Jak mě ničí endometrióza II

Snažení

Po několika měsících opět zdravím všechny eMimiňačky a ráda bych na vás znovu vyklopila část svého nákladu, aby nebyl tak těžký. Snad mi odpustíte.

Můj minulý deníček https://www.emimino.cz/…trioza-9134/ končil dilematem, zda jít na druhé IVF nebo na operaci. Nakonec jsem neposlechla většinu lidí, kteří mi radili operaci a konzultaci s odborníky a šla do druhého IVF. Kdybych dopředu věděla, do čeho se řítím, nejspíš bych si to ještě chvíli rozmýšlela.

S novou nadějí a plni optimismu jsme se vrhli na 2. IVF. Už od začátku jsem měla dobrý pocit. Dostala jsem do bříška dvě ukázkové blastocysty a se slovy doktora, že tohle prostě musí vyjít, jsem odjížděla domů. Od začátku jsem si hladila bříško, v duchu se modlila, aby to vyšlo a před spaním si představovala život s vytouženým miminkem, nejlépe dvojčátky. Protože mám II. stupeň Reiki, tak jsem si skoro každý den „držela“ bříško a posílala tam energii. Zkrátka konstelace úplně ideální. Když jsem si asi 11. den po ET dělala test, třásly se mi ruce jako nikdy. A když na mě vykoukly //, málem to se mnou švihlo. Poprvé v životě jsem ty dvě krásné čárky viděla a nemohla uvěřit vlastním očím. Bála jsem se i dýchat, takže jsem raději příteli nic neřekla a ještě udělala kontrolní testík za dva dny a pak ještě další den.

Když už jsem měla tři pozitivní testy, kde čárky sílily, tak jsem jela na krev. HCG pozitivní. Člověk by řekl, že teď by mělo přijít to uklidnění a radost. Právě naopak, teď teprve začal ten pravý kolotoč nervů, braní krve a různých vyšetření. Po dvou dnech HCG zase stouplo, ale hodnota se jim nezdála dost vysoká. Já jsem si vůbec nepřipouštěla neúspěch a skeptické řeči doktorů jsem brala s rezervou. Pak jsem ale začala krvácet. Samozřejmě jsem probrečela noc, a pak mazala k doktorovi. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dozvěděla, že HCG pořád stoupá. Kvůli krvácení si mě prý nechají v nemocnici. Sjela jsem si domů sbalit tašku a nastoupila do nemocnice. Tím vlastně začíná to dvoutýdenní peklo, kterým jsem si i já musela projít.

Podle hodnot HCG už by prý mělo být pomalu něco vidět na ultrazvuku. Ale u mě nic :-( Pořád jsem to ještě nevzdávala, tečka se může objevit klidně i později. Z toho, že jim nezapadám do jejich tabulek, jsem si nedělala hlavu. Ležela jsem na pokoji s paní, která byla asi na konci prvního trimestru a zakrvácela, tak si jí tam taky nechali. Neustále jsem poslouchala, jak chce domů a jak ji to tam nebaví. Řekla jsem jí, že bych si to s ní mileráda vyměnila a odležela si tam klidně 9 měsíců. Asi konečně pochopila a nechala toho. Můj téměř každý den sestával z ranního odběru krve a dopoledního UTZ, kde se sešlo i více doktorů (někdy primář) a „hledali“ něco na obrazovce. Pořád jsem poslouchala řeči, že tomu nevěří, ať počítám, že to nebude dobré atd. Ale HCG pořád stoupalo. Moje gynekoložka jako první vyslovila podezření na mimoděložní. Ale jako jak, když mám údajně neprůchodné vejcovody?

Bylo mi hrozně. Strašně jsem se bála, že jestli je to mimoděložní, tak mě budou muset někam převézt. Jak mám rozsáhlé srůsty, tak se nikdy při LPS ani k vejcovodům nedostali. Do toho jsem neustále odpovídala na smsky, jak to vypadá a jestli jsem těhotná. Asi po týdnu v nemocnici jsem začala mít hrozné bolesti. Přesně ani nevím kde, bylo to jakoby na ledvinách a vystřelovalo to po obou stranách do břicha. Druhý den začalo HCG samovolně klesat. Takže těhotenství spontánně zamlklo a mám se připravit na kyretáž. Bolest mě rvala na kusy a při pohledu na přítele mi bylo ještě hůř. Tentokrát tomu opravdu věřil :-(( Přála jsem si, abych se už z narkózy neprobrala.

Zákrok byl bez problémů a proběhl rychle. Odpoledne už jsem bloumala po chodbě a přemýšlela, jak tohle přežiji. Čas jsem si krátila televizí a přitom se se mnou dala do řeči „maminka“, která byla asi v osmém měsíci. Holce bylo asi 17 a začala mi vykládat, jak si dítětem zkazila život a že jí chlap utekl za jinou a že kdyby měla tehdy prachy, tak šla rovnou na potrat apod. No jen jsem tupě zírala před sebe a nebyla schopná reakce. Možná si myslela, že jsem blázen. Jen jsem se zvedla a odešla na pokoj, kde jsem spustila hysterický pláč. Holka se celý dny toulala po nemocničním parku, kouřila, pila kafe a měla na háku nějaký klidový režim. Bylo mi fakt hrozně. A v těhle nejhorších chvílích jsme se ještě navíc museli smiřovat s těhotenstvím partnerovy sestry.

Samozřejmě jí to moc přejeme a dneska už jsem schopná s ní normálně o všem mluvit a radovat se s ní. Tehdy to ale byla kudla přímo do srdce. Nebyla jsem schopná se s ní vidět celý první trimestr. Prostě jsem se s tím nejdřív musela smířit. Tchýně partnerovi dokonce několikrát volala, jak je to úžasná novinka a co na to říkáme atd. No byla to doslova cesta peklem pro nás oba. Oni samozřejmě doteďka neví, čím jsme prošli, takže je ani nemůžu obviňovat z nějaké necitlivosti nebo tak. Za to moje rodina věděla, co se děje a taky nám to zrovna neulehčují. Moje mamka ještě nemá vnouče a hrozně po něm touží. Někdy mám pocit, že jsem jí úplně ukradená jen, abych jí už dala to vnouče. Ona hrozně trpí, ale vůbec si neuvědomuje, co asi prožívám já. Od několika známých už jsem se dozvěděla, že jim říká, jak ji to hrozně mrzí, že ona pořád není babičkou. No tohle když se ke mně donese, tak je mi ještě hůř.

Nicméně po revizi i po hormonální stimulaci mi doporučili pauzu a já ani nic jiného nechtěla. Z histologie přišel výsledek, že z dělohy nebyly potvrzené žádné známky těhotenství :-O V tu dobu nemám ani pomyšlení na to, že bych do toho někdy šla znova. Mám myšlenky to vzdát, mám pocit, že už nemám sílu. Dokonce i pomýšlím na psychologa nebo antidepresiva. Pořád jen brečím a úzkostí se mi stahuje hrdlo, kdykoliv vidím těhotnou. Jediný, kdo mě drží nad vodou je partner. Má svatou trpělivost a pořád dokola se mnou rozebírá, co potřebuju a trpělivě naslouchá, objímá a utírá slzy. Asi po týdnu se dostávám z toho nejhoršího a jsem zase schopná alespoň trochu fungovat. Vracím se do práce, abych se doma nezbláznila. S mojí gynekoložkou řešíme, co dál. Doslova jí s přítelem dotlačíme k tomu, aby mě předala výš, k odborníkovi.

Dostávám se do Prahy do FN Královské Vinohrady, k přednostovi gynekologicko-porodnické kliniky a specialistovi na endometriózu. Konečně mám pocit, že si se mnou někdo ví rady a ví, co má dělat. Docent po vyšetření, UTZ a konzultaci doporučuje operaci. Pokusí se odstranit cysty a prorušit srůsty, alespoň v rámci možností a pokud to půjde, tak i vypálit ložiska endometriózy. Mám prý počítat s laparotomií, neboli řezem. Budu mít kompletní střevní přípravu, protože hrozí poškození střeva. Udělá prý maximum, aby mi pomohl. Tak teď už je to všechno v jeho rukou. 11.října mě čeká operace. Hodně si od ní slibuji. Co mi taky zbývá, jestli nepomůže tohle, tak už nic.

V mezidobí ještě stihneme imunologii a po rekonvalescenci jsme připraveni jít do dalšího boje. Zbytek tohohle roku si nechám na rekonvalescenci, našetření penízků a dovyšetření toho, co zbývá. A věřím, že rok 2013 pro nás bude ten pravý. Nejsem pověrčivá, takže třináctka mě nemůže rozhodit :-) Do třetice všeho dobrého, tak se to říká ne? Tak snad bude příští deníček už zařazen do jiné kategorie.

Hodnotilo 11 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Janísek30
Stálice 96 příspěvků 04.10.12 09:58

Strasne moc ti drzim palecky, aby to uz konecne vyslo :kytka:

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 04.10.12 10:07

Držím moc moc moc palečky! nevzdávej to! věřím, že miminkok vám přijde a že si Vás vybere ta nejlepší dušička na světě!!!

 
Pavlínka1988
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.10.12 10:15

Moc držím palce, ať všechno dopadne tak, jak má! :hug: Hodně síly!

 
pingvin
Závislačka 3281 příspěvků 04.10.12 11:02

Moc pěkně napsaný deníček :palec: Taky budu držet palce aby operace dopadla dobře a brzy jsi si mohla říct, že to za to všechno stálo :kytka:

 
Leeeeeenka  04.10.12 11:06

Moc hezky napsany denicek, je mi to moc lito! Taky jsem po druhem transferu embrijek v car mela mimodelozni tehotenstvi. Normalne mi prisla menstruace a test byl negativni, ale u ms bolesti bricha a tehu test byl najednou pozitivni! Dokonce mirne silil. Kdyz ale ms dobehla a za par dnu se krvaceni a bolest objevila znovu, jela jsem do nemocnice kde v deloze nenasli zadne znamky tehotenstvi. Doporucili odber hcg a to potvrdilo ze"uz" by neco byt videt melo. Zacal kolotoc hledani kde miminko je a naslo se ve vejcovodu takze nasledovala laparoskopie a odstraneni vejcovodu. Byla to pro me velka rana. Ale s pomoci manzela jsme to zvladli. Ale zjistila jsem ze to bohuzel u ivf neni az tak nic zvlastniho, docela dost holkam se to stalo. Nakonec jsme po trech mesicich sli na dalsi ket a // se ukazaly znovu a vse bylo ok! Doporucuju ti zajit urcite na tu operaci, trochu si odpocines a naberes sily do dalsiho boje. Preju hodne sily do dalsiho snazeni, nevzdavej to, urcite to brzy vyjde! Tomu verim a posilam hodne sily! :srdce:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 04.10.12 11:06

Moc ti držím palce :hug:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 04.10.12 11:17

Přeju hodně štěstí při operaci, At výjde vše jak má a v roce 2013 // a těhulkování se štastným koncem :-)

 
bubanek
Kelišová 5546 příspěvků 04.10.12 11:31

Ahojky, za sebe napisu zkracene..je mi 33 let a diagnoza endometrioza 4.stupne vsude rozlezla po celym brise, u organu atd..jsem slysela ve 27 letech..skoncila jsem nastesti v Podoli u super doktora, ktery je kapacita vesvym oboru..a byla jsem trech operacich endosky, do pul roka, roka se mi znovu udelala nova tkan, ale uz to bylo mensim a mensim rozsahu..mela jsem vse pruchodne, ale doktori samozrejme IVF..moje gynekolozka mi doporucila lazne, dala jsem se do toho..mame jeste k tomu dost nemocny jatra a IVF bych nemohla podstoupit, takze mimco nikde pravdepodobne.. zaplatila jsem si mobilizaci patere pres konecnik, pul roku cvicila Mojzisovku-ne pocitve jak jsem mela, posledni operace probehla v rijnu a ja v dubnu jela do Frantiskovych laznich na 4 tydny, kde jsme se sesla pres konika super parta holek..doporucuju, dupni si, mas narok na lazne..z 8 mi holek z te party jich je 5 s miminkem v naruci a vetsina prirozene i pres diagnozy..nekomu to trvalo chvili, nekomu dele..a ted ke mne..ja otehotnela pomalu po 2,5 letech snazeni, trech operacich, blbych diagnozach prirozenou cestou posledni vikend v laznich a Emcu jsem si uz vezla v brisku domu..tehotenstvi jsem si protrpela s nohama nahore, ale mam 19nacti mesicni krasnou, zdravou holcicku..endoska sice i po porodu zlobi, mam telisko, abych nekrvacela a dlasi zdr. problemy, ale Emca je tady..zatni vsechny sily, kasli ted na IVF, soustred se na operaci, az ti bricho poradne vycisti, dojed si do lazni na ktery mas narok, doktori to musi napsat a odpocines si psychicky a pak se dej na dalsi IVF nebo zkousej jak to jde…vim o cem mluvim..nikdo tohle nepochopi, kdo si to neprozije..ka­maradka otehotnela v laznich bez vejcovodu a s jednim castecne pruchodnym,3 ivf k nicemu pred laznem a otehotnela prirozenou cestou, zazrak a ted uz ma prirozenou cestou dve deti..nechci propagovat jen lazne..ale spis to, ze moznosti tu jsou i tyto moznosti..ja sama mela kolem sebe samy zdravy holky s detma v naruci a kazdy novy tehotenstvi me ubijelo..prijela jsme na misto, kde jsou holky se stejnym problemem, fakt jsme se tam psychicky podrzely, jsme v kontaktu stale a az tam jsem si uvedomila, ze v tom nejsem sama a jedina, kdo je tak nemocnej a fakt ja otoehotnela najednou hned..

Příspěvek upraven 04.10.12 v 11:35

 
Marcip
Extra třída :D 13124 příspěvků 04.10.12 11:34

:hug: Držím Ti pěstí, ať se vám co nejdřív zadaří :kytka:

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16903 příspěvků 04.10.12 11:37

Držím ti moc palečky, taky mám endometriozu a taky se nedaří. Ale musíme věřit, já i přes to všechno pořád věřím a doufám. Některý dny jsou horší, topím se v depkách, ale naděje tu pořád je. Vždycky, když si tu přečtu, jak holkám pomohlo i třeba 3,4,5 IVF tak mě to nakopne jít dál a dosáhnout vytouženého cíle. Myslím na tebev :hug:

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16903 příspěvků 04.10.12 11:37

Držím ti moc palečky, taky mám endometriozu a taky se nedaří. Ale musíme věřit, já i přes to všechno pořád věřím a doufám. Některý dny jsou horší, topím se v depkách, ale naděje tu pořád je. Vždycky, když si tu přečtu, jak holkám pomohlo i třeba 3,4,5 IVF tak mě to nakopne jít dál a dosáhnout vytouženého cíle. Myslím na tebe :hug:

 
bubanek
Kelišová 5546 příspěvků 04.10.12 11:46

Holky fakt ty lazne..nechtelo se mi tam ale pri nejmensum psychicky pomuzou..

 
Betynka87
Kelišová 6176 příspěvků 1 inzerát 04.10.12 11:56

Moc ti držím palce! Už jste si prošli peklem, to vás čeká už jen to rostoucí bříško, věř tomu :hug:

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 04.10.12 12:13

Dotřetice všeho dobrého a rok 2013 je můj…máme stejný plány :palec: Určitě to vyjde!!! :srdce: :hug:

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 04.10.12 12:14

Holky, díky moc za podporu, fakt mi to pomáhá :kytka: Co se týče lázní, tak bych jet určitě mohla, ale v mém případě by šlo stejně jen o psychiku. S neprůchodnými vejcovody nepomůžou bohužel ani lázně :lol: Psychicky bych řekla, že už jsem v pohodě (kromě strachu z operace) a nejlíp je mi stejně s přítelem. Nechci být měsíc bez něj a svojich kočiček :| Ale jinak věřím, že to spoustě ženských pomůže, ale každá jsme jiná :nevim:

Leeeeeeeenka: Taky jsem bohužel zjistila, že to mimoděložní není po IVF zas taková rarita :cert: Ale u mě ani nikdo s jistotou neřekl, jak to teda bylo a co se stalo. Prostě HCG začalo klesat a víc to neřešili. Co se týče IVF, tak mě vždycky dorazilo, že nám nikdy nezbylo nic do mrazáku, takže žádný KET jako záplata na bolest, ale další dlouhé čekání na další pokus :zed: A to jsme měli poprvé 16 embryí a po druhé asi 19 :pocitac: Takže na další pokus určitě měníme CAR :pankac:

Pingvin: :hug:

 
Kaculatko
Extra třída :D 11745 příspěvků 04.10.12 12:38

Drzim palecky se vsim co vas jeste ceka! :hug: :kytka:

 
1eternity
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 04.10.12 12:40

Ahojky-držím mooooc palečky a věřím, že to vyjde :hug:!!Vím o čem mluvim-mám též endometriozu 4st.,již 11let.Na jaře jsme podstoupili 3pokus IVF a světe div se zadařilo se a to hned 2krát, čekáme holčičku a chlapečka. Těhotenstvi probíhá celkem dobře, ale nesnesitelné bolesti mam stale, ale ti dva rostouci bobanci ve mě, jsou mym hnacim motorem, že to zvládnem do zdárneho konce :pankac:.Hlavu vzhůru :hug:!

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 04.10.12 13:16

Izzz: Zdravím spolubojovnici :mavam: a též držím palce v roce 2013 :palec:

Eseta: I tobě přeju, aby se to už konečně podařilo :kytka:

1eternity: To je to nejhezčí, co jsem dneska četla :hug: Takže i s endoškou IV. stupně to může vyjít na třetí pokus :dance: Přeju, aby se ti brzo ulevilo o bolesti. Mysli na to, že bobánci za to stojí :srdce: :srdce:

 
Paja01
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 04.10.12 13:26

Moc držím palečky :palec: ať se miminka co nejdřív dočkáte :hug:

 
Lus
Kelišová 7350 příspěvků 04.10.12 13:37

Luci, moc držím palečky ať je rok 2013 je pro vás tím šťastným! :hug: Já se na něj také připravuji a věřím, že po více jak 2 letech se taky dočkáme!!!

Hodně sil!!! :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 04.10.12 13:46

Moc ti drzim palce :kytka: vim jak ti je :hug:

 
marhulka13
Kecalka 167 příspěvků 04.10.12 13:53

Osobne ťa síce nepoznám, no nikdy som nikomu tak nedržala palce, aby to už konečne vyšlo. Je až neuveriteľné, čím všetkým ste si prešli… strašne moc vám to prajem :hug:

 
Delfínek.W
Kecalka 308 příspěvků 04.10.12 14:00

Držím palečky at Vám to vyjde :hug:

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 04.10.12 14:03

Marhulka13 Mockrát děkuju :* Někdy si připadám jak ve špatném filmu :,( Ale určitě jednou bude líp, musím věřit…

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 04.10.12 14:12

Strašně moc držím palečky :hug:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 04.10.12 14:42

Moc ti a tvému příteli držím palečky, aby vám to konečně vyšlo, nevzdávejte to. Určitě ti pomůže i reiki, také se o něj zajímám. Nesmíš jen přestávat věřit a brát to prostě tak, že to přijde, už brzy :kytka:

 
dinčik
Kecalka 243 příspěvků 04.10.12 15:08

Ahoj,
moc držím palečky a vím jak ti je, já jsem také dvakrát na konci 3 měsíce potratila a nakonec jsme se po IVF dočkali našich dvojčátek:-)) věř že i na tebe se usměje štěští a třeba ti osud nadělí také rovnou dvě zlatíčka,.. držím palce denisa

 
Térouš
Echt Kelišová 8212 příspěvků 04.10.12 15:25

Drzim :palec:

 
3Lu
Extra třída :D 10552 příspěvků 20 inzerátů 04.10.12 16:24

Moc moc ti drzim palecky! A kdyby nebylo ivf a repromedy v brne, tak ted cekam dite s downovym syndromem, takze ja dekuji tomu nahore, ze je veda tak daleko a ze nam pomohli… A nejenom nam! Urcite to vyjde i vam a ostatnim!!! :hug:

 
zabina
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 04.10.12 17:00

Lucikuuuuu… :hug: :hug: :hug: vždyť víš… rok 2013 vyjde, musí, a ty lázně je dost dobrý nápad ;-) já jsem ti ani neřekla, že po té mole pitomé, hnusné, odporné jsem byla ve františkových lázních - jen na návštěvě, ale pohladila jsem si tam chlapečka ;-) no a chtěla jsem ti říct, že bychom se měly vidět ještě než porodím… tři holky si pohladili moje bříško a dvě jsou těhotné - ta třetí mi ho hladila tento týden, tak uvidíme, co bude za pár měsíců ;-) nebo k tobě do té nemocnice 10. tého zajdu ;-)
já vím, že to hrozně zlehčuju, ale tak moc jsem ti přála, aby to vyšlo… a ono to vyjde - MUSÍ :srdce: :* :srdce:

 
Ivíííí
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 04.10.12 17:42

Teeda jsi velmi sylná myslím, že polovina z nás by to už vzdala ale musím ti říct, že vím jak se asi citíš nebo citila ses při takové prohře..to se chce jen člověku řvát a pomalu vyletět z kůže a to, že otěhotněla ta přítelova sestra to je taky síla to musí být uplně síla na psychiku..ale ta „mamina“ v nemocnici..tak to prostě bývá ty které si toho neváží a netouží potom nemáji vůbec problémy s otěhotněním a to ani když podstoupí nějaký ten potrat.. :( je to na světě bohužel tak..přeji hodně síly a štěstí a držím palce ;)

 
tevevka  04.10.12 18:24

11.října budu držet palce :palec:

 
z.zdenca
Kecalka 197 příspěvků 04.10.12 18:26

Ahoj, jsi strašně moooc statečná a já ti držím palečky aby jsi byla v pořádku a vše dopadlo na jedničku :-)

 
bubanek
Kelišová 5546 příspěvků 04.10.12 19:52

@Lucienkaaa chapu,chapu..jasny, ze lazne nejsou vsechno..ale clovek si mysli, ze je psychicky v poho a kolikrat to tak neni..ja si taky myslela, jak uz to neresimm, uz jsem si nedelala ani testy, nic..a pak mi kamaradka oznamila, ze je tehu jen tak a me to slozilo opet..a tam byly i holciny po rakovinach, s molou a dalsimi problemy, ze si clovek rekne, ty jo, ja se mam jeste super a taky otehotnely i treba s pomoci IVF..pro me bylo taky hrozny odjet jen tak do ciziho prostredi, bydlet sama na hotelu a od pritele..ale reknu ti, ze se nam vubec s holkama nechtelo doma, jak to tam bylo vyborny a chlapci za nama kazdy vikend jezdili, at jsou s nama..kazdopadn edrzim palecky..je blba doba a fakt stesti ma ten, kdo si jen tak otehotni ani nevi jak a pak jsou takovy, ktery jeste nekde dite nechaj..to bych vrazdila..drz se..

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 04.10.12 20:30

Moc držím palečky, ať se operace povede a rok 2013 je pro vás opravdu zásadní :kytka: :kytka: :kytka:

 
miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 04.10.12 22:12

Moc drzim pesti :hug:

 
jeudi
Stálice 90 příspěvků 04.10.12 22:57

Moc vam drzim pesticky, posilam hodne síly a velké :hug: :hug: :hug:

 
jeudi
Stálice 90 příspěvků 04.10.12 22:58

@Janísek30 omlouvam se to nebyla reakce na tebe, preklep :-)

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 05.10.12 00:51

Holky, všem moc děkuji za krásná slova :hug: Právě sedím na noční a při čtení vašich reakcí si tu brečím do klávesnice :roll: S těma lázněma ještě popřemýšlím a hlavně uvidím, jestli to vůbec doporučí doktor.

zabina: Kočičko moje :hug: :* :hug: Posílám pozdravy tobě i Kryštůfkovi :mavam: Tak ty máš kouzelné bříško jo? :think: Mně už nic nepomůže :zed: A nebudu tě tam honit pár dní před porodem, ještě mi tam porodíš :lol:

 
kaka_kami
Nováček 6 příspěvků 05.10.12 07:48
vzkaz

Jste mě po ránu rozbrečela! myslete hlavně a pouze, že to dobře dopadne nic jiného si nepřipouštějte. Děti mám a každý den si uvědomuji to štěsí a zárak

 
mysicka5
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 05.10.12 08:49

Ahoj moc mne mrzi ze to nevyslo. Ja byla na Laparoskopii v roce 2007. Mela jsem cystu na levem vajecniku po odstraneni mam jen pulku vajecniku, dale srusty v deloze, endometriozu a spoustu cysticek v deloze a ted mi doma lita 2 lety ulicnik. Ale pocitej tak 4 az 5 mesicu po laparce nebudes nic moci zkouset. Je to lepsi aby jsi se poradne zahojila ;-))

 
snažilka1210
Echt Kelišová 7842 příspěvků 7 inzerátů 05.10.12 11:03

Kočko, drž se, moc Ti držím pěsti, takové jako ty by měli dostávat metál. :hug: Ale neboj, nejsi v tom sama, takových je nás tu moc a rveme se se svým osudem. Věř, že tohle Ti pomůže a konec roku si opravdu udělej trochu pro sebe, dej se do kupy, odpočívej, těš se na Vánoce a uvidíš, že rok 2013 bude ten zlomový… :kytka: :hug:

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 05.10.12 15:21

:hug: Moc držím palce! Tentokrát to musí vyjít :hug:

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 05.10.12 15:25

Ženský, jste fakt úžasný :kytka: Dáváte mi novou sílu a naději :hug:

 
jitkam17
Povídálka 16 příspěvků 05.10.12 18:20

Soustřed se na operaci, na Vinohradech jsou kapacity, já jsem tam ležela 16dní,
nemohla jsem si na nic stěžovat, držím ti palce at ti to dobře dopadne :kytka:

 
campionka
Stálice 59 příspěvků 05.10.12 22:26

@jitkam17 Ve vinohradech sice jsou kapacity, ale ke mě se tam při prvním těhu, které dopadlo zamlklinou chovali jak prasata až jsme pak podávali stížnost. Takže vím, že bych tam už nešla. Jinak autorce držím všechny palce at se konečně zadaří a má v náručí miminečko… :)

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 05.10.12 23:31

Drzim palce a urcite ty lazne jsou dobre a psychika dela strasne moc :! :! :!

 
cihajda87
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 06.10.12 09:37

Ahoj, tve pocity v nemocnici bohuzel znam… Je to strasna bolest a ten, kdo o miminko neprisel to ani nemuze pochopit. Zemrela nam holcicka a v nemocnici uz se nedalo nic delat, jen holcicku porodit a rozloucit se. Do teto doby jsem se s tim vsim nesmirila, nikdo nam nedal odpoved, co se stalo, i vysledky z pitvy byly v poradku…
Ale ten maly uzlicek by si moc pral se k tobe vratit, ty musis bojovat o nej a on bude bojovat o tebe :srdce:
Jsem nyni tehotna a pristi tyden jsem v osudnem tydnu, kdy se nam narodila holcicka… Ted ale pevne verim, ze miminko je bojovnik a vse zvladne :srdce: :srdce: :srdce:
To same se ted stane tobe :* Psychika dela hodne a tak ani nemysli na to, ze by to bylo jinak. Rok 2013 je VAS!! :palec:

 
Lucienkaaa
Závislačka 3154 příspěvků 06.10.12 09:55

@cihajda87 To mě moc mrzí, co jste si museli zažít :,( To muselo být ještě mnohem horší. Ale teď už bude všechno v pořádku, určitě, musíme jen věřit. Tak hodně štěstí a ať je všechno tentokrát v pořádku :hug:

 
Kornel
Závislačka 3782 příspěvků 06.10.12 13:44

Držím palečky hrozně moc, já jsem 4tý den po operaci LPS s nálezem endometrio.na zadních valech a cysta na vaječníku byla také endometriální, je mi hrozně a děsím se toho co budeme muset podstoupit pro druhého drobečka kterého bych strašně moc chtěla. Mám nasazenou novou léčbu na pul roku tak uvidíme. Držím ti hrozně moooooooooooc palečky a přeji ať vám to vyjde a jste moooooooc zdraví. Posílám hrozně moc energie :* :* :* :* :* :* :*

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak mě ničí endometrióza


Reklama