Jak mi svět ležel u nohou

O životě

Tedy spíše zamyšlení o tom, jak jsem si to myslela. Je mi 23 let a chtěla bych vám povyprávět možná trošku nudný příběh o jednom obyčejném životě. Jak už je z nadpisu zřejmé ještě před 3/4 rokem jsem si myslela, že mi svět leží u nohou. Tedy vysloveně né v tom namyšleném slova smyslu jak by to mohlo vyznít, ale právě jsem dodělala státnice na jedné vysoké škole a měla jsem začít studovat druhou.

Bylo krásné léto a tehdy ještě přítel (teď už manžílek) mi za odměnu za státnice dal dovolenou v Egyptě. Něco si na to půjčil něco ušetřil, ale moc mě překvapil a moc mu za to děkuji. No a když jsem si tak ležela ma písku a nechala se omývat mořem tak jsem přemýšlela o tom, jak krásně se mám. Jsem mladá, celkem ucházející… no mohla bych zhubnout, ale co, přítel je spokojen tak já taky :D

Jak jsem už řekla, jednu školu hotovou, do druhé po létu nastoupit a do budoucna vlastně mohu být kým, nebo čím chci. Přítele mám perfektního, naše rodina drží pohromadě. Sice to u nás někdy vypadá jako v tom známém seriálu Taková normální rodinka, ale alespoň je veselo. První polovina léta byla naprosto nezapomenutelná.

V srpnu jsem se dostala k parádní brigádě a těšila se do Brna, jak to tam roztočím. Jenže přišli první finanční problémy a já si začala uvědomovat, že bych mohla rodině odlevit, ze svých cílů slevit a začít hledat práci. Měla jsem štěstí a ve vedlejší vsi se objevilo pěkné místečko, sice né tak úplně pohle mého gusta, ale co už… pro začátek stačí a kdo tvrdí, že tam budu do smrti, ne? Spolužáci mezi tím už nastoupili a já jim malinko záviděla. Pak jsem si řekla že i tak mě přeci čeká zářná budoucnost s přítelem, novou prací a startem do nestudentského života :)

Z práce bohužel sešlo, ale optimismus mě neopouštěl a tak jsem v polovině října nastoupila na pracovní úřad. Každý den poctivě pročítala inzeráty, rozesílala maily, vyplňovala dotazníky, objížděla pohovory. No a jednou jsem dostala menstruaci dřív, v platíčku byly ještě dvě pilule. Chtěla jsem počkat až MS přejde a zajít si k doktorovi.

Jenže jeden týden měl dovču a druhý jsem měla dva pohovory a došla jsem tam až ten třetí týden. Dr. mě prohlédl, prohmatal nic pořádného nenašel, jen malou cystu. A jelikož je pan doktor se vším rychle hotov, řekl, je to cysta, raději antikoncepci neberte, hormony by tomu nemuseli dělat dobře a nashledanou. Počkáme na další MS. Jenže já nevěděla jestli mám pít třeba bylinky, nebo si sehnat nějaké léky nebo co?

Doma jsem to nevydržela a hned další týden jsem tam naklusala znovu s tím, že to potřebné info z něj třeba vyptluču :D Poctivě jsem vypila požadovaný půl litr vody a šla na ultrzvuk. A verdikt? 7 týden těhotenství, přesněji řečeno 7+1 tt! Šok to byl nepopsatelný! To si jistě umíte překvapit. Naštěstí přítel byl nadšený a rodina taky.

A teď už mi svět neleží u nohou :) Teď zrovna leží někde u pupíku a sem tam mi zakládá snad diskotéku na močáku :D To hlavně k ránu když se mi nejvíc nechce vstávat z postele a běžet na záchod :) Po tomhle zjištění se seběhlo ještě moře věcí, ale o tom snad až jindy :)

Těm, co dočetli až sem, děkuji za pozornost, snad jsem vás moc nenudila :)

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 02.04.11 08:50

Změna je život :-) Gratuluji k miminku!!! :kytka:

 
Leentilkaa
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 02.04.11 09:31

Taky gratuluju a přeju mnoho štěstí:)))

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 02.04.11 09:39

Gratuluju k těhotenství a přeju hodně štěstí! :kytka:
Vůbec to není nudný příběh, právě naopak. pěkně napsané. :palec:

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 02.04.11 15:45

To je pěkné, gratulu ji k mimi :kytka: Mně taky zjistili těhu nečekaně a neplánovaně ve 21letech. Ale jsem ráda. Tak ať se vám všem daří :kytka:

 
jitka 11
Neúnavná pisatelka 18025 příspěvků 02.04.11 17:10

Moc gratuluji k těhotenství. Prožívej to, jak nejlépe můžeš a umíš.
Už nikdy potom to nebude takové, jako dříve.
Bude to hlavně zodpovědnost, za toho malého človíčka, kterého ještě teď nosíš pod srdcem :srdce:
Ale i potom to bude krásné. První úsměv, první slovíčko, první krůček.
Bude to prostě jiné.
Ale Ty to určitě zvládneš. :hug: :kytka: :mavam: :srdce:
A ŽIVOT, TEN TI TEĎ DVAKRÁT LEŽÍ U NOHOU.

 
Uživatel je onlineFima
Nadpozemská drbna 28626 příspěvků 02.04.11 17:41

Krásný deníček! :palec: Přeji hodně štěstí do budoucna. :-D

 
Monjie
Generální žvanilka 22975 příspěvků 1 inzerát 02.04.11 17:50

:potlesk: hodne stesti!

Příspěvek upraven 02.04.11 v 18:09

 
Luciján
Kelišová 6551 příspěvků 02.04.11 21:27

Gratuluji k miminku a hodně štěstí. :lol:

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 02.04.11 21:51

Gratuluji k miminku :-) :kytka:

 
pannacotta
Generální žvanilka 24994 příspěvků 02.04.11 22:11

srdecna gratulace :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka:

 
Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 03.04.11 09:59

moc krásné, gratuluji k miminku ;)

 
Sheeni007
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 03.04.11 10:01

Gratuluju! Je super že teď ti „svět“ leží v pupíku. Až se narodí, tak chvilku pro tebe bude ještě celý svět ono a pak bude zas celý svět ležet u nohou vám…vám 3.
Je z tebe cítit optimismus a radost, i když mimi je neplánované. Taková šikovná holka se neztratí. Tipuju tě, že začneš s další školou hned po porodu a mimi k tomu hravě zvládneš. Přeju hodně síly, úspěchů…a hlavně zdravé a úžasné miminko. :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama