Jak (ne)věřit těhotenskému testu

Snažení

Pro vás všechny, které hypnotizujete každý měsíc mamatesty od všech výrobců a doufáte, že se tam ta pitomá, tak důležitá další čárka objeví, jsem chtěla napsat svůj příběh s otěhotněním a těhotenstvím. :)

S manželem spolu nejsme dlouho, teď jsme měli roční výročí svatby a celkem jsme spolu 3 roky. Jasně, není to moc, ale na „výrobu“ miminka to bohatě stačí, co si budeme nalhávat. :)

Po roce a půl vztahu jsme se oba celkem shodli na tom, že by nám úplně nevadila varianta obohatit tuhle planetu o jakýsi mix našich genů a že je teda sakra o co stát. Manžel - typický chlap, neřešitel věcí. Já - typická ženská, řešitel totálně všech věcí. :)

Tuším, že to byl cca srpen, kdy jsme se tak nějak dohodli, že vysadím prášky a uvidíme. Všichni nám říkali, že to trvá dlouho, natož po 10 letech intenzivního braní HA, tak jsme to brali tak nějak na pohodu a tak jsme se snažili… a snažili…

V říjnu jsme letěli na dovču do Egypta a jeden den tam jsem dostala takové křeče do břicha večer, že jsem myslela, že nedojdu na pokoj. A světe div se, ráno jsem byla ale úplně fit, což jsem vůbec nechápala. Ale co, dovolená pokračovala a vystavování se sluníčku a celodenní holdování alkoholu se mohlo konat dál. Po našem návratu z dovolené jsem si uvědomila, že jsem to měla dávno dostat a pořád nic - v tu chvíli jsem to přisuzovala změně klimatu, vysazení HA po tolika letech apod. Vzhledem k tomu, že mě samozřejmě napadla myšlenka těhotenství, tak jsem si koupila asi pět testů v lékárně a všechny si poctivě ráno udělala - všechny negativní.

Další den jsem si to namířila rovnou ke své doktorce, ať mi píchne injekci na vyvolání. A ejhle.. paní doktorka mi gratulovala, že jsem v 6.týdnu!!! Kdybyste mě v tu chvíli viděli, zasmáli byste se - věřte. :) Moje reakce byla, že jsem si ale přece včera dělala asi pět mamatestů a všechny byly negativní. Paní doktorka se jen tak usmála a říká, že se to někdy tak stává, no… :)

Samozřejmě že jsem byla já i manžel štěstím bez sebe. Jen jsme nečekali, že se nám to povede doslova - na první pokus! To se prý taky „tak někdy stává“. :)

Dnes je naší Lauře 8 měsíců a je to totální středobod našich vesmírů, životů, srdcí i budoucnosti a jsme nepopsatelně rádi za naše rozhodnutí „ze dne na den“ stvořit nový život. Protože co si budeme nalhávat, ale je to prostě Pecka s velkým P! :) A i když porod jsem neměla úplně nejlehčí, byl to ten nej moment v mém i manželově životě, který stál za to.

Všem, kterým se to zatím nepoštěstilo, bych to z celého svého srdce přála zažít. Touhle svojí zkušeností jsem chtěla hlavně povzbudit vás, všechny holky, které jste třeba zrovna teď na tom svém těhotenském testu nenašly tu druhou čárku a moc jste chtěly… Ani já ji tam nikdy nenašla - a to jsem byla v 6.týdnu. Hlavu vzhůru a psychickou pohodu (protože ta je pro to nejdůležitější) a hlavně zdravé prcky vám všem přeje D. ;)

Hodnotilo 24 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
novalgi
Neúnavná pisatelka 16416 příspěvků 01.03.14 00:10

No příroda umí zázraky co ani testy nevidí :D:D:D:D:D
povzbuzující deníček

 
ii12
Kecalka 117 příspěvků 01.03.14 00:27

Gratuluji!! a můžete se pustit do dalšího.

 
Babisovkaa  01.03.14 06:35

Hezké, gratuluji… :) ale 5 testů najednou, to asi v lékárně čuměli, ne? :mrgreen: :roll:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 01.03.14 08:33
:-)
 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 01.03.14 10:34

Gratuluji k Lauře :kytka:
Taky mi jedna Laura doma běhá :mrgreen:

 
Trojlístek
Závislačka 3482 příspěvků 01.03.14 10:34

@Babisovkaa Já byla taky taková, nakoupila jsem hned několik testů najednou a ještě týž den počůrala. Strašně se mi líbilo, jak tam ty dvě čárky naskakují a to už jsem jisto jistě těhotná byla. Asi nějaká erupce či co :oops:

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 01.03.14 11:26

Gratuluju k holcicce :kytka:

 
S.maya
Závislačka 4144 příspěvků 01.03.14 12:31

Ty křeče byla určitě ovulace :-) Já, když jsem vysadila prášky po 7 letech, tak jsem také jeden den měla křeče. Zašla jsem k doktorce, protože jsem se nemohla ani posadit. Když mi dělala utz, zda je vše ok, tak se smála a říkala, že tam mám 6 nebo 8 uzrálých folikulů. Prostě se z vysazení někdy stává, že dojde k hyperstimulaci. :-) :mrgreen:

 
LadyAlex
Stálice 81 příspěvků 01.03.14 13:26

Té naší Lauře jsou 2 a půl a i když se najdou chvíle, kdy mě „zlobí“, stále nemůžu uvěřit, jaké štěstí nás potkalo :)

 
Ella007
Kecalka 101 příspěvků 01.03.14 22:12

Jak je vidět, dvě čárky nejsou všechno. :))

 
desire79
Povídálka 31 příspěvků 03.03.14 00:16

Gratuluju k holčičce! Ať Vám i dál dělá jen radost :kytka:
Já měla za to, že těhotenské testy jsou spolehlivé, tedy pokud se nedělají příliš brzy. Třeba já jsem měla jasné // už asi 10 DPO.
Vysvětlila Ti doktorka, jak je možné, že v 6tt Ti to neukazovalo těhotenství?
Co jsi měla za testy? Různé značky a nebo všechny stejné?

 
Coco_o
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 2 inzeráty 04.03.14 14:03

Holky, měla jsem asi 3 výrobce. Doktorka mi řekla, že se to prostě stát může, ty testy nejsou 100%, sice tam píšou, 99%, ale to asi spiš podle mě proto, že 99% vypadá líp než třeba 85% :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
phoebe003
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 2 inzeráty 23.04.14 21:32

Tak takhle povzbudivý denicek jsem si potrebovala precist. Dekuji :hug: Je to 5 dni, co mam zpozdeni, test negativni, prsa msm o dve cisla vetsi a bolave, v den ms bylo jen minimalni krvaceni spis spineni, spatne mi je jak malenu psovi a testy furt nic. Tak ja se zkusim objednat k dr a uvidim co bude. Uz mi z toho zacina sibat. V kazdem pripade dekuji za pozitivni denicek. A gratuluju k holcicce s tak nadhernym jmenem. Omlouvam se za preklepy, ten telefon si pise co se mu zachce. :kytka: :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama