Jak roste náš ďáblík - 24. týden II

Těhotenství

Ahoj, opět vás všechny zdravím z bláznivého pracovního procesu :o))). Musím se pochlubit, včera mi moje drahá polovička koupila první těhotenské oblečení...asi myslel, že si sama nic nepořídím, já totiž na tyhle nákupy moc nejsem, mám totiž představu, že těhotenský věci nejsou hezký a že ve všem budu časem stejně vypadat jako slon :o).

Takže jsem dostala 2 pěkné košile (fakt se mi líbí) a džínové lacláče, ve kterých mám pocit, že vypadám jako krtek, bříško v nich stejně zatím není vidět :o)). Ale udělal mi radost, musím ho pochválit, že má dobrý vkus :o).

V rámci nákupního šílenství pořídil prckovi mini fotbalový dresík a mini kopačky do kočáru :o))). Jo, kdyby se tak spletli a byla by z toho holčička :o))). Jen abych to upřesnila, budoucí otec je totiž velký fotbalový fanda a i sám fotbal aktivně hraje.

Tak jsem si dneska jednu z těch košilek vzala dneska do práce a všichni prý, jak mi to sluší :o)). Konečně mám na sobě něco, co je mi opravdu volné a tak dneska od rána vesele baštím. Před chvílí jsem byla na obědě a nacpala do sebe polívku, sýrovou omeletu, těstovinový salát a teď tu mám před sebou na stole ještě medový dortík, na který nevydržím se jen tak dlouho dívat :o))). Jste taky tak zmlsaný jako já?

A je vidět, že i prckovi to dělá dobře, dneska jsem ho cítila hodněkrát v průběhu dopoledne jak se furt vrtí a šťouchá do mě:o). Víte, že jsem zas v nějaké chytré knížce četla, že když se miminko hodně vrtí, že je to známka toho, že se mu dobře daří a že je spokojené? :o)).

Takže hodně příjemných šťouchanců a pohodičky!!!!

Pááááápáááááá

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek