Jak se v jedné chvíli obrátí vše o 180 stupňů

Těhotenství

aneb jak jsme přišli o pravého tatínka a nahradil ho jiný...

láska v 9+4tt

a tady 13 týden :)

Měli jsme s přítelem velice hezký vztah, samo sebou, pár hádek a mráčků tam bylo, ale vždycky je vítr rozehnal a bylo zase dobře. 15. 11. 2010 jsme spolu „oslavili“ 2. výročí našeho vztahu, ale už tam jsme věděli, tedy hlavně já, že už to je nejspíše poslední naše výročí. Když jsme totiž spolu byli skoro 3/4 roku, já měla před 2. operací spodku, měla jsem cystu na vaječníku a pro komplikace jsem šla půl roku na další operaci. Jelikož mě bolel jakkýkoliv dotek či tak „tam dole“, neměli jsme s přítelem sex. Já si myslela, že to pochopí a až se uzdravím, bude to v pořádku a on mi bude oporou. Místo opory, jsem spíš spadla na „hubu“.

Dostaly se mi totiž do rukou materiály, texty z chatu, icq apod., jak si píše s nějakými slečnami o tom, jak by s nimi ****, že jim přinese nahé fotky a pohrají si spolu. Když jsem se to dozvěděla, připadala jsem si strašně zneužitá, vyhaslá a strašně mě to bolelo. Samo sebou přítel zapíral, ale když jsem mu na stůl hodila vytisklé dokumenty jeho textů, přiznal se. Ale že si s nimi jen psal a vysvětlení, proč to dělal, se mi dostalo jen: „Co řešíš? To to nedokážeš jen tak hodit za hlavu a nechat to být? Jen jsem se tím bavil.“ Ale pochopte, pro mě tohle bohužel není styl zábavy. Chvíli jsme se hádali, ale pak po několik pokusech jsem mu odpustila a zkusili sme to od znova.

V lednu 2010 jsme se přestěhovali k našim do baráčku. A tady přišel ten zlom. Nějak jsme se začali hádat kvůli financím, přítel mi vyčítal, že jsem musela kvůli práci přerušit dálkové studium, ale neuvědomoval si, že kdybych nenastoupila do práce na hl. poměr, ten uvěr, co jsme měli, by sám neutáhl. A pak přišlo léto, byli jsme na dovolené a když sme přijeli, nastala stejná situace jako před rokem. Opět jsem přišla na to, že si píše se ženami. Ano ženami - 45 let a výše. Kdyby si psal normálně, nevadilo by mě to. Řekla jsem si, opravdu si jen píše. Ale zjistila jsem, že jedné z nich napsal kilometrový email a připojil tam naší společnou fotku s komentářem, to jsem já se svojí ex. Co bylo v emailu, ani nemusím popisovat. Tím mi všechny sny, touhy a hlavně ta něha a láska, důvěra, kterou jsem si myslela, že si získal zpět, navždy ztratila.Už to pro mě nebyl přítel, ale někdo, kdo mě opět zranil a ještě víc než před tím rokem. A opět se mi dostávala stejných vysvětlení a ještě k němu přibylo jedno, prý že mu něco scházelo, ale neví co. A nakonec jsem se dozvěděla spousty věcí, jak já jsem ta špatná a kdesi cosi.

A pak přišel ten den 26. 9. 2010 - udělala jsem si těhu test a pozitivní. Ještě jsme se to snažili nějak slepit, ale čeho je moc, toho je příliš a on svými nátlaky na mě, prostě vše zabil. A od října jsme se neustále hádali a po Vánocích jsem to s ním ukončila. On se do dnes cítí jako ten nejvíc ublížený a že já jsem ho zradila. Ale proč nebere i on své chyby? Neříkám, že nejsem neomylná, mám své chyby, ale tohle bych mu nikdy neudělala. A on to pořád není schopný pochopit. Prý kdybych chtěla, tak bych mu tu druhou šanci dala. Ale tohle nebyla druhá šance, ale nejmíň desátá. A jak mu mohu dát další šanci, když jí nemám na čem postavit? Důvěru ztratil a to je pro mě stavební základ všeho.

Dnes je 11. 1. 2011 a já tu sedím hladím si bříško, jsem v 19+1tt a říkám si, proč se tohle muselo vše stát. Mám nového přítele, jsme teprve v začátkách, ale snad mi bude - tedy nám třem - štěstíčko přát a budeme štastná rodina. Doufám v to a velice si to přeji…

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Caty  12.01.11 20:49

Moc moc držím palečky, aby Vám třem svítilo sluníčko

 
Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 12.01.11 21:03

Držím palce a věř, že jsi dobře udělala, s takovýmhle by to daleko stejně nedošlo a navíc když psal takový blbosti. Bůhví jak by to dopadlo kdybys s ním zůstala, on si s těmi ženskými asi jen nepsal. A tu druhou šanci už dostal, ale nevážil si ji - nevážil si tebe a jak by se choval k miminku? Budeš šťastnější bez něho.

 
almondka
Kecalka 255 příspěvků 12.01.11 21:20

Preju hodne stesticka a lasky, po tom vsem si to zaslouzis, tak drzim palecky! :kytka:

 
Marishka89
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 12.01.11 21:43

Mě to samé dělal bývalý manžel, psal jiným holkám jaký je chudáček, že jsem ho opustila (přitom jsem byla věčně zavřená doma)a svoji vinu nikdy, NIKDY nepřiznal. I po rozvodu kdy jsme mu napsala že mě to mrzí a že jsme udělala pár kopanců, místo aby taky pozpytoval svědomí, mi ještě přidal jak už nikdy nebude schopen milovat a kdesi cosi… Buď ráda že to dopadlo tak jak dopadlo :wink: bude ti líp, uvidíš :hug:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 12.01.11 21:49

I já se přidávám ať máš více štěstí :lol: než jsi měla moc ti to přeji štěstí ať máš mnoho z druhím přítelem i když jste na uplném začátku tě on jedinej nesklame. :kytka:
Taky aby měl tvoje miminko moc rád :lol: :srdce:

 
prochtik1
Stálice 96 příspěvků 12.01.11 21:52

Konec manželství s bejvalym manželem byl taky asi ze stejnýho důvodu,ale to už jsme měli skoro 3-letýho chlapečka.A i tak jsem rozchod tak ňák rozdejchala…a ještě jsem z toho všeho odešla jako ta nejhorší.A taky jsem si vyslechla,jak mě ex miluje a kdo ví co.Sice jsme s malym zůstali chvilku sami,ale radši to než bejt s nim,když mi lhal.Teď mam přítele skoro rok,jsem v 19.tt a syn ho bere jako tátu.Takže snad budeme konečně všichni šťastní.

 
aknisel
Povídálka 14 příspěvků 12.01.11 22:01

moc Vám držím palce a přeju hodně štěstí.

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 12.01.11 22:20
Dík

Holky děkuji vám všem za podporu :)

 
me2dova
Závislačka 3140 příspěvků 12.01.11 22:33

Držím palce, ať ti to klapne. „To jsem já se svoji ex“,na to se snad ani nedá reagovat jinak, než z té lži udělat pravdu…

 
Daniella82
Závislačka 2785 příspěvků 12.01.11 22:47

Taky moc držím palce,ať Ti to vyjde :kytka: ..a i kdyby jsi přinejhorším měla nějakou chvilku zůstat sama s prckem,všechno bude lepší než s ex přítelem.Občas mam pocit,že ti chlapy přemýšlejí jen spodkem.

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 13.01.11 00:20

No tak ex je teda pěknej ignorant :pocitac: Jsem se úplně nadzvedla ze židle! Ty si nic nevyčítej, on je prostě pablb!

K miminku moc gratuluju, i když on bude jeho biologickým otcem. To ale nic neznamená, pokud se tak bude chovat dál, můžeš ho úplně v pohodě odříznout z vašeho života a žít si svůj klidný život s novým přítelem. (Hlavně ex prosim tě nezapisuj do RL, pokud se chová takhle, bude se tak chovat i nadále. Taky ho tam nemám a mám svatej klid)

Můžu mít otázku? Jak se ti povedlo tak rychle najít nového chlapa, co chce tebe i s miminkem? Neber to zle, mě potkalo něco podobného, taky teď žiju s mužem, který nás obě miluje, i když malá není biologicky jeho.

 
luciash
Kecalka 358 příspěvků 13.01.11 06:04

Já si myslím, že v tomto případě se to určitě povede, protože chlap který tě miluje i když nečekáš jeho dítě, to se jen tak nevidí, určitě si narazila na nesobeckého a tolerantního chlapa s kterým budeš šťastná.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14418 příspěvků 13.01.11 09:03

Taky přeji hodně štěstí a hlavně zdravé mimčo.

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 13.01.11 10:03
chlap

čéče ani nevím..byl to kamarád z dřívějška a ja jsem mu líčila moje strasti a on mě své(po 4 letech se s ním rozešla přítekyně a řekla mu že hlůedá někoho kd by jí sloužil).Tak sme to nějak dali dohromday a máme semoooc rádi :)

 
tess-y
Povídálka 18 příspěvků 13.01.11 15:40

taky přeju hodně štěstí a zdraví tobě a miminku..

 
jitka 11
Neúnavná pisatelka 18025 příspěvků 13.01.11 16:47

Noebi, přeji pohodového chlapa i miminko, ten ex ať si jde trhnout nohou (není smajlík).
Ty to určitě zvládneš. :kytka: :huban:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 14.01.11 04:50

Držém palečky a ať máš zdravé a krásné miminko :hug: A buď ráda že nejsi s tím co ti ubližoval.Přeji už jenom štěstíčko :andel: :kytka:

 
MartinaBel.
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 19.01.11 13:39

taky držím palečky a hodně štěstíčka hlavně si nenech ubližovat, nikdy a nikým a nic si nevyčítej, ted je na prvním místě ten šputísek maličkatej a jeho maminka musí být štastná Život žijeme jen jednou tak na co pořád doufat, že se něco změní, nezmění a může být hůř.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama