Jak nám 1. ICSI nedopadlo

Snažení

Moje pocity před a po testování. Dvě čárky?! Psychika při nezdaru. Bolest v srdci, ale přesto se snažím být nad věcí, myslet pozitivně a naházet flintu do žita.

Středa 23. 2. - zítra budu testovat. Vydržela jsem poctivě čekat 13 dní od transferu a netestovat. Jsem moc zvědavá na výsledek. Snad se mi bude dobře spát. Goliášek mě před spaním o sobě dává vědět klasickým hryzáním v podbřišku.

Čtvrtek - budík nastaven na 7 hodin - v tu dobu si beru Estrofem. 5:30 jsem se vzbudila a musím nutně na WC. Ok, tak si udělám testík už teď. Ještě že to testování není nic složitého, ještě jsem v polospánku a testuji spíše po paměti. Odložím proužek a jdu od něj, myji si ruce a modlím se za pozitivní výsledek. Dokonale mě to probudilo. NIC. Respektive jen jedna čárka. Nevěřícně hledím a snažím se vyzkoumat alespoň náznak ducha druhé čárky. Opravdu nic. Ach joooo :( Píšu zprávu kámošce a usínám s kapesníkem na očích. Po sedmé hodině se budím a zkouším test znovu. Opět jen jedna čárka. To už volám i miláčkovi a oznamuji mu smutný výsledek. Uklidňuje mě a dodává mi odvahu, ať si raději nechám udělat krevní test.

Volám tedy na kliniku. Mám se dostavit zítra brzy ráno. Bohužel mám špatné spojení do Brna. Mohu tedy zajet za svým gynekologem a výsledek na kliniku zatelefonovat. Prima. Celý den se ploužím jak zombie, vylézám z postele jen na WC a ulovit si něco k snědku (kupodivu se mě žravá nálada pořád drží). Nejvíce mě překvapuje Goliáš, když se v poledne ozve tím svým hryzáním! Že by tam přece jen byl a jen ta hladina hormonů byla pro test zatím malá?

S lepší náladou a myšlenky posílající svému embryjku se vrhám na psaní seminárky o Ozubených kolech. (Vysvětlím. Já, která nemá se strojařinou nic společného. Jen to, že ji dálkově studuje přítel a občas si jdu poslechnout nějakou zajímavou přednášku.) Hezky zabité 4 hodiny. Večer mi volá teta - uklidňuje mne, že po 14 dnech test ještě nemusí ukázat pozitivitu. Krev bude jistější.

Pátek - táta jede na úřady a tak mě veze k doktorovi. Sestřička je ta nejhodnější co znám. Bere mi krev a říká mi to, co teta. Testy jsou citlivé, ale po 14 dnech od transferu se opravdu pozitivní výsledek vůbec nemusí ukázat. Zbytečně se takhle ženský stresují. Popovídá si se mnou, poradí mi co na ranní nevolnost (zmrzlinu a dobrá jsou i ta spešl lízátka pro těhulky). Odcházím s dobrým pocitem, že vše bude dobré. A když ne, tak na další pokus to určitě vyjde. V pondělí si zavolám na výsledek. Jsem napnutá jak kšandy.
V poledne zase hryže. Ze seminárky jsme dostali D. No aspoň nějaká dobrá zpráva :)

Sobota, neděle - Snažím se myslet pozitivně. V Ne ráno jsem si chtěla udělat test, ale nějak jsem na to zapoměla. Během dne to ani nemá cenu. Tak zítra ráno, než si zavolám na výsledek.

Pondělí - klasika - jedna čárka na testu. Volám si tedy na výsledek. Méně než jedna jednotka hCG. Těhotná nejsem. A víte, že mne to ani neudivuje? Vybrala jsem si svůj smutek už ve čtvrtek.

Nevím co bylo špatně. Poctivě jsem brala léky a injekce pro budování pelíšku. Baštila jsem jak utržená z řetězu. Lidé na klinice udělali vše pro to, abych otěhotněla. Zkrátka bylo asi něco špatně s Goliáškem. Uklidňuji se tím, že „mohu být ráda“, když se to nepovedlo teď, než kdybych pak o embryjko přišla třeba ve 3. měsíci. To by bylo asi mnohem horší! Neházím flintu do žita. Od května znovu. I přes to - nebo právě proto, že mám zlobivé cysty přímo ve vaječnících. Raději si necháme udělat s přítelem genetické testy. Jsem teda zvědavá co z toho vyjde, protože naše rodiny jsou na tom relativně zdravotně dobře.

Teď už je třetí den od vysazení prášků a injekcí. Začínám špinit a křeče v podbřišku ohlašují blížící se menstruaci. Joj, bude prý stát za to - o něco silnější než obvykle. Hm, tak to si musím koupit o dva balíky vložek více. Jak jen mi to břicho dovolí, tak začnu opět cvičit Mojžíšku. Dva měsíce nic a najednou se mi zase ozvala bolest v ocásku (kostrči).

A na konec deníčku bych chtěla poděkovat úplně všem, kdo mi držel pěsti. Zbytečné to nebylo. Holt jsem to byla já, kdo si vybral Černého Petra.

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
maacek
Extra třída :D 12247 příspěvků 04.03.11 07:47

moc me to mrzi :cry:
přeju hodně síly do dalšího pokusu.

 
Ms.H  04.03.11 08:30

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: těžko nějak komentovat, prošla jsem si tím samým :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 04.03.11 08:33

Taky znám ty pocity, když se s napětím čeká, jestli se na testíku objeví ta druhá čárečka a to zklamání, když tam zase není. Přeju hodně pozitivní energie a štěstíčka do dalšího pokusu. Moc držím palečky! :hug:

 
Silvi.100
Extra třída :D 12693 příspěvků 04.03.11 12:37

Ahoj,
je mi to líto. Vím, jaký je to boj! držím palce, ať už se ta černá, svírající díra v srdíčku nemusí dál prohlubovat. já mám kolikrát pocit, že už je skrz, ale přesto bojuji! sice už jinak, ale stále :kytka: Tak hodně štěstí na příště!!! :huban:

 
Honey 80
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 04.03.11 12:46

Ahoj Vesni - jsi moc šikovná, že tomu nepodléháš a srší z tebe optimismus, to je moc důležité :wink: ! Já osobně tě plně chápu, po 2 letém snažení jsme podstoupili IVF, také v Unice, bohužel dopadli jsme stejně jako ty :-?
Nicméně, po 6 měsících jsem otěhotněla přirozeně, to bylo radosti a slziček štěstí!!!! Vydrželo nám to měsíc, v 10TT se zjistilo ZT :cry: a já musela na revizi. Tohle mě hrozně zasáhlo.
Jediný klad to mělo, že jsme si řekli, ono to jde i normálně :think: !
No a 3 měsíce po revizi, přesně 24.12. jsem opět testovala…výsledek vidíš v metříku, pořád není vyhráno, ale já věřím, že tentokrát to spolu dotáhneme do zdárného konce :pankac: !!!!
Takže má rada na závěr! Musíš věřit a doufat, ono to příjde!!!! Hodně štěstí!!! :kytka:

 
cibi
Neúnavná pisatelka 17648 příspěvků 05.03.11 22:16

vesni moc hezký deníček jsi bojovnice a určitě to vyjde příště :palec:

 
rawanelli
Stálice 56 příspěvků 07.03.11 14:28
ICSI

Ahoj držím ti palečky aby se ti další pokus podařil.Vím čím procházíž také jsem to zažila už 2× a není to vůbec příjemné.Jak říkají doktoři hlavu vzhůru a hhlavně to nevzdávat.Hodně štěstí :-) :palec:

 
Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 07.03.11 20:00

Ženy, moc Vám všem děkuji za povzbudivá slova, díky :hug: Ano, věřím, doufám a ono to přijde :palec:

 
jusinka
Kecalka 405 příspěvků 14.03.11 12:21

Petro, prošla jsem tím samým, takže naprosto chápu, jaké máte teď pocity, to zklamání je šílené.. Máte mrazáčky? Nám se podařil druhý KET :kytka:. Hodně štěstí :hug: Lucka s Marečkem :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama