu a deníček. Posadili jsme se a on jen řekl: „Květiny máš z lásky, protože tě strašně moc miluji a strašně moc pro mě znamenáš a znamenala jsi i před dnešním dnem. Čokoládu máš na nervy, protože ty teď asi budeš mít, šampaňské jsem donesl, abychom to spolu mohli zapít“, a dál ni neříkal. A já mu říkám: „A ten deníček?" A on na to: „Čekal jsem, jestli se zeptáš. Ten máš na to, aby sis mohla ode dneška každý den psát nějakou poznámku z těhotenství, protože na to budeme jistě jednou vzpomínat a bylo by škoda to zapomenout“. Pak ještě vytáhl dvě knížky a řekl: "Tady jsem ještě koupil dvě knihy, jednu o těhotenství pro tatínky, abych se něco naučil a jednu pro tebe, ať máš taky co číst“. Byla to strašně dojemná chvíle. První zápis v deníčku.

Jaký to pro mě byl šok, když mi o pár dnů později doktor řekl: „Denisko, ty jsi teda do toho nového roku vkročila pěkně nenasytně“. Pak jen dodal, že to budou dvojčátka. Rozbrečela jsem se. Ani nevím, jestli štěstím nebo něčím jiným. Nemohla jsem tomu uvěřit. Vždyť tolik párů se snaží o miminko roky a nic a já za pár nocí bez ochrany mám rovnou dvě? Ale co když nebudou zdravá, co když se jim něco stane? Vždyť dvojčátka jsou často náchylná k nemocem nebo nějakým vadám. Nesměla jsem tak přemýšlet. Měla jsem ale strašný strach a bála jsem se budoucnosti. Na další ultrazvuk šel Pavel se mnou, podívat se, že jsou tam opravdu dvě :-) Byla to strašně krásná chvíle, když se mu v očích objevily slzy, které ale skrýval. Okolí jsem to oznámit nechtěla, nikdy člověk neví, co se může stát. O těhotenství věděli, ale o dvojčátkách ne. To až potom, po tom prokletém třetím měsíci.

Dnes jsem už ve 28+2 týdnu, pěkně kulatá. Nemůžu ležet, nemůžu sedět, všude mě to tlačí a kope :-D Vedra aktuálních dnů trávím asi tak, že si zajdu k rodičům do bazénu, a když nejsem v bazénu, tak sedím doma před ventilátorem, ven se raději vůbec nevydávám, není - li to nutné :-D Miminka se nám vyvíjí krásně, budeme mít páreček, holčičku a chlapečka, což udělá radost jak mě, tak Pavlovi, on si moc přál holčičku a já zase chlapečka – ale na pohlaví stejně nezáleží, zdraví je nejdůležitější. Byli bychom šťastní i se dvěma syny nebo dcerkami.

Se svojí nezodpovědností jsem se docela sžila a říkám si, že kdyby se to nestalo „omylem“, asi bych ještě dlouho maminkou nebyla. A možná by mě to mrzelo, protože teď si tak říkám, že je ten vhodný čas. Děti jsme počali neplánovaně a ve zvláštní situaci, ale strašně se na ně těšíme a oba se cítíme být připraveni stát se rodiči. Ve svém partnerovi cítím velikou oporu a věřím, že i přes to, že to bude po porodu strašně náročné, zvládneme to. Pavel se momentálně učí u mé sestry, která má malinké miminko, koupat a chovat, protože s dětmi zkušenosti neměl. O svatbě už padla řeč, chceme ji, protože chceme být komplet rodina. Jen to asi necháme až na příští rok, protože letos se skrz už tak velké bříško a to, jak je pro mě vše namáhavé, na svatbu necítím. Ale je to jen kvůli téhle stránce. Uvnitř, v srdci bych moc chtěla a už se na to moc těším.

P. S. Chtěla bych se vám omluvit za délku deníčku, ale napsala jsem vše, co jsem považovala za důležité, protože podle mě byla tohle celá cesta k miminku. Zároveň bych vás chtěla poprosit, aby nikdo neútočil na mou osobu jako na nezodpovědnou a podobně. Já jsem si chyby vědoma, ale ve finále to až taková chyba nebyla. Oba jsme dobře zaměstnaní, zajištění, děti se budou mít dobře, nebudou strádat a bude jim věnovaná maximální péče a láska. Jinak na závěr děkuji všem, kteří se mojí cestou za miminky prokousali :-) A samozřejmě děkuji Pavlíkovi a našim rodinám, které nás podporují, jak jen to jde :-)

Hodnotilo 62 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
ivma6
Kecalka 160 příspěvků 25.06.12 03:29

Moc krásný deníček! :-) Přeju vám všem hoooodně štěstí a zdraví! :hug: :srdce:

 
luci.hor
Kecalka 471 příspěvků 25.06.12 04:20

Krásný deník, hlavně hodně zdraví a lásky celé vaší rodině. Ať vám vše dobře dopadne :kytka: :potlesk:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 25.06.12 05:41

Na mě sladkej jak cukrkandl :oops:
nevim kdo a proč by na tebe měl někdo utočit???To sem nepochopila :think:
Přeji hodně zdraví a at je vše v pořádku :kytka:

 
fiali
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 25.06.12 06:58

Sice tenhle deníček moc nechápu, ale určitě přeju hodně štěstí a zdavý mimča.

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 2 inzeráty 25.06.12 07:16

Moc krásný deníček:„Denisko!“-jmenuješ se úplně stejně jako já.
Ano máš pravdu, někteří lidé se snaží roky(my se snažili 2 roky) a nic. Někomu stačí pár vášnivých nocí bez ochrany a je to tu! ;)
Já jsem ted v 18tt, ještě nevím, co to bude, ale hlavní je, aby to bylo zdravé, na ničem jiném nesejde :srdce:
Gratuluji Ti k dvojčátkům :hug:..ničeho se neboj a mysli pozitivně :pankac:.Také, stejně tak jako Ty si přeji chlapečka, přítelovi to je jedno..koneckonců i mne, čekali jsme tak dlouho, tak hlavní je prckovo zdraví :srdce:..

Já mám problémy s hormony(zvýšený testosteron)tak jsem se taky do 3tího měsíce bála. I ted mám obavy. Těším se na další ultrazvuk, který mám ted 18.července, kde se už snad konečně dozvím, co to bude ;)

Přeji Ti bezproblémové těhulkování a zdravá silná dvojčátka :hug:

 
lambda  25.06.12 08:00

No, já si myslím, že si to platíčko nevzala úmyslně, tak proto asi ty obavy. Ale co, vždyť je to fuk. V životě jste si už užili dost, tak proč nepostoupit na další metu. Přeju vše nej :mavam:

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 25.06.12 08:03

Pěkný i když dlouhý deníček :oops:, přeji ti aby bylo vše v pořádku a dvojčátka krásně rostla a vaše láska vydržela. :hug: :hug:

 
Uživatel je onlineSlečna Ferka
Echt Kelišová 8843 příspěvků 25.06.12 08:08

Červená knihovna hadr :) Jen ty překážky tam trochu chybí… Tak držím palec, ať to dobře dopadne :)

 
Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 25.06.12 08:15
:hug:
 
SussiK
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 25.06.12 09:08

Me to taky prijde jak vystrizeny z cerveny knihovny, je to hezky napsany, ale tak nejak jsem cekala na nejakou komplikaci, a ono nic…ale jestli ti to vazne vsechno takhle hezky vychazelo, tak preju, at vam to tak pokracuje i dal :kytka: A Hodne stesti at vam s miminky vse dobre dopadne :kytka:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 25.06.12 09:29

Krásný deníček :srdce: Přeji Vám všem hooooodně štěstí, lásky a hlavne zdraví!! :hug: :mavam:

 
jaaaanina
Echt Kelišová 8618 příspěvků 25.06.12 09:45

Krásný deníček :potlesk: Pusu miminkum :* Ať se Vám v životě daří :hug: :hug: :hug:

 
Peťka111
Kelišová 5038 příspěvků 25.06.12 09:49

Krásně napsaný :)… hodně štěstí celé vaši rodince ;)

 
Pettuulka  25.06.12 10:13

Krásný deníček. :) těším se na případné pokračování… Přeji Vám hodně zdravíčka

 
Petra2829
Echt Kelišová 7872 příspěvků 25.06.12 10:14

Krásný deníček..Jako z pohádky. A mimochodem utočit není proč. Zodpovědná mi rozhodně přijdeš a i kdyby ne, je to každého věc. Gratuluji k miminkům a všem posílám moc zdravíčka a štěstíčka.. :kytka:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 25.06.12 10:50

Hlavně hodně zdraví tobě a prckům :kytka: Máš krásný život, tak si ho užívej :srdce:

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 25.06.12 11:11

No jo, červená knihovna, fakt slaďák… Jen mi nějak nesedí počty. A jeden fakt.
Ale jinak fajn slohovka, do školy asi nepoužitelná, ale je vidět, že autorka má um sestavit text k sobě, jen tak dál. :potlesk:

 
ledovecek
Kecalka 295 příspěvků 25.06.12 11:28

Krásné, hlaně budte všichni zdrávi a šťastni. Přeji krásne a zdravé dětičky.

 
kocunka
Echt Kelišová 9212 příspěvků 25.06.12 11:34

Jak z červený knihovny :srdce:
gratuluju k dvojčátkům a přeju hodně štěstíčka :kytka:

 
Mlejnice
Kecalka 153 příspěvků 25.06.12 11:49

Krásně napsané :-)..přeju moc štěstí…a krásný, zdravý páreček ;-) :srdce:

 
trojcatka2008
Kecalka 186 příspěvků 25.06.12 12:06

Také obrovská gratulace k dvojčátkům :kytka:

 
Mishka85
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 25.06.12 12:27

Já nevím, ale ty těhotenské hormony jsou děsné - sedím v práci, potají čtu deníček a mám co dělat, abych schovala slzy - móóóc hezký příběh, romantický, se šťastným koncem, to se tady tak často nevidí :) DÍKY

 
Mishka85
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 25.06.12 12:35

Holky vy byste pořád čekaly nějaké komplikace, problémy, katastrofy. No tak co, tak to autorce hezky vychází, těch katastrof tu je dost ne? A je to jen deníček.

 
petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 25.06.12 12:35

Krásný deníček!
Přeju Vám ať jste všichni v pořádku a užíváte si dvojčátka!!! A hodně síly do začátků :)

 
Misuldy  25.06.12 12:49

Konečně někdo, komu vše vychází a je šťastný :kytka: Je to moc dobře. Ostatní Ti můžou závidět. Přeju Ti ať ti vychází vše takhle i dál ať jsi spokojená a miminka jsou zdravá :srdce:

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 25.06.12 13:00

Krasny denicek, je dobre, ze ses tak rozepsala :kytka: hodne stesti, snadny porod a dve zdrava a hodna miminka :*

 
Monča S
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 25.06.12 13:04

Krásný příběh! Držíme Tobě i těm drobečkům palečky, ať vše dobře dopadne! :hug:

 
Altche
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 25.06.12 13:28

Moc hezky napsáno, už se málokdy vidí, že někdo umí gramatiku i stylistiku :D Ani se mi nechce věřit, že jste se spolu takhle dlouho kamarádili a jezdili na dovolený a nic! Ale teď už teda NĚCO, tak držím palce, ať jsou miminka zdravý a ať vám to vydrží!

 
cuttysark
Extra třída :D 12657 příspěvků 25.06.12 13:47

Moc pekny denicek ktory potesi srdiecko.

 
smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 25.06.12 14:54

Moc vám přeji krásný a šťastný vztah a zdravá miminka. Dlouhé deníčky nečtu, ale u tohoto jsem udělala vyjímku. Moc mě zaujal. Dokonce jsem si i pobrečela(to budou asi ty těhotenské hormony) :) Ještě jednou velká gratulace…

 
Sandra752  25.06.12 15:00

Taková Romantika :srdce: :srdce: :srdce: Krásný deníček!!! :hug: Hodně štěstí a zdraví pro Vás všechny :kytka:

 
24.12.2010  25.06.12 15:05

Nadhera moc jsem se do toho čtenička vžila až mi hrkly slzičky a tiše jsem zavidela přeji vam hodne štestícka :D

 
Monilka  25.06.12 15:06

Nádherný deníček! :srdce:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 25.06.12 15:15

Super deníček!!! Nevím proč by na tebe měl někdo útočit! :palec: Miminka do vztahu plného lásky a porozumění? Co víc si přát? :potlesk: :kytka:

 
nepřihl.karin  25.06.12 16:05

Holky holky, vy jste ale některé dost zlomyslné, však víte které ;). Proč musí být nějaké komplikace, myslíte, že u někoho to nemůže jít hladce? Já jsem s manželem celkem 17 let, předtím jsme byli 5 let nejlepšími přáteli a to celých dlouhých 5 let bez sexu, takže ano, je to možné. Přitahoval mě už jako kamarád, ale bála jsem se, že by se to sexem všechno pokazilo. Ono se říká, že nejlepší manželství jsou z lidí, kteří byli předtím přátelé, páč už vědí, co od sebe můžou čekat a když pomine zamilovanost, tak to přátelství si už předtím vyzkoušeli a fungovalo to. ;) Takže holky, nebuďte jízlivé a přejte a bude vám přáno ;). Zakladatelko, moc vám držím palce ;)

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 30569 příspěvků 25.06.12 17:29

Krásná romantika…žádná nezodpovědnost, přeji hodněě zdraví :-) :mrgreen: :lol:

 
Kamila92
Kecalka 192 příspěvků 25.06.12 18:00

Ty jooo přečetla jsem ho jedním dechem…takový krasný románek..upadla mi slzička opravdu přeji moc štěstí a hlavně zdravíčko oboum dětičkám…:)) :potlesk: :potlesk:

 
Žanet89
Povídálka 33 příspěvků 25.06.12 18:13

Moc hezký deníček :srdce: Mám z toho úplně husí kůži :oops: Jen by mě ještě zajímalo kolik tobě a partnerovi je let? Jsem zvědavá :lol:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 25.06.12 18:17

Moc krásný deníček a gratuluji k párečku :-) také mám páreček proto přeji hodně zdravíčka a maminko pevné nervy :kytka: budeš je potřebovat :hug:

 
Pétik80
Závislačka 2850 příspěvků 25.06.12 19:14

Krásně napsaný a v posledních odstavích jsem se i tak trošku viděla. Taky jsem 28+2 a taky čekám dvojčátka - páreček.
Přeji hodně zdravíčka, protože to je nejdůležitější.
:kytka: :kytka: :hug: :*

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 25.06.12 19:21

Hezký deníček bez životních průserů, sladké to sice je, ale proč musí být všechno jen s hořkým ocasem :-)že? Nejsi nezodpovědná, naše miminko je sice velmi chtěné, aletaky rychlejší, než jsme čekali :-) Moc ti o přeju

 
Abi2
Kecalka 258 příspěvků 25.06.12 19:37

Krásný deníček! :kytka: Moc Vám to přeji a miminkům hlavně zdravíčko :srdce:

 
SussiK
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 25.06.12 20:02

Ja to nemyslela vuuubec zle, ani jako utok, jen je to v dnesni dobe vzacnost, stejne tak jsem psala, ze pokud jim to opravdu takhle krasne vychazelo, tak z celeho srdce preju at to klape i dal :kytka:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 25.06.12 20:23

No pro mě nááádherné četení! Romantika! Přeju zdravíčko vám i dětičkám! A´t se daří! :kytka:

 
Bek
Kelišová 5954 příspěvků 25.06.12 20:27

Denis teda fakt super, tak dlouho nic a teď rovnou takhle :lol:, to je super, na nezodpovědnost jsem u Tebe nikde nenarazila. Jste oba moc super a opravdu by jsi o tom mohla napsat román :mrgreen:. Přeji, ať jste dál tak spokojení a hlavně zdraví :kytka:

 
milas
Hvězda diskuse 36164 příspěvků 25.06.12 20:44

Moc uzasny denicek? Jaka neuvazenost? Pokud vim vedeli jste to oba a to je uzasne ze to tak vyslo, bajecne osud si to krasne nacasoval a dokopal vas tam kde jste k rodicovstvi! Mas bajecneho pritele ktery bude jiste super tatinek i manzel. Moc moc gratuluji a preji hodne stesti.

 
Dendra
Povídálka 11 příspěvků 25.06.12 21:11
Všem děkuji

Všem děkuji, i těm, které jste napsaly svůj názoe se kterým se já nestotožňuji. Popisovala jsem své těhotenství a cestu k němu, né můj život. Za ty roky jsem například přišla o práci, umřela mi milovaná babička, z čeho jsem se totálně sesypala, byla na dovolených i s rodiči a spoustu dalšího, ale to prostě do tohohle deníčku nepatřilo :palec:. Můj život nebyl vždy jen krásnej, ale ta cesta k miminku - ač dlouhá, byla nádherná. To že jsme spolu tolik let neměli žádnej ten sex mi nepříjde až tak divný, moje sestra měla zrovna tak založený vztah. Nejdřív byli velcí přátelé, každý měl partnera - několik a nakonec zjistili, že patří k sobě a dnes jsou šťastná rodinka se třemi dětmi. To že mi těhotenství vychází skoro bezproblémově, za to jsem štastná, protože vím, jak se třeba právě sestra trápila, když jednou o miminko přišla sice v 7tt, ale i tak, vzhledem k tomu, že to bylo první mimi byla z toho špatná. Potom ještě jednou v 18tt a pak už jen tři krásné děti a tři bezproblémová těhotenství. A rozhodně je lepší mít ho kráné, než se strachovat - i když každá maminka se strachuje - přirozeně ;). A to že jsem zezačátku zvracela, bývalo mi strašně špatně, otýkala jsem, musela jsem být v nemocnici na kapačkách kvůli hořčíku, to všechno to těhotenství taky nese, ale deníček je o tom, jak jsme k dětem přišli a ne, jak prožívám těhotenství - o tom třeba další ;). Jinak mě je 24, přítelovi 28. Pokud jsem na něco dostatečně neodpověděla - neukamenujte mě :mrgreen: je tu tolik komentářů, že jsem mohla nějaký přehlídnout :roll: i když jsem četla fakt všechny :hug: a všem, úplně všem vám děkuji :hug: :*

 
berry4
Nadpozemská drbna 28326 příspěvků 25.06.12 21:39
:D :hug: :palec: :mavam:
 
keeshka
Nováček 3 příspěvky 25.06.12 22:10

Krásný a čtivý deníček, úplně jsem ho hltala. Je vidět, že máte krásný vztah, přeji všem čtyřem hoodně moc štěstíčka :hug: :hug:

 
Aneetkka1
Nováček 9 příspěvků 25.06.12 22:35

Nádherný příběh… máš toho nejúžasnějšího muže :srdce: takového chci takýýý… :potlesk: Prostě mě to celé dojalo :,(
Nádhera!! Přeji zdravá, hodná a krásná miminka :potlesk:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama