Jak mě léčitel výborně vyléčil

O životě

Za devatero horami a devatero řekami se stalo, že mého přítele rozbolela záda. Na tom nebylo nic neobvyklého. Když někdo tráví dny střídavým sezením u počítače, v autě a u televize, měl by s tímto problémem počítat. Do těch dob zdravého chlapa tato těžká nemoc úplně rozhodila a začal zjišťovat, co se s bolestí zad dá udělat.

Ani trochu se mu nelíbily návrhy, které od svého okolí dostal. Rehabilitace a každodenní cvičení by totiž zabralo čas a navíc by musel něco dělat a dokonce se nedobrovolně hýbat. Přítel požadoval nějaké skutečně smart řešení, které by přineslo okamžitou a trvalou úlevu a hlavně aby se u toho nemusel namáhat.

Skákal radostí až do stropu, když se dozvěděl od jedněch známých o úžasném léčiteli, který vyléčil celou jejich rodinu. Tento léčitel má tak nadpřirozené schopnosti, že mu stačí jediný pohled na pacienta a pozná, jaké neduhy ho trápí a hned ví, kde je příčina nemoci a jak ji odstranit. Dokonce je tak dobrý, že pacienta vidět nemusí, že mu stačí fotka a slyšet pacientův hlas po telefonu nebo se podívat na dopis s jeho písmem. Reference podali výtečné. Léčitel je zbavil nejen bolestí zad, ale i opakovaných zánětů a dalších zdravotních problémů.

Akce léčitel začala. Přítel napsal léčiteli krátký dopis, kde mu napsal svůj věk, čím se zabývá a že ho bolí záda a přiložil fotku. Za pár dnů léčiteli zavolal a ten začal poskytovat rady. Léčiteli bylo hned po telefonu jasné, že se u nás doma vyskytují špatné zóny, které musíme odstranit, aby se přítel mohl uzdravit. Přítel chodil po domácnosti a léčitel na druhém konci drátu mu říkal, kde cítí ty špatné zóny. Vůbec nejhrůznější, život ohrožující nález byl na záchodě. „Ještě kousek dál, ještě dál,“ navigoval léčitel přítele po telefonu. „Ale už jsem u zdi, dál už nic není, tam už je konec baráku,“ odpověděl mu přítel. „No tak to je v té místnosti. Teď odstraňujte věci a já vám budu říkat, jestli už je to pryč.“ odpověděl mu léčitel. Polilo mě horko. Na záchodě kromě záchodu nic není a ten přece nemůžeme odstranit, snad si léčitel nemyslí, že budeme chodit někam do křoví? I proti odstranění toaletního papíru bych protestovala. Nakonec bylo zjištěno, že negativní zónu na záchodě vytváří voňavý sprej. Šup s ním do koše. Vem ho čert. Záchod bych bránila zuby nehty.

Poté léčitel vycítil velmi špatnou zónu, která působí na bolest zad. Byla v autě. Jediná věc, která jaksi nebyla přímou součástí vozidla, byl deštník v kufru. Ten byl moc nebezpečný. Deštíček je léčivý, víme. Potom se léčitel zeptal, jak vůbec můžeme spát v ložnici, která je tak zamořená zónami? Léčitel shledal stav naší ložnice opravdu katastrofální. Naštěstí však tady byla pracovna, ve které se vražedné zóny nevyskytovaly. Tak jsme mohli přestěhovat nábytek. Odnesli jsme postel do pracovny a psací stůl zase do ložnice. Přestavba bezzónové domácnosti byla dokončena. Neomylnému léčiteli asi jen nedopatřením uniklo, že ložnice byla přemístěna z příjemně chladivé místnosti otočené na sever do maličkého rozpáleného pokoje na jih. Co už, třeba to přispívá ke zlepšení kvality spánku anebo že ušetříme čas, když se budeme ve spaní zároveň i saunovat. Pořád se ale prý zdálo, že léčitel cítí, že se doma vyskytuje něco, co příteli ubírá energii. Aha, byla jsem to já. Samozřejmě mi to velmi často v následujících letech připomínal, že i léčitel vycítil, jak jsem zlá. Začala jsem cítit vůči léčiteli jistou averzi, tak jsem aspoň doufala, že se jeho léčbou pobavím nebo že mi něco přinese.

Domácnost byla vyčištěna od škodlivých zón, tak mohl léčitel začít s diagnózou a léčbou. S naprostou jistotou tvrdil, že záda přítele bolí od ledvin. Nemoci ledvin se léčí takto: v první fázi je potřeba napustit vanu vlažnou vodou a rozpustit v ní větší množství soli. Do této lázně je usazen pacient a musí tam čmikat asi hodinu. Netřeba připomenout, že z vlažné vody se velmi rychle stane voda studená, takže lázeň je navíc velmi příjemná. Další fází je zábal. Provádí se následovně: Nakrájí se 2 – 3 větší cibule na kolečka, podlije se mírně vodou a dusí se spolu s větším množstvím anýzu na pánvičce až do úplného udušení (udušení může nastat u ošetřovatele, který zábal připravuje). Tento podrobný návod uvádím proto, že jej lze použít i v případě, že by k vám na návštěvu přijela nejoblíbenější tchyně a setrvávala poněkud déle, než je zdrávo. Při dušení cibule s anýzem se po domově rozplyne takový smrad, že kromě tchyně uvidíte prchat i myši a možná i sousedy. Smradu se zbavíte po několika dnech usilovného větrání. Potom si na hadr položíte igelit, na něj dáte ještě horkou cibuloanýzovou směs a do ní se pacient položí zády. Po hodince válení se v cibuli je již pacient zcela zdráv.

Přítel si však ještě nepřipadal úplně vyléčený, trápily ho i další drobné neduhy a taky se chtěl léčiteli patřičně odvděčit, protože jej léčil zadarmo. Proto zapakoval láhev slivovice a vydali jsme se na druhý konec republiky za léčitelem. Docela jsem se těšila. Byla jsem hlavně zvědavá, co dál léčitel řekne, až svého pacienta uvidí tváří v tvář, jestli opravdu pozná, co ho trápí a jestli mi také sdělí, jak si mám vylepšit své zdraví. Léčitel nás vlídně přijal ve svém domě a pohostil nás nějakým prudce zdravotním čajem.

Nejdřív jsme se dozvěděli spoustu sebechvály na nadpřirozené léčitelovy schopnosti. Víte, spousta ostatních léčitelů jen lže. Ale on to má v krvi. On opravdu dokáže jediným pohledem rozpoznat, jak je na tom člověk se zdravím. Samozřejmě je v tom i mnohaletá zkušenost. Pořád jsem čekala, co ještě na příteli zjistí za zdravotní problémy, ale jak již jednou řekl, že jsou to ledviny, tak už z něj nic nového nevypadlo. Přítele už asi považoval za vyléčeného. Přítel byl taky velmi zvědavý na nějakou další diagnózu, tak jsme se léčitele zeptali, co říká na moje zdraví. Můj zdravotní stav léčitele asi moc nezajímal. Sdělil mi, že mám taky ledviny v háji (zatím o tom nevím) a mám absolvovat stejnou kúru jako přítel. Pak mi ještě pověděl, že kdybych chtěla dítě, tak by to nešlo (o tom zase zcela jistě vím, že šlo). Tím byl s mým léčením definitivně hotov.

Přítel ještě na léčitele naléhal, že podle slov jeho kamaráda má léčitel úžasný přístroj na léčení páteře. Léčitel se chvíli zdráhal, ale pak svolil, že přítele vyvěsí za nohy na zařízení, které mají i na rehabilitacích. Tohle byla věc, na kterou se přítel nejvíce těšil a v kterou vkládal veškeré naděje, že ho zbaví bolesti zad. Léčitel příteli vysvětlil, že ho upevní za nohy, sklopí ho postupně hlavou dolů a chvilku tam bude blimbat jak netopýr. Jak pravil, tak taky učinil a vyhodil příteli ploténky.

Shrnu-li tento příběh, vlastně byl pro nás výsledek velmi pozitivní. Zvedla jsem si adrenalin a navíc se docela dobře pobavila. Mě léčitel vyléčil naprosto dokonale z důvěry ve všechny abrakadabra šarlatánské léčitele. Přítel sice od léčitele odcházel v pozici jakoby nedoběhl s průjmem, ale byl šťastný. Sotva se nasoukal do auta, ale byl přesvědčen, že má záda již definitivně vyléčená a je po všech stránkách dokonale zdravý. Navíc získal úžasný podnět k tomu, z čeho mě mohl posléze obviňovat. Léčitelům zdar, život je krátký a sranda musí být!

Hodnotilo 53 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
beruska03
Kelišová 5475 příspěvků 30.04.15 02:44
:-D :-D
 
tria.002
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 30.04.15 03:03

Skvely!!!
Ty jsi skvela.. :)
A pritel je, odpust, trouba..

 
Martassek
Kecalka 102 příspěvků 30.04.15 06:05

Skvela story, skvele napsano, pobavila jsi… :lol: :pankac: :palec:

 
ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.04.15 06:18

Tak líp jsem se po ránu nepobavila!!! :lol: :lol: :lol:

 
Pov
Kecalka 204 příspěvků 30.04.15 06:19

:mrgreen: dobře napsaný :palec: jen chci ale říct, že já osobně docházím už několik let k léčiteli, psychotronikovi a nedá se to srovnat, opravdu pomůže, jen teda už od pohledu neví co dotyčnému je, musí si ho nejdřív „projet rukama“ :lol: - ale vždycky mi pomohl. Nicméně už jen to jak vám radil po telefonu - bože :lol: super, pobavila jsem se :lol: jak dlouho je to zpět? Má od té doby přítel záda v pohodě?? ;)

 
modrasek13
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 30.04.15 06:42

:lol: :D :) :mrgreen: Po ranu jsi me opravdu pobavila :pankac:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 30.04.15 07:05

Holky, díky za reakce. chtěla bych dodat, že nemám nic proti bylinkářům a některým alternativním postupům, ale léčitelé tohoto druhu jsou fakt :pocitac:. a z toho partnera už je naštěstí ex :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.04.15 v 07:05

 
katka.polka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 30.04.15 07:10

:lol: :lol: Tak určitě každá zkušenost dobrá :palec: I kdyby měla posloužit jen účelu napsání tohoto deníčku, pobavilo moc :mrgreen:

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 30.04.15 07:27

Skvěle napsáno :palec: :palec: :palec:
díky za hezké ráno

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26693 příspěvků 30.04.15 07:31

:mrgreen: :mrgreen: Krasny pribeh jsem se nasmala.
@Tiger-lily To se ti ani nedivim, ze z tohoto pritele je ex, uz jsem se chtela leknout, ze s nekym takovym naivnim zijes, dokazu si predstavit jak visel, boooze muj :mrgreen: :mrgreen:

 
Lucie66
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 64 inzerátů 30.04.15 07:40
:potlesk:
 
smutnalucy
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 30.04.15 08:08

Díky, také jsem si zvedla náladu po ránu:))) a to že je přítel ex se ke konci příběhu dalo už vycítit :mrgreen:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 30.04.15 08:11

Léčitele bych určitě nezavrhovala :-), např. p. Grešík, moje maminka s ním má zkušenosti velmi dobré, dnes si od něj kupujeme všichni celorepublikově bylinné čaje :-). Jsem ze Zbiroha..tady byla a stále je vyhlášená Radnická bába…spoustě lidem pomohla, léčila bylinyma. Ovšem po roce 89 je to tu ve spoustě případech samý Písařík co točí pérem a zjišťuje, že má dotyčný řídké sperma :lol:. Deníček mne moc pobavil na bolavá záda je opravdu výborné cvičit jogu nebo pylates to cvičím já :-). Loni v létě jsem si sáhla na dno bylo to opravdu téměř likvidační. Pokud partnera bolí bederní páteř nesmí sedět!!Stát nebo ležet rehabilitovat a cvičit..v rámci svého zdravotního stavu. Moc držím palečky at se brzo uleví :mavam:

 
Taz
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 30.04.15 08:11
:lol: :lol: :lol: :potlesk:
 
belik
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 30.04.15 08:17

Perfektní :lol:,dobře, že přítel je ex :palec:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26693 příspěvků 30.04.15 08:18

@jan1610 Jj Pisarik presny :mrgreen:
To uz je ale zakladatelky expartner ;)

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.04.15 08:18

Nejdříve jsem deníček nechtěla číst, podle úvodních vět sem tušila, že zase lékaři jsou ti špatní. Nyní se omlouvám :) deníček jsem přečetla, je moc pěkný.

Proti šarlatánům nic nemám, ale který je ten pravý?

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.04.15 08:21

@Tiger-lily
citace:

z toho partnera už je naštěstí ex

tak to je jen dobře, máš na lepšího

 
Šťopík
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 30.04.15 08:38

Luxus! :mrgreen: to mi po dnešní vstavacce s dcerou v pět fakt zvedlo náladu! Dekuju! :mrgreen:

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.04.15 08:40

@Šťopík
vidím, že si směješ ještě nyní :D

 
catherine100
Nadpozemská drbna 29145 příspěvků 30.04.15 08:59

:mrgreen: :mrgreen: to jako fakt? neznám člověka co by tomu uvěřil :think:, obdivuju tě, že jsi si nechala předělat byt, já bych řvala jak tygr :mrgreen:

 
januschka
Závislačka 3312 příspěvků 30.04.15 09:11

@Tiger-lily nechce se mi věřit, že taková šik holka měla takového mamlase :) deníček výýýborný :mrgreen: :mrgreen:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26693 příspěvků 30.04.15 09:12

Ja bych se na nejake prestavovani baraku vyprdla, po telefonu jeste k tomu. :pocitac:.Driv se rikalo kde si lehme kocka tam je to spatny kde si lehne pes tam dobry, tak podle kocky by jsme asi spali pomalu na lustru nebo ve skrini, podle psa to bylo dobre tam kde jsme byli mi.Asi taky dobra magorina.
Ja verim na ty zony kde je hodne elektriky, kde je treba televize, pocitace telefony, tam je to i logicke ze energie se porad siri, ta skodliva(az moc)V loznici nema byt nic z toho, na tohle verim, jinak :nevim: Urcite se najdou lide co to umeji, ale ty si beropu symbolicky poplatek kdo co da, byli tkaovy co kdysi delali neco takoveho predvidali lecili, ale dneska kdo vi komu uverit.. :P :D

 
bmimino
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 30.04.15 09:35

Pěkné, veselé :lol:

 
bmimino
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 30.04.15 09:36

@januschka

kuk, hned mám lepší náladu :hug:

 
Suzuveverka
Závislačka 4934 příspěvků 30.04.15 09:43
:-D :-D
 
januschka
Závislačka 3312 příspěvků 30.04.15 09:50

@bmimino ahooooj :mavam: :mrgreen: jak je?

 
bmimino
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 30.04.15 09:54

@januschka

děkuji dobře :D co ty smíšku, hned bych tě poňuhňala :*

 
januschka
Závislačka 3312 příspěvků 30.04.15 09:58

@bmimino SZ

 
radúna
Extra třída :D 11343 příspěvků 30.04.15 11:11

@Tiger-lily :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Pane jo, jak já se chechtala u čtení :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 
sma
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 30.04.15 11:13
luxus

:D :D :D :D luxus takle jsem se nezasmala dlouho

 
LLaylaa
Kecalka 175 příspěvků 30.04.15 11:24

Super:-D :pankac:

 
Fitmamka
Kecalka 230 příspěvků 30.04.15 12:04
:D
 
Fitmamka
Kecalka 230 příspěvků 30.04.15 12:07

@Tiger-lily přesně na tohle jsem se chtěla zeptat, když jsem tvůj příspěvek četla :lol:
Cituji:a z toho partnera už je naštěstí ex

 
Suzuveverka
Závislačka 4934 příspěvků 30.04.15 12:08

Koukla jsem i na ostatní deníčky a teda ty vážně nemáš štěstí na chlapy :hug: To si hned uvědomím, že jsem si sice vzala nenapravitelnýho sobce, ale pořád to není tak špatné, aby nemohlo být ještě hůř.

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 30.04.15 12:53

Jak jsem četla, že přítel je ex, měla jsem strach, že exnul. Fajn, že léčbu přežil.

 
sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 30.04.15 12:58

Neeee mám tady zachvaty smíchu :lol: :mrgreen: :mrgreen: Kurde belle, tak to je moooooc! A to s tím zachodem??? Jaaj :lol: :lol:

 
sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 30.04.15 12:58

@suricata :lol: :mrgreen: exnul :lol:

 
luluso
Kecalka 141 příspěvků 30.04.15 13:21

Opravdu jsem se pobavila. Jak se i spatna zkusenost da napsat tak, ze se clovek vali smichy :lol:
Neverim na zadne sarlatany, lecitele, pavedy… Znam mraky lidi, kteri na podobne nesmysly veri. Ja jsem asi moc racionalni. Jo vira tva te uzdravi :mavam:

 
svycarka
Kelišová 6895 příspěvků 30.04.15 13:52

Miluju inteligentni lidi, co dokazi napsat tak humorny denicek bez radoby vtipnych frazi. Tleskam! Me jsi dneska vylecila spatnou naladu :kytka:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 30.04.15 14:03

@Suzuveverka :kytka: Tak snad už mám štěstí.
a díky všem za komenty :)

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 30.04.15 14:24

Sem se málem poto smíchy :-D

 
Blešík
Extra třída :D 12093 příspěvků 1 inzerát 30.04.15 14:28

:mrgreen: parádní deníček, čekala jsem, že expříteli nacpe zázračnou pyramidu nebo podobnou srandu proti vražedným zónám za neslušnej peníz :lol:

 
bell
Extra třída :D 12767 příspěvků 30.04.15 15:18

:D Moc pěkný deníček :palec: :potlesk:

 
Grumlik
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 30.04.15 15:47

Fakt super deníček!!! :lol:

Prosím tě nemáš náhodou kontakt na toho lecitele??? Asi mam zanet spojivek, mam před porodem, kapky mi moc nezabiraji… Ze bych si ještě udělala výlet

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 30.04.15 16:50

@suricata :mrgreen:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 30.04.15 16:52

@Grumlik :mrgreen: chtěla bys využít jeho služeb?

 
Koty
Závislačka 3700 příspěvků 30.04.15 19:22

:mrgreen: skvěle napsáno, fakt jsem se pobavila :lol: :potlesk:  :palec:

 
Uživatel je onlineMartinaIrena
Echt Kelišová 8711 příspěvků 30.04.15 19:25

Pobavila jsem se, vyborne napsany.Diky. :mavam:

 
Caitlyn
Kelišová 5690 příspěvků 30.04.15 20:22
:D
Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama