Jak se sprchují žena a muž

Ostatní
  • ivulda
  • 04.08.04

(neznámý autor) JAK SE SPRCHUJE ŽENA Svlékne se a svršky hodí do koše na prádlo, předtím je roztřídí podle barev. Do sprchy jde oblečena v dlouhém županu.

Pokud se cestou potká s ?mužem svých snů?, zčervená a do koupelny doběhne. Zkontroluje si postavu v zrcadle a v duchu si postěžuje, jak zase přibrala.

Vleze do sprchy a nejprve si obličej otře žínkou. Jednu speciální houbu neboli lufu má na tělo, další na nohy. Na paty použije pemzu. Hlavu si umyje nejnovějším rostlinným šampónem z televizní reklamy, který zaručeně obsahuje osmdesát tři vitamínu. Na vlasy si žena pak nanese regenerační kondicionér a nechá ho alespoň patnáct minut působit. Během té doby si dobrých deset minut myje obličej broskvovým peelingem. Kondicionér si z vlasu smývá nejméně deset minut. Chce mít jistotu, ze je všechen pryč. Oholí si podpaží a celé nohy, okolí bikin se rozhodne po chvíli usilovného přemýšlení nechat odstranit voskem.

Hystericky zařve, kdyz někdo spláchne o patro výš záchod, a ve sprše se sníží tlak. Ještě jednou se osprchuje a následně pečlivě setře orosené stěny sprchy žínkou. Nakonec sprchu vystříká savem proti plísni. Utře se ručníkem a zkontroluje si kůži po celém těle.

Dalších dvacet minut jí trvá, než si ostříhá nehty. Do ložnice se vrací v županu a s ručníkem omotaným kolem hlavy. Potká-li cestou přítele, zčervená studem a zrychlí. Následující půl hodiny se bude oblékat.

JAK SE SPRCHUJE MUŽ
Svlékne se už v ložnici a nechá své věci rozházené na zemi u postele. Do koupelny jde nahý. Potká-li cestou svoji přítelkyni, vybafne na ni a zamává svým ?mackem?. Podívá se na sebe do zrcadla, zatne biceps, zkontroluje velikost penisu a..... poškrábe se v rozkroku. Teprve pak vleze do sprchy. Nezabývá se tím, že by hledal žínku. Stejně jí nepoužije.
Stačí mýdlo, je-li zrovna k dispozici. Umyje si nohy. Umyje si rozkrok. Umyje si podpaží. Přitom se vymočí do odpadu. Taky si nahlas uleví, aby věděl, jak to ve sprše zní a ozvěně se zasměje. Našampónuje si vlasy, vytvaruje účes pankáče, odhrne závěs a pohlédne na sebe do zrcadla.

Při té příležitosti si zopakuje grimasy, které dělal na děvčata už na základní škole. Nakonec si vlasy lehce spláchne. Když vyleze ze sprchy, zjistí, že na podlaze je spousta vody, protože zapomněl zahrnout důkladně závěs. S myšlenkou, že to dříve či později uschne, se zbežně utře, mokrý ručník pak přehodí přes tyčku závěsu. Ještě než vyjde z koupelny, kde nechá svítit světlo, pohlédne na sebe do zrcadla, zatne svaly a zkontroluje velikost penisu. Potká-li svoji přítelkyni cestou do ložnice, odhrne si ručník a pochlubí se, jak je ?voňavý?. Za necelé dvě minuty je oblečený a připraven na všechno. I na to, aby se zase svlékl a mohl se milovat ve sprše.

 Váš příspěvek
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 09:01

Tedy já nevím, ale překvapuje mě co všechno žena ve sprše stihne(někdy večer).Ta sjistotou nemá děti nebo dítě.To já znám jiný příklad,ale ráno-žena nejprve nakrmí a oblékne děti. pokud se setká s mužem u sprchy ještě zalepeným okem koukne jestli jde na záchod nebo do sprchy. Pokud jde miláček na záchod rychle vběhne do sprchy a snaží se vysoukat z noční košile(jistě ten den trhne rekord ve svlíkání)Sotva za sebou zabouchne dvířka od sprcháče, slyší řev jejího milovaného dítka, nebo dětí , bušení pěstiček do dveří koupelny a volání mamííí!Sotva se namydlí a umyje si vlasy, uslyší drahou polovičku, jak zase ona buší do dveří s hlasitým už jseš? potřebuji se taky osprchovat.V rychlé sledu si opláchne hlavu, sotva namydlené nohy oholí a zvládne se i pořezat žiletkou, neboť drahá polovička zapoměla koupi žiletky a včera použila na jeho vousy její.Otřít žínkou sklo ve sprcháči, na to už ani nemyslí vždyť drahouš jde po ní a s jistotou se tam bude rocnit dvě hodiny.Třídění oblečení a vytírání sprchového koutu žena přenechává náhodě, pokud drahouš i s již vypravenými dětmi vypadnou do školy nebo školky.Po tomto maratonu je znovu tak splavená, že by mohla jít znovu do sprchy a konečně si to vychutnat, ale mezitím přijde pošťačka , a kamarádky, musí poklidit, a uvařit oběd.Do koupele se dostane až večer, kde se snaží alespoň navodit romantiku vonnými svíčkami kolem vany, ale i to nefunguje.Jen se totiž uloží do slastně teplé vody už zase drahouš volá kde je a že na ni čeká.Když se jí podaří vylézt z vany a lehnout si k drahé polovičce courají děti, jedno podruhém na střídačku, že mají žízeň a že se jim chce čůrat …To ť komentář ženy matky , a to dvojnásobné.Jinak jsem se u tvého deníčku velmi pobavila , některé věci jsou opravdu výstižné:-))))Ela

 
Ivulda
Povídálka 22 příspěvků 04.08.04 09:21

Aha, tak už vím jak se to za pár měsíců změní :-)) No, kdo je připraven, není ohrožen.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 09:24

To víš příprava je dobrá věc, toho se ale neboj, jen je to občas maratón.To co jsi tu popisovala znám taky , ale před manželstvím a dětmi teď je to holt jiné víc uspěchané, ale i romantika občas bývá…Ahoj Ela

 
baghira
Závislačka 2901 příspěvků 04.08.04 14:21

Promiň, Ivuldo (jsi žena nebo muž, který tráví své dny brouzdáním po EMIMINU???!) - vymyslíš taky něco sám, nebo umíš jenom kopírovat cizí články?

Baghira

 
Ivulda
Povídálka 22 příspěvků 05.08.04 09:44

Milá Baghiro,
stačí se podívat do mého profilu na mou e-mailovou adresu, případně si přečíst můj článek, ve kterém si stýskám na nedostatek tatínkovských rad a bylo by Ti hned jasné, že jsem muž.

Přečti si nějaké mé reakce v diskusích či komentářích, které píši já jiným autorům a zjistíš, že určitě mám vlastní názor a případné použití kopírování (3×) je vedeno jen snahou „dát do placu něco k pobavení“ i pro ostatní, neb smích je kořením života a nikdy ho není dost.

Protože je eMimino pro mne a mou ženu jedinečný zdroj informací, rad a nápadů, ideální průprava a průvodce rodičovstvím, zcela určitě ho budu navštěvovat i nadále, a dokud bude počet zobrazení mých příspěvků větší než 0, dokud budou pod mými příspěvky i kladné reakce čtenářů, budu zde přispívat jak tvorbou vlastní, tak odkazy na to, co mne zaujalo.

Snad jsem alespoň částečně zodpověděl tvé dotazy a pochybnosti. Nerad ztratím čtenáře, nelíbí-li se Ti však mé příspěvky, asi je nejjednodušší je nečíst.
 Ivo

 
baghira
Závislačka 2901 příspěvků 05.08.04 09:51

Tak to promiň, opravdu jsem tvé příspěvky nečetla.

Baghira

 
Ivulda
Povídálka 22 příspěvků 05.08.04 10:13

OK, nic se nestalo Baghiro, jen jsem chtěl aby bylo jasné, že není mým cílem vykrádat něčí články. Čauky.
 Ivo.

Vložit nový komentář